Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Pravda bolí

Goto down 
+9
str8tking
wiktoriano
Violet
Dzowika4
Samabel
Madlen
Soniq
Mason
shelby
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty03.01.09 19:50

Juuuuuu. Take skvele a smutne zaroven Pravda bolí - Stránka 5 199226
A toto sa mi strasne pacilo:„Až vyrastieme, zoberieš ma na pustý ostrov a budeme spolu loviť žraloky,“ Ani neviem preco, ale...no neviem...bolo to take...Waw. Hlavne ked si ptredstavim,ako jej to vravi.Take zlatucke.
Skratka super cele pokracko cheers Pravda bolí - Stránka 5 319161 Pravda bolí - Stránka 5 258431 Pravda bolí - Stránka 5 103511 Pravda bolí - Stránka 5 170639
Pravda bolí - Stránka 5 104346 Pravda bolí - Stránka 5 104346 Pravda bolí - Stránka 5 104346
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty04.01.09 18:33

Violet, ďakujem veľmi pekne, som rada, že sa ti to aj tentokrát páčilo. 702 A ten výrok, no... to bolo také impulzívne, proste som chcela napísať niečo milé. Pravda bolí - Stránka 5 430869 Pravda bolí - Stránka 5 430869
Pravda bolí - Stránka 5 92299 Pravda bolí - Stránka 5 92299
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty04.01.09 19:33

toto bolo pekné pokrsčko Pravda bolí - Stránka 5 103511 Pravda bolí - Stránka 5 103511 som rada že Castiel už Lole neublížil. a to čo si napísala o tej krajine padlých je naozaj zaujímavé 704 704
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty04.01.09 19:42

No zaujímavé. Len asi som niečo nepochopil, že ako to bolo s tou skúškou. Pravda bolí - Stránka 5 202744 Pravda bolí - Stránka 5 202744 Pravda bolí - Stránka 5 202744 . No teraz to bolo lepšie Shelby. lol! lol!
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty05.01.09 11:02

shelby affraid tak toto bolo fakt dobré len som oči na to valila:lol: proste úžasné ako vždycki heh sa mi páčila tá krajina poddaných ako si opisovala.
A Lola chúďa newie čo má robiť. a TEN Castiel aký je.
Proste celé je to skvelé vážne sa mi to moc páči!!!
čakám na pokračko heh 603 bo sa newiem dočkať.
Ako inak len ti patrí Pravda bolí - Stránka 5 104346
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty05.01.09 17:53

Skvělá Pravda bolí - Stránka 5 103511 704 Překvapilo mě, že se Lola s Deanem potkala jak byla už andělem. Shocked Jsem zvědavá, co hodlá Castiel udělat, aby jim pomohl...?
Jinak k té naší debatě, mě vůbec nevadí, že Dean tak reaguje, chápu to. Přece on sám sebe bere jako toho bezcenného. Jen mě prostě napadlo, že i on by reagoval podobně - ne-li stejně - a sranda je, že si to neuvědomuje...
Těším se na pokračování!!
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty24.01.09 20:35

Shelby nechcem náhliť, ale nejaké pokráčko by sa sem hodilo. Laughing Laughing . IAnč neponáhľam sa nikam, len nikto nechce pridať nové pokráčko, tak som dúfal že aspoň ty dáš 601 601 . lol!
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty25.01.09 20:05

Veru aj mne je už smutno za pokračovaním tejto úžasnej a čoraz lepšej poviedočky Sad , takže dúfam , že už nebudem musieť tak dlho čakať Pravda bolí - Stránka 5 170639
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty02.02.09 12:56

Soniq, skr8king, uvedomujem si, že som poviedku trošku zanedbala. Trošku dosť. 603 603
Ale sľubujem, že ešte tento týždeň sa to pokúsim napraviť a niečo napísať, snáď sa mi konečne vráti múza, lebo akosi len na ňu čakám. confused Pravda bolí - Stránka 5 63280
Návrat hore Goto down
Violet
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Violet


Počet príspevkov : 295
Nálada : :)
Registration date : 15.02.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty02.02.09 16:13

Na muzu netreba cakat. Muzu treba schmatnut za pačesy a priputat ku klavesnici!!! Pravda bolí - Stránka 5 707500
Ale tesim sa, ze uvazujes o pokracku. Jupííí Pravda bolí - Stránka 5 258431
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty03.02.09 14:13

Okej, som tu znova po dlhej dobe s novou časťou. 603 Vďaka Bohu, alebo skôr chorobe, sa mi podarilo čosi dať dokopy. Pravda bolí - Stránka 5 934194 Tak dúfam, že sa vám to aspoň trocha zapáči. confused Pravda bolí - Stránka 5 232827

14.časť

Sam

Neveriacky som civel pred seba a nervózne sa zamrvil. „Čo mám robiť? Nechať toho démona v mojom tele, aby napadol brata a Bobbyho?“ honilo sa mi neustále hlavou. Napadalo ma len jediné riešenie, no bál som sa, že sa tým prezradím a všetko bude stratené. V tej rýchlosti som si ani neuvedomoval, čo robím, a tak som len zdvihol ruku a aj cez tie slabo pootvorené dvierka začal vymietať.
Bolelo to, vážne. Mal som pocit, že sa mi hlava rozletí na márne kúsky, no ten démon očividne cítil, že sa čosi pokúša dostať ho von z tela, ktoré obýval. Videl som, ako sa malé kúdoly dymu pomaličky dostávajú von z jeho úst. „Ešte chvíľku a máš ho!“ kričal som nadšene v mysli, no on stále bojoval. Pokúšal som sa ostať pri vedomí a sile ešte aspoň chvíľku, kým ho dostanem.
Skoro som vypadol zo skrine, keď som si uvedomil, že je vonku z tela. Konečne, snáď to pomohlo. Výrazne som si oddýchol a zahľadel sa cez tú malú škáru smerom k dverám, kde stál. Stále bol na nohách, bez mihnutia oka tam postával, akoby na čosi čakal.
Vzápätí sa mi otočil chrbtom a vybral sa smerom z dverí. Už som iba počul, ako si spokojne sám pre seba poznamenal: „Konečne, Aston, konečne si prišiel na to, že toto telo je len moje a nikoho iného.“
Úplne som zmeravel. Dvaja démoni v jednom tele? To si zo mňa niekto musí strieľať!!!

Bobby

Hneď, ako som ako - tak upokojil Deana a donútil som ho posadiť sa za stôl, som mu oznámil, že k môjmu autu sa teda rozhodne v žiadnom prípade nedostane a z tohto domu sa nepohne ani na krok. Tak ako si predtým neochotne sadol na tú stoličku, tak sa z nej teraz veľmi ochotne postavil, až ju prevrátil.
„Bobby, do čerta, už bolo dosť tej materskej starostlivosti, nemôžem tu len tak nečinne sedieť a čakať, kým tá štetka vonku vraždí tých, čo mám rád!“ zaúpel nazlostene. Vážne, za celú dobu, čo toho chlapca poznám, som ho nevidel takého pokoreného a zlomeného. Dokonca ani vtedy, keď umrel John. V tom období to vedel veľmi dobre zakrývať.
Chápal som ten jeho pohľad, ktorý ma prosil, aby som ho pustil, no bál som sa kvôli jeho zdravotnému stavu. Všímal som si, ako niekedy nahodil bolestivé grimasy, a ako niekedy pri dýchaní chrčal. Veď radu doktora, aby v pokoji ležal a odpočíval, sme takmer vôbec nedodržiavali. Ja idiot, mal som ho nechať v nemocnici! Ale ako ho poznám, z tej by zdrhol ešte skôr ako odo mňa.
„Dean, počúvaj ma, najprv si to vyrieš so Samom, Lilith...ona počká,“ vypustil som z úst a až potom som si uvedomil, ako idiotsky to vyznelo, čo potvrdzoval aj jeho výraz. „Uzmieriť so Samom? Lilith počká? Možno hej, ale ja nepočkám! Mám toho dosť, už ťa nemienim prosiť o povolenie odísť, jednoducho odchádzam, aj bez tvojho súhlasu!“

Dean

Nechcel som na Bobbyho kričať, vážne nechcel, ale on pokúšal moju trpezlivosť stále viac a viac. A vetou, že Lilith počká, už som mal dosť. Chystal som sa naozaj opustiť miestnosť i dom, keď vtom akoby mi niekto prudko vrazil do hlavy a ja som sa za ňu impulzívne chytil. „Čo to...Dean!“ bolo posledné, čo som od Bobbyho počul a potom som sa ponoril do akéhosi neznáma.
Premietalo sa mi milión tvárí, Sam, Bobby, otec...Počul som mená, útržky...Castiel, Uriel, pečate...Lola, zradkyňa...vytiahol som ťa z pekla, môžem ťa tam poslať naspäť...
Otvoril som oči a na maličký okamih zazrel, ako sa nado mnou skláňa akýsi černoch a drží mi ruku na čele. Neviem, kde sme boli, no chcel som sa tej ruky striasť.
Než som tak však stihol urobiť, znova som sa nachádzal v Bobbyho dome. Kľačal vedľa mňa a pokúšal sa ma podoprieť. Uvedomil som si, že som sa ocitol na kolenách. „Musím odísť, Bobby, lebo sa tu zbláznim, nechcem po tebe auto, potrebuješ ho takisto ako ja,“ odvetil som, s námahou sa postavil, popadol bundu z vešiaka a ignorujúc Bobbyho zhrozený výraz, som za sebou zabuchol vchodové dvere.

Bobby

Tá scéna, ktorá sa tu pred pár sekundami odohrala, presahovala hranice všetkých medzí. Úplne ma to šokovalo, no vydesený pohľad Johnovho staršieho syna svedčil o tom, že si ani neviem predstaviť, čo videl.
Viem, že jeho impulzívny odchod súvisel s týmto okamihom, no nemôže konať tak unáhlene. Chcel som sa vybrať za Deanom, no než som vyšiel z kuchynských dverí, postavil sa mi do cesty Sam. „Kamže, Bobby, kam?“ zahúdol spokojne hlasom, ktorý mu vôbec nebol podobný. „Idem za Deanom, tak mi prosím, uhni z cesty, Sam,“ vyhŕkol som naštvane.
Neustúpil ani o meter, len sa spokojne usmial a pokrútil hlavou: „Len nechaj toho zadubeného idiota, nech si ide. Najprv sa pobavíme my, až potom skoncujem s ním.“
Než som stihol čokoľvek urobiť, alebo sa pohnúť, už som sedel pripútaný akýmsi lanom na stoličke, na ktorej ešte pred chvíľou bol usadený Dean.
Videl som, ako oči Sama, čo predo mnou postával, zmenili farbu. Démon...

Dean

Hneď, ako som vyšiel von, a tak trocha si prevetral hlavu, som si uvedomil, že nemôžem odísť bez toho, aby som Bobbymu všeličo vysvetlil a poďakoval sa.
Vrátil som sa späť ku dverám, dúfajúc, že som ich nevyrazil z pántov, no boli zamknuté. Išiel som sa pozrieť cez okno, či je ešte v kuchyni, no ten pohľad, čo sa mi naskytol....To nebolo dobré. Schytil som kolt, ktorý som vždy nosil pri sebe, pevne do rúk a vybral som sa tam. Chcel som nohou vyraziť dvere, no vtedy ma zozadu ktosi schytil za rameno a stiahol k sebe...
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty03.02.09 14:55

Shelby konečne pokračko Pravda bolí - Stránka 5 325299 Pravda bolí - Stránka 5 325299 toto sa mi strašne záčilo. v Samovi boli dvaja démoni naraz affraid waw tak to je teda niečo.a Dean čo sa mu to stalo?začal si spomínať naskutočný svet?
to vyzerá to veľmi zaujímavo teším sa na dalšiu časť 704 704
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty03.02.09 18:00

shelby to bolo super pokračovanie ta sa aj čakať oplatilo Pravda bolí - Stránka 5 214863 Pravda bolí - Stránka 5 214863 Pravda bolí - Stránka 5 214863 chudák Sam že dvaja démoni Shocked Shocked a Boby ako sa snažil dean presvedčiť a nešlo to až ho musel tresnúť Pravda bolí - Stránka 5 132491 a on určite videl Uriela však takže realitu affraid affraid Pravda bolí - Stránka 5 170639 a potom ten evil Sam ešte že sa dean vrátil len sa mi nezdá kto ho chytil za plece Question Sam tak to bude ešte zlé affraid affraid affraid ešte raz úžasné pokračovanie hrozne sa mi páčilo Pravda bolí - Stránka 5 949816 Pravda bolí - Stránka 5 949816 Pravda bolí - Stránka 5 949816 a teším sa na ďalšie Pravda bolí - Stránka 5 170639
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty03.02.09 21:54

baby, ďakujem, som rada, že sa pokračko tak páčilo! Pravda bolí - Stránka 5 891817 Pravda bolí - Stránka 5 92299 Pravda bolí - Stránka 5 92299 Už aj pracujem na pokračovaní, však čo iné treba robiť, keď musíte sedieť doma? lol! lol!
lentilka, som rada, že sa ti moje dielko páči, ale aby som to ozrejmila, Bobby Deana netreskol, to len bolo opísané, že ho to bolelo, akoby ho treskol. Asi som sa nedobre vyjadrila. 603
Ešte raz Pravda bolí - Stránka 5 92299 Pravda bolí - Stránka 5 92299
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty03.02.09 22:08

Pkráááááááááááčko. Huráááááááááááááááááá. 704 704 704 . Ja som taký happy. Normálne som sa už skoro nepamätal, že o čom je reč. Netreba sa báť. Po tom, ako si opísala. Sama my to naskočilo.
Shelby, Shelby Nesklamala si dievča. úplne Super pokráčko. Pravda bolí - Stránka 5 312566 Pravda bolí - Stránka 5 312566 Pravda bolí - Stránka 5 312566 Pravda bolí - Stránka 5 949816 Pravda bolí - Stránka 5 949816 Pravda bolí - Stránka 5 949816 Pravda bolí - Stránka 5 170639 Pravda bolí - Stránka 5 170639 Pravda bolí - Stránka 5 170639 Pravda bolí - Stránka 5 258431 Pravda bolí - Stránka 5 258431 Pravda bolí - Stránka 5 258431 Pravda bolí - Stránka 5 92299 Pravda bolí - Stránka 5 92299 Pravda bolí - Stránka 5 92299 . Super. lol! lol! Pravda bolí - Stránka 5 104346 Pravda bolí - Stránka 5 104346 Pravda bolí - Stránka 5 104346 .

BTW: Sorry, že som si to nevšimol skôr ale mal som plné ruky práce s mojou poviedkou. Sorry.
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty07.02.09 13:58

shelby affraid affraid konečne pokračko taká som rada že som si to mohla prečítať po dlhšej dobe Laughing a ako som si všimla tak to fest stálo za to lebo si to skvele napísala.
Chudáčik Sammy....... A Bobby presne vystihol to ako sa cíti dean proste sa mi to strašne páčilo.....a ako vidím použila si aj evil sammy tak to sa mi strašne páčíííí moc 702 budem čakať ako male dieťatko na new časť Laughing a nenechaj nás tak strašne dlho čakať 603 Pravda bolí - Stránka 5 104346
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty19.02.09 11:02

Ehm. Ehm. Ehm. Nechcel by som rušiť, ale pomaly zabudnem, že o čom je reč v tvojej poviedke. ja chcem pokračovanie. Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty27.03.09 17:28

Okej, ľudia, strašne, strašne sa ospravedlňujem, že mi tak trvalo napísať pokračko, ja proste v poslednej dobe nestíham a hlavne mi ubúda nápadov. Dúfam, že vás to ešte trocha bude zaujímať, a že mi odpustíte, že je to také krátke. 603 603 confused Tak si to užite. Rolling Eyes Rolling Eyes Sľubujem, že nabudúce to už bude trvať kratšie.

15. časť

Prvé, čo Lola zbadala, keď sa prebrala, bol Castielov zhrozený výraz. Nepýtala sa však, čo sa deje, poznala ho už natoľko dobre, aby vedela, že buď jej to povie sám od seba, alebo sa to nedozvie vôbec.
Namiesto toho sústredila svoj pohľad na hodinky na nočnom stolíku a vyvalila oči. Spala skoro štrnásť hodín. „Prečo si ma nezobudil skorej?“ spýtala sa ešte trocha ospalým hlasom. Konečne upriamil svoju pozornosť na ňu a posadil sa vedľa nej na posteľ. „Mám zlé správy. Uriel nevzal Deana tam, kam mal. Neuposlúchol rozkaz. Nevedia ich nájsť. Spravil som chybu, keď som ho s ním nechal odísť,“ hovoril nahnevane Castiel, zatiaľ čo Lola bez mihnutia oka počúvala. „Navyše ostávajú už len dve pečate. Lilith je tak blízko svojmu cieľu, až ma to desí...“ priznal Castiel a nervózne si prehrabol vo vlasoch.
„Počúvaj ma, Castiel,“ začala opatrne a snažila sa, aby jej hlas pôsobil čo najviac pokojne, „pôjdem za Samom a Deanom a pokúsim sa Deana udržať čo najďalej od Lilith. Veď ak ho chce zničiť ako pečať, musí ho zabiť najprv tam a potom zneškodniť jeho telo na tomto svete. Musí ho zabiť takpovediac na dvakrát, no nie? Sama si to sťažila,“ pokúsila sa o žart Lola a mierne sa usmiala. Úsmev na tvári jej zmizol vo chvíli, keď si znova uvedomila, že už nie je ich jediným problémom Lilith, ale aj Uriel.
„Si silnejšia, ako je Uriel. Ak sa ti podarí vrátiť tých dvoch do reality, Deana s tvojimi schopnosťami nájdeme,“ vyhŕkol Castiel, akoby presne vedel, čo sa jej teraz honí hlavou. Videl jej prekvapený výraz, a tak pokračoval v tom, čo začal. „Bola si predurčená na to, aby si sa stala Urielovou náhradníčkou. Mala si byť budúci anjel smrti, ale až budeš pripravená. Preto ťa Uriel tak veľmi nemá rád. Preto sa mu hodilo do karát, že si sa postavila za Deana, tým si totiž stratila nárok na toto postavenie. No nie schopnosti. Si schopná vycítiť ľudí, čo sú na pokraji smrti, okrem iného,“ vysvetľoval opatrne, pričom ho Lola neprerušovala. Až teraz sa ozvala: „Okej, povedzme, že sa všetko podarí podľa plánu, že sa naozaj vrátime. Ako mám vycítiť Deana? Viem, že pri Urielovi je veľmi pravdepodobné, že na tom nebude príliš dobre, ale na pokraji smrti?“
Castiel sa na ňu pozrel pohľadom, z ktorého pochopila, čo musí urobiť. Ak si chce byť istá tým, že ho v prípade potreby bude vedieť nájsť, musí si to zariadiť sama. Musí Deana smrteľne zraniť už v jeho fiktívnom svete, aby mala záruku, že ho nájde. Bolo toho na ňu odrazu priveľa. Jej schopnosti, to, že sa mala stať anjelom smrti, to, že musí Deana takpovediac zabiť, aby ho nakoniec zachránila. Všetko sa na ňu valilo akosi prirýchlo, že to nestíhala vstrebávať.
Nič iné jej však neostávalo. Ak chcela mať aspoň akú takú nádej, musela risknúť cestu za Samom. „Fajn, pošli ma tam, Cass, som pripravená, urobím, čo bude potrebné,“ vyhlásila rozhodne a postavila sa pred neho. „Dostaneš sa tam sama. Mysli na to, kam sa chceš dostať, mňa nepotrebuješ, zvládneš to, tvoje schopnosti to zvládnu.“ Len prikývla a začala sa sústrediť. Deanov svet, tam, kde je Sam. Deanov svet... Opakovala si stále dookola so zatvorenými očami.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty27.03.09 17:39

Shelby takže konečne je nové pokračko. cheers cheers A vôbedz nevasí, že je krátke. Lola sa mala stať nástupcom Uriela. Shocked Super takže Urielje zase zradca. tak mu treba, nech mu dajú do držky. A píš píš píš. Pravda bolí - Stránka 5 949816 Pravda bolí - Stránka 5 312566 Pravda bolí - Stránka 5 214863
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty27.03.09 18:50

no waw Shocked tak Uriel zradil to ma neprekvapuje ale ze Lola má byt anjelom smrti a navyše bude musiet Deana v jeho svete zabit. tak to je teda niečo affraid máš to super vymyslené 704 704 a dúfam ze pokračko bude skoro Pravda bolí - Stránka 5 260605 Pravda bolí - Stránka 5 104346 Pravda bolí - Stránka 5 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty27.03.09 22:37

Už jsem se bála, že jsi na tuto skvělou povídku zapomněla (i když já mám co říkat, že? 603 ) Je skvělé, že děj opět nabyl jiného směru... opravdu jsem nečekala, že se Lola bude muset vypravit za nimi a ještě ke všemu Deana smrtelně zranit, aby ho mohla zachránit před Urielem.... Shocked Shocked A ještě že ona sama je budoucí anděl smrti! To je paráda!!! Pravda bolí - Stránka 5 949816 Pravda bolí - Stránka 5 312566 Pravda bolí - Stránka 5 312566 Jsem mocinky zvědavá, jak se to dál zvrtne!! Píšeš skvěle!! 704 704
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty28.03.09 18:40

Shelby hurááááááá Pravda bolí - Stránka 5 170639 Pravda bolí - Stránka 5 170639 pokračovanie Pravda bolí - Stránka 5 170639 Pravda bolí - Stránka 5 170639 no čo urobil Uriel on zmizol aj s Deanom Shocked Shocked Shocked zradila elbo čo sa s ním stalo affraid affraid dúfam že mu neublíži Evil or Very Mad a ona ide za nimi affraid affraid super dúfam že im pomôže aj keď to že ho bude aj tam musieť priviesť na pokraj smrti aby ho našla affraid affraid no to som zvedavá ako to urobí Pravda bolí - Stránka 5 71416 a lilith má už len dve pečate tak rýchlo Pravda bolí - Stránka 5 202744 Pravda bolí - Stránka 5 202744 skvelé pokračovanie Pravda bolí - Stránka 5 214863 Pravda bolí - Stránka 5 312566 Pravda bolí - Stránka 5 214863 vynikajúce Pravda bolí - Stránka 5 949816 Pravda bolí - Stránka 5 949816 teším sa na ďalšie dúfam že bude rýchlejšie ako toto 603
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty31.03.09 14:03

jéé pokračkoo Pravda bolí - Stránka 5 170639 tak to bolo dosť dobre pokračko.....lola musí zachrániť deana pred smrťov som zvedavá ako to nakoniec dopadne.
Mne nikdy nebol ten uriel sympaticky to sa ukázalo aj v poviedke. Laughing 603 no píš pokračko sa neviem dočkať ako to vlasne všetko skončí...Pravda bolí - Stránka 5 104346
Návrat hore Goto down
shelby
Pocestný duch
Pocestný duch
shelby


Počet príspevkov : 94
Age : 33
Bydlisko : Skalica
Registration date : 07.11.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty06.09.09 16:21

Takže, ľudia, ospravedlňujem sa, viem, ako som poviedku strašne zanedbala, ale pokúsim sa sem zajtra hodiť nejaké to pokračko. 603 Už mám niečo napísané, takže dúfam, že to ešte bude niekoho zaujímať. Pravda bolí - Stránka 5 934194
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty06.09.09 19:31

shelby neboj nezabudli sme. A teším sa na pokračko Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pravda bolí - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pravda bolí   Pravda bolí - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Pravda bolí
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Rozlucka s milovanou osobou boli

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: