Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 3. SK/CZ SN MEET

Goto down 
+12
lentilka
Madlen
Necrolic
str8tking
Sarinka
Fay
Zizi
dion-fortune
lenkka
Ettie
Anwiel
SkreechTina
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty01.07.09 19:33

ľudia mohli by ste mi pls napísať kedy a kto budete v piatok ráno v blave? mne totižto ide miliónpäť busov, tak aby som vedela, na ktorý mám sadnúť Laughing díki moc 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 891817
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty01.07.09 20:37

som na tom podobne. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty01.07.09 20:53

Dion, ja tam budem, ale kedy, to fakt neviem... Laughing 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 934194
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty01.07.09 22:28

Sarinka to si teraz strašne moc pomohla. Smile
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty02.07.09 7:36

tak zase som tu "zablúdila" po dlhšej dobe.
Budú asi mierne zmeny, vlastne 603 ako vždy Razz Pôvodne som mala ísť vlastným autom, ale samozrejme prd z toho, tak sa budem s 2 kabelami a všetok technikou trepať spoločne s vami v buse 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 934194 takže pridávam sa k BA bande, ktorá začne celú strastiplnú cestu na meet.

Sarinka: Budem potrebovať tvoju pomoc pri spracovaní určitej osoby Wink

Čo sa spojov týka a tým aj odpoveď pre Dion, pôjdem v pondelok osobne na stanicu a overím, alebo vymyslím nejaký nový spoj, ak bude vhodnejší ako ten súčasný. Nemajte boja, všetko sa včas dozviete, veď ešte dobre, že existujú mobily Razz

Čo sa týka potužovacieho lieku, vedie Fernet a takto, každý si môže doniesť podľa svojho, ale aj tak sa to všetko bude skladovať na jednom mieste (áno Twisted Evil presne to miesto, kde budem ja) ale nemajte boja, určite to nebudem využívať na osobnú potrebu, tu ide len o určité zabránenie proti predčasnému minutia týchto liekov 603 ABy sme potom neboli na suchu
Btw, dúfam, že toto nečíta nik z rodičov 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 934194 Žiadna ožran párty deti! Iba nad 18 a pod mojím dohľadom Razz (toto varovanie neplatí pre študentov, ktorý skončili skúškové Twisted Evil )

Čo sa týka toho táboráku, ešte uvidím čo a ako, ale potraviny sa budú najlepšie asi kupovať až v Trenčíne, aby sa nám to nepokazilo....

Nezabudnite hlavne:
1. Dobre si spočítať prašule, uvážiť, ako, kde a koľko zmeniť, lebo budete musieť mať oirá a aj české štrngáče
2. Poistenie o ktorom tu už písala Zizi
3. Niečo na jedenie, lebo ešte raz upozorňujem, budeme mať polpenziu a cez ten obed buď chystať luky a šípy a poď ho do lesa, alebo tak ako na 2 meete, podľa vlastného uváženie si zoberte dačo na obhrýzanie do večera
4. Pevné nervy (účastníci predchádzajúcich meetov vedia) lebo náhoda je blbec a Lucík nikdy nespí Razz hlavne čo sa dopravy bude týkať

Teraz by som znova súrne potrebovala pomoc, niekto, kto má čas a venoval by mi pár hodín večer na nete. Požiadavky na daného človiečika - rýchly net! a fantázia Wink

Dnes idem ešte dohodnúť premietačku a menší sponzoring na meet, tak sa to hádam podarí fish
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty02.07.09 15:16

Tini, večer som tu len a len pre teba... Wink môžeme sa buď stretnúť na FB alebo ak máš skype, tak tam..
No ešteže to varovanie si vymedzila, som sa zľakla.. lol!
Ja inak vôbec neviem, koľko peňazí si brať a tak.. confused inak v tej dedinke nie je obchod, keby nám čokoľvek došlo?..nielen lieky, samozrejme.. 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 934194 Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty02.07.09 15:33

Sari: Tak ono základ je mať cca 20 eur. K tomu treba pripočítať cestovné plus nejaké výdaje navyše "vreckové"

Teraz mi to trklo. PLS, nezabudnite si rezervovať lístky! Teda samozrejme až po tom, čo sem hodím info ohľade nejakého spoju (Trenčín-Hrozenkov). Myslím, že spoj Bratislava-Trenčín asi zostane, ešte sa uvidí, koľko nás pôjde a s niekým by som to potom šla rezervovať Wink

Sari: Ešte k tej tvojej otázke, je tam pumpa poblízku, čo som čítala, plus mi teraz mama kecala, že pri tom obecnom by tiež niečo malo byť, lenže ono je to dedina, takže tie otváracie hodiny potom treba brať s rezervou. Ale osobne by som tam mala zbehnúť okolo 07.07. a očekujem všetky "záchranné" miesta Wink

Ozvala sa mi aj Kordárna, teraz nech upriamia pozornosť všetci vegetariáni. Kuchárka sa pýta, či môžete aj rybu a kuracie mäso, ale budú nejaké špeciálne požiadavky na napríklad sójové veci a tak. Táto možnosť typu vegetariánskeho jedla sa samozrejme týka aj tých, ktorý by chceli zmeniť na 2 dni jedálniček Razz Jedálny lístok ešte teta kuchárka nemá, ale nebojte sa, pokúsim sa vybrať na mieste len to naj a len teda pls, ozvite sa, že koľko by bolo potom tých vegetariánskych jedál.

Uff.... mám pocit, že doslova neviem čo skôr 603 A to ešte nemám všetky darčeky pre vás 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty02.07.09 16:32

tinka: takže ty by si potom rezervovala lístky pre všetkých, čo idú do toho autobusu? myslím, že tak by to bolo lepšie, ak by to šlo 603

a ešte taká blbá otázka, ale čo je zlé na tom spojení, čo ho máme naplánované? confused ba-trenčín-hronzekov je predsa v pohode, nie?

k vegetariánskemu jedlo, tak ja si neprosím Laughing normálna porcia pre mňa, ďakujem 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 891817

a ešte by bolo ok sa dohodnúť na tom, kedy sa v ba ráno stretneme. Wink samozrejme potom, čo vybavíš tie spoje Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty02.07.09 18:50

Dion: No mame som povedala našu trasu a jej sa nezdá akurát tá časť cesty Trenčín - Hrozenkov, hovorí, že možno bude aj nejaký lepší spoj, ale zatiaľ sa ostáva pri tom starom a to, že kedy sa stretneme, to sa rýchlo dohodneme, neboj Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty02.07.09 20:36

okey Wink

inak ja som taká happy dance rodičia povedali, že mi zaplatia tento meet dance som si myslela, že si budem musieť zase sama, ale nieeee 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 170639 aj o poistení som im už hovorila a otec povedal, že v pohode to budúci týždeň vybaví 703

plus ešte by som sa chcela tak orientačne spýtať na cenu cesty? koľko nás zhruba vyjde cesta? aspoň to ba-trenčín viete?
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty03.07.09 23:03

Prosím, prosím, mohl by mi někdo ve stručnosti shnout, co se tu probíralo a tak... Všechno, co se týká meetu. Nastoupila sem do nový práce a dělam 12 hodin, takže nestáham a než bych si to přečetla všechno, tak by bylo po meetě... Najde se tu taková hodná duše 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 260605 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 260605
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty04.07.09 20:18

ľudia už o týždeň takto budeme opitý a ojedený na mol. Hurá. cheers cheers cheers 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 99937 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty06.07.09 8:59

Ľudia, aktualizovala som prvý príspevok, pls, pozrite si ho, ak viete o niekom kto tu nie je často na fóre, pls, dajte mu vedieť tiež. Prosím vašu pozornosť aj na veci, ktoré si terba zobrať so sebou Exclamation Exclamation

Diki všetkým za pomoc všetkým, ktorý pridali pomocnú ruku k dielu, potrebovala by som ešte jednu vec, teda mám otázku:

Má niekto nejakú loptu, ktorú by mohol zobrať so sebou na meet?

Ak by boli nejaké otázky, dajte mi vedieť. Ešte sa tá doprava porieši, potom napíšem či sa niečo zmenilo alebo nie.

See ya soon all, dudes!

Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty06.07.09 16:20

tinka: ja viem, že som zlá, ale potrebovala by som presne vedieť tp dopravu 603 v stredu totiž už odchádzam k babke a k netu síce budem mať prístup, ale obmedzený... preto by mi to zajtra trebalo pozrieť ako mi idú busy 603

inak díki za info 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 891817 dnes sa idem baliť, tak sa mi zíde vedieť, čo treba 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty06.07.09 16:43

Tak jo, přečteno a všechny informace vstřebány. Já jenom doplnim,že do Prahy bysme odjížděli z Brodu ve 14:33, ok??

Už se těšim, ale nesmíte mě tam moc utahat, v pondělí nastpuju dopráce (14 dní po 12 hodinách 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 11674 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 11674 ). Ale na člověče, opij se se hrozně těšim... A na ostatní věci, prostě na všechno!!!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty06.07.09 20:31

no tak som sa sem aj ja konečne raz dostala, omrknúť čo sa deje s meetom... 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 934194 musím povedať, že to vyzerá úplne úžasne a už sa na vás na všetkých straaaašne teším 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 673161 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 177401 v poslednej dobe som úplne odrezaná od SN sveta a vážne mi to chýba, ale nedalo sa inak... 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 71416 vôbec som si nemohla forum vpratať do programu 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 202744 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 80513
veľmi veľmi ďakujem všetkým, ktorí meet organizujú, ..skvelá práca 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 214863 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 430869 a hlavne Tine, ktorá ma o všetkom informovala 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 177401
víkend si určite užijeme, moooc sa teším cheers
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty06.07.09 21:58

Ehm tinka ja si beriem volejbalku tak neboj sa lopta bude. I love you I love you

A ps: ja si poistenie nedám urobiť. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty07.07.09 12:15

Ja ďakujem vám, že prídete. Ja už som bola posledných 24 hodín v koncoch, odhlasujú sa ľudia na poslednú chvíľu a ja teraz neviem, čo mám robiť.... preto ak by ste nahnali ešte 2 ľudí navyše, bola by som happy 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 199226

Sarinka: Pls, opýtaj sa kamošky, ako bude na tom s tým víkendom

ALL: ak by ste o niekom vedeli, naozaj by mi to pomohlo. Hlavne aby tá osoba mala aspoň čo-to tucha o SN, nevadilo by jej, že je tam taký babynec a že to bude v CZ.

Idem sa asi zakopať 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 52351 a budem vás potom na meete strašiť 703
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty07.07.09 12:29

nooo ja možno viem o niekom 603 musím sa spýtať. dotyčný síce nemá tucha o spn, ale tak povedal, že to rád napraví Laughing skúsim mu dnes zavolať. Wink a dám vedieť. ale nič nezaručujem 603
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty07.07.09 14:48

tiež mám kamošku, ktorú som tak trochu nakazila...videla všetky diely, takže o SN toho vie dosť...skúsim sa jej spýtať, ale neviem či bude chcieť ísť takto narýchlo...možno už niečo má...ak by chcela ísť, dám vedieť... Wink
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty07.07.09 15:37

Ja skúsim tú jednu kamošku, tá o SN nevie veľa, videla asi dva diely na Prime, ale to nie je problém, ju do toho zasvätiť... 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 284389 ale od tých, čo to takto na poslednú chvíľu odriekli to vôbec nie je pekné.. Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty07.07.09 15:58

oki tak sa radšej pokúste vy niekoho zohnať Wink ja som volala tomu môjmu a nemá veľmi čas 603 je to dosť na rýchlo a on už má dohodnuté nejaké veci, takže nič no....

a kto to vlastne odriekol?
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty07.07.09 18:53

Tak lidi, hlásim, že jsem se zrovna vrátila s lístakama na vlak dance dance Už v pátek!!!!!! 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 170639 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 170639

No, já nikoho, kdo by mohl jet takhle narychlo neseženo, všichni jsou buď mimo, nebo v pátek v práci... Kdo to odřekl??
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty07.07.09 19:05

Holky, nechajte to tak, netrápte sa tým, že kto všetko sa odhlásil, to si potom povieme na meet Wink

Ak samozrejme niekoho zoženiete, bude to ok, ak nie, tak sa nič nedeje 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 934194

Diki všetkým za pomoc a Ramon, super, práve volejbalka bude vhod Wink
Návrat hore Goto down
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty08.07.09 16:20

ahoj můžu se jen kdyžtak zeptat co je to ceruzka kterou si máme vzít na meet??? 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 934194 3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 934194
Návrat hore Goto down
Sponsored content





3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 3. SK/CZ SN MEET   3. SK/CZ SN MEET - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
3. SK/CZ SN MEET
Návrat hore 
Strana 3 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 2. SK/CZ SN MEET
» 4. SK/CZ SN MEET
» 1. SK/CZ SN MEET

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: