Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jak se vám líbila čtvrtá série?

Goto down 
+17
lenkka
janicag
Fay
SkreechTina
Madlen
kaja666
Hiro666
cleo
Ettie
Samabel
Sarinka
Anwiel
Weronička
wiktoriano
dion-fortune
str8tking
Chrystelle
21 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next

Jak se vám líbila čtvrtá série?
1. Byla skvělá
Jak se vám líbila čtvrtá série? Vote_lcap48%Jak se vám líbila čtvrtá série? Vote_rcap
 48% [ 21 ]
2. Něco mi tam chybělo, ale jinak se mi líbila
Jak se vám líbila čtvrtá série? Vote_lcap32%Jak se vám líbila čtvrtá série? Vote_rcap
 32% [ 14 ]
3. Takový průměr, nic extra
Jak se vám líbila čtvrtá série? Vote_lcap5%Jak se vám líbila čtvrtá série? Vote_rcap
 5% [ 2 ]
4. Série předtím se mi líbily víc, už to není SN, který jsem měl/a rád/a
Jak se vám líbila čtvrtá série? Vote_lcap15%Jak se vám líbila čtvrtá série? Vote_rcap
 15% [ 7 ]
5. Vůbec se mi nelíbila
Jak se vám líbila čtvrtá série? Vote_lcap0%Jak se vám líbila čtvrtá série? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkom hlasov : 44
 

AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 20:29

Další série je za námi a nás zajímají vaše názory na ni. Zahlasujte a hlavně napište vše, co vám ohledně této série leží na srdci! Twisted Evil Laughing Wink

Mně na něm toho leží spousta a určitě si tady později pěkně zanadávám, až budu mít víc času. Jak se vám líbila čtvrtá série? 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 20:31

No mne sa celkove séria páčila ale neviem čo ale chýbalo mi tam niečo. Celok je ale suprový. Takže ja som dal možnosť číslo 2. I love you
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 20:31

no tak u mňa je to jasné Jak se vám líbila čtvrtá série? 934194 podľa mňa bola skvelá Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil pár vecí by som síce spravila inak, ale na druhú stranu niektoré epky nemajú obdoby, takže dance dance dance ja som spokojná Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 20:32

dion, ani nevíš, jak ti to závidím. Jak se vám líbila čtvrtá série? 202744 Jak se vám líbila čtvrtá série? 71416 Laughing
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 20:33

Ja som dala moznost dva. akoze 4 seria sa mi pačila a Sn stále milujem. je to pre mna ten uplne naj serial. zo začiatku to bolo uplne super ked sa objavil Castiel a tak ale postupne som dostala taký pocit ze v niečom je to uz prehnané hlavne tie posledne časti tak to uz az tak nadšená nie som . Jak se vám líbila čtvrtá série? 934194
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 20:40

U mna je to tiez jednoznacne mne sa veelmi pacila tato serka Twisted Evil Jak se vám líbila čtvrtá série? 430869
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 20:42

Závidim vám, u mě to bylo rozhodování mezi dvěma posledníma možnostma... Sad Sad
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 20:48

Anwiel, to jsme dopadly, co? Jak se vám líbila čtvrtá série? 141995 Jak se vám líbila čtvrtá série? 199226 Laughing Ale vážně, ať se na to dívám z jakékoliv strany, byla jen hrstka epizod, které jsem si bez výhrad užila. Sad Což je škoda a hlavně neuvěřitelné, vzhledem k tomu, jak zažraná jsem vždycky do SN byla.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 20:50

Mne sa táto séria celkom páčila, ale aj ma trocha sklamala, hlavne posledné diely. Aj finále trošku, pretože viac-menej všetko sa dalo čakať... Jak se vám líbila čtvrtá série? 934194 Čiže dala som dvojku. Keď som dnes počula carry on my wayward son, až mi srdce od radosti poskočilo, taká pekná spomienka na staré časy. U mňa proste stále vedie druhá séria.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 21:10

Já jsem taky za dvojku... v druhé polovině epizod to bylo takové vlažnější a některé epky mě zrovna nebraly, ale veskrze nespokojená nejsem.
Taky mám výhodu v tom, že mi andělíčkové nevadili Laughing a Uriela, který mi vadit začal se zbavili, tak pohoda. Laughing
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 21:14

A už aj istá bruneta je fuč, čo viac si môžeme želať... Jak se vám líbila čtvrtá série? 284389 ešte toho Zacha sa zbaviť a bude to dokonalé... 703
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 21:26

ja som sa priklonila k 4 Rolling Eyes neviem tata sezona mi prisla taka..ako boli tam super epizody niektore,ale niektore proste boli kusa mimo. proste na zaciatok superntaturalu nic nema...mne to pride ako keby to upadalo a uz tam davali len tak..tak toto by mohlo zaujat...mozno tam uz bolo velmi vela zmrtvychvstania Jak se vám líbila čtvrtá série? 199226 a ten dnesny koniec Jak se vám líbila čtvrtá série? 71416 no nefiem..ufidim čo prinesie 5.seria...ale už to neni ono Jak se vám líbila čtvrtá série? 579569 Jak se vám líbila čtvrtá série? 618406 stale mam rada ten serial,ale...nie tak ako predtym Jak se vám líbila čtvrtá série? 132491 Jak se vám líbila čtvrtá série? 141995 a to ma stve..lebo mi ten serial obcas pomahal prekonavat tazke dni a proste to všetko s tym,ale tak...a najhoršie je, že keď pozriem na Jensena tak mi kdaždým dielom príde total brutal iný a rola Sama poslednu dobu...zachvilu z nich fakt asi bude to slash ci co to bolo...idem si dat zmrzlinu na depku No Rolling Eyes Jak se vám líbila čtvrtá série? 87642
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 21:34

Aj ja som dala možnosť číslo 2. Ako začiatok bol, že wow anjel, super nápad, ale časom jak tam bol Uriel, Filcka, Zach tak už to bolo pre mňa len hm ďalší? A nejak po Vianocach ta kvalita začala ísť dole vodou, ale stále sa mi páčil ten dej Heaven vs. Hell. Ale 4x21 a 4x22 sú dosť slabé. Nepáči sa mi akým smerom sa začala vyvíjať postava Castiela. Ako keby scenáristi zabudli ako sa choval v predchádzajúcich dieloch. A nepochopila som akú úlohu tam mala Anna v dieloch okrem 9 a 10. confused Ale to je to najmenej. Ďalej sa mi nepáčilo ako sa zmenili charaktery Deana a Sama. Chápem, že sa museli zmeniť, ale že Dean bude celú sezónu jak urevané decko je trochu moc a že Sam je tam tak málo...hmmm. Ja si nemôžem pomôcť mne táto druha polovica časom príde taká odflaknutá. Ešte ráno sa mi to finále celkom páčilo, ale keď som si to pozrela sama (bez báb na skype) s anglickými titulkami tak som sa nehorázne nudila. Fakt sa tam niečo deje až posledných pár minút. A už aj ten názov epky dával dosť najavo, že Lucík povstane takže žiadne wow toto som nečakala. Fakt mi tam niečo túto sezónu chýbalo. Sad
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty15.05.09 22:14

Aj som dal dvojku .
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 8:20

ja som dala prvú možnosť. podľa mňa bola skvelá. síce nie tak ako 3.séria - moja obľúbená, ale bola skvelá. hneď na začiatku anjeli, potom sa skoro vždy dialo niečo okolo apokalypsy a potom to so samom... navyše bolo tu zopár fakt úžasných epiek napr yellow fever, after school special a pod... sériu ako celok hodnotím naozaj veľmi kladne. len keby nebolo toľko prestávok Wink
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 11:53

No, tak to já sem byla zklamaná tim, že do toho začali tahat otázku víry, boha, anděli... Rolling Eyes Přišlo mi to strašný. A navíc najednou ta strašně velká změna v charakterech, ta příšerně strašná Ruby, Sammy jako feťák, Dean jako uřvaná holčička, zabití jediný ženský postavy, co tam stála za to (Pamela), nesnesitelná filcka Anna... A když k tomu připočtu ještě to, že posledních pár epizod bylo hnusně předvídatelnejch... Jediný, co se mi tam líbilo byl Bobby a Impala. A to je na 22 dílů opravdu málo.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 12:44

Myslím, že nic překvapivého, když jsem hlasovala za 4. možnost. Už jsem to dříve vyjadřovala v jiném topicu proč. Ale pevně věřím, že další série bude lepší... Jak se vám líbila čtvrtá série? 260605
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 12:46

Nakoniec som predsa len dala možnosť číslo 2, aj keď som uvažovala nad 3, lebo ako tu už bolo spomenuté, dosť vecí sa dalo už od polovicu predvídať a to ja jaksi nerada 603 Čo Kripkemu v živote nezabudnem a čím doslova prepadla moja chápavosť na bod nula je nové vykreslenie Johna Shocked Zo začiatku som brala Denovo - potrebujem sa vyrozprávať a vyplakať (pričom toto kedysi on sám nemohol ani cítiť) ale že sa to nieslo skoro každou epkou bolo už mňa miestami moc, ale tak, dávala som tomu ešte nádej. Absencia Sama bola cítiť a čo tiež asi nikdy v živote nepochopím ja cucanie tej Hell cundry a práve tá možnosť, že aby bol silnejší práve vďaka krvi, akože WTF?!?!? (to mi pripomína aj Lexa, ktorý doslova penil pri každej takejto scéne) Pán scénarista, čo práve toto vymyslel sa napozeral moc Twilight-u abo čo? confused

Takže ako SN mám stále rada, vždy budem, človeče, je to skoro môj druhý život, ale v porovnaní s inými season je táto dobrá, ale je to tu ALE. Niečo tomu chýbalo Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 12:48

Heh, ludia, ja som sa teda k tomuto moc vyjadrovať nechcela, podla mňa je 4 serka božia, nemam absolútne žiaden problem s anjelmi (I love Castiel 702 ) ... skôr mi ide o to, že keď nadávate, ako sa vám to nepáči, tak načo to vlastne pozeráte?? (to teraz nemyslím konktrétne na Anwi, príspevkov tu bolo takých viacej a ako tak sledujem ostatné fóra a lapida, tak je to o tom istom) ja teda neviem ako vy, ale rukami mi už prešla tona seriálov, keď sa mi niečo nepáčilo, tak som to jednoducho prestala sledovať..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 13:53

Ja som dala moznost c. 1 603
Nie preto, zeby som chcela byt furt za exota, skor to tak citim 603 Laughing
Ano nasli sa momenty, ktore sa mohli urobit inak ale mne sa tato seria velmi pacila...co uz so mnou Jak se vám líbila čtvrtá série? 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 13:56

No ja som dala jednotku podla mna bola skvela ja som si nemohla pomoct ja som ju zrala kazdym dielom. Anejli no na zaciatku mi to vadilo ale teraz viem ze tťo SN posunulo do predu! Eric is king! Jak se vám líbila čtvrtá série? 103511 Jak se vám líbila čtvrtá série? 103511
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 15:40

Fay, na to je jednoduchá odpověď. Protože i když už SN není takový jako dřív, kdy jsem ho bez výhrad milovala, přesto jsem na něj nezanevřela. Takže nevidím důvod, proč ho přestat sledovat? Co bych to byla za fanouška, kdybych při první nespokojenosti přestala SN sledovat. To, že momentálně nejsem se SN 100% spokojená tak jako předtím, ještě neznamená, že ho "hodím do koše" a budu sledovat....co vlastně? Žádný seriál není perfektní a přesto jich spoustu sleduji, protože mě i přesto baví. Rozdíl je v tom, že SN pro mě byl roky 100% perfektní, byla jsem spokojená v každém směru. Proto mě teď tak mrzí, že jsem o to přišla. Je mi jasné, že to nejde vrátit zpět a pořád jsou zde 3 skvělé série na které nedám dospustit. Jak se vám líbila čtvrtá série? 430869 Takže proč hned SN zatracovat úplně? Miluju Sama, miluju Deana a tak pořád je na co se koukat. Že u toho povětšinou nadávám, to se nedá nic dělat, třeba se to v 5. sérii spraví, třeba ne. Myslím, že každý má na tohle právo, aby se mu něco nelíbilo, přestože ostatní jsou z toho nadšení.

Ale vím, jak jsem neměla ráda, když někdo SN kritizoval, zatímco já jsem na něm neviděla chybu. Takže chápu, že tady neradi vidíte tuto kritiku. Na druhou stranu nejsem takový pokrytec, abych tady psala něco, co není pravda, abych vychvalovala něco, co si to podle mě nezaslouží. Je to těžké vysvětlit, co mám na srdci. A asi mě dokážou pochopit jen lidé, kteří znají můj vztah k SN už od samého začátku. Větší fanynky než já snad ani není. (hlavně ve smyslu toho, že jsem viděla SN snad milionkrát) Laughing Přesto se ale na něj dokážu dívat bez "růžových brýlí" a dobře si uvědomuji jeho chyby nebo prostě vědci, které se mi tam teď nelíbí. A po poslední epizodě mi nedává smysl ještě víc věcí, než před tím. Suspect Ale nechci se raději pídit po detailech, abych nebyla ještě víc zklamaná. Jednoduše budu doufat, že se v 5. sérii vše obrátí k lepšímu a začne se mi to líbit tak, jako dřív.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 15:57

Chrys, úplný súhlas. Nejde o to, že by táto séria bola vyslovene zlá alebo čo, ale tak nejako stratila to svoje pôvodné čaro. Mne osobne sa nepáčilo, že tam zrazu pribudlo toľko postáv, a bratia skončili miestami v úzadí, nepáči sa mi, že v niektorých epizódach bol Sam len "guest star" a že vtipné epizódy pchali na najnevhodnejšie miesta a občas sa mi zdalo, že ich bolo až priveľa. Seriál sa stal tiež tak troška predvídateľný, mňa osobne vo finále neprekvapilo vôbec nič a zrejme aj tuším, kam bude smerovať piata séria a to sme o to písali v spoileroch tuším tak pred rokom a sme sa aj celkom trafili...naopak si netrúfam povedať, ako to celé skončí.
Inak bola štvrtá séria dobrá. Jedno veľké plus pre Casa, Lilith, hlavne táto herečka, čo ju hrala teraz bola skvelá, som veľmi zvedavá, ako to bude ďalej, ale proste táto séria bola pre mňa oproti predchádzajúcim sériám sklamaním. Som fanúšik SN takmer štyri roky a rozhodne sa na neho nechystám zanevrieť, aj keď táto séria sa mi nedostala tak pod kožu, takže Chrys, úplne ťa chápem... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 16:17

No právě....celé 3. série jsme byli zvyklí, že hlavními postavami jsou Sam a Dean a kolem nich se točí většina děje. 702 Teď se to změnilo a to, že se to někomu líbí ještě neznamená, že já patřím mezi ně. Evil or Very Mad Laughing Už jen poslední epizoda mluví za vše - bylo to první finále, ve kterém jsme kromě několika málo minut (téměř bych napsala i vteřin) neviděli bratry Winchesterovi společně. WTF? Shocked Sad Apokalypsa klepe na dveře a každý se "poflakuje" někde jinde, místo aby táhli za jeden provaz, jako tomu bylo doposud. Suspect Já vím, já vím, že to takhle vyplynulo z děje a Jak se vám líbila čtvrtá série? 595650 Laughing . Ale já prostě nejsem spokojená. 603 Co nadělám? confused

S tou předvídatelností je taky pravda, finále mě vůbec nepřekvapilo, čekala jsem to, co se stalo. A to mě taky docela zklamalo, protože jsem doufala v mnohem víc infarktový závěr. Sad 603 Tím ale nechci říct, že by to všechno (finále i celá 4. série) stálo za starou bačkoru. Jen prostě porovnávám s dřívějším SN a je to po těch letech vážně celkem zklamání. Jak se vám líbila čtvrtá série? 71416 Už jsem si hold zvykla na vysoký standart a tak od toho očekávám asi příliš. 603 Jak se vám líbila čtvrtá série? 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty16.05.09 16:25

#1 Proste nemôžem žiadnej sérií krivdiť a fakt sa mi táto páčila. Uvedomila som si to síce až kdesi pri konci dovtedy som zastávala asi skôr názor č. 2, ale suma sumárum bola proste skvelá a neviem nechýbalo mi tam nič. Možno viac Bobbyho 703 Ale inak Eric je kráľ, takže názor č. 1 603
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? Empty

Návrat hore Goto down
 
Jak se vám líbila čtvrtá série?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ankety :: Štvrtá séria-
Prejdi na: