Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 06x22 The Man Who Knew Too Much

Goto down 
+13
Ellen
CasIsNotYourDogDean
lenkka
Saskya
andydy
FooFighterkaSN
mummy
Sarinka
Chrystelle
Zizi
dzajnisko
cleo
Silvia
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 22:33

teda toto chování mi přijde poněkud zvláštní Rolling Eyes proč jste to sem teda nenapsaly, že je budete dělat - přijde mi to jako celkem nefér jednání - už jenom vůči Satu a dion, které se nabídly, že to budou dělat.....ale nikomu nechci do ničeho kecat - jenom píšu svůj názor....
jsem samozřejmě ráda, že titulky budou - jenom to není vůči holkám moc fér a celkem mě to i štve - ale co už...... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 22:56

Co je nefer? Ja som neni povinna nikomu pisat, ze budem robit titulky a ani mummy 3 mesiace dopredu...Sarinka napisala, ze konci, ja a mummy nie...Satu napisala, ze ma cas az poobede, my prekladame rano a dion presne vie komu sa ma ozvat ak chce pomoct...do septembra je este dost daleko, tak nechapem co je nefer a co ta stve...
Ja a mummy uz vieme ktora co ma robit a ide nam to dobre a niekto kto nepozna nas system by nas zbytocne zdrzoval, takze asi tak.


Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:11

Aby som to vyjasnila. Pôvodne sme mali skončiť všetky, ale baby sa rozhodli, že predsa len budú pokračovať, lebo ich to začalo baviť. Rozhodli sa tak až neskôr, ako som tamto písala a bolo by divné, keby sem teraz zrazu napísali, že budú pokracovať, nikto by si to ani nevšimol v tomto hiatusovom období, jednoducho chceli v septembri spraviť titulky s tým, že proste pokračujú, nikto nečakal, že sa ich chopí niekto iný, lebo priznajme si to, nie je to žiadny med lízať a tobôž každú sobotu.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anonymný
Anonymný




06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:13

ja to všetko beriem a po pravde keby nemám s titulkovaním skúsenosti neozvem sa, ale tak budiš ... ja vám to neberiem
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:14

no prostě si myslím, že by bývalo bylo fajn, kdyby jedna z vás aspoň naspala, že pokud vám to např. čas dovolí, tak že vy dvě v tom pokračovat budete....takto jsem to já pochopila, že to nebude dělat nikdo - což mě mrzelo....
a pak přijde Satu s návrhem, že je teda bude dělat - no prostě jsem se do ní vcítila a myslím, že jí to musí mrzet, že je najednou tak vyšachovaná - třeba se pletu, třeba jsem to jenom špatně pochopila - a třeba taky ne.....
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:19

Ja sa najprv musim toho septembra dozit a urcite by sme dali v cas vediet, ze budeme pokracovat. Proste nam to ide takto lepsie a uz zo skusenosti vieme, ze ked nam niekto pomahal, len nas to zdrzovalo...
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:21

Nechcem Satu uraziť alebo čo, ale ja napr. nerada priberám nových ľudí, keď niečo titulkujem, len fakt overených, lebo už som sa veľakrát popálila a užila si svoje, preto baby chápem, kam tým mieria. Všeobecne platí, že menej ľudí stihne spraviť niečo rýchlepšie ako viacerí, kde je samý chaos. To je môj skromný názor.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anonymný
Anonymný




06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:23

ved to vám nikto neberie a úprimne? po tom čo si napísala už nemám chuť robiť tie titulky ... nech sa páči robte si ich, za dobrotu na žobrotu, ja som chcela len pomôcť, ale očividne nespadám pod vaše predstavy titulkárov

Sarinka: ja to chápem v pohode, len som myslela, že nebudete už nikto robiť titulky a toto forum by si zaslúžilo aby sa ich niekto zhostil, takže asi tak, ked nie tak nie, budem robiť titulky pre iný seriál a hotovo.
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:26

já toto všechno chápu a jsem opravdu ráda, že pro nás budete stále titulkovat - to opravdu jsem a nikdy za to nebudu moct dostatečně poděkovat....a vím, že méně někdy znamená více a že se nechcete znovu spálit - prostě jsem z toho jenom neměla dobrý pocit, tak jsem to napsala.....a tak....
......prostě jsem to asi špatně pochopila ....
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:33

Nejde tu fakt o nič osobné. V budúcnosti určite dajú dopredu vedieť (nechcem zas hovoriť za ne), či budú môcť a jedno s druhým a či budú potrebovať pomoc, tak sme to robili vždy počas tých rokov. Cool
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:41

Väčšinu 6.série sme so Sarinkou preložili samy, žiadnej ponuky k pomoci ani vďaky (česť výnimkám) sa nám nedostalo a teraz si ešte chcete do nás kopnúť a zahrnúť nás výčitkami? 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 44266
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
Anonymný
Anonymný




06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:43

nie mummy jasne že nie, išlo o to že aj tu aj na fb bolo písané, že končíte s titulkovaním všeobecne, tak nikto nemohol vedieť že ty a cleo s tým budete pokračovať takže asi tolko k tomu.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:48

mam pocit ze islo cisto o to co bolo napisane na FB a podla toho co tam bolo by si kazdy myslel ze vsetky koncite s titulkami hej ci ste sa potom rozhodli niektore pokracovat nikto nemohol vediet ekdze to uz spomenute nebolo takze tu slo cisto o nedorozumenie kedze preto sa Satu ponukla ze bude robit titulky aby ich spravil aspon niekto ak vy uz nie alebo tak si aspon myslela Very Happy
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:53

Áno, skončili sme a úprimne, neviem si ani len predstaviť, ako to bez Sarinky bude vyzerať, keby ste titulky videli pred tým, ako sa dostanú do rúk jej, tak by ste jej aj vecné dary posielali. A myslím, že je to neúcta, takú chvíľu tu po skončení hovoriť o našom nahradení. Do septembra ďaleko a len sme začali rozmýšľať o náhradnom riešení, nechceme tých pár ľudí, čo si naše titulky sťahovali, nechať v štychu.
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty07.06.11 23:54

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Tumblr_li5mwb77131qd8b2a
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty08.06.11 0:03

ale on nikdo o vašem nahrazení nemluví - kdyby asi Satu věděla, že v tom bude někdo pokračovat, tak se do tvoření titulků asi vůbec nebude angažovat - jenomže to nikdo nevěděl, tak proto se nabídla - nikdo nikoho nechce vystrnadit.....

Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty08.06.11 0:06

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Tumblr_lf62lkrZYS1qacf8m
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty08.06.11 0:18

skutocne nechapem celkovo toto tu ako povedala uz Nemix nikto neche nikoho nahradit a reakcie typu ze "je to neúcta, takú chvíľu tu po skončení hovoriť o našom nahradení" sa ani nehodia pretoze o nic take sa nikto nesnazil islo o pomoc zo strany Satu pre tych par ludi ktory este stahuju titulky ich prelozit aby mohli pokojne pozerat ak ich budete robit vy nic sa nedeje robili ste ich doteraz kludne ich robte aj dalej...
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty08.06.11 7:54

Vsak ich robit aj budeme, napisali sme ze pomoc Satu nechceme tak naco sa v tom dalej rypete? Neviem este ako viac po lopate to treba. Ako uz pisala sarinka rozhodli sme sa s mummy pred par dnami, ze budeme pokracovat a ani jedna z nas nie je povinna to niekomu oznamovat. Napisala som, ze budeme pokracovat a zvladame to same a vy ste tu zacali okolo toho robit velke halooo. Namiesto dakujeme, ze to budete robit do nas este skacete. Uz chapem sarinku preco sa na to vybodla.
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty08.06.11 9:04

Čo toto Shocked . Holky nehádejte se.... i když z vlastní zkušenosti vím, že na fóru "hádka" vznikne úplně snadno a ve finále se pak všichni ještě rozčilují, že se nikdo nehádá. 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 316745

Ne vážně, jak jsem to četla, tak myslím, že opravdu o nic nešlo. Satu se nabídla (což je od ní moc pěkné 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 103511 ) a cleo vzápětí vysvětlila, že pomoc zatím není třeba. Tak myslím, že není potřeba se kvůli něčemu urážet nebo se cítit naštvaná jako Nemix. 701 Možná jí to přišlo nefér, ale podle mě by bylo nefér to, kdyby se cleo ani mummy teď vůbec neozvaly a napsaly to až o měsíce později. TO by bylo nefér vůči Satu. Ale takhle je to v pořádku. Jsem moc ráda, že se rozhodly pokračovat alespoň ony cheers , a přestože věřím, že i Satu by titulkování zvládla, chápu je, že se moc nehrnou do přibírání nových lidí. Sama vím, o čem Sarinka mluvila/psala, má pravdu. Možná to může znít někomu blbě, jakože ostatní by byli v překládání blbí nebo něco 603 Laughing , ale dvě sehrané překladatelky překládají rychleji než 4 nesehrané. Jelikože i já mám zkušenost s překladem, chápu je, proč si nechtějí zbytečně někoho přibírat. Něco jiného je, když nastane situace, že bude mít čas jen jedna ze všech překladatelek. Nechci mluvit za ně, ale v tu chvíli by možná přivítali jednorázovou výpomoc, a proto by byla škoda, kdyby se teď Satu třeba urazila a pak se nenabídla, kdyby to bylo opravdu třeba.
Ale to je vážně jen můj názor a pardon, když bude mít někdo jiný. 603 Laughing



cleo, sorry, že jsem se v tom ještě porýpala. 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 886945 Už mlčím... 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 666500
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty08.06.11 9:51

Chrys ja sa vôbec neurážam Smile proste ja som nevedela že dievčatá pokračujú ... tak ked budú potrebovať pomôcť som tu, k dispozícií, a naozaj dakujem za dôveru Smile ako som už napísala, ja sama mám s titulkovaním skúsenosti, preto som sa ponúkla, Smile

cleo: ja sa nechcem hádať a ani vnucovať, Smile budete tie titulky stále robiť, to je samozrejmé .... tak si už nevšímaj tú moju ponuku a nechaj to tak Smile
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty08.06.11 10:15

Nejdem sa miešať, len chcem nezávisle zareagovať na príspevok od cleo (príspevky som aj tak len prebehla a neviem čo je v nich) Smile

cleo napísal:
Vdaka za iniciativu, ale s titulkami skoncila Sarinka (asi aj dzajnisko), ja a mummy pokracujeme dalej a myslim, ze to v pohode zvladneme tak ako doteraz. A urcite sa nam Sarinku podari presvedcit aby s nami par dielov (vsetky) prekladala.... Ze Sari? 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 707500
Ehm, ehm 603 ja stále vravím, že nádej zomiera posledná a pre mňa celkom pekná novinka, že on to celý prekladateľský tím nezabalil. cheers Pretože toto sú jedny z dvoch tituliek ku seriálu, kedy preferujem slovenské pred všetkými ostatnými. fish Takže ma to potešilo 703
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty08.06.11 11:10

jáj ták Laughing Laughing Laughing ja som to tiež pochopila, že ste skončili všetky, z čoho ma až zamrazilo, tak som uvítala ak by sa toho niekto chytil, lebo bola by škoda, ak by sk titulky k sn na tomto fóre viac neboli... takže som ozaj rada, že pokračujete 704 aj keď v oslabení 601 a sarinka by sa mohla aspoň na korektúru podujať, čo? 603 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 260605 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 260605 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 260605

(lebo ja viem ako vyzerajú title predtým ako prejdú sarinkymi rukami 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 316745 )

no nič... tak ja sa vám teda do toho miešať nebudem, iba ak by jedna z vás nemohla alebo bola extra ukecaná epka, tak sa môžete kľudne aj vy mne ozvať, viete, že ak sa mi dá, rada pomôžem Wink aj keď som sa teda pekne dlhú dobu nečinila, ale myslím, že ste boli zohraný tím a šlo vám to super, tak som nechcela narúšať tú zohranosť 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 934194 navyše, som nemala ani veľmi čas... ale vravím, že pokiaľ sa naskytne v budúcnosti príležitosť som tu Twisted Evil

ps: a hej, viem kde sa mám ozvať 06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 707500
Návrat hore Goto down
Sponsored content





06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 06x22 The Man Who Knew Too Much   06x22 The Man Who Knew Too Much - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
06x22 The Man Who Knew Too Much
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 06x22 The Man Who Knew Too Much
» 06x21 Let It Bleed & 06x22 The Man Who Knew Too Much

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Titulky-
Prejdi na: