Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Aké iné seriály sledujete?

Goto down 
+27
Panthera
JMMM
stuch_sammy!
niki-morgan
Kika
janča
lenkka
J-girl1
str8tking
SkreechTina
sisel
dzajnisko
Weronička
Chrystelle
Samabel
janka410
mummy
Night Angel
Zizi
Hiro666
EngieB
Sarinka
cleo
dion-fortune
kaja666
Portable.Device
Fay
31 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next
AutorSpráva
Portable.Device
Crossroads demon
Crossroads demon
Portable.Device


Počet príspevkov : 301
Registration date : 19.07.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty24.02.10 7:54

Cool já jsem teď konečně dojel LOST a přemýšlím kam se vrhnout dál. Poradí mi někdo? Laughing V současné době uvažuji nad tímhle:
Veronica Mars (soapka, sice jsem to už jednou viděl..ale Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 934194
Whistler (soapka, asi z kanady z lyžařského (!) prostředí)
TVD (dát tomu druhou šanci? Twisted Evil
Nebo dojet díly které se mi nastřádali u BONES, CASTLE a HUMAN TARGET.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty24.02.10 8:17

porty: no ja by som asi dopozerala toho castle a bones... to sú seriály, ktoré mám aj ja na zozname Laughing ale samozrejme je to na tebe Wink

tina: o big ban theory som už veľa počula a veľa ľudí to pozerá a chce, aby som to aj ja kukala, ale ja bohužiaľ fakt nestíham a navyše takéto vtipné vecičky nemám až tak veľmi rada 603 každopádne ďakujem za tipy, znejú super Wink

ps: ešte ma dorazilo, keď sa v mentalistovi objavilo meno zachariah a je len, že wtf? anjel? a nakoniec to bol "iba" duch Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 316745
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty24.02.10 13:08

Nic se nemůže rovnat mému wtf výrazu, když jsem ve White Collar uviděla Crowleyho v kostele. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 99937
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty24.02.10 13:59

Panthera: tiež si šakala piggy bankera?? (ja yo Very Happy )
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty24.02.10 18:01

Fay: Asi tak, sice se na konci snažil spravit reputaci - zakrslý a obtloustlý hajzlík, ale já už se dávila. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty10.03.10 18:29

Tak ma za sebou novu cast Lost .
Spoiler:
Návrat hore Goto down
niki-morgan
Pocestný duch
Pocestný duch
niki-morgan


Počet príspevkov : 108
Age : 34
Bydlisko : Praha
Registration date : 05.06.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty11.03.10 12:28

Hiro666 napísal:
Tak ma za sebou novu cast Lost .
Spoiler:

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty11.03.10 15:31

Hj, nepředpokládám, že tu je někdo, kdo nezná Buffy,... Jak jsem zjistila, že ji budou dávat v telce, tak jsem se rozhodla se na ni podívat (přetáhla jsem si od bratra z PC první série...) - všimli jste si někdy, že zatímco je Angelus normální vybledlej týpek s vybledlými rty, tak Angel na druhé straně má růžovou rtěnku???
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty11.03.10 20:40

Prave som dopozeral novu cast Chucka.
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty17.03.10 20:31

Tak ma za sebou novu epizodu Chucka .
Nieco sa tu dozvieme o Caseyho minulosti.
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty06.04.10 22:31

Právě jsem dokoukala novýho Doctora Who a bych řekla pravdu, tak se mi to líbilo... Sice jsem si původně myslela, že se na tenhle díl podívám a dál už nic, ale v poslední době jsem se rozhodla dát tomu šanci a celkem si ji to zasloužilo Wink. Nový herec je sice pořád v jistých ohledech dost nesympatický, ale hraje to dobře a jako nový Doctor mi vyhovuje. Po těch blbých protahovačkách s Davidem je to sice velká změna, ale nějak to nevadí... akorát je tu ta věc s novou TARDIS v jejímž středu někteří lidé vidí velký penis, který ale naní až tak zlý, když se rozhodnete tuto myšlenku ignorovat XD
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty09.04.10 20:50

Prave som dopozeral 13 cast 3 serie Chucka.
Uf ale sa tu diali veci.
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty13.04.10 15:46

Tak ako tesime sa na novu zajtrasiu cast Glee ?
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty13.04.10 15:50

To už bude zajtra?? Shocked Shocked No konečne. Už som aj zabudol, že kedy to bude, bo to už dáááááááááávno nebolo. Ale teším sa Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 170639 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 170639
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty22.04.10 22:34

ľudia tak táto časť Glee bola FENOMENÁLNA Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 170639 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 170639 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 170639 Ja som nesmierne šťastný. Proste ako to celé teraz dali a všatko, scény, klipy, choreografie no a kostímy. Á samozrejme staré Madonna oldies. jaj vedel by som vrieskať taký som nadšený. áááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá a stalo sa. Tak konečne sa mi uľavilo. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 170639 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 170639 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 170639 EPIC!EPIC!EPIC! I LIKE IT SO MUCH. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 891817 Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 891817 GLEE
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty22.04.10 23:19

ja som si dnes pozrela 14. a 15. glee, lebo minulý týždeň som nestihla a boli to príjemne strávené dve hodinky 702 najnovší diel bol ozaj veľmi kvalitný. madonna forever Laughing presne ako povedal king, bolo to EPIC Twisted Evil teším sa na budúci týždeň cheers
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty22.04.10 23:46

Ja sa tesim hlavne na lady gaga epku 702
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty23.04.10 0:18

A já bych měla dokoukat těch posledních pět dílů. Shocked Laughing Laughing No, to jsem teda zvědavá kdy. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 999804 Hmmm, vidím to na konec června. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 868694 Laughing
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty01.05.10 19:11

Nevíte někdo, kde bych mohla streamovat/stáhnout staráho Doctora Who? na YT to všechno BBC zablokovala...
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty29.05.10 22:53

Dnes som si pozrel finale 3 serie Chucka ,ktore malo dzlku dvoch dielov.
Finale sa mi pacilo viac ako finale 5 serie Supernatural.
Spoiler:


A teraz ku Lost.
Ako zrejme viete ,ze v pondelok bol odvysielany finalne diel serial. Napriek tomu ,ze sa neobasnili vsetky otazky serialu. Ja ale aj tak povazujem Lost za kvalitny serial.

A mame tu dasli serial The Mentalist.
Spoiler:


Dalej tu mame Smallville a 9 serie, ktora sa mi velmi pacila.
A hlavne vo finale serie bol boj medzi Clarkom a Zodom.
Nieako ako u Supernatural ,kde celu 5 seriu clovek caka na suboj Lucifer vs Micheal.

A napokom tu mame fantasy serial Legend of the Seeker.
Kde bolo priam epicke finale. A hlavne v druhej serie je vyborna a to aj vdaka Care.Len skoda ze to serial nebude mat 3 serie, ked sa to skoncilo otvorene.


A mimochodom serial Glee ma uz teraz istu 3 seriu.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty02.06.10 13:14

neviem, či sa už tento seriál spomínal, ak áno tak mi to prepáčte, ale mna dostal seriál Life unexpected už teraz sa teším na druhú sériu Smile

Spoiler:

Vrelo odporúčam tento seriál Smile Síce neni fantazijný, ale z bežného života. Smile
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty08.06.10 22:22

Videl niekto Grey's anatomy? Tomu hovorim epic finale.

Spoiler:

Mentalist

To finale ma strasne sklamalo Sad

A dnes sa straaaasne tesim na finale Glee bounce
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty09.06.10 10:13

no tak ja som tento rok zatiaľ úspešne dopozerala Supernatural, Vampire Diaries, Leverage a Glee.

ešte sa chystám na pár ďalších seriálov, ku ktorým sa teda vyjadrím až dopozerám série 603

Názor na finále Supernaturalu si môžete prečítať v danom topicu a myslím, že z vyššie uvedených je najslabšie 603

Vampire Diaries mali veľmi dobré finále. Skončilo sa to cliffom, motivovalo to ľudí k tomu, aby nedočkavo čakali na druhú sériu. Vampire Diaries nepatrí k seriálom, ktoré by som hodnotila vysoko, keďže mi bohužiaľ nesadla väčšina hercov, ale musím pripustiť, že je to celkom dobre spracované a príbeh sa mi páči stále viac a viac. Finále ponúklo pár zvratov, pár prekvapení, pár vecí, čo sme očakávali, ale hlavným plusom je, že vás navnadilo na to, aby ste so seriálom pokračovali a to je to na čom pri finále záleží.

Leverage- no hej, skoro sa k tomuto seriálu vyjadrujem, keď už je 3 serka pomaly za rohom Laughing ale aj tak. druhá séria bola kvalitná a finále ma chytilo za srdce. ten koniec Shocked Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 87642 teším sa na tretiu sériu a som veľmi zvedavá ako to všetko nakoniec dopadne. takže Leverage sa tiež nemá začo hanbiť. myslím, že finále druhej serky je ešte lepšie než bolo prvej 603

Glee. No tak tomu teda hovorím posledná epka. Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 103511 párkrát som aj zaslzila. geniálne to vymysleli, že to spravili tak ako to spravili. rozhodne budem pozerať aj druhú sériu a už teraz sa na ňu veľmi teším. je síce pravda, že pár vecí ešte treba doriešiť, ale na to bude priestor v druhej sérií. Myslím, že tvorcovia odviedli geniálnu prácu a glee je jedným z naj nových sériolov tohto roku. každá epka mala niečo do seba, nedá sa povedať, že by čo i len jediná nestála za pozretie a ukončili to bravúrne, takže glee si získalo moje srdce a priazeň Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 430869
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty09.06.10 11:02

práve som dopozerala finále Glee a bolo to geniálne. Uprimne som si pri niektorých scénach poplakala ... koniec to bol skvelý a teším sa už teraz na druhú sériu. Glee ma jednoznačne chytilo za srdce Smile
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty09.06.10 14:44

ja neviem, či budem pozerať ďalšiu sériu Glee. Posledná epka bola skvelá, ale dodrbali tam niečo, čo som celú dobu dúfala že nespravia.. keď si spomeniem, ako sme pred rokom kukali pilot dookola.. ach..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sponsored content





Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aké iné seriály sledujete?   Aké iné seriály sledujete? - Stránka 24 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aké iné seriály sledujete?
Návrat hore 
Strana 24 z 31Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: