Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x08 All Dogs Go to Heaven

Goto down 
+4
dion-fortune
majtika01
wiktoriano
Ellen
8 posters
AutorSpráva
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty15.11.10 10:10

Čudujem sa, že tu ešte nie je otvorená nová téma pre poslednú epizódu. Neviem prečo, náhodou bola celkom dobrá. Pripomínala mi starý dobrý SPN na začiatku. Samozrejme okrem mrzutého Deana a stále chladného Sama. Ale okrem tejto drobnosti som na tejto epizóde nenašla žiadne vážne nedostatky. Dokonca ma mnohé potešilo. Spomeniem aspoň niečo:

Ďalšie mučenie Sama a to hneď na začiatku ma dobre naladilo na epizódu. Len škoda, že netrvalo dlhšie. 06x08 All Dogs Go to Heaven 934194

Sam s loptičkou Laughing Laughing a jeho zvláštny humor "Prekotúľaj sa Lucky. Rozprávaj." Laughing Azda v žiadnej časti tejto sérii nebol Sam taký vtipný ako v tejto. Toho by sa tvorcovia mohli chytiť a okoreniť seriál novým typom humoru a la Dr.House. Kedysi bol srandista Dean a teraz by som bola celkom rada, keby ukázali nejaký ironicko-satiricko-sarkastický Samov humor. Predsa len, dívať sa dookola na Samov chladný výraz a Deanovu zachmúrenú tvár, človeka rýchlo omrzí.
Tiež ma potešilo, keď Dean nazval Sama 'Dexterom', ktorý je mojou obľúbenou postavou z ďalšieho seriálu. Very Happy

Skinwalker "Lucky" Laughing bol celkom sympatickým antihrdinom, hlavne vďaka tomu ako psím spôsobom miloval tú svoju novú rodinu, ktorá si ho adoptovala. Škoda len, že ju napokon musel opustiť, ale možno je to tak lepšie. Hlavne som rada, že ho Sam nezastrelil.

Na konci som fandila Samovi, keď Deanovi rovno z mosta doprosta povedal, čo cíti. Toľko do Sama vŕtal aby mu povedal pravdu, že ju nakoniec dostal naservírovanú rovno pod nos. Myslím, že sa mu veľmi nepáčila. Ani sa Deanovi veľmi nečudujem. Predstava, že vedľa mňa je človek, ktorému som vlastne úplne ukradnutá a nebyť toho, že ma potrebuje, tak by ma pokojne nechal aj umrieť, by ma teda desila.

Keď tak nad tým všetkým premýšľam, tak pravdupovediac, neverím ani Crowleymu a ani Samovi. Crowleymu neverím, že má moc oslobodiť Samovu dušu z pekla. Pochybujem totiž, že by mal moc aj v klietke, v ktorej Samova duša stále je.
Samovi zase neverím, že sa naozaj chce stať starým Samom a že iba preto chce svoju dušu späť. Veď ani nevie čo to duša vlastne je. Akoby to aj mohol vedieť, keď ju nemá? A tak si myslím, že len chce zabezpečiť aby ho nikto nedržal na krátkej reťazi.
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty15.11.10 11:53

ked uz Ellen založila túto tému vyjadrim sa aspon stručne aj ja. pretoze musím povedať že tato časť sa mi skutočne páčila a to moja asi aj prvá z tejto serie ktorá ma skutočne bavila.
Crowley na začiatku ako nič v zlom ale už mi začina vadit trochu sice musím uznať že má stale ten istý humor ktorý sa mi na nom páči. k pripadu ten ma naozaj zaujal a Lucky bol sympaticky až som sa na konci bála že bol Sam zastrelí ked tam prišiel. ved on predsa necíti tak by mu mohol byť jedno ze im pomohol a v skutocnosti nebol taky zly. a potom ked prišiel za tou ženou bolo mi ho až lúto, ale rozmyšlala som že co s nim asi teraz bude či si najde dalšiu rodinu alebo ako

a este k Samovi. už mi tým jeho tvrdením že je stále tým pravým Samom začina liezt na nervy, pretože z neho uz skutočne nič nemá. bola som rada ked nakonci Deanovi povedal ako to je naozaj ale to ze by skutočne chcel byť opäť taký ako predtým mu veľmi neverím podľa mna mu je to jedno asi tak ako všetko ostatné.
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty15.11.10 15:52

Wiktoriano: presne aj ja som sa tak bála o toho Luckyho a tŕpla som, či ho Sam nakoniec nezastrelí, pretože Sam sa presne tak tváril. Chvíľu som dokonca aj tŕpla, či nezabije aj tú ženu, keď sa na ňu tak čudne díval.
A potom keď Luckymi tá žena zabuchla dvere pred nosom mi ho bolo naozaj ľúto. Keď sa to tak vezme, Lucky bol naozaj ako pes. Chránil svoju rodinu tak, ako sa na dobrého strážneho psa patrí.

Ešte sa tiež vrátim k Samovi. Dúfam, že až dostane možnosť získať svoju dušu späť, nepokúsi sa ju rovno zničiť. Lebo aj mne sa vidí, že mu je jeho duša vlastne ukradnutá. Jediné čo mu asi ešte vadí je hrozba pekla. A tak aby sa vyhol možnému návratu, jednoducho Deana len využíva.
Pár krát, keď v tejto časti Dean odmietal skákať ako Crowley píska sa na neho Sam tak čudne pozrel, že som sa obávala, aby Sam nezačal premýšľať o tom, či nemá odstrániť Deana, ktorý sa pre človeka bez duše musí teraz javiť skôr ako prekážka než ako pomoc. Uvidíme, či mám pravdu, alebo nie.
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty15.11.10 16:29

JUJ baby, nemalujte certa na stenu. Ja verim tomu, ze Samova dusa sa vrati a on sa zobudi, ako keby sa znova narodil. Hned ho tu vsetci odsudzujete...ANO je divny, ale kto by nebol, ked nema dusu. V dnesnej dobe aj samotny normlany ludia, ktory pachaju zlo, proste nemaju dusu, ked ho pachaju, ale ani sa ju nesnazia najst. Ja zase verim tomu, ze Sam ju chce naspat. Mnohe roky zil, ako spravny clovek a vedla brata sa mnohemu naucil, nie len zabijaniu, ale aj zachranovaniu ludskych dusi...Je toho mnoho, preco by chcel normlane zit. Este je to kratka doba, co nema dusu a vie, ake to je, ked ju mal, tak neverim tomu, ze by mu na nej vobec nezalezalo, lebo niekde v kutiku svojej mysle si urcite pamata, aky to bol zivot, ked bol normjalny. Ale aspon bol uprimny a Deanovi vsetko povedal na rovinu. Takto Dean konecne bude vediet na com je a co moze od Sama ocakavat a je len na nom, ci bratovi pomoze, alebo nie.

Tento diel bol fajn. Milujem havkov...sama som vasnivy psickar a viem, ze havkovia su verne a uzasne stvorenia a urobia vsetko preto, aby uchranili svoju rodinu. Bolo mi Luckyho smutno, ked musel svoju rodinu opustit...byt sam a nemat ci nepatrit nikomu. Bolelo ma z toho srdiecko. Krasny chlpac.

Nieviem si predstavit svoju fenku ( franc.buldocek ), ako by vyzerala, keby sa zmenila na cloveka...kukala som na nu a bolo mi to hrozne smiesne, lebo moj drahy sa uplne na nu podoba, ako keby si z oka vypadli. HEHE
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty15.11.10 16:44

Majtika01: Ja Sama neodsudzujem. Len nechápem prečo by mal chcieť dušu späť. Veď mu nemôže chýbať, keď ani nevie aké to je ju mať. Verím však, že až bude mať dušu spať, bude to vnímať úplne inak a bude veľmi rád, že ju má. Aj keď neviem, či bude rád aj tomu utrpeniu, ktoré bude potom cítiť.
A áno, úprimný bol, ale iba preto, lebo vidí že jeho reči o tom, že je stále Samom u Deana prestávajú zaberať. Proste sa bál, že ho Dean opustí. Veď to aj priznal.

P.S. Tvoj drahý sa podobá na francúzskeho buldočka? Laughing A už to vie? Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty15.11.10 18:08

hmm no čo by som pekného napísala k novej epke... ťažko povedať Laughing niežeby nebola dobrá, len sa mi akosi v poslednej dobe minula slovná zásoba a trpím silným deficitom... a skrátka mi to už ani nemyslí celkom tak akoby malo Laughing

vtipný sammy bol ozaj super. v tom máte pravdu, že je to niečo na čo nie sme zvyknutí, je to nový typ humoru a ja tiež dúfam, že to viac rozvedú, lebo som sama s loptičkou proste žrala Laughing tak som sa na tom nasmiala Laughing to sa mu ozaj podarilo Laughing

psíčkov mali inak krásnych 702 len som kukala, že aj ja takého chcem 06x08 All Dogs Go to Heaven 430869

skinwalker bol ozaj sympaťák. až mi ho bolo na konci ľúto, ako mu tresla tými dverami pred nosom 06x08 All Dogs Go to Heaven 71416 som mala chuť ju prefackať, kofa jedna namyslená. on ju chudáčik chráni a ona ešte takto Evil or Very Mad no a čo, že pár ich tam zabil, však to bolo v mene lásky.. a ten pohľad na toho samého psíka so zveseným chvostom na konci 06x08 All Dogs Go to Heaven 71416 júúúúj. ozaj veľmi veľmi dojemné a smutné 06x08 All Dogs Go to Heaven 71416

sleeping dean- somehow this became my fetish Laughing jensen in the bed, gee I wonder why Laughing drool a samozrejme pekné suit up again 06x08 All Dogs Go to Heaven 284389

no a ten rozhovor na konci Shocked no konečne bol Sam úprimný a možno som naivná, ale tentokrát som mu uverila. crowley je super, ale je to démon a ja som múdrejšia ako veriť takýmto black-eyed skunks, ani ruby som to nežrala a tá sa aspoň snažila predstierať Laughing ale sammymu som tentokrát fakt uverila... dúfam, že už neklamal, lebo ozaj ma to dostalo ako hovoril o tom aký je, aký bol a ako si myslí, že hoci je to takto ľahšie, predsa len by bolo asi lepšie ak by bol tým svojím starým ja... 06x08 All Dogs Go to Heaven 71416 06x08 All Dogs Go to Heaven 430869 a potom ešte to deanove, we gonna get my brother back 06x08 All Dogs Go to Heaven 177401 typical awesome big brother mode by dean winchester 06x08 All Dogs Go to Heaven 49896


so yeah, ďalšia epka, s ktorou som bola spokojná Twisted Evil
Návrat hore Goto down
majtika01
Pocestný duch
Pocestný duch
majtika01


Počet príspevkov : 50
Bydlisko : Dunajska Streda
Nálada : I'm okay my sweetheart ... :-D tik, tikt, tik...BUM
Registration date : 09.01.2010

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty16.11.10 8:56

Ellen napísal:
P.S. Tvoj drahý sa podobá na francúzskeho buldočka? Laughing A už to vie? Very Happy

SAMOZREJME ze o tom vie? Ak by si si ma nasla na Facebooku a pozrela fotky s mojim psom, kde mam moju polovicku a psa vyfoteneho, tak nechapes, jaka je to podoba. V podstate on sa podoba aj na Rotwika...proste....nezapru sa....Furt tvrdim, ze moj pes je dcerou mojho muza, len s kym ju mal, netusim.... Wink

No ja len dufam, ze tento serial dopadne dobre. Bolo by to hlupe, keby scenaristi to ukoncili v zlom pre Sama, pre tak podstatnu postavu. To by bolo z ich strany naozaj hlupe. Nechaju nas poriadne vydusit az do konca a potom sa to rozuzli....a dufam, ze sa to obrati na dobru stranku. Som optimista, aj ked ma terajsi stav dost mrzi.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty17.11.10 12:49

Tato epka se mi taky líbila. Luckyho mi bylo na konci líto, jak stál sám samotinký uprostřed cesty... 06x08 All Dogs Go to Heaven 199226 A i já se teď už asi budu na svého pejska dívat trochu jinýma očima... 06x08 All Dogs Go to Heaven 284389 Člověk nikdy neví... 06x08 All Dogs Go to Heaven 999804 A ten závěrečný rozhovor Sama s Deanem... Ten mě moc potěšil. Konečně Sam hovořil upřímně, alespoň doufám. Myslím, že tak to doopravdy cítí. Má vše na háku, i Deana, ale souhlasím s Majtikou, že i když Sam tvrdí, že chce svou duši zpět, tak tohle bych mu zase až tak nežrala, protože on přece nemůže vědět, jaké to je, mít duši. Každopádně doufám, že Sam svou duši dostane zpět co nejdříve, protože by to mohl být výborný námět pro další díly, torturing Sam, jak si bude vyčítat, co vše provedl, když byl bez duše 06x08 All Dogs Go to Heaven 707500
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty17.11.10 19:41

Tato epizoda se hodně točila kolem charakterů postav. Všechno, co mi připadalo důležité už zaznělo v mých předchozích komentářích, tak jen krátce po dojmech z tohoto dílu.
Crowley – Ví jak Deana přitlačit ke zdi, stačí zaútočit na jeho city, věděl, že Dean nesnese pohled na Samovu bolest. Ta jeho poznámka „Sam by tě prodal bez mrknutí oka“, jestli to v tu chvíli jen plácnul, nebo si byl jistý, že Sam je toho schopen? (na konci epizody o tom Sam přesvědčil). Crowley je zbabělec, který umí jen vyhrožovat, mučit a násilím si vynutit poslušnost – je to démon.
Sam – Konečně přestal Deanovi „věšet bulíky na nos“ a přiznal tu svoji necitelnost a lhostejnost a že ho pouze potřebuje, využívá. Ale jakým způsobem to Deanovi podal! Tvrdě, bez známky lítosti, studu. Čemu se divit, když nic takového nezná. Svého bratra tedy potřebuje, ale ví určitě k čemu? Chce svou duši? Úplně bez ostychu přece doznal, že mu takový život vyhovuje, jako by měl strach vrátit se ke svému starému já. Pochopitelně, bude znovu cítit uvnitř sebe bolest, strach, lítost, radost, veškeré normální lidské pocity. Vidí, co city dělají s Deanem, jaké má mnohdy zábrany. A zase to ze sebe vysypal nějak překotně. Snad aby měl od bratových ustavičných narážek pokoj a mohl s ním i nadále zůstat?? Tohle vlastně přiznal také.
Dean – Byl tak blízko tomu, aby vytočil Lisino číslo. Nevěří (stejně jako já), že všechno skončilo. Cítí, že si potřebují promluvit, vyjasnit si to, ale zatím nenašel odvahu. On, který celý život zachraňuje a pomáhá druhým, si svůj vlastní život uspořádat nedokáže (v tomhle mu nikdo nepomůže, musí on sám). Je mi ho upřímně líto. Proto Dean chápal Luckyho, jeho starost o tu rodinu. Viděl sám sebe, Lisu, Bena. On dělal to samé, všemožně je chránil a tak rád by je bránil „zuby, nehty“ i nadále.
Teď možná Dean lituje, že Crowleymu nespálil kosti, alespoň by měli od něho pokoj. Nevěří mu ty jeho opětovné „kecy“ o vlastnictví a navrácení Samovy duše. Jediný, kdo tomu asi věří, je Sam. Docela se zděsil toho, co má Dean v úmyslu a „co na to řekne Crowley?“ Dokážu si živě představit ty dva proti sobě – Crowley zuří a Deanovi je to „u prdele“. On je určitě toho názoru, že existuje jiná možnost k získání informací k navrácení Samovy duše.
Každopádně je Deanova situace nezáviděníhodná. Mít po boku člověka, který je nevyzpytatelný a přiznal se, že by mu klidně vrazil „kudlu do zad“, pokud by mu to přineslo nějaký prospěch (divím se, že Dean může v klidu vůbec usnout). Razz

Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty17.11.10 20:07

Ja sa taktiež bez mučenia priznám, že sa mi epka páčila a to dosť...Vlastne celá šestka je zatiaľ podľa mňa dosť dobrá a takmer každá epka má niečo do seba.

Asi zo všetkého najviac sa mi páčil hláškujúci Sam. Ten chlap síce nemá dušu, sám je na zabitie, ale zato perlí poriadne. Podľa mňa bola najlepšia: "Choď do pekla. Už som bol. Nebolo to nič pre mňa." Tak pri tom som sa inak váľala po zemi. Prebral túto pre mňa perfektnú vlastnosť po Deanovi, ktorý je v poslednej dobe na prášky, nie aby ešte aj vtipy hovoril.

Samozrejme, Lucky mal svoje čaro a trhalo mi srdce, keď tá žena mu zabuchla dvere pred nosom. Ale úprimne, myslím, že by to spravila drvivá väčšina z nás. Predsa to len bolo tak trochu úchylné a v "skutočnom" svete romance medzi ľuďmi a "príšerami" neexistujú. Tie sú len v knihách. Crowley tam dnes podľa mňa ani byť nemusel, aj tak sa tam len zjavil na dve minútky, síce vidieť, ako si užíva svoje nové postavenie, ale stráca tým akési čaro...

Epka skvelá, teším, teším na ďalšiu
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty18.11.10 17:41

bohdy napísal:
torturing Sam, jak si bude vyčítat, co vše provedl, když byl bez duše 06x08 All Dogs Go to Heaven 707500
Tak po tomto túži aj moje zvrátene srdiečko. 06x08 All Dogs Go to Heaven 733500
janča napísal:
...divím se, že Dean může v klidu vůbec usnout. Razz
Presne! Ja by som sa bála k Samovi otočiť aj chrbtom, nielen pri ňom spať. Rolling Eyes
JMMM napísal:
Asi zo všetkého najviac sa mi páčil hláškujúci Sam.
Ja sa na Samových hláškam bavím už celý týždeň. Len dúfam, že v tom bude pokračovať aj naďalej. Very Happy
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty30.11.10 11:27

Crowley, i když tam nemáš co dělat a jsi tam jen jako pokrytecká figurka, líbíš se mi víc a víc. Very Happy
I own your brother... Muhehe...
K čemu budou Crowleymu ony příšerky, upír, vlkodlak... Pominu-li trapný fakt, že jsou to potvory dost ohrané a nikoliv nové.
Bezduchý Sam, který stále nespí. Jedna z věcí, co mu nepokrytě závidím. Takové množství pěkných snů se mi nezdá a aspoň bych si nafoukla pracovní den. Very Happy
Jak tam tak stáli celou noc, tak abych pravdu řekla, v tom městečku bych bydlet nechtěla ani za nic. Večer pršelo, zákonitě se Betty vykoupala, ale proč ráno měla na kapotě ten tlustý nános prachu? Fuj, tohle mít v plicích, tak ze mě sice nebude vlkodlak ani nic podobného, ale tuberák určitě. (vysrážená vlhkost by byla vidět i na skle)

Skinwalker: Go to hell!
Sam: Already been.

Snad jen dodatek, Sam nemá duši, tudíž by ani neměl přemýšlet tak, jak k tomu došlo na konci. Že by mu Crowley přeci jen vrátil ten titerný kousíček duše? Nevermind.

Ač se to zdálo nemožné, jeden z mála dílů šesté série, který se mi navzdory všem ostatním jednoduše líbil. Absence Kobliha (ať tam raději není, než aby ze sebe dělal kašpara), nádech starých časů (nejen viz. jouzinka a ohraný exteriér), vítězství dobra. Prosím si více takových, na stará kolena u mě vítězí sentiment. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Sponsored content





06x08 All Dogs Go to Heaven Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x08 All Dogs Go to Heaven   06x08 All Dogs Go to Heaven Empty

Návrat hore Goto down
 
06x08 All Dogs Go to Heaven
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 06x08 All Dogs Go To Heaven
» 06x08 All Dogs Go to Heaven
» FORBIDDEN HEAVEN
» DREAM ABOUT HEAVEN
» Heaven and Hell

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: