Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009

Goto down 
+17
all_feeling
helps
lenkka
Zizi
lentilka
Weronička
12NicolAlysska
evetka
Marion0889
cleo
janicag
Anwiel
Ettie
wiktoriano
Silvia
dion-fortune
janka410
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty01.04.09 22:34

To si fakt krásne napísala. A z Danneel a Jensena mám presne ten istý pocit. Stačia fotky. A J2 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty01.04.09 22:38

all_feeling Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 92299 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 92299 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 92299 nádherné detaily Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 sa tu teraz vytešujem a predýchavam to Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 muselo to byť úžasné vidieť to všetko live Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 170639
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty01.04.09 22:39

all_feeling moc děkuju za reporty z conu, za fotky a těším se,že se s náma podělíš ještě o nějaké fotky Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 104346 moc ti to na těch fotkách sluší. Úžasná fotka je s tím Jaredem 702 jak ti závidím to jeho objetí
J2 jako pár
Spoiler:
z Danneel a Jensena mám taky ten pocit...je to prostě jen hrané
Jinak budu ráda,když napíšeš něco o setkání se Stevem 603


Naposledy upravil janka410 dňa 05.04.09 0:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty01.04.09 22:39

all feeling ja ti tiez strašne závidím 603 akoze len v dobrom ja ti to prajem ale ide o to ze aj ja chcem Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 71416 íst na takíto con a stretnút sa s J2 je môj veľký sen ale som rada ze aspon niekomu zo slovenska sa to podarilo. Laughing dakujem ze si sa s nami podelila o zázitky a aj tie fotku sú úzasné 702 702
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty01.04.09 22:46

Ano Steve.....

Nuz tak, pocas dessert party, ked sa ti hostia striedali u stolov.....normalne sa vzdy nechava jedna stolicka volna pre hosta. Ale kedze za nasim stolom to bolo trochu medzinarodne a nevedeli sme, co robit....obsadili sme vsetky stolicky.

Richard pocas svojho casu u nas stal (a dramaticky a totalne srandovne porozpraval moje stretnutie, ako ma napadol na chodbe - musim napisat aj to), Samantha to iste, ale ked prisiel Steve, hned ma chytil a povedal, ci by sme sa nemohli podelit o stolicku (za stolo sme boli 10, ok? a ona sa bratil rovno na mna). Kedze ja nie som moc fanusik Steva, hlavne potom, co spava s fanusikmy na conoch a ako flirtuje, som vstala a povedala, nech si zoberie celu stolicku. On, ze "nie nie, pod sadni si sem vedla mna". Tak som si sadla a on hned vystrcil rameno okolo mojho pasa a bolo.......som sa citila trochu neprijemne....nie je to moj oblubenec.

Misha si zabudol na nasom stole telefon.........iPhone, pretoze uz sa party chylila ku koncu a ponahlal sa. Ja som ho zbadala a pomaly som mu ho zaniesla......normalne som sa hnevala, ze som mochla pozriet J2 telefonne cisla.....on ani Creation asistent nemali sajnu, ze si zabudol telefon.

Inak som mu povedala, ze som studovala to, co on a ze som pred par mesiacmi dostala doktorat a on mi podal ruku a zagratuloval.....


Steve vie, kde je Slovakia, posuskala som mu to do ucha (kedze mal ucho takmer na mojich ustach) a Mishovi som to povedala, ked som mu davala telefon.

Misha mi este poprial vsetko dobre a stastnu cestu naspat pri autogramoch.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty01.04.09 23:01

pozor zmienka o J2 ako páre
Spoiler:
dobre si urobila, že si to nechala tak Wink bolo by to narušenie súkromia. ale inak ozaj super zážitok. ja som na 100% rozhodnutá, že budúci rok idem na nejaký con a možno by sa mi podarilo aj toto LA Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 260605 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 260605 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 260605 ale rodičia tým nie sú veľmi nadšení Rolling Eyes


Naposledy upravil dion-fortune dňa 05.04.09 0:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty01.04.09 23:17

ale..ale...tak Steve je takovej? Shocked to jsem ještě neslyšela Evil or Very Mad
děkuju za info. A byla jsi na jeho koncertu co měl? Very Happy
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty02.04.09 16:38

all_feeling si poklad,že si sa rozhodla podeliť zo svojimi zážitkami prosím píš ďalej.
To,že Jared pozná Slovensko je hrozne zlaté Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 škoda toho telefónu Mish-u to je pravda. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 284389 muselo to tam byť naozaj úžastnééééé Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty02.04.09 18:51

Oh boze....all_feeling super ze si sa podeelila o toto vsetko co si zazila....uz som popozerala vsetky fotky co si sem hodila aj vidko a pocula som to slovicko SLOVAKIA Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 170639 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 170639 som taka happy aj za teba ze aspon o trosku viac som sa mohla priblizit k tomuto conu a co sa tam vsetko dialo a tak.... Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869
este napis nejake momentky a tak....akoze tos tym Mishovym telefonom OMG Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 87642
a vidno ze J2 proste oni k sebe patria a ziadna Daneel a ani ziadne ine baby...len oni dvaja Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 518608
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty02.04.09 18:54

all_feeling no ako zavidim a ani nevies ako Shocked Shocked ale prajem tito Wink som velmi rada ze si sa podelila s nami o zazitky a fotky no to video idem hned poriadne mrknut lebo v poslednej case vobec nemam cas. Urcite muselo byt super Wink

P.S. diky ze uz vedia kde je Slovensko Wink
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty03.04.09 15:27

evetka: Krátké, ale úžasné. Laughing

janicag: ckll? To mi něco říká, mám pocit, že jsme friends na LJ.

ALL:
K Danneel - myslím si, že každý ty události vidí podle toho, jak je chce vidět. Já narazila na LJ na dost zpráv, které tvrdily, že Danneel byla fajn, takže je to asi o tom, co člověk najít chce a čemu chce věřit, a to je vždy subjektivní. Co si budeme povídat, spousta SN fanynek Danneel nenávidí, takže když ji chtějí vidět jako bestii, tak ji tak vidět budou, i kdyby měla svatozář. Je to vše jen o názoru, ale to v podstatě všechno. Myslet si tu můžeme všechny, co chceme, jen pár lidí ví, jak je to mezi Danneel a Jensenem, a Jensenem a Jaredem doopravdy, a asi by bylo lepší, kdyby se to tu už nevytahovalo, aby se to zas nezvrtlo v nějaké hádky. Prostě tahle témata tu očividně vyvolávají když ne spory, tak napětí, a to je si myslím zbytečný. Každá z nás si může myslet s prominutím o pr*eli, stejně ani jedna z nás neví, jak je to ve skutečnosti, tak co tu pořád filozofovat.

Já se pouze vyjádřím k tomu, proč tam D. byla nebo nebyla. Já mít přítele, tak ho taky nejspíš vezmu, protože to obvykle páry dělají, zvlášť, když spolu nejsou moc často. A jestli se to fanynkám líbí nebo ne, už není ani věc Danneel, ani Jensena. Ano, fanoušci si lístky platí, ale ty lístky jim nedávají žádný nárok na to, aby Jensen nemyslel na svoji (ať už skutečnou či domnělou) přítelkyni, ty lístky jim dávají nárok na podpis, na fotku, na snídani apod., ne na Jensena samotného. A jestli se s tím neumí smířit, tak je chyba bohužel v nich. Stejně tak považuju za jejich chybu, pokud si dělají nějaké ideály, jak to tu někdo zmínil. I herci jsou lidi a i oni mají právo na vlastní rozhodování, např. i na to, kde budou sedět, co budou dělat atd.

Podám to takhle: zajímalo by mě, jak by se těm, co si stěžují, líbilo, kdyby Jensen nepřišel vůbec. Já tam radši budu mít milion přítelkyň a oba kluky, než jen jednoho, nebo žádného. A vzhledem k tomu, že mi jeden con vybouchl právě proto, že Jensen na poslední chvíli rušil účast kvůli MBV, tak vím, o čem mluvím. Sad

dion: Já bych s tebou v pohodě souhlasila, ale je jedna věc, ve které s tebou souhlasit nemůžu. Když v jednom a tom samém příspěvku napíšeš, že se někdo chová, nebo nechová jako "kráva" (při srovnání Sandy a Danneel) a pak o pár řádků níž, že je v pořádku diskutovat, dokud se mluví o daném člověku slušně, tak si dost protiřečíš. Škoda, zbytek tvého příspěvku byl moc super. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 312566 Jinak se zbytkem můžu souhlasit bez problémů. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 949816
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty03.04.09 21:29

okey tak sa zase ujmem slova ja, keďže proste mne to nedá Laughing

za prvé by som chcela upozorniť na to, že toto nie je debata o tom či sú J2 spolu alebo nie, ani raz som niečo podobné v mojich príspevkoch na tému danneel nespomenula a podobne ako husitka, ani ja nechcem túto tému znovu rozoberať, lebo každý si myslí svoje a ako sa vraví "pravda ja vždy v oku toho, kto sa díva."

husitka: tvoj príspevok bol dosť zaujímavý. najprv objasním tú kravu, aby tu zase nebol problém v tom, že sa nesprávne pochopíme. ja som neoznačila danneel ako kravu, ale povedala som, že nechápem jej správanie na tomto cone, pretože sa správala ako krava, nie že je krava. ale hej, môžete si to vysvetliť aj v tom zmysle, že ju urážam, tak to sa ospravedlňujem to som nechcela. písala som už predtým ja som doteraz s danneel problém nemala a momentálne ho mám len mierny, resp je mi viac ukradnutá ako mi bola predtým.

no zarazilo ma to, že vravíš, že so mnou vo zvyšku príspevku súhlasíš a pri tom píšeš presný opak toho, čo som písala ja Laughing jasné, že každý si to vysvetlí po svojom. ale tak proste sú fotky, sú reporty a ja súdim na základne dojmov ľudí, o ktorých niečo viem, teda buď som o nich už počula alebo som s nimi už aj písala a podobne radšej ako iba na základe niečoho, čo sa objavilo na nete 603 nechcem vravieť kto ma v tomto pravdu, lebo si myslím, že v práve sú obe strany. tí, čo hovorili o danneel ako blbo sa správala a podobne sú podľa mňa buď to baby, ktoré žiarlia, lebo majú teenegerské sny o tom, že jensen bude raz ich alebo sú to baby, ktoré veria, že J2 sú spolu a preto sú háklivejšie na správanie danneel. proste všetko, čo urobí zle si schválne všímajú najviac, lebo na to čakajú. no zase baby, ktoré písali o tom ako bola super a v pohode sú podľa mňa fanúšičky, ktoré sa týmto snažia "zapáčiť" jensenovi alebo proste majú zo seba lepši pocit, keď ju obraňujú, lebo tým chránia aj jeho v prenesenom význame. ja preto neverím ani jednej ani druhej strane. podľa mňa sa danneel správala blbo na cone alebo minimálne spravila niečo zlé, lebo inak by si ju fans takto nepodali, ale neverím, že by to bola až taká katastrofa ako to opisovali.

ono nejde o to či by s ním mala alebo nemala ísť na con, to nikdy nebolo centrom tohto problému, ale to, ako sa na tom cone správala a čo robila. ako fakt. sedieť počas autogramiády tak blízko pri jensenovi? no neviem... ako ja fakt nechcem nikoho odsudzovať, hlavne preto, že som tam nebola a neviem ako to bolo naozaj. no pokiaľ to bolo tak ako písali niektoré fans, tak neviem čo si o nej myslieť.

ako ja myslím, že sa viacerí zhodneme, že je nám absolútne fuk či je danneel na cone alebo nie. ako som písala predtým v príspevku, s ktorým ty vraj súhlasíš, tak aj predtým bola na conoch a problém to nebol Wink tak prečo teraz? nie je to tak, že by sa J2 fans objavili až teraz 603 takže pokiaľ by fakt išlo len o zaujatosť kladiem si otázku prečo by s tým začínali teraz?

takže aj ja by som s tebou v pohode v niektorých veciach súhlasila, ale budiž v niektorých nie- to však robí toto fórum také super, že sa nezhodneme a môžeme to rozvádzať Wink
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty04.04.09 0:14

Vy ste bohovski. Nieco vam poviem.

Bola som tam osobne a Jensenovi je fuk nejaka Danneel a jej su fuk nejaki fanusikovia, ona ich nenavidi vsetkych rovnako a absolutne sa to nesnazi zakryt tak preco by to mali zakryvat oni. Ja som tam stravlila hodinu a z ten hodiny som len jedineho cloveka videla, co sa s nou vyfotil.....jedineho. To spravanie treba proste zazit a potom si uvedomite, co je to za divu. Nikto sa nespraval tak ako ona a to nehovorim zo zaujatosti, ale na zaklade cisteho pozorovania.

Prisla na con len okolo J2 panelu a po autogramiade isla domov........proste trochu nepochopitelne, ako cele jej spravanie.

Jensenovi bolo fuk, co si tam robi, bola tam, bavila sa s nim, ale to bolo vsetko. Jared sa a nu ani nepozrel, aj minuly rok na LA con sa ani Jared ani Sandy s nou nebavili. Proste je to na prvy pohlad tazkopadna osobnost. Jensen je trpezlivy chlap, ale jedno je jasne - od zaciatku tohoto roku ide Danneel ocividne na nervy kazdemu a je otazke casu, kedy aj Jensenovi. Ten con nebol pre nu, nemala tam co robit a je jedno ci je Jensenova kamoska, alebo nie, mala ho cakat v Green room a nie nafukane pokukovat na fanusikov. Ich publicisti, kamosi boli v green room a pri autogramovom stole boli len bodyguardi a Creation ludia. Steve bol v Green room s Mishom. Existuju fotky ako nafukane sedi za Jensenom (ocividen nie ako podpora a uz vobec nie ako pocitatel autoramov) a kazda jedna je dokaz......priatelsy sa spravala len k ludom, ktori su jej fanusikovia, inym davala vrazedne pohlady. Proste 30 rocna kofa sa spravala ako pubertacka. Necudujem sa, ze Jared sedel 3 mete od nej a ona sa k nemu radsej ani nepriblizila.

Jensenovi zobrala zo stola nejake cukriky prave, ked podpisoval a rozpraval sa s fanynkou.....proste naciahla ruku a chmatla.......take spravanie fakt nechapem.

Viem o peticii na Creation od fanusikov zakazat jej vstup a samozrejme sa pod to podpisem. Prekrocila hranice a pevne verim se Jensenovi je to fuk, ci ju stade vykazu, alebo nie. On moralnu podporu nepotrebuje.....je to sebavedomy chlap a velmi dobre vie o svojom postaveni a kvalitach.....nie je to ziadny plachy chlapcek......je si sebou omnoho istejsi ako Jared. Nepotreboval ju tam, od rana (ked tam este nebola) mal Jareda a velmi dobre sa zaobisiel aj bez neho.


Najvacsi J2 moment:

Videla som to na vlastnej kozi a tito dvaja su v tom tak po usi, ze sa ani necudujem, ze klebety vevyvracaju.

OK, cakali sme v rade, ja som bola za ckll, lebo sme mali spolocnu fotku z chalanmi.....ona o tom as iuz pisala, ale ja to porozpravam po slovensky.

Totiz, par ludi pred nami bola taka mala holka, co sa isla fotit, ale kedze chalani maju 2 metre, chceli sa zohnut tak, aby to nevyzeralo, ze klacia. Tak Jensen rozkrocil nohy a dal si ruky na stehna.......vyzeralo to ako SUMO zapasnik a ked si to uvedomil, zacali sa s Jaredom na tom bavit......dievca odislo, oni prisli na milimetre k sebe a suskali a usmievkali sa a davali si signaly a proste spolu komunikovali, pricom kompletne zabudli na ludi okolo seba a po takej minute ich musel Chris - fotograf - chytit za plecia a upozornit, ze musia pokracovat.

Proste ste ich mali vidiet.....zacali sa bavit najprv o tej poze a potom o niecom inom a uplne zabudli na svet.....mali oci len pre seba a suskali si do usi.......

Toto bol asi ten najvacsi sok, co som zazila, lebo som v zivote nevidela 2 chlapov byt ak blizko seba. Bolo to dost intimne, tak trochu prehnana blizkost a aj ked tam okolo nas neboli nejaki zariti J2 fanusikovia, mne nenormalne poskocilo srdiecko a uplne som z toho znervoznela. Ta situacia sa neda opisat, treba to zazit.....vtedy mi to bolo vsetko jasne.


Naposledy upravil all_feeling dňa 04.04.09 0:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty04.04.09 0:28

all_feeling lol! ona išla potom domov? Tak načo tam bola? Ukázať sa, aby bolo CW spokojné? Rolling Eyes A ani nevieš ako si ma potešila s tým J2 momentom. 702 702 702 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 430869 Aj ja to chcem vidieť. Sad Btw super fotky na LJ z L.A. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 284389
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty04.04.09 0:29

Ano, prisla tam len okolo J2 panelu a odisla po autogramoch.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty04.04.09 0:33

all_feeling ...to teda vážně nechápu na co se tam vůbec obtěžovala Evil or Very Mad jen aby provokovala fanoušky ...a je vidět,že se ji to fakt podařilo. Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 555452 já ji teda nemusím
J2 jako pár
Spoiler:


Naposledy upravil janka410 dňa 05.04.09 0:19, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty04.04.09 0:35

Ano, konecne to niekto pochopil, o com toto cele bolo........preco? To sa musis spytat jej alebo Jensena.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty04.04.09 0:43

jááááááj tak 603 som rada, že si to objasnila all_feeling Wink potrebovala som to takto na rovinu počuť, že to tak ozaj bolo. díki moc Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 92299 takže už mám vytvorený názor na jej osobu Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 316745 a nič pekné to nie je Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 316745

pozor zmienka J2 ako páru
Spoiler:


Naposledy upravil dion-fortune dňa 05.04.09 0:03, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty04.04.09 16:15

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 258431 bože...koukněte na tyhle videa co uložila ckll 702 702 to je paráda ...takhle krásně zblízka je můžeme vidět...paráda Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 170639 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 170639
ckll Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 92299 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 214863 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 214863 Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 891817
kód:
http://ckll.livejournal.com/435796.html
Návrat hore Goto down
helps
Pocestný duch
Pocestný duch
helps


Počet príspevkov : 78
Age : 33
Bydlisko : Czech Rep
Registration date : 23.12.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty07.04.09 21:18

dikes za vsechno info all_feeling... Very Happy Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 92299 skoda jen ze fotky mi nejak nefachaji... No sem se tesila,ze skouknu tvoje photo ops.. Smile jinak si me fakt pobavila prihodama ^^ a ten Steve zni docela jako slizoun teda.. to sem o nem nevedela Shocked

jinak naprosto souhlasim s nazorem,kerej pronesla husitka Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 103511 ani k tomu nemam co dodat..
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty07.04.09 21:26

no už mám konečne stiahnuté skoro všetky videá a uložené skoro všetky fotky od ckll, teraz ešte zvládnuť tých ostatných Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 99937 tento con ma ozaj dosť veľa super materiálu 702

hlavne od nej odporúčam fotky, čo má z breakfast Wink a j2 panel Wink
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty07.04.09 21:28

Presne aj ja som stahovala vsetko od ckll a tie fotky paradna kvalita chalani su taky uzasni na nich.... 702
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty08.04.09 3:03

helps - fakt ti prajem zazit Danneel nazivo. Ja som tam isla s tym, ze si vytvorim nazor podla vlastnych pocitov a to sa aj stalo.....bolo to neslusne spravanie pubertacky a divy.

Ja sa musim len smiat nad tym, ako ju ludia, ktori ju v zivote nevideli obhajuju a vcetci, co ju stretli o nej pisu, aka je to naladova diva.....komu skor verit? Tym co ju stretli alebo tym co ju v zivote nevideli nazivo? myslim, ze odpoved je jasna.

A ti, ktori nemaju ineho vychodiska si hladaju zamienku, ze "vsak SPN fanusikovia ju nenavidia". No po tom, co SPN fanusik stretne zensku, ktora k nemy citi len hnus a este sa na neho pozera, ako by jej chcel uhryznut z Jensena, tak sa ani necudujem. Potom ako v rozhovoroch a sukomne obkecavala a ponizovala SPN fanusikov jej len prajem tu nenavist z ich strany.

Minuly rok 3 dni po LA con si pustila hubu na spacir na Svevovom koncerte o tom aki su SPN fanusikovia tucni, hnusni a hlupi....a to rovno pred mojimi kamoskami. A to bolo 3 dni po cone.....3 dni a ona stale nedala pokoj. Taketo spravanie vyvolava u fanusikov SPN reakciu a ona ma len to, co si zasluzi. A to je len jedna z mnoha veci, ktore povedala alebo urobila, takze ja absolutne kvitujem, ze SPn fanusikovia ju nenavidia.

A este si aj myslim, ze je drzana, ked sa stale a stale objavuje na conoch aj ked velmi dobre vie, ako sa veci maju.

A co sa Jensena tyka, on na nu na cone nema cas, chalani maju nabity program a ako ste videli na tych par fotkach, ani pocas autogramov na nu cas nemal a ani ho velmi nezaujimala.

Jensen prisiel na con sam, ona dosla na obed na J2 panel a po autogramoch odisla. Jensen zaspal na budik....teda ocividne bol doma v nedelu rano sam.....to hovori za vsetko.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty08.04.09 8:50

hmmm zaujímavé 603 ja som si o nej nikdy nič zlé nemyslela, aj keď viem, že mnohí ju nemali radi od začiatku. no teraz.... som fakt nevedela, že sa takto správa. 603 mne ešte prišla ako najnormálnejšia z tých všetkých jensenových priateliek. Suspect ach jaj. no nič. ja ti verím all_feeling, lebo ako sama píšeš,bola si tam a vieš o čom hovoríš. navyše nie si jediná, od ktorej som si prečítala podobné názory na danneel. mrzí ma to, lebo tak ja som ju mala celkom rada 603 teda niežeby som ju nejako prevratne zbožňovala, ale fakt mi nevadila po boku jensena, čo sa napríklad o takej joanne krupe povedať nedá. tá mi bola od začiatku nesympatická 603 teraz mi však už aj danneel vadí. a to ako naozaj sa takto vyjadrila o fans???? Shocked ako občas keď si pozerám tie fotky j2 a fans, tak mám tiež podobný pocit, že veľa z nich ozaj nevyzerá najlepšie, ale nepoznám ich a takto by som sa o nich v živote na verejnosti nevyjadrila No však sú to ľudia, ktorí podporujú túto show a len vďaka ním ide mať 5 sériu. ako fakt WOW. teraz si ma dorazila týmto.

btw čo sa fotiek týka, tak ešte lackey ich má dosť dobré Twisted Evil myslím, že sa tu už spomínala, tu je odkaz:
kód:
http://www.flickr.com/photos/thelackey/sets/72157616019431225/

zatiaľ som stiahla len prvú stranu tých fotiek, ale upla som vám ich na uložisko, pre tých čo sú leniví ako ja a nechce sa im to po jednej ukladať. snáď to nikomu vadiť nebude 603 dodatočne dodám aj druhú polku fotiek Wink
kód:
http://www.ulozisko.sk/153020/fotky_by_lackey.rar
zdroj: uvedený vyššie.
Návrat hore Goto down
all_feeling
Pocestný duch
Pocestný duch
all_feeling


Počet príspevkov : 111
Registration date : 09.02.2008

Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty08.04.09 9:34

mne bola a stale je Danneel lahostajna, ale nemozem jednoducho prehliadat veci, ktore mi este aj na tomto cone hovorili kamosi, co tam boli aj minuly rok a co boli aj na inych conoch. Je to len vrchol ladovca, vydolovala som od nich aj ine veci, ktore ani len nenapisali do svojich blogov a ani nenapisu.

Danneel je velmi prehliadnutelna a nevyrazna osoba. Vela ludi ju opisuje ako uzasne krasnu a stihlu zenu, no pravda je, ze ona je nizsia ako ja a nie je chudsia ako ja a vlasy nema zase az take huste, ale len draho upravene. Nie je to clovek, za ktorym by sa niekto otocil.

Na druhej strane, ked som videla J2 nazivo, z nich to proste vydava uzasny Hollywoodsky nadych. Ani keby ich nikto nepoznal, hned si pomysli, ze su to herci, pretoze boli tak upraveni a su to naozaj obrovski chlapi.....OBROVSKI! A vlasy mali tip top upravene do posledneho detailu a ako je to na niektorych fotkach vidno, Jared mal voskom upravene obocie. Jednoducho vyzerali presne tak ako v seriali, ako vo filme.

Rozpravala som sa s tou nemkou, co pisala o tom neprijemnom zazitku s podpisovanim scenara TIH a ona mi hovorila, aka bola Sandy. Ze ked vosla do miestnosti, ludia si ju hned vsimli, lebo aj ona budila dojem vynimocnosti....proste mala ten smrnc hviezdy, zatial to tato kamoska Danneel uplne prehliadla. A je to pravda, fakt nic moc a vsetko je to len drahy kadernik a VELA VELA photoshopu na foteniach.

J2 odisli na mini Vane s Cliffom a Danneel odisla na aute so svojimi kamoskami po autogramoch, co si tam doniesla. Tiez je zahada, preco si tam nosila kamosky, ked - ako niektori povedali - tam isla podporit Jensena.....proste logika sa vytratila a je to fakt ubohe.

Je to naozaj velmi jednoduche. Je to lahko citatelna osobnost a vyraza z nej negativna energia. Nemyslim, ze je este nieco o nej povedat.....nemala som z nej ziadny pocit vynimocnosti, akurat tak storsy pocit, ked po mne zazerala pocas J2 panelu.

PS: Este mi ta nemka spomynala, ze Sandy sa prihovarala fanusikom a dokonca sa s ich skupinkou nemiek rozpravala aj o J2 a o fanfiction......a v dobrom. Hovorila o tom, ako chalani nemyslia, ze je to nieco zle alebo nemravne, ze je to pre nich skor zabava a ze si par tych fanficion aj precitali. Proste ten pristup Sandy k fanusikom bol presne taky, ako chalanov.....slusny, nevnucujuci a bolo vidiet, ze si o sebe nemyslela nic viac. Zatial co Danneel sa naozaj spraval nadradene.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009   Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009 - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Salute to Supernatural L.A., March 27-29, 2009
Návrat hore 
Strana 4 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Salute to Supernatural L.A., March 29-30, 2008
» Salute to SN New Jersey, March 6-8, 2009
» Salute to Supernatural Vancouver, August 28-30, 2009
» Salute to Supernatural L.A.10.2-13.2 2011
» Salute to Supernatural Los Angeles (26.3-28.3.2010)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: Supernatural cony-
Prejdi na: