Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty
OdoslaťPredmet: Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley   Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty07.10.11 19:28

Jak si vícero jedinců všimlo, poctil nás svým hereckým výkonem i v rámci televize u nás. Když jsem šla včera večer kolem televize, na kterou se upínal zrak manžela, málem mi vypadl hrnek z ruky. Very Happy
A pak jsem si všimla, že tu ani nemá témátko, což mě zarazilo.

X-Files 1x11 aka Cecil L'Ively.
Anglický přízvuček, počínající pleška, co víc si přát. Very Happy

Takže Cecilka v celé své aktoidní kráse Very Happy (ne, tohle jsem kupodivu s Mulderem neshipovala)

Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley THkralikbubu Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley THkralikvaruje Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley THkralikcig
Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley THkralikhori Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley THkralikbum

A jedna fakt všetečná - králíček má v hubě krásný kovový stoličky Very Happy
Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley THkralikzuby

P.S.: Jdu znovu cucnout BG Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley   Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty07.10.11 20:28

Hair!!!! Laughing Laughing

Inak on hral asi v kazdom jednom serialy, to neni nic nove, ze narazis na Marka Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley 49896 Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley 49896
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley   Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty07.10.11 20:43

No já musela pisnout Nemix, jestli mě zrak nešálí Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley 316745 A Panthero, s Muldrem fakt ne-e Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley 316745
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley   Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty07.10.11 20:48

cleo: postřehla jsem, že kam šlápnu, tam králík. Very Happy

bohdy: nesměj se, to byl hnedle po Paulu Grossovi ze Směr jihu druhej herec, co mi odpověděl na dopis a poslal podepsanou fotku. Víš, co to pro mě tehdy bylo? Před patnácti lety jsem z toho seriálu tekla. (Mulder/Krycek sedělo líp, i když byl slizkej)
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley   Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty08.10.11 19:54

Panthera: Ty máš podepsanou fotku od Davida Duchovnyho??? Tak to pro mě něco znamená i teď!!! Héééj!!! Tichá závist Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley 934194
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley   Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley Empty

Návrat hore Goto down
 
Mark Andreas Sheppard aneb stylový králíček Crowley
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Six: The Mark Unleashed
» Music videa by fans

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci-
Prejdi na: