Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Filmy

Goto down 
+43
Panthera
Portable.Device
Husitka
Fay
kaja666
wiktoriano
Kika
str8tking
Klenotka
lentilka
cleo
lenkka
Mystic
nikita
Zizi
Chrystelle
bareness
Kristine
Anwiel
dzajnisko
calla
Kaja
Faith
Lex
Night Angel
ThomasCrown
Soniq
CrazyD
Weronička
sisel
Ettie
jana7413
SkreechTina
LenkaX22
bookika
Silvia
janka410
SNlois
Sarinka
Samabel
dion-fortune
Madlen
Hiro666
47 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next
AutorSpráva
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty07.05.09 13:31

Soniq napísal:
Ludkovia už ste niekto videli ten film Angels & Demons?? Chcela by som vedieť aké to je ,lebo názov je totálne lákajúci drool Twisted Evil Filmy - Stránka 20 430869

nevidela, má to skvelý trailer, bola som teda unesená.. a Ewan ako írsky kňaz, heh, to MUSÍM vidieť.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty07.05.09 13:37

Soniq ja uz nan cakam tiez ako na ihlach....premieru SKa Cz ma 14.5. takze buduci tyzden hned ked najdem nejake linky na stiahnutie tak vam to sem hodim....ja sa uz nemozem dockat... Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty07.05.09 15:05

Fay súhlasím trailer je špicový Twisted Evil Filmy - Stránka 20 430869
SUPEEER!! Weronička si zlatá už sa tešíím ,no mne stačilo vidieť na MTV ten trailer a už som bola mimo 602 sa teším , keď to uvidím v kine Twisted Evil Filmy - Stránka 20 258431 lenže ktovie kedy sa to dostane k nám na Myjavu ( Filmy - Stránka 20 316745 Filmy - Stránka 20 873139 Filmy - Stránka 20 21835 ) ach, to už asi bude natočená aj druhá časť ,kým to sem príde Filmy - Stránka 20 99937 601
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty07.05.09 19:48

Soniq presne aj ja si myslim ze ku nam do kina to nepride tak skoro. Rolling Eyes ..ale ktovie....no uz som nasla zatial iba Soundtrack k filmu film este nikde. confused ..boze nech uz je buduci tyzden.... Filmy - Stránka 20 260605 Filmy - Stránka 20 260605
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty25.05.09 16:16

Tak film Wolverine je za mnou .
Perfekne tu boli akcne sceny . Napr ako Wolverine znici vrtulnik .
Ci zaverecny suboj Wolverine proti Deadpoll .
Aj ja sa vysvetlilo ako Wolverine prisiel o pamat. Bol som prekvapeny ,ze Logan je az taky stary
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty25.05.09 16:54

Tento clanok suvisi s HP celkovo, je to veeeeelmi zaujimave poctenicko o podprahovych odkazoch
kód:
http://www.osud.cz/cs/tisk.php?id=9067
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty25.05.09 20:07

No ja som si teraz pozrel Night at the Museum 2 a musím povedať, že ma to trošken sklamalo. Na jednotku nemá ale sú tam aj zábavné chvíle. No proste to nieje taký film ktorý by som si neviem koľko krát pozrel ale dal sa. No nevie kto to videl a kto nie ale na mňa to pôsobilo trošku unudene.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty08.06.09 22:58

Takžeeee práve teraz som dopozerala tanečný film z roku 2007 s názvom How she move(prípadne "V rytme stepu" ako znejú milované preklady). Ak máte radi filmy z tanečného prostredia, hip-hop, step a poriadny rytmus, tak tento film je fakt super. Niekedy by som sa chcela naučiť aspoň zlomok toho, čo tu predviedli. Filmy - Stránka 20 258431 Filmy - Stránka 20 258431
Trailery
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=Eb0fxq5a9HU&feature=fvw
http://www.youtube.com/watch?v=Cv3mfZEKt70&feature=related
Tu je nejaký ten opis deja:
citácia :
Tento mimořádný taneční film v divokém rytmu pouličního tance se skvělým soundtrackem vypráví příběh talentované mladé ženy (Rutina Wesley), která vzdoruje pravidlům na cestě k uskutečnění svých snů. Ale síla okolností jí donutí vrátit se na místo, odkud tak složitě utíkala. Uvědomí si, že jedinou možností jak se z tohoto prostředí nadobro osvobodit je vyhrát velmi náročnou soutěž Step Monster Contest. Explodující, čistý talent s nakažlivou energií. How she move ukazuje některé sny, které nemohou být neuskutečněny.

zdroj: filmoteka.sk

PS: v sobotu som zabila 2,5 hodiny života pri Angels and Demons - prečo zabila? Ľudia neviem, možno som trafená, ale ten film bol fakt extrémne nelogický a nereálny a vôbec nejako ma neoslovil. Z mojej perspektívy mal len 2 svetlé momenty:
1) na začiatku sa objavil Carmen Argenziano (známy ako Jacob Carter zo seriálu Stargate SG-1)
2) na zemi bol nakreslený pekný pentagram
ale myslím si, že tieto 2 plusy sú veľmi málo, aby som to mohla vôbec hodnotiť a nie ešte byť aj spokojná. confused
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty08.06.09 23:05

Zizi napísal:

2) na zemi bol nakreslený pekný pentagram

ja som v kine sedela a trpla, kedy sa objavi.. ked sa objavil, moje "ANO, KONECNE MOZME ODIST!" pobavil spolusediacich.. Filmy - Stránka 20 316745 dlho som taku blbost nevidela, pre mna bol teda pozitivum aj (bozsky) Evan, ale ked skocil z helikoptery, tak som skutocne skoncila a smiala sa dalej... pacilo sa mi ako tam vysvetloval to o tych sochach a kostoloch, ale inak, nudaaaaaa... a Vittoria mi pripominala Gen, cize som bola znechutena od zaciatku do konca.. Filmy - Stránka 20 99937
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty08.06.09 23:06

To jsem slyšela, že Anděle a démony pěkně dodrbali.
Ale sama jsem je neviděla, tak nemůžu soudit přímo. confused

Já si zůstanu pěkně u knížky, která byla vynikající a vyvaruji se případných vrásek ze sledování filmu. lol!
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty08.06.09 23:10

Ja som to po 10 minútach vypla... Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty09.06.09 0:29

Padla tu zmienka o Wolverinovi, tak ja sa pridávam, že toto už viacej nemohlo dodrbať, ako sa dalo Evil or Very Mad Proste ja sa jak magor teším na Gambita, v kútiku duše dúfam, že tam bude Jubilee a že proste xy iných vecí podľa komixu a nakoniec - they screw me! Okey, Logan tam bol jediné svetlo, ktoré som žrala až do konca, Liev bol teda pán v každej situácii a keď vyceril tie svoje tesáčiky, no ja som išla do kolien ale inak teda .... možno som očakávala mnoho, ale zážitok bol teda na strednej ceste confused

Tiež som počula, že tak úžasnú knihu Anjeli a Démoni vraj teda krásne dodrbali v tom filme, takže si počkám radšej na dvd v požičovni, kde ma to vyjde lacnejšie 603
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty09.06.09 12:33

No ja som do toho dokopala aj jedného brata a spolu sme to od začiatku do konca ohovárali. Nemala som tú česť s knihou, ale od kamaráta viem, že to s ňou nejako nemalo veľa spoločného. Po skončení sme nadávali, že sme radšej mohli ten čas využiť inak a druhý brat sa smial, že to teda ani pozerať nebude Filmy - Stránka 20 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty09.06.09 14:20

hmm mne sa wolverine aj anjeli a démoni páčili 603 knihu som čítala niekoľko rokov dozadu, takže som si veľa nepamätala Laughing na film som bola asi so 6 ďalšími kamoškami, ktoré tiež knihu čítali a všetky sme boli spokojné Filmy - Stránka 20 934194 mohlo to byť samozrejme aj lepšie, ale ja osobne som s filmom bola spokojná.

wolverine...nuž ja som mala rada aj predošlých x-menov, ale wolverine je môj naj. komisky som nečítala, iba nejaké útržky, takže nie som žiadny hardcore fan a film sa mi ozaj páčil 603 hoci ten koniec mohli aj trocha lepšie spraviť... no celkovo príbeh bol podľa mňa obstojne spracovaný.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty09.06.09 15:22

Logan nesuci Kylu do zapadu slnka.. Filmy - Stránka 20 316745 to je scena, na ktoru asi nikdy nezabudnem, skoro som sa pocikala v tom kine..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty11.06.09 9:59

no ja idem na Anjeli a Demoni v piatok do kina s priatelkou, takze potom vam dam vediet ake su moje pocity Smile

EDIT: takze dneska som bol v tom kine, nebolo to az take zle... teda musim povedat, bolo to celkom dobre, normalny film...
neviem co mam k tomu povedat, akura boli chvile ked som sa smial lol!
ale ja sa smejem na vsetkom, takze...
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty14.06.09 19:18

dion-fortune napísal:
wolverine...nuž ja som mala rada aj predošlých x-menov, ale wolverine je môj naj. komisky som nečítala, iba nejaké útržky, takže nie som žiadny hardcore fan a film sa mi ozaj páčil 603 hoci ten koniec mohli aj trocha lepšie spraviť... no celkovo príbeh bol podľa mňa obstojne spracovaný.

ja s tebou súhlasím.. ja som fanúšik všetkých x-men filmov, komiksy som síce nečítala, ale filmy sa mi páčia. a aj wolverine. každý ho tak skritizoval, ale mne sa aj tak páči Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty20.06.09 18:20

ako možno je to tým, že filmy veľmi často nepozerám, tak pokiaľ si už nejaký zapnem, snažím sa si ho kvalitne užiť a zbytočne nehľadať chyby. aj preto som možno spokojnejšia s niektorými kúskami ako vy 603 no som rada, že nie som sama, kaja, sisel, kto si myslí, že tie filmy boli fajn 603

dnes spomeniem film krv a čokoláda, ktorý som si nedávno pozrela. sestre prišla na noc kamoška a doniesla ho so sebou, tak som si povedala, what the heck, už dlho som nič nové nevidela, tak pozriem, čo to je. a juuuj, to bol úžasný film 702 keď som si na obale prečítala, že je to od tvorcov underworldu, mala som tušák, že sa mi to bude páčiť a tušila som dobre. v podstate je to film a dievčati, ktoré je vlkolakom. má si preto vziať za muža vodcu "svorky", ona sa však zamiluje do obyčajného človeka, tvorcu grafických noviel, ktorý sa zaujíma o legendy o vlkolakoch, ba dokonca je nimi fascinovaný. obaja však musia čeliť ťažkým prekážkam, aby mohli byť spolu. ozaj sa mi páčilo spracovanie a totálne super bola urobená tá premena ľudí na vlkov, to som len pozerala, že WOW Shocked ja som bola unesená Filmy - Stránka 20 430869 ohromne milujem podobné filmy, takže vrelo odporúčam Filmy - Stránka 20 934194

no a dnes som si v rámci oddychovej prestávky pustila jeden z mojich obľúbených filmov a to alexandra. ja tento film totálne zbožňujem 702 podľa mňa sa celkom držali histórie a totálne perfektne spravili ten prvý boj. ohromne sa mi páčilo ako tam ukázali ten okruh, čo spravil alexander a ďalší jazdci. to sa im ozaj podarilo. navyše je alexander veľký jeden z mojich najobľúbenejších historických postáv 702

musím povedať, že hoci colina mám ozaj veľmi rada, v tomto filme sa mi až tak nepáčil.... tie blond vlasy mu veľmi nešli Rolling Eyes no aj tak bol celkom dobrý. na druhú stranu, angelina, ktorú ja osobne nejako prevratne rada nemám, bola v tomto filme fenomenálna. akože niežeby nebola dobrá herečka, ale mne sa výzorovo až tak nepáči ako ostatným. v tomto filme, ale vyzerala sakramensky dobre Twisted Evil hlavne sa mi páčilo ako mala vlasy spravené 702 jediný herec, ktorý ma ako obvykle nesklamal a páčil sa mi se všým všudy bol jared leto drool ja toho chlapa milujem Filmy - Stránka 20 177401 a ako Hephaistion nemal chybu Filmy - Stránka 20 998745

akože nezáleží na tom koľkokrát som už ten film videla, vždy ma dostane 702 no okey vypísala som sa a môžem ísť makať 601
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty20.07.09 10:50

Už to nedokážem v sebe dlhšie dusiť Evil or Very Mad Nasledujúce riadky sú venované HP6..... Na začiatok - HROZA, DES, WTFH?!?!?!

Som fanda HP, naozaj ho žeriem a všetko to okolo toho, ale filmy, hlavne pod taktovkou Davida Yates-a ( Filmy - Stránka 20 449740 Filmy - Stránka 20 449740 ) ma už vážne začínajú nasierať! Pardon za výraz, ale toto sa inak nedá. Ak si dobre spomínam, celú HP4 točil akoby išlo o nejaký internát a teenageri tam pobehujú s paličkami a podobne. Okey, brala som mu to, tak isto aj v 5, kde aspoň trochu pridal na akčnosti, ale táto 6..... Ja VIEM, že nie všetko sa dá nacpať do jedného filmu a treba zvažovať výber scén, ale NECHÁPEM ako to mohol tak dokonale dodrbať. Nebudem tu rozpytvávať každú sekundu, pri ktorej ma šlaktrafovalo. Sem-tam to malo aj svetlé chvíľky, ale to boli také malé, že som aj na ne skoro zabudla. Som fanda HarryxGinny páru, ale to čo tam s nimi porobil, som bola len, že WTF? Viacej sa zaoberal RonxLevander a inými koninami.... Dumbiho monológy ma už miestami uspávali a čo sa týka Hermy, tak tú babu už vôbec nemusím, prosím, dajte ju už do psej! Páčil sa mi výkon Draca, to bolo to jediné pravé orechové, kde som nešetrila výkrikmi a chválou. Scéna, kde je boj medzi Harry a Dracom a ten záber na Draca po Rictusempre, som kukala ako mucha puk Filmy - Stránka 20 677692 Chudátko Draculátko moje!!! Súboj na škole nebol a ten koniec, záder "a teď všichni ruce na horu!" bol asi výstižný kliniec programu. Bola som veľmi sklamaná, ako to celé dopadlo, ako sa to natočilo a samozrejme som bola ešte väčšmi smutnejšia po infoške, že tento blb bude robiť aj 7 diel Filmy - Stránka 20 11674 Filmy - Stránka 20 11674 Je to už škoda reči, lebo sa to všetkým vymklo spod kontroly, Rowča kašle na to, že jej prznia knihu, nechodí ani na natáčanie a total na to dlabe. Yates si robí čo chce a nemá už nápady ako zaujať, stále je to o tom istom. Vsádza na tupý humor alebo kvázy vtipné scénky, ktoré majú ale prchavý charakter. Kde sú tie časy detailistu Columbusa? Alebo poriadnej akcie a deja Cuaróza? Kde????? I muss you guys, you were the best! Filmy - Stránka 20 199226

Druhý film, ktorý ma očaril, je Zrkadlá. Niečo medzi hororom a psychologickým filmom, pekne urobený a tak ani nie moc krvákovo desivý, ale pár hodín som sa vyhýbala zrkadlám ako démon svätenej vody Filmy - Stránka 20 868694 Zakončenie super, dej tiež, scary momenty super, herecké obsadenie cool, no ja tomu dávam všetkých 5 hviezdičiek, veľmi sa mi to páčilo Filmy - Stránka 20 177401
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty20.07.09 16:35

dion-fortune napísal:
dnes spomeniem film krv a čokoláda, ktorý som si nedávno pozrela. sestre prišla na noc kamoška a doniesla ho so sebou, tak som si povedala, what the heck, už dlho som nič nové nevidela, tak pozriem, čo to je. a juuuj, to bol úžasný film 702 keď som si na obale prečítala, že je to od tvorcov underworldu, mala som tušák, že sa mi to bude páčiť a tušila som dobre. v podstate je to film a dievčati, ktoré je vlkolakom. má si preto vziať za muža vodcu "svorky", ona sa však zamiluje do obyčajného človeka, tvorcu grafických noviel, ktorý sa zaujíma o legendy o vlkolakoch, ba dokonca je nimi fascinovaný. obaja však musia čeliť ťažkým prekážkam, aby mohli byť spolu. ozaj sa mi páčilo spracovanie a totálne super bola urobená tá premena ľudí na vlkov, to som len pozerala, že WOW Shocked ja som bola unesená Filmy - Stránka 20 430869 ohromne milujem podobné filmy, takže vrelo odporúčam Filmy - Stránka 20 934194


tak tento film som začala akurát pozerať Laughing spravila som si menšiu prestávku, že idem poodpisovať a ty si to spomenula. zatiaľ som videla asi len pol hoďku, ale vyzerá to skvelo!! tak ja už končím, idem dopozerať film Wink

SkreechTina: ja som 6 ešte nevidela (v pp to ide až o deviatej večer a ja nemám odvoz Sad ), ale keď tak čítam tvoj komentár, tak rozmýšľam či nepočkám až na dvd. tak dlho som sa tešila na ten film - som tiež veľká faninka HP - ale no, päťka bola úplná pohroma. štvorka sa ešte pozerať dala, ale päťku som videla len 3x a to v kine, potom 2x aby som si to pozrela ešte raz, či som náhodou nezmenila názor a 3x v rámci HP maratónu Wink päťka je najslabšia a keď šestka bude na tom rovnako budem veľmi sklamaná, ale 6 a 7 knihy sú the best!! Very Happy
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty20.07.09 16:55

prikláňam sa k tomu názoru, že je to pohroma. Proste to viac do**bať nemohli, proste to brali na ľahkú váhu a zo všetkého si robili srandu a to sa mi nepáčilo. No
Pripúšťam, že tam boli dobré momenty ale bolo ich asi 5 alebo ani toľko. Suspect A nakoniec ako som očakával veľkolepí koniec tak som aj z toho zostal sklamaný.
Spoiler:

Jednoducho šialené.

A ja si myslím, že štvorku nerežíroval Yates. Tá sa ešte aj dala. Neviem, že či čítal Yates knihy ale proste sa mi jeho spracovanie deja nepáči.

FAKT som čakal tento film a musím povedať, že som sa sklamal. Veľké haló okolo, že najväčší trhák a Filmy - Stránka 20 595650 a proste to pokaziť!!!! Som sklamaný.

A ešte nato musím aspoň raz ísť, lebo som to kamošom sľúbil.
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty20.07.09 20:49

Ramon: Pardon, diki za upozornenie, HP4 robil Mike Newell, dikes ešte raz Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty20.07.09 20:52

Já jsem se právě vrátila z Harryho a asi mám oproti vám obrovskou výhodu, že nečtu knížky, jak tak koukám. Laughing Celkem se mi to totiž líbilo. Nebylo to sice nic, z čeho bych se posadila na pr*el, ale na druhou stranu si ani nemůžu moc ztěžovat. Já na to totiž do kina chodím hlavně kvůli efektům, které si v TV neužiju, respektive je to pak "o ničem". A ty efekty se mi i tentokrát hrozně moc líbily. Filmy - Stránka 20 312566 Celková atmosféra filmu mě prostě baví. I když je fakt, že s prvními díly se to už vůbec nedá srovnávat, podle mě to zbytečně natahují. A vůbec mi tam nesedí ty "milostné scény", zdálo se mi to celkově přitažené za vlasy, bez jakékoliv chemie....nevím jak to popsat, prostě bez chuti a zápachu, jak se říká. Rolling Eyes Laughing Navíc když vím, jak se hlavní hrdinové nemají rádi "v civilu", tedy herci, tak na mě před kamerou naprosto neudělali žádný dojem. Evil or Very Mad Rolling Eyes Měli by se zaměřit spíš jen na kouzla a čáry a lásku nechat do romantických filmů, protože to mi tam nesedí. Možná kdyby to natočili jinak, ale takhle.... confused No 603

Ale jinak jsem byla spokojená, i když chvílemi trošku nuda.... Ovšem to se dá u tak dlouhého filmu čekat. Ten konec mě dorazil, čekala jsem víc akce a ne tohle. confused Vlastně celou dobu jsem čekala víc akce, to bych tomu asi vytkla nejvíc. Nic jsme se za celou dobu nedozvěděli, jen to, že se všechno asi dozvíme až v dalším díle. Filmy - Stránka 20 141995 Filmy - Stránka 20 316745
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty20.07.09 21:01

Tinka: no nič. I love you

Chrys: no práve o tom je reč, že šiesta kniha je podľa mňa najlepšia zo všetkých. Ako som ja koniec očakával, že jediné ako to mám povedať väčšie bojové chvíle boli práve na konci knihy po Dumbledorovej smrti keď za snapom beží harry a tak. Neboli tam členovia fénixovho rádu a ani Bill Weasley, ktorý hrá dosť veľkú rolu v sedmičke.
Veľa vecí z toho vynechali a čudoval som sa, že boli loen dve spomienky na Voldiho, na nete písali, že tam budú všetky len jedna nie. No a čo oči nevidia, vynechali všetky len tie dve nie.

Ja neviem, asi keď bude režírovať Yates naďalej tak kvalita bude na pi**.
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty20.07.09 21:13

to, že na konci nedali tú bitku na rokforte je dosť na nič - veď je to najlepšia časť knihy!!! Filmy - Stránka 20 999804 a tie spomienky... v knihe ich bolo dosť a oni dali len dve? a nie je tam bill??!! keď som čítala knihu tak som si predstavovala ako bude vyzerať vo filme a oni urobia toto Evil or Very Mad

a btw, už som dopozerala blood and chocolate a je to naozaj skvelý film!! fakt skvelý. na konci som sa už bála, že to dopadne ako van helsing a viviene zomrie, ale našťastie všetko dobre dopadlo Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Filmy - Stránka 20 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Filmy   Filmy - Stránka 20 Empty

Návrat hore Goto down
 
Filmy
Návrat hore 
Strana 20 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: