Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 05x01 Sympathy for the Devil

Goto down 
+27
janka410
Night Angel
gilgy
Dzowika4
Maky
Ellen
str8tking
lentilka
wiktoriano
Chrystelle
sisa41176
sisel
Samabel
Hiro666
lenkka
cleo
Kristine
Panthera
dzajnisko
Zizi
Ettie
Anwiel
SkreechTina
Sarinka
Fazulina
Fay
dion-fortune
31 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 21:42

A je to tady...přesně to čeho jsem se obávala...Dean...Dean...Dean... chudáček, on byl zrazenej bratrem...on musí všechno vyřešit. 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 43228 na něm leží tíha záchrany světa.... a Sammy...ten jen prostě za všechno může.
Dean je strašně naštvanej na Sama... dobře... podle něj ho Sammy zradil,když dal přednost Ruby...věřil ji víc než jemu .... jenže se nějak zapomělo na to,že doposud jim Ruby pořád pomáhala proti démonům a tak měl prostě Sam, důvod věřit ji a tudíž si myslel,že opravdu se snaží zabránit apokalypse
Strašně mě Dean vytočil v téhle epce když se ani nesnažil Sama zastat před Bobbym ...stál tam jak kůl v plotě a jen čuměl. No sorry,ale podle mě v ten okmažik bylo na Samovoi vidět jak ho všechno strašně mrzí a jak je mu to líto. Tak mohl aspoň kváknout ....však on v tom má stejně tak prsty jako Sammy. Štve mě,jak to Eric tady vykresluje....opravdu teď bude Sammy ztrácet víc a víc fanoušků 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 71416
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 21:43

mne dion nepokazili Deana tvorcovia..

a The VESSEL sa mi náhodou páči, moja averzia sa znižuje vždy keď to počujem (hysterický smiech nevynechávajúc)
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 21:46

fay: no ani mne úplne nie tvorcovia, ale majú na tom svoj podiel. ale dospela som k závažnému rozhodnutiu a možno to pomôže obnoviť moje city k THE VESSEL. Laughing
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 21:47

Fay napísal:
The VESSEL sa mi náhodou páči, moja averzia sa znižuje vždy keď to počujem (hysterický smiech nevynechávajúc)

The DICK od dion sa mi paci viac Rolling Eyes Laughing Nezacal nahodou Dean apocalypsu? On nevydrzal a zacal tam mucit...John to vydrzal...a z toho jeho fnukania by som asi aj ja zacala fetovat alebo niekomu vysavat krv...

Aj ked stale tvrdim, ze keby si padli do narucia bolo by to divne, ale trosku to Dean na konci prehnal a proste mohol (scenaristi mohli) zmenit trochu ten zaverecny rozhovor.
Návrat hore Goto down
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 21:50

Cool ROFL

Mě osobně se první díl páté epizody líbí. I když je spousta nápadů nyní opravdu BOHAPUSTĚ vykrádána. Stále je na co koukat a stále to zachraňují zajímavé nápady. Jako rozjížděčka je tenhle díl opravdu vymazalený. Pár věcí je sice na hlavu padlých, ale s tím se muselo počítat.
Samovo - "promiň že se všechno posralo" čekali úplně všichni. Deanovo "nahlas to neřeknu, ale v srdci mě to svírá a v konečníku pálí" taky.
Nejvíc mi na hlavu padlé přišlo Cassovo zjevení se odkamsi a nakopání andělů do zadnic. To byla z mého pohledu deux ex machina tak trošku z donucení aby se Cass taky trošku předvedl.

SN je o celém vyznění a především o skvělém zpětném pohledu na ostatní události ve světle nových. Proto mě SN stále zajímá a baví. Originálnost příběhu je jaká je a nebudu jí tu rozpatlávat, jak patnáctka ztrátu pannenství Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 21:50

dion-fortune napísal:
fay: no ani mne úplne nie tvorcovia, ale majú na tom svoj podiel. ale dospela som k závažnému rozhodnutiu a možno to pomôže obnoviť moje city k THE VESSEL. Laughing

to vieš, THE VESSEL na druhú a vieš čo z toho vznikne.. Very Happy
LOL baby, vy ma zabijete... ďakujem, moc vás lúbim, vy viete prečo..

a ostatným, keď všetci tak strašne nadávate na Sama, tak sa skúste zamyslieť nad vecou aj z jeho pohľadu.. prečo to všetko spravil, čo spravil.. tak sa nechal okašlať démonmi a ???
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 21:51

Sarinka: Já myslim, že Dean nezapomněl, že on začal přípravu na Apokalipsu. Jenom to, že Sam neviděl, co se s ním děje a že se pak i postavil proti vlastnímu bratrovi na obranu Ruby, Deana hodně ranilo a nemůže mu to odpustit. To, že Sam způsobil Apokalipsu, podle mě nebylo až tak důležité (snad chápete jak to myslim Smile). Spíš šlo o to, že Deanovi nevěřil. Dean skončil v pekle, aby ho zachránil a po návratu zjistí, že se jeho bratr vydal na špatnou cestu a co hůř, že ho nezvládá vrátit zpátky. Samovi nakonec hrabe natolik, že obviní Deana, že to on, je ten špatný, což je pro něj další rána. Je pravda, že i Dean naslouchal špatné straně, ale na druhou stranu, poslouchat "posly boží" byla vcelku logická volba... a když se andělům nelíbilo, že se Sam kamarádí s démonem, byl tu další důvod, aby jim věřil. Ale ani tohle Sama, věřícího člověka - teda pokud se nemodlil jen tak, nedokázalo odtáhnout na tu správnou cestu. Když to vypadalo, že je všechno jakž takž v pořádku, přišel Dean na to, že Sam pije démonskou krev - když někdo dokáže utajit něco takového, tak to celkem otřese s důvěrou k němu...

a jj taky mě hodně zajímá, co Dean udělá, až zjistí, že Cas pustil Sama (doufám, že to tam bude, protože už se mi u některých seriálů stalo, že věc, která jasně musela přijít, tam nakonec nebyla)
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 21:56

citácia :
a ostatným, keď všetci tak strašne nadávate na Sama, tak sa skúste zamyslieť nad vecou aj z jeho pohľadu.. prečo to všetko spravil, čo spravil.. tak sa nechal okašlať démonmi a
Cool Sam je p**a Cool
Drsní muži nepláčou, pouze pijí Smile
(to řekl John Constantine a ne já, a imho by k němu měli jít oba bratři do učení)
Děsím se toho že ze SN se stane soapka ve stylu. Já jsem zničil svět, ale jsem chudinka chuďavá, byl jsem oblbnut a oklamán a ty mě nemáš rád, protože jsem spustil armageddon a ted všichni umřou....
Hlavně se nelitovat, jinak z toho bude úděsný šit Smile.
citácia :
Dean na to, že Sam pije démonskou krev - když někdo dokáže utajit něco takového, tak to celkem otřese s důvěrou k němu...
Chyby děláme všichni. Jsme li drsní lovci, kteří loví démony, neměli bychom si věřit a měli bychom se ideálně zabít. Ne dávat si vánoční dárky Laughing
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 21:59

Night Angel: Vezmime to logicky.. Ruby im pomohla.. viac krát.. získala si ich dôveru.. to že ju Vessel (nemohla som si to odpustiť) odhalil a Sammy nie, je myslím normálne.. aj ja som si o veľa ľudoch často myslela do poslednej chvíle, že sú ako tak v pohode a "na mojej strane" a nakoniec to dopadlo tak, že ja som bola ten idiot, čiže to berem v pohode.. stalo sa..
citácia :
Je pravda, že i Dean naslouchal špatné straně, ale na druhou stranu, poslouchat "posly boží" byla vcelku logická volba

nebolo logické nasledovať RUBY, ktorá im pomohla s COLTom, chcela im pomôcť s Lilith, neviem koľko krát ich zachránila???


Porty: ako keby sa Vessel (a zase je to tu 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 316745 ) nelutoval takmer celú 4. sériu.. myslím, že ty najlepšie zo všetkých ľudí vieš, aký je môj názor na celú vec a nehovor mi že nie!!!!
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:03

Žena: Proto to píšu Smile. A všichni víme že mám názor podobný. Bratři se litují od začátku seriálu. Je to takový trademark.
Sam se lituje že umřela Jess a on za to může
Dean se lituje protože umřet papá
Sam se lituje protože se lituje Dean
Dean se lituje protože prodal duši peklu
Sam se liluje protože Dean jde do Pekla
Dean se lituje protože byl v pekle
Sam se lituje protože pije démonskou krev
Dean se lituje protože byl v pekle
Sam se lituje protože spustil armageddon
Dean se lituje už jen z principu...


A imho. Mě se líbí že Sammík to celé "pos*al" je to fajn. I když to v tomhle seriálu bude zase důvod k tomu aby se bratři litovali, plácali po zádech a srderyvně plakali. Já jsem naopak pochopil proč to Sam udělal a s*alo by mě kdyby to bylo jinak...
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:04

LOL PORTY ty ma chces zabit Laughing Laughing Laughing

A ano chudacik Dean bol v pekle kvoli Samovi, a ako keby za to SAM mohol, ze si ho YED vybral a ze zomrel. Dean isiel za cross-demonom lebo je sebecky a nevedel bez Sama zit, ale Sam uz mohol zit bez neho a vediet, ze je v pekle kvoli nemu. Ale to uz "hrdinu" Deana nezaujimalo. Nehovorim, ze byt v pekle je uzasne, ale Dean si za to mohol sam. A ako sa asi citil Sam, ked bol nazive a jeho brat v pekle? To sa moc neriesilo. Riesilo sa hlavne to ako Dean fnuka, ako sa Dean citi, Dean, Dean, Dean...zacala 5 seria a riesi sa co? Ako sa chudacik Dean citi...Bleh...
A tiez mi ho neznechutili tvorcovia.....
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:05

Já to eberu tak, že Dean je ten dobrej a Sam ten špatnej... Ale v minulý sérce mi Sam lezl na nervy jako nikdy dřív. A co hůř, věděl, že je to špaatný (ale omlouvá ho to, že už byl závislák). Chápu, že se nechal oblbnou Ruby, ale vy zapomínáte na jednu věc; je to Winchester, ten má přece zvládnout všechno na jedničku Wink Já jsem měla po většinu času radši Deana. Na Samovi mi vždycky vadilo, že chce všechno rozebírat. A jj, Dean udělal spoustu blbostí, ale ty Samovi jdou prostě víc vidět...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:06

The Vessel (fay tohle má úspěch 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 312566 ) ... děkuju všem,že mě ho znepříjemňujou tak,že tím právě prohlubují moji lásku k Sammymu 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 430869
citácia :
[ Cool Sam je p**a Cool
Drsní muži nepláčou, pouze pijí Smile
(to řekl John Constantine a ne já, a imho by k němu měli jít oba bratři do učení)
05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 449740 No Porty.,...tohle jsi nechtěl říct,že ne 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 873139 to se mě teda nelíbí Evil or Very Mad ...no ale jinak tě Sam poslechl s tím,že pijí...pravda...asi bylo myšleno něco jiného než krev...ale tak závislost je závislost 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 1319


Naposledy upravil janka410 dňa 15.09.09 22:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:08

Tak aj ja sem niečo napíšem.

No Dean a jeho obviňovanie. Podľa mňa by sa mal zamyslieť nad sebou (viem mám s väčšinou taký istý názor) Nestačí, že aj ten sprosý anjel naňho žmurká ako nejaká ku*va na novú obeť, že si bol super Sammy a tak a ešte aj dean nato pridal do ohňa. Janka mala pravdu keď písala, že na Samovi sa to dalo vidieť, že je mu to ako ľúto.

Tak THE VESSEL. No neviem čo mám nato povedať. jednoducho si to VESSELOVANIE viem predstaviť akurát na konci série keď nejako deana presvädšia anjeli alebo sam alebo ja neviem, že kto ešte. Ale skoro sa toho nedočkáme podľa mňa.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:08

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 Tak po komentářích Portable.Device mě úplně přešla bojová nálada. Přesně tohle jsme tady potřebovali - názor na věc s pohledu chlapa.... 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 312566 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 A te´d to jako nemyslím ironicky, ale vážně. Protože to mě nikdy nepřestane fascinovat, jak odlišně vnímají SN někteří chlapi a naopak fanynky. 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 868694 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 316745 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 316745

Fakt nemám síli cokoliv psát, úplně uhasil moji žízeň po argumentování.... 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:09

Night Angel napísal:
Chápu, že se nechal oblbnou Ruby, ale vy zapomínáte na jednu věc; je to Winchester, ten má přece zvládnout všechno na jedničku Wink

To iste aj Dean nie? On zacal apocalypsu...mal vydrzat ako John...

Strasne mi vadi jak vsetci stale pisete ako milujete SN kvoli pribehu o dvoch bratoch a ako Vam strasne vadi Castiel, ako hlavna postava a ako sa miesa do vztahu bratov, to iste aj Ruby. Ale co prispevok to Dean, Dean, Dean, Dean...to je podla mna len jeden brat...takze SN milujete kvoli tomu aky je Dean uzasny a nie kvoli vztahu bratov...vsetci stale nadavaju na Sama a ked urobi Dean nieco spatne, tak THE DEAN dostane zakazdym ospravedlnenku...
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:11

Jo a tohle byla poslední kapka:

Portable.Device napísal:
Dean se lituje už jen z principu...

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 316745
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:13

Porty: tieto dve ti vyšli:

I kill you napísal:
Sam se lituje protože se lituje Dean
SOON! napísal:
Dean se lituje už jen z principu...

Aj ja súhlasím s tým, že to Sam posral, keby to bolo celé o tom istom.. aj keď neviem, čo konkrétne myslíš, že je "ošmahnuté" a neviem odkiaľ..

Cleo:
citácia :
to je podla mna len jeden brat...takze SN milujete kvoli tomu aky je Dean uzasny a nie kvoli vztahu bratov...

a preto milujem WINCEST!
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:13

Porty: si to skvelo vystihol. proste lepšie sa to opísať nedá. 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 312566 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 312566 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 312566

Fay: no aspoň niekde musia byť pokope. lol!


Naposledy upravil str8tking dňa 15.09.09 22:15, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:14

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 ano...tohle přesně jsem potřebovala...takovejhle rozbor epky a SN a jsem spokojená 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 312566 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 99937 Porty tebe jsme tu s tvýma názorama potřebovali a prosím...piš častejí 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 312566
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:16

Night Angel: ide práve o to. Keď Sam zomrel, videli sme, ako sa Dean správal a "šokujúco" potom utekal na križovatku, ako cleo píše, aj preto, že bez Sama nemohol žiť, ale hlavne preto, že je pokrytec. Priviedol si ho naspäť a ostatné mal v paži. Sam sa to aj tak dozvedel a nerumázgal mu niekoľko epizód na pleci, namiesto toho sme boli svedkami, ako Deanovi preplo, že o rok pôjde do horúcich pekiel. By ma zaujímalo, čo by sa stalo s Deanom, keby sa mu Sama nepodarilo priviesť naspäť. Možno by dopadol ešte horšie ako Sam, bohvie. Ďalej, Dean teda išiel do toho pekla. Ako to Sama zobralo sme videli počas jednej epky, ako to Deana zobralo, neviemkoľkokrát tam vyrevával pri aute. Potom Samovi ešte jednu natiahol, že čo si to on dovoľuje správať sa ako hovädo potom všetkom, čo prežil.
Myslím, že obaja sa správali ako debili, len tam stále vidím nápis IDIOT, ktorý bliká nad Samom a Deanom svieti svätožiara...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:17

cleo napísal:
Riesilo sa hlavne to ako Dean fnuka, ako sa Dean citi, Dean, Dean, Dean...zacala 5 seria a riesi sa co? Ako sa chudacik Dean citi...Bleh...
A tiez mi ho neznechutili tvorcovia.....
tak jako jo, ale zas vem si, že první série byly spíš o Samovi, tak měla přijít řada i na Deana, akorát to nemuseli dělat zrovna takhle.

fay napísal:
aj ja som si o veľa ľudoch často myslela do poslednej chvíle, že sú ako tak v pohode a "na mojej strane" a nakoniec to dopadlo tak, že ja som bola ten idiot, čiže to berem v pohode.. stalo sa..
to máš těžký... já osobně bych Ruby moc nevěřila... přece jen bych věděla, že je démon. ok, pomohla, ale pořád bych věděla, že je démon. já to takhle mám se všema lidma. mám na nich ráda hodně věcí, ale vždycky mi svítí červený majáček, když vim, že udělali něco, co mi vadí nebo mě nějak urazilo... oni to teda většinou nepoznaj, ale můj postoj k nim se pak od toho odvíjí. myslím, že tohle mám s Deanem společné. + taky bych předpokládala, že andělé budou na té správné straně a že ví, co dělaj...

Portable.Device napísal:

Sam se lituje že umřela Jess a on za to může
Dean se lituje protože umřet papá
Sam se lituje protože se lituje Dean...
ale všimni si, že Sam se vždycky lituje za oba... jaks to tak psal, tak se divim, že se mi SN ještě úplně neznechutil (je fakt, že mi přijde, že po 2. sérii to krapet upadá...)
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:18

Co se týče té Ruby a že Sam šel za ní místo za Deanem... tohle je věc, kterou by bráškové rozebírat neměli... kdyby Ruby byla opravdu na jejich straně a Sam by zabil Lilith a byl by spokojenej.
Dean by musel zavřít hubu a svýho brášku a jeho snahu ocenit.

To, že to Samovi nevyšlo, je už věc jiná.
Ovšem s tou závislostí a vůbec...všeobecné tajnosti... to vážně dobrotu nenadělalo. 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 1319

Zase, že Deana v pekle zlomili... tady bychom se mohli hádat, že když Winchesterové mají všechno zvládat na jedničku... Dean by to seriózně poděl.l a byla by to vážně jeho chyba. A na ty svý obhajovací řeči by neměl zkrátka nárok.

No, proč to píšu... vidím, že se to tady rozběhlo a tak jsem zavařila hlavu a zkusila se nad tím zamyslet zase z dalšího pohledu. Laughing

A co z toho vyplývá... BORDEL!!! ... začínám mít v hlavě vidinu takový tý rvačky, kdy si oba budou dávat přes hubu a počet úderů bude podle toho, kdo to poděl.l víc. Laughing Laughing ....to by byla nejlepší šance na usmíření... oba by dopadli úpln stejně a zjistili by, že vlastně nemají, proč se hádat. Laughing Ovšem to bych se dost bála o jejich zdraví, protože oba udělali tolik chyb, že si zadělali na doživotní pobyt ve špitále. Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:20

citácia :
[quote="Night Angel"]
cleo napísal:
Riesilo sa hlavne to ako Dean fnuka, ako sa Dean citi, Dean, Dean, Dean...zacala 5 seria a riesi sa co? Ako sa chudacik Dean citi...Bleh...
A tiez mi ho neznechutili tvorcovia.....
tak jako jo, ale zas vem si, že první série byly spíš o Samovi, tak měla přijít řada i na Deana, akorát to nemuseli dělat zrovna takhle.

No prvá bola tak o Samovi ale o deanovi ide už tretia séria. A ako spoileri hovoria za seba tak to aj tak zostane.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty15.09.09 22:23

Sarinka napísal:
Ako to Sama zobralo sme videli počas jednej epky, ako to Deana zobralo, neviemkoľkokrát tam vyrevával pri aute. Potom Samovi ešte jednu natiahol, že čo si to on dovoľuje správať sa ako hovädo potom všetkom, čo prežil.

prídeš mi PRAŤ ty kofa!!! 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 316745 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 316745 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 316745 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 316745 05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 316745

Night Angel napísal:
já osobně bych Ruby moc nevěřila... přece jen bych věděla, že je démon. ok, pomohla, ale pořád bych věděla, že je démon. já to takhle mám se všema lidma. mám na nich ráda hodně věcí, ale vždycky mi svítí červený majáček, když vim, že udělali něco, co mi vadí nebo mě nějak urazilo...

sama Ruby to ale pekne "odôvodnila" - kedysi bola sama človekom a nejakým spôsobom si to uvedomuje.. dokopy predsa nevieme, čo Ruby v minulosti spravila, akurát to, že bráchom pomohla (aspoň do určitého bodu)

Samabel: kiež by sa porvali jak psi (ako naposledy, ouuu, málo krvi a rýchly odchod), to by bola nádhera.. potom by sa objali, dali si udobrovací kiss 603 a bolo by vyriešené - jak v materskej škole..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sponsored content





05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 05x01 Sympathy for the Devil   05x01 Sympathy for the Devil - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
05x01 Sympathy for the Devil
Návrat hore 
Strana 4 z 8Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» 05x01 Sympathy for the Devil
» 05x20 The Devil You Know
» 05x20 The Devil You Know

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Piata séria-
Prejdi na: