Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Filmy

Goto down 
+43
Panthera
Portable.Device
Husitka
Fay
kaja666
wiktoriano
Kika
str8tking
Klenotka
lentilka
cleo
lenkka
Mystic
nikita
Zizi
Chrystelle
bareness
Kristine
Anwiel
dzajnisko
calla
Kaja
Faith
Lex
Night Angel
ThomasCrown
Soniq
CrazyD
Weronička
sisel
Ettie
jana7413
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Silvia
janka410
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Madlen
Hiro666
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Next
AutorSpráva
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty26.03.09 19:22

hih, idem potešiť upírich fandov Filmy - Stránka 18 284389
raz som mala trailerovú náladu a na youTube som obzerala kdejaké trailery na filmy a dostala som sa aj k tomuto filmiku o upíroch:
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=ICp4g9p_rgo
a som si povedala, že to vyzerá veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi zaujímavo, tak to vysnorím a sosnem. a teda že to stálo za to!!!!!!!!!!!

ide o Švédsku hororovú romancu z roku 2008. volá sa v originály Låt den rätte komma in v angličtine Let The Right One In alebo pre tých, čo jazyky veľmi nemusia, tak Pusť toho pravého dnu (voľný preklad). chlapec Oskar (to blonďaté) stretne malú Eli a začnú sa kamarátiť. no čím ďalej je Oskarovi Eli podozrivejšia, až kým nezistí čo je v skutočnosti zač... Filmy - Stránka 18 707500

musím povedať, že je to uchvacujúci príbeh. odporúčam si to pozrieť každému fanúšikovi upírov a podobných obyvateľov Filmy - Stránka 18 49896 . nie je to typický horor, kde krv strieka na všetky strany. je to rozkošný, milý a kráááááááásny film. to potvrdí aj môj brat. vyjadril sa, že je to "zlatý film". takže len do toho.
no a aby som vás ešte viac presvedčila, teda nie ani tak ja, ako 42 víťazstiev + 6 nepremenených nominácii kade-tade po svete. to už hovorí samo za seba. 703

edit: som zabudla povedať, že ako z názvu vyplýva, vo filme sa odráža tá legenda, že upíra musíte pozvať ďalej, aby mohol prekročiť prah vášho príbytku. čo sa stane ak ho nepozvete, ale on aj tak voje dnu??? Filmy - Stránka 18 999804 kukni film Filmy - Stránka 18 284389
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty01.04.09 22:40

Tetno film je v anglictne alebo vo svedcine ?
A su na tento film titulky ?
Inac vraj na dasli rok ma vyst americka verzia
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty02.04.09 1:46

no ja som tento filmik stiahla origi, teda bol vo švédčine a priamo vo filme boli aj anglické titulky. vyzeralo to tak, že ako je obraz a zvyčajne je trochu orezaný - hore a dole je čierny pás - no a práve v tom páse boli tie anglické titulky. a ja som si k tomu ešte stiahla aj české titulky.

hej má vyjsť americká verzia???????? no to radšej nie. podľa mňa je táto geniálna a amíci to ako vždy pos***. no tak krížim prsty, nech nem.
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty02.04.09 9:21

Prosim nemohla by si mi dat linky na ceske titulky
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty02.04.09 18:22

Hiro666: tak ja som titulky sťahovala odtiaľto:

kód:
http://www.titulky.com/Let-the-Right-One-In-117699.htm

je to na verziu: Let.the.Right.One.In.LIMITED.SUBBED.READNFO.DVDSCR.XviD-SAPHiRE
len v preklade je kde-tam chybička pri Eli (v titulkoch je občas v mužskom rode)
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty08.04.09 19:28

okey tak ja som sa akurát vrátila z fast and furious 4 a omfg! Shocked to bolo skvelé!!! drool ako bolo povedané v reklame-nový model, staré súčiastky Laughing proste vin diesel a paul walker Filmy - Stránka 18 430869 to prišla som si na svoje. navyše tie autíčka mali zase totálne super Filmy - Stránka 18 177401 a keď tam začali driftovať Shocked 702 no ja som nevykrívala v kine. proste toto sa mi páčili fakt aj predošlé tri diely a štvorka nesklamala. navyše zase to má otvorený koniec Filmy - Stránka 18 284389 viac-menej 603 no ale ja som z toho filmu úplne mimo Filmy - Stránka 18 404917 ako všetko sa mi na ňom páčilo. efekty, hudba, dej, herci.... proste všetko!!!! ja rýchlo a zbesilo žeriem už od prvého dielu a zaujímavé, že ma to stále neprešlo Laughing po každom novom diely ma to zase na plno chytí. teraz týždeň o ničom inom nebudem hovoriť Razz

inak keď som už bola v tom kine tak bola upútavka aj na anjelov a démonov cheers 14. mája to budeme mať v kinách. hip hip hurá Filmy - Stránka 18 258431 na ten film sa tie strááááááááááááášne teším Filmy - Stránka 18 49896

a 31. apríla je wolverine Filmy - Stránka 18 170639 čo som videla promo, tak Filmy - Stránka 18 806497 ako tiež sa ohromne teším Filmy - Stránka 18 325299

len ma naštvali, že žiadny piatok 13. ani MBV 3D ani watchman Filmy - Stránka 18 555452 ako ak nedajú ani jeden z tých filmov, tak ma trafí Filmy - Stránka 18 202744
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty08.04.09 20:55

kokso dion to fatk???...rychlo a zbesilo nova cast je take dobre??...to si musim stiahnut.... affraid diky za info Twisted Evil vin diesel to je ale chlap Twisted Evil Filmy - Stránka 18 998745

a coze?...uputavka na Anjelov a demonov uz bezi? affraid affraid ja to chcem vidiet aj ja sa na to strasne tesiiiim Filmy - Stránka 18 170639
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty08.04.09 20:56

Ja len dufam ze film Anjely a demony nebudu taky nudny ako Da Vinci-kod
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty09.04.09 8:49

weronička: no tak ono ja som zaťažená na rýchle autá a pekných chlapov Laughing ozaj 4 odporúčam Wink podľa kamošky to bol zatiaľ najlepší diel, ale to sú podľa mňa len také prvopočiatočné pocity, kedy je to nové a preto je to to naj 603 mne sa páčili všetky diely zhruba rovnako Filmy - Stránka 18 934194 4 bola hustá a myslím, že stojí za pozretie Twisted Evil

hiro: mne sa davinciho kód páčil Filmy - Stránka 18 430869

no a tak ja som neodolala a keď som sa dozvedela, že na nete je wrok print wolverine, tak som to pozrela a Filmy - Stránka 18 806497 okey okey....sem tam je to kreslené a občas im tam vidno lanká keď skáču a podobne, keďže ešte nie sú úplne všetky efekty dorobené, ale OMFG! 602 602 602 väčšina efektov je už hotových a tá kvalita!!!!!! drool no na toto idem do kina určite. ako akurát som to dopozerala a nemám slov. hugh jackman tam pobehuje nahý!!!!!!!!!! 702 a neviem, ale páčilo sa mi to viac ako x-men. proste fakt to dobré spravili. som bola prekvapená ako originálne to vymysleli a pri tom sa aj držali komiksu.... čiastočne Laughing a bol tam gambit!!!! a úplne bestový bol Filmy - Stránka 18 430869 ako ja som nedýchala dnes ráno pri tom. strašne sa mi film páčil a totálne ho tiež odporúčam. teším sa až budú všetky tie efekty hotové, to bude ešte väčšia pecka Twisted Evil aj keď ono aj teraz je to už takmer finálna verzia-tam možno na 5 miestach neboli ešte dorobené niektoré veci. bože ja sa na tento film tak tešíííííííííííím Filmy - Stránka 18 170639


Naposledy upravil dion-fortune dňa 09.04.09 23:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty09.04.09 22:14

dion waaa. Filmy - Stránka 18 170639 .... diky za odporucanie...a to som nevedela ze si na to zatazena kokso...dobreee Twisted Evil Twisted Evil ja som na Vin Diesela to je taky chlap... Filmy - Stránka 18 87642 Filmy - Stránka 18 87642 tak urcite si stiahnem ten film... Filmy - Stránka 18 284389

A dneska som pozerala tie trailery na Anjelov a Demonov no kokso ja som len tak cumela...uz sa strasne tesim....a Da Vinciho Kod by som si chcela dneska stiahnut a pozriem aj to uz konecne sak knihu mam docitanu tka budem porovnavaat.... Filmy - Stránka 18 284389
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty10.04.09 20:54

akoze prave som dokukala film Wolverine a fakt sa mi to pacilo Twisted Evil sak wolverine moja oblubena postava s x-mena a este aj ked je to hugh jackman Filmy - Stránka 18 284389 no co dodat 703
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty10.04.09 21:07

dnes som videl film Esoteric Agenda, je to nieco na sposob Zeitgeist
celkom zaujimave teorie... bolo to celkom dobre...
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty12.04.09 10:01

napokom som si pozrel film Let The Right One In
Neviem ,ci som nemal spravnu naladu na pozeranie tohto filmu .
Ale film ma dost nudil . A dopzeral som ho z velkou snahou ,ze sa to zlepsi
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty12.04.09 19:54

Takze konecne som sa dostala k tomu filmu Da Vinciho Kod a musim povedat ze to bol uzasny film.... affraid affraid kedze som knihu citala tak som vedela ze co sa stane a ako to dopadne...no aj tak bolo to super spracovane...hlavne sa mi pacilo ako si Langdon predstavoval tu hrobku Newtona to bolo take riadny....a Silas ten bol taky nechutny...no proste super to bolo spravene Filmy - Stránka 18 312566 Filmy - Stránka 18 949816 ....uz sa tesim na Anjeli a Demoni 704 Filmy - Stránka 18 325299
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty12.04.09 20:08

Bože ľudia. Filmy - Stránka 18 568939 Filmy - Stránka 18 568939 Ja som bol na Filme Marley and me a musím povedať, že to bol strašne ale strašne super cool film Filmy - Stránka 18 312566 Filmy - Stránka 18 312566 Filmy - Stránka 18 214863 Filmy - Stránka 18 214863 Filmy - Stránka 18 214863 Až na ten koniec. Ja som si myslel, že odpadnem. Chudák Marleyho nechali utratiť. Filmy - Stránka 18 568939 Filmy - Stránka 18 568939 Filmy - Stránka 18 568939 Ja to neprežijem keď sa to stane môjmu psovi. Filmy - Stránka 18 364896 Filmy - Stránka 18 364896 Ale inač bomba.
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty12.04.09 21:20

No Hiro666, mne sa tento film naopak veeeľmi páčil práve preto, že to nebol ten klasický mainstreamový a blockbasterový akčný upíracký film, kde krv strieka na všetky strany (aj keď jej tam bolo dosť) a z každého rohu na niekoho skáču hladný upíri a tiež, že to nebola hollywoodska love story ala Twilight ale niečo totálne odlišné.
tak ale, ako sa vraví: sto ľudí, sto chutí... Filmy - Stránka 18 232827
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty13.04.09 2:25

uuplne OT, ale ked je
nikita napísal:
hollywoodska love story ala Twilight
nerozumiem, ci sa ti film pacil/nepacil a ak nie, preco mas pak TWL ikonku?
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty13.04.09 13:01

ja som v poslednom case pozrela dva skvele filmy a to Changeling... uplne uzasny podla mna. Nikdy som nebola na taketo film, ale tento ma fakt dostal a nie je to tym, ze tam hra Angelina.
A potom musim este spomenut film The Cake Eaters s hlavnou ulohou v podani Kristen Stewart (ano, Bella Swan:). Ale tento film urcite stoji za to, Kris tam stvarnuje dievca, ktore trpi vaznou nervovou poruchou zvana Friedrichova ataxia. Fakt to zahrala autenticky, tie pohyby, rec... vsetko. urcite odporucam... neviem,ci sa tu tento film uz spominal, pokial nie, tu je trailer
The Cake Eaters - Official Trailer
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=oRJWuLiXtmM
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty13.04.09 14:57

Fay: no ja som to myslela tak, že film Let the Right One in je tiež príbeh lásky(no takej detskej) medzi upírom a človekom, alebo obaja tam majú zhruba 12 rokov, ale je to trochu iné. aj keď teda v niektorých detailoch (veeeľmi maličkých) sa tam podobnosť s Twilightom nájde - v dialógoch (môj osobný postreh).
a Twilight movie sa mi páčil, aj keď teda už počiatočné euforické nadšenie opadlo, ale ako adaptácia knihy nedopadol zle (bolo už aj horšie), no kniha je kniha 603

btw, neviem, či sa tu rozoberal film The Curious Case of Benjamin Button... ja som na ňom bola v kine a musím povedať, že ja kráááásny. celkovo vynikajúco urobený, super efekty aj herecké výkony. no proste stojí za to ho vidieť. a aj Brad Pitt to na toho Oscara zahral (no nedostal ho,ale aj nominácia poteší). a uvidíte ho tam mladučkého, haluz.
je to inak taktiež adaptácia poviedky Francisa Scotta Fitzgeralda, no je to VOĽNÁ adaptácia. ešte som ju nečítala, teraz na takéto aktivity veľmi času nemám, ale v pc ju už mám v angličtine, lebo neviem, či je preložená aj do slovenčiny.
scenár písal Eric Roth (tiež bol zaň nominovaný na Oscara), ktorý písal aj scenár k Forrestovi Gumpovi a preto sa mi videl Podivuhodný príbeh Benjamina Buttona Forrestovi taký strašne podobný.
ale inak vrelo odporúčam (len tak btw: 11 nominácii na Oscara z toho 3 premenil na sošky + k tomu ďalších 21 cien a 68 nominácii, pre úplnosť)
Návrat hore Goto down
Faith
Winchester
Winchester
Faith


Počet príspevkov : 1897
Age : 33
Bydlisko : Mars
Registration date : 23.02.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty13.04.09 20:52

Nikita TCOBB je skvely film,pocula som o nom len same chvaly, skoda, ze Brad neziskal Oscara. Co som videla sceny z filmu, tak to vyzeralo naozaj zaujimavo...uz len ten celkovy namet, o com to je. mam ho stiahnuty,ale este som ho nestihla pozriet 603
Návrat hore Goto down
http://kristenstewart.sk
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty14.04.09 11:24

Ja som naposledy videl film

Chlapec v pruhovaném pyžamu

kód:
http://www.csfd.cz/film/234754-chlapec-v-pruhovanem-pyzamu-boy-in-the-striped-pyjamas-the/



Je to pribech 8 rokov stareho Bruno ,ktory sa spolu zo rodinou prestahuje do domu ,ktory je blizko koncentračního tábora. Kde Bruno si najde taktiez 8 rocneho kamarata-Zida.
Pricom Bruno netusi co sa v tabore skutocnosti deje. A mysli si ze tam ziju farmari . Neskor ma pochybnosti . Ale uvidi film, ktory ukazuje ako je v tabore skvele.
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty14.04.09 11:35

tento film by som chcela aj ja vidiet ... som nan videla trailer ma to zaujalo Smile
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: .............   Filmy - Stránka 18 Empty14.04.09 21:07

Pozerala som naposledy Pach Krvi. Napadlo ma to len - tak, kedže som mala pár hodín času, tak som si cez požičovňu cez Tv to vypožičala a hned aj pozerala. Mne sa to veľmi veľmi páčilo. Pozrela som si to len kvôli tomu, že tam hraje Eliza Dushku moja obľúbená herečka (Tru Calling). Bolo to z roku 2003 tuším a žáner horor. Ale veľmi sa mi to páčilo. Laughing Niečo na štýl House of Wax, ale oveľa oveľa lepšie. Proste jeden chalan - lekár sa niekde ponáhľal tuším, na konferenciu, a po ceste kým sa tam zostal sa niečo stalo. Tak to celé obrátil a išiel po ceste, ktorá nebola až tak veľmi bezpečná - okľukou, ale on o tom nevedel. Narazil na skupinku turistov, mladí ľudia ktorí sa vybrali asi kempovať. Bolo ich 5, narazil do ich auta, nakoniec sa spolu vybrali hľadať cestu. No lenže boli na územi kanibalov, ktorí zabili úplne každého kto im stal v ceste. Boli doslova zmutovaní. Ako v hororoch pozabíjali skoro všetkých len ten doktor a Eliza ostali živí. To len tak pre predstavenie si. Určite to všetci poznáte. Wink Určite by to mnohí kritici zhodili, musím si o tom niečo nájsť, ale mne sa to zdalo, perfektné. Celý ten utek pred nimi. Malo to typické znaky hororov, pri ktorých človek hned vie, čo sa s kým stane, kto prežije, ale aj napriek tomu to bolo super Filmy - Stránka 18 312566
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty14.04.09 21:20

Kaja : Pise ,ze Eliza Dushku je tvoja oblubena herecka . CO hovoris na Dollhouse ?
Inac aj som kedysi davno videl film Pach krve . Ale uz si ho velmi nepametam, asi niekedy ozviezym pamat. A pozreim si zase tetno film
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty14.04.09 22:17

ako, už dávno som nevidela film, ktorý by ma naozaj očaril, oslnil, dostal do kolien a konečne sa to zmenilo - v nedeľu som čučala na Iluzionistu a bolo to niečo úžasné, dokonalé, krásne...
viem, že som pozadu ako nik a určite ste to všetci videli, ale tí, ktorí nie, odporúčam, naozaj si to kuknite Twisted Evil
aj keď ja sama nie som veľmi na nejaké romantické lepáky, toto dalo pre mňa láske vo filme nový rozmer a som proste dokonale spokojná so všetkým, čo sa tam udialo...
geniálne, klobúk dolu všetkým, ktorí sa na tom podieľali Filmy - Stránka 18 103511 702
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
Sponsored content





Filmy - Stránka 18 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 18 Empty

Návrat hore Goto down
 
Filmy
Návrat hore 
Strana 18 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 21 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: