Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Filmy

Goto down 
+43
Panthera
Portable.Device
Husitka
Fay
kaja666
wiktoriano
Kika
str8tking
Klenotka
lentilka
cleo
lenkka
Mystic
nikita
Zizi
Chrystelle
bareness
Kristine
Anwiel
dzajnisko
calla
Kaja
Faith
Lex
Night Angel
ThomasCrown
Soniq
CrazyD
Weronička
sisel
Ettie
jana7413
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Silvia
janka410
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Madlen
Hiro666
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next
AutorSpráva
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty26.08.08 20:59

sisel ja som to minule videla. Nic moc, ten zaver sa mi moc nepacil Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty26.08.08 22:04

Jumpera jsem viděla a taky se mi moc líbil Very Happy Líbil se mi ten nápad, byl to takový zajímavý film.
Zítra bych měla jít do kina na Bathory, jestli to vyjde. Jsem zvědavá...
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty26.08.08 22:17

Jak jsem psala, mně Jumper přišel dost na oddech... některé scény pro mě byly trochu nedokončené. Ale Haydena mám ráda.
Hellboy - viděla jsem jedničku a za žádnou cenu mě nedonutíte vidět dvojku Rolling Eyes
Janka mi dala jako tip Equilibrium a to můžu jen doporučit. Twisted Evil Twisted Evil Skvělý film a skvělí herci. 703
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty26.08.08 22:23

joj Equilibrium mam rada tiez odporucam Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty26.08.08 22:41

aaaa christian bale Filmy - Stránka 11 430869 Filmy - Stránka 11 430869 Filmy - Stránka 11 430869 Filmy - Stránka 11 430869 ow ano Equilibrium je moja srdcovka Filmy - Stránka 11 430869 Filmy - Stránka 11 430869 Filmy - Stránka 11 430869 straaaaaašne sa mi to páčilo 603 603 603
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty26.08.08 22:42

Jo jo, Equilibrium je také můj favorit. Viděla jsem ho sice už hrozně dávno, ale do teď mám před očima některé parádní scény. 704 cheers Jak chudák plakal na tom chodníku.... Filmy - Stránka 11 71416
Musím na to zase někdy kouknout....dík za připomenutí. Filmy - Stránka 11 284389
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty26.08.08 22:44

Chrys aj ja by som si to kukla ale zistila som ze to brat zobral do Anglicka Filmy - Stránka 11 71416 Filmy - Stránka 11 202744
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 9:16

veru veru equilibrium je skvely film cheers ... a christian bale tam bol uchvatny,uplne uzasny,tam si ma ako herec ziskal .. nooo a Bathory film odporucam,ja som na tom bola a mne osobne sa to pacilo 601
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 9:28

LenkaX22: ty si bola na Bathory? no pekne Suspect
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 9:40

noo bola,uz daavno uz asi mesiac dozadu 603
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 9:42

no pekne od teba Lenka faaakt Filmy - Stránka 11 71416 ... tak poviem Lukasovi nech to teda stiahne ked si sa na mna vybodla Filmy - Stránka 11 71416
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 9:45

ale to som bola s Marekom, to bolo take ako keby prve oficialne rande,alebo tak,takze sorry,ale nemohla som ta zavolat 603
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 9:46

no sak dobreee ja to beriem Wink ale tak mohla si aspon povedat ze si na tom bola ale ty nie ty Evil or Very Mad .... velmi mile od teba ... ani toho filmu Dark Knight som sa od teba nedockala


Naposledy upravil LittleDevil dňa 27.08.08 9:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 9:52

sak sa ani doma nezdrzujem,tak jak mozem volaco stahovat???? sak ale ty si to videla neee?? tak som si myslela,ze to uz netreba stahovat,ked to uz mas okuknute, po nejakom mesiaci aj nieco som bola vcera konecne vecer normalne doma,takze tak.. no nemam cas ani kukat filmy a nie to este stahovat .. tak sorry... i am so sorry Filmy - Stránka 11 572728
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 9:54

hej mam to kuknute bola to shitna kvalita ale kukla som si a tak dufam ze lukas stiahne v lepsej
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 10:31

Ja viem, asi som pozadu, ale nedávno som videla Hortona a hrozne sa mi páčil. Pekne to je spracované - a na konci som s lenkkou vybuchla smiechom, keď spustili Can´t find this feeling - hneď nás napadol Dean ako si to nôtil v aute Filmy - Stránka 11 99937 Filmy - Stránka 11 99937 Filmy - Stránka 11 99937 Filmy - Stránka 11 99937
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 11:15

no tak ja som za posledných pár mesiacov videla pár filmíkov, tak podám správu... totiž to som moju malú vášeň trochu zanedbala, tak teraz doháňam.

no z animákov som videla Bee Movie (alebo teda Pán včielka). no je to taká rozprávočka skôr pre tých menších, mne to tak prišlo. veľmi ma nenadchla. potom to bol animák Hurton hears a Whos, čo bolo zas pre tých menších, ale na konci som vyzerala asi takto Shocked Shocked Shocked Shocked , že čoooooooooo????????? keď začali spievať tú pesničku, to potom bolo zas, že Filmy - Stránka 11 99937 Filmy - Stránka 11 99937 Filmy - Stránka 11 99937 Filmy - Stránka 11 99937 Filmy - Stránka 11 99937 Filmy - Stránka 11 99937

s kamoškou sme sa tu v Prahe vybrali do kina podporiť SLOVENSKÚ produkciu. pozreli sme si Bathory a boli sme unesené celým filmom. no bol jednoducho SQWELÝ!!!!!!!! ešte sme sa rozhodli, že podporíme aj českú produkciu a budúci týždeň sa chystáme na Máj od F.A.Brabca, ktorý mimochodom točil aj Kytice, čo sem si nedávno tiež pozreli na pc. tak sme v očakávaní, aké to bude.

no a na leto som nabalila Achmeda asi 25 filmami, že keby nebolo čo robiť a nudili by sme sa, tak že aspoň bude trochu kultúrne žiť. poviem len, že sme teda všetky ešte nevideli a kopa ich ešte ostala.
teda začnem tým, že sme videli Zodiac robený podľa skutočnosti (je aj rovnomenná kniha). mala som ju na 2 cd, prvá časť bola taká nemastná-neslaná, ale druhá časť sa pekne rozbehla a bolo to parádne. potom to bol film Walk The Line o Johnnym Cashovi. celkom pekný. ďalej to bol film Juno. veľmi dobrý a hlavná hrdinka dosť svojrázna, to sa mi páčilo. no a tiež jeden úžasný film je Stranger Than Fiction. už od polovice, keď sa tí dvaja (postava z knihy a spisovateľka) stretnú, tak nemáte šajnu, ako to celé dopadne. je to fakt super film, odporúčam pozrieť (tak ako aj ostatné). videli s kamoškou aj Jumper. dobrý nápad a ja zápletka a koniec sme teda nečakali, len mne tam chýbalo, trochu objasnenia okolo tých dvoch skupín, čo si tam idú po krku, čo by som sa asi dočítala v knižke (lebo film je robený podľa knižnej predlohy). včera sme si pozreli Smokin Aces, kde som čakala viac tej akcie a strielačiek podľa traileru, čo som na film videla. no len vo filme sa to tak nejak vlieklo, ale bolo to dobré, hlavne už tak pri konci. no a koniec bol zase shocking, som len pozerala, ako sa to celé vyvŕbilo a ten absolútny koniec tesne pred záverečnými titulkami bol ozaj SQWELÝ!!! to som im brala, že to tak spravili.

no a to najlepšie som si nechala na záver Filmy - Stránka 11 284389 Filmy - Stránka 11 284389 Filmy - Stránka 11 284389 vzala som v pc aj film P.S. I Love You, lebo som na našom servery našla, tak som teda bola zvedavá, že čo to bude a... OMG tak Jeffrey je tam taký NEODOLATEĽNÝ, že som z toho skoro nemohla. to som weru musela pekne predýchavať... uuuuuf... BOŽE!!!! a ten jeho úsmev... úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúfha... no jop no, treba vidieť. a film? no jednoducho: TO JE TEN NAJLEPŠÍ FILM, AKÝ SOM DOTERAZ VIDELA Z TOHTO ŽÁNRU!!!!! to musím priznať. ja ako laický a amatérsky (povedzme že) znalec filmov od dajakých 90-tých rokov, tento film žeriem. no ako nikdy v živote som tak pri filme nerevala, ani pri Titanicu, ako tu. proste od prvej scény až po totálny koniec som bola v slzách. taká KRÁSNE A DOJEMNÉ TO BOLO!!!! a akonáhle som sa upokojila a vysmrkala, už tu bola ďalšia scéna, čo som zas spustila. no a kamoška tiež. v izbe bolo také hrobové ticho, počuť bol len počítač a vzlyky a smrkanie a trúbenie do vreckoviek. no weru boli sme smrteľne dojaté. až tak, že sme si museli ísť po filme jednu zapáliť. inak sa nedalo. (a choďte potom, po takomto filme niekomu na svadbu a pokúšajte sa neplakať od dojatia pri každom slove--- ja som sa držala... lebo tak, ja som bola tá, čo bola o dva dni na to na ujovej svadbe)

tak toť vsjo odo mňa, podala som vám hádam vyčerpávajúcu správu o tom čo som videla. hádam som aj dobre odporúčila voľačo na kultúrne vyžitie. keď pozriem nejaký ďalší dobrý film zas napíšem (nebojte už to nebude takto dlhé)
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: .............   Filmy - Stránka 11 Empty27.08.08 21:58

Nikita : Dakujeme, Filmy - Stránka 11 312566 parádne si nám to rozpísala, postíhala si toho

dosť veľa, super. Pekný filmový report.Filmy - Stránka 11 214863 To o Johnnym Cashovi,

by som chcela vidieť , takže Dakujem za tip, v poslednej dobe toho stíham

menej s filmami , ale vdaka mnohým z vás viem ktore bežia , a že su už

natočené Filmy - Stránka 11 949816
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty28.08.08 10:36

Já jsem byla včera na Bathory. Musím přiznat, že mě ten film opravdu hodně překvapil. Nečekala jsem, že by mě mohl tolik zaujmout. Stejně bych ale ráda věděla, jak to s ní doopravdy bylo Filmy - Stránka 11 999804
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty28.08.08 11:31

videla si Bathory?? no super!! cheers nooo aj mne sa ten film velmi pacil ... hmmm...tak to mas pravdu,ktovie ako to skutocne bolo scratch
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty29.08.08 21:35

Sakra, aj ja už chcem tú Bathory vidieť, len teraz je to stále napráskané, ešte si počkám chvíľku, kým sa na to toľko ľudí nepohrnie...vďaka za názory... Filmy - Stránka 11 214863
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty30.08.08 18:45

no takze kukol som Hellboy 2 a musim povedat, ze to bolo fajn. bola tam vsetko co do filmu patri, dalo sa na tom zabavit, odporucam kuknut
Návrat hore Goto down
Mystic
Pocestný duch
Pocestný duch
Mystic


Počet príspevkov : 148
Age : 34
Bydlisko : Senica
Registration date : 24.07.2008

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty01.09.08 0:00

ja som teraz bola na X-Files: I want to believe a ešte aj po tých rokoch to má stále niečo do seba. Akta X ako vyšité Very Happy Aj keď tento film sa akurát trafil do oblasti, ktorú vo filmoch obyčajne najviac neznášam, ale v tomto mi neostalo nič iné, ako to, že sa mi to nakoniec páčilo Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.mysterygirl.xf.cz
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty01.09.08 10:04

ja som si konecne cheers pozrela (teda, narychlo som preletela) film Wanted a the Dark Knight... Wanted- to bola fakt rychlovka,az v jednej scene som zbdala Angelinu,ale ten koniec s Jamesom sa mi pacil (aj ked som ho este nepochopila). Dnes mi to prinesie brat a Temny rytier... tam som len pozrela cele sceny s Heathom Ledgerom a velmi sa mi to pacilo. Som zvedava o com je film Filmy - Stránka 11 999804
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty01.09.08 11:01

uuuf tak ja sa chystám pozrieť Dark knight až doma, keď už budeme mať lepšie verziu stiahnutú, ale ani v kine by to nemuselo byť zlé. weru na to sa teda teším. a v stredu mám v pláne ísť do kina na MÁJ. ako pozerala som zbežne recenzie v Premiere a tam mu dali 2 hviezdičky a potom ešte v jednom časáku mu dali dokonca len 1 hviezdičku Filmy - Stránka 11 199226 tak teraz neviem, ale tak chcem to vidieť (Kytice to asi nebude, tak ale no...) hádam to nebude až také zlé. potom podám správu, či sa to oplatí vidieť.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Filmy - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 11 Empty

Návrat hore Goto down
 
Filmy
Návrat hore 
Strana 11 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: