Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Supernatural na Markíze - archiv 1

Goto down 
+46
evetka
lenkka
calla
Faith
Violet
Maria
sonca12
Anwiel
wiktoriano
Kacena222
Pa001
rajona
desire126
dzajnisko
CrazyD
Zizi
Soniq
sisel
Madlen
Hiro666
keksiiq
Weronička
Ettie
beruss
aryana7
funny
jana7413
SkreechTina
evelyn27
Blanka
Kaja
LenkaX22
SNlois
Kristine
Chrystelle
Silvia
janka410
Katka
liam
Samabel
zoehart
bookika
Night Angel
Sarinka
dion-fortune
Willo
50 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty26.07.08 14:25

Kto mi povie, ako sa volala 02x12 podľa Mary...vopred vďaka... Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 673161
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kacena222
Žltočočko
Žltočočko
Kacena222


Počet príspevkov : 608
Bydlisko : xyz
Registration date : 19.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty26.07.08 14:35

Sarinka tá 2x12 sa tuším volala nočná premena Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 999804 teeda ak si ete na to dobre spomínam Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty26.07.08 16:48

áno kačena dobre si spomínaš bola to nočná premena
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty26.07.08 20:19

Preboha, to z ktorej časti tých ich zadubených mozgov to vytiahli.. Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty26.07.08 23:41

tak to netuším mozgy tých sprostých markízakov sú pre mna záhadou a myslím že aj pre nich Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty30.07.08 18:34

Ehm, mohla by som nejakú milú dušičku poprosiť o názvy každej z epizód od 1 dielu od Mary až po tie ďalšie, čo ešte len bude vysielať? Alebo mi poslať link, ja by som ti už odtiaľ nejako vypísala Wink Ďakujem moc pekne každému Wink
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty30.07.08 18:47

môžem ti to nápísať len neviem ao ich chceš slovenské názvy podľa mary po 2.13 alebo aj originálne?
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty30.07.08 19:16

Nie nie, len potrebujem číslo epky a slovenský názov epizódy I love you
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty30.07.08 19:35

dobre a prvu aj druhú seriu? inak myslím že je to aj na stránke
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: .............   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty30.07.08 21:21

Dnes sa teším veľmi cheers kto sa chystá pozerať a zreferovať čo bolo

zle, Laughing ?
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty30.07.08 22:12

ja cheers idem si uvarit kavicku a dnes chcem urco pozerat SN, bude to len do pol druhej to zmaknem zajtra dospat. Ale dufam, ze to bude sledovat aj Dion, aby nam zreferovala chybicky, lebo ja by som to aj spisovala,ale veci z originalu si velmi nepamata 603
ale tesim sa na Evil!Sama v slovenskom podani.to bude otras affraid
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 0:22

tak trošku teď sleduju Born under a bad sign a asi mám slyšiny, ale ve scéně, kdy Dean mluví o Justinovi Timberlakeovi a pak se zarazí a řekne o něm něco ve smyslu, že je strašný, tak vážně říkal "Čo? Ano, Justin je fakt hrozná" ???? affraid já to poslouchám tak napůl, tak mi to kdyžtak někdo potvrďtě nebo vyvraťte prosím Wink ať vím, jestli Markíza nějak přeoperovala Justina na holku anebo musím na ušní Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745 ale hlavně že oči slouží a já si jdu užívat Evil!Sama a Torturing!Deana Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 284389
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 0:27

No, jak já sem to slyšela tak to opravdu takhle řek. No, já si du užívat.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 0:32

tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo to slyšel. i když třeba to nebylo "hrozná" ale "hrozba". teda kéž by 603
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 0:41

kľud, baby Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937 bola to "hrozba" Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745 teda ja som to tak počula...ale mňa by ani neprekvapilo keby to bola hrozná, po tom čo som počula ako sa Sam pýta Jo, že čo jej povedala matka o tom , ako zomrel "NÁŠ" otec Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 583517 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 202744 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 202744 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 202744 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 202744 alebo žeby som sa tentokrát prepočúla ja??? Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 999804 ale myslím, že on to naozaj tak povedal Suspect Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 202744
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 0:58

no ja mam par veciciek vypisanych z tohto dielu, tak ich tu zajtra snad mate, ale teraz ma strasne bolia este stale tie zuby, takze si uz idem lahnut, lebo dalsi diel by som uz asi aj tak neprezila 602 ten dabing bol tak priserny....

inak nebude toho tak vela ako obvykle, lebo fakt nie som vo svojom kozi dnes,takze sorry 603

a inak kristine: aj ja som pocula nas otec, ale o tom az zajtra 703
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 1:22

Bohužiaľ, teraz kukám akurát Tall tales, ale ten dabin, zabite ma niekto Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 202744 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 202744 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 202744 na jednej strane sa rehocem, ale na druhej strane plačem nad tým príšerným prekladom. Možno som už dlho nepozera SN na Mare, ale Dean má nejaký čudný hlas, kto ho do p....e dabuje?

Zabili ma tieto vety:

Bobby: Vystrčte hlavy zo šerbľa
Dean: Čo je horšie ako keď si E.T. z teba spraví suku?
Sam: to jeho blabla ......

Ja nevládzem, ja už dnes nie Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: ..............   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 2:24

Denaov hlas bol affraid možno zjedol Kobielský surove vajcia

predtým Evil or Very Mad


ale inak ja som sa unášala týmito časťami Laughing
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 10:17

ja som mala vcera take nervy... Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 555452 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 555452 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 555452 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 555452 hned ked zacala prva epka....tak som akurat tak videla uplny zaciatok jak dean hovoril ....rodinny podnik.....a potom to padlo... Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 733500 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 733500 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 733500 ..behali tam iba cierne a biele bodky... affraid affraid affraid ..a mala som po SN....a tak som chcela vidiet Evil! Sama.....a nic.....do paroma... Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 132752
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 10:32

Weronicka to fakt?? to je skoda :cry: ale o nic si neprisla Wink ja som bola hore az do konca a zapisovala som si veci, co sa mi nezdali...
tak napríklad:
hned na začiatku povedal Sam: "Som ako mechom udretý", pričom stačilo preložiť to "I felt like a had asleep for a month" ako "Citím,akoby som prespal mesiac" načo tam pleicť mech?
to len taká slovná hračka, ktorú som si hned vsimla- Dean na auto povedal "Prosím, povedz mi, že si ho neukradol" a Markiza to podala ako "Dufam, ze si ho neukradol" 603
Potom v tom aute.to som vobec nepochopila, ked Dean objavil mentolky, mal povedal "Okay, now, this is disturbing"- toto je znepokojujuce a on povedal "Hned som pokojnejsi"??????? affraid snad som to zachytila spravne
potom na tej benzinke. Dean mu hovori "Mas nejake zimomriavky, pripada ti to povedomé, nedajé dejavu vibrácie?" a namiesto toho tam bolo iba, že ci ma zimomriavky a ci to vyzeraá priamo osudovo Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 999804
Tak trosku som sa pusimla v tom dome, ked Sam "Cital" ten list. Neviem, mne to prislo smiesne,pretoze dabler hovoril "Drahý ocko, prepáč..." a stop. Naco hovorit jedno slovo? ved na ten list nebol az taky dlhy zaber. No proste mi to prislo blbe Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 999804
Justin je fakt hrozba- to tak fakt bolo,to ste neprepoculi Laughing
aj to "náš otec" to som nepochopila,preco to tam dali affraid
potom moje oblubene "I hear things" (ja milujem,ked to povie Sam v tej epke) prelozili len ako "Pocujem to" Suspect hm...
najviac ma dozralo, ked odchadzal Dean od Jo a ona mu dala tie lieky a on jej povedal, ze este zavola a potom vysiel von a ona mala povedat "No, you won´t" akože "nie, nezavoláš" a namiesto toho povedala "neverím"- ako k tomu prisli???? affraid
no a potm už len, že ak som to spravne pocula, tak Sam tam nepovedal "oops" ale "hop" a 603 ale mohlo sa stat , ze som zle pocula Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 999804
a to jeho "Au" ked mu prepalil Bobby znamenie bolo hrozne, sak Sam tam tak krasne krical ci ako to nazvat a nadabovali to ako kratke a jasne a strucne "au" Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 999804
tolko moje postrehy k 1x14. zapisovala som vsetko na papier, a polovicu veci neviem este zaradit a este som dnes pozrela, ci som to postrehla spravne..v 3x15 toho ale bolo ovela menej.Co som uprimne prekvapena Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 258431
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 10:58

no ja som tall tales nepozerala, ale k born under a bad sign-narodeny v zlom znameni podla markizi som si vsimla zhruba to iste, co faith. a inak ozaj tam povedal hop a nie ups No No no ale ja mam este par veciciek zapisanych:

na zaciatku, ked Dean prezera Sama a zbada krv by mal povedat "What the...." a na markize odznelo "o boze"
"asi to nie je moja krv" no to je v podstate dobre, ale v originaly bolo, ze "nemyslim si, ze je to moja krv"
na benzinke tam potom ten predavac povedal, ze "hovorim cudzou recou?" v originaly bol spominany urdsky jazyk
potom este ten predavac povedal "uz viem, ze si zobral 2 balicky" v originaly bolo, ze uz si spomina alebo nieco v tom zmysle
potom, ked sa Dean rozpraval v izbe so Samom a Sam povedal, ze Murder. That´s what I´ve done, teda vrazda, to je co som urobil. markiza mala, vrazda, som vrah Suspect
potom este Sam povedal Deanovi, ze viac nez si myslis na markize bolo "viac nez si pripustas"
dalej este bolo "vydesil by som ta" a potom mu Dean odpovedal, ze "uz sa stalo". v originaly bolo, ze ho nechce vydesit a Dean, ze ma na tom popracovat alebo tak nieco...
dalej shut up Sam prelozili ako mlc Sam, co mi prislo trocha poeticke 603
"a do smrti to budes lutovat" v skutocnosti malo byt, ze bude zit, aby toho mohol lutovat ale tak neva
pri tomto rozhovore mi vadili aj take malickosti ako ked Sam povedal, ze nebude bojovat a malo byt, ze s tym nedokaze bojovat a tak .... ale to je uz len moja pedantnost
a este Samovo "boy" v restauracii s Jo bolo prelozene ako "no jasne"
"ty sa pre nho trapis" no ehm " ty ho mas ozaj rada" alebo tak nejako to malo byt, nie? ale tu si nie som ista no...
no a deanovo you demonic son of bitch-alebo take nieco, ked polial Sama svatenou vodou bolo prelozene ako "ty prekliaty demon"
"mal som vediet, ze si zbabely" to krical Sam na Deana, ked sa nahanali a malo tam byt, ze "mal som vediet, ze na to nemas gule"
"ty si ale masiar" dean na jo, ked ho osetrovala, tusim tam ale mal byt zabijak
no a ked uz bol Sam zviazany na stolicke u bobbyho tak na Deana mal povedat, ze back from dead alebo tak nejak, ze proste spat medzi zivymi alebo tak a markiza mala "zase zivy"
namiesto "Sam is my meat puppet", bolo ze "stale Sama ovladam"


no mala som toho este trochu viac, ale to este musim skontrolovat s originalom, lebo to boli len take detaily, co mi zneli divne Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 11:09

Dion cheers tie veci som si vsimla aj ja, ale to som si nezapisovala,lebo som sa mrvila pri telke a nevidela som na papier,tak mi aj nieco uslo... to s tym predavacom si nespominam,ale viem, ze povedal "uz si spominam " a v originaly bolo, ze "uz sa mi to vracia" alebo...no proste nieco take iste. to s ty jazykom som prehliadla a az potom mi doslo, ze si nespominam,ci spominal ten urdsky jazyk.
a presne! s tym "do smrti to budes lutovat" a presne tak to malo byt, ako si to povedala. Len som myslela, ze to je uz len prehadzovanie slov 603
to s tym masiarom. ono v to bolo "you´re a butcher" a butcher sa preklada ako masiar Wink ale v titulkach od Nicol bola zabijak
aj to so zivym som si vsimla Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 312566
mne tam nesedela polovica veci a si hovorim, ze tu markizu nebudem az tak trapit Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745
v 2x15 mi nesedelo to "purple" a on tam daco este povedal... ale nepovedal murple, ale nejak inak to prelozili. a to s tym serblom som len tak pozerala a rehotala som sa affraid Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
renáta
Pocestný duch
Pocestný duch
renáta


Počet príspevkov : 128
Nálada : black and white
Registration date : 27.05.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 12:01

A ja, že iba zle počujem. Teraz som to tu iba tak prešla a musím vám poďakovať za to vypísanie chýb v preklade. Veď už iba keď človek počúva ten dabing tak sa musí smiať. Ten šerbeľ a mech to bolo už aj na mňa moc. Mne sa zdal český preklad oveľa lepší.
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 12:38

ok...takže ja pripojím pár svojich postrehov z Tall tales, čo som si stihla zapísať, keď som videla, že Dion to už nezvláda...priznám sa, že ich nemám veľa, lebo už som tiež ledva vnímala Sleep

- "You mind not eating those on my bed?" myslím, že to preložili ako "že sa nadžgávaš na mojej posteli"...teda neviem, ale "nadžgávaš"? Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 71174
- markíza sa blisla ešte ďalšími super výrazmi ako napríklad, namiesto Deanovho "screwed to hell" tak hodili niečo čo som ani veľmi nerozumela, ale bolo to niečo ako že jeho auto je rozhejgané, rozhajdané...no proste niečo "cool" Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 43228 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 71174
- scéna v bare so Starlou sa nedala počúvať... Evil or Very Mad to ako bol Dean nadabovaný bolo až neuveriteľné, pripadalo mi to ako by bol mierne retardovaný a nie opitý Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 873139 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 873139 a tie pazvuky čo z neho vychádzali boli vážne hrôza Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 11674
- keď Dean vravil Curtisovi, aby skúsil Purple nurple, markíza to preložila ako "hej, daj tým pohárikom poriadne zabrať" Suspect
a ozaj...purple nurple neprekladali ale zato to vyslovovali ako "prpl nrpl"alebo tak akosi, ono sa to tak v podstate vyslovuje, ale oni do toho nedali absolutne žiadny prízvuk, takže to znelo otrasne No
- Curtisovo "they probed me" preložili ako že "vnikol do mňa" Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937 to som myslela, že neprežijem Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 99937
- hneď nato sa Dean spýtal "čo môže byť horšie, ako že si z teba E.T. urobí suku?" Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 71174 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 71174
- spojitosť medzi obeťami: "they´re both dicks" = "obaja sú vtáci" Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745
- po tom ako sa Sam spýta, čo keby pokazil Impalu, Dean má povedať, že to je to posledné, čo by urobil...markíza: "len do toho"
- vytiahnutie hláv zo "šerbľa" už ani nejdem komentovať Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 202744
- Dean "you were tight ass long before trickster showed up" = bol si úzkoprsý Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745
- Bobby na konci namiesto toho, že mu lámu srdce povedal "naozaj ma dojímate" Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 868694 no ale budiž

jediná vec, čo oceňujem bolo, že neprekladali trickstera...lebo som si istá, že by to preložili zase veľmi originálne Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 87642
no...to je asi tak všetko...možno ešte niekto niečo prihodí... Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty31.07.08 12:53

mna dostalo ked zadrel Dean Samovi ze "nekuvikaj" ci ako mu to povedal ... co to jee? Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 999804 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745 Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 316745
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Supernatural na Markíze - archiv 1   Supernatural na Markíze - archiv 1 - Stránka 36 Empty

Návrat hore Goto down
 
Supernatural na Markíze - archiv 1
Návrat hore 
Strana 36 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW - archiv 1
» JENSEN - archiv 1
» JENSEN - archiv 2
» JARED - archiv 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural v TV-
Prejdi na: