Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Váš najstrašidelnejších horor

Goto down 
+24
Dzowika4
str8tking
Klenotka
Lirael
lentilka
calla
CrazyD
Kristine
LenkaX22
ivan2321
Hiro666
Soniq
Weronička
sisel
keksiiq
veronika
Samabel
SNlois
Ettie
Silvia
bookika
SkreechTina
dion-fortune
Sarinka
28 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty14.08.08 20:32

no to teda ani ja, inak to bola kirsten dunst za mlada, že? podľa mňa to zahrala skvele. Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 103511

no a DL: lestat bola ako rocková hviezda úžasný Laughing Laughing Laughing a ten koncert v death valley bol super
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty14.08.08 20:41

dion: hej bola to ona Very Happy ... a lestat rocker no nevravim ze bol zly Cool Laughing
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty18.10.08 21:08

Ja som vela hororov nevidela. Iba ak Nezvratný osud 2,3. K jednotke som sa ešte nedostala bo som isla od konca. lol! Ale asi najhorší a najstrašidelnejší bol Vreskot 1. Pozerali sme to s kamoskou na chate,ked sme mali školský výlet. Kamoška z toho mala zábavu bo krv to je jej. Niežeby sa mi to nepáčilo ale všetky tie zvuky čo vychádzali z izieb okolo. 602 Nastastie som to úspešne dopozerala až dokonca takže musím povedať, že Vreskot nemusím. Ale ten herec čo tam hral bol krásny. 702 A najlepšie bolo, keď ho zabili a on potom znovu skočil na tú babu Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 99937
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty18.10.08 21:17

LOL Very Happy minule..kusa davnješie tu dakto spominal film White Noise..pri hľadaní filmu som našla toto Very Happy
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=JmcrSjXRsdg
BU! affraid mno nic j aidem kukat original film Razz
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty06.11.08 20:08

Ja som trochu strachopud keď ide o horory Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 579569 lenže som zvedavá a keď ich začnem pozerať neviem sa od nich odtrhnú Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 188411

Moj prvý horor bol piatok trinásteho a bola som z neho hotová to bolo ešte v roku Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 63280

najviac som sa bála pri Blair Witch, lebo som bola blbá a pozerala ho o jednej v noci sama po tej poslednej scéne som sa bála otočit v posteli k stene
affraid affraid affraid
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty06.11.08 20:24

ježiši blair witch Laughing to som videla asi ako 5 ročná Laughing si pamätám, že som to pozerala so seserkou, ale vôbec som tu ako decko nechápala, že čo to tam robia s tými kameňmi confused akože tie vraždy ma tam netrápili Laughing len kamene Laughing tak som sa tam pod telkou ešte do toho hrala a len zrazu tam vyprskla krv a ja som sa začala rehliť a sesterka na mňa pozerala, že affraid xoxo, ale blair witch bol dobrý celkom Wink

piatok trinásteho som originál nevidela, ale na remake s jaredom sa strašne teším Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 170639

niežeby som bola nejaký extra horor fan, ale tak mám ich niektoré celkom rada 603

inak som stiahla to oko s jessicou albou a bola to múka. aj long distance caller a tiež nič moc Rolling Eyes čakala som viac....
Návrat hore Goto down
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty28.11.08 22:40

Nejděsivější pro mě byl určite Pád do tmy (Descent). Film je o skupince milovnic adrenalinu, které uvíznou v jeskyních, které obývá jakási slepá ulička evoluce. I když když se ty potvory v půlce filmu ukázali na plno, nebylo to ani zdaleka tak děsivé jako to tušení něčho zlého ve stínech. Koukala jsem na to sama v prázdném bytě a bála jsem se pak výlezt z postele Laughing

Pozor, neplest s Pádem do temnot, kde lidi vraždí víla Zubnička Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 99937 Ten je o pár tříd níž Wink
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty30.11.08 0:08

Z poslední doby Pokoj 1408 (John Cusack 603) a Sirotčinec. Ten první jsem si pustila večer, sama a místy jsem zatínala prsty do opěradel. Very Happy Druhý, na Festivalu fantazie speciál, v kině, kdy se lidi hromadně lekali - paráda Very Happy

Jinak nejvíc mě asi dostává vždycky Šestý smysl, Dotek medúzy a Vymítač ďábla.
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty02.12.08 16:35

ja mám strašne rád horory a psychothrilleri.

1. Devil´s chair - to je strašne dobrý Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 261136 relaxák Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 261136 pre mňa. To je jediné čo by som si nepozrel v noci. Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 900747

2. halloween 2007 - no to je teda pecka. No comment. To zabíjanie aké tam je Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 812801 Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 177401 Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 177401 I LIKE.

3. Day of the dead - Zombíci forever.

4. Keď už zombíci tak Dairy of the death. Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 707500 lol!

5. Resident Evil - Mila Jovovic. Super Supernatural schopnosti. 601

Takže toto je moje The best 5 of horrors. I love you
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty02.12.08 17:00

izba 1408- no to som pozerala u starkej, keď to dávali na markíze a Suspect sry, ale slabota Laughing aj keď nápad bol dobrý. tak trocha mi pripomínal supernatural. 603

Šiesty zmysel je proste u mňa geniálny film. Jeden z totálne, že z THE BEST. Resident evil bol tiež pecka Twisted Evil od dvojky sa bojím psov Laughing zombíkov moc nemusím, ale toho vymítača ďábla a halloween si asi pozriem Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 999804
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty03.12.08 18:23

Tak u mňa vyhrávaju horory strašne rada si ich pozriem 603
Nóó mne sa móóc páčili horory:
1. House of wax - nó kôli jaredovi a chadovi to bol geniálny horor Twisted Evil aj keď nie moc strašidelný heh tam som sa vlasne namala ani na čom báť Laughing
2. 3:15 zomrieš- to sa mi zdalo celkom ako tak pretože viem že to bolo podľa skutočnej události heh tak noo bolo to dobréééVery Happy
3.americká kliadba- tak toto bolo psycho podľa mna a dosť človek sa normálne bál zaspať ako moja segra hh ja som zaspala normálne našťastie Laughing
4. čierne vianoce - sa mi páčilo celkom.
5. tajomstvo minuleho roka - ako tento horor je dosť starý ale nevadí strašne sa mi páčil to asi kôli skvelému herekému obsadeniu Twisted Evil
5. tma - to sa mi mooc páčilo.
6. hannibal zrodenie zla - podľa mna to bol geniálny film
A tých hororov je strašne véééľa čo som videla ale nóó to by som tu vypisovala dóósť dĺho len viem že nemám rada horory so zombíkmi.
703
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty03.12.08 21:28

dion-fortune: Ten Pokoj 1408 byl pro mě skvělý díky několika věcem. Hlavně John Cusack výborně předvedl racionálně uvažujícího člověka, který se pod tíhou událostí mění v psychickou trosku. Pak navíc to mělo atmosféru starých hororů, žádné potoky krve. A hlavně, ono na to koukat někde v televizi, s někým, to nemá grády. Na tyhle věci člověk musí koukat pěkně večer, sám, nejlépe bez přítomnosti jakéhokoliv světla mimo toho, které vychází z obrazovky Very Happy A asi to záleží na momentálním psychickém rozložení toho člověka, když na to kouká.

Jinak mě ještě napadají další:

Ti druzí - taky španělský, ale točený anglicky, s Nicole Kidman. Hodně mrazivá a klaustrofobická věc.

Mlha - původní, z roku 1980. Viděla jsem to poprvé asi v roce 1993, když mi bylo nějakých deset let a byla jsem z toho po* až za ušima. Very Happy

Vetřelec 1 - zase, geniálně vytvořená atmosféra z přítomnosti neznámého.

Ještě si možná na něco vzpomenu. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty03.12.08 22:24

Pre mňa je zatiaľ stále najstrašidelnejší horor The Grudge - Ju on, Japonci to proste vedia a vraj aj japonská verzia Kruhu je bomba... Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 807248 no momentálne u mňa vedú španielske horory: REC a Sirotčinec....a hlavne REC bola ku koncu riadna šupa, má byť aj amícky remake...inak dosť sklamanie s horormi v poslednej dobe---Zrkadlá, nuda....Dairy of the dead...nuda... čo sa mi teraz tak páčilo, bol film Strangers, ale to nie je ani horor, ako skôr dráma...
Čo sa týka Izby 1408, nebolo to zlé, zo začiatku to malo super grády, no potom ich akosi ku koncu stratilo, aspoň podľa mňa...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty03.12.08 22:33

tak izba 1408 je síce dosť strašidelné ale neviem na mna to veľmi nazapôsobilo. ako pozerala som to úplne v klude ale inak to bol super film. páčil sa mi.
pre mna sú najstrašnejšíe Kruh to som sa vážne bála doors a potom horor Candyman tak s toho som mala dosť. neviem či to niekto pozná
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty03.12.08 22:40

wiktoriano to je ten kde
Spoiler:
Návrat hore Goto down
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty03.12.08 22:48

áno tak nejako to bolo.
niečo ako krvavá Mary len trochu inak Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty03.12.08 22:54

hej tak to je on, videla som to ale už dávnejšie bolo to celkom dobré affraid Very Happy
mne sa páčil jeden kde zmyli nejaké deti , ako že nikdy nejestvovali a len jedna ženská si pamätala že mala dieťa a snažila sa presvedčiť ostatných že naozaj existovalo a zistiť čo sa s ním stalo, čo jej moc neuľahčovali len neviem ako sa to volalo No
Návrat hore Goto down
Klenotka
Pocestný duch
Pocestný duch
Klenotka


Počet príspevkov : 61
Age : 41
Registration date : 06.11.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty03.12.08 23:22

Překvapivě nejlepší horory najdete často přímo na DVD, které se ani do kin nedostanou. Motel smrti, například. Nevím, koho v češtině napadl tak debilní název, když v originále je to prostě Vacancy. Motel smrti zní strašně, a evokuje to blbost, nejhorší béčko. Ono to sice je "béčko", ale tady spíš v tom dobrém slova smyslu.
Owen Wilson a Cate Beckinsale hrají manželský pár v krizi, který se ubytuje v motelu. Když pustí videokazetu, kde sledují vraždu jiných manželů, tak zjistí, že to bylo pořízeno v jejich pokoji. Začnou se v tom trochu vrtat a ....no, musí se pokusit se dostat z motelu dřív, než se stanou dalšími "hvězdami" právě oni.

Přiznávám, trpím nepatrnou averzí vůči Kate Beckinsale, ale troufám si říct, že je to jedna z těch, která ze sebe dokáže dostat herecký výkon, když jí to dobře napíšou.
Neříkám, že tohle je nějaké veledílo, ale je tam neustálý pocit strachu a klaustrofobie, navíc i docela zajímavý konec. Sice to pak ve druhé půlce trochu ztrácí, ale to je podle mě problém obecně u hodně hororů tohohle typu.
Návrat hore Goto down
http://www.sga-project.com/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty03.12.08 23:34

Ten horor som videla a strašne sa mi páčil, napínavé až do konca, som si myslela, že Strangers bude niečo podobné, ak nie kópia, no vôbec nie...
No máš pravdu, Klenotka, veľa skvelých hororov sa ani do kina nedostane, ale keď sa k nim človek dopracuje, nie je problém... Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Ewis
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Ewis


Počet príspevkov : 193
Age : 31
Bydlisko : Martin
Nálada : Taká supernaturálska!!!
Registration date : 24.08.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty28.12.08 12:25

Ja sa stráášne bojím takých hororov, ktoré sa také niečo vážne môže stať..Niejaký zmutovaný ako napr. Hory majú oči to je reálne..Pretože vážne dniekde existujú takýto ľudia a keď sa chcú pomstiť tak jednodu vraždou a zabijaním...Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 812801 Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 812801 ..Ale napríklad ako Zombie a také príšery tak tomu ja neverím a sa toho nebojím...Samozrejme v lovcov majú stráášne skvelé nápady..Skláňam poklonu..Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 141695 Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 141695
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty28.12.08 12:39

Ewis Very Happy zase ja......noo wieščo ja sa nebojím hororov takých kde su zmutovaný ľudia a tak alebo neaky vrah kde zabja vlasne ja sa ani nebojím hororov vôbec mi to nič nerobi.....ale keď mám už powedať tak mne sa viacej páčia psyho horory podla skutočnej události to su tie pravé horory ktorých sa máme báť napr.ako 3:15 zomreš .....ale zase to neni najhoršie až tak....ja mam moc rada horory a ako nemám dvôvod sa toho báť bo to je film
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty13.02.09 19:30

Já si pamatuju, že jsme se kdysi dívali s mamkou, bráchou a sestrou na asi 4 díly série Poltergeist, a byli jsme z toho všichni dost vyděšení. Mně osobně se hodně líbila Záhada Blair Witch, a vzhledem k tomu, že jsem po shlédnutí byla nucená jít při stmívání lesem, tak z toho mám zážitek dodnes. Taky mě dost vyděsil Kruh (americká verze), protože opět po shlédnutí mi na mobil volal kamarád a já se to bála zvednout, abych tam neslyšela: Seven days... 603 Tak co, když jsem si uvědomila, že jsem tu kazetu taky viděla celou... Laughing Viděla jsem i japonskou verzi, ale ta se mi nelíbila, protože ta japonská symbolika byla úplně jiná, mně naprosto cizí. Pokud si vzpomenu ještě na nějaký další horor, tak dám vědět.
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty13.02.09 19:35

Poltergeist affraid affraid affraid na ten som zabudla z toho som bola ináč vyklepaná affraid affraid affraid
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty13.02.09 19:42

no ja som tu izbu 1408 pozerala sama v noci u starkej a zo začiatku mi nebolo všetko jedno, ale proste fakt to padlo... akože ja nevravím, že to bol zlý film, to nie aj ten koniec bol celkom dobrý, ale proste pre mňa to nebol strašidelný horor confused

hory majú oči bolo dobré Twisted Evil také ja rada.

Poltergeist- tak to bola pecka Twisted Evil akože to už hej.

tú hmlu som tuším tiež videla Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 999804 to bolo niečo s nejakým párom či nie? a taký šok koniec to malo? nepamätám si moc, ja väčšinou pri takých veciach v kine zaspávam Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 316745 ale myslím, že toto bolo dobré. tá hmla... hlavne ten koniec sa mi marí, že sa mi páčil.

veľa z toho, čo ste spomínali som ale nevidela, tak si asi niečo stiahnem až budem mať viac času...
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty13.02.09 20:25

Mlhu jsem viděla, a myslím, že to bylo
Spoiler:
.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Váš najstrašidelnejších horor   Váš najstrašidelnejších horor - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Váš najstrašidelnejších horor
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: