Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 7. SÉRIE???!!!

Goto down 
+21
venom3000
Zizi
fox
Maky
Eviik
dion-fortune
FooFighterkaSN
Sarinka
Terrik
frency
Panthera
jax90
cleo
Anwiel
Nemix
noky
JMMM
mummy
djdodo
Ellen
bohdy
25 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty27.04.11 22:30

LittleDevil: ja som tak premýšľala spraviť si spn maraton od prvej epky Very Happy Very Happy zaspomínať a tak Smile pridáš sa? Wink ... ja som nikdy neverila, že dojdem do štádia, že nebudem pozerať všetky epizody, a wtf, teraz si pekne vyberám ktorú si pozriem, a po pravde mi ani netrhá žili, že som ich nevidela :/ je to smutné naozaj.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty27.04.11 22:38

Satu: no to neznie zle musime s apotom dohodnut Wink
no hej je to smutne ale tak predsa nebudem pozerat nieco co ma vyslovene nebavi...a som na tom rovnako tiez mi netrha zily ze som nejaku epku nevidela a ked uz si nejaku kuknem to je take pozeranie ze preklikam si to v prehravaci ze ok a tym koncim
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty27.04.11 22:40

LittleDevil: to by bolo vážne super, zaspomínať si a tak Smile ako ked pozeráme CHCH alebo FTBYAM Very Happy Smile
kks ale aj čo porobili s postavami :/ kedysi som Deana zbožnovala a teraz mi vyslovene lezie na nervy, a to iba od šiestej série, nechcem vidieť čo spravia s jeho postavou v siedmej, nehovoriac o tom, že ani Jensenovi sa už tak dobre Dean nehrá ako kedysi, ale to Seru ani nikoho netrápi, nevadí.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty27.04.11 22:53

cleo napísal:
Musite to brat tak, ze niektore baby su platonicky (niektore psychopaticky) zamilovane do Jareda alebo Jensena a nevidia, aky je ten dej pritiahnuty za vlasy alebo ake priserne su Jaredove "herecke" vykony....tak su proste happy, ze sa na nich mozu pozerat dalej aj keby to bol program ako Farmar hlada zenu s nimi v hlavnej ulohe... Mne osobne sa ani jeden z nich nepaci a mam oci bez ruzovych okuliarov, takze prirodzene nepozeram..

Toto ma trochu urazilo...poprvé, nie som zamilovaná platonicky ani psychoticky do žiadneho z tých hercov (a ani nijakého iného) a po druhé, to fakt neviete pochopiť, že sa niekomu tie nové epky nemusia zdať až také zlé? Pre mňa je to stále pozerateľné a nie kvôli chlapom tam, ale kvôli tomu, že mám rada mysteriózne filmy a seriály a tak či onak, SN je stále tým lepším, čo z tohto žánru sa v súčasnosti natáča. A či to má úroveň Farmára...nech, aj keby to bolo na úrovni Mojsejovcov, kým ma to bude baviť, tak mi je to jedno.
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty27.04.11 23:01

musím se tentokrát postavit na stranu JMMM - taky si myslím, že už to trošku přeháníte, jasně je to váš názor, ale takto to celé dramatizovat - prostě seriál se nějak vyvíjí a já rozhodně neříkám, že správným směrem, ale dělat z fanynek "platonicky až psychopaticky" zamilované holky - to už mi příjde fakt moc....
nikomu nechci brát jeho názor, určitě máte na něj právo, ale bacha na hranici mezi vyjádřením názoru a urážením druhých.....

Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty27.04.11 23:09

JMM precitaj si to este raz a potom sa mozes hned aj odrazit.... napisala som niektore baby, nie vsetky.... A tych psycho fans je viac, ako normalnych fans, ktorych to bavi len tak... Staci si zabehnut na LJ a ked na teba vybehne 50 animaciek s Jensenom z kazdeho uhla v jednom poste, tak to fakt nie je normalne...alebo stolkerky ked toto nie su psycho, tak potom neviem co su...
Nemix - napisala som menovito teba, ked ti to pride fakt moc?

Ale vsak treba si vsetko prekrutit podla svojho... Suspect Ja tiez pozeram Glee iba kvoli Darrenovi lebo sa mi on paci a neurazim sa keby mi to niekto povedal...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty27.04.11 23:14

jaj ludkovia ved to su len nazory Very Happy takisto ako niekoho ten serial nebavi takisto sa inym stale paci a su ochotni to pozerat to ze tu niekto povie ze ho to nebavi a povie si svoj nazor neznamena ze niekoho uraza Smile
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty27.04.11 23:19

cleo: já se neurazila a vůbec ten můj komentář nebyl myšlený jenom na to, co jsi napsala ty - ale já vím, že je tu spousta lidí, kterým se šestá série líbí - a co mají po těch vašich komentářích sem psát - že se jim to líbí ??? - vždyť byste je sežrali.....

já samozřejmě nechci hájit ani jednu stranu - jenom si myslím, že čeho je moc, toho je příliš.....ale vaše názory ctím a beru je.....jenom mi toho už dnes přišlo nějak moc a měla jsem potřebu se k tomu vyjádřit....
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty27.04.11 23:28

Nemix napísal:
ale já vím, že je tu spousta lidí, kterým se šestá série líbí - a co mají po těch vašich komentářích sem psát - že se jim to líbí ??? - vždyť byste je sežrali.....

Nemyslim si...mne je uprimne jedno, ked sa vam to paci, pozerajte si...ja pozeram ine veci, ktore sa mne pacia a napriklad tebe by sa nemuseli...a to mi je tiez jedno, komu sa to paci a komu nie...
Poznam plno bab ktore pozeraju SN iba kvoli J2 a fakt na tom nevidim nic preco by sa mal niekto urazit...tolko filmov - sraciek si pozriem iba kvoli dakemu hercovi a co....
Len proste v SN sa mi nepacia ani herci ani dej, takze nevidim dovod preco by som to mala dalej pozerat...proste sa pri tom nudim...
Tebe napriklad sa paci dej, inej babe sa paci napriklad Misha, inej sa paci J2 aj dej, tak to pozeraju kvoli tomu...to je vsetko co som napisala...nechapem co je na tom ze je niekto platonicky zamilovany do herca....ja by som ich na jednej ruke nespocitala Very Happy V skoro kazdom serialy hra daky sexos, kvoli ktoremu sa to da pozerat...Napriklad aj TVD je priserne trapny serial podla mna a pozeram to len kvoli Damonovi a Elijahovi Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
noky
Nevinná obeť
Nevinná obeť
noky


Počet príspevkov : 34
Age : 36
Registration date : 24.11.2008

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty27.04.11 23:58

Ja osobne som velmi rád že to pokračuje pretoze Supernatural svet a cela jeho mytologia je tak obsirna ze moze ponuknut este mnoho a mnoho skvelych pribehov. A myslim si ze stale radsej budem pozerat Supernatural ako nejaku somarinu co ho nahradi , kedze kvalitny serial teraz najist je velmi tazske. A ked sa niekomu tato sezona zda slabsia ,tak nezabudajme na tretiu seriu ,ktora bola podla mojho nazoru najslabsia a po nej nasledovala perfektna stvrta seria.
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty28.04.11 8:50

cleo: všechno co píšeš - tak s tím s tebou souhlasím - jenom si prostě myslím, že nebyla použita zrovna nejvhodnější slova k tomu, jak jste zkritizovaly spn, myslím si, že se to někoho vážně mohlo dotknout - toť vše....
rozhodně to někdo neberte jako útok na vás - já s tím, že bude sedmá řada mám taky velký problém - jenom mi asi přijde něco jiného navážet se do seriálu a navážet se do fanynek....
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty28.04.11 12:15

cleo napísal:
Mne osobne sa ani jeden z nich nepaci a mam oci bez ruzovych okuliarov, takze prirodzene nepozeram..

Tak ešte raz ťa odcitujem, síce si napísala, že niektoré (aj keď osobne mám z tvojho vyjadarovania pocit, že skôr myslíš, takmer všetky), ale táto posledná veta priamo hovorí, že tí, ktorým sa nová séria ešte pozdáva alebo to pozerajú, sú odtrhnutí od sveta a to je jedna z vecí, ktoré ma tiež trochu urazili. Nevravím, že som zdutá teraz alebo tak, len si myslím, že vyjadrovať názor a k tomu kritizovať, by sa malo robiť s väčšou rozvahou.

A ďalej noky to vyjadril úplne presne (aj keď mne sa trojka páčila), stále ten seriál má potenciál niečo ponúknuť. A kto je optimistický, nech to pozerá, kto nie je, nech nepozerá, zahrabe ten seriál pod zem, zabudne, že niečo také existovalo. Takéto flamewar nemám rada a už mi to naozaj pripomína fóra niektorých iných seriálov, kde niektorí ľudia chodia čisto písať, aká bola nová epka hrozná, ako by to mali už ukončiť. Nikto im to nekáže pozerať a každý človek si môže ukončiť seriál, kedy chce...
Návrat hore Goto down
jax90
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 7
Registration date : 28.12.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty28.04.11 13:28

možte mi niekto vysvetlit tie vaše skratky TVD,CHCH,FTBYAM-akosi som z toho mimo a neviem to znamenaju Very Happy a aby som nebol OT,tak podla mna to mali ukončit 5.seriou,ovšem trochu inač,lebo ten koniec bol tak blby,že to sa len tak nevidi
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty28.04.11 13:29

jax90: TVD - the vampire diaries
CHCH - changing channels
FTBYAM - free to be you and me Smile Smile pre info Smile
Návrat hore Goto down
jax90
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 7
Registration date : 28.12.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty28.04.11 14:14

dik,nepoznam ani jeden Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty28.04.11 14:15

jax90: changing channels a free to be you and me sú spn epky z piatej série Very Happy Very Happy
a the vampire diaries je seriál o upíroch vlkolakoch a tak Smile
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty28.04.11 16:08

No, nevím jak tedy ostatní, ale já se dobře bavím, hlavně plkama. Laughing
Proč se těšit, proč se netěšit, no co, od čeho máme na krku budky a slušně vyvinutou hypofýzu? Zlatý ff svět.
Mně stačilo otlapat herce naživo a jsem spokojená. Kobliha sice žeru i v reálu, ale platonická láska? Že by někdo z nich někdy vzpomenul, že nás někde viděl? ROFL, myslím, že stojíme všichni díky reálu na nohách. Spíš dreamyworld na noc, od čeho mám doma vlastního chlapa. Wink
Klidně si tu sedmičku stáhnu a hodím okem, stejně jsem to nakonec vydržela u všeho, co šlo do p.. háje.

Rusáci mi zlikvidovali X-Files, Oráči mi sežrali SG-1, násilná magie zničila Smallville, Směr jih se změnil v total parody, Farscape uhnil na posledním filmu, House mi zdekovala Kadivka, Dexter doslova zdebilněl, v Torchwoodu mi killnuli kafáče, Firefly pro jistotu rovnou stopli a tak se ptám, WTF, co čekáme od SN a co mi doslova zmrví Sherlocka? On tu někdo předpokládal, že to bude stejné, ne-li lepší? confused
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty29.04.11 7:11

Pridávam sa k predrečníkovi, bavím sa najmä čítaním komentárov.
Siedma séria? Fajn, bude. Uvidíme o čom.
Sledovanie seriálu nie je vec povinná, veď je to len TV seriál.
Ak to bude o ničom, no čo už. Máme niekoľko fakt dobrých epizód, ak budem mať depku, pozriem si ich.
Ak to bude dobré, pre nás lepšie. Pobavíme sa.
Šetrite emócie, ešte sa zídu. Very Happy
Návrat hore Goto down
Terrik
Crossroads demon
Crossroads demon
Terrik


Počet príspevkov : 489
Age : 33
Nálada : bez nálady
Registration date : 10.04.2011

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty29.04.11 8:40

možná nás překvapí, je to velice optimistické ale možné to je
Návrat hore Goto down
Ellen
Žltočočko
Žltočočko
Ellen


Počet príspevkov : 694
Age : 53
Bydlisko : SR
Nálada : hope never dies...
Registration date : 23.03.2008

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty29.04.11 9:31

Seriál sa mal jednoznačne skončiť piatou sériu. To bez debaty. LENŽE... začali s tou úbohou šiestou sériou, ktorá je ako diétna strava bez chuti a zápachu a ktorá doteraz nemá žiadnu poriadnu dejovú líniu a ktorú už ani nemajú šancu dôstojne ukončiť. Takže im aj tak nezostáva nič iné, ako pokračovať sedmičkou. Je to jediná šanca ako by mohli celý Supernatural ešte zachrániť. Ak to vôbec dokážu. Ak to nakoniec totálne nedorazia. Aj tak nemôžu ukončiť šesťku naprázdno. Musia pokračovať. A my sa zase musíme modliť, aby Supernaturalu dali poslednú šancu vstať z mŕtvych a v závere sedmičky dôstojne odísť do dôchodku.


Naposledy upravil Ellen dňa 29.04.11 15:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
jax90
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 7
Registration date : 28.12.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty29.04.11 10:25

jak to vidim ja tak ešte sa dočkame aj 10.serie ako u smallville a dalsich serialov Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty29.04.11 12:29

Ellen: no tak toto si dost dobre vystihla Cool ja sa tiez obavam ze sa dockame este 8 serie a ked to nebude mozne ukoncit este 9 a ktovie kolko pokusov potrebuju aby uz ten serial konecne ukoncili a nechali mu aku taku uroven ajked ukoncit v najlepsom sa im nepodarilo....a uroven to uz teraz tiez dost stratilo...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty29.04.11 12:31

LittleDevil a Ellen: amen dievčatá, toto ste presne vystihli Smile
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty29.04.11 16:19

už nás takto vidím lol!

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Tumblrlkaaajcsu51qbls4t.th
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty29.04.11 16:56

mummy: tak teď jsem se opravdu upřímně zasmála 7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 316745 7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 316745 7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 316745 tos vystihla přesně 7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 316745 7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 316745 7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Sponsored content





7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7. SÉRIE???!!!   7. SÉRIE???!!! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
7. SÉRIE???!!!
Návrat hore 
Strana 2 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Novinky-
Prejdi na: