Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x01 Sympathy for the Devil

Goto down 
+27
janka410
Night Angel
gilgy
Dzowika4
Maky
Ellen
str8tking
lentilka
wiktoriano
Chrystelle
sisa41176
sisel
Samabel
Hiro666
lenkka
cleo
Kristine
Panthera
dzajnisko
Zizi
Ettie
Anwiel
SkreechTina
Sarinka
Fazulina
Fay
dion-fortune
31 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 13:29

takže ja musím povedať, že to celkovo nedopadlo tak zle ako mohlo... Laughing Laughing neviem či to je tým absťákom alebo tým, že ma štvrtá sérka nejako otupila, ale mne sa táto epka fakt páčila....
už začiatok a "Thunderstruck" a ja som sa rozplývala... cheers 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 312566 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 949816 nový úvod sa mi tiež pozdáva, tá krv je super....
no a čo sa samotného dielu týka, tak to som fakt nevedela ako vyriešia to, aby chalani zdrhli od Lucíka, ale že sa len tak ocitnú v lietadle som fakt nečakala... Laughing najskôr som myslela, že to bolo anjeli ale potom čo Cas povedal mi to prišlo akoby narážal na boha, keď sa "plešatý úchyl" tak zlakol... 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 999804 tak som vážne zvedavá čo z toho bude...
to ako Sammy stále vyťahoval, že sa chce o tom rozprávať, ospravedlniť sa, to mi ho bolo fakt ľúto keď som videla ako ho to trápi... 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 71416 ale ako aj potom sám povedal, nič sa nedá povedať aby to bolo dosť.... 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 71416
Becky bola skvelá...."Becky, it´s real"...."I knew it!!!!!" 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 316745 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 316745 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 316745 inak našteglená bola, a potom pri Samovi....no ale je fakt, že kto by sa ovládal? 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 284389 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 316745
Rozhovor s Bobbym ma teda dostal, čakala som že mu riadne vynadá, ale potom bude všetko fajn...keď mu povedal, aby po tom všetkom stratil jeho číslo 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 87642 chudák Sammy...to mi ešte nedochádzalo, že s Bobbym nie je niečo v poriadku, jednoducho som čakala, že je teraz v šoku, ale za chvílu sa ospravedlní a povie, že to tak nemyslel....ale potom ako začal s tým, že John mal pravdu, že sa ho nemali tak strašne snažiť zachrániť a bla bla bla, tak som sa už naštvala a povedala si "tak toto nebude Bobby" Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ešte štastie, že na konci sa to vyriešilo Wink ale je pravda, že pri tom jeho skoro samovražednom kúsku ma skoro porazilo Shocked keby ho zabili, tak by ma parádne naštvali
torturing bol fajn, aj keď čakala som ešte niečo viac 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 284389 ale aj tak aspoň niečo...Very Happy tak som chcela aby Cas toho plešatého úchyla tiež zabodol 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 202744 dúfam, že sa dočkám...
no a Cas bol vážne super, konečne trochu akcie z jeho strany Twisted Evil trochu u mňa stúpol....
Meg - super herečka 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 312566
Dean a vessel...no Rolling Eyes toto si fakt mohli odpustiť...Michaelov meč? to ako vážne? no neviem čo k tomu dodať, nepáči sa mi to...ale tak možno niečím Kripkoš prekvapí a nedopadne to tak zle...603 ešte nestrácam nádej...
zato vessel pre Lucíka bol vážne super....tie halucinácie boli fakt dosť hnusné 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 87642 tá krv z postielky 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 132491 som zvedavá ako zahrá Lucíka 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 284389 btw, aké má lucík oči? "nijaké" ako anjeli? 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 999804
no a nakoniec Dean a Sam - ja asi patrím k menšine, ale mne vážne nevadilo to čo hovoril 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 934194 popravde som čakala ešte niečo horšie...čakala som, že tam po sebe budú zjapať tie svoje výlevy, ale tie už asi minuli v štvrtej sérke...ja teda neviem, ale ja chápem prečo Dean povedal to čo povedal, bolo to drsné to áno, ale podľa mňa má na to dosť právo....si predstavte len situáciu, že váš dobrý kamarát sa na vás vykašle a dá prednosť niekomu inému a je z toho nejaké malér...mi nevravte, že keby za vami prišiel na druhý deň s veľkým "sorry" tak mu poviete, že je všetko v poriadku a je všetko ako bolo predtým....možno je to mnou ale ja by som to asi nedokázala...nie hneď....a tu nejde len o kamaráta, ale o brata, ktorý dal prednosť Ruby a pomohol apokalypse....
Dean nie je svätec, aby všetko odpúšťal...myslím, že postupne svoj názor zmení a Sam si zase tú jeho dôveru získa, ale zatial mi tento jeho postoj príde vážne pochopiteľný...Samozrejme mi je Sammyho ľúto za to všetko, čo teraz prežíva, ale tak spravil blbosť a musí čeliť dôsledkom...Dean bol vždy awesome big brother, ale každý má svoje hranice, a myslím, že Dean už tie svoje dosiahol....odpustiť zradu je jedna vec, ale zabudnúť už iná...ale ako vravím, podľa mňa sa to časom zmení...

no tak asi toľko, prepáčte tie litánie... 603
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 13:37

Fay: Ještě vědět co zkopírovat, že by na CZ fóru bylo něco zajímavého; sedím si na vedení a jsem mimoň - pro obnovení funkce nutno nakopnout. Zaujatě sleduju Koblihu, kterak se ohání pseudo mečíkem.
Na FFS budu na 100% ve středu na SPN, takže tam můj vessel zase uvidíš naživo. 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 312566

Dion: pánBožko to nebyl, vzhledem ke spoilu na další díl. Wink Tipla bych to na arkáče, co sedí na rameni prorokovi, možná má taky rozum, ale když hlídá, tak nemůže dělat nic jiného.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 13:44

Pantherka: jaj to jak si to celé tak kráááásne rozpísalaa... hneď prvý príspevok v spoilery-spekulace k 5 serii.. ouuu, teším saaa... dáme nejaké biro.. Very Happy ja síce prednáškujem, ale tha, je to snáď problém? Very Happy
(a asi by som to hodila do spoilerov.. Very Happy )

bolo tam inak povedané, ktorý mu na tom ramene sedí? Michael je pasé, Uriel je pasé.. 5 ich ešte ostalo Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 13:45

kristine: ja nevravím, že mal hneď sa mu hádzať okolo krku a jasné, že mu nejakú dobu nebude môcť dôverovať, je len človek, aj to chápem, ale stále to nič nemení na tom, že to mohol povedať inak. skrátka toť môj názor. neukameňujte ma za neho.

panthera: archáča beriem tiež Laughing ale na lucíka mi to nevyzerá No
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 13:46

Kristine napísal:
Dean a Sam - ja asi patrím k menšine, ale mne vážne nevadilo to čo hovoril 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 934194 popravde som čakala ešte niečo horšie...čakala som, že tam po sebe budú zjapať tie svoje výlevy, ale tie už asi minuli v štvrtej sérke...ja teda neviem, ale ja chápem prečo Dean povedal to čo povedal, bolo to drsné to áno, ale podľa mňa má na to dosť právo....si predstavte len situáciu, že váš dobrý kamarát sa na vás vykašle a dá prednosť niekomu inému a je z toho nejaké malér...mi nevravte, že keby za vami prišiel na druhý deň s veľkým "sorry" tak mu poviete, že je všetko v poriadku a je všetko ako bolo predtým....možno je to mnou ale ja by som to asi nedokázala...nie hneď....a tu nejde len o kamaráta, ale o brata, ktorý dal prednosť Ruby a pomohol apokalypse....
Dean nie je svätec, aby všetko odpúšťal...myslím, že postupne svoj názor zmení a Sam si zase tú jeho dôveru získa, ale zatial mi tento jeho postoj príde vážne pochopiteľný...Samozrejme mi je Sammyho ľúto za to všetko, čo teraz prežíva, ale tak spravil blbosť a musí čeliť dôsledkom...Dean bol vždy awesome big brother, ale každý má svoje hranice, a myslím, že Dean už tie svoje dosiahol....odpustiť zradu je jedna vec, ale zabudnúť už iná...ale ako vravím, podľa mňa sa to časom zmení...

Tak s týmto Kristine musím plne súhlasiť. Keď sa vrátim k tomu tvojmu prirovnaniu, tak si ešte predstavte, že sa na vás ten priateľ vykašle, nedá na vaše rady a keď sa to všetko poserie, tak nie len že povie sorry, ale príde a prosí vás o pomoc, aby ste tie jeho chyby nejako napravili. Lenže to sklamanie tam je aj keď mu odpustíte. Stále to bolí a určitú dobu aj bude. confused 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 13:49

bože veď dobre, ja som podobnú situáciu zažila a viem ako sa dean môže cítiť, ale ani vtedy som sa kamoške neotočila chrbtom. nepovedala som jej také veci, ako dean. len som povedala, že som sklamaná, že to bolí a že potrebujem čas. NIE, ŽE UŽ NIKDY TO NEBUDE AKO PREDTÝM. tým ma proste nasral a končím už túto debatu.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 13:57

dion: amen..

ľudia, beriete to moc vážne, uvedomujete si to? Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 14:01

Hm mne to cele prislo, ako pokracovanie pre mna nudnej druhej polky 4 serie...zaciatok bol dobry na tom kreslenom devilovi som sa zabavila a potom uz len typicke THE blablablablabla, a zas Sam v pozadi a THE Dean dookola...ze ich to bavi stale pisat to iste..THE vessel, ako WTF?? Na to, ze je Misha teraz hlavna postava, tam bolo Casa dost malo...ROFL a ta wincest poviedka... 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 99937
Ale malo to jedno plus...Dean nefnukal na konci cheers a tiez chapem Deana, preco sa tak chova, teda nie Deana, ale ten pribeh...proste je to takto viac realne...asi by som nedala keby sa Dean vrhol na Sama a objal ho, ze vsetko je v poriadku...to by bolo umele a falosne..
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 14:03

fay: amen aj tebe

cleo: ja som nečakala, že budú za dobré, ale tá jedna vec, čo povedal ma proste sklamala. to si mohol odpustiť Rolling Eyes ale inak trefa ten tvoj príspevok Laughing
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 34
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 14:11

súhlasím s tým, čo napísala Cleo....takto je to jednoducho reálnejšie...keby to nebolo takto, už by mi to vážne prišlo ako nejaké sci-fi (keď odmyslíme všetkých tých démonov, duchov, anjelov a pod.... Razz ) chápete... Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 14:19

„Dean, I´m sorry.“
„I know you are. But I just can´t... You are my little brother. The person I depended most on and you let me down.... I... It just hurts, you know.“
„I know and I would give anything, anything to bring back time. And not because of Apocalypse or Lucifer but because of you. I... I just hope, that one day you will look at me again like you used to.“
„Sammy... I can´t... Not yet. I need some time... But yeah. One day... maybe...“


takto to mali spraviť. alebo riadny fight. do držky keby si dali, tak beriem. ale tento vývoj rozhovoru sa mi nepáčil No
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 14:51

Mno jo, lenže koľko krát Kripke urobil presne naopak, ako sme chceli? Niekedy tie jeho blabla veci netreba brať na vážnu váhu, lebo sú to občas len rečičky, ktoré navnadia fanúšikov na epku a potom je to sklamanie u niektorých jedincov
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 35
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 18:47

Ok vopred ospravedlnenie necitala som predosle prispevky priznam sa nechce sa mi som unavena ale chcem sa vyjadrit Wink

No takze zaciatok ako vzdy som y neho nemohla spustit oci paci sa mi a ta hudba OMFG! naozaj! a ta kvapka krvi vo vode a supernatural vyskakovala som v robote radstou ako male decko! 603
No Sam y toho som celu dobu nemohla tie jeho pohlady a prosby o odpustenie a to ako ho Bobby poslal do ... tam kde slnko nesvieti ma yabilo som pozerala ako puk.
Shocked Shocked
Neskorsi boj medzi Bobbym a Deanom a ako sa Bobby pichol nozom som nemohla a modlila sa aby sa mu nic nestalo! fish
Bolo v tej scene krasne vidiet ako mu na bratoch zalezi že dokaze potlacit demona v sebe to bolo naozaj krasne 702 702
Na lucika som straaasne zvedava zatial je na jednotku jeho slzy a prosby o navrat rodiny z Markovej strany Wau a lucikov monolog ak moc miloval Boha WAU! Shocked Shocked
no a ten koniec vykricanie Samovi ze mu uz Dean viacej neveri som pozerala ze co? ako prosim? Shocked Shocked Shocked
Som zvedava na dalsie diely a ako sa to tam vsetko vyvinie ale je iste ze vztah bratov uz taky nebude ako byval. 603 ale no dufat mozem 603 603 703
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 19:14

Som si to pozrela znova a ten koniec, nakoniec som za neho rada. Sadlo mi to tam a je to skoro niečo podobné ako s tými dverami a slovami ako od Johna, toto je konečne od Deana a plne mu rozumiem. Tak isto sa mi inak páčilo, ako Sam v celej epke vystupuje ako chlapec, čo vyzerá takto 603 dokonca miestami mal aj taký hlas, ako je mu to úprimne ľúto, ale bohužiaľ, čo bolo, bolo. Pekne ukázali, ako sa Dean po celý čas držal, ale na konci to už nedokázal viac držať a tým pádom to dostáva aj taký nádych realizmu
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 19:24

Tak ma za sebou epizodu. Zaujimalo by ma kto dostal 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 335560 do liedadla , Zeby Cass, Micheal alebo Lucifer ?
Dalej som nechapal ako mohol demon posadnut Bobbyho , ja si myslel ,ze aj on ma ochranu proti demonom. Dean ako schranka pre Micheala . Inac anjel vedie obhodovat . Bude budes schranka ,alebo si v 4 stadiu rakoviny zaludku a tvoj brat nema pluca
Návrat hore Goto down
Fazulina
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Fazulina


Počet príspevkov : 183
Age : 49
Registration date : 31.05.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 19:24

Mno, co se týče toho rozhovoru bratrů na konci, já si prostě myslím, že Dean to asi řekl, jak to cítil v té chvíli, nakonec, nechtěl to přece říkat Samovi vůbec, protože by ho bolelo, že mu musí říct, že mu asi nebude schopen úplně věřit...

Vždyť on se snažil celou 4. sérii Samovi věřit a i když ho zrovna nepodporoval v tom, co dělal, stejně mu v tom nebránil (až nakonec, jak ho s Bobbym zavřeli na "odvykačku"). A taky si nemyslím, že Sam se otočil k Deanovi zády, nebo že ho nějak podvedl. V té chvíli dělat to, co si myslel, že je správné a nebylo to, že by dal přednost Ruby před Deanem, ale myslel, že když zabije Lilith, že ukončí Apokalypsu, jenže si neuvědomil, že je v tom až po uši a že by možná měl Deana víc poslouchat, prostě mu to v té chvíli přišlo nejlepší. No, trochu chaos, co? Já bych to tak vážně nebrala, Dean prostě řekl, co musel, ale Sama samozřejmě má rád pořád stejně a je jasné, tže to nebude stejné jako dřív, protože se toho prostě stalo hodně, ale já věřím, že jejich bratrská láska je pořád stejuná... Jen občas trochu zaskřípe...

Dean jako vessel, jako jo, je toho asi už moc, ale včera jsem se koukla znovu a myslím, že jsem beznadějný případ... mě se prostě asi líbí, jaká je Dean trága, jak se furt trápí, že mu toho nakládají pořád víc, že on je THE ONE.

Co se týče toho, kdo jim pomohl do letadla a z letadla, taky mě první napadl Bůh, neviděla jsem žádné spoilery, no ale musel to být fakt NĚKDO, když se zalekl i Zach:-)... A že by to byl Lucifer? To by taky teoreticky dávalo smysl, nechtěl, aby umřeli, páč je potřebuje...
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 20:08

Takže 5. série je tady. První epka za mnou, tak bych se k tomu konečně mohla taky vyjádřit.

Epizoda se mi celkem líbila. Ani si nemyslím, že by tam bylo až příliš WTF?! momentů. Ne, že takové momenty by tam nebyly... Samova odvykačka byla nějak moc rychlá (i když to asi udělali, aby se soustředili v sérii na jiné věci, ale stejně) ... a něco mi tam úplně nesedlo.

To jak se budoucí Lucík probudil v posteli a všude mlaskala ta krev 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 1319

Bobby byl něco. 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 430869 Ale chudák, jak se sám probodnul Sad

Meg ... celkem se mi líbilo, jak to tahle herečka zahrála... hlasem, to jak mluvila mi docela připomínalo původní Meg Smile

Rozhovor na konci ... no, já nevím, ale myslím si, že Dean je rozhozený i tím Samovým chováním typu - Můžu za to já... Omlouvám se. Omlouvám se. Omlouvám se.
Ono je to težké, když vám někdo něco takového řekne, je jasný, že to myslí upřímně, ale jak by mu měl Dean dát najevo, že to přijímá tak, aby to Sam bral jako konečné a už neměl potřebu to omlouvám se opakovat. Navíc....komu se kdy podařilo (i když tou nejpitomější shodou náhod) udělat takovou šílenou botu, jako Samovi, který začal apokalypsu. A je fakt, že kluci byli na konci série dost rozhození a nepředpokládala jsem, že by se mávnutím kouzelného proutku všechno dalo zase dohromady a Dean by všechny omluvy hned přijal a bylo by to ve stylu - Je to dobrý, zabojujeme si s nima jako za starých časů.

Myslím si, že věděl, že Samovi těmi slovy ublíží, ale zase má zkušenosti, že když si mezi sebou začaly věci zatajovat, bylo to horší, když se to nějaký z nich dozvěděl později. A řekla bych, že pro Sama je to i určitý druh motivace, protože to, o co se musí snažit nejvíc, je ukázat Deanovi, že nikdy v životě stejnou chybu neudělá a než by se tak stalo, radši by zemřel.
A Dean nějakou oporu potřebuje, ať si to uvědomuje nebo ne, takže to nějak dopadne. A co si budeme povídat, i Dean to pořádně zpackal. A nemůžu říct, že to, jak se zachoval v téhle epce mě kdovíjak nadchlo, ale dalo se. Oba by potřebovali proplesknout.
Myslím, že se to časem zase urovná. Nebude to úplně stejné, protože si prošli tím, čím si prošli, ale bude to zase dobré.


Naposledy upravil Samabel dňa 12.09.09 2:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty11.09.09 21:51

nechce sa mi bars rozpisovat, lebo som uz unaveny, viac dojmov dopisem zatra, ked budem vladat po praci, ale taka jedna zaujimava vec. som ani necakal ze tam daju na zaciatok AC/DC - Thunderstruck, ktorej text poznam naspamat a mam ho aj v mobile a povodne som na tu pesnicku chcel spravit klip s temou SN v case tretej serie lol!
Návrat hore Goto down
sisa41176
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 14
Registration date : 03.01.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty12.09.09 1:58

Ja nechapem tych,co chapu Deana.Sam neurobil nic zle,Dean to zacal a Sam dokoncil.A,ze Sam dal prednost demonovi pred bratom je blbost,myslel si,ze robi dobre chcel to zastavit,a uplne ho chapem,ze pil tu krv,aby mal silu ju porazit,Dean sa s nim o tychto veciach nechcel bavit,keby sa s nim viac o tom rozpraval,tak by to inak dopadlo.Dean moze byt rad,ze Sam to uz pochopil a je znova s nim,a nie ho od seba odstrkovat.Dean je somar.A aj ked je to len serial a nik z nas s tym nic neurobi,tak ma tu strasne niektori velmi "mudri" rozculuju.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty12.09.09 8:07

sisa41176, ty mi úplně mluvíš z duše! affraid 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 312566 Přesně tohle jsme si tady včera říkaly s Jankou, tak jsem ráda, že nejsme jediné, kdo na to má stejný názor. Já osobně vůbec nechápu tuhle přehnanou Deanovu reakci a jsem na něj tak naštvaná, že nemám chuť ani psát nějaký podrobnější komentář. Laughing
On se chová, jakoby Sam přesně věděl, jak toho Lucíka pustit a proto to udělal. Suspect Bože můj, vždyť on si vážně myslel, že dělá dobrou věc! Každý se někdy nechá někým oklamat a udělá nějakou špatnou věc nevědomky a s dobrými úmysly. Tak proč se nad tímto Dean trochu nezamyslí? Rovnou svého bratra odsoudit a vést takhle silné řeči...to bych čekala od kohokoliv jiného, ale rozhodně ne od Deana. 706 Tímto celé to krásné bratrské pouto, které bylo základem SN od začátku, vyznělo poněkud do prázdna. 706 Rolling Eyes 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 202744 Já to beru, že sourozenci mají občas krize a nemůžou si hned kýčovitě padnout do náruče a všechno zapomenout a... 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 595650 ....ale já je nikdy nebrala jako obyčejné sourozence...jejich vztah byl vyjímečný, hlavně právě tou soudržností. No ta už je teď pasé. 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 11674

Jinak epizoda nebyla špatná, i když mě ani nijak zvlášť neposadila na zadek. Prostě takový průměr. Deana jako vessel ani nekomentuji, to bych se tady už vážně musela rozepsat a naštvala bych ještě víc lidí. 603 Laughing

Samabel, tady tedy rozhodně nebyly WTF?! momenty jako třeba u CG, co? 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 99937 Podle toho byla tahle epizoda taková oddechovka k ranní kávě. 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty12.09.09 10:24

Chrys: No, pokud se zaměřuješ na takové WTF?! momenty, tak ty byly v CG prvoligové. Twisted Evil 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 316745 Ještě jsem to ale nedokoukala. Mi stávkovala mechanika. Rolling Eyes

Já si vážně myslím, že ta Deanova reakce nebyla zase až tak hrozná. Když to porovnám s jiným i z minulé řady. Ale nehledě na to je naprostá pravda, že Dean taky udělal spoustu věcí, které vedly apokalypse... tady je problém, že oni jsou si jako bratři tak blízcí, že si myslím, že Dean se nemá, kde jinde vybít. 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 807248 Navíc za momentálního stavu. Takže to, co udělal rozhodně neschvaluju a někdy je lepší ty pocity v sobě prostě udusit, ale zároveň si myslím, že to trochu chápu. confused
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty12.09.09 11:37

tak epku mám už pozretu tri krat tak sa idem aj ja konečne vyjadriť.
príspevky predtym sa mi nechcelo čítat tak som to len tak trochu prebehla. Epka bola celkom dobrá sice možno som čakala viac ako tam bolo. nemožem si pomôcť ale zo SN to ide dole vodou a už to nie je to čo bolo 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 934194
zas som sa presvedčila ze anjely sú riadny debily a Zach je asi najvačši. mám ho celkom rada ale liezol mi strašne na nervy.
Nicka mi až bolo ľúto bol mi sympaticky. som zvedava aký bude ako Lucifer. Zatial sa mi celkom páčil aj to ako Nicka presviedčal aby mu dal súhlas.
vôbec mi nejde do hlavy ako sa práve Bobby dal tak lahko posadnút ale čo už stalo sa 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 934194 k Meg sa nebudem vyjadrovat neznašala som ju v prvej serii a teraz ju neznášam rovanko ak nie viac Evil or Very Mad
Dean ako Michaelova zbran. to bol naozaj nečakaný šok Shocked Shocked a Zach bol fakt hnusny ako sa ho snažil donutit aby súhlasil. ja neviem ale zda sa mi to proti pravidlam. ak by aj dean povedal v takom stave ano. nebolo by to asi velmi dobrovolne 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 999804
ale im je asi jedno či ho k suhlasu prinutia a hlavne je aby povedal ano lebo inak neviem confused
Casov nástup bol uplne uzasny. ja som ostala čumiet z otvorenými ustami. Shocked ten kto mu pomohol a kto dostal chlapcov do toho lietadla musi fakt stat zato ked sa Zach tak zlakol. ze hned ich dal do poriadku a zmizol Laughing to ma zaujima asi najviac ze kto to bol. Lucifer asi nie nechapem prečo by to urobil. mozno nejaky archanjel. len potom ze ktory 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 999804
a ešte k tomu rozhovoru na konci. Deana chápem ze ho Sam sklamal a nebude to take ako predtým. trochu to prehnal a aj ma tym nastval ale z odstupom času to asi dokazem pochopiť. už ten som zvedava ako to pojde dalej.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty12.09.09 12:20

chrys: súhlasím! Laughing

ako samabel, ja si tiež nemyslím, že to bolo niečo neviem ako hrozné a neodpustiteľné, ale cítim to asi tak ako chrys či sisa. skrátka mám deana rada a nie som na neho úplne nabrúsená, zase tak predsa len som deangirl, je keď teraz už skôr casgirl, ale nepáčil sa mi ten prístup. ja mám tetu, ktorá sa s mojou mamou niekoľko rokov nebavila a potom jej jedného dňa zavolala akoby sa nič nestalo. žiadne prepáč, mrzí ma to. a vychádzajú spolu tak ako predtým. takže možno som len ja obklopená príliš dobrými ľuďmi, ale myslím si, že odpustiť sa dá všetko, pokiaľ dotyčného skutočne máte radi. sam mal svoje dôvody na to, čo spravil, ako písala chrys a sisa, nie je to tak úplne jeho vina. zoberme si on to možno dokončil, ale začal to dean, takže by nemal byť ten, čo súdi. ja viem, že deanovi nejde ani tak o lucíka, skôr o to, že ho sam nepočúval a dal prednosť démonovi, ale ako bolo povedané, aj on sa mohol viac snažiť, mohol sa s bratom viac rozprávať, ale typicky deanovsky nechcel chick filck momenty. no teraz to kápanek prehnal. ako beriem, že mnohým to nevadí a stále sa im to tak páči. veľa ľudí nebolo spokojných so 4 sériu a ja hej, ale v tomto zastávam názor, že bol dean zbytočne príliš krutý. hlavne ak zvážime ako úprimne sa sam snažil a prosil o odpustenie.

ale konečne dobrá debata Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty12.09.09 12:49

dion: Jo, ten jeho přístup je to, co mě taky nějak extra nenadchlo a taky si myslím, že nejlepší by bylo, hodit to za hlavu a dál se tím netrápit. Jenže tady chci právě poukázat na toho Sama, který to taky pořád vytahuje.
Vždyť to v té epce i bylo, že Dean by se o tom dál radši nebavil, ale Sam mi připadá, že prostě za každou cenu chce slyšet to - Odpouštím ti.
Proto si myslím, že ani jeden z nich se neprojevil zrovna v tom nejlepším světle na cestě za smírem.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty12.09.09 12:58

dion-fortune napísal:
chrys: súhlasím! Laughing
05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 583517 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 316745

Samabel a ty mě neštvi, nebo bude sec mazec. 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 132752 Já ti dám, kydat mi na Sammyho! 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 43228 Máš štěstí, že jedna skvělá překladatelka mi právě dohodila dvě epky KHR a proto nemám čas tady rozvést řeč. To by teprve byla pořádná diskuse!! 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 43228 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 707500 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 316745 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Sponsored content





05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
05x01 Sympathy for the Devil
Návrat hore 
Strana 2 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» 05x01 Sympathy for the Devil
» 05x20 The Devil You Know
» 05x20 The Devil You Know

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: