Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Never say goodbye

Goto down 
+7
Ellen
Mason
lentilka
wiktoriano
12NicolAlysska
str8tking
Soniq
11 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Never say goodbye   Never say goodbye Empty09.03.09 15:44

No tak po dopísaní "Návratu späť" som sa rozhodla začať s novou ff takže dúfam , že ju niekto bude čítať lol! , pretože ma ju dosť baví písať 601

Never say goodbye


Bola hlboká noc. Dokonca aj mesiac sa skrýval ponorený do tmavých mrakov , ktoré boli len ťažko viditeľné na oblohe.
Dean toto všetko pozoroval cez okno motelu , ktorý aj so Samom momentálne obývali. Jeho zelené oči boli smutné a leskli sa od sĺz. V izbe bol sám .Jeho brat v nej nebol, nebol tam vôbec nik , len on. Zrazu začul odomykanie zámku. Strhol sa a pozrel na dvere. Stál v nich mladší lovec, šokovaný a trochu zdesený výraz jeho tváre hovoril za všetko.
" Dean ja ... začal ,keď ho v tom prerušil jeho starší brat.
" Nemusíš mi nič hovoriť ." to bolo všetko čo Dean povedal.Schmatol už vopred pripravenú tašku , kľúče a než Sam stihol akokoľvek reagovať stratil sa za dveremi.
"Dočerta !" zanadával Sam a rozbehol sa za ním . No neskoro , Impala štartovala a pomaly sa mu strácala z dohľadu.
Dean si jednou rokou pretrel slzy a druhou držal volant. Začul vibrovanie mobilu. Na displeji stálo "Sam" . Dean pevne stisol telefón a hodil ho na zadné sedadlo svojho miláčika. Dupol na plyn a pokračoval v ceste.

Pred 72 hodinami

Obaja bratia sedeli v aute na ceste za novým prípadom. Bolo ticho , len z rádia sa ozývala Deanova obľúbená hudba .
" Hej , chlape vážne si už prestal s tými tvojimi kúzlami či čo to je? Veď vieš ,čo vravel Castiel." prerušil ticho straší lovec.
" Áno Dean prestal vážne, a už sa o tom nebavme máme prípad nie?" odvetil Sam neochotne , pozorujúc ubiehajúcu cestu.
" Vieš ja len pre istotu ,aby bolo jasno." pozrel naňho Dean prísne. Sam sa pri pohľade naňho musel pousmiať.
Dean na neho nahodil nechápajúci výraz.
" No čo nemôžem si pomôcť, vyzeráš ako nejaký rodič strachujúci sa o svoje dieťa." vysvetlil Sam a teraz bol vysmiaty ešte viac.
" Veľmi vtipné." oboril sa Dean a zvýšil zvuk svojej milovanej hudby.
***
Starší lovec sa prebudil na zatváranie dverí. Nespokojne sa prevracal a prižmúrene otvoril oči , ktoré mu zablúdili na vedlajšú postel. Tá bola prázdna. Dean vstal z postele. Pozrel na hodinky , na ktorých bolo iba 2:16 ráno . Poobzeral sa po izbe ,ale Sam v nej nebol. Deanovi bolo okamžite jasné , kde je .
Sam opatrne odomykal dvere. Vošiel do izby , ktorú už osvetlovali slnečné lúče.
" Ahoj baček ." pozdravil ho vysmiaty Dean vychádzajúc z kúpelne .
" Ahoj , hm ty už si hore?" spýtal sa trochu nervózne.
" No hej , a kdeže si sa zatúlal ?" Dean chcel ,aby všetko vyzeralo normálne , aj keď dobre vedel kam sa Sam vyparil.
" Noo ja som nemohol spať , tak som sa bol prejsť." vyšlo z neho .
" Tak fajn. " ukončil debatu Dean sklamaný z toho , že Sam klame , opäť .
Ďalšiu noc sa zopakovalo to isté. Sam svojmu bratovi neustále klamal a vymýšlal si hlúposti. No Dean už ďalej nemohol . Vedel , že brata v tom nezastavý,veď o to sa už raz pokúšal. Nastala ďalšia noc ,Sam sa opäť vytratil . No tentokrát po otvorení dverí , videl svojho brata sediaceho pri okne . Jeho oči boli plné smútku , no aj hnevu. Zobral tašku a už ho nebolo.

Súčastnosť

Dean sedel v nejakom zapadlom bare. Mal už asi 13 pohárik nejakého alkoholu , ani sám nevedel čo pije. Pocítil , že doňho niekto šťuchol.
" Hej už zatvárame." oznámil mu barman.

Kráčal tmavou uličkou s rukami vo vrecku , nohou kopol do nejakej konzervy a myslel na Sama.
" Dean nie je to tvoja chyba." započul známy hlas .Zrazu pocítil , že už nekráča sám . Nemusel sa ani obzrieť ,aby vedel kto to je, Castiel.
" Samozrejme , že je , mal som ho pred tým chrániť a .. Deanovi sa zlomil hlas , spomenul si ako sám sebe dal sľub , že ho pred tým to ochráni.
" Sam si to vybral sám , mal na výber , my sme mu dali na výber . Chvíľu s tým prestal to áno , ale nikto dlho nevydrží a podľahne pokušeniu. No a Sam podľahol , ja osobne som to očakával. Predsa len v ňom prúdi krv Azazela .
" Ten bastard !" zhúkol Dean. " Dúfam , že sa varíš v pekle !" vyhŕkli mu slzy . Keby nebolo jeho nič z toho by sa nedialo.
" Už to nie je Sam , on sa čoraz viac ... mení." pokračoval v dialógu Dean.
" Dean viem , že je to teraz ťažké ,ale pečate sa lámu a my potrebujeme pomoc. Lilith sa chystá zlomiť ďalšiu. "
Lovec sa zhlboka nadýchlo a snažil sa odohnať myšlienky na svojho brata. Castiel má pravdu . " O čo sa jedná ?" spýtal sa.
" Lilith si povolala z pekla 5 mocných Démonov , sú to Démoni takzvaného vyšieho rádu . Každý z nich ovláda jeden živel. Určite si počul o zemetraseniach , cunamy a o iných katastrofách. No a zrovna títo Démoni sú toho zdrojcom ." rozprával Anjel.
" Ty tvrdíš , že tí Démoni sú až tak mocný?" pozrel naňho lovec škovane.
" Áno to presne tvrdím. Ale ako každá bytosť , dajú sa zastaviť."
" Ha , ty .... ty , teda vy chcete zastaviť tak mocných Démonov . A ako?" dožadoval sa vysvetlenia.
" No tak to ešte len zisťujeme . Zatial to vyzerá dosť zložito takže ťa tým nechcem ešte veľmi zaťažovať. Najhoršie je , že nevieme na aké mestá alebo možno oblasť chce zaútočiť , možno to ani nebude na územii Ameriky . "
" Hej a ty chceš pomoc odomňa?" spýtal sa s údivom Dean.
" Zrejme ti to pripadá absurdné , ale áno." povedal mu vážne.
Deanovi zamrzla tvár do divnej grimasy .
Castiel naňho trochu pobavene hľadel. " Neboj všetko sa v čas dozvieš."
Dean sa zamyslel , nechápal ako by im mohol byť užitočný.
" Teraz , keď si odišiel od Sama , tak poď so mnou." prebudil ho Anjel z myšlienok.
Dean sa naňho prekvapene pozrel. " A kam?"
" Dean , Boh mi dal úlohu vytiahnuť ťa z pekla . Myslíš , že mi túto úlohu dal len tak z nudy? Chyť sa ma ." vyzval ho Castiel. Dean poslúchol aj keď netušil , čo sa bude diať.
Zrazu sa obaja ocitli v nejakom meste. Bolo to tam špinavé , všade sa ozýval plač detí , no i dospelých . Bolo počuť bomby ako dopadajú len neďaleko od miesta kde stál Anjel a lovec. Okolo nich boli mŕtve telá ľudí.
" Kde sme to?" spýtal sa Dean prekvapene. Bolo to tam príšerné.
" Sme v krajne , ktorá je vo vojne , trpia tu nevinný ľudia ."
" Prečo im nepomôžeš ,alebo prečo im nepomôže Boh?"
" Dean toto nie je dôvod prečo som ťa sem vzal.Porozhliadni sa ."
Lovec nechápal kam tým mieri , ale urobil tak. Videl len dokoličené mŕtve telá. Deanovi sa nahrnuli do očí slzy pri tom pohľade. No už zrejme zistil akú pointu má to ,čo chcel Cass. Dean zbadal malé dieťa dievčatko , mohlo mať 7 rokov , bolo jediné medzi dospelými. Ešte žilo. Ležalo na zemi, nemohla vstať.
" Pomôž jej!" súril Anjela Dean.
" Nie." povedal Cass. Dean neveril vlastným ušiam.
" Ty jej pomôž ." povedal Anjel po chvíli.
" Ja ...ale ako?" nerozumel Dean . Veď ako by mohol zachrániť umierajúce dieťa.
" Dean si výnimočný , myslíš , prečo som ťa dostal von z pekla."
Dean sa smutne zasmial. " Zrejme ste sa zmýlili , pretože ja som úplne obyčajný človek."
" Obyčajný človek? " usmial sa Anjel " Pravdaže úplne obyčajný, iba lovíš duchov , Démonov a iné príšery, bol si na návšteve v pekle. Stretaváš sa s Anjelmi a bol si vybraný Bohom. Skutočne úplne obyčajný človek. "
" Ale...chcel niečo povedať , no Castiel ho v tom prerušil.
" Niečo máš v sebe , je to tam ukryté ,ale máš . Bež k tomu dieťaťu a vráť jej život."
"Čože?" vyvalil naňho oči . " Život...vrátiť?"
" Áno Dean , iba to skús." hovoril Anjel pokojne.
Deana z neho išlo poraziť ,nerozumel o čom to Castiel rozpráva ,ale keď videl vážnosť v jeho tvári vydal sa ku dievčatku. Klakol si k nej , chvíľu ju pozoroval , nevedel čo má robiť.No v tom akoby mu niekto pošepkal pokyny. Dean položil svoju dlaň na jej dobité čelo. Lovec pocítil ako sa všetká jeho energia prenáša na dieťa. Cítil silu , ktorú vydával na jej uzdravenie. Dievča otvorilo vystrašene modré oči - plné strachu a hrôzy. Vzápätí stiahol ruku z jej čela , cítil sa slabí pozrel na svoju dlaň, ktorá ho dosť štípala . Bola celá od krvi ,spálená , cítil akoby mu horela . Zrazu to dievča , ktoré sa pomaly zotavovalo zo šoku , sa začalo rozmazávať . Všade bola tma a ticho.
Stál pri ňom Sam. Jeho oči mali žltý nádych . Zrazu sa začal smiať , išla z neho hrôza. Dean preglgol .
" Konečne si vypadol ! Vieš bol si pre mňa dosť veľkým bremenom . Iba si ma brzdil , kazil si mi plány a kontroloval ma , dosť úbohé .Myslel si si , že ma ochraňuješ ,ale nikdy to tak nebolo ." hovoril s úžgrňom Sam. " Si len úbohá troska ."
Deanovi sa jeho slová zbodli hlboko do srdca , nemohol uveriť , že mu to povedal Sam , jeho brat - ktorého tak miloval .
" Dean." započul lovec hlas ,ale netušil odkial prichádza. Ozval sa znova. V tom začal otvárať oči. Videl pred sebou rozmazané útvary vecí. Privrel oči , jeho úmysel sa vydaril a už videl ostrejšie. Zbadal pred sebou Anjela , no teraz boli v nejakej miesnosti. Zrejme v motelovej izbe.
" Čo sa stalo?" spýtal sa Dean zachrípnuto.

TBC
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty09.03.09 15:58

Soniq super poviedka. I love you I love you Super začiatok. Takže je sam zlý braček Twisted Evil Twisted Evil A Dean dobrý Twisted Evil Twisted Evil A vie liečiť Never say goodbye 806497 Never say goodbye 806497 Never say goodbye 806497 , že obyčajný človek. A hneď nato ako účinok vyzdravenie sa prenieslo naňho všetok to zlo čo precítilo to dievčatko a vyvolalo v ňom nejaké sny? To len moja teória. Inač super super Never say goodbye 312566 Never say goodbye 949816 Never say goodbye 214863 704 704 704
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty09.03.09 16:18

superrrr cheers cheers

Casík a Dean 702
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty09.03.09 17:20

waw Sonig na začiatok to vyzerá naozaj dobre. Never say goodbye 949816 Never say goodbye 949816 tak Dean nie je len obyčajný človek? Shocked a čo sa to deje zo Samom Shocked
som zvedava na pokračko Never say goodbye 312566 Never say goodbye 214863
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty09.03.09 17:30

Soniq to bol začiatok Shocked Shocked ako odtiaľ Dean odfrčal to bolo hrozné affraid affraid a Sam ho stále klamal a ako ho pri tom okne čakal Shocked Shocked sa to fakt skvele začalo Never say goodbye 214863 Never say goodbye 214863 som zvedavá na tých démonov vyzerá to zaujímavo Twisted Evil Twisted Evil a castiel ako mu povedal že vôbec nie je výnimočný to bolo vynikajúce Never say goodbye 214863 Never say goodbye 214863 Never say goodbye 214863 a potom to mesto affraid Shocked a to dievčatko Never say goodbye 71416 som zvedavá na tie deanove schopnosti a čo sa vlastne stalo či ju vyliečil a halvne čo to bolo za víziu alebo čo to mal Shocked Shocked teším sa na pokračovanie Never say goodbye 214863 Never say goodbye 214863 bol to super začiatok Never say goodbye 104346
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty09.03.09 19:39

Sonig. Sice mi to přijde jako vytažek odnekud, ale je to opravdu první povídka, která me zaujala. Jen doufám, že nebudu muset čekat na další měsíc:)
Musím říct, že jako spisovatel ti zavidím...


Naposledy upravil Mason dňa 09.03.09 19:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty09.03.09 19:40

Bože ďakujem vy ste fakt úžasný Never say goodbye 430869 Never say goodbye 430869 ja som nečakala , že to bude niekto čítať ste ma úplne prekvapili Shocked Never say goodbye 891817 Never say goodbye 92299

str8tking ďakujem si úplne úžasný Never say goodbye 430869 Never say goodbye 430869 hrozne si ma potešil Never say goodbye 258431 noo či je tvoja teória správna sa dozvieš v budúcej časti Twisted Evil , ak teda budeš chcet eče čítať
Laughing
12NicolAlysska jee ďakujem Never say goodbye 92299 Never say goodbye 430869 Never say goodbye 430869 no Dean a Cass 702
wiktoriano strašne mooc ďakujem Never say goodbye 430869 Never say goodbye 92299 Never say goodbye 92299 ani nevieš ako moc si ma potešila Never say goodbye 258431
lentilka wow aký krásny komentárik Never say goodbye 891817 Never say goodbye 430869 velmi mapotešil ďakujem ti zaň fakt strašne moc ďakujem Never say goodbye 92299 úplne som happy Never say goodbye 170639 Never say goodbye 92299
Mason jee ahoj noo uisťujem ťa , že to žiaden výťažok nie je Smile konečne si na fóre dúfam ,že si pridal ďalšiu časť tvojej ff Twisted Evil inak ďakujem krásne som rada , že ťa zaujala veľmi si ma potešil Never say goodbye 430869 Never say goodbye 92299 Never say goodbye 170639 a prečo mi závidíš??

všetkých vás Never say goodbye 891817 Never say goodbye 891817
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty09.03.09 19:49

Tolik komentářů a přečtení jsem už dlouho neměl, ale to je jen profesní žárlivost:)
Záleží jaký fanfic máš na mysli?
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty09.03.09 19:59

Ale neboj Very Happy No samozrejme , no ja to po slovensky napíšem Vnútorné šialenstvo , lebo po česky to neviem 603 ,ale vidím , že je Never say goodbye 258431 tak zajtra si prečítam a napíšem ti koment lebo dneska nemám čas No
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty09.03.09 22:55

Soniq napísal:

" Čo sa stalo?" spýtal sa Dean zachrípnuto.
Čo to bolo? Shocked To bol sen, vízia, alebo čo? Sam bol teda fakt hrozný... Never say goodbye 132752 Ale páči sa mi to. Never say goodbye 258431
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty24.03.09 11:50

Ellen ďakujeem som rada , že sa ti to páčilo Never say goodbye 430869 Never say goodbye 891817 Never say goodbye 92299
Sorry , že pokráčko je tak neskoro len som bola chorá a mala som vysoké teploty takže sa mi písať veľmi nechcelo , no ale už tu je nová časť dúfam , že niekto bude mať záujem

Časť II.

" Zachránil si život dievčatka , to sa stalo. No vynaložil si na to toľko sili , že ti žiadna neostala a takto sa to prejavilo." hovoril Anjel pokojne.
" Ale to nie je možné." hovoril zťažka lovec , ešte stále bol dosť slabí a vyčerpaný.
" Ako vidíš je ." pousmial sa naňho. " Musím niekam odbehnúť, hneď som tu a nie , že ti napadne vstať z postele." rozkázal mu Castiel a vzápätí zmizol.
Dean to ani nemal v úmysle , pretože sa cítil príšerne. No v hlave mu stále blúdili útržky z toho hrozného sna . Bol rád , že to bol iba sen. No bál sa , že by niečo z toho mohla byť aj pravda. Ktovie kde je Sam , ktovie čo robí. Najradšej by sa okamžite rozbehol za ním ,ale to neprichádzalo do úvahy . Zrejme bol opäť s tou démonskou sukou. Zrazu zacítil to nepríjemné štípanie. Zase tá jeho dlaň. Mal ju celú v obväzoch , no nedalo mu to a pomaly si ho začal dávať dole. Keď ho už mal odstránený , prebehol mu celým telom mráz. Na dlani mal krvavé škvrny , ktoré vytvárali kríž .
" No páni." vyšlo z neho.Radšej si dlaň vrátil do obväzov . Cítil , že už mu je lepšie , tak sa posadil. Mierne sa mu točila hlava a vedel , že jeho telo mu ešte nedovolí vstať.
Castiel naňho zamračene pozrel.
"Čo?" spýtal sa Dean pri pohľade naňho.
" Prikázal som ti ležať."
" Je mi lepšie ." odfrkol lovec . " To dievča , čo je s ňou?"
" Odviezol som ju na bezpečné miesto." ubezpečil ho Anjel.

Sam sa skrýval spolu s Ruby za stenou nejakého domu . Sledovali Démona , ktorý práve plnil Lilithin rozkaz. Lepšie povedané jej rozkaz už splnil . Vyvraždil nejakú rodinu a chystal sa na odchod. Keď ho v tom Sam zadržal . Démon nebol schopný pohybu .Stál nehybne ako socha, a na tváry sa mu zračil znechutený výraz..
" Sam Winchester ,oh a naša drahá Ruby." uškrnul sa.
Sam nevenoval jeho rečiam pozornosť. "Kde je Lilith?" spýtal sa ho lovec pomaly a každé slovo, dôkladne zdôraznil.
" Oh , pripomeň mi ,prečo by som to mal povedať práve tebe?" spýtal sa ho Démon ironicky.
" Fajn." usmial sa Sam. A pohybom ruky začal Démonovi lámať kosti. Ten začal vydávať bolestivé výkriky.
" Jednoducho to povec !" zhúkla naňho Ruby. Sam prestal s lámaním kostí. Démon začal hlasito vydychovať , bol očividne šokovaný , čo všetko sa Sam stihol naučiť za neprítomnosti brata. " Vidím , že sa učíš rýchlo." povedal Démon s ťažkosťami.
" Pýtam sa znova " začal Sam " Kde je Lilith?"
Démon aj na ďalej mlčal.
" Myslím , že to nemá zmysel, tento bastard aj tak nič nepovie." hovorila Ruby.
Sam začal strácať trpezlivosť, silou mocou chcel Lilith nájsť.
" Hovor!" prikázal mu . Démon nemal v úmysle lovcovi čokoľvek prezradiť. Sam sa k nemu priblížil a nahodil svoj až démonsky vyzerajúci úsmev.
Démona pri pohľade na neho striaslo . Samove oči ho až bodali. Zrazu sa začal ponárať do hlbín pekla.

Dean pozoroval západ slnka pred domom - zmýlil sa nebol to motel ako si myslel na začiatku ,ale opustený dom. Nikdy ho tento jav nejako extra nezaujímal . No teraz , keď pozoroval rôzne farby , ktoré pohlcovali iné , navzájom sa miešali a pri tom vznikala úplne iná farba. Vyvolávalo to v ňom rôzne pocity ,čo sa mu do teraz nikdy nestalo.
" Máme nejaké informácie o tích Démonoch." ozval sa Castiel. Dean si už zvykol ,ako sa len tak objavý . Prikývol na znak toho , že môže pokračovať.
" Ako vieš Lilith chce vyvolať piatich tíchto Démonov . No stala sa pre nás , tak povediac katastrofa. Lilith sa podarilo vyvolať jedného z týchto Démonov bez akéhokoľvek povšimnutia. My Anjeli máme , akoby som to nazval..poplach. Na mnohých miestach severnej Ameriky boli zaznamenané otrasy zemskej kôry.Zatiaľ to boli iba slabé otrasy , no ten Démon ich bude stupňovať ,ak nezakročíme. Ten Démon je veľmi mocný , má obrovskú moc. Preto nechcem ani len vedieť , čo by sa stalo ,ak by sa Lilith podarilo vyvolať všetkých piatich . " Anjel skončil v monológu. Dean spracúval dané informácie . " Ak je ten Démon až tak veľmi mocný , ako ho chcete zničiť?"
Castiel sa pousmial. " Na túto otázku poznáš odpoveď len ty a nik iný."
Lovec pokrčil obočím . Zahľadel sa ,tími jeho zelenými očami, na Castiela. "Čože?!" nerozumel Dean ,čo sa mu to Cass snažil vtlačiť do hlavy.
" Viem , že je toho na tebe veľa ,ale skús nad tým uvažovať ." dopovedal , no vzápätí sa dotkol Deana a ten sa ocitol pred nejakým domom . Bol to celkom obyčajný dom ,dá sa povedať typický americký. Lovec bol už natoľko zmätený , že tam stál dobrú pol hodinu než si stihol uvedomiť , že Anjel s ním nie je.Absolutne nechápal čo robí na tom mieste , čo mu to Castiel povedal a prečo zrovna stojí pred tým domom.
Niečo mu vravelo , že by mal navštíviť niekoho ,kto ten dom obýval. No bolo to ťažké zhladom na to , že ani nevedel, čo má tomu dotyčnému vlastne povedať.
Nasucho preglgol , zhlboka sa nadýchol a opatrne kráčal k domu. Zaklopal na ,drevené vchodové, dvere a čakal ...
Po niekoľkých minútach sa dvere začali otvárať, stála v nich mladá nižšia žena, mohla mať okolo 22 rokov . Mala dlhé, rovné hnedé, vlasy s ofinou, štíhlu postavu, a prekrásne modré oči , ktoré pripomínali nebo. Bola oblečená do úzkych rifiel a dlhšieho tyrkysového trička. Pôsobila až famózne , čo Deana trochu vyviedlo z miery.
Chvíľu tam na seba len tak zízali. Ona sa zabodla do tých jeho ,zelených, očí a on do tých jej.
" Poď." vyzvala ho po chvíli , no zrak od neho neodtrhla , rovnako ako aj on. Nasledoval ju do domu , ktorý pôsobil obyčajne. Teda až na to , že takmer všetko bolo biele. Steny , gauč dokonca aj nábytok.
" Posaď sa ." ponúkla mu a Dean aj tak urobil . Nerozumel o čo sa to jedná ,ale tušil , že sa to čoskoro dozvie . Tá trochu záhadná a krásná žena si sadla oproti nemu.
"Takže predpokladám , že absolutne netušíš kto som. Volám sa Melissa . A viem o tebe úplne všetko a tým všetko myslím ,skutočne všetko."
Dean na ňu len tupo zazeral a snažil sa pochopiť jej slová.
" Iste poznáš Castiela.No a on... bude to možno znieť šialene ,ale on je môj otec." hovorila trochu neisto , bolo očividné , že má strach z Deanovej reakcie.
" Takže Melissa, ty mi chceš povedať , že Castiel je tvoj otec , prepáč ale je to vôbec možné?" spýtal sa ešte stále nechápajúc Dean.
" Hej , zrejme to možné je , pretože sa vyspal s mojou mamou aj keď tým porušil pravidlá . No a musel si odpykať trest."
" A ty si ,ako nejaký polovičný Anjel alebo čo?" Dean si myslel , že mu začína šibať.
" Aj tak sa to dá povedať." usmiala sa . Jej úsmev bol očarujúci , Dean bol z toho tak trochu mimo. " Castiel má dcéru a ešte k tomu takúto." pomyslel si.
" A čo tu vlastne robím?" spýtal sa lovec.
" Sem ťa poslal , pretože tu budeš v bezpečí. Tento dom je ochránený asi tak miliónmi kúziel , zaklínadiel a neviem čím všetkým. "
" A ty tu bývaš úplne sama?"
Melissa sa pousmiala . " No nie tak celkom, tento dom je menšie útočisko pre Anjelov na zemi, čiže sem-tam tu nejakého mám na návšteve." hovorila s úsmevom."Ale inak áno , žijem tu sama. Poď , ukážem ti tvoju izbu."
Dean sa vydal za ňou po schodoch , ktoré viedli na horné poschodie . Prišli do celkom útulne vyzerajúcej miestnosti. Drevená podlaha , veľká posteľ , stôl a okná zastreté oranžovými závesmy.
" Tak sme tu." pozrela na Deana. " Castiel priniesol tvoje veci , sú pri posteli.Mimochodom cíť sa ako doma." povedala s úsmevom a nechala ho v izbe samého.

Melissa stála v pomerne veľkej kuchyni , bola zahĺbená do myšlienok,ktoré jej blúdili v hlave.
Zacítila prítomnosť svojho otca. "Vieš myslela som , že bude strarý a škaredý a ja neviem , vôbec som si ho takto nepredstavovala ." hovorila hnedovláska.
" A v čom je vlastne problém?" nechápal Castiel.
" V čom, no je mladý , je neuveriteľne krásny , má úžasné oči je sexi a takto by som ti to mohla menovať ešte hodnú chvíľu ."
Castiel zodvihol obočie. " Dúfam , že s ním nechceš niečo..
" Samozrejme , že nie." skočila mu do reči. " On vyzerá byť namyslený a sebavedomí blbeček , takže sa nemusíš ničoho báť."
"Fajn budem musieť ísť , dávaj si pozor :" venoval jej úsmev a vyparil sa .

" Čo je Sam?" pýtala sa Ruby , pri pohľade na zamysleného Sama.
" Nič ja len chýba mi Dean.. pri jeho mene sa mu nahrnuli slzy do očí , doteraz si nechcel pripustiť , že je preč , no teraz to bola realita.
" Prečo naňho myslíš , len ťa brzdil , teraz keď tu nie je si spravil obrovské pokroky." hovorila Ruby a pri tom si vyhŕňala rukáv . Rezla sa nožom a porezanú ruku ponúkla Samovi. On ju začal žiadostivo cucať. " Máš pravdu , brzdil ma ." pozrel na Démonku a začal ju vášnivo bozkávať .

O niekoľko dní neskôr

" Bláá blááá blááá!"
" Nevyžgieraj sa okej , zjedol si mi koláč to nie je sranda !" kričala Melissa na lovca.
" Áno a ty si mi zjedla pizzu!" kričal Dean.
" Ale to nie je fér ja ..ééé ." rozčulovala sa . " Ja ti ..hm zoberiem ovládanie!" vyhrážala sa hnedovláska a pevne schmatla ovládač.
" Tak toto je priveľa !" vybuchol Dean , zobral Melissin milovaný vankúš a vyhrážal sa jeho roztrhnutím. Melissu pri tom pohľade takmer porazilo. " To nespravíš." vravela so zúfalstvom v očiach.
" Chceš sa vsadiť? spýtal sa lovec sarkasticky.
" To by už stačilo nie!" okríkol ich Castiel prísne. " Správate sa ako malé deti ,Melissa nechaj ma s Deanom osamote." požiadal ju .
" Fajn." povedala naštvane smerom k Deanovi a urazene kráčala ,aj so svojím vankúšikom, hore schodmy.
" Dean zistili sme ,kde ten Démon je."
" Oh, a čo teraz?" spýtal sa zmätene.
" Vieš , že len ty ho môžeš zastaviť ." hovoril Castiel vážne.
" Ale ako si môžeš byť taký istý , ako mi môžeš tak veriť . Ja ..ani neviem ako.."
" Dean ver mi."
Zrazu sa ozval príšerný tresk , vchodové dvere sa rozleteli. Stál v nich vysoký muž okolo štyridsiatky v obleku. Dean a Anjel okamžite zbystrili.
" To je on? " spýtal sa Dean .
" Bohužiaľ áno." odpovedal Castiel a už aj letel von cez najbližšie okno.
" Castiel!" zakričal Dean , no zrazu sa ocitol prilepený na stene .
" Dean Winchester.Na toto stretnutie som sa skutočne tešil." hovoril Démon so sebavedomím úškrnom.
" No aspoň jeden z nás ." povedal lovec sarkasticky.
" Vieš všetci ťa chcú naspäť v pekle , chýbaš im tam." pokračoval v rozhovore.
" Skúsim hádať , ty chceš byť taký zhovievavý voči ostatným a poslať ma tam."
Démon sa len usmial. Dean cítil , že sa zem pod jeho nohami začína hýbať.
" To aby sme nepútali pozornosť , susedia sa budú zaoberať zemetrasením a my svojimi vecmi." vysvetloval.Démon chytil Deana pod krk , zodvihol ho a hodil do veľkého zrkadla v predsieni, ktoré sa rozbilo. Melissa sa sťažkosťami snažila dostať dolu schodmy , no kvôli otrasom to nebolo vôbec ľahké. Zrazu zbadala Deana ležiaceho pod úlomkamy rozbitého zrkadla v bezvedomí , a Démona , ktorý k nemu kráčal.Opäť ho schmatol a treskol ním o sklenený stolík , ktorý sa prelomil. Už dlhšie nepoužívala svoje schopnosti , no teraz to bolo zrejme nevyhnutné. Pohybom ruky hodila stoličku do Démona. No to len upútalo pozornosť na ňu. Ten Démon bol oveľa silnejší než tí , s ktorými sa už stretla.Uvedomila si , že sa nemôže pohnúť , jednoducho to nešlo.
" Naša malá bojovníčka." povedal Démon výsmešne s úsmevom na perách." Si neuveriteľne krásna ." hovoril žiadostivo a rukou sa dotýkal jej vlasov.
" Bež si obchytkávať niekoho iného !"
" A ešte k tomu máš aj podrezaný jazyk ." znovu ju pohladil , no tentokrát po líci.
Dean sa stočiacou hlavou snažil pozbierať zo zeme . Videl Melissu s tým Démonom , síce nevedel ako ,ale len on mohol toho Démona zastaviť. V tom otrasy prestali . To Démona prekvapilo nechápal, čo sa stalo. Odtrhol sa od hnedovlásky a zrak mu padol na Deana . Ten naňho hľadel žiarivo modrími očami , s ktorých Démon nemohol odpútať pohľad . Cítil akoby sa v nich ponáral. Akoby ho začali krájať na kúsky. Čierny dym , ktorý vychádzal z Démona sa začal roztápať.Až kým z neho nič neostalo. Deanove oči nabrali zelenú farbu. Melissa naňho hľadela s otvorenými ústamy. " Ako si to urobil?"
" Neviem." povedal Dean trochu zachrípnuto.Niečo ho pálivo bodalo v boku. Zistil , že tam má zapichnutý dosť veľký kus skla. Vybral si ho a zrany sa mu začala valiť krv.
"Dean!" Melissa zišla zo schodov za ním. Lovec bol bledší než stena .
" Ja som okej,ale kde je Cass?" spýtal sa Dean.
" Ani neviem...
" Tu som ." ozval sa Anjel stojac vo dverách. Bol trochu od krvy , no vyzeral spokojne." Ja som ti to hovoril Dean , zničil si mocného Démona." hneď za ním stál Uriel.
" Aspoň na niečo si užitočný,ale to sa nedá povedať o tvojom milovanom bračekovi." hovoril druhý Anjel. Vieš on začal robiť bordel. Chce tak veľmi nájsť Lilith , že neraz stihol zabiť nevynného."
Deanovi sa zdalo , že mu plúca prestali pracovať. Pozrel na Castiela v očakávaní , že vynadá Urielovi za také hrabnuté keci. Castiel mu hľadel do očí." On má pravdu Dean ." povedal smutne.
" To ..ale...on ...on by nikdy také niečo neurobil." hovoril rázne Dean.
" Sam sa mení a mení sa čoraz viac .Začalo sa mu to vymykať z podkontroly." pokračoval Castiel.
" Nie ...ja musím ísť za ním." rozhodol lovec a preletel cez vchodové dvere.
Castiel mu nepovedal nič len stál a díval sa za ním .
" Ach , toto ma fakt nebavý." odfrkol Uriel a zmizol.
Dean nasadol do ukradnutého auta . " Čo mu chceš povedať?"
Lovca až myklo. Na vedlajšom sedadle sedela Melissa .
" Kedy si sem prišla?"
"To je jedno, ty s tým nič nezmôžeš ."
" Daj mi pokoj fajn, kvôli mne Sam dopadol takto a ja to tak nenechám." povedal Dean a dupol na plyn .
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty24.03.09 12:34

Soniq Shocked Shocked to bolo skvelé ten kríž na deanovej ruke affraid a cas má dcéru no fakt to je sila affraid affraid affraid a ako sa tam tý dvaja škriepili ja som nemohla Never say goodbye 99937 a sam Shocked Shocked cucá ruby Evil or Very Mad Evil or Very Mad no a ten súboj tá sila čo má dean affraid affraid a bol ranený 702 702 no skvelé a teraz sa ponáhľa za samom už sa teším čo bude ďalej Never say goodbye 170639 Never say goodbye 170639 bola to skvelá vynikajúca časť Never say goodbye 104346
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty24.03.09 13:48

To cucání mi připomíná Jonathana a ty nevestky v Draculovi v 92, ale jinak je to pěkné, sice mi přijde Dean takový dětinský, ale hodne si toho vytrpěl Laughing Jinak to dítě člověka a Anděla, co mi to jen připomíná? Razz Doufám, že ted už nebudou žádné horečky a pokračko bude brzo. Smile
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty24.03.09 15:56

Sonig no waw Shocked ja nemám slov toto je úzasná poviedka aj ked len začínaš 704 704 ten začiatok ako Deanovi bolo zle a ešte aj ten kríz no sa mi strašne páčilo Twisted Evil a potom Melisa tá vyzera byt celkom milá a ze je Casova dcéra Shocked úzasný nápad Never say goodbye 312566 a čo urobil Sam s tým démonom to bola sila. a ako ten druhý démon otrieskal Deana super torturing Never say goodbye 284389 ale čo znanajú tie jeho schopnosti? ze mu ešte aj oči zmenili farbu Never say goodbye 999804 no len tak dalej Never say goodbye 949816 Never say goodbye 104346
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty24.03.09 18:30

Super moc pěkné cheers
Kdy bude pokráčko????A Cass má dceru vau.Doufám, že tam ještě napíšeš něco o její matce atd. lol!
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty24.03.09 21:22

Wooow ďakujem všetkým sa neskutočne krásne komentíky Never say goodbye 891817 taaak moc ma potešili Never say goodbye 170639 Never say goodbye 170639

lentilka jeee ďakujeeem Never say goodbye 170639 Never say goodbye 258431 som rada , že sa ti páčilo ako sa škliebili 601 tvoj koment je úžasný ďakujem moc moc Never say goodbye 430869 Never say goodbye 430869 Never say goodbye 891817 Never say goodbye 92299

Mason to cucanie nie je zo žiadneho filmu ,ale zo SN pretože to bolo v najnovšej časti Very Happy ...a to že ti to pripomína zrejme tvoju ff tak to nebol zámer ani som si to neuvedomila Suspect ...ale ďakujeem za komentárik potešil Never say goodbye 170639 Never say goodbye 92299 Never say goodbye 92299 ma a snáď teploty už nebudú noo 601

wiktoriano jee jaká som happy Never say goodbye 258431 Never say goodbye 258431 som úplne šťastná , že sa ti Melissa zdá milá Never say goodbye 170639 ,pretože chcem aby ste ju mali radi a snažím sa jej postavu aj tak písať veľmi ti ďakujem za krásne slová Never say goodbye 891817 Never say goodbye 92299 Never say goodbye 430869

12NicolAlysska woow ďakujem Never say goodbye 92299 , no jej matke bude info v ďalšej časti lol! a pokráčko už sa na ňom pracuje Very Happy ďakujem za skvelý koment Never say goodbye 430869 Never say goodbye 430869 Never say goodbye 891817
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty25.03.09 13:35

No toto Shocked Shocked Soniq je to super pokračovanie a aj poviedka celkovo. Never say goodbye 949816 Never say goodbye 949816 Never say goodbye 949816 Sam sa mení a konečne bude zase nejakí fight neskoršie medzi bratmi 704 704 Jednoducho neverím, že Deanovi sa menia oči. Čo z neho chceš spraviť časom anjela?.
A Castiel má dcéru 602 602 tak to je novina. že sa nehanbí, taký oddaný anjel bohu a predsa si zaparádi s nejakou paničkou. 601 601 601
No tých päť démonov ma dostáva ešte stála. ja jednoducho neviem uveriť, že budú démoni silný skoro ako Lilith 702 702 702 Len zase mi to pripomína power rangers. Sorry ale v poslednom čase vidím vo všetkom power rangers. Razz Razz 603 603 603

Patrí ti za túto dlhú časť véééééééééľkááááááááá poklona Never say goodbye 104346

A BTW: výstraha. píš častejšie pokračká lebo inak Never say goodbye 449740 Never say goodbye 449740 Wink Wink
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty26.03.09 21:39

str8tking jeee aký úžsný koment Never say goodbye 430869 Never say goodbye 430869 Shocked ...nie z Deana nechcem žiadneho Anjela spraviť toho sa neboj 601 Never say goodbye 316745 ...pripomína ti to power rangers heh to nepoznám Laughing Never say goodbye 934194 ďakujem ti za prekrásny koment ani nevieš ako som rada dance Never say goodbye 170639 Never say goodbye 258431 ..a tá tvoja výstraha beriem si ju k srdcu a preto tu už je nová časť Never say goodbye 284389

Časť III.

"Ty nevieš kde je však." ozvala sa Melissa. Boli na ceste už okolo hodiny.
" Ako to vieš?"
"No už pol hodinu tu krúžime dookola." povedala s úsmevom.
" Ja ..dobre netuším kde je okej." povedal lovec nazúrene.
" Veď odkiaľ by si to aj vedel , keď ti nezdvíha telefón. Ale máš šťastie , že som tu s tebou, viem kde je ." povedala povýšenecky, užívala si prevahu.
" Ako to môžeš vedieť?" nechápal Dean.
" No som polovičný Anjel a mám nejaké schopnosti."
" Okej, tak mi to povec ?"
" Nie."
" Čo , prečo? To kvôli tomu koláču?"
" Nie, Dean nechcem aby to vyzeralo tak , že sa o teba bojím to vôbec nie je pravda ,ale už tu vyše hodiny krvácaš a o chvílu vykrvácaš na smrť a fakt netuším ,čo by som robila s tvojou mŕtvolou. Navyše by tu bol smrad a ten nemám rada...
" Fajn už sa vykokci čo chceš?" žiadal odpoveď Dean.
" Chcem aby ...ja neviem rob si s tým niečo!" rozkázala mu.
" Mňa z teba porazí , myslím , že skôr ako na vykrvácanie zomriem z teba!" rozčuloval sa.
" Tak si to aspoň s niečim obväz, v každom aute by mala byť lekárnička."
" Fajn." povedal lovec rozčúlene.
" Fajn." zopakovala hnedovláska po ňom.
Dean zastavil auto a vytiahol obväz z lekárničky. Snažil si to uviazať,no veľmi sa mu to nedarilo.
" Do pekla." zanadával.
Melissa už začala byť nervózna. Dean trčal vonku už dobrých desať minút. Hnedovláska vystúpila z auta.
"Čo toľko robíš?" spýtala sa ho.
" Nejde mi to!" odpovedal naštvane.
" Ach , vy chlapi." vzdychla si a pomohla mu obväz obviazať. No pri tom sa nedalo prehliadnúť jeho úžasné telo.

" Máš niečo proti chlapom?" spýtal sa urazene pri nasadaní do auta.
" Áno mám."
Dean sa na ňu škaredo zamračil . Už sa jej chystal protirečiť , keď mu do toho skočila.
" Buď ticho a počúvaj , pretože ťa budem k Samovi navygovať."
*****
" Ešte stále rovno ?" spýtal sa Dean unudene.
" Áno ešte stále rovno a nepýtaj sa to stále."
" Ešte stále rovno?" provokoval ju lovec.
" Dean prestaň." snažila sa hovoriť kľudne.
Zrazu auto prudko zabrzdilo.
" Si v pohode?" spýtal sa jej Dean po chvíli.
"Som ,ale čo to malo byť."
"Ja neviem ,ako keby nás niekto zastavil alebo čo." nerozumel Dean .Obaja vyšli z auta.
" Zdravím." ozval sa pre Deana známy hlas. " To nie je možné ." pomyslel si lovec.
Postava stála v tme a tak začala kráčať do svetla ,ktoré pochádzalo zo svetiel auta. Melissa len nechápajúc pozerala na Deana a na neznámeho muža.
" Sammy?" spýtal sa Dean.
" Dean , dopočul som sa , že ma hľadáš tak som ti to chcel zjednodušit a prišiel som." hovoril Sam divným hlasom.
" Odkedy vieš zastaviť auto?"
" No konečne si mi prestal zavadziať a zbalil si si kufre , takže som mal dostatok času moje schopnosti rozvíjať." povedal Sam s úškrnom.
" To nie si ty Sam."
" Ale nepovec a kto som, ha?" spýtal sa." Vieš čo Dean unavuješ ma , prišiel som aby som ti oznámil nech mi dáš pokoj , neotravuj mi život !"
" Takže ja ti nemám otravovať život! Neviem kto mi ho otravoval celé moje detstvo .Dokonca aj teraz , keď sme dospelý na teba musím dávať pozor . Len na chvílu som v Pekle a čo nevidím , keď sa vrátim , malý Sammy používa svoje pripáskované schopnosti , ktoré má navyše od Démona , ktorý nám zabil mamu!" vykričal sa Dean. Sám bol prekvapený , čo všetko vypustil z úst.
" Toto si prehnal." Sam vzal Deana za tričko a vrazil ho do stromu.
"Čo zabiješ ma braček?"
" Nehovor mi braček." požadoval ,rozúrený, Sam.
" Dobre braček." provokoval Dean. " No použi na mňa tie svoje schopnosti." vyzíval ho starší lovec.
Sam sa naňho len naštvane zahľadel a uvoľnil brata zo zovretia. Vzápätí zmizol.
" Do pekla!" zaklial Dean. " Čo sa to s ním deje?" spýtal sa sám seba.
" Dean, ty za to nemôžeš je to jeho osud , už od narodenia bol k tomuto predurčený." ozvala sa Melissa, ktorá sa spamätáva z hádky súrodencov.
Dean sa nadýchol čerstvého vzduchu a vyčerpane klesol na kaputu auta. Melissa sa k nemu pridala.
" Môžem sa ťa niečo spýtať?" začal Dean. Hnedovláska prikývla.
" Čo sa stalo s tvojou mamou?"
Melissu táto otázka zaskočila , prakticky sa jej na to ešte nik nepýtal.
" Ako vieš je proti pravidlám ,aby spolu Anjel a človek mali dieťa . No a Castiela za to čakal trest, trest smrti. Ale moja mama ho veľmi milovala a nemohla dopustiť ,aby sa mu niečo stalo a tak sa zaňho obetovala. Castiel si to berie za chybu a preto sa o mňa toľko stará a chráni ma , pretože som jediné čo mu po mojej mame ostalo. Hovorí , že mu ju pripomínam." hovorila s úsmevom , no pri tom sa jej z očí hrnuli horúce slzy. Pri slzách jej oči nabrali ,ešte intenzívnejšiu, modrú farbu. Dean jej venoval smutný pohľad. " A prečo Castiela voláš menom , chcem tým povedať prečo ho nevoláš otec alebo tak?"
" Kvôli nemu moja mama zomrela , ona nevedela , že je Anjel keby jej to povedal v čas tak by ...
" Tak by ťa nemali a nič by sa nestalo." dokončil Dean.
" Hej." prikývla Melissa.
" Viem ako sa cítiš ,ale buď rada , že máš aspoň Casa. Ja som stratil mamu a neskôr aj otca a Sammy je jediný kto mi ostal.No aj jeho už strácam alebo som ho už stratil." pousmial sa Dean nad tou iróniou.
" Život je sviňa." povedala hnedovláska .
" Tak to teda je." súhlasil lovec.
"Čo teraz ?" spýtala sa Melissa.
" Netuším"
" Vrátime sa?" navrhla .
Lovec súhlasil.
"Šoférujem ." oznámila hnedovláska. Dean zamrzol. " Ty teda v žiadnom prípade nešoféruješ."
" Ale áno šoférujem ." stála si za svojim.
" Nie nešoféruješ." rozčúlil sa lovec.
" Striedame sa , ty si šoféroval sem a ja budem šoférovať naspäť.A navyše stratil si veľa krvy a vyzeráš hrozne ešte by si nás niekde zabil , nie žeby mi záležalo že zabiješ seba ,ale ja chcem ešte žiť."
" Tak to teda nie." nesúhlasil Dean.
" Okej, zaplatím ti raňajky." ponúkla mu nakoniec.
Dean sa zamyslel ,no nie na dlho." Súhlas ." podtvrdil a hodil jej kľúče.
Tá sa víťazoslávne zaksichtila a veselo sa pobrala na miesto šoféra.
*****
Keď dorazili do mesta ,slnečné lúče už dávno osvetlovali krajinu.
Melissa zastavila pred Fast Foodom .

" Dám si bigger burger s hranolčekmi a k tomu jablkový koláč." oznamoval Dean čašníčke.
" Ja si dám to isté , no miesto jablkového koláča chcem čokoládový."
Dean na ňu prekvapene pozrel.
" No čo rada sa najem."
" Vieš doteraz som sa stretol s babami ,ktoré jedli šaláty a také gebuziny ,ale ty , ty si si dala to isté čo ja ."
" Okrem koláču." upozornila ho hnedovláska s úsmevom. " Ja nie som ako ostatné."
" No to vidím ." usmial sa Dean.
Po odchádzaní z Fast Foodu sa Dean čudoval koľko sa s ňou nasmial. Ešte nevidel ,aby niekto nasypal soľ na koláč toho dedka ,ktorý si odskočil na záchod. Alebo ako "omylom" obliala toho muža pri pulte.Bola taká dokonalá až sa Dean začal čudovať ako to môže byť Casova dcéra .
"Zrejme je po mame." pomyslel si a nasadol do auta.
*****
Ukradnuté auto nechali pred domom majiteľa a pobrali sa do domu. Tam na nich čakal Castiel.
" Lilith zúri." oznámil im.
" Ako to?" spýtal sa Dean.
" Zistila , že si zabil jedného z tích Démonov a to narušilo jej plán."
" Super , nech aj praskne od zlosti." povedal lovec posmešne.
" To nie je smiešne , teraz sa ti bude chcieť pomstiť , veď poznáš Lilith."
" Hej , vypočítava sviňa." usmial sa Dean.
" Ty to stále berieš ako vtip, no pre mňa to sranda nie je." povedal Cass vážne.
" Snáď sa o mňa nebojíš?"
Castiel nahodil výraz tváre , ktorý naznačoval súhlas. To Deana prekvapilo.
" Takže bojíš?" spýtal sa neisto.
" Áno Dean , bojím." priznal Anjel.
" Fajn teda , čo teraz?" spýtal sa Dean ešte stále udivene .
Castiel sa začal prechádzať po miestnosti. Melissa si sadla na gauč a vyložila si nohy . Dean si sadol vedľa nej , no na druhý koniec sedačky.
" Zostante v dome ,ja idem skontrolovať na čom sme a vy si zatial odpočinte." ozval sa Anjel a vzápätí zmizol. Dean a Melissa len tak sedeli , no o chvíľu obaja podlahli únave.

Hnedovláska otvorila oči. Zistila , že leží na lovcovom ramene a potom si uvedomila , že ju v spánku drží okolo pásu. Chvíľu naňho hľadela. Pri spánku bol taký sladký .Keď ležala na jeho ramene cítila príjemné teplo , vlastne sa cítila skvelo a hlavne bezpečne. Dean zaklipkal očami. Melissa sa strhla a rýchlo sa postavila." Vyspatý?" spýtala sa.
" Hej." odpovedal lovec ospato. " Cass sa ešte nevrátil?"
" Vyzerá to , že nie ." povedala Melissa pri nalievaní čaju. " Takže to bol tvoj brat?" spýtala sa prvý krát od udalosti ,ktorá sa odohrala pred niekoľkými hodinami.
" Áno , to bol on, môj slávny brat."
" No vychádzate veľmi dobre." skonštatovala .
" Kedysi to tak medzi nami nebývalo , všetko sa zmenilo od môjho návratu z pekla." pri rozprávaní sa zahľadel do prázdna.
" Ešte stále je to tvoj brat. "
" Ja viem ,ale je iný veď si to videla sama."
Melissa si zamyslene odpila z čaju. Deanovi začal vibrovať mobil.
" Áno?" spýtal sa do telefónu.
" Dean tu Bobby , nemôžem hovoriť do telefónu , mohli by sme sa stretnúť?"
Melissa pozorovala Deana , ktorý práve pokladal mobil.
" Čo?" spýtala sa.
" Volal mi jeden môj priateľ, zrejme potrebujem pomoc , tak ma požiadal či by som neprišiel za ním." vysvetľoval.
"Aha , ok idem s tebou."
" Nie nejdeš." protirečil jej Dean.
"Ale idem , nechcem tu trčať a čakať kým sa tu neukáže slečna Lilith s úmyslom ťa nájsť a čo asi spravý,keď tu nebudeš ? No bude ma mučiť až kým jej to nepoviem , takže idem s tebou." oznámila mu a vyšla von z domu.
Dean ani nestihol niečo povedať.
****
O niekoľko hodín dorazili na určené miesto. Bola to stará opustená cesta ,pri hustom lese. Dean zaparkoval , ukradnuté, auto. Obaja vystúpili a rozhliadali sa.
" Kde do čerta je Bobby?" nechápal Dean.
" Tak to netuším. Si si istý , že ste sa mali stretnúť tu , je to tu dosť divné."
" Áno som si istý ." hovoril lovec.
" Aký ste len hlúpy." ozval sa neznámi hlas.
Obaja sa obzreli za hlasom. Stála tam Démonka v tele mladej , vyzývavo oblečenej, ženy . Vedľa nej stál ,skutočne vysoký ,Démon s obrovskými svalmy a vyholenou hlavou. Démon bol asi o tri hlavy vyšší od Deana, ten naňho divne pokukoval.
" Predpokladám , že vás poslala Lilith." usmial sa na nich lovec . " No odkážte jej nech príde osobne , nebudem sa zahadzovať s niejakými poskokmi."
To očividne Démona vytočilo , no Démonka ostala kľudná." Oh, aký si len bystrý Dean, máš pravdu . Ale vieš Lilith si nechce špiniť ruky tebou a tak sme tu my,ako hovoríš poskoci." hovorila sarkastickým hlasom.
" Roztrhám vás na kusy!" vyhrážal sa naštvaný Démon. Melissa si ho premeriavala. " Ty?" začala sa smiať . To Démona vytočilo ešte viac a už sa neudržal . Vrhol sa na hnedovlásku . Oproti nemu vyzerala ako porcelánová bábika. Dean jej chcel pomôcť , no zistil , že je obklopený asi tak piatimi Démonmi, ktorý sa tu, ani sám nevedel kedy ,objavili.
" Piati na jedného ,ale no tak." pozrel na nich .
" Uhnite!" ozval sa detský, no drsný hlas. Všetci Démoni prekvapene začali odstupovať a spoza nich sa vynorilo asi 9 ročné dievčatko .Malo dlhé čierne vlasy a veľké modré oči. Stálo tam v modrých dievčenských šatách a v ruke držalo plyšového macka.
" Ahoj Dean!" pozdravila veselo lovca,ktorému už hýbalo kútikmy.
" Vidím , že si sa opäť ukázala v plnej kráse , to je tvoj nový priateľ?" spýtal sa Dean sarkasticky, pri pohľade na macka.
" Ach Dean, ten tvoj zmysel pre humor priam milujem , vážne." hovorila s úsmevom na tváry. " Hm a kohože si si to sem priviedol?" Lilith pozrela na, krásnu ,hnedovlásku , ktorá bola pripleštená pri strome . No a pri nej sa spokojne usmieval ,vysoký, Démon. Dean sa pozrel na Melissu.
" Jej sa ani nedotkneš , rozumieš. Ja som ti zkazil plány , nie ona." hovoril Dean vážne. Lilith sa pousmiala. " Takže sa nemám dotknúť Anjelovej dcéry. To žiadaš odo mňa skutočne veľa." povedala a podišla k hnedovláske. Dobre si ju obzrela. " Hej ty , ako sa voláš?" spýtala sa Lilith jedného Démona s drsným výrazom.
" Carlo , pani moja." povedal a sklonil hlavu za účelom prejaviť česť. " Rob si s ňou čo chceš, je celá tvoja." rozkázala mu a vrátila sa k Deanovi.
" A kde je tvoj milovaný braček , ako to že ti ešte nepribehol na pomoc? Och , ja som zabudla , on sa na teba akosi vykašlal , že .Teraz mu je prednejšia nejaká ,obyčajná Démonská ,suka." hovorila s úsmevom na perách a vychutnávali si bolesť , ktorú tým Deanovi spôsobovala.

Melissa medzi tým hľadela na Démona. " Hej Carlos, pozri sa mi do očí." vyzvalo ho . Démon sa jej do nich pozrel. Zrazu cítil bolesť akoby mu niekto prepaloval oči, bolo to hrozné.
" To som sa naučila od Casa ." povedala mu s úsmevom . Démon sa pomaly začal zosúvať k zemi až kým z neho nevyšiel čierny dym. Sila , ktorá ju držala sa uvoľnila a bola voľná. Démonov tam bolo veľa , takže sa radšej skryla za hustý krík a pozorovala Lilith s Deanom.
" Odíďte!" prikázala Lilith svojim podradením. " Chcem byť s Deanom sama." Démoni pomizli až kým neostalo iba dievčatko a lovec.
Melissin mozog pracoval na plné obrátky . Vedela , že musí rýchlo zakročiť inak sa udeje niečo nepekné , len ak by sa bezhlavo vybrala za Lilith , tá by ju behom sekundy zabila , čoby bolo úplne zbytočné . A Deanovi by to prd pomohlo.
Lovec bol nalepený na strome a pozoroval Lilith , ktorá naťahovala ucho medvedíkovy. " Vieš Dean ty si jediný kto môže zastaviť apokalypsu, takže aj tak by som ťa časom musela zabiť , tak prečo to nespraviť hneď, však. No ale chcem aby to bolo z určitým noblesom , predsa len si to ty a nie nejaký obyčajný človek alebo kto." rozprávala a pri tom sa ešte stále hrala s mackovým uchom. Dean ju pozoroval tým svojim ,znechuteným ,výrazom.
" Wow, to sa mi dostalo pocty." uznal lovec posmešne." Vieš dosť sa ti čudujem , že ťa baví byť v tele decka."
" To by si sa čudoval ako veľmi a navyše malé a milé dievčatká nepútajú toľkú pozornosť a podozrenia." pozrela mu do očí ,síce to nebolo ľahké, pretože bol o dosť vyšší. " Ani nevieš ako som sa tešila na túto chvíľu . Tak veľmi som ťa túžila poslať do pekla osobne , no nikdy sa mi to nepodarilo,ale teraz konečne si tu, bezmocný a ja si s tebou môžem robiť čo len chcem." Lilith sa sfarbili oči na bielo. Vystrela pred seba drobnú ruku , s ktorej začalo vyžarovať svetlo. V tom však sila , ktorá držala Deana povolila. To Lilith prekvapilo a jej oči nabrali pôvodnú farbu.
" Čo do pekla." Lilith prekvapene pozrela na Deana , ktorého nebolo možné opäť pritlačiť o strom. Démoni sa začali znovu objavovať . No Dean využil situáciu , počas ktorej sa Lilith spamätávala a schmatol Melissu za ruku. Obaja sa začali strácať v hustom lese.
" Za nimi!" zakričala Lilith naštvane na Démonov. " Do pekla s tebou Dean Winchester."
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 43
Registration date : 15.04.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty26.03.09 21:57

Soniq Shocked Shocked waw pokračovanie skvelé Never say goodbye 312566 Never say goodbye 312566 Never say goodbye 312566 Sam je zlí 602 602 a ten ich rozhovor a ešte na neho aj zaútočil Never say goodbye 71416 to nie to mi nerob Never say goodbye 71416 a bolo skvelé ako ho hľadali a Dean krvácal 702 a to v tej reštaurácii Never say goodbye 316745 Never say goodbye 316745 skvelé soľ do koláča Never say goodbye 316745 a cas má rád deana Never say goodbye 430869 no a ten záver lilith ich vlákala do pasce ale zdá sa že na dean nemá Never say goodbye 430869 Never say goodbye 430869 skvelé pokračovanie Never say goodbye 214863 Never say goodbye 214863 Never say goodbye 214863 super Never say goodbye 949816 Never say goodbye 949816 Never say goodbye 949816
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty26.03.09 22:01

super pokračko Never say goodbye 949816 Never say goodbye 949816 ako sa Dean a Melisa podpichovali to bolo fakt super Never say goodbye 316745 Sammy a tie jeho nové schopnosti to je fakt sila Twisted Evil Lilith nakoniec to čo malo byt to sa Dean oslobodil úplne sám Shocked
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty26.03.09 22:52

ááááááááá to je super pokračko a ešte ako rýchlo 704 704 704
Melissa sa mi strašne páči. Taká protivná predsa úchvatná. a Cas sa bojí o deana. Scénu s Lilith som si užíval a keď ho nevedel dostať tak Shocked som čumel ako puk.
A Sammy je super a podľa mňa aj tak bude fight medzi Samom a Deanom. Dobro proti zlu. 702 702 Tak nato sa teším
Soniq super a výstraha je stále platná Never say goodbye 99937 Never say goodbye 99937 Patrí ti zase poklona Never say goodbye 104346
Návrat hore Goto down
12NicolAlysska
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
12NicolAlysska


Počet príspevkov : 176
Age : 30
Bydlisko : Morava 4ever
Nálada : Když je SPN tak to jde:):)
Registration date : 13.10.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty27.03.09 15:26

Super , zase totálně superové. Cassova minulost zajímavá, doufám že to ještě rozebereš. Melissa je sympatická 704 704
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty28.03.09 15:10

Tak ja si beriem k srdcu výstrahy a ty nane kašleš? takto sme sa nedohodli. Never say goodbye 43228 Never say goodbye 43228 Never say goodbye 43228
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty05.04.09 11:52

wiki ďakujeeeeem za také prekrásne slová ďakujeem mooc 702 Never say goodbye 430869 Never say goodbye 258431 Never say goodbye 177401 Never say goodbye 891817
lentilka som rada , že sa ti to podpichovanie a tak páčilo a ďakujem za perfektný koment Never say goodbye 177401 Never say goodbye 92299 Never say goodbye 430869 Never say goodbye 891817
Bože king ďakujem za taký prekrásny komentárik fakt mooc ďakujem 702 Never say goodbye 430869 Never say goodbye 92299 Never say goodbye 177401 a som úplne happy , že sa ti Melissa lúbi Never say goodbye 170639 Never say goodbye 258431
Nicol aj tebe ďakujem za krásny koment Never say goodbye 891817 Never say goodbye 430869 702 a som veľmi rada , že ti je sympatická Never say goodbye 170639
noo king už tu teda je tá nová časť Never say goodbye 99937

Časť IV.

Dean a Melissa utekali bez prestávky už hodnú chvíľu.
"Kam vlastne ideme?" spýtala sa hnedovláska zadychčane.
"Netuším, ale čo najďalej od tích vymletých hláv." odpovedal lovec. Melissa spomalila.
"Čo sa deje ?" spýtal sa jej Dean.
" Tam niekto je." ukázala hlavou na stromy.
Dean sa pozrel jej smerom a skutočne tam niekto bol.
"Ruby?" opýtal sa lovec prekvapene. Démonka podišla bližšie." Ahoj Dean." pozdravila sucho. V jej hlase bol poznať náznak strachu.
"Čo , do pekla, tu robíš?" nechápal Dean.
" To vyriešime neskôr, najprv vás odtiaľto musím dostať .Lilith je vytočená tak ako nikdy . Zdrhol si jej popod nos , také veci sa jej nestávajú." hovorila Ruby ."Poďte za mnou!" vyzvala ich.
*******
Všetci traja dorazili k opustenej , schátralej, chatrči .
" Tu sa schováme cez noc , je to lepšie ako blúdiť po lese a navyše po tme." oznámila Démonka.
" Ruby povieš mi už konečne , čo sa ti stalo?" naliehal Dean , pri pohľade na Démonkinu rozbitú hlavu a peru. Ruby sa zamyslene nadýchla.
"To je práca tvojho brata."
Dean na ňu šokovane pozrel."Tomu neverím , neviem si predstaviť , žeby ti Sam ublížil." hovoril neveriacky.
" Sam on, stratil nad sebou kontrolu. On je oveľa silnejší než som očakávala. "krútila hlavou.
" Nemôžem uveriť , čo sa to s ním deje."
" Dean ja viem , že je to moja chyba, no ver mi , toto som nechcela." povedala Ruby ospravedlňujúco.
" Nič ti nevýčítam , keby Sam nechcel tak by to nerobil"
Zrazu sa ozvala Melissa . " Dean vieš ako sme sa so Samom stretli a on ťa zatlačil k stromu...
Dean prikývol.
"Ty si ho provokoval , no on ti nedokázal ublížiť, radšej sa vyparil. Chcem tým povedať , že v ňom ešte niečo dobré je, len to musíme dostať na povrch."
Dean sa zamyslel nad jej slovmi. " Dúfam , že máš pravdu."
" Fajn ľudia , alebo čo vlastne ste, ja sa na chvíľu vyparím." povedala Ruby .
" Kam?" spýtal sa lovec.
" Chcem pozisťovať niečo o Lilith a jej rozkazoch ."
" Fajn, dík ." poďakoval jej a spoločne s Melissou vstúpili do , starej , chatrče. Nepáchlo to tam práve najlepšie , no na to ako vyzerala z vonku , bola vo vnútri celkom zachovalá .
" Ty jej veríš?" spýtala sa hnedovláska neveriacky.
" Ak ti mám pravdu povedať veľmi nie ,ale už mi veľakrát pomohla , dokonca raz mi zachránila život a Samovi tiež . No aj tak sme nemali veľmi na výber ." skonštatoval Dean.
" Ani by som to na ňu nepovedala, máš pravdu idú po nás Démoni , super ." povedala sarkasticky a posadila sa na nejaké drevo.
Dean zbadal trochu zdemolovaný kozub a tak sa rozhodol , že ho vyskúša. " Idem po drevo." oznámil hnedovláske.
"Čože , nechoď von , je to nebezpečné!" zlakla sa.
" Heh, snáď sa nebojíš?"
" Jasne , že nie ..len si bež." zaklamala . V skutočnosti sa oňho bála aj keď sama nechcela , no bála.
Od Deanovho odchodu prešla už nejdna minúta a Melissa začínala mať, čoraz väčší, strach. Nervózne ťukala o drevo , na ktorom sedela .
" Som späť !" začula lovcov hlas. Chvalabohu. pomyslela si a sledovala ako Dean zakladá oheň. Bol pri tom taký sexi .
" Hej poď , musí ti byť zima." zavolal ju k ohňu , pretože v chatrči veľmi nevyhrievalo. Melissa sa zodvihla a sadla si k nemu na provizornú mini lavičku , ktorú lovec stihol zostrojiť.Obaja pozorovali plamene a snažili sa zahriať. V chatrči ostalo ticho , bolo počuť len praskanie a pukanie ohňa.

Sam nahodil sarkasticky-démonský úsmev. Na stene jednej budovy bola pripleštená Démonka. Sam stál oproti nej a hľadel jej do očí.
" Sam Winchester , čoby na toto povedal tvôj drahý otecko." hovorila provokujúco.
"Ha , vieš , že ma to absolutne nezaujíma." povedal s úsmevom . " Nezabijem ťa , chcem len ,aby si odkázala tej mrche Lilith , že sa s ňou chcem stretnúť , teda ak sa nebojí." rozprával výsmešne.
" Oh , tak to jej s radosťou odkážem , len aby si ty nebol ten , ktorý by sa mal začať báť."
Sam sa len usmial a stisnutím päste Démonku vytlačil z tela , ktoré obývala . Čierny dym , ktorý z nej vyšiel sa stratil v otvorenom okne .

Melisse sa po chvíli začali zatvárať oči. Bolo to zrejme tým príjemným teplom a narážaním dažďových kvapiek o strechu. Dlho tento súboj otvorených a zatvorených očí nevydržala a ponorila sa do ríše snov. Dean si toho všimol a ,tak aby nezletela z lavičky , privinul si ju k sebe . On spať nemohol , za pätami mali Démonov , ktorý sem mohli hocikedy vtrhnúť.
" Noo , takže Lilith vás hľadá o dušu ." ozvala sa Ruby.
" Hej , nemôžeš dať vedieť , že si tu , len tak začneš rozprávať , chceš aby ma porazilo?"
" O tak prepáč . Ale mali by ste odtiaľto vypadnúť, inak sem za chvílu napochoduje tá suka aj so svojimi poskokmi ."
" Dobre ...Ruby vieš niečo nové o Samovi?" spýtal sa Dean .
Démonka preglgla. " Nie, nič." pri tejto téme obaja zosmutneli. " No dobre , zobuď tú sexicu a poďme." rozkázala .
Dean začal Melissu štekliť .
" Áá , čo do pekla ... zamraučala ospato hnedovláska . " Dean ty si sa zbláznil !" zakričala , keď už bola riadne prebudená a zoskočila z lavičky.
" Vidíš , hneď si prebudená." smial sa Dean .
" No poďte už vy hrdličky ." povedala Ruby nervózne.
" Hrdličky , no to určite." krútil hlavou lovec.
" Súhlasím ." pridala sa Melissa.
*****
Napokom sa im podarilo dostať z lesa za Rubynej pomoci, nepozorovane.
" Fúú , konečne ." vydýchla si hnedovláska po náročnej ceste.
" Bolia ma nohy ." posťažoval sa Dean.
" Bodaj by vás aj neboleli , keď ste sa celú cestu schovávali za stromy a naháňali , hovorím, ako malé deti." hovorila Ruby znechutene.
" Aj tak som v schovávačke lepšia ja." vyhlásila Melissa . Deana to očividne urazilo. " Tak to teda nejsi , mňa si hľadala dlhšie ako ja teba ."
"Čo trepeš , však to vôbec nie je pravda , videla som ťa hneď , len som sa robila ,aby si mal radosť." oznámila mu povýšenecky.
" Ach ." vzdychla si Démonka . " Vy dvaja ste úplne rovnaký!"
" Ha , to určite." nesúhlasil lovec .
" Hej Ruby , prečo nám vlastne pomáhaš?" zaujímalo Melissu.
" No tak pozor , nepomáham tebe ,ale tomu namyslencovi." pozrela na Deana . Lovec sa zatváril šokovane. " Ja som namyslenec ?"
" Áno si ." pridala sa aj Melissa.
" Počkaj , keď ťa chytím ." povedal Dean, akože, naštvane a začal Melissu naháňať. Tá sa mu so smiechom snažila utiecť.
" Tak už dosť !" okríkla ich Démonka poriadne rozčúleným hlasom . " Vás naháňajú Démoni , ktorým vydáva rozkazy ,najmocnejšia, vodkyňa Démonov a vy dvaja sa tu veselo naháňate . Ja sa vám tu snažím pomôcť , no máte ma v paži , ako vidím ." kričala Ruby .
" Dobre , povec mi čo máme robiť , ja fakt netuším kam by sme sa pred Démonmi mohli skryť." ozval sa Dean podráždene.
" Ste jednoducho vyšinutý blázni." skonštatovala Ruby .
" Ďakujem za vrelú odpoveď."
" A do pekla , cítim Anjela ." hovorila Démonka. " Budem sa musieť vypariť ." pozrela na nich a zmizla.
" Čo Anjela , ja nič necítim ." povedala Melissa .
" Však , keď nemáš čuch na Anjelov ." zaškeril sa lovec a hnedovláska mu vyplazila jazyk .
" Konečne som vás našiel ." zrazu k nim kráčal Castiel. " Nebolo to vôbec ľahké , nájsť vás ."
" No , mali sme malú Démonskú výpomoc ." usmial sa Dean.
" Áno , ešte stále tu toho Démona citiť. Inak ste v poriadku?" spýtal sa starostlivo.
" No jasne ." povedali naraz.
" Tam sú !" zakričal niekto z diaľky .
Všetci traja okamžite zamerali pohľady za hlasom. Blížilo sa k nim asi desať rozúrených Démonov .
" Á Démoni sú na vychádzke,už chýba len aby sa pochytali za ručičky." povedal lovec sarkasticky.
******
Lilith-teraz už v tele príťažlivej brunety- stála na vyschnutom poli. V tom sa pred ňou zjavil Sam .
" No konečne !" vzdychla si Démonka.
Sam na ňu len hľadel spokojným výrazom.
" Poviem ti prečo som tu. " začal Sam ."Nechcem ťa poslať do pekla , chcem ťa zabiť , chcem ťa roztrhať z kože , vidieť v tvojich očiach strach a chcem ,aby si ma o svoju smrť, sama, prosila ." hovoril Sam s takým znechuteným a odporom ako nikdy .
" Ale no tak , nebuď taký zlí." usmiala sa Lilith. Sam ju chcel odhodiť na zem , no nejako to nešlo a Démonka kľudne stála .
" Nemá to zmysel a ...
No to už Lilith nedopovedala ,pretože sa Samovi nakoniec podarilo, ju odhodiť niekoľko metrov ďalej .
" Vidím , že to má zmysel ." hovoril s úsmevom Sam.
Lilith ostala prekvapená , no dlho neváhala a z jej tela začal stúpať čierny dym.
" Do čerta !" zanadával Sam pozorujúc miznúci dym .
*****
Všetkých troch obklúčili Démoni . Dean ich šikovne zrátal a bolo ich presne päťnásť. " Ha , päťnásty proti trom , si myslíte , že ste borci."
" Winchester , tie tvoje priblblé srandičky , by si si mohol v tejto situácii odpustiť nie." prehovoril k nemu čiernovlasý Démon , ktorý bol očividne vodca tejto skupiny .
" No mohol ,ale pri tích vašich ksychtoch je priam hriech ,nepovedať nejaký ten vtip." usmial sa lovec.
" Ty bastard." Démon chytil Dean pod krk a zodvihol ho . Démon bol už natoľko vytočený jeho drzosťou , že vytiahol nôž a bodol lovca do brucha . " Ako sa ti páči toto čo?"
Z Deana sa začala valiť krv . Démon ho odhodil na zem .
" Nieee!!!" zakričala Melissa , ktorú teraz držali dvaja Démoni . Castiel bol v bezvedomí po nejako zaklínadle , ktoré odrapotal jeden z Démonov.
" Vy parchanti!" hnedovláske sa z očí drali slzy . Len bezmocne pozorovala Deanovo telo , ktoré pomaly strácalo život. Ale lovec to nevzdával a snažil sa postaviť . No stratil už veľa krvy a bol slabí. Začalo sa mu všetko rozmazávať, až napokon stratil vedomie . V tom sa zjavil Sam . Démoni okamžite zbystrili a v tvári sa im zračil strach.
" Ďalší Winchester , ale čo ." zaksichtil sa velitel.
Sam sa s nim nemienil kašlať a zodvihnutím ruky zabil troch Démonov. Tí ostatný nechceli nič riskovať a začali opúšťať svoje telá. Napokon tam neostal žiaden Démon. Sam vystrašene pozrel na svojho brata. Ten ležal na zemi bledý a snažil sa otvoriť oči. Mladší lovec ho vzal do náručia .
" Dean,do pekla, toto mi nerob." hovoril Sam a v očiach sa mu hromadili slzy. Dean prerívane dýchal a snažil sa udržať pri vedomí. Viac ako bolesť, vnímal šok z toho , že tu bol jeho brat. Začal dusivo kašlať a z úst mu tiekla krv. Sam sa spamätával z toho , čo práve zažíval , opäť sa odohrávalo to , čo si musel nejeden krát zažiť . Opäť strácal brata , no teraz ho nemohol nechať len tak odísť ,už viac nie.
Melissa stála ako omámená a hľadela na situáciu , ktorá sa odohrávala pred jej očami. Akoby to nebolo ani skutočné , no bolo. Vedela , že Deanovi môže pomôcť jedine Castiel , ktorý bol práve v bezvedomí po silnom zaklínadle , ktoré bude ťažké zlomiť. Chcela sa pohnúť ,ale bola ako primrznutá , až teraz si uvedomila , že plače. " Sachael !" zakričala nečakane. O pár sekúnd pred ňou stál mladý muž . Mal blonďavé vlasy a prenikavé ,až neprirodzené, fialové oči.
" Pomôž mu ." povedala šeptom. Pri toľkých emóciach ledva rozprávala .
Sam bol zúfalí . Pomaly sa v ňom začalo búriť neskutočne veľa hnevu. Zbadal muža , ktorý k ním kráčal. Pri pohľade naňho cítil , že sa mu zvíšil tep a cítil ako mu prúdi krv v žilách. Už na prvý pohľad vedel , že je to Anjel , no nie obyčajný. Muž sa naklonil k Deanovi , ktorý vydýchol naposledy , opäť. Dlho sa naňho nehybne díval a niečo nečujne šeptal. V tom sa lovec nadýchol. Sam sa len udivene pozeral , na to ,čo sa dialo.
" Dokážem mu vrátiť život ,ale nie vyliečiť ." hovoril muž kľudným monotónym hlasom. " Vezmi ho do nemocnice." prikázal. Mladší lovec naňho chvíľu hľadel , no neváhal a spoločne so svojím , ťažko zraneným ,bratom zmizol.
"Ďakujem." povedala hnedovláska. " Kedy sa preberie?" spýtala sa pri pohľade na Castiela.
" Prebudím ho." oznámil Sachael a šiel ku Casovi.
*****
Sam smutne pozoroval svojho brata , ktorý bol pripojený na hadičkách a prístrojoch . Doktor ho tiež veľmi nepovzbudil , tími kecmi , že je v ohrozený života a iné. Mladší lovec bol zamyslený , no zrazu začul jeho hlas . " Takže ,teraz si normálny ?" spýtal sa ho Dean zachrípnuto. Sam sa naňho prekvapene pozrel.
" Dean." vyšlo z neho. Až potom si uvedomil , na čo sa ho Dean pýtal. " Ja ..ja to nedokážem ovládať. Vymyká sa mi to ..toto je to ako ja neviem, akoby som bol pod vplyvom niečoho zlého , páči sa mi ubližovať , zabíjať, mučiť a ..." Sam sa nadýchol." Proste sa neovládam, až kedˇsom ťa videl zomierať , znova , tak v tedy som akosi začal naberať nad sebou kontrolu. Mladší z bratov mal v očiach slzy-zúfalstva , bezmocnosti.Starší lovec naňho smutne hľadel, trhalo mu to srdce ,ale nič nedal najavo. A až teraz všimol , kde sa nachádza.
" Do pekla, ja som v nemocnici!" na to , ako bol na tom zle ,vykríkol dosť hlasno. " Neznášam nemocnice , padám , tuto teda neostanem , to si ma nemohol vziať ja neviem, niekde inde?!!" rozčuloval sa starší lovec a z rúk si vyťahoval infúzie.
" Dean , do pekla , čo to robíš!" Sam sa mu v tom snažil zabrániť. " Mám na teba zavolať sestričky nech ti niečo pichnú, či čo?!" vyhrážal sa.
" To nespravíš." nesúhlasil Dean.
" To si myslíš len ty." Sam sa chystal zazvoniť na zvonček , ktorý mal sestru upozorniť.
" Tak dobre teda ." prestal protestovať nižší lovec . Sam mu opatrne pichol infúzie , čo si stihol strhnúť .
" Cítiš ako to tu smrdí?" spýtal sa Dean znechutene. Mladší lovec si jeho otázku nevšímal , viac ho znepokojoval prístroj , ktorý zaznamenával činnosť Deanovho srdca , tlaku a iných vecí. " Dean sakra lež kľudne , doktori tvrdia , že si stále v ohrození života a ty robíš ,akoby sa nič nedialo." rozčuloval sa Sam . Nemohol svojho brata opäť stratiť , keby tam neprišiel ten Anjel , Dean by ostal mŕtvym , tá predstava ho privádzala do šialenstva. Mladší lovec videl , že jeho brat je čoraz slabší a ledva rozpráva a tak aj napriek jeho nesúhlasu, zavolal sestričku , ktorá mu okamžite niečo pichla . Dean po injekcii zaspal.
Sam rýchlo zbehol k automatu pre kávu. Keď už nápoj držal v ruke, začul za sebou hlas , mierne ho myklo a kávu rozlial. " Do pekla !" zaklial a pozrel na Castiela.
Ten tam stál a v očiach sa mu zračil smútok . " Nemôžem uveriť , že som ho skoro stratil , ja , ktorý ho mám ochraňovať , dávať naňho pozor." obviňoval sa Anjel.
" No tak Cass , ty predsa... nemohol si nič robiť ." snažil sa ho utešiť Sam .
" Samozrejme že mohol ,je to predsa moja úloha a...toto sa nemalo stať." Castiel sa posadil a Sam sa pridal k nemu.


Naposledy upravil Soniq dňa 05.04.09 12:15, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty05.04.09 11:53

Dean sa strhol zo spánku. V izbe bol sám , no všimol si , že to čo ho zobudilo boli dvere , ktoré sa pribuchli. Cítil niečo zvláštne ,akoby tam nebol sám.
" Dean." ozvala sa Lilith, pre zmenu v tele mladej , krásnej , blondíny.
Lovec na ňu len prekvapene pozrel. " Prišla si na priateľsku návštevu , sorry ale kávičku nedostaneš."
" Ledva dýchaš a ideš vtipkovať , ďakujem kávičku som už mala." usmiala sa a pristúpila k nemu bližšie.
"Čo chceš ty suka?!" spýtal sa Dean s odporom. Lilith mľaskla. " Ale ,ale ako sa to so mnou rozprávaš. Vieš tvoj braček je veľmi silný , oveľa silnejší než som predpokladala ,ak sa mám priznať, prekvapil ma . No, ale aj napriek jeho sile ho dokážem poraziť . Môžem ho zabiť hocikedy. A viem , žeby si bol nerád ,ak sa mu niečo stalo."
Dean ju pozoroval s očakávaním , akú somarinu zase vypustí .
" A viem aj čo všetko dokážaš , no a poďme k veci. Chcem ,aby si zabil Castiela , len ty to dokážeš ." hovorila kľudne , no z jej očí sršalo napätie.
Lovcovi akoby vyschlo v hrdle. Dosť dlho na ňu pozeral , a očakával , že si z neho robí žarty. " Prečo ...prečo by som , do pekla, mal zabiť Casa ?!" spýtal sa .
" Dýcha mi po krku, mám ho v pätách a už ma to s ním nebavý." hovorila znechutene.
" To nespravým !" nesúhlasil .
" Áno , tak ti zabijem brata." vyhrážala sa pokojne .
" Toto je vydieranie."
" A čo má byť , som predsa Démon a to my robíme , nie." hovorila drzo. Dean na ňu pozrel zúrivým výrazom.
" Nemôžem zabiť nejakého iného ?"
" Ale čo , žeby si si Castiela obľúbil." zasmiala sa. " Ach , si príšerný , tak fajn ,ale pôjdeš so mnou." oznámila mu.
Dean sa začal odpájať z prístrojov . Síce sa mu pohoršilo , no nemohol dovoliť tej suke ,aby mu zabila brata. Pomaly sa postavil. Príšerne sa mu točila hlava a rana ho neskutošne bolela. Zo skrinky vedľa postele vytiahol oblečenie , ktoré mu tam nechal Sam a začal si ho obliekať. Lilith si ho s úsmevom prezerala. " Vy Winchestrvoci ste vážne ....sexi."
" Radšej drž hubu." povedal výhražne Dean . Onedlho obaja zmizli.
******
Sam s Castielom vošli do Deanovej izby a neverili vlastným očiam . " Lilith ." pošepkal Anjel .
"Čože ?!" pozrela naňho Sam šokovane .
" Cítim ju tu ." hovoril Anjel a snažil sa upokojiť . Najprv Deana skoro stratil a teraz ho nechal zmiznúť, očividne spolu s Lilith.
Samovi zožltli oči a vyzeral , žeby najradšej všetkých poslal do pekla. " Zabijem ju , zabijem !!" ročuloval sa Sam.
Castiel vedel , že Samove žlté oči neveštia nič dobré . " Sam ovládaj sa!" snažil sa ho ukludniť Anjel . No Sam zmizol.
A Cass tiež.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Never say goodbye Empty
OdoslaťPredmet: Re: Never say goodbye   Never say goodbye Empty

Návrat hore Goto down
 
Never say goodbye
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 08x17 Goodbye Stranger
» 08x17 Goodbye Stranger
» No need to say goodbye - The story of Narnia

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: