Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 My BloJeS

Goto down 
+3
Nemix
Ver
Panthera
7 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next

Chtěli byste se s námi setkat osobně?
ano, měl/a bych zájem
My BloJeS Vote_lcap25%My BloJeS Vote_rcap
 25% [ 1 ]
ano, ale bojím se vás
My BloJeS Vote_lcap75%My BloJeS Vote_rcap
 75% [ 3 ]
ne, bojím se vás
My BloJeS Vote_lcap0%My BloJeS Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ne, nestojím o to
My BloJeS Vote_lcap0%My BloJeS Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkom hlasov : 4
 
Poll closed

AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 19:25

My BloJeS


My Bloody Jefferson Starships!

My BloJeS THMyBloJes2012
2.3.2012 - 4.3.2012 Praha

Od posledního setkání neuběhlo ani čtvrt roku a opět se pro závisláky pořádal con v Praze. Standardní dík patří Nemix, které se podařilo na inkriminovanou dobu zbavit spolubydlící a zajistit tak dostatek prostoru pro všechny účastnice. To, že ještě v pohodě zvládala připravovat snídaně, za to bychom ji měly na rukou nosit.

Tradičně se sešla osmička předchozích závislých slintaček: Nemix, Polgara, Rafi, Sophie, Ver, Cathy, Bohdy a Panthera.

Klasikou se stala i přítomnost kvalitního projektoru, notebooku, pitiva a jídla.

My BloJeS THPotrava My BloJeS THRizotko

Třídenní con, který zabral první březnový víkend, se započal v pátek. Dle prvotního Nemixina vítacího plánu mělo z místního nádražáckého amplionu znít O'Death, ale nakonec se poslední příchozí Sophie a Ver musely spokojit jen s transparentem. Protože se na to jednoduše a prakticky zapomnělo.

My BloJeS THTransparent

Při příchodu na místo se tradičně popíjely bradavky a docházelo k zajímavým interakcím, nového významu získala slova jako legsex apod.

My BloJeS THLegsex1

V pátek se dle daného plánu mělo jít házet bůčky do Lucerny. Jaké bylo naše překvapení, když měla Nemix problém najít vchod. To nám však nevadilo, protože nás naprosto uchvátila vpravdě otřesná socha sv. Václava sedícího na ehm, břiše zdechlýho koně, který na nás visíce za nohy vyplazoval jazyk.
Tanec, který zejména u mého vesselu připomínal spíše Grossmannovo okřídlené - něco mezi padoucnicí a slavností Slunovratu, byl natolik namáhavý, že po půlnoci už jsme jen seděly u stolu a maximálně sebou škubaly do rytmu od pasu nahoru. Následná cesta domů, kdy se sedm lidí cpe do klasicky narvané pražácké šaliny (pozn. tramvaje) a posléze se střídá v jedné sprše, to už jsme všechny cítily, že něco bude špatně a taky bylo. (Rafi měla něco doma)
Jak už je při takových akcích obvyklé, druhý den po opuštění se Nemixin byt opět změnil v lazaret ležících mrtvol.

My BloJeS THLazaretsobota

Ovšem řekly jsme si, že přeci jen máme sobotu a je škoda ztrácet čas nekonečným sledováním různých dílů SN. Nemixiny přesvědčovací snahy k tomu, aby se někdo pokusil na základě promítaného obrazu tužkou zaznamenat Deanův obličej v nadživotní velikosti na zeď, vyšly vniveč.
Následovala likvidace tvrdého alkoholu ve velkém, který prý zůstal od minulého srazu. Je až s podivem, že to Nemix nestihla sama vysát v soukromí. Pokračovalo se objednáním potravy z nedaleké restaurace a supernaturálními aktivitami ze sbírky Ver, které byly v plném rozsahu předváděny pantomimou, jediná Cathy si vzala propisku a kromě sčítání dosažených bodů kreslila ostošest.
A jak to hádání nakonec vypadalo? Zajímavě, jisté fotografie, např. tu, kterou by zde Nemix zcela jistě ráda viděla, když jsme se Sophie a Bohdy hleděly jak puci na Molotov koktejl v provedení Polgary, tady nelze zveřejnit. Very Happy
Jako další vrchol večera bylo hraní Twisteru. Pro ty, kteří nevědí, o co jde, jedná se o podložku s barevnými políčky, na které se dle zadání točivého terčíku umísťují končetiny. Jedinec, který na podložce vydrží nejdéle, vyhrává.
Ano, jelikož jsme vesměs poněkud "krev a mléko" vzezření, bylo napasování na hrací plochu o to zajímavější.

My BloJeS THTwister

Nad ránem jsme dokonce začaly s přípravou scénky na letošní Festival Fantazie. Padme, máš se na co těšit. My BloJeS 99937

Neděle se nesla ve znamení sjíždění různých music videí. Na rozloučenou Nemix navařila chleba ve vejcích a končilo se srdceryvným loučením.

To, co Nemix ještě neví, když s námi doběhla rychlík, ale teď se to dozví, tak jsme s Ver i Sophie s taškami nakonec našly volné kupé ve třetím vagónu a dělaly jsme tři hodiny co? Hrály zbývající červenou a zelenou barvu pantomimou. V Pardubicích jsme dokonce měly i obecenstvo na peróně. Razz

A co říci závěrem? Kdo máte zájem se družit, nebojte se a klidně se přidejte-napište nebo se poptejte, kdy bude další akce. Nikdo z nás nekouše a ve více fandech se lépe sliní, přičemž je zcela jasné, že nemusíte být striktní slasher. Ve skupině jsou i dvě non, které všechno dosud v poklidu přežily.
My BloJeS 862204


P.S.: Přidáno hlasování, kde můžete i hodit šutrem. My BloJeS 284389

EDIT: Opraven rok na 2012 Very Happy ...a ne, opravdu jsem u toho nepila.


Naposledy upravil Panthera dňa 05.03.12 20:51, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 20:02

Panthero jako vzdy si to uzasne vystihla a dekuji za tvuj popis a fotodokumentaci,ktere neni tak desive jako nektere jine kousky,ja jsem dosla k zaveru,ze od ted si budu fotit radeji nohy,nez hlavu Very Happy . Pokud jde o desivou sochu Vaclava na mrtvem koni,ktera "zdobi" Lucernu,tak to mi hlava fakt nebere a bylo to desivejsi nez minule muzeum muceni,ktere jsme navstivily. My BloJeS 666500 Jak na potvoru jsem na toho kamenneho mrtveho kone narazila dnes i na netu My BloJeS 1319 . K tvemu tanecnimu umu mohu rict,dle vlastni zkusenosti,ze si byla super,a pokud to byl zachvat paroucnice,tak byl v tvem podani ladny a krasne vlnivy My BloJeS 312566 .
Ostatnim mohu potvrdit,ze nejsme uzavrena skupina a za kazdeho dalsiho "magora/magorku"jsme radi !My BloJeS 23107 Tyhle zenske jsou ujete,navykove a zarucene se mi po nich styska My BloJeS 430869 My BloJeS 348507 ! Po twisteru ale musim dodat,ze jsou momenty,kdy je treba se o sebe bat ! Laughing
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 20:23

Panthero: opět skvěle napsané a já jsem se u toho opět tak natlemila My BloJeS 99937

Ano, možná si někteří řeknou, že Nemix není normální, že pořádá takovéto akce, ale když mě to baví a jsem hrozně ráda, že se najde někdo stejného smýšlení, jako jsem já a jdou do toho a klidně jedou za mnou i přes půl republiky.

Co se fotek týká - Panthero díky, že jsi jich zveřejnila opravdu jenom malinko - bo zbytek není vůbec zveřejnitelný Very Happy to je horor a Nemix už nikdy - ale NIKDY nefoťte zezadu - to by mělo být trestné My BloJeS 52351

K tomu uvítání na Florenci - ještě teď mám v hlavě ty udivené výrazy důchodců - by mě zajímalo, co si mysleli, že jsme za sektu My BloJeS 284389

Tanec byl luxusní - všichni se tam pěkně rozjely (mimochodem kolega vás všechny moc zdraví a říkal, že pokud budeme mít nějaké slash otázky, tak máme dát vědět - zodpoví je). A mě se líbily i kreace u stolu - hi hi - prostě s váma je super všechno My BloJeS 932600

mě se náš "live slash" při twisteru neskutečně líbil - a uznejte, že v podnapilém stavu jsme byly všechny gymnastky Very Happy ale ty fotky mám chuť vymazat Very Happy

hééééééééééj hrát bez nás - to se dělá!!!!!!!!!!!!!!!!!

jinak výbornej nápad s tím družením - je hrozně fajn potkal lidi, kteří jsou stejného ražení -a moc rády mezi sebou uvítáme další úchyláky - takže pište a kontaktujte nás - k Nemix se ještě určitě někdo vejde My BloJeS 707500
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 20:35

Jo, jo, dámy, těším se převelice na vaši scénku. Wink Laughing To jste mohly říct, že jste v Práglu, mohly jsme dát káv....vodku! Cool Ale já se vás bojím. My BloJeS 666500 Wink
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 20:38

Padme: to snad ne - nás a bát se ?????????????? néééééééééé - jsme hodné a přítulné My BloJeS 934194 takže příště dáme vědět dříve a ta vodečka proběhne - a jenom pro info - další sraz se bude konat asi až opravdu na ff- ale kdo ví - rupne nám v bedně a zase něco vymyslíme My BloJeS 934194
Návrat hore Goto down
sophie.ph
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 22
Age : 37
Bydlisko : Brno
Registration date : 21.11.2011

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 20:45

Skvěle napsaný report Panthero (ze zkušenosti jsem při čtení raději nepila ani nejedla)…a super víkend u Nemix Very Happy Díky všem
Taneční kreace vsedě ty jsou nejlepší 704
Co se dokumentace týká, je část v tuto chvíli absolutně nepublikovatelná…možná až po naší smrti My BloJeS 629176
Další „podivíni“ stejného ražení jsou více než vřele vítáni…jak už bylo řečeno, skupinově se slintá se mnohem líp My BloJeS 934194
Návrat hore Goto down
Joclynn
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 56
Bydlisko : Praha
Registration date : 10.04.2011

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 20:52

Minule jsem se sice nezúčasnila ( bohužel ), ale podle fotek a toho jak to popisujete, to musela být skvělá akce. Takže tentokrát bych moc ráda dorazila. Navíc takových šílenců na jedné kupě hned tak neuvidím Razz cheers 704
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 20:53

Panthero, vystihla jsi to naprosto přesně My BloJeS 99937 Tyhle naše setkání miluju a už teď se mi zase neskutečně stýská My BloJeS 199226 Už aby bylo ff!!! Jinak teda ty pohledy kolemjdoucích, jak jsme vyvěsili ten transparent, ty stály opravdu za to My BloJeS 99937 Ty uhýbavé pohledy My BloJeS 99937 Také veliké díky Nemix za její úžasné kadeřnické kreace 704 Díky ní jsme si připadaly zase o něco krásnější My BloJeS 854585 V Lucerně, kromě již zmíněného oběšeného koně lol! nás zaujal také výběr hudby, kdy jsme si po hodině poslouchání Whitney Housten začínaly říkat, zda zahrají také něco jiného lol! Naštěstí se to pak rozjelo afro Ano, a mačkanice v šalině... to je nezapomenutelný zážitek My BloJeS 260605 A na druhý den ty Activity My BloJeS 316745 Nechápu, že mého šamana nikdo neuhádl My BloJeS 316745 No prostě to stálo za to, takže se nás nebojte a klidně se přidejte My BloJeS 319161
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 20:58

Padme: není se čeho bát, však na FF uvidíme. Very Happy
Joclynn: ok, počítáme s Tebou. Very Happy Nejbližší je v tuto chvíli setkání v rámci FF, ale jak říká Nemix, aby nám neruplo v bedně a nebylo něco blíž. Dáme vědět.

Ver a Sophie: zapomněla jsem na jiný výraz pro pidimužíka, trpaslíka atd. - sysel to zabil. My BloJeS 99937

Bohdy: nebyl to léčitel? ...trháš bylinky, zalíváš kytičky... My BloJeS 316745
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 20:59

Joclynn: určitě není problém se s námi seznámit (pro dotvoření obrázku o nás ti doporučuju přečíst si reportáž z minulého conu s názvem TALL TALES CON - je tady na foru taky) my se před rokem vlastně taky neznaly a jak to dopadlo - už bez holek ani nemůžu být déle jak čtvrt roku My BloJeS 348507
momentálně v plánu nic moc není - ale na festivalu fantazie nás najdeš určitě a ještě nás můžeš přijít podpořit na kostýmovou soutěž, které se zúčastníme a věř mi, že jestli se nám to podaří zahrát s vážnou tváří, tak to bude zázrak My BloJeS 934194
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 21:10

Panthera: Byl to léčitel Very Happy I když... šaman nebo léčitel, vyšlo to nastejno Laughing A já se tak snažila, aby mi ty bylinky neuvadly My BloJeS 99937

Nemix: To hraní té scénky bude opravdu stát za to My BloJeS 934194 Už vidím, jak zachovám vážnou tvář... obzvláště ve chvíli, kdy mi mají stékat sliny My BloJeS 316745
Návrat hore Goto down
sophie.ph
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 22
Age : 37
Bydlisko : Brno
Registration date : 21.11.2011

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 21:16

Holky možná se ani nezačne pokud to neubrzdím a skončím pod pódiem... My BloJeS 99937
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 21:17

Prej vážná tvář, jak se na mě Nemix otočí, tak ji asi klepnu čelem... My BloJeS 316745
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 21:21

Panthera napísal:
Prej vážná tvář, jak se na mě Nemix otočí, tak ji asi klepnu čelem... My BloJeS 316745

Panthero:
já nevím, jak tomu říkáš ty - ale já bych to čelem rozhodně nenazývala - bo díky naším proporcím do sebe narazíme něčím naprosto jiným Very Happy

Sophie:
jestli skončíš pod pódiem - tak asi umřu smíchy My BloJeS 99937 a na Casův nástup ani nedojde
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 21:24

Pod pódiem možná neskončí, spíš přejede na druhou stranu. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 21:27

hi hi - taky fakt a pak místo toho zahrajeme raději gag reel Very Happy run Bobby run 601 a pak bychom měly natrénovat "vichr z hor" 706

odhodím kolt a EMF a uteču lol!
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 21:29

Jestli ti to začne hrát předčasně, tak to bude super. Very Happy
Jop a už jsem si našla to peří a hledám vrzavej zvuk. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 21:33

nějaké peří tu zůstalo po TTC - mám schované 2 balení - tak to snad bude stačit Very Happy

no nesmí se o mě Cas moc otírat - jinak EMF začne hrát i před ním My BloJeS 934194 ale Dean za to nemůže - ten duchy nevypouští My BloJeS 934194

(Panthero - nemáš doma ten scénář - já se v tom původním náčrtu nemůžu vyznat a tak to nemůžu přepsat) Cool
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 21:38

Neboj, scénář mám, takže jak se k tomu zítra dostanu, tak vám to rozešlu přepsaný. dance
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 22:32

Bohdy, na tvé bylinky a jak si tam té pomyslné mrtvé ženské pořád patlala prsa mastí jen tak nezapomenu... doladilo to pak ještě i Pantheřino a Sophiino předvádění ve vlaku, kdy ve stanicích na nástupištích budu příště za ta herecká vystoupení vybírat do kloboučku peníze... Very Happy
Panthero: byl to skřítek, ale pro mě už navždy sysel... My BloJeS 99937 My BloJeS 99937 My BloJeS 99937

Padme: Doufám, že nejpozději na FF se poznáme osobně, snad naši připravovanou scénku oceníš alespoň ty...(a nebo ty záchvaty smíchu, které z nás půjdou namísto textu) lol!
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 22:37

Very Happy Ježí zraky, jestli se den předtím zleju, tak tam budou lítat duchové ve velkém a mám záchvat smíchu, přičemž jsem rudá až na patách, kdo fotil ten můj lodní kufr zezadu? My BloJeS 325299
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Ver
Pocestný duch
Pocestný duch
Ver


Počet príspevkov : 120
Age : 37
Bydlisko : Brno
Nálada : záleží na mnoha faktorech
Registration date : 18.05.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 22:42

Panthera napísal:
Very Happy Ježí zraky, jestli se den předtím zleju, tak tam budou lítat duchové ve velkém a mám záchvat smíchu, přičemž jsem rudá až na patách, kdo fotil ten můj lodní kufr zezadu? My BloJeS 325299

Ehm, za tyto foto jsem převážně zodpovědná já...nezabiješ mě za to v nějakém tom podzemí do kterého vyrazíme, že ne? Very Happy
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 22:47

hele ale neříkejte mi, že budeme na suchu - já raději budu nalitá a ztrapněná - než střízlivá a ztrapněná Twisted Evil

jééééé a jaké podzemí - já chci takýýýýý My BloJeS 934194
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 22:57

Mno, Ver, že jsi to Ty, tak si to ještě rozmyslím. Very Happy
A ano Nemix, další důvod, proč zajet zase za námi do Brna. Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty05.03.12 23:03

no problemo Very Happy dejte termín a Nemix dorazí - Brno pro mě není daleko Very Happy a znáte mě - já se vetřu všude My BloJeS 934194 a jsem pro každou špatnost Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sponsored content





My BloJeS Empty
OdoslaťPredmet: Re: My BloJeS   My BloJeS Empty

Návrat hore Goto down
 
My BloJeS
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural :: SK/CZ SN meets-
Prejdi na: