Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 7x18 Party On, Garth

Goto down 
+4
Sarinka
Padme
Maky
Panthera
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Eviik
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 99
Age : 28
Bydlisko : Sokolov
Registration date : 15.01.2011

7x18 Party On, Garth - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x18 Party On, Garth   7x18 Party On, Garth - Stránka 2 Empty29.03.12 21:29

Oh, páni, já jsem se na koukání na epizody SN vybodla někdy na konci 6. série (možná 7x01 jsem viděla), ale musím uznat, že teď, když čtu občasně jenom spoilery a pak vaše reakce a ff (což jsou vlastně taky reakce), tak se nestačím divit.
Já, asi je to divné, ale SN jsem kdysi měla fakt ráda, ale vzhledem k tomu, že nová tvář (6. série a dál) mě jaksi neoslovila (teda spíš mám víc povinností) tak mi to teď přijde velice vtipné to sledovat.
Opravdu se z toho stala taková, jak to nazvat, aby to nevyznělo moc zle..., no to je jedno, ale opravdu to tak je a teď je z toho "hrooooozně děsivý" seriál, nebo je to jenom tím, že nekoukám?
Ta holka na obrázcích vypadá jako Samara, třeba to ale není vykrádání kruhu, ale Scarry Movie Very Happy
(ještě mě napadla vyznavačka Ozzyho Osbourna, ale to se sem jaksi nehodí Very Happy)
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

7x18 Party On, Garth - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: 7x18 Party On, Garth   7x18 Party On, Garth - Stránka 2 Empty29.03.12 21:45

Eviik: Zdání tě opravdu neklame... bohužel Suspect Spn už není dávno to, co to bývalo Sad
Návrat hore Goto down
 
7x18 Party On, Garth
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 7x18 Party On, Garth
» 07x18 Party on, Garth
» 1x19 Dean Man's Party
» 9x04 Slumber Party

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Siedma séria-
Prejdi na: