Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Váš najstrašidelnejších horor

Goto down 
+24
Dzowika4
str8tking
Klenotka
Lirael
lentilka
calla
CrazyD
Kristine
LenkaX22
ivan2321
Hiro666
Soniq
Weronička
sisel
keksiiq
veronika
Samabel
SNlois
Ettie
Silvia
bookika
SkreechTina
dion-fortune
Sarinka
28 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty23.01.08 0:47

Po vzoru dion-fortune som sa rozhodla založiť topic venovaný filmom, ktoré vám v noci nedovolili správať.
Moje top 3 je jednoznačne:
1. The Grudge - Ju-on, japonská verzia
2. Kruh
3. The Grudge

Videla som veľa hororov, stačil dobrý trailer a už som to musela vidieť..zväčšia sa z toho vykľula riadna blbosť, viď White noise...S kamarátom sme sa raz večer strašne nudili a tak som mrkla na net, či nenájdem nejaký dobrý horor na stiahnutie. Veľmi sme vtedy chceli vidieť The Grudge, ale nebol ešte rip, tak som narazila len na japonskú verziu. Povedali sme si, preboha, snáď nebudeme pozerať niečo, kde rozprávajú tou strašnou japončinou. Nakoniec však zvedavosť zvíťazila a tiež aj preto, že boli k tomu titulky... Very Happy. Poviem vám, počas tej hodiny o pol som sa v živote tak nebála. Neboli to len občasné lakačky, boli to neustále lakačky. Herecké výkony boli síce slabé, no tá atmosféra bola brutálna. Hlavne ma desila jedna scéna, kde v jednom byte vždy o tom istom čase zastali hodiny a na stene bolo počuť údery, akoby niekto z druhej strany do steny silno búchal, lenže tam už nebol byt ani nič...na konci to aj vysvetlili. Vážne vám to odporúčam, hlavne ak máte radi horory..slabé výkony a chaos v deji perfektne vynahradí atmosféra, ktorá by sa dala krájať. V noci som potom prežívala peklo, pretože som sa bála, že z tej periny vylezenie tá škaredá "grgajúca" teta...
Kruh asi všetci dobre poznáte. Opäť som raz v noci nemohla zaspať. Samaru som videla všade. Najhoršia bola asi tá scéna, keď vyšla z tej telky...po pozretí Scary movie 3, mi to však už prišlo smiešne... Rolling Eyes A pri americkej verzii The Grudge som sa opäť raz nepozerala na tie najhoršie scény..plaziaca sa teta ma strašila poriadne dlho....Aké máte vy skúsenosti? Prihoďte nejaký tip na dobrý horor, ktorý som ešte nevidela, i keď to bude asi problém.. Váš najstrašidelnejších horor 316745 Váš najstrašidelnejších horor 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty23.01.08 13:58

hm mna len tak nieco nevystrasi, ale horory velmi nemam rada, teda aspon nie tie krvave. neviem co na tom ludia vidia a co ich na tom desi, napr taky texasky masaker motorovou pilou bol podla mna len krvak a o nicom. ja som sa bala skor pri hororoch o zvieratach ako boli celuste alebo zradna hlbocina, ono tie zraloky fakt vedia vydesit, ale opat to nebolo nic take, ze by som si musela zakrivat oci. ja som videla americku grudge aj dvojku, no a hmm jednotka bola este strasidelna, ale pri dvojke som v kine takmer zaspala, neviem, ale vobec ma to nedesilo. mne osobne sa velmi pacil nezvratny osud a to vsetky tri diely. to bolo aj miestami smiesne a pacila sa mi ta myslienka, ze smrti neutecies, len tie tri filmy boli proste uplne rovnake, stale o tom istom, takze to bolo velkym minusom, ale aj tak sa mi to pacilo. videla som aj kruh jeden aj dva a to ma ciastocne vydesilo, ale ako uz aj napisala sarinka po scary movie, mi to uz prislo smiesne. film, ktory sa mne pacil a nie je to ani tak horor ako thriler je gotika. myslim, ze to malo ozaj dobru zapletku a povazujem to za ozaj dost dobry film. hmm no cry wolf ma teda nevydesil vobec, ale napad bol dobry, len to prevedenie trocha stroskotalo. boogyman ma dobru strasidelnu atmosferu, takze je to celkom fajn horor. ja som sa bala asi len pri sledovani akty x, ale to som bola este mala a nemyslim teraz tie diely o mimozenstanoch a vztahu medzi mulderom a scullyovou, ale ked to este fakt malo grady a na psychiku ti to apelovalo v kazdom zabere. hm videla som aj saw 1 a 2 no a bohate mi to stacilo, takze o 3 ci 4 som uz zaujem neprejavila. opat mi to prislo len o muceni, no a ja mam rada horory, ktore su psychologicke. pozerala som aj 6 zmysel, co by som opat nezaradila celkom medzi horory, ale je to jeden z mojich naj filmov a velmi ma prekvapil koniec, myslim, ze bruce willis tam bol super a film sa mi preto velmi pacil. no zatial by snad aj stacilo pozeram, ze som sa pekne rozpisala, ale ja vam s vyberom hororu velmi nepomozem. tento zaner mam sice rada, ale nevyhladavam ho, skor sa len nebranim, ked mam prilezitost si nieco taketo pozriet. navyse, mne je v tomto smere velmi tazko vyhoviet a ozaj nie je vela veci, ktora by ma dokazali vydesit-boze uz zniem ako kim manners, nothing scares me Very Happy
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty09.02.08 1:42

Myslim, ze vrazdiacu babiku pozna kazdy, a mozno je tu uz aj smiesne, ale mne este doteraz z toho beha mraz po chrbte... Váš najstrašidelnejších horor 404917
Co sa tyka Saw, no brutal bola uz na mna 3, tolko nasilia a utrpenia, no to uz nie, jednoducho som uz niekedy sa musela pozriet inym smerom, bo to fakt ze ne...a vraj natocili 4...Tak to uz je na mna moc....A posledny Váš najstrašidelnejších horor 261136 horor Váš najstrašidelnejších horor 261136 co ma dostal bol povodne kresleny, je to japonsky film Jigoku Shoujo alias Hell Girl, no a veru som mala som co robit aby som sa neotacala stale, teda ale musim poznamenat, ze ta druha seria bola viac strasidelnejsia. S Gotikou suhlasim, super film, ale co som videla nedavno na Prime bolo nieco ako Strasidelny dom, ale nie ten s C.Z.Jones, ale s uplne inymi hercami, dej bol posadeny do byvaleho psych. sanatoria, kde robili pokusy na pacientoch a banda zbohatlikov tam mala prenocovat....Brrr, cele to doktorske prostredie, no mala som na male.
Ako mama hovori, pre nu je najvacsi horor "Cierny bin a biele ucho", povodne sa ten film vraj furt daval za komunizmu, ale nech netrepem, neviem, jednoducho to bolo v casoch "mladi" nasich rodicov, ten film je total brutal, co sa mi podarilo z neho kus vidiet, tak som to olutovala....uz fakt nikdy viac, nakolko som milovnik zvierat, tak aj tych 5 min bolo na mna moc....
No, okey, radsej koncim, snad som hodila dake inspiration Váš najstrašidelnejších horor 900747
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty11.02.08 12:23

Tak saw je naozaj hnusny aj podla mna , ale ta Hell girl je uplne uzasna, hlavne original po japonsky. je to dost znervoznujuce a ja to mam rada Váš najstrašidelnejších horor 284389 Váš najstrašidelnejších horor 284389
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty11.02.08 20:06

ja tiež veľmi horory nemusím,no najviac ma dostanú tie ktoré natáčali s prvkami podľa skutočnej udalosti.Nedávno som si pozrela film V moci diabla dosť desivý horor aspoň pre mňa.Dokonca kamoška ktorá miluje horory a ju len tak niečo nedesí ho pozerala zo strachom. Váš najstrašidelnejších horor 806497 Váš najstrašidelnejších horor 806497 Váš najstrašidelnejších horor 806497
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty16.02.08 16:41

ja suhlasim so sarinkou..kruh a nenavist...tfuj...som sa strasne bala...
btw:kruh sa tiez natacal podla nejakej predlohy...
a dalsi horor z ktoreho sa bojim,ze sa dakedy nieco take stane je resident evil a vsetky tie horory so zombie doors
a potom naposledy co som videla bol kliadba domu slnecnic..abo daco take..sice som ten film njako nepochopila,ale bala som sa dost Very Happy
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty16.02.08 17:24

na 100% souhlasím se Sarinkou..fuj Kruh to je můj nestrašidelnější horor a na 2 se už nikdy nekouknu i když ostatní říkají že už je to vtipný tak já prostě ne..když si vzpomenu jak sem se ještě 14 dní bála jít v noci na záchod jen aby na mě z televize nevyskočila nebo prostě jakože to bylo hrozné... doors doors doors affraid affraid

a upřímně..ještě ted nemám dobrý pocit když sem sama v obýváku a koukám se na vypnutou televizy..ehm jako když sem byla nemocná a musela sem v obýváku spát abych nerušila sestru a jako já musela spát hned před tou televizi..takže jakože ještě je v tom obýváku trochu světlo i ve tmě, ale zase ne druhou stranu...vždycky když sem se otočila viděla tu obrazovku před mojí hlavou...no fuj holky to bylo strašnýýýý doors doors Váš najstrašidelnejších horor 994403 602 602
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty16.02.08 17:36

hmm, tak já se přiznám...já Kruh neviděla lol! .......... horory....k těm mám vůbec zvláštní vztah....když jsem na nějaký šla do kina, tak mě to nějak moc nebavilo.......... hororm se rozhodně něvyhýbám, ale musím na ně mít náladu...... no a nejlepší chvíle na puštění si hororu je pro mě půlnoc, když se sama válím v posteli, nikdo mě neruší a zírám na bednu......... a i když mě nějaký horor vyděsí až hrůza, tak když skončí vypnu telku, převalím se na druhý bok a spím během pěti minut........ hrůzné obrazy a myšlenky, nepříjemné pocity a otáčení se přes rameno se u mě dostaví většinou až další den....a to je teprve psycho 602 602 ....... no mám to prostě s hororama takový divný lol!
Návrat hore Goto down
veronika
Nevinná obeť
Nevinná obeť
veronika


Počet príspevkov : 12
Age : 37
Bydlisko : Radoľa
Nálada : optimistická
Registration date : 22.02.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty15.03.08 14:29

Ahojte všetci. Podľa pravdy horrory milujem, no musí byť fakt dobrý. Pamätám sa, že môj prvý horor, ktorý som videla bola Detská hra o tej divnej bábike, čo vraždila. Mala som asi 6 rokov a moji starší bratranci sa na to pozerali u nás na videu a ja som sa schovávala za sedačkou. Od vtedy som nemusela bábiky Very Happy . Ďalšie boli myslím o Nočnej more: Fredy. Určite to všetci poznáte. Tak to boli moje začiatky. Naposledy som videla horror o dajakom bláznovi, ktorý vraždil väznov v dajakom hotely a vylupoval im oči. Hlúposť. Neviem,no ja som náročný divák. Zábava je, ked moje spolubývajúce pozeraju so zatajeným dichom horror a ja zrazu zvriesknem Váš najstrašidelnejších horor 99937 to by ste mali vidiež ich pohľady. Krvný tlak im musí vyskočiť na neuveritelné hodnoty Váš najstrašidelnejších horor 316745 Váš najstrašidelnejších horor 316745 Váš najstrašidelnejších horor 316745 Váš najstrašidelnejších horor 316745 Viem škodoradosť najväčšia radosť. Možno mi to niekedy vrátia, no aspoň majú aký taký zážitok i z takého horroru, čo nestojí za nič. Podľa mňa je horror v tedy dobrý, keď pôsobí priamo na psychiku človeka a pritom tam nemusí tiecť žiadna krv. Váš najstrašidelnejších horor 862204 Váš najstrašidelnejších horor 812801
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty15.03.08 17:07

Jaj ja horory zbožnujem som asi taký maniak na ne,ale ja som sa bála ked som videla vyhánač diabla ja neviem ale úplne som stresovala,a pri kruhu som skoro s infarktovala ked tam tak kruto nabehla ta Samara affraid
A úplne ma dorazil Hory majú oči jedna tí čudný típkovia čo urobili tej babe čo mala to malé dieťa..ja som skoro odpadla fuj hnus Váš najstrašidelnejších horor 806497
Ja sa skôr bojím asi ufonov 603 601
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty15.03.08 17:11

veronika: no s tym, ze spravny horor musi posobit na psychiku cloveka a nemusi tiect ziadna krv, naprosto suhlasim. teraz som naposledy videla one missed call a to bol podla mna celkom fajn film. ozaj sa mi pacia horory s hlbsim podtextom a nie iba nejake masakre ak su v nich Very Happy
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty15.03.08 19:00

Súhlasím s vami, najlepšie sú psychologické horory alebo thrillery...niekedy je proste lepšie, keď tam "niečo" je, ale neukážu to a nechajú na nás, aby sme si to slobodne domysleli či predstavili..veľakrát sa mi stalo, že bol nejaký horor dobrý, ale nakoniec to pokazili, pretože odhalili príšeru alebo tak a celý dojem to pokazilo, pretože bola príliš počítačová a pod...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SNlois
Winchester
Winchester
SNlois


Počet príspevkov : 3035
Age : 32
Bydlisko : Jablonec nad Nisou
Nálada : po každe epizodě na Bohnice a tady na foru na prášky na uklidnění...:D
Registration date : 11.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty15.03.08 19:15

tak jestli můžu doporučím vám jeden podlě me hodně dobrý horor pač je tam ten mytologický podtext že nevíte vo co go a nechápete jak se to může stát a bojíte se co přijde a pak je to taky o hraběnce Bathory a já o ní ty horory uplně miluju a prostě celý to mi přijde strašně super a přitom sem se faakt bála a to se přiznám..takže ten film se jmenuje STAY ALIVE a fakt ho doporučuju 601 601 Váš najstrašidelnejších horor 886945 Váš najstrašidelnejších horor 886945 Váš najstrašidelnejších horor 886945 Váš najstrašidelnejších horor 886945
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty15.03.08 20:51

asi Texas chainsaw masacre alebo ako sa to pise, to som ani cele nevydrzal tusim pozerat, aj ked huste veci tam robili co sa mi normalne ze pacili
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty15.03.08 23:03

sisel napísal:
asi Texas chainsaw masacre alebo ako sa to pise, to som ani cele nevydrzal tusim pozerat, aj ked huste veci tam robili co sa mi normalne ze pacili

Ja som nemohla s tej scénky ked si našil?Tušim či čo spravil tvár toho jej priaťela mna v kine skoro treplo ked som to zbadalaa Váš najstrašidelnejších horor 87642
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty16.03.08 10:32

heh tak to bola sranda Laughing
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty16.03.08 11:50

Texasky masaker motorovou pilou?...to je akoze trosku husty film...ja som z neho nemohla....ale aj SAW je dobreeeee... a este jeden horor sa mi lubil ale ma nenapadne teraz ako sa vola...to bolo uz akoze trosku hnus...a ma to teraz aj pokracovanie ak druhu casst...ale sakris ma nenapadne jak sa vola... Váš najstrašidelnejších horor 999804 Váš najstrašidelnejších horor 999804 Váš najstrašidelnejších horor 202744
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty16.03.08 11:58

no neviem. ja som videla texasky masaker motorovou pilou aj saw 1 a 2 a nepacilo sa mi to velmi. Ja proste krvaky nemusim. Niezeby som sa na to nedokazala pozerat, nemam problem s krvou, ale horory mam radsej psycho Very Happy
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty16.03.08 12:09

ani ja ich nemusim ale tak kuknem si ale radsej mam komedie.... Váš najstrašidelnejších horor 99937 Váš najstrašidelnejších horor 99937 na ktorych sa da poriadne nasmiat.... Váš najstrašidelnejších horor 316745 Váš najstrašidelnejších horor 316745 ze sa az sulas od smiechu a aj places... Váš najstrašidelnejších horor 49896 Váš najstrašidelnejších horor 49896 Váš najstrašidelnejších horor 49896
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty16.03.08 12:36

napr take Scary movie series
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty16.03.08 12:39

Sisel: no napriklad alebo aj Bulsit....alebo co ja viiim...niekto to rad blond, blby a blbsi....atd..... Váš najstrašidelnejších horor 99937 Váš najstrašidelnejších horor 99937
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty11.04.08 1:00

Tak niekto to rád blond to som s toho nemohla lol! ..Scary movie mi 4 ka prišla už taká..nejak ma nezaujala..
A čo sa týka toho SAW videl nikto 4ku?Ja som zatial videla ako všetky diely len neviem či sa tá 4ka oplatí pozerať,lebo už to začinalo byť v dvojke a hlavne trojke dosť kruté...Sadistické..či aký výraz by sa k tomu hodil neviem scratch
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty11.04.08 8:34

scary movie 4 sice nebola az taka dobra, ale aj tak tam bolo dost vtipnych momentov. ten zaciatok- zastavilo sa mi vyprazdnovani! proc?!
to ma proste dorazilo
Návrat hore Goto down
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty11.04.08 20:36

Mňa strašne baví horor 3:15 zemřeš páči sa mi ,že je podla skutočnej udalosti a dej je dosť zaujímavý..dalej Dom voskových figurín na nom sa mi nepáči ,že tam zabiju Jareda ,ale baví ma to ,ale ked ho idú zabiť sa nedívam lebo to by som neprežila 602 Saw ten milujem je to vadný horor ,ale dobréé Váš najstrašidelnejších horor 284389
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty11.04.08 22:42

Jared tam hral? tak to si musim kuknut znova lebo jedinu si pamatam Paris
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Váš najstrašidelnejších horor Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor Empty

Návrat hore Goto down
 
Váš najstrašidelnejších horor
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: