Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x09 Clap Your Hands If You Believe

Goto down 
+12
janča
Lex
Polgara
kaja666
Ellen
Chrystelle
JMMM
majtika01
sisel
bohdy
FooFighterkaSN
dion-fortune
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Lex
Pocestný duch
Pocestný duch
Lex


Počet príspevkov : 84
Age : 32
Bydlisko : DNV
Nálada : prisposobuje sa okoliu
Registration date : 17.06.2008

06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x09 Clap Your Hands If You Believe    06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty23.11.10 20:17

Je mi to naozaj ľúto, no musím poznamenať jednu vec.. Tak ako som si 10.tou sériou opäť zamiloval Smallville, tak sa mi 6.tou sériou Supernatural úplne zhnusil.. Už ma ani nič neláka na to, aby som to vôbec dal každú sobotu sťahovať.. Začína to byť celé "full of shit"..! Shame Mad Mad
Návrat hore Goto down
http://www.google.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x09 Clap Your Hands If You Believe    06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty23.11.10 22:11

chrys: počkaj, ja si naruta na animaxe tento víkend vyhliadnem a dám ti vedieť, kto ho dabuje Laughing inak na to anime sa teším jak malá dance a chudák chlapec Laughing takto deprimuješ svoje dieťa, keď mu zakazuješ "kreslené rozprávky" 06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 99937 ale tak máš pravdu, death note by som ani ja niekomu v jeho veku nepustila... za to naruta... bože ja som totálne v naruto nálade od minulého týždňa. damn the ps 2 06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 99937 a ninja v sn.... počkaj do konca série to budeme mať aj live 06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 99937 ale srsly taký crossoever naruto, supernatural a čo ja viem, trebárs nurahyon, to by mohla byť pekná prdel 06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 99937 spravím z toho sériu mini shot, každý bude cross s iným anime 06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 99937 kakashi meet sam, sam kakashi. how do you do? 06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 99937 btw som dnes bola na HP 7 v kine a jedna časť bola kreslená!!!!!!!!! a samozrejme to bola the best part of the movie 06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 99937 06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 430869

inak súhlasím, že pokiaľ sa aspoň niekomu tá epka páčila, tak sa nedá považovať za nevydarenú Smile ja som len rada, že nie som jediná, ktorá bola taká nadšená lol!
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x09 Clap Your Hands If You Believe    06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty24.11.10 13:54

Chrystelle napísal:
... Já jsem se přes to naštěstí přenesla...
Já jsem se přes to "neštěstí" taky přenesla Laughing , ale v kútiku duše stále dúfam, že tá dokonalosť SPN ešte nie je celkom preč.

Už to nebudem naťahovať, len dodám, že tu a nielen tu naozaj platí, že čo človek to názor a vyhovieť sa asi všetkým nedá.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x09 Clap Your Hands If You Believe    06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty24.11.10 19:17

I v tomto díle bylo hlavním tématem - Sam bez duše, co s tím budeme dělat???
Sam – Nepozná rozdíl mezi vtipem, legrací a pravdou, neví kdy se smát, mluvit a kdy je lepší mlčet. (tak se už choval i v minulé epizodě). Nemá prostě pro to cit, má uvnitř sebe prázdno, je mu to jedno - chybí mu ta duše. O té jeho duši snad ví každý na zemi i pod zemí a bude se vychloubat, že zná způsob, jak ji navrátit, samozřejmě za nějakou protislužbu. Sam má možná docela dilema. Sice zase Deana ujišťoval, že svoji duši chce zpět, ale takový jednoduchý život bez bolesti, utrpení, cítění, emocí mu zatím vyhovoval a bude tedy zajímavé, zda se ho opravdu bude chtít vzdát. Nedělá mu problémy teď něco svatosvatě slíbit a až dojde na „lámání chleba“ ucuknout a úplně klidně říct „změnil jsem názor.“ Jen aby ho Dean nemusel k navrácení duše donutit násilím.
Dean – Tak se snaží Samovi „vtlouct“ do hlavy co je správné, jak se má chovat, aby se na něho okolí nedívalo jako na chovance z ústavu, až je z toho chvílemi na mrtvici. Je zajímavé, proč ho ti skřítkové vrátili, když ostatní unesené si nechali. Bylo to opravdu proto, že se oháněl tou pistolí a nožem? A ta poznámka, že je označený, byl u nich a je už v jejich moci. Náznak, že se k tomuto tématu – skřítkové hodlají scénáristé ještě vrátit!!!!

Jared i Jensen zahráli svoje role, „Sam – je mi to volný, Dean – mě z tebe brzy klepne“, velice dobře. Very Happy
Návrat hore Goto down
pipo
Pocestný duch
Pocestný duch
pipo


Počet príspevkov : 73
Bydlisko : Lučenec :)
Registration date : 05.09.2008

06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x09 Clap Your Hands If You Believe    06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty26.11.10 20:44

Epka vtipná, SPN sa už nemože ponoriť viac ako je teraz, tak to aspon robia vtipnou formou, budme radi aspon zato confused Pre mna nech v ďalšej epke nahánajú aj šmolkov, stare SPN je preč, tak nech je to aspon vtipné.....
Návrat hore Goto down
http://lucenec-cs.ic.cz/index.php
PedroSanchez
Nevinná obeť
Nevinná obeť
PedroSanchez


Počet príspevkov : 9
Age : 42
Registration date : 17.11.2010

06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x09 Clap Your Hands If You Believe    06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty29.11.10 8:02

vidím, že niektorí frflete, že SN už nie je čo to bývalo, ale predstavte si, aká to musí byť fuška, vymýšľať nové hlavné dejové línie pre celé série aj vedľajšie zápletky epizód, nespadnúť pritom do stereotypu a vyhovieť čo najširšiemu publiku...

keby nebolo takýchto epizód ako bola táto, zase by sa našli ľudia, ktorí by nadávali, že je to stále dokola to isté a že by to chcelo nové nápady... mne víly nevadili a celkom som sa zasmial Smile keby v SN nebol žiadny humor, tak by som ho ani nesledoval, mne sa práve páči tá kombinácia horroru a komédie, ktorej bolo v tejto epizóde viac než dosť
Návrat hore Goto down
andy
Pocestný duch
Pocestný duch
andy


Počet príspevkov : 55
Age : 45
Bydlisko : bratislava
Nálada : v ocakavani lepsich zajtrajskov
Registration date : 06.11.2008

06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x09 Clap Your Hands If You Believe    06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty29.11.10 20:34

Podla mna bola epka super, fakt vtipna. Ja som bola trochu prekvapena, ked to vyzeralo na mimozemstanov, ale vily boli ok vysvetlenie, sucast magie, preco nie.
Sam bol perfektny, ked sa s Deanom bavil o tom, ze ako treba trpiet :LOL:
celkovo to bolo dobre spravene, napatie, vtip, proste vsetko
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x09 Clap Your Hands If You Believe    06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty03.12.10 10:50

Co k tomu říct. Došly nápady, tak půjdeme cestou spooky Mulder? I když jsem si s touto myšlenkou pohrávala dva díly zpátky, tak mi teď dali vcelku studenou sprchu. Na druhou stranu, s přihlédnutím na zaměření se s tím dalo počítat. Very Happy

A Patrika vcuclo UFO, kde je Mulder a Scullyová? Puf a Dean je v čudu taky. Very Happy
Proč jen ti mimozemšťani vypadají všichni jak z jednoho vrhu? (poukazuji na ty malůvky na autobusu a vycpanýho eťáka) Ať už vezmu Stargaťácký asgardy nebo X-Files, tak všechno na jedno brdo. To nemůže mít mimozemšťan třeba jen jedno oko a to dejme tomu na dorzální straně těla? Proč mít ruce a ne sadu rozvětvených chapadel? V tomto ohledu vynalézavost dosti pokulhává.
Co se týče víl v tomto díle, no fuj. Sice Gemblice naznačovala jakýsi odsun k jinému typu *lovné zvěře*, ale tohle ne. Není to můj šálek čaje.

Pozitivum: Konečně byla k vidění Samova NEOHOLENÁ hruď, hurá.

Y-Yu're upset. Já ti Same sama nevím neb mi u toho nejdříve zaskočil povidlový koláček, který následkem pokračujícího děje dosti zhořkl.

PedroSanchez napísal:
... nespadnúť pritom do stereotypu a vyhovieť čo najširšiemu publiku...
A tohle je přesně ono, úspěšný scénárista by měl mít krom talentu a jiných věcí dvě důležité vlastnosti - i při zachování linie co nejméně spadat do stereotypu, ale hlavně - NIKDY se neřídit fandomem. Na tohle dojíždí většina seriálů. Ono to není jen u SN, ale je to vidět všude, SG-1, Smallville a další. Ve chvíli, kdy se tvůrci i scénáristé po CONu rozhodnou vyjít fanynkám vstříc, jde to všechno do ....
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
PedroSanchez
Nevinná obeť
Nevinná obeť
PedroSanchez


Počet príspevkov : 9
Age : 42
Registration date : 17.11.2010

06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x09 Clap Your Hands If You Believe    06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty03.12.10 12:13

Panthera napísal:
Proč jen ti mimozemšťani vypadají všichni jak z jednoho vrhu?

toto aj mňa štve, v tebou spomenutej SG-1 mali aspoň dosť nápaditosti, aby to vysvetlili tým, že sa bránami ľudské plemeno rozšírilo po všetkých kútoch vesmíru, takže technicky sú to stále ľudia, ale s Asgardmi to zase pohnojili... v takom Star-treku to tiež "úžasne" vyriešili - v drvivej väčšine prípadov je to iba človek, ktorému dali nejaký výstupok na čelo a už bol z neho mimozemšťan, tam už keď má niekto napr. chobot, tak to už je veľká výnimka... v SN to beriem tak, že to bolo myslené s nadsádzkou a svojim spôsobom parodovali tieto seriály, preto použili ten klasický výzor mimozemšťana z iných seriálov
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x09 Clap Your Hands If You Believe    06x09 Clap Your Hands If You Believe  - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
06x09 Clap Your Hands If You Believe
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 06x09 Clap Your Hands If You Believe
» 06x09 Clap Your Hands If You Believe

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Šiesta séria-
Prejdi na: