Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 3. SK/CZ SN MEET

Goto down 
+12
lentilka
Madlen
Necrolic
str8tking
Sarinka
Fay
Zizi
dion-fortune
lenkka
Ettie
Anwiel
SkreechTina
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 3:57

cleo: neskoro, už to zadrela Laughing ale nie vážne, neboj. na chate dáme niečo Wink

a sorry, ja viem, že máš smútok 701 to bude dobrééééé. inak teraz ma zabiješ, že ti to zase pripomínam, ale vieš ako v druhej serke prerušila sex jacka a ianta piraňa, v tretej serke rhys, tak držiac sa garethovho rozhovoru berieme, že bude 4 serka s iantom a ich sex preruší to decko pirani a rhysa Laughing

a ešte ohľadom meetu, nepáči sa mi, že sa všetci zrazu obúvate do ramona. to, že mu vy poviete, aby vymyslel príbeh, pozbieral drevo a neviemčoešte zase neznamená, že to musí všetko spraviť. okey, samozrejme problém to nie je spraviť, ale osobne si myslím, že ramon pomáhal dosť a to ak sa mu párkrát nechcelo alebo proste nespravil všetko, čo ste chceli nie je jeho chyba. on nie je váš otrok ani sluha, aby plnil vaše priania.

ale okey dosť na túto tému. tinka si to s ramonom vydiskutovala a myslím, že pokiaľ ma niekto ešte s niekým problém tak sa to dá mmt vyriešiť z očí do očí a nie takto verejne na fore.
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 4:01

Nj určite dačo dáme a na to ostatné ti napíšem vieš kam, nech nie sme offtopic..Wink
A nehádajte sa tam... 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 43228 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 43228
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 4:13

Amen.... Tento meet ma stál naozaj veľa a vždy som si všetko brala na dosť veľkú zodpovednosť. Všetko bolo len o nepochopení a nakoľko som nestranná osoba, duplom sa mi to zosipalo na hlavu.
Pardon za všetko, čo som svojim prehnaným strachom spôsobila a je jasné teda pár vecí a nakoniec to dopadne ako to dopadne. Po tomto meete sa asi zväčší počet príspevkov v mini meetoch a možno o rok sa stretneme na nejakom mega meete. Oficiálne si dávam rok pauzu confused Pardon, už nevládzem No
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 4:18

Nemam co dodat. Myslím, že mini meety jsou opravdu dobrý nápad.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 4:38

však my víme, proto ich už máme toľko za sebou a ďalší nás čaká Laughing

ja som vedela, že tento meet bude zaujímavý, ale ozaj som nečakala, že sa to takto vyvinie. no nič. boli sme, videli sme, zažili sme a stačilo nám Laughing

cleo: odpíšem ti neskôr tam, teraz ešte kukáme anime. see ya later.
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 9:36

No takze vam este pisem zo Stareho Hrozenkova Very Happy je tu vynikajuco. nespala som od piatka 8:00 takze som ako zajacik duracel Very Happy
Chcela by som predovsetkym podakovat organizatorke za to ze mala nervy to tu zorganizovat 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 103511
Steska odvahy ktora sa konala vcera a tina ma donutila sa obliect do kostymu!(velke WAu odo mna ze sa ti to podarilo) Very Happy bola vynikajuca nasledovne Clovece opi sa! bolo genialne splnilo ucel Very Happy
Kviz ktory vyhrala nasa parta bol vynikajuci a paradny a samozrejme tazky:d (ako pre koho) TRISTAN!!!!!!! 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937
Nezhoda ktora sa tu konala je uz vyriesena a Ramon pochopil co spravil zle Very Happy
Ludkovia bude maly velky special darcek pre nielen nase forum ale aj pre celu SR 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937
Naslopaná Samarajediné čo poviem je že megahviezda zo zahraničia je istá samozrejme so slovenskými koreňmi. Podľa všetkých pravidiel udelovania oscarov sa môžeme uchádzať o OSCARA . Tím pádom sa samozrejme môžeme tiež uchádzať o sošku Toma ľudia ak bude hlasovanie dáme vedieť Very Happy

P.S: konecne som si pozrela Watchmena!!! ale aj tak stale neviem o com to bolo ale mimoriadne sme sa zabavili 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937
Colníci útočia Very Happy:D:D:D aj s azuritkom Very Happy

P.S.2: potom sa este ozvem Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 10:30

okey tak posledné zhodnotenie meetu ešte z miesta pobytu od dionky Laughing

takže začnem ďakovačkami. tinka super si to zorganizovala, patrí ti veľká poklona 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 104346 ako bez teba by toto stretnutie nebolo možné, takže ozaj díki moc, si hviezda a vieš, že aj my ťa všetci máme veľmi radi 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 430869 a dúfam teda, že aj naďalej ostaneš neutrálnym človiečikom a pokiaľ budú nejaké problémy, tak sa vyriešia alebo sa aspoň zhodneme na tom, že sa nevyriešia lol!

ďalej sa chcem poďakovať ľuďom, s ktorými som strávila najviac času a to janke, snlois, ramonovi, sarinke 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 177401 boli ste úžasní, ja som sa s vami neuveriteľne super zabavila a cítila som sa veľmi dobre vo vašej spoločnosti.

ďalej ďakujem zizi za plagát a obrázky pokémonov 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 469569 veľmi si ma nimi potešila.

ďakujem všetkým, ktorí sa meetu zúčastnili 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 673161 bolo to ozaj zaujímavých pár dní 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 49896

všeobecné zhodnotenie meetu: prvý deň opekačka a rozprávanie príbehov bolo zábavné a osobne to považujem za super začiatok meetu,noc na našej chatke stála za to 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 862204 druhý deň bol super. pexeso, v ktorom sme s prehľadom vyhrali bola strašná sranda. hlavne preto, že najprv nám to až tak nešlo, ehm ehm ramon, ale potom som sa toho chytila ja- úplne neskromne vyhlasujem, že som sa ozaj činila, ale samozrejme celá skupinka sme sa snažili a všetkým ďakujem za rady, okrem ramona, ten vždy radil zle a krásne sme sa pohádali skoro pri každej fotke 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 49896 ale nieeeee. radil aj dobre, musíme mu nechať, že pár bodíkov nám pridal. potom prišli nejaké bonus quizzzz otázky, ktoré teda stáli za to, lebo vždy sme našli viac možných odpovedí 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 premietanie yellow fever a buabs bolo zaujímavé. osobne sa mi páčili komenty janky vedľa mňa 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 len chúďa faith pred nami, tá sa párkrát tak super otočila a ten wtf pohľad 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 no a potom prišla naša "celonočná", ktorá skončila tým, že ja som si z lois spravila vankúš a janka zavalila ramona ako sme ráno odkvecli 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745

ono nebolo to všetko úplne tip top, ale ja neľutujem, že som prišla. stretla som sa s ľuďmi, ktorých mám veľmi rada, tinka a spol. pre nás pripravili ozaj super sn program, takže bola sranda. ja som síce čo to naspala, ale tiež už meliem z posledného aj keď mmt je kríza zažehnaná 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 934194

ešte spomeniem stezku odvahy, ktorá bola jedným z naj mmt meetu. úžasne sme sa zabavili robením kostýmov aj potom samotným prechodom lesom s príšerkami a prepad pumpy bol teda cool crazy nápad Laughing fakt obdivujem všetkých, ktorí tam išli dance

oki to je odo mňa asi nateraz všetko, už mi skapína batéria 601
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 13:25

No pekne hlásim že Pn family je už doma. Štaste a zdravo:D
aj ked stastne. strasne mi chýýýbate babenky Sad 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 71416 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 71416 toto co je toto bol najsamplepsi vikkkeeeend!!!!!
TRISTAAAN:D
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 15:02

Piešťany pohodlne docestovali domov. Lenkka určite už kdesi spí po tých 52 hodinách bez spánku a ja som sa rozhodla o zopár slov na zhrnutie mojich dojmov, pojmov a iných svojich stavov (dzajna - neopováž sa to slovo zobrať po svojom). 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937

Mám menší chaos v tom, ktorý deň sa čo stalo. Nemal v tom prsty alkohol, ale skôr to, že od piatka do nedele 2:00 ráno som nespala, takže mi tie zážitky splývajú v jeden deň. 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 Ale za pokus to stojí.

HELL chatka (chata č. 3 aj keď všetci vieme, že išlo viac-menej o predpeklie a hell bolo až v chate č. 5). Oficiálne obsadenie chaty - ja, lenkka, lucka, faith (neoficiálne bolo predpeklie miesto pre kohokoľvek ochotného zapredať dušu bôžikovi Chechtákovi - od smiechu sme si formovali na bruchu svaly v tvare pentagramov). Po vybalení sme si postupne rozdali naše očakávané šáločky a tiež odznačiky. V piatok večer bol ohlásený táborák. Začalo sa zháňať drevo. Ulovila som neďaleko chaty dostatočne veľký kus dreva - skôr stromu a dovalili sme sa k ohnisku. Slávnostné podpaľovanie ohníčka v spolupráci s našou "pani vedúcou detského tábora" tinkou bol veľmi zábavný, hlavne keď drevo najskôr protestovalo Very Happy Napokon sa však aj ohen umúdril a blaflo to Very Happy
Naša adminka Sarinka mala samozrejme slávnostný prípitok ako býva zvykom. Potom sme sa všetci pustili do opekania a súťaže o najlepší príbeh. Míňalo sa drevo, jedlo, pitie a napokon nás od ohňa vyhnal dážď. Presunuli sme sa preto na chatku HELL, kde sa pokračovalo v príbehoch, často doplnených tzv. vsuvkami. Po vyhodnotení sme sa rozptýlili každý za svojím cieľom. Anwiel, tina, Kristine, lucka, ja, lenkka a LittleDevil sme sa potichučky vplížili do hlavnej chaty a sledovali Watchmena s vlastným tvorivým dabingom a teóriami Very Happy 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 Keď sme dopozerali zistili sme, že sa pomaly začína aj rozvidnievať, presunuli sme sa do chatky č. 5 a pokračovali v debate. Ja, LittleDevil a lenkka sme napokon nechali časť našej skupiny na chate a my sme zdolali prvú noc bez spania. Budíček bol sladký a najmä Sarinka a dzajnisko po nás na raňajkách hádzali nenávistné pohľady (sorry baby) 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937
A tak sa začala Sobota.
Po raňajkách nasledovalo hrôzostrašné pexeso. Rozdelili sme sa do 2 skupín a hrali. Museli sme hľadať obrázky z rovnakej epizódy a potom ju samozrejme aj identifikovať. Priebeh bol veľmi napínavý a prekvapujúco až veľmi vyrovnaný. Napriek tomu, že sa naša skupina skladala prevažne z ľudí, ktorí nemajú veľa úspešných odhadov správnych epizód podľa fotiek, skončilo pexeso tesne 11:9 (dvojíc). Táto súťaž však pokračovala vo forme rýchlo kvízu, ktorý napokon rozhodol o remíze. Veľmi ma to tešilo. Hlavne preto, že ani v znalostiach SN som si nepripadala nijako zdatná. Po prebdenej noci však ani môj mozoček nespal a tak ma prekvapilo, čo všetko som vedela Very Happy Tinka naozaj vďaka za takúto súťaž ani nevieš ako sa stále vytešujem, že som omnoho väčší znalec ako som si pôvodne o sebe myslela. Chcela by som poďakovať aj všetkým z tímu, ktorého som mohla byť súčasťou (Hell boli sme skvelí). A tiež súperom, pretože bez zdravej rivality, by to nešlo. LOL jednotlivé závislosti sa prejavili.
Po pexese nasledoval čas na lovenie obeda. Tento čas sme využili na útok na čerpaciu stanicu (LOL kreácie na ihrisku boli nezabudnuteľné) zvyšok času sme si však upravili na kreatívnejšiu činnosť - filmovanie. Druhá skupina sa v jedálni venovala sledovaniu anime na notebookoch. A tak v tento krásny okamih vznikol nápad na "Nachlastanú Samaru" - chcem podotknúť, že pri tejto činnosti neboli porušené žiadne zo zadaných pravidiel meetu. Herecké hviezdy boli v skutočnosti triezve a guesstar R. Jelínek hruška a slivka neboli počas natáčania zneužité a ani ich uzáver nebol poškodený. 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 284389 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745
Som zvedavá, čo z toho napokon vylezie baby, ale bude to určite riadna haluz. Možno napokon aj na nejakú cenu Grammy 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745
Po tomto namáhavom výkone, sme si šli naplniť bruchá dobrým opekaným hocičím Very Happy. Vypátrali sme vďaka moriakovi (prevtelenému Jaredovi) kopu dreva a opekačka mohla opäť začať. Všetko bolo ako sa na správnu zábavu patrí, dokonca viac SN ako by som čakala - hlavne keď ma do zadku poštípala včela. Nuž už viem ako sa cítil Jared pri natáčaní epizódy Bugs. Po tomto všetkom sme sa napokon zasa všetci stretli v hlavnej budove a sledovali Yellow fever a Born under a bad sign (samozrejme s náležitým komentárom) 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 Lenkka, LD, tina - vy ste ma tam zabíjali tými hlodmi Very Happy
Ani neviem presne ako rýchlo to utieklo ale napokon nastal čas na stezku odvahy, ktorej sme sa mali účastniť v maskách, alebo aspoň tak to vyzeralo. Skupina Tiny (LOL donatello 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 49896 ) sa zjednotila v rozhodnutí, že upíri sú ešte stále v móde 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 49896 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 49896 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 49896 Nastali prípravy, maľovanie, čakanie na tmu (tej sa proste nechcelo prísť). Keď už bol konečne čas vydali sme sa so svojou vedúcou do tmy. Zvláštne poďakovanie patrí našej členke Lenkke, ktorá pod pojmom baterka pochopila správne "dostatok svetla" a jej jaskyniarskym halogénom sa nám podarilo odhaliť v čas všetky ukryté obludy v lese Very Happy 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 284389
A čo bolo potom? Jasné napriek nehoráznej únave mojich slepých očí 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 som sa premohla a zvládla tú najúžasnejšiu časť, na ktorú sme sa mnohí veľmi tešili - Človeče opi sa! Ako vždy zelený postupovali "závratnou" rýchlosťou do predu a ako vždy Dean bol viac v bare ako na ceste, aj napriek tomu sa schyľovalo k napínavému boju o prvé miesto medzi Winchestrovcami a YED. Napokon to vyhrala Kristine a jej žltooký tím a Winchestrovcom zostávala možnosť na druhé miesto. To by sa možno aj podarilo, keby nebolo mierumilovnej vládkyni neba dzajnisko a jej modrej armáde anjelov. Vyhodili poslednú bojujúcu zelenú figúrku tesne pred domčekom a tak Dean zvolil opäť strastiplnú cestu rýchlosťou 1-2. Doplácal však na prekážky kladené najme rozmáhajúcimi sa križovatkovými démonmi. (Anwiel, ktorá si zaslúžene vybojovala diplom, za najlepšieho vyhadzovača) 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 Napokon aj keď to už vyzeralo, že Winchestrovci zostanú verní tradícií "byť poslední" zmenil sa smer hry a tak sa ako posledná do cieľa doplazila biela Lillith (lenkka). Po tejto hre premohla moje oči námaha a v čase rozdúchavania najväčšieho konfliktu som bola nútená svojím vlastným zdravím odísť a ísť na pár hodín spať.


Tento meet bol úžasný a Tinka si zaslúži nejedno veľké poďakovanie - za ochotu, nervy, rozvahu a celkový plán. Tini pre mňa to bolo LEGENDARY a za to patrí veľká vďaka hlavne tebe (a tiež samozrejme zvyšku Samara Bandu).
Vďaka všetkým za bláznivý pokec o všetkom možnom a niekedy aj nielen Supernaturalovskom. Vďaka za tie debaty pri jedle, kedy som nestíhala od smiechu ani dýchať a preto som vždy dojedala posledná. Vďaka aj za tie vážnejšie debaty, ktoré sme viedli. Vďaka.

Epilóg:
dion: Nemáš za čo, veď inak by ten plagát a to ostatné skončilo v koši, lebo som upratovala a to bolo vo veciach na vyhodenie.
Čo sa týka alkoholu - tie príspevky, ktoré tu boli písané v noci sa pokojne dajú brať vážne. Naša parta vypila za celú noc jeden fernet a pol fľaše slivky. Bolo nás tam asi 8, čo jednoducho nedáva možnosť, spiť sa. Dokonca nikoho z nás ani len nekolísalo pri chôdzi, čo sa o istých ľuďoch povedať nedá.
Ramon: vieš čo poviem to len takto - zachoval si sa ako človek, čo má plno rečí a skutek utek. Nikto si z teba nerobil otroka, šlo len zriedkavé požiadania (a myslím, že ich dobre počítam ak poviem, že boli len 2 - pomoc pri hľadaní dreva a upratanie bordelu na stole pri ktorom si sedel). Zachoval si sa voči tine ako bezočivé dieťa, ktoré frfle. Odvrávať a nepočúvať pokyny Zodpovedného človeka bolo neprístojné a ja si myslím, že by si sa mal minimálne ospravedlniť, aj keď to na veci nič nezmení.
Si dospelý to áno, ale prepáč moju trúfalosť, keď práve ja ti poviem, že to čo si v noci predviedol bolo ako truc 6 ročného decka. Nemám nič iné čo k tomu dodať. Bolo to nezodpovedné.
A nabudúce predtým, než začneš obviňovať ľudí, že sú ožratí lebo majú červené oči, pretože nespali, sú unavení, boli v bazéne v chlórovej vode a aj tak nejdú spať lebo chcú byť s ostatnými, si to dobre premysli. To ty si tam bol na šrot a tváril si sa ako najväčší čavo a pritom z teba ťahalo na 100 metrov a ledva si sa tackal.

Tento meet bol aj napriek drobným negatívnym udalostiam z môjho pohľadu skvelý. To, že chata č. 4 bola takmer odtrhnutá od diania akoby tam nepatrila, ja som si tento meet užila.
Samara Band hrozne moc mi už teraz chýbate. Najradšej by som posunula čas a bola tam s vami. Bolo to príjemné vytrhnutie z reality. Bolí ma hrdlo a som rada, že písanie nezaťažuje moje nohy, ktoré majú miernu svalovicu z tých schodov. Ešte dlho sa budem smiať nad spomienkami a teším sa keď sa zajtra stretnem s lenkkou a spolu si pokecáme. Verím, že sa stretneme, pretože práve takéto stretnutia mi dovoľujú naozaj spoznať ľudí, ktorí sú na opačnej strane siete. Ľudí, ktorí sa ukrývajú pod tými všetkými písmenkami. A to skutočne spoznať. Som rada, že som našla mnohých, ktorý sú doslova moja krvná skupina a máme si čo povedať aj v prípadoch kedy nejde o Supernatural. Jednoducho aj keď nás spojilo SN, tak nemusí byť vždy hlavnou témnou na to, aby sme nedokázali byť ticho a nepredbiehali sme sa v rozprávaní. 702 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 348507 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937

Takže Tinka ešte raz ako už niekoľko krát predtým - vďaka a teším sa na nabudúce (možno pri tom odovzdávaní Oscarov) 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 891817 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 15:15

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 71416 neynasam svoju odinu 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 63280 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 202744 teay mi ostava uy len revat a lutovat ye som sa dovalila. viem,ye sa opakujem,ale veim,ye nabuduce to vyjde. 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 460216
hlavne ye ste si to uyili! Smile
btw: fotky na FB poste konec:D 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 16:40

takže aj ja sa hlásim...dorazila som domov už asi pred dvoma hodinami - živá a zdravá... Very Happy aj keď "živá" asi nie je ten najvhodnejší výraz na to, v akom som stave Razz 2,5 hodín spánku za celý víkend sa na mne trošičku podpísalo... Laughing
chcem sa straaaašne poďakovať Tinke za to, ako úžasne všetko zorganizovala a vymyslela super program 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 214863 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 214863 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 214863 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 430869 celý víkend ( alebo stále piatok? 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 999804 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 316745 ) bol skvelý a veľmi som si ho užila...už teraz mi chýbate, baby 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 71416
ale Zizi má pravdu...vidíme sa predsa na Oscaroch Twisted Evil výhra je jasná 703 proti Samare nemá nič iné šancu 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 707500
ešte raz vďaka za úžasný zážitok 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 177401 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 891817
P.S: idem asi spať... 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 49896
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 17:42

hello 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 141695 tak ja som dorazila k babke okolo 4 a teraz som už u bratranca na nete a samozrejme sťahujem anime 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 49896

report z meetu som už ako taký podala, bude aj oficial version, ale až po dovolenke 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 934194 hold niekto zajtra zase odchádza Laughing ale nebojte do nedele som naspäť I love you

zizi: my sme stiahli jednu fľašu fernetu, ktorá ani nebola plná traja, teda ramon, sarinka a janka, takže ani oni neboli opití, iba mierne pripití, ale ramon určite rozmýšľal triezvo, takže kľudne berte aj jeho príspevky vážne
Wink no boli ste všetci pod mierným vplyvom alkoholu a ako boli sme tam, takže ppl nemá cenu zapierať, videli sme tie prázdne fľaše 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 934194

ono zase sa raz ukázala naša úžasná súdržnosť a bohužiaľ si to odskákal ramon, ktorý podľa môjho názoru naozaj za nič nemohol. ja som neupratala žiaden stôl a nenosila som žiadne drevo na oheň, okrem toho jedného mega polena, čo som ho šlohla Laughing a nikto do mňa neskákal, že čo nepomáham. skrátka ste si vybrali "obetného baránka" však je tu nový, tak si poďme na ňom zgustnúť, že? nepáči sa mi tento prístup ani najmenej a musím povedať, že som ozaj sklamaná. slash chatka nebola mimo diania, slash chatka bola v centre svojho vlastného diania 702 skrátka sorry, ale keďže nepijem, tak ma človeče opi sa nelákalo a v čase natáčania filmu, sme robili niečo iné, takže bohužiaľ no. vy ste sa bavili, my sme sa bavili a to je podľa mňa hlavné. súťaží sme sa zúčastnili, na spoločnom programe sme boli a my si dáme repete o týždeň v bani 601

neviem ale aj tieto príspevky na fóre ma ozaj dosť sklamali, pretože na meete sa všetci tvárili ako je všetko okey len zrazu ramon a teraz dokonca celá chatka.... ako sorry dámy, ale toto je podľa mňa trápne a úbohe. ja som to písala do samomluvy pred meetom, pokiaľ máte problém so mnou, tak ste si to mali prísť vydiskutovať a nie tu zase riešiť cez net niečo a navyše sa púšťať do človeka, ktorý o ničom nevie.

zhrniem to asi takto. ja som dlho zastávala názor, že okey nemusíme sa tam niektorí, ale pokiaľ je to oficial meet, tak sa cez to dokážeme nejako preniesť a proste sa zabaviť. dokonca aj po tom incidente s ramonom som bola tohto názoru, ale ako tak čítam tie reakcie na fóre, tak som viac a viac znechutená a fakt nemám chuť ísť na ďalší meet. sorry dáme, ale teraz ste ma fakt brutal sklamali. asi to predsa len nechám na mini meete- niektoré ani nie tak mini 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 99937 ale skrátka na meete, kde sa budeme stretávať ľudia, ktorí sme ako sa vraví jedna krvná skupina a bude pokoj 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 934194

och a peace, love, sex and slash 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 886945
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 17:47

zizi po tvojom príspevku som vcelku rada, že som na ten meet nešla... my dve by sme asi nevydržali spolu na jednom mieste bez toho, aby niekto neprišiel k ujme (nie som agresor, ale na psychike by nám to teda dalo zabrať určite).. myslela som si, že sa pod tým DEAN DEAN DEAN skrýva normálna dospelá osoba, ale začínam mať skutočne pocit, že som sa mýlila.. na jednu stranu mi je trochu ľúto, že som sa nestretla s osobou, ktorá za tými všetkými rečami, ktoré sa tu vedú stojí, ale po prečítaní toho reportu už ani nechcem.. Zizi, úprimne si myslím, že by si sa nad sebou mala občas zamyslieť a nie kritizovať činnosť ostatným ľudí, ale zamyslieť sa nad tou svojou..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 17:50

Po prečítaní niektorých príspevkov mám pocit, že niektorý členovia tohoto fóra by mali zájsť na terapiu a myslím to úplne vážne. Toto je už na mňa moc. Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 18:02

OKI...nebudu komentovat celej meet....já sem spokojena s tím,jak jsem ho prožila, s kým jsme ho prožila 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 430869
Jen bych chtěla pár slov k tomu,co tu bylo napsané. Nechápu,proč někteří lidi pořád musí řešit to,kolik toho jiní lidi (dospělí lidi zodpovědní sami za sebe) vypili. Já sem dost stará na to, abych věděla kolik toho vypít, s kým to vypiju a kdy to vypiju. Vím,že se může stát,že prostě to někdy nezvládnete a přeženete to...a stane se to každému. proto nechápu co tady pořád má někdo potřebu řešit jednání Sarinky a Ramona za to,jak vypadali. Však nám bylo taky jedno kolik jste toho vypili a nekontrolovali jsme vás. A měli jste snad kvůli Sarince nebo Ramonovi nějaké problémy co jste museli řešit? Chtěl po vás někdo aby jste se o ně starali? Nechtěl. Tak je už laskavě nechejte napokoji. A Ramon...nechápu vaše jednání vůči němu...já s ním za celej meet neměla jedinej problém.Ale ono se říká, jak se chováte vy k němu,tak se on bude chovat k vám.
A že se naše chatka bavila jinak jak vy? No a co???? O co jde...však společné úkoly jsme plnili a to,že nemáme potřebu si hrát tak jak vy,to neznamená, že jsme si to taky neužili.
3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 891817 slash chata a strašně se těším na příští týden 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 430869
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 18:24

dion: Mňa tiež sklamalo mnoho ľudí svojím prístupom. Nikde v mojom príspevku som nenarážala na to, že vaša chatka bola MIMO v nijakom negatívnom zmysle, ale na to, že proste nebola v našom dianí, takže čo sa dialo v nej alebo čo robili jej obyvatelia len proste neviem. Rolling Eyes Neobúvam sa tu do Ramona preto, že je na fóre nový a na meete to tiež nikto kvôli tomu nerobil. Išlo o postoj, ktorý k nám mal a ako sa k nám správal. Dion ja viem, že keby ťa Tina požiadala, že či by si mohla zahodiť zo stola papiere a iný bordel do koša, tak by si proste povedala, že áno a nekomentovala by si to, ale odpovedať HOVNO ak sa ťa ktosi čosi pýta je podľa mňa medzi nami dosť sprosté.
Tiež som nepovedala, že sme nepili ale to, že sme rozmýšľali triezvo a napr. ja som vôbec ten alkohol necítila. Dokonca sme častokrát prišli na to, že sa rehoceme ako pripité a pritom, sme si ešte ani nenaliali. Proste sme sa bavili, ale s určitou mierou a následným rešpektom.

Vieš dion ja som napr. teba vôbec nepochopila a naozaj som rada, že som spala, keď sa to napokon riešilo, pretože presne viem ako by som sa zbytočne rozčúlila. Ramon vie začo dostal sprda od tiny včera aj keď sa tváril ako neviniatko. Ráno keď som vstala a počula čo sa stalo, tak mi normálne odľahlo, že som toho nebola súčasťou ani že som tomu nijako nepomohla a potom sa mi dostalo do uší, že vraj podľa tvojich slov to bola naša chatka, ktorá ovplyvnila tinu a nalákala ju na našu stranu.
Žiadne strany nie sú a tina je dospelá osoba, ktorá má vlastný rozum. Ja som nikoho neovplyvňovala a neviem ako môžeš tvrdiť, že sme ju proti vám postavili - nebola si s nami a rovnako z toho istého dôvodu ja som nepísala, že čo ste asi tak mohli robiť v chate vy. Nebola som tam, tak som napísala, že ste proste boli mimo nás. To bola pravda a ty sa tu zasa urážaš za neviem čo. Chytáš ma tu za slovíčka akoby som bola na krížovom výsluchu. Bol to obyčajný report o tom ako som prežila meet ako aj tie tvoje predtým, tak by som si vyprosila, takéto osočovanie.
To platilo obojstranne ak si mala nejaký problém so mnou, čo vyzerá že mala, tak si mala prísť osobne. Ja som sa do teba nenavážala tak ty by si mohla nechať mňa vyjadriť svoje myšlienky.

Fay:
Úprimne je mi to už všetko jedno. Nebola si tam, tak neviem ako to môžeš hovoriť. Vieš čo nesúď ľudí, ktorých nepoznáš. Ja som za celý meet dion ani nikomu inému nepovedala nič, čo by ju mohlo uraziť, tak neviem, kde sa tu zrazu berie tá agresia. Neviem s čím máte problém, ale už ma to sakramentský serie. Odmietam sa vyjadrovať, pretože to nemá cenu. Naučte sa najskôr čítať a potom môžete odpovedať a hlavne ak si chcete robiť závery, tak berte do úvahy pohľady oboch strán a nie len tej, čo sa vám páči. Je mi z týchto podpichovačiek a špáraní na fóre už naozaj na grc. Čo sa týka tej mojej činnosti, tak som si presne vedomá čo som robila. Mimochodom ten tvoj príspevok ma neurazil len mi potvrdil to, čo som si doteraz myslela. Ja netvrdím, že som dospelá, že som zožrala všetku múdrosť sveta, že všetko viem, moje príspevky niekedy vyznejú ako 5 ročného decka, ale aspoň v sebe mám kúsok, ktorý sa ešte dokáže radovať aj s maličkostí a kravín. Si zasa nemysli, že ty si úplne dokonalá. Už len tie odpisy, ktorými sa tu snažíte každého hneď napadnúť sú detinské a ja na ne nemám naozaj náladu, nervy a ani silu.

cleo:
to si myslím aj ja, ale isto viem, že myslím niekoho úplne iného. Ty vieš tiež len súdiť.

Ste mi ukradnutí, ja si ten meet môžem rozobrať aj niekde inde a bez tých vašich pod*ebávačských príspevkov. Už ma nebaví obhajovať si tu každý jeden príspevok, ktorý napíšem len preto, že vy sa asi nudíte a tak špárate. Napísala som svoj dojem a proste taký bol. Toť vše. Bodka. Evil or Very Mad 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 44266 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 873139
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 18:32

Zizi napísal:

cleo:
to si myslím aj ja, ale isto viem, že myslím niekoho úplne iného. Ty vieš tiež len súdiť.
Súdim ťa a si obyčajný pokrytec. Istá sunshine mi preposlala pm čo si o mne písala, takže o tebe som si obraz urobila. Vôbec ma nepoznáš a ohováraš ma pred novými ľuďmi aby boli na tvojej strane. Takže hej myslím, že aj ty, HLAVNE ty potrebuješ terapiu. A napíšem to priamo tebe a nebudem to posielať ľudom v pm. Takže asi tak. A si jedným z hlavných dôvodov prečo som nešla na tento meet, lebo by som ti za tie reči asi jednu na privítanie strelila. A až teraz píšem agresívny príspevok. Suspect
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 18:36

ehm a ja som doteraz zastávala názor, že tina je neutrálna Laughing vidím, že zase raz mal niekto super uši, že Laughing a ja som nikdy netvdrila, že ste tinku proti nám postavili ani nič podobné. ja som riešila tú vec s ramonom a sarinkou, pretože som tam bola a prišla som teda zistiť, čo je za problém. nakoniec sme si to vydiskutovali v pohode, tak čo to vy riešite. tinka vie prečo sa stalo to, čo sa stalo, ramon sa ospravedlnil a je to. toto je to isté ako keď mu lenkka písala pm, že ku CHRYS nemá dosť rešpektu. ako sorry, ale čo vy máte, čo riešiť, že on nemá ku chrys, teraz k tinke dosť rešpektu. nech si to vyriešia oni. to sa stalo, tak čo to tu furt vyťahujete. a keby ma niekto požiadal, aby som niečo upratala, tak neviem možno by som to spravila a možno nie, hlavne ak viem, že ja som ten brodel nespravila. ramon sa tak proste vyjadruje, je to jeho spôsob, je to tak osoba a ak vám nesadne, tak vám nesadne. súhlasím s jankou, skrátka ako sa správajú k vám, tak sa správate vy k nim.

zizi: zlatíčko, ale ja som problém nemala a ani nemám 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 934194 lenže z tvojho príspevku to je proste zase cítiť. a hej viem, čo príde. ja to tak nemyslím a 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 595650 ale vieš čo? je mi jedno. nemám pocit, že by som vás osočovala, napísala som, čo si myslím. nepáči sa ti? smola.

cleo: súhlas 100 percent 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 312566 ja už na meet tiež nejdem, iba s vami 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 854585 toto nemám za potreby, si potom čítať takéto reakcie Rolling Eyes


Naposledy upravil dion-fortune dňa 12.07.09 18:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 18:37

Agresívna som nebola.. Wink to 1. a 2. - ja píšem názor na to, čo tu píšeš.. Jasné, že si môžeš písať, čo chceš, ja ti v tom nebránim (načo aj), to vôbec nebolo mojim cieľom - donútiť ťa, aby si prestala. Za celý meet nie, pretože máš zjavne problém povedať priamo človeku, aký s ním máš problém - už to naznačila cleo.. Jednoduchšie je predsa napísať to na fórum, do verejného topicu, kde si to môže prečítať hoci kto a znova vás to stavia do pozície, kde útočíme my a sme vlastne banda idiotov.. toto je vec, ktorá ma štve, hovorila som si už dávno, že sa na tieto žabomyšie vojny vykašlem.. ale vrátim sa po týždni domov a prvé čo mi vrazí do očí je toto... nerobím to preto, že by som sa snaď nudila, čaká ma tu kopec roboty, ten príspevok ma však zabil. Celú dobu hovoríš o tom, že si môže každý robiť a obdivovať koho chce.. Myslím že to dotyčným osobám prišlo ľúto, ale nad tým sa už nezamýšľaš (ano, aj my sme boli tie svine, ale ak si si nevšimla, snaha krotiť sa bola vcelku dlhodobou záležitosťou). A nebola som tam, veď ja nereagujem na to, čo sa tam dialo, ale čo si napísala - a hlavne akým spôsobom.. ak ti toto prišlo agresívne, tak to skúsim nabudúce inou formou (napríklad priloženým inštruktážnym videom). Wink
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 18:39

Takže ja po prečítaní príspevku zizi zkonštatujem len toľko:

1) Áno bol som k tine FAKT protivný to priznávam. A potom sa nám nakoniec podarilo zhodnúť v tom, že riešenie tá vec nepozná. Ešte raz prepáč.

2) Neviem, že TY o čom točíš. Ja som Vám to drevo nakoniec predsalen polámal a nebojsa na zdraví mi to neublížilo. Suspect

3) čo sa týka toho stola a všetkého okolo toho tak ti poviem, že som si za ten stôl sadol asi minutu predtým ako tina došla a keď namňa zajačala že "Ramon sprav poriadok na lavici. TY SI TAM SEDEL" ma ani nehlo preto lebo to proste nebolo moje a čo som nespravil ja to neupracem.

4) To keď som tine povedal, že má červené oči z alkoholu je pravda. Priznávam myslel som to tak a aj keď ste povedali, že ste nepili vám neverím lebo som bol predtým vonku a ona si nalievala fernet.

5) hej aj mi sme pili. No a čo? Porozbíjali sme sa alebo niečo? Nie. Sme mali len dobrú náladu.
A čo sa stalo večer:
Jednoducho nemôžem tomu uveriť, že mi hovoríš, že sa správam ako 6 ročné decko a trucujem. Tak vy a váš spol bol neviem na akej úrovni keď ste začali rozprávať o nejakom azuritovi a že Lucík má aké vrkoče a neviem ešte aké prkotiny. Ja som si pripil a mal som dobrú náladu. Som sa netackal a podľa mňa si cítila alkohol zo seba a nie zomňa.

Ja si myslím o tebe, že proste by si mala pouvať o tom, že na týždeň zavítaš na pezinok na liečenie.

A ďalšia vec: Sarinka a že ste si o mne mysleli, že nemám zotpovednosť? Tak to Vám musím povedať, že ste strašne naivné. Keď sme sa vybrali hore na jej chatu, že ideme do zimi lebo nám bolo teplo som sa jej viackrát pýtal, že či jej nieje zle a či nechce niečo. Vy ste normálne že z nej spravili akože 5 ročné decko, ktoré potrebuje ručičku aby sa jej niečo nestalo a zo mňa nezodpovedného debila mi prišlo už silné. Ona je dospelá baba, ktorá pozná svoje hranice a vie kedy prestať.

Anwiel tak v tebe som sa strašne moc sklamal. Ja som si myslel, že budeš FAKT cool baba a bohužial som sa zmýlil. Problém to drevo doniesť nebolo len ja keď nechcem tak nechcem. A vy mi proste nebudete dávať príkazy aby som vymyslel nejaký príbeh. Tak neviem že ty si vtedy prečo bola ticho a bola ako vzduch, keď sa táto hra hrala. A ty na ešte obviňuješ?

Tina ja viem, že v tom máš veľa času a nervov a peňazí a tak. Ja si vážne cením, že si to zorganizovala. A bolo to super. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ale mne keď niekto povie aby som ten prekliaty stôl utrel a ja som si tam sadol minutu predtým tak si nemysli, že to urobím.
A ty podľa mňa už neutrálnym niesi.

No a konečne dobré veci. Ja by som chcel všetkým babám na chate poďakovať za tie skvalé dni, len škoda, že to tak rýchlo ubehlo.

celkovo to bolo super a ja som sa bavil. NO a dion samozrejme ďakujem zvlášť. (ona vie že prečo)
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 18:47

ramon: nemáš zač Wink 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 348507 ono ja viem, že si sa mohol vyjadriť aj inak, ale zase nestalo sa nič tak strašné ako to oni opisujú Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 19:15

cleo: istá sunshine (ak to nebol len váš vymyslený tajný nick) mi je ukradnutá. Viem, čo mi posielala (alebo asi skôr vy) to o Danneel že sa bojí dať si to do banneru lebo že ju začnete súdiť, že sa bojí písať, že má iný názor ako vy a nechce tu robiť problémy (hej to bolo dosť priehľadné) a ak máš naozaj celé tie správy, tak si tam mohla čítať jedine to, že som jej opísala, situáciu a dala radu čomu sa má radšej vyhýbať. O vás som tam napísala len to ako to vnímam ja, nepísala som tam nič zlé a ak si si to skutočne čítala tak tam bolo napísané, že vás za to nesúdim, máte svoj názor a že vás mám aj napriek tomu rada (ou to som si vtedy ešte myslela). Vieš cleo PM sú súkromné a ak niekto nevie čo to slovo znamená jeho problém. Aj tak viem, že to boli testovacie správy. Vieš aspoň presne ako to vnímam ja a vôbec netuším načo to sem ťaháš. Máš s tým problém fajn maj mne je to jedno bol to môj názor.


dion: nebudem tu vravieť, že som to tak nemyslela, ja som to myslela presne tak ako to obyčajný človek pochopí. To že si vzťahovačná a zasa si si našla čosi čo je podľa teba vyrývanie je tvoj problém. Svet sa netočí len okolo teba a moje myšlienky už vôbec nie.

Ramon - to drevo si nemal nalámať ale nazbierať. Zlomiť drevo, ktoré sme navláčili z opačnej strany areálu si viem aj ja.

Týmto v tomto topicu končím. Viac sem neprídem. Píšte si čo chcete je mi to úplne jedno.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 19:20

zizi tak si ho aj nazbieraj
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 19:27

ramon kašli na ňu
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty12.07.09 19:38

zizi máš asi pravdu, lepšie bude na môj príspevok nereagovať
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sponsored content





3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
3. SK/CZ SN MEET
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 2. SK/CZ SN MEET
» 4. SK/CZ SN MEET
» 1. SK/CZ SN MEET

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: