Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Ten Inch Hero

Goto down 
+36
sunshine
Fay
Husitka
wiktoriano
str8tking
kattie
Sashenka30
Dzowika4
noky
lentilka
Janka
evetka
Ewis
lajda
lenkka
sonca12
Anwiel
Zizi
CrazyD
Soniq
Weronička
bookika
Ettie
aryana7
Kaja
Silvia
LenkaX22
Kristine
Chrystelle
SNlois
dion-fortune
Madlen
Night Angel
janka410
Samabel
Sarinka
40 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorSpráva
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty24.05.09 23:21

Zizi napísal:
Fay: No ani mi nevrav, jasné že viem. Niektoré vety viem aj po nórsky Ten Inch Hero - Stránka 10 99937 Ten Inch Hero - Stránka 10 99937 Neviem ale ak originál tak väčšinou podporujem aj s nejakou alternatívou zrozumiteľnosti, pre prípad, že prejaví záujem aj nezainteresovaná strana (kamošky, ktoré si museli zvyknúť, že im o takýchto filmoch stále hovorím) Ten Inch Hero - Stránka 10 99937 Ten Inch Hero - Stránka 10 99937


aj to sa da riesit diplomaticky - 1ks napaleny DVD rip s titlami.. Very Happy:D:D:D ale ved nebudem ta ukecavat na podporovanie US ekonomiky kupou DVD.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty25.05.09 0:03

fay rozmýšlam, že aj mne by si mohla objednať to TIH Ten Inch Hero - Stránka 10 999804 Ale asi radšej podporím anglickú ekonomiku a kúpim si Doctora Who... confused
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty25.05.09 0:16

cleo napísal:
fay rozmýšlam, že aj mne by si mohla objednať to TIH Ten Inch Hero - Stránka 10 999804 Ale asi radšej podporím anglickú ekonomiku a kúpim si Doctora Who... confused

to sa dohodneme, ked to budem objednavat.. kua, to bude, dojde mega balik 1x1m co vsetko chceme.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty25.05.09 0:17

fay: ten balík bude vážiť tonu Ten Inch Hero - Stránka 10 99937 však počkaj až ti príde zoznam odo mňa Ten Inch Hero - Stránka 10 99937 Ten Inch Hero - Stránka 10 99937 Ten Inch Hero - Stránka 10 99937
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 46
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty28.05.09 14:43

sunshine napísal:
Scéna s tampónmi bola skvelá. A videla som pár dielov SN, ale až po TIH ma Jensen zaujal natoľko aby som si pozrela celý SN a som nadšená. TIH bol naozaj veľmi podarený film, hlavne pre mňa romantičku. Razz

Mně se TIH taky moc líbil a rozhodně bych byla ráda, kdybych si ho mohla koupit v ČR na DVD, abych ho aspoň nějak podpořila. A Jensen v něm podal opravdu skvělý výkon, takže se nedivím, že jsi ho pak chtěla vidět i jinde.

sunshine napísal:
Ale áno podaril sa. Mne sa film veľmi páčil. Pozrela som si aj MBV a to sa nedá porovnať. Ale Jensen tam bol zlatý. Dnes si chcem stiahnuť nový film s Danneel. Btw nevieš či u nás vyjde DVD TIH?

Myslím si, že porovnávat dva úplně odlišné filmy úplně dobře nejde. Navíc všichni víme, že horory mívají málokdy kvalitní scénář, spíš v nich jde o to, jak zajímavé je vyvražďování osazenstva, jak hrůzostrašný je vrah atd. A MBV ve 3D pro mě naprosto upřímně byl úchvatný zážitek.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty10.08.09 13:26

Už dávnejšie som našla video Behind the scene Ten inch hero a teraz keď si upratujem zložku som ho opäť vyhrabala. Tak som vám ho upla na uložisko ak by mal niekto záujem Wink
kód:
http://www.ulozisko.sk/199758/TIHbts.wmv
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty20.08.09 18:00

Taky už jsem viděla TIH, je to super romantika a pěkný písničky. A ti chlapi jsou taky super. Myslím přítele Piper a Jen. A samozřejmě Jensen ten nemá chybu. S tou barevnou hlavou a těma tričkama. Nejlepší je ale na konci, jak přijde normálně oblečenej a bez těch všech ozdob na hlavě. Úplně nejlepší je ten konec, když jsou všichni na pláži, šťastní jak to s nimi dobře dopadlo. Jensenovi to tam sekne, vlasy nakrátko, vítr mu je učesal na "ježka", tak jak ho známe ze SN. Tak mu to asi sluší nejvíc. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty20.08.09 19:13

no ja už mám nejakú tú dobu doma originál vďaka fay Ten Inch Hero - Stránka 10 348507 Ten Inch Hero - Stránka 10 891817 ale dosť ma sklamal dizajn 603 akože sorry, ale fakt nič moc Rolling Eyes mohli lepšie spraviť tú menu stránku.... navyše na dvd nie sú žiadne bonusy Suspect akože wtf??? ešte dobre, že na nete sa dá zohnať všetko Laughing

ale tak podporila som jena, som spokojná Ten Inch Hero - Stránka 10 934194 teraz už len zohnať mbv a friday 13th 601

inak som tento film pozerala na chate s kamoškami (a kamošmi) a veľmi sa páčil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty20.08.09 19:36

No ja osobne som veľmi šťastná, že sa napokon ten film dal zohnať. Pamätám si ako sa objavil prvýkrát, to som bola doslova na vetvi, pretože vieme aké reči tomu predchádzali. Že pôvodne nemal vôbec vyjsť na DVD a už vôbec nie v Európe a tak, takže mne vôbec nevadí, že nemá bonusy, alebo že je tam menej prepracované menu. Proste som rada, že vôbec máme možnosť ho vidieť. Mne napríklad trošku vadí, že sa asi nikdy nedožijeme DVD s českými titulkami, ale aj tak ako tu už raz niekto podotkol. Načo titulky, keď to poznám už aj pospiatky Very Happy

Inak je to pekný film. Ja mám takéto filmy rada, preto som z neho možno viac ako nadšená a možnosť vidieť jensena úplne inak ako v iných filmoch sa mi tiež páčilo. Videla som ho už nespočetne veľa krát, poznám ho naspamäť a v blízkej budúcnosti si ho ešte plánujem pozrieť. Som jedna z tých strelených ktorým sa tento film proste páči a o každej postave sa dá čosi povedať 603 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty20.08.09 20:28

no mne to teda vadí, že to tak dokafrali. akože pýtajú za to 20 libier či koľko a dokopy na ňom nič nie je Suspect samozrejme som rada, že sa to vôbec dostalo na dvd, ale tak už keď to schválili a začali predávať, tak to mohli trocha lepšie spraviť Rolling Eyes skrátka aj keď je film akokoľvek dobrý, na dvd by malo byť niečo extra. film sa predsa aj dá zohnať na nete a zadara v rovnakej kvalite ako je na dvd, tak mohli sa posnažiť, nech to vyzerá lepšie.... ale tak čo už no Rolling Eyes

mne sa film ohromne páčil, aj preto som si kúpila dvd Twisted Evil a páčil by sa mi aj keby v ňom jensen nehral, čo sa napr o mbv povedať nedá Rolling Eyes ale celkovo ma to dvd trocha sklamalo... niežeby som čakala, že na ňom bude neviem čo, ale tak aspoň gagy tam dať mohli Rolling Eyes no čo už s nimi... mantákmi Laughing

ale film je to fakt super Twisted Evil normálne som si musela ísť pozrieť nejaké scény Laughing rozmýšľam, či nespravím video Ten Inch Hero - Stránka 10 999804
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty20.08.09 20:41

dion: no hej to je pravda je blbé, že BTS a aj Gagy sú prístupné na nete a na DVD nevyšli, čo je dosť divné, ale tak logiku v tom radšej ani nehľadám Ten Inch Hero - Stránka 10 99937 Ale ako píšeš film je to super a ja by som si ho tiež pozrela aj keby tam Jensen nebol. Proste sa mi páčil celý ten príbeh a tiež jednotlivé príbehy postáv Ten Inch Hero - Stránka 10 177401 Podľa mňa vynikajúci film, ktorý je neprávom nedocenený confused
LOL ja som si pozrela Gagy aj keď na SN to ani zďaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleka nemá Very Happy
Návrat hore Goto down
snoopy185
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 1
Registration date : 12.01.2009

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty10.01.10 15:17

ahoj mate niekto titulky k tomuto filmu?
diky Smile
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty10.01.10 16:03

snoopy185: to záleží na tom k akej verzií vzhľadom nato, že ich je niekoľko Wink

tu je dokaz na 2 druhy: jedny sú na verziu 512 MB tie síce obsahujú niekoľko chýb, ale pozerať sa to s nimi dá Wink
tie druhé sú synchronizované s pôvodne nórskymi titulkami na DVD, takže sú upravené. Hádam pomôže Wink

Radšej to dávam na dva servery len pre prípad Wink
kód:
http://www.megaupload.com/?d=0W73OZVD
kód:
http://www.ulozisko.sk/249923/Ten_Inch_Hero.rar
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ten Inch Hero   Ten Inch Hero - Stránka 10 Empty

Návrat hore Goto down
 
Ten Inch Hero
Návrat hore 
Strana 10 z 10Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci :: Jensen Ackles-
Prejdi na: