Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Filmy

Goto down 
+43
Panthera
Portable.Device
Husitka
Fay
kaja666
wiktoriano
Kika
str8tking
Klenotka
lentilka
cleo
lenkka
Mystic
nikita
Zizi
Chrystelle
bareness
Kristine
Anwiel
dzajnisko
calla
Kaja
Faith
Lex
Night Angel
ThomasCrown
Soniq
CrazyD
Weronička
sisel
Ettie
jana7413
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Silvia
janka410
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Madlen
Hiro666
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Next
AutorSpráva
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty06.03.09 16:36

Joooo, chci linky na megaupload! Filmy - Stránka 16 258431 Jak je to video velké?
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty06.03.09 16:51

702 MB myslím

kód:
http://www.megaupload.com/?d=CGV5AOXK
Wink zdroj si už nepamätám Filmy - Stránka 16 934194 603
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty06.03.09 17:00

Díky, díky! Filmy - Stránka 16 170639 Filmy - Stránka 16 891817 Už stahuju, snad to bude v pohodě. Nemůžu se dočkat. Dokonce jsem na to sehnala i titulky. Filmy - Stránka 16 325299
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty06.03.09 22:47

Ohľadom toho ripu na Twilight, je aj Xvid Diamond, Axxo v poslednej dobe nejako kvalitovo neoslňuje, som si akurát dnes chcela dať ten Xvid sosnúť a čo tu nenájdem, brat už ho sosol... cheers cheers inak ten Diamond má cez gigu, to len btw... Wink ale kvalitka magnificent... Filmy - Stránka 16 319161 Filmy - Stránka 16 284389 teším sa, ako si to konečne kuknem, keď to tu tak ospevujete.. Cool
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty06.03.09 23:44

Na film Dead like me už se těším nějakou dobu, ale vždycky si na to spomenu tak mezi řečí, takže mi nějak ušlo, že by už ten film byl konečně v oběhu. lol! Musím to napravit a pohledat. cheers

Twilight v lepší kvalitě... nepovídejte 703
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: .............   Filmy - Stránka 16 Empty07.03.09 0:03

Aj som zabudla, že som konečne bola na Twilightu. Prvý krát som to videla a musím povedať, že ma to predsa len prevapilo, že to len predsa také zlé nebolo ako som si myslela, že bude. Takže super. V kine bola veková kategoria 12-15, čo sa mi zdalo až príliš strašné. Niežeby som očákavala niečo iné, ale aj tak. Laughing
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty07.03.09 9:11

"Dead Like Me - Life After Death" už mám stažený a těším se, až se na něj podívám. cheers Pokud by někdo chtěl link na megaupload (701 MB), tak mi písnite PM a pošlu vám ho.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty07.03.09 11:10

ešte lepšia kvalita ako axxo dvd rip Shocked inak som zistila, že mi kopec veci ušlo ako som znovu pozerala tw Laughing proste v kine som im akosi nevenovala pozornosť a v zlej kvalitke ich nebolo až tak dobre vidno, ale ako som to včera pozrela opäť, tak len Shocked to tam bolo? napr ja som si vôbec nevšimla, že bela niesla tú zlatú cibuľu, keď kráčali s edwardom po tej chodbe Filmy - Stránka 16 99937 no ale toho diamond teda potom skúsim stiahnuť, ak je to fakt tak super 703

dead like me.... to som videla pár dielov, ale nejako som na to potom nemala čas. musím vidieť celý seriál, aby som pochopila filmu? lebo film by som možno pozrela....
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 35
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty08.03.09 10:14

Tak som si konečne kukla ten toľko ospevovaný Twilight a keby sa to na konci nerozbehlo, tak neviem.... 603 najlepší bol brat, ktorý sa ma furt pýtal, kedy sa to rozbehne a niečo sa tam stane a furt sa rehotal, keď Edward robil Belle osobného taxíka... lol! inak teda taký priemer, ale ja som nečítala knihum, takže....koniec sa mi páčil, bo sa tam konečne niečo dialo, inak nechápem, čo je okolo toho taký boom...možno, keby som mala prečítanú aj knihu, pochopila by som... confused inak, ten Edward na niečom fičí? Laughing mne ten herec prišiel strašne afektový, sa snažil tváriť strašne tajomne, vážne a neviem čo, ale mne skôr pripadal, že mu treba na záchod alebo čo a už nemôže vydržať... Filmy - Stránka 16 934194 lol! nebite ma, prosím, mňa to proste nechytilo, ale soundtrack je cool... Filmy - Stránka 16 284389 Filmy - Stránka 16 886945
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty08.03.09 10:58

ja som hercom nebola nadšená tiež No ale postupne som si zvykla... ja fičím na knihe, tak preto má aj film dostal Twisted Evil a postupne som sa naučila mu odpustiť všetky chyby, ktorých sa dopustil 603 strašne veľa vecí tam spravili totálne od veci, ale dobre Suspect aj tak som spokojná, lebo to mohlo aj horšie dopadnúť....

každopádne kniha je asi miliónkrát lepšia Laughing proste to sa nedá porovnať. kniha ma grády od začiatku, je to písané tak tajomne a napínavo a vtipne... ja osobne som sa na tom rehlila stále a potom som si hrýzla nechty a potom so revala, ale film... no nebola to katastrofa, ale ako vravíš, ani super extra dobré to nebolo... takže taký priemer.... ale ja som relatívne spokojná...
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty08.03.09 11:58

ja som to vcera v rychlosti preklikal na par miest, a neviem ci to fakt cely film je taky nudny, ale nenarazil som ani na jednu zaujimavu scenu... Suspect
a to som ho najprv preklikal odpredu dozadu a potom odzadu dopredu, a predsa nic Suspect
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty08.03.09 14:38

ja som Twiligth videla minuli týzden a tento týzden uz čítam prvú knihu ako divá Laughing Laughing
akoze film bol dobrý aj ked s hercami som tiez nebola spokojná. a Eward bol fakt nejaký čudný. skrátka nie je môj typ No ale celý ten príbeh ma hned zaujal tak mienim prečítat všetky knihn (to je teda ozáj událost ja som doborovoľne nečítala knihu uz asi 5 rokov) Laughing
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty08.03.09 14:50

Konečne niekto kto ma podobný názor ako ja. Podľa mňa je to najhoršie spracovanie knihy čo som kedy videla. A Edward fakt vyzerá celý čas jak zhúlenyý alebo ako keby sa išiel rozplakať. V knihe ho furt Bella opisuje aký je krásny a keď som zbadala ten vyhúlený face tak som skoro odpadla. Ani to, že to bolo kvalitnejšie tomu nepomohlo dokonca mi prišiel ešte viac zhúlený ako predtým. A mňa moc ani tie knihy nezobrali. Poslednú som ani nedočítala. Filmy - Stránka 16 934194 Nudaaa.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty08.03.09 17:09

Sem stejného názoru!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ani jsem to nedokoukala dokonce!!!! Bylo mi z toho zle, nejen z herců, ale i z toho, jak to bylo celý hrozně utahaný!!!! Filmy - Stránka 16 1319
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty09.03.09 17:44

kua damy ja si to kvoli vam kuknem cele, aj keby som pri tom mal umriet nudou... uz som raz kukal jeden film, Doomsday, a to bola blbost nad vsetky ostatne blbosti... ale chcel som to dokukat ze mozem zhodnotit cely film... tak to spravim aj teraz
PS: drzte palce, asi to kuknem cez vikend
Návrat hore Goto down
Kika
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 21
Bydlisko : Galanta
Registration date : 02.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty10.03.09 16:22

Sisel, ja som sa asi viac nudila už len na filme Napoleon Dynamit Sleep
Fakt netuším, prečo ho tu až tak ospevujú confused
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty10.03.09 16:33

ja sa najviac nudím pri trápnych hororoch Laughing

inak twilight film nikto nejako extra neospevuje, ale knihu. hoci sme s filmom spokojní-niektorí viac, iní menej, ja som taký stred, ale kniha sa mne veľmi páčila. niektorým prišla nudná a ani celú sériu nedočítali, ale podľa mňa je to jedna z naj knižných ság 603 a film sa dal prežiť Wink
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty11.03.09 19:36

tak twilight je u mňa takisto jednou z najlepších ság.a myslím, že film mohli pokaziť aj viac. nechcem tým povedať, že by sa mi nepáčil, ale nektoré knihy sú sfilmované lepšie. ale pripúšťam, že sfilmovať twilight nie je až také ľahké...tam nemôžu vystihnúť tie pocity tak dobre ako v knihe a twilight je práve o tých citoch... Wink
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty11.03.09 20:07

Mně adaptace Twilightu do filmové podoby nepřišla jako katastrofa... prostě si myslím, že mnohokrát to zvorali mnohem hůř. Rolling Eyes
Film mi přijde ok...nic, co bych si musela pouštět padesátkrát, ale neškodí ho mít po ruce....kdyby náhodou.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty11.03.09 20:29

hehe, twilight, nova tema dneska, ako tak tie fora sledujem.. podla mna je film velmi dobry, aj ked po precitanii knihy som bola troska sklamana, ale ked to porovnam s HP4, tak ma u mna plny pocet bodov.. hlavne veci vystihnute boli, aj ked sem tam troska pomotane.. Rob je uzasny, na Kristen som si musela zvyknut, ale napriklad Nikki Reed je ako Rosalie uuplne uzasna - rovnako ako Ashely v roli Alice.. a nezabudnutelny je aj Billy ako Charlie, milovala som Charlieho v knihe, este viac na platne, tie jeho xichtiiky, jaj.. Very Happy:D som velmi zvedava, ako spracuju New Moon, kniha dost komplikovana, uvidime, ci na to Taylor ma (ja by som teda uprednostnila Stevena, ale co uz.. )
prikladam foto Steva pre celkovu ideu.. Very Happy
inak som tilight pozitive..Very Happy

kód:
http://www.mtv.com/movies/photos/c/covenant_060906/01.jpg
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty11.03.09 20:31

juhuu debata o twilight. 702
Ja si myslím, že film bol skvelý. Viem, že v knihe je mnoho vecí inak alebo teda je ich tam oveľa viac, ale jednoducho ako vraví Samabel - až tak to nepokazili. Videla som veľa sfilmovaných kníh, ale teda myslím, že toto je jedna z tých podarených.
"Za katastrofu by som považovala Eragona, kde vypustili asi trštvrte postáv a dej sa odohrával inak ako v knihe"

Práveže film Twilight ma motivoval k čítaniu kníh. Som síce len na začiatku prvej, takže možno by som do toho nemala šťuchať, ale zatiaľ nemám voči filmu nejaké extrémne výhrady. Proste na to ako je podrobne opísaný každý pocit v knihe a každá scéna, tak si myslím, že to vo filme zvládli dosť dobre 603 603
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty11.03.09 20:49

Ja som bola s filmom pomerne spokojná.Myslím že hlavné postavy vybrali dobre a celé to dokázali podľa knihy výborne sfilmovať. Samozrejme kniha je vždy nalepšia, ja som prečítala dve a teraz sa chystám na tretie pokračovanie ...a mám rozčítané aj z pohladu Edwarda ..a už sa teším na ďalšie pkračovanie filmu.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty11.03.09 21:33

no ja som film na prvý pohľad milovala, dnes ho už mám pozretý asi 20krát, takže pomaly mi tam tie chyby začínajú dosť vadiť Laughing

ja som ale na rozdiel od fay bola spokojná s kristen Twisted Evil práveže na roba som si musela zvyknúť Rolling Eyes proste edwarda som si predstavovala inak...ale s ostatnými postavami som tiež bola viac menej spokojná. charlie bol super, alice tiež. aj jasper a emment sa mi páčil. rosalie bola super, ale trošičku inak som si ju tiež predstavovala... najväčší problém som z počiatku mala s edwardom, ale ako som si na neho zvykla 702 má tam pár super pohľadov. inak som bola prekvapená ericom ako vyzerá Shocked ale tak dobrý bol...

stotožňujem sa s názorom, že najviac dodrbaný film natočený podľa knihy bol Eragon. akože srsly. ani hp4 ho v tomto netromfne. eragon film bol jedna veľká katastrofa, ktorú som videla raz, čo je u mňa žalostne málo a stačilo mi.
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty12.03.09 12:03

Ludia uz ste videl film Slumdog Millionaire ?
Ja uz ano a podla mna je to famozny film
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty12.03.09 12:43

N slumdog Millionaire jsem četla spoustu hodně dobrých recenzí.... musím říct, že i podle opisu mě to zaujalo, ale pochybuju, že se k tomu filmu někdy v blízké době dostanu. No, uvidíme.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Filmy - Stránka 16 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 16 Empty

Návrat hore Goto down
 
Filmy
Návrat hore 
Strana 16 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: