Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009

Goto down 
+17
all_feeling
helps
lenkka
Zizi
lentilka
Weronička
12NicolAlysska
evetka
Marion0889
cleo
janicag
Anwiel
Ettie
wiktoriano
Silvia
dion-fortune
janka410
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 17:03

No ja vim,ze to bylo na vice strankach... Cetla sem to vsude,ale neprislo mi,ze by to melo nejakej duvod ji tak nazyvat... Nevim doufam,ze to tak neni,ale obcas mi prijde,ze fanynky proste nesnasi jejich pritelky.... confused Kazdopadne to nemuzu posoudit, ale jesi ji uvidim v Asylu,tak poreferuju... ale myslim,ze dyz se nekdo usmeje na ni,ze je v poho... Razz

tady to napsala jedna fanynka a ja myslim,ze podle ni byla v poho Very Happy :
citácia :
But I actually saw her, and even though I don't watch OTH anymore, she was still on it and I had enjoyed it, so I may have geeked out a bit and turned to my friends, and trying to be calm was like, "DUDE! It's Rachel from OTH!!!" and I guess she heard me because she looked up from whatever she was doing on her phone and smiled over at me, and Jensen noticed too because he looked over as well at me and smiled...guess I wasn't as calm or quiet about it as I though I had been...XP

That was my only real interaction with her...though she did look absolutely bored out of her mind...but she was nice...after I had my little blurting episode, Danneel got up out of her seat and came up behind Jensen to sneak some Gummy bears from him, and he turned around and showed her a slip of paper a fan had given him, and they both laughed before she returned to her seat.

So, that was my own view of Danneel there...

Oh, and I caught Misha when he came into to visit with the boys, I saw him give her a hug...cute...

jj fragile
Laughing sem si rikala, jak bych ji Jaredovi pleskla za ucho,takle na chudaka Misku Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 49896 Ale fakt Misha me pobavil snad nejvic... pak Jared s miminkama a byla sem rada,ze Jensen byl vic v klidku a uzival si to Very Happy
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 17:11

Hej Misha bol skvelý.. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 ja som nemohla, hlavne s tým 24 a jak číta slash... Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 A Danneel ma nezaujíma, ale nechápem načo tam bola? Sedela pri smetiakoch za Jensenovým chrbtom a zazerala na fanynky. A to potvrdilo fakt veľa ľudí. Ale je to jedno. Hlavne, že J2 boli v pohode a bavili sa. 702 702 A Jensen bol fakt ako vymenený. Dúfam, že na Asyle spravíš dosť fotiek a podelíš sa? Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 284389 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 260605
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 17:16

ja som proti danneel do tohto conu nič nemala Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 934194 ale musím povedať, že som na ňu nečítala jedinú pozitívnu reakciu a prečítala som ich ozaj dosť 603 ako chápem, že sa jej mnohý chcete zastávať pretože je to jensenova priateľka a máte pocit, že týmto chránite nepriamo aj jeho, keďže je s ňou podľa vás šťastný, ale ja proste tento názor nezdieľam. videla som s ňou nejaké interview a dosť som sa o ňu zaujímala, keďže som chcela o nej vedieť viac ako o jensenovej priateľke a urobila na mňa celkom dobrý dojem, ale zase žiadna sláva to tiež nebola. proste niekedy mi príde v pohode a niekedy mi je strašne nesympatická. po tomto cone som svoj názor na ňu bola nútená prehodnotiť. hej možno mala iba zlý deň, ale to ju neospravedlňuje No proste aj predtým bola na conoch s jensenom a pohoda jahoda. sedela v šatni a bola s ním len cez prestávky alebo tak, tuto mi fakt prišla ako piate koleso na voze a akoby sa príliš snažila zviditeľniť. doteraz mohla vždy byť vzadu alebo len proste niekde zašitá, tak prečo odrazu sa tak vytŕča? keby som to čítala od jednej či dvoch báb, tak dobre, nepoviem nič, nie každý ju má rád a sú ľudia, ktorí sa vyžívajú v klebetách, ale tak keď sa ich ozve toľko Suspect nevravím, že všetko je pravda, určite to bolo aj prehnané párkrát, ale niečo pravdy na tom bude a to niečo mi stačí, aby som sa nad jej osobou pozastavila. nemôžem čestne vyhlásiť, že ju nenávidím, to nie, ale je mi ozaj menej sympatická než mi bola pred týmto conom. proste nechápem jej motív, prečo sa chovala tak ako sa chovala. ale tak na mojom názore predsa nezáleží, ja si podobne ako každý pravý fanúšik prajem len jensenovo šťastie a pokiaľ mu ho danneel prinesie, tak je to ok. aj keď tak ja si myslím svoje Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 934194

čo sa mishu týka, tak hej, aj ja som to všetko čítala aj to ako behajú nahý po karavane aj to s tými žartíkmi a aj kopu iných vecí. proste misha zase raz perlil Laughing ten chlap je fakt strašne sympatický. úžasné má odpovede na otázky a tie jeho reakcie Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 99937 navyše milujem ako rád rozpráva... proste ako sa hocikedy len tak zakecá Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 99937 ako získal si ma Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869

edit: pozerám, že tak jedna pozitívna reakcia sa predsa len našla Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 99937 no neviem. je pravda, že veľa báb ju nemá rado, ale šíriť takto klebety Suspect ako nechce sa mi veriť. podľa mňa nebola úplne taká hrozná ako ju mnohý opísali, ale zase pochybujem, že by sa na všetkých len usmievala a neviem čo ešte. tá baba mala možno šťastie a videla ju v ten správny moment Laughing nechcem ju odsudzovať ani nič, ale proste toto na mňa fakt neurobilo dobrý dojem. teda niečo z toho, čo spravila.
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 17:54

Jj,s tou slash fic to bylo supeer Laughing Misha je fakt super ^^ Sem ani necekala,ze je takovej ftipalek Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 99937 taky ze se navstevuji v tech jejich privesech s J2 a sou tam nazi bo co... Very Happy moc si to nepamatuju,ale neco takeho rikal.... No doufam doufam,ze budu mit dost fotek a snad i nejaky video Very Happy i dyz se to nesmi haha....

No tak takhle to neni jen tahle jedna reakce... bylo to vic lidi keri se za prve pod todle podepsali a pak taky tvrdili ze nechapou proc o Daneel takle mluvi... Ja sem tam nebyla,tak nevim... Ale stejne jako mi prislo hloupy od Daneel ze to tam protahovala a nechtela podepsat,tak mi prijde neuveritelne hloupy,ze nekdo sel za ochrankou a rikal,ze by tam nemela byt.... confused Jasne,ze je to divne dyz tam ma pritelku,ale dyz uz by tam byla,tak bych se snazila i na ni usmat atd... Nerikam ze ji lidi musi mit radi Wink me je spousta herecek taky nesympaticka, ale kvuli Jensenovi bych ji dyz uz zdrbala jen tak mezi ctyrma ocima a ne po netu... a urcite bych nesla za ochrankou .... Ale znova rikam.. Tohle vsechno posoudim az leda jesi bude s nim v UK... Smile Jinak proste myslim,ze sou to castecne jen nenavistne reci... Myslim si to ale pravda taky proto,ze takle uz sem cetla milion reci o novy Ruby a Genevieve a Sandy etc... takze mozna proto to neberu vazne a spis me to stve Wink Taky ji nechci ospravedlnovat,treba vypadala fakt neprijemne... Ale zas kdovi no... Jelikoz si asi mysli,ze ji cela divci cast fandom nesnasi tak se ji skoro nedivim Very Happy

citácia :
čo sa mishu týka, tak hej, aj ja som to všetko čítala aj to ako behajú nahý po karavane aj to s tými žartíkmi a aj kopu iných vecí. proste misha zase raz perlil Laughing ten chlap je fakt strašne sympatický. úžasné má odpovede na otázky a tie jeho reakcie navyše milujem ako rád rozpráva... proste ako sa hocikedy len tak zakecá ako získal si ma

Jj presne Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 214863 On je fakt dokonalej... Sem cetla jak jen tak kecal s nakejma fanynkama odkud kera je atd a proste drbal.... Very Happy To se mi taky hrozne libi jak je ukecanej a ty seky jeho... Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 18:19

Ale ona tam proste nemala čo robiť. To bol jeho čas s fans a nie jej. Mala zmiznúť a nechať ho tak a nie stopovať mu za chrbtom. Mne to pripadá také nasilu, ako keby potrebovali dokázať, že sú spolu. Rolling Eyes A neviem prečo by sa na ňu mali fans usmievať. Oni prišli za Jensenom nie za ňou. Videla som tie fotky s ňou sedí tam zdutá jak buchta. Evil or Very Mad Mne je ona totálne ukradnutá, ja by som sa na ňu tiež neusmievala nemám dôvod. confused Ešte som nevidela, aby niekto mal pri podpisovaní za chrbtom stíhačku. Je to také čudné. Question Rolling Eyes
A Mišo je skvelý, fakt sa zakecá, stratí niť a potom tie face čo hádže, keď rozmýšla o čom vlastne začal. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 No a tie hlášky. Na minulom cone jak chce Castiel bývať s Deanom a Samom na vidieku v dôchodku. lol! Alebo tie korytnačky. Laughing A nejak často kecá o slashi, Jared ho odhalil. lol! Asi pri tom keď behali nahý po prívese. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 18:56

To je o nazoru.Ja nerikam,ze by ses na ni mela usmivat,ale rikam ze ja bych se usmala... Oni sou normalni lidi jak my a me by teda vadilo dybych byla herecka nekde mela pritele a hned o nem rikali jakej je debil,ze tam sedel se mnou...Krom toho Sandy taky jezdivala s Jaredem a nikdo to neresil a byly na ni lidi mily,tak nevim proc s Jensenem a Daneel je to problem... confused Samozrejme je to vas nazor pokud ji vidite jako stihacku, ale nemyslim si,ze tam byla aby ho hlidala... On ji trebas o to pozadal at s nim jde pac ji tam chtel,ale pochybuju,ze ji nekde po tomle este veme Rolling Eyes a trebas byl v poho prave proto,ze ji tam mel... Ale nebudem to resit,kazdy mame jiny nazor, ale to je ok Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 934194

Joooo to s tema zelvama sem vlastne taky cetla Laughing To sem myslela,ze se pocuram to je fakt vtipalek ... Uz se nemuzu dockat se s nim potkat... se vsema trema teda Very Happy Jj, s tou slash fic to me fakt dostalo... Joo a ze chce studovat fanousky Laughing Laughing To radeji ne to by se dozvedel hrozny veci asi.... ale libi se mi ze je v obraze ze i precet slash fic,lol... aspon vi,jak je na tom mezi fanouskama...

Jeziis... to si dovedu predstavit behali behali a Misha se na ne vrhl Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 99937 .... haha fragile... Tyjo ale vazne zda se mi ze s tema prankama si nejak dali pauzu...uz sem dlouho nic neslysela Very Happy
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 19:06

Presne vec názoru. Sandy aspoň hrala v SN tak to chápem, ale Danneel nie tak mala byť preč. Bolo to Jensen & fans time a nie Jensen & Danneel.. Evil or Very Mad Rolling Eyes A kašlať na ňu. Laughing Laughing
citácia :
Jeziis... to si dovedu predstavit behali behali a Misha se na ne vrhl
Skôr oni na neho Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 19:29

Dyt se nic tak hrozneho fanouskum nedelo neboj Razz Laughing A jinak Sandy tam byla sem si skoro jista jeste nez hrala v SN Razz Twisted Evil Laughing

Nj ale dyz tvrdi ze je Misha gay,tak se spis vrhl on na ne Laughing affraid Laughing A taky jak Jensen pry brecel smichy... to musela byt sila...
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 19:30

No ja si myslím že daneel tam nemala čo robiť nehovorím že niekde v šatni keby bola ale sedieť za ním to bolo priveľa, faninky tam idú koli jensenovi robia si o nom svoje ideály a sny a keď tam ona sedí tak je to na figu lebo fakt je že za to platia aby ho videli a nie za to aby očumovali jeho priateľu ktorá na nich zazerá spoza jeho chrbta tak potom nech sa nečuduje že sa objavujú také komentáre na jej adresu

no Mischa sten fakt perlil ja som z neho nemohla čo sa z neho vykľulo Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 fakt bol super skvelí a tie jeho hlášky Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 312566 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 19:36

Mne je jedno, len proste nemala tam sedieť. Nabudúce nech si tam aj ochranka zoberie manželky a deti...Rolling Eyes Veď sú tiež v práci ako bol aj Jens...

A Misha bol predtým myslím ženatý a až SN ho zmenilo na slashy-Mishu tak neviem kto to z neho spravil... Twisted Evil Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 20:15

Misha je este porad zenatej neni? Shocked haha slashy Misha.... Laughing no mas pravdu... tak nevim,kde se stala chyba... asi ho ta role hlubokomyslneho Casse nejak zmenila Laughing Twisted Evil Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 934194
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 20:31

no hoci sa to už snažíte veľmi nerozoberať mne to nedá a musím sa ešte k tomu vyjadriť.

áno sandy chodila na cony s jaredom, veď aj danneel chodila na cony s jensenom v minulosti a nikdy s tým problém nebol. sandy sa totiž nepretŕčala ako nejaká krava a nestála jaredovi stále za chrbtom- to ani danneel v minulosti. beriem, že ju fans nemajú radi, ja osobne s ňou problém nemám/nemala som, ale tak keby ju chceli fakt len ohovárať tak na to mali možnosť aj predtým- veď toto nebol prvý con, na ktorý išla s jensenom. bola s ním aj v austrálií, kde robil interview a tak a proste vtedy ste na ňu nikde nečítali, že ako sa na neho lepí a neviem čo... preto usudzujem, že tento con bol iný a jej správanie bolo neadekvátne. mohol ju jensen požiadať, aby s ním šla, ale pochybujem, že ju požiadal, aby mu bola stále v pätách.

ja ju stretnúť na cone, tak sa samozrejme usmejem, možno by som si aj autogram vypýtala, ale určite nie za takých podmienok aké boli na tomto cone. proste keby na mňa zazerala len preto, že sa priblížim k jensenovi a mám trojky prsia, tak neviem, čo by som si o nej pomyslela. asi tiež to, čo iní fans na nete.

nebola som tam, neviem čo sa presne stalo, ale z reakcií si človek vie utvoriť mienku. danneel to u mňa nemá úplne prehrané, ako vravím doteraz som s ňou problém nemala a nemôžem povedať, že ju neznášam, len ju momentálne práve teraz nemám veľmi v láske, lebo proste neschvaľujem, čo spravila na cone. samozrejme, že ja by som podobné veci na net nepísala, alebo ak áno tak miernejším spôsobom, ale zase nie som osoba, ktorá nepovie, čo si myslí. je možné, že si daneel v budúcnosti zase obľúbim pokiaľ sa už podobne nezachová. no opäť si myslím, že je to v podstate jedno, lebo na tom, či sa mne páči alebo nie nezáleží, ale na tom, či sa páči jensenovi. to však neznamená, že to tu nemôžeme rozoberať, lebo ja zaujímavé čítať názory iných a baviť sa o tomto. ak chcete túto debatu ukončiť, okey, ale myslím si, že to nie je nevyhnutné. nikoho týmto priamo neurážame, lebo oni si to aj tak neprečítajú a navyše si nemyslím, že by sme sa zle vyjadrovali na niekoho adresu alebo niekoho niečím urážali.

to je asi všetko, čo sa danneel týka 603 no a k miškovi. tak ako na predošlom cone aj na tomto perlil jedna radosť Laughing všetko, čo ste tu spomenuli som samozrejme čítala/videla na videu a musím povedať, že ho stále žeriem viac a viac. 702
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 21:12

citácia :
ja ju stretnúť na cone, tak sa samozrejme usmejem, možno by som si aj autogram vypýtala, ale určite nie za takých podmienok aké boli na tomto cone. proste keby na mňa zazerala len preto, že sa priblížim k jensenovi a mám trojky prsia, tak neviem, čo by som si o nej pomyslela. asi tiež to, čo iní fans na nete.

S tim se muzu ztotoznit.. Ja bych se pokusila bejt mila a vsechno, ale pokud by to z jeji strany bylo arogantni nebo by proste hodne hnusne koukala,tak bych si nazor upravila... Ja zas ji nechci obhajovat za kazdou cenu jen sem uvazovala,ze je mozny ze to neni tak jak to popisovali a delali z ni hned b***h... krom toho tady proti diskuzi nemam to nejmensi dyz je to slusne... oni ostatni by taky mohli volit lepsi vyrazy na tech svych LJ.... ale dost Daneel... tezko rict no uvidime jaky budou ohlasy dal... Wink

No ja sem z Mishy taky uplne vedle... Vedela sem,ze bude super ale ze az takle bude dorovnavat J2 to sem netusila Laughing Fakt je uplne bozi 702 a ted si uvedomuju ja sem vsechno cetla s Mishou... sem nevidela s nim este video z conu.... Awwwww... musim bbezet a napravit affraid 603 Laughing
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 21:17

Ja som práve dopozerala to, ako hovorí o tom, čo mu povedal Jared, že je gay. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 Zlatý je tam... Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 21:21

Juuu nechces mi hodit link? Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 603
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 21:27

kód:
http://www.megaupload.com/?d=JWAX368C
Je to od ckll Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 21:28

jo tak tu znam aspon od videni z LJ Very Happy dycky mi nechavala hezke komenty na wally Very Happy tak dikes
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 21:50

Ahojte,

vidim, ze uz mate nejake tie reporty a videa.

Ja len poviem toto.....Ak ste citali moj post o Danneel tak prisaham na vsetko co mi je blizke, ze ona bola naozaj a v skutocnosti ten najnafukanejsi clovek, akeho som kedy videla.

Ja som stala v rade 20 minut a potom som este nakukala cez dvere.....videla som tu situaciu s gumovymi medvedikmi a to s tym obrazkom a mozem prehlasit, ze to bola "one of a kind" situacia......proste sa to stalo len raz a inak Jensen s nou nekomunikoval....navyse to bola ona, kto sa stale natrcala cez jeho rameno a brala mu cukriky pocas toho ako podpisoval autogramy a hovoril s fanusikmi....bolo to trochu drze.

Ano, ja som videla, ked Misha dosiel pozdravit J2 a ona sa na nemo rozbehla a vrhla.

Kamoska, co mala 1.rad isla na autogramy a videla Danneel skackat ako 5-rocne dieta k autogramovemu stolu a Jensen sa na nu pozeral, akoby netusil co tam robila.

Citala aj zopar ludi tvrdit, ze tam bola ratat mu pocet autogramov. To je blbost, lebo vacsinou casu sa nedivala na nikoho a autogramy ju nezaujimali.

Ini pisu, ze tam bola ako moralna podpora......to je este vacsia blbost. Jensen je velmi sebavedomy muz, aj ked nie je taky energeticky, ako Jared, vobec nie je plachy a je naozaj velmi sebavedomy. Zazila som to na vlastnej kozi pocas fotiek a pocas autogramov. Ti co citali moj zazitok s chalanmi a potom ako mi Jensen hladkal ruku, vedia.

Jensen taktiez bez problemov objimal ludi, a bez opytania. Proste veci typu ze je Jensen plachy a ze Danneel chodi na cony kvoli moralnej podpore bu totalne blbosti.

Taktiez tieto kraviny boli podane od Danneel fans, ktori na cone neboli a vacsina z nich Danneel ani nevidela, tak komu skor verite?

Ja osobne mam trochu taky pocit, je je tak viac menej blazniva, akoby to nemala v hlave v poriadku....je hekticka a nerozmysla a sprava sa ako 15 rocna.....viete ze ma 30.

Nooooooo, trochu ma zaskocilo, ze nehovorite o ranajkach. Viete, ze chalani spomenuli SLOVAKIA??????

Totiz, ja som sedela priamo pred chalanmi, super plac a ked sa Jared spytal, kto videl ich filmy, ja som zakyvala nie a on sa ma hned spytal ze co? A ja, ze "they didn't play your movies in my country" a on na to "what's your country?" a ja ze "SLOVAKIA" a on ze "I did't know that was yours". A potom si robili zartiky z "my country", ako by som vlastnila tu krajinu. Potom sa spytali, ze "any other cool country owners?" bozinku....trapasssss. Medzi tym som este stihla Jaredovi zakricat ze som F13 videla na iPode.

Jared sa ma este spytal, kedy som prisla do LA, tu otazku som ocividne pochopila az na 2x a potom povedal ze "Welcome".

Okolo 4:30 Jared povedal "I'm sorry they didn't play it over there" a som mu povedala, ze DVD a on tak pokyval hlavou.....sme komunikovali pocas toho ako Jensen riesil ine veci.

Tu je video:
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=os71enb5cz0
(minuta 3:00, tam to zacina)

No a potom po tej story, ako Jensenovi ukradli kolac sa Jared spytal, kto videl Watchmen, ze je tam velky holy chlap.... a Jared ma zbadal, ako sa smejem a povedal "Slovakia likes it"
Laughing a potom "did you play that in your country?" a jensen na to, ze "You have to get naked if you want to get worldwide" a Jared si zacal vyzliekat koselu.

To druhe video este asi nie je online, ale ckll ho ma a je naozaj UZASNE!!!!!!!!!!!!!!! Ja som ho videla asi 5000000x.

A pocas photo ops, ked ma Jared zbadal, hned povedal "HEY SLOVAKIA!!!!!"

Videli ste moje photo ops? Neuverejnila som vsetky, dokopy som mala 2x Jensen, 2x Jared a 2x J2 a 3x Misha a jednu fotku s Alonou Smile

kód:
http://all-feeling.livejournal.com/89672.html
Poziadala som ho o velky usmev a potom o jeho typicku pozu s rukami okolo hrude

kód:
http://all-feeling.livejournal.com/89883.html
Prova fotka bola powers!Sam (tu si necham pre seba) a na druhej som ho poziadala o hug

kód:
http://all-feeling.livejournal.com/90234.html
Na prvej som mu povdala, nech mi da Castiel!look (opat si to necham pre seba) a na druhej Huuuuuugggggg.

A tu este 2 fotky s Richardom a Samanthou......the ostatne s Alonou, Julie a Aldisom ste videli.
kód:
http://all-feeling.livejournal.com/90556.html

PS: Charles (Henricksen) a Aldis (Jake) su FESACI!!!!!!!! UPLNI CUKRICI, TOTALNE SEXY!!!!!!! Misha je ako aniel s krasnymi havranimi vlasmi!!!!!!!! Richard (trickster) je totalne zabavny a fantasticky komediant. Samantha je nadherna.....je to asi najkrajsia zena, ktoru som v skutocnosti stretla.

Chcete pocut moje story s Mishou, Stevom Carlsonom a s Richardom?????? Su fakt bombove!!!! Steve ma trochu obtazoval, ale co uz. Richard ma totalne napadol na chodbe a ja som takmer stratila dych no a Mishovi som osobne doniesla jeho telefon Smile

PS2: V Marriott hoteli robi slovak Henrich z Lucenca.......svet je maly.....v pondelok nas zobral na taky vylet po LA a dnes ideme parit do LA clubov!!!!!!!!!! Stvrtok vecer americkeho casu uz odlietam a musim povedat, ze v LA bolo bohovsky......jedla som aj In'n'out burger a bolo to super.....oni robia hranolky zo skutocnych zemiakov a ich burgery vobec nie su mastne......fakt kvalita. Som sa urcite predavkovala Starbucks a Coffee bean, kedze som si chcela vychotnat ten Hollywoodsky zivot.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 22:05

jéééééééééééj no vitaj Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 348507 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 348507 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 348507 konečne si aj k nám zavítala Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 854585 super story! idem hneď pozrieť videá Wink a ja som ešte breakfast vôbec nevidela Shocked inak napíš ešte niečo!!! ja chcem detaily a hlavne vieš aké Laughing také tie ehm pre nás, čo si myslíme svoje... a preháňaj!!!!!!!!!!!!!! každý dotyk, pohľad, proste všetko!!!!

inak ďakujem krásne, že sa s nami delíš o to,čo si prežila. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 891817 strašne sa snažím nezávidieť,ale moc mi to nejde Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 99937 hlavne to hladkanie ruky od jensena, no asi odpadnem Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 87642 idem teraz rýchlo pozrieť, čo si sem hodila vidko Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 666500

och a photo ops som tvoje videla, tuším som ti už aj písala alebo ešte nie? Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 999804 už neviem. taká som busy, že strácam prehľad, kde na lj som vlastne bola Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 každopádne ti to sekne Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 284389 ozaj kočka. chalani mali dôvod byť tebou zaujatý Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 284389

a som rada, že si to s danneel potvrdila 603 a toho slováka v hoteli pozdravuj Laughing prajem inak šťastný let domov a verím tomu, že je la super Twisted Evil ja som tam tiež párkrát bola Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 934194 bola si pozrieť aj hollywood? a beverly hills? kde všade si bola?

ale vlastne ma viac zaujíma ten con 603 ty si tam bola aj na nejakej párty? tej, kde spievali karaoke?
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 22:17

super obrovská vďaka za repord Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 92299 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 92299 že si sa podelila o zážitky Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 to video je skvelé 702 702 702 a aj fotky sú fantastické Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 170639 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 170639 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 170639 ešte raz vďaka
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 22:17

Jensen ma dost velky zadok.......myslim to samozrejme v dobrom, ale ma fakt super velky a gulaty zadok Smile

Jared je obrovsky a vyzera to tak, ze Slovensko pozna. Spytala som sa ho pocas photo ops, a on ze jasne.....
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 22:20

ty kokso už pozerám breakfast a keď som ťa počula, tak len taká happy som bola!!!! a on fakt povedal slovakia Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 87642 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 87642 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 87642 a super, že možno vie, kde je sr Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 49896 a jensen má dobrý zadok, hej? Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 284389 prečo asi Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 22:22

Díky za report. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 312566 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 Fotky sú super všetci tam vyzeráte skvelo. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 A Danneel Rolling Eyes asi ju už nebaví robiť krovie... Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 22:24

all_feeling: Ja sa verejne priznám, že ti závidím. Nie to, že vlastníš Slovensko Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 99937 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 99937 To bolo hrozne zlaté. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 Ale tie fotky a tie zážitky a proste všetko. Som zelená Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 312566 Vďaka za krásny report, aspoň som sa tak trošku cítila, že som tam bola 603 A tiež vďaka za objasneneni jednej otázky - už si nemusím lámať hlavu, či poznajú Slovensko. Myslím, že si ho našli neskôr aj na mape Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 316745

Inak naozaj krásne fotky - joj ako závidím. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 284389 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 430869
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty01.04.09 22:30

Videla som jeho zadok, ked zapozovla pre tych, co sedeli na boku a nevideli dobre.....trochu sa zohol a rozkrocil nohy a potom som videla, ako tesne su mu tie dzinsy a ako totalne mu vytvarovali stehna a zadok......take jablcko.


Inak, v rade na photo ops sa chelani fotili s takym malym dievcatkom a nevedeli, ako sa zohnut dole k nej a tak Jensen rozkrocil nohy a had si ruky na stehna a vyzeral ako SUMO ZAPASNIK.....potom sa na tom rehotali, ale prerusili ich, lebo rady na fotky boli obrovske.......bol to totalny J2 moment a chalani proste zabudli na ludi okolo nich, prisle blizko k sebe a hovorili a smiali sa.....

Chris, fotograf ich musel upozornit na rady ludi......proste su beznadejny pripad.

Ja osobne som na vlastnej kozi zazila atmosferu a poviem Vam moj pocit:

Podla mna Jensen a Danneel vobec nie su spolu....proste to bol moj pocit cely cas. Okolo mna ludia Daneel nepoznali a mysleli si, ze je to dcera nejakeho bodyguarda (boli tam aj postarsi bodyguardi).

Taktiez som mala pocit, ze J2 su stary manzelsky par....su si identicky v akejkolvek cinnosti a ten telepaticky prenos medzi nimi je proste neporazitelny......okamzite bez rozpravania vedia, co maju uroit a vidno to aj na jednej totalne uzasnej fotke, co s nimi mam.....Je to perla, ta fotka. Jared na nej skuli a Jense nvyzera ako 5-rocny nevinne sa tvariaci chalan, co ukradol zuvacku....a to bez akejkolvek pripravy, komunikuju len pohladmi a tie hovoria za vsetko.

Zabudla som este spomenut, ze mam autogram od Cliffa - J2 bodyguarda, ktory hral Tiny-ho v Folsom prison blues.Stal za Jaredom a ja som sa spytala Jareda a on proste podstrcil moju vstupenku Clifofi do ruk.

Oh a Cliff na rozdiel od Danneel neodvraval.....nuz, niekto je Diva, niekto je normalny.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009
Návrat hore 
Strana 3 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Salute to Supernatural L.A., March 29-30, 2008
» Salute to SN New Jersey, March 6-8, 2009
» Salute to Supernatural Vancouver, August 28-30, 2009
» Salute to Supernatural L.A.10.2-13.2 2011
» Salute to Supernatural Los Angeles (26.3-28.3.2010)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural cony-
Prejdi na: