Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 RPG- WORLD - archiv 1

Goto down 
+6
Ettie
cleo
Anwiel
wiktoriano
lentilka
dion-fortune
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorSpráva
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 14:17

Takže ďalšia čo, len vie, že je nesmrteľný, ale nevie prečo. Pár čarodejníc a veštkýň už skúšalo zistiť čo sa s ním stalo, ale vždy keď zbadali jeho budúcnosť a minulosť začali kričať a vyhodili ho. Len jedna mu povedala, že je z budúcnosti, ale čo potom ten prívesok? Tušil kto je tá žena. Za tie roky vycítil nadprirodzené bytosti veľmi ľahko, tak isto mohol vidieť upírov tak ako ich nevidel nikto iný. Mal zabiť Edwarda hneď, teraz ho ta Japonka prezradí. Ale aspoň Edward vie, že ho nemôže zabiť. Ale on jeho áno. "No dobře, ty tu nejsi náhodou" otočila sa na neho Japonka. Brian iba nahodil svoj naj sexi úsmev na Edwarda a znova sa mu pozrel prenikavo do očí. Práve sa rozhodol pre inú taktiku....Mladá Japonka sa im predstavila. Misaki. Takže ona je mág. Zaujímavé. Brian odtrhol oči z Edwarda a podával ruku Misaki. "Ja som Jones, Brian Jones rád ťa spoznávam"......
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 14:28

Jasmine videla ako dievča prešlo dalej tak nastúpila do auta spolu z jedným policajtom ktorý sa ponúkol že ju zavezie domov. ešte nestihol ani našťartovať ked začuli silný silný náraz nedaleko od nich
"doparoma to tu dnes musia všetci šoférovať ako blázni!" zanadával policajt Jasmine sa cítila trochu dotknuto kedže sa to týkalo aj jej ale nereagovala radšej rýchlo vystúpila z auta aby zistila čo sa stalo.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 14:33

auto bolo na šrot. Po vodičovi nikde ani slychu. Dievča ležalo na zemi, pár metrov od auta. Zatiaľ nejavilo žiadne známky život, taktiež nebolo vidieť že by krvácala.
Vodič Avie stál nad dievčaťom a držal sa za hlavu.
Z audi vyťekalo palivo a začalo sa z tamade dymiť. Policajti okamžite zalarmovali ostatné jednotky.
"To bude teda noc" preblesklo viacerými ľuďmi v hlave
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 14:39

Jasmine chcela ísť na miesto nehody ale policajti jej to nedovolili s tým že to sa jej netýka ešte však neprišia sanitka tak chcela pomôcť ak by niekto potrebovať prvú pomoc. "no tak pustete ma tam som lekárka." naliehala na nich. vtedy policajti súhlasili a odprevadili ju k rozbitému audi. šokovane zistila že nedaleko neho leží dievča v bezvedomí a okamžite sa rozbehla k nej
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 14:45

rana ktorá sa ozvala neveštila nič dobré. vystrašene sa pozrela smerom odkiaľ to prišlo potom rýchlo povedal ,,ok ja som Jessy tešilo ma a majte sa.,, a rozbehla sa smerom k autám na zemi ležalo nejaké dievča a nejavilo nijaké známky života keď si všimla policajné auto zanadávala všimla si že žena ktorú predtým uzdravoval vystúpila z auta a tiež sa rozbehla k dievčaťu bolo jasné že tam bude skôr premýšľala počula ako povedala že je lekárka rozhodla že to bude len pozorovať a dúfala že nebude potrebovať jej pomoc zastala oplodia a oprela sa o strom snažila sa odhadnúť ako na tom neznáma je
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 14:48

Misaki přijala nabázenou ruku. "Ráda tě poznávám. Musím říct, že jsem se ještě nesetkala s nesmrtelným." Dobře, zatim to jde vážně dobře... jsem živá.
Misaki zaslechla další ránu, další nehoda!!!! Je tohle vůbec možné náhodou?? "Vypadá to, že dnes bude ještě dlouhá noc, že?"
Žena se představila a odběhla pryč. Misaki ještě chvíli stála a čekala, jak zareagují ostatní.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 14:51

"To auto...ja som ho vážne nevidel.Šiel veľmi rýchlo." šokovaný vodič Avie všetko komentoval. Mal niečo cez 50 a vyzeral na infarkt...chudák..."Dúfam, že to dievča bude v poriadku!"
Policajt ukázal na ženu pri dievčati"Je to lekárka!Určite spraví všetko čo bude v jej silách a sanitka tu bude každú chvíľu. Hlavne sa upokojte!"
"Vy ste ju vytiahol z toho auta?"
"Nie, vôbec nie. To dievča ležalo vedľa už keď som vystúpil.."
"A šofér auta?"
"Toho som tu vážne nevidel."
"Nestratili ste vedomie?"
"Nie.Panebože myslíte si, že som niekoho zabil?!?Zajtra mám rozvodové konanie na súde a..." oprel sa o auto
Policajti si vymenili pohľad"Hmm, aj toto zjavne pôjde len tak do šuflíka." pozreli sa smerom k dievčaťu.
Z diaľky bolo počuť sanitku.
"No to si dnes pohli..."
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 14:57

Brian si potriasol rukou s Misaki a usmial sa na ňu. Vtom sa ozvala ďalšia rana. Ďalšia žena sa vystrašene pozrela smerom odkiaľ sa ozvala rana. Rýchlo sa predstavila a odbehla. Takže Jessy. To mu bolo známe, ale teraz mal myšlienky úplne inde. Ak by odišla aj Misaki ostal by sám s Edwardom a mohol by....nie, počká niečo sa mu na Edwardovi nezdalo. Už si nebol tak istý, že to bol Edward kto zabil Sam. Videl, že Misaki čaká na ich reakciu a tak sa na ňu znova usmial, žmurkol na Edwarda a rozbehol sa za Jessy...V diaľke bolo počuť sanitku....
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 14:58

Jasmine zbežne prezrela dievča ale nevidela na nej nejaké otvorené rany až na to že bola stále v bezvedomí a bola celé skrehnutá jej šaty boli mokré a ona nechápale prečo, čo sa s tým dievčaťom stalo? naštastie jej ešte nahmatala pulz tak sa jej uľavilo že je ešte nažive vtedy začula sirénu prichádzajúcej sanitky vydýchla že prišla pomoc zdvihla hlavu od dievča a uvidela kúsok odtiaľ stáť tú nezmámu ženu ktorá jej pomohla pri jej nehode
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 16:26

nevyzeralo to dobre dievča stále ležalo na zemi, v dielke bolo počuť sirénu a policajti sa stále motali okolo, uvidela Briena ktorý vedľa nej zastal potom si uvedomila pohlaď lekárky ktorá sa nad dievčaťom nakláňala nepáčilo sa jej to vyzerala prekvapene a bezradne v hlave si urovnávala všetky možnosti a potom odhodlane vykročila k tým dvom urobila to čo vedela najlepšie klamala ,, som lekárka nechajte pozriem sa na ňu.,,
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 16:38

Jasmine sa prevapene pozrela na ženu. aj ona je lekárka? to bol pre nu šok. ved to čo urobila s nou malo od klasickej medicíny daleko. ona však teraz tomu dievčatu nemohla pomôcť. tak teda ustúpila a nechala ju aby sa dievča prezrela. dúfala že aspon ona jej dokáže pomôcť, postavila sa vedľa a neprestala sledovať každý pohyb záhadnej neznámej
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 16:43

Jessy si kvokla, no dobre tak sa zahráme na lekárku, priložila dievčati ruku ku krku a tvárila sa že sa snaží nahmatať puls a naozaj tam nejaký slabí bol to ju potešilo usmiala sa a ešte chvíľu na nej nechala položenú ruku cítila ako cez ňu opäť prechádza bolesť zaťala zuby dievča na tom bolo dosť zle ani nie z nehody cítila že je hrozne podchladená keď uvidela ako sa jej zachveli viečka prestala ,,bude v poriadku len ju treba dostať čo najskôr do nemocnice,,
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 16:48

Všetko sa dialo príliš rýchlo. Edward mal pocit, že si z neho vesmír robí srandu. Hoci nemohol povedať, že by jeho život bol pokojný, ale rozhodne nebol takto hektický. Táto noc bola proste šialená. Chvíľu uvažoval aj o tom, že by sa proste vyparil. Nikto z prítomných by ho nedokázal včas zastaviť. No hoci vedel, že udalosti tejto noci boli a sú pre neho nebezpečné, tiež boli zaujímavé. V Edwardovi sa prebudila nielen jeho zvedavosť, ale aj akési zvláštne vzrušenie. Ako keď hrával poker alebo blackjack. Nie vždy dostal dobré karty, ale aj tak pokračoval v hre, pretože to bola zábava. A tak sa rozhodol ostať.

Japonka o sebe prezradila, že je mág. To ho trocha znepokojilo. Hoci ho ľudské zbrane nedokázali takmer vôbec zraniť, taká mágia bola niečo celkom iné. Hoci by sa dalo povedať, že je nesmrteľný, veď je predsa upír, bolo tu stále pár spôsobov, ktorými by ho mohli zniesť zo sveta, ak by chceli. No a jedným z tých spôsobov bola aj mágia. Veľmi silná mágia s potrebou veľkej obete, ale stále mágia. Edward však dospel k záveru, že Japonka ešte nie je dosť silná na to, aby mu mohla vážnejšie ublížiť. Navyše pochyboval, že by bola ochotná obetovať zviera alebo človeka, len preto, aby sa ho zbavila.

Keď začul ďalší náraz, mierne ním myklo. Tentokrát to však nechal tak. Nemohol predsa celú noc skákať pod autá. Navyše zrážka sa už viditeľne stala, takže tu nebolo nič, čo by mohol spraviť. Jeesy si však zrejme nemyslela to isté. Rýchlo sa predstavila a rozutekala sa k miestu nehody. Vedel, že zrejme chce zachrániť zranené dievča. Bolo to však pre ňu momentálne príliš riskantné a tak zastala kúsok od miesta nehody a všetko len pozorovala. Po chvíli však podišla k dievčaťu a začala ju liečiť.

Brain sa na neho párkrát zvláštne usmial a popri tom začal akoby flirtovať s Japonkou. najviac ho prekvapil, keď sa rozbehol sa Jeesy. Nechápal ho. Ak by ostal tu a Japonka by sa rozhodla odísť, potom by ostali sami a on by mal šancu dokončiť, čo začal. Edward pokrútil hlavu a otočil sa späť k Japonke, ktorá na neho so záujmom pozerala. Vtom si uvedomil, že je jediný, ktorý sa ešte nepredstavil. Vykúzlil jeden zo svojich najlepších úsmevov a podal jej ruku.

"Moje meno je Edward. Rád ťa spoznávam."
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 16:51

Jasmine tam len prekvapene stála sledovala čo sa dialo ked vidala ako sa dievča trocha pohlo a takmer otvorilo oči ostala prekvapená. vtedy k nim prišiel lekár zo sanitky a povedal im že už po preberie. Jasmine sa stale
pozerala na tú ženu. chcela vedieť kto to je. odhodlala sa a prehovorila k nej skôr ako sa jej opäť stratí z dohladu
"kto ste? ako to robite určite nie ste len obyčajná lekárka."
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 16:57

Misaki se cítila už dobře, sice teď zůstala sama s upírem, ale evidentně jí nechtěla ublížit, ona jemu taky ne, tak proč se bát... Ale přece jenom, jsem slabá, teď bych nezvládla ani nejslabší kouzlo... "Těší me. Jdem se tam také podívat?" Nečekala na odpověď a pomalým krokem šla za ostatními. Nemohla přestat přemýšlet nad tím, proč se vše stalo, tak jak se to stalo. Potkat tolik mocných bytostí a za takovou chvilku být u dvou vážných nehod...!!!
Situace byla velice nepřehledná. Děvče leželo na zemi, ale evidentně byla v dobrých rukou. Byla tam doktorka a Jessy, záchránáři už taky dorazili. Pro dnešek tu už není koho zachraňovat... tak akorád sebe.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 17:00

Jessy sa vyrovnala prišiel lekár takže všetko bude v poriadku keď začula otázku až ňou myklo vedela že presne toto sa stane v duchu zanadávala až príliš sa starala o ľudí a potom z toho vždy vzišlo takéto niečo
zatvárila sa však prekvapene naučila sa na tieto otázky reagovať ,, čo tým myslíte samozrejme že som lekárka ako inak by som jej vedela pomôcť a neviem o čom hovoríte asi ste utrpeli predsa len silný náraz mali by ste ísť do nemocnice. ,, pozrela sa na policajta ,, zaberte ju k sanitke určite má otras mozgu.,, najlepšia obrana bola vždy rozosievať pochybnosti to vedela určite
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 17:05

Brian pozoroval Jessy ako si čupla k dievčaťu a začala ho liečiť. Hneď vedel čo je Jessy zač. Pousmial sa. Pre neho by nemohla urobiť nič. Jeho zranenia sa vždy vyliečili same, behom sekundy. Mohol by byť aj on nejaký druh toho čo je Jessy? Blbosť. Videl ako Jessy zatína zuby od bolesti. Mladá lekárka pozorovala Jessy s prekvapeným výrazom. "kto ste? ako to robite určite nie ste len obyčajná lekárka." opýtala sa Jessy. Ta začala s vyhýbavou odpoveďou. "No ták, Jessy prečo nepovieš pravdu?" povedal jej a žiarivo sa na ňu usmial s jedným svojím úsmevom ktorý by si mal nechať patentovať. Bol zvedavý ako z toho vykorčuľuje alebo či povie pravdu...
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 17:09

jeesy vrhla nenávistný pohľad na Briena tak toto jej ešte chýbalo potom s uvolnených hlasom prehovorila ,,aha tak prepáčte ja som Jessy a toto je môj manžel Breina on je chorý práve sme na ceste k psychiatrovi viete chudák myslí si že je nesmrteľný a ja že som nejaký bosorka ,, vrhla naňho ľútostivý pohľad a schmatla ho pod pazuchu a ťahal od davu ľudí.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 17:13

Brian sa pobavene zasmial a nechal Jessy aby ho odtiahla preč, predtým sa ešte otočil na zmätenú Jasmin a žmurkol na ňu...
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 17:15

toto je môj manžel Breina on je chorý práve sme na ceste k psychiatrovi viete chudák myslí si že je nesmrteľný a ja že som nejaký bosorka

Misaki se otočila ke křoví a začala se jí škubat ramena... Nemohla si pomoci, musela se s mát. Takže Jessy je opravdu moc chytrá!! Čekala, jak se Brian zachová. Byla vcelku nesvá z těch jeho úsměvů. On moc dobře věděl, že na ženy to působí... ale už nevěděl, že na některé ne tak, jak by si přál.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 17:17

Jasmine sa trochu usmiala aj ked ju odpoved neuspokojila inak povedane neverila ani slovo s toho čo povedala nechcela sa vnucovať, na tej žene je niečo zvláštne nikto ju presvedčí o opaku ale už jej dala pokoj a radšej sa zohla k lekárovi čo práve ošetroval dievča.ab zistila či ešte môže z niečím pomôcť pomôcť.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 17:27

Jessy si vydýchla Brein sa nechal odtiahnuť prešli spať do parku kde narazili na Misaki ktorá sa tam smiala trochu sa uvolnila už jej to nepripadalo také zlé nechali ich bez problémov odísť a aj lekárka sa viac nevypytovala zamračene pozrela Breina ,, to bolo čo ,,
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 17:45

Edward sa rozhodol Misaki nasledovať. Veď koniec koncov, toto ešte mohla byť zábava. Nemýlil sa. Ako pozoroval situáciu medzi Jeesy a Brianov aj jemu šklblo kútikmi úst. Misaki sa na nich dvoch dobre bavila a Edward cítil ako sa začína jeho telo uvoľňovať. O malú chvíľu k nim prišli aj Jeesy a Brian.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 17:52

Spolu s Jessy zastali pri Edwardovi a Misaki. ,, to bolo čo ,, opýtala sa ho Jessy. Brian sa uškrnul a hodil na Jessy puppy eyes. "Čo myslíš? Len chcem vedieť čo si zač.." Znovu pozrel na Edwarda a začudoval sa, že už k nemu nepociťoval až takú silnú nenávisť. Znova sa mu skúmavo zahľadel do oči..
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty01.03.09 17:57

Edward veľmi dobre vedel, čo Brian robil. Viditeľne mal na ženy veľký účinok a opäť raz využíval svoj šarm. Edward len prevrátil očami. Aj on vedel byť veľmi presvedčivý pokiaľ si to situácia vyžadovala, ale väčšinou svoj šarm nezneužíval. Brian sa mu pozrel do očí a Edward opäť dostal ten zvláštny pocit. Vedel, že ho chce Brian zabiť, ale v jeho očiach nevidel nijakú silnú nenávisť.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: RPG- WORLD - archiv 1   RPG- WORLD - archiv 1 - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
RPG- WORLD - archiv 1
Návrat hore 
Strana 3 z 40Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Supernatural na CW - archiv 1
» JENSEN - archiv 1
» JENSEN - archiv 2
» JARED - archiv 1
» JARED - archiv 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Srandičky a hry-
Prejdi na: