Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jak se vám líbila čtvrtá série?

Goto down 
+17
lenkka
janicag
Fay
SkreechTina
Madlen
kaja666
Hiro666
cleo
Ettie
Samabel
Sarinka
Anwiel
Weronička
wiktoriano
dion-fortune
str8tking
Chrystelle
21 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2

Jak se vám líbila čtvrtá série?
1. Byla skvělá
Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Vote_lcap48%Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Vote_rcap
 48% [ 21 ]
2. Něco mi tam chybělo, ale jinak se mi líbila
Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Vote_lcap32%Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Vote_rcap
 32% [ 14 ]
3. Takový průměr, nic extra
Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Vote_lcap5%Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
4. Série předtím se mi líbily víc, už to není SN, který jsem měl/a rád/a
Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Vote_lcap15%Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Vote_rcap
 15% [ 7 ]
5. Vůbec se mi nelíbila
Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Vote_lcap0%Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkom hlasov : 44
 

AutorSpráva
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty16.05.09 19:19

Chrys, Sarinka: holky, ja som to nemyslela tak, zatratiť SN úplne, to fakt nie, asi som to napísala zle confused
Mne skôr ide o to, že chodím po fórach, čítam o tom, ako sa to ľudom nepáči a navážajú sa do toho, tak som dnes trocha naštvaná.. Samozrejme, že má momentálne SN trocha nedostatky (preto som dala možnosť č. 2), nájdu sa diely, ktoré "pokryvkávajú" za tými ostatnými.. to že sa to páči mne, neznamená, že sa to páči niekomu inému (ako predsa vo všetkom, takáto debata tu už bola).. skôr som to myslela tak, že stiahnem pár dielov, pozriem a podľa toho sa rozhodnem, či pozerať ďalej, alebo nie (ako ja a SVille).. plne rozumiem tomu, že je to "závislosť" prvého stupňa a treba pozerať ďalej.. jaj, neviem to vysvetliť.. Very Happy:D
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty16.05.09 19:51

ja som za možnosť jedna.Ako som už písala chápem,že niektorým sa táto séria nezdala až tak dobrá,alebo vôbec dobrá.Aj mne sa menej páčili dva diely,ale inak Sn stále vedie v mojom srdci.Stále mám však dojem,že je to niektorých ako bolo kedysi u mňa v prípade Smallvillu.Ten seriál som veľmi zbožnovala,ale potom sa mi prejedol a teraz ho už ani nepozerám.V niektorých prípadoch robí problém trebárs aj to ako píšete,že do toho začali ťahať vieru a veci okolo toho.Myslím,že ten kto nemá v sebe vieru musí pre neho byť dosť ťažké prelúskať to,že sa v seriály zrazu objavili anjeli.Ja som veriaca a verím v anjelov,a tiež sa mi trocha nepáči,že sa tu objavili,ale chápem to,že sa ich rozhodli sem pridať.Zatoto ma niekto asi zabije ale ja sa priznám,že postava Castiella bola naozaj dobrá i keď občas možno zastienil Sammyho (čo ma štvalo),ale celkom sa mi pozdávala aj postava Anny.Ja zato nemôžem,jednoducho pripadala mi ľudskejšia ako trebárs Zach,alebo Uriel.Je to podobne ako bolo u Ruby.Niektorým neprekážala iným vadila(ako mne až neskutočne).No myslím,že v tejto piatej serii sa to zmení k lepšiemu.
No znova som sa tu rozpísala i keď som to nemala v pláne. Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 555452 Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 555452 Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 555452
Chryss pevne verím,že možno piata séria príjemne prekvapí a znova budeš mať SN rada,úprimne dúfam...
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty16.05.09 20:45

Fay, chápu jak to myslíš. Wink A jak už jsem psala, také chápu, že kritika něčeho, co milujeme, může pěkně nadzdvihnout madle. 603 Laughing Já sama jsem to v souvislosti se SN zažila v minulosti moooockrát. Pokaždé mě to pěkně vytočilo. Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 555452 A teď jsem sama, kdo si na něj ztěžuje...dobrá ironie osudu. Shocked 603 Laughing Ale lhát nebudu, prostě chci být upřímná...i když vím, že to může některé lidi naštvat či rozladit, nedělám to schválně, tak proč to nenapsat. Je to jen můj názor. 603

Např. Smallville jsem taky milovala, ale ani zdaleka ne tak, jako SN. Te´d už mě taky skoro nebaví, přesto na něj koukám dál, protože si říkám "co kdyby se to zase zlepšilo?" Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 934194 603 Laughing Jednoduše se nerada vzdávám předčasně něčeho, co mám dost ráda. Třeba že už to není takové jako dřív, pořád mě k tomu něco táhne. Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 430869

Silvia
, ale já mám SN pořád ráda. Kdyby ne, tak už se na to vážně nekoukám. Wink Jen mě prostě už nebaví tolik, jako dřív a to je rozdíl. Hrozně mě mrzí, že muselo přijít tohle rozladění, protože jsem vždycky věřila, že mě SN nikdy nemůže ani v nejmenším zklamat. Ale stalo se. Nedá se nic dělat. Ovšem přestože mě zklamalo, neříkám, že stála 4. série úplně za houby, to ani zdaleka ne. Jen se prostě věci nevyvíjeli úplně podle mých představ, jako tomu bylo v minulosti. Přesto je to pro mě pořád ten nej seriál a řekla bych, že se o už nikdy nezmění. Ani kdyby 5. série stála za úplné prd. Laughing Ale to se určitě nestane. Leda by tam nehrál Jensen s Jaredem. Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty16.05.09 20:49

Chrys som rada, že sme sa pochopili.. ja som SV teda pozerať prestala... Very Happy ale vraj je v 8čke vela vela Ollieho, takže sa mi už vypaluje.. Very Happy:D:D
a občas aj ja nadávam (vždy nasleduje MIND SLAP 603 ) na niektoré diely (a teď pri "výrobe" prednášok aj veci, osoby, postavy.. Very Happy )
Ešteže na Impalíka sa nedá povedať nič zlé.. lol!
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty16.05.09 21:07

Silvia ja v Boha neverím a nejak mi tam ta viera nevadila. confused Mne sa práve prvá polka veľmi páčila, až potom ako začal byť Dean ufňukanec ma to prestavalo trochu baviť. Castiela mam veľmi rada, ale nepáči sa mi čo urobili s jeho postavou v 4x20 - 4x22 (až posledných pár minút v 4x22 to bol Castiel, ktorého milujem). Už som písala, že mi nevadí to, že by sa bratia na pár dielov rozdelili, ľudia sa menia, ale nepáčilo sa mi akým spôsobom. Sammy a ta krv, akože fuj. A pritom upírov zbožňujem, ale on je človek a aj tá Ruby do toho. Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 1319 Takú dosť nechuť pozerať SN som dostala pred epizódou 4x19 to bolo také divné. confused 4x20 sa mi páčila (šak Misha Laughing ) ale bolo tam dosť chýb, preto mi to príde také odfláknute. A to finale strašne moc sa tam kecalo a skoro nič sa nedialo. confused Až ku koncu, to bolo good. Teraz som dopozerala finále Scrubs a ešte teraz mi tečú slzy, pri SN ani jedna... confused Sad
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty20.05.09 0:42

Možnost 4 s tím, co tu bylo řečeno přede mnou. SN je pořád jeden z nej seriálů a jeden z mých nejoblíbenějších, jenom mi tam vadilo, že už bratři trávili spoustu času každý jinde a nějak se tam přetrhla ta chemie mezi nimi. Už to prostě nebylo ono. Ale vzhledem ke konci 4. série to vypadá, že se oba asi dost zdravě naštvou a půjdou spolu pěkně kosit démony (a anděly) a ta představa se mi dost líbí. Very Happy
Jen se tak nějak obávám, že na konci oba umřou...nevím proč... Sad

EDIT: Vždycky mi vyjde, že buď mám poslední příspěvek na stránce nebo naopak první Laughing
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty20.05.09 1:08

Klenotka napísal:

Jen se tak nějak obávám, že na konci oba umřou...nevím proč... Sad


ja v to úprimne veľmi dúfam (čakám kamene do hlavy), pretože si nemyslím, že je to seriál, ktorý by mal skončiť happyendom .. ako už povedali veľa krát, príšery tu boli, sú a budú.. myslím, že by to bolo the best ukončenie, keby zomrú pri nejakom hunte.. (aj keď budem plakať týždeň, keď to tak dopadne).. len aby to bola brutál akcia, ne že ich vyradí nejaký poistky vyhadzujúci duch.. grrr
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty20.05.09 13:56

Tiež dúfam, že to inak neskončí, sám Jared chce, aby to tak skončilo, happyend by bol fakt divný, mne osobne sa páčil koniec Angela, tak by mohol aj SN skončiť, buď ich smrťou alebo niečo v zmysle, že idú do boja, pretože príšery tu vždy budú, ako si povedala, fay, no dokonalý koniec celého seriálu by pre mňa bol, keby stáli nad kufrom, povedali by "we've got work to do" a zatvorili ho... 703 Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty20.05.09 14:13

Ja to tak nechcem lebo proste neviem nedokážem si to pripustiť, že by proste už viac neboli. Ale pravdupovediac ja si ich v mojej predstave vytiahnem ako Cas Deana z pekla a budeme žiť šťastne až do kým nedostanem Alzheimera Very Happy , takže je to na Ericovi.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty20.05.09 14:35

Sarinka napísal:
Tiež dúfam, že to inak neskončí, sám Jared chce, aby to tak skončilo, happyend by bol fakt divný, mne osobne sa páčil koniec Angela, tak by mohol aj SN skončiť, buď ich smrťou alebo niečo v zmysle, že idú do boja, pretože príšery tu vždy budú, ako si povedala, fay, no dokonalý koniec celého seriálu by pre mňa bol, keby stáli nad kufrom, povedali by "we've got work to do" a zatvorili ho... 703 Very Happy

jj, s tým Angelom súhlasím... a aj keď seriál skončil, pekne sa pokračuje komixami, čo by sa dalo urobiť aj v prípade SN a boli by sme všetci moc moc happy Wink
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty20.05.09 23:02

pozrime sa z inších hľadísk.:
Keby to skončili happy endom tak by bola možnosť niekedy v budúcnosti, žeby začali supernatural zase točiť. Niečo ako nemocnica na okraji sveta alebo tak. 603 603 To by sme aspoň mali nejakú nádej.

Ale ja sa pripájam k tomu názoru, že to zakončia smrťou bratov. To by bolo skrátka najlepšie. Lebo keď Kripke tvrdil, že nechce viac sériií natočiť tak s nimi skoncuje nadobro.
No moja teória znie tak, že by v diele 22 a nie 13 Suspect Suspect by zabili Lucifera a nejako by aj oni zomreli alebo nejako tak.
To len taký výplodok mojej mysle. Ale keby to skončili takto tak by som bol nadmieru spokojný.
Návrat hore Goto down
mirinka
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 2
Bydlisko : Mars
Nálada : fighting
Registration date : 20.09.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty20.05.09 23:59

Podla mna bola tato seria asi najlepsia chalani boli super dost som sa nasmiala na jednotlivych castiach, boli napinave len by som asi mala jednu namietku k poslednej casti ktora sa mi nezdala az taka moc super mohlo to byt aj lepsie v ostatnych seriach boli posledne casti najlepsie a tejto by som to asi nepovedala bola som z nej mierne sklamana ale napriek tomu si 5 seriu nenecham ujst a uz sa na nu velmi tesim a co sa tyka pokracovania asi by som suhlasila s ericom ked chce skoncit 5 seriou nech to urobi ale dufam ze sa to skonci velkolepo ale uz teraz viem ze mi to setko bude chybat
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty21.05.09 11:50

mirinka: tak v prvom rade vitaj v klube SN závislých 603 Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 23107
A máš úplnú pravdu Eric to určite zakončí veľkolepo. A typovať, čo si na nás pripraví je skutočne len strieľanie do čierneho, pretože ako ho poznáme ani ten najjasnejší záver nemusí byť pravda. Jednoznačne však vieme jediné - koncom 5 série nám začne extrémny absťák bez možnosti postupného odvykania. Jednoducho to bude akoby nás zrazu odstrihli. Ja na to však myslieť nechcem, pretože či 13 alebo 22 ( Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 260605 prosím nech 22) je stále pred nami. Každá nám prinesie 42 minút pôžitku z pohľadu na Sama a Deana a toto je to na čo sa teším. Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 177401 Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 177401

PS: All good things come to an end Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 199226
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty21.05.09 12:05

Čítala som už pár zaujímavých teórii ohľadom 5 série - o Luciferovi a archanjeloch.. nebudem to sem všetko vypisovať, ale vcelku sa mi tá idea páči, bratia umrú po tom, ako Lucifera vrátia tam, odkiaľ prišiel.. tak by sa mi to vcelku pozdávalo.. alebo ako písala Sarinka - "we've work to do" a finiš (a potom kopa koooopa komixov.. Very Happy )
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty21.05.09 14:46

ja som tiež za teoriu,že ak sa to má ukončiť jedine tak že by ich nechali zomrieť vôbec by sa mi nepáčilo,žeby to ukončili nejakým happyendom trebárs obaja by si založili rodiny a žili šťastne až....
Myslím,že aj Mr.Kripke plánuje nejaký koniec tak,aby naň nebolo možné nadviazať.Sám povedal,že vie presne ako bude vyzerať posledná scéna celej série a vždy keď niekto prišiel z myšlienkou,žeby pokračovali šiestou,alebo nejakým spinn off filmom jeho odpovede boli vždy zdráhavé.Myslím,že keď vždy vravel,že má naplánovaný príbeh pre päť sérii tak to bude stáť zato. 603 603 603
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty21.05.09 14:56

Ja si tiež myslím, že najlepší koniec by bol taký ako mal Angel alebo keby zomreli. Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 430869 Btw od Mishu k 6 sérii
citácia :
But from what I’ve heard from Eric, Jared [Padalecki] and Jensen [Ackles] is that they’re open to any possibilities.
Myslím, že ešte nie je rozhodnuté či je toto posledná séria a CW ich bude tlačiť do ďalšej. Som zvedavá...
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty21.05.09 19:00

No aj ja som zvedavá, ale zas nechcem, aby SN dopadol ako napr. Smallville, ktorý už očividne umelo naťahujú a to isté sa stalo aj s Charmed, ôsma séria bola podľa mňa jedna z najhorších... Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 934194 Tažke keď už šiesta, tak nech si to Kripkenátor dobre premyslí...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Sponsored content





Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jak se vám líbila čtvrtá série?   Jak se vám líbila čtvrtá série? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Jak se vám líbila čtvrtá série?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ankety :: Štvrtá séria-
Prejdi na: