Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Vzkazy pro moderátory

Goto down 
+32
Soniq
str8tking
Fay
funny
cleo
wiktoriano
lentilka
Ellen
bareness
janicag
Anwiel
lenkka
Weronička
calla
dzajnisko
Silvia
Zizi
Faith
Fazulina
bookika
sisel
Madlen
SkreechTina
Kaja
Kristine
LenkaX22
dion-fortune
janka410
Samabel
Sarinka
SNlois
Chrystelle
36 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorSpráva
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty07.02.09 18:24

ja osobne by som s tým nemal problém a mohla by som do mojich dokončených poviedok pridať súbor vo worde hocikedy Wink len neviem či tie prvé ešte niekde vyhrabrem confused
Zizi to je dobrý nápad
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty07.02.09 19:00

Já myslím, že ono to musí napadnout snad každého, když začíná číst nějakou povídku, která je delší. Protože prohrabávat se těmi všemi příspěvky není zrovna procházka růžovou zahradou. Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 404917
Horší je, že to zdaleka není tak jednoduché, jak to vypadá. Najde se totiž pár lidí, kteří s tím nebudou mít problém, ale pak jsou tady taky další, kteří třeba ani neumějí nahrát na server dokument a další věci, takže je to pro mě časově náročné, všechny napřed obeslat a pak jim vysvětlit co a jak. Proto jsem to pořád odkládala na později, až se těch povídek nasbírá víc a šlo by se to udělat nějak "celoplošně". Pak už je to opravdu jen na ochotě jednotlivých autorů, protože co si budeme povídat, je to práce navíc a ne každý si na to ten čas udělá okamžitě a pak třeba zapomene....a já už si pak taky ani nepamatuji, co jsem komu psala a kdo se mi ještě neozval atd. takže neustále někomu něco připomínám, až zapomenu skoro na to, co jsem vlastně na tomhle fóru chtěla. Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 404917 Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 999804 Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 316745 Prostě komunikace s lidmi není vždy jednoduchá, když se něco řeší na etapy - všichni zde nejsou denně.

Takže tolik jen pro vysvětlení, proč tam ty povídky v celku zatím nejsou. Já jsem tak trochu doufala i v to, že to třeba samotné autory napadne samo 603 , no zatím marně. 603 Osobně jsem to tak plánovala se svojí povídkou udělat každopádně, protože je to logické. A sama jsem už taky několika zájemcům posílala svoji rozepsanou povídku v celku na jejich vyžádání. Takže jak jsem řekla, je to jen na ochotě autorů a někdy si ani nejsem jistá, jak na naše "návrhy" ostatní zareagují. 603 Však víš Zizi, jak to bylo s tebou, když jsi mi šla poprvé psát. Laughing Blbý pocit, že, když nevíš, co čekat? Laughing Laughing Takže asi tak. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty07.02.09 20:11

hmm zaujímavé Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 999804 ja to teda v najbližšej dobe, tiež dám do jedného dokumentu a niekde nahrám... bohužiaľ väčšinu mojich poviedok nemám ani ja v jednom súbore, keďže som mala toľkokrát preinštalovaný pc, ale ja to poukladám a upnem Wink môže to byť pre niekoho problém, ale myslím, že to bude vo všeobecnosti lepšie a tí, čo to vedia, tak uľahčia život mnohým Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 934194
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty07.02.09 21:06

dion ty máš poviedky v celku na stránke Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 934194 Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 934194 stačí len okopčiť a hodiť do wordu... Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 934194
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty07.02.09 21:11

ježiši fakt, ja som teľa 603 díki cleo Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 92299
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty07.02.09 22:07

Chrystelle napísal:
Já myslím, že ono to musí napadnout snad každého, když začíná číst nějakou povídku, která je delší.

Zizi, jak to bylo s tebou, když jsi mi šla poprvé psát. Laughing Blbý pocit, že, když nevíš, co čekat? Laughing Laughing Takže asi tak. Wink

LOL no vieš ono to určite mnohých napadlo, ale ani nevieš aký je zázrak, že sa to po čase zrodilo aj mojej makovici Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937 Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937 Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937 Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937 nuž čo už so mnou. Keď ja hlavne nechcem zbytočne otravovať a zaťažovať maličkosťami ostatných a napokon keď sa už predsa k tomu dokopem, tak po odoslaní si vravím: "a to fakt nemôžem vyriešiť sama?" nuž to som celá ja. Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 934194
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty07.02.09 22:34

Laughing No vidíš, jak jsi šikovná, že tě to napadlo. Jen se nepodceňuj. Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 284389 Laughing

A s tím otravováním....to jsem přesně já. Taky raději 100x popřemýšlím, jestli na to nepřijdu nakonec sama, než někoho začnu otravovat. 603 Ale já jsem vážně zvyklá, že mi píše pořád někdo s žádostí o pomoc, takže mi to nedělá žádný problém a ani mě to neotravuje. Samozřejmě pokud se jedna banální otázka neopakuje po dvacáté. Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 43228 Laughing Ale to se mi tady na fóru ještě nestalo. Spíš jsem raději, když mi někdo rovnou napíše, než když dělá na fóru binec, protože neví co a jak a neumí se ani zeptat. To je pak nepříjemné, protože hrozně nerada někoho napomínám. Pak si vytvářím image, jakou mám. 603 Většina se mě bojí a má mě za diktátorku. doors Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 202744 Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 316745
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty07.02.09 22:51

Chrystelle napísal:
Pak si vytvářím image, jakou mám. 603 Většina se mě bojí a má mě za diktátorku. doors Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 202744 Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 316745
Ale neboj až také zlé to zasa nie je. 701 701 My vieme, že ak sa niekde objaví výstraha, tak je to pre naše dobro. Veď ako vravím, nás keby nechali robiť si čo chceme, tak sa v tom bordeli nakoniec ani my sami nevyznáme Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937 Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty08.02.09 17:10

Jo, skvělá připomínka Zizi. Smile
Ještě potřebuju den dva, abych se prohrabala těmi nejdůležitějšími informacemi na foru... měla jsem ten ples, tak jsem to nesfoukla všechno tak rychle, jak bych chtěla... a pak podám Chrys pomocnou ruku a vrhneme se na to všechno možné, co bude potřeba. Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 999804
Návrat hore Goto down
funny
Pocestný duch
Pocestný duch
funny


Počet príspevkov : 98
Registration date : 05.02.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty27.03.09 22:22

chcem sa spýtať či sa dá zmazať užívateľský "účet" ak áno, poprosím Vás o to. díky.
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty28.03.09 16:50

Pokiaľ na tom vyslovene trváš, tak je to tvoje rozhodnutie, no podľa mňa zbytočne prehnané... confused
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty30.03.09 12:25

Ehm, neviem, kde je problém, ale keď si chcem zmeniť náladu alebo niečo iné v tom všeobecnom profile, vyhadzuje mi to, že sa to nedá uložiť....nemôžem si tam dať ani skype iconku No Kde asi robím chybu?
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty30.03.09 12:34

Tina, chyba není na tvé straně. Fórum je zase v přestavbě, takže si dělá co chce. Prozatím jediné na co jsem přišla, jsem psala v sobotu sem: https://supernatural.canadaboard.net/forum-f11/topic-t130.htm
Tak to zkus, jestli ti to půjde. Wink
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty30.07.09 0:02

Ahojky, pardon, že zase otravujem 603 603
Prvá otázka, prečo keď som prihlásená, ukazuje mi to čas môjho príspevku iný ak som potom odhlásená? Je to asi tak vždy hodinový rozdiel a vždy sa ten čas zmení, ak sa prihlásim. Čím to je?
Druhá otázka, mám asi od polovice mesiaca pravidelne spomalený net a v dosť sa tu rozmohli pohybujúce sa bannery a potom sa mi aj dosť pomaly načítava stránka, alebo mi preskakujú komenty..... Kedysi sa na fóre písalo, že teda okrem Adminky a možno aj Moderátorov by sa mali obmedziť bannery na 1 počet a teda mali by byť ne moc pohyblivé. Nie aby ste to pochopili zle, nechcem, aby zmizli alebo niečo podobné, len či by dali zmeniť na "menej pohybujúce sa" alebo neviem, ako tento problém vyriešim 603 Mrzí ma to, lebo rada pozerám bannery, ale keď mne to tak strašne seká stránku Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 202744 keď sú na 1 stránke pod sebou aspoň 10 takýchto bannerov, potom kým sa dostanem ku koncu... Rolling Eyes
Diki vopred za všetky odpovede a pardon ešte raz, že tu tak blbo pýtam miestami 603
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty30.07.09 14:32

Tak, ehm, abych to vzala popořádku...musela jsem si to všechno ozkoušet i na druhém, pomalejším PC, abych byla víc v obraze.

K té časové nesrovnalosti. Zřejmě tam bude buď chybné nastavení u admina nebo to zde nastavit možná ani nejde, každopádně se na to zeptám Sarinky, protože já do administrátorského nastavení nemám přístup. Jde o to, že čas se ti na fóru zobrazí pouze když jsi zaregistrovaná + přihlášená a tudíž i správné časové pásmo, které máš ve svém profilu nastavené. Teď jde o to, jestli je možnost nastavit to časové pásmo (tedy změnu letního a zimního času) i pro neregistrované. Na to se musí mrknout Sarinka. Ale podle mě je tady určitě problém s tím letním a zimním časem, protože je to hodina. Wink

K těm bannerům. Povolen je pouze jeden do max. velikosti 600x200. Tím je ale myšleno, že nesmějí být dva pod sebou. To, že si dá někdo dva malé vedle sebe jsme už omezovat nechtěli. Nám šlo o "zkrácení příspěvků" na výšku, protože byl problém najít mezi všemi těmi obrázky a texty v podpisech obsah samotného příspěvku. Mně osobně pořád vadí podpisy, ve kterých je jak banner, tak několik vět pod sebou či dokonce se smajlíky, protože se dostáváme do stejného problému, jako byl dřív se dvěma bannery. Dokonce mě to plete ještě víc, protože mnohdy mám problém rychle rozlišit co je text příspěvku a ce ještě text podpisu nad ním či pod ním. Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 202744 Ale už nemám sílu jakkoliv kohokoliv omezovat, aspoň pokud by si nezačalo ztěžovat víc lidí. Říkám si, že každý si snad dohlédne na to, aby jeho podpis nebyl příliš rušivý či "nedecentní", no bohužel každý člověk má jiný vkus a názor, takže spokojená nikdy nebudu. Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 202744 Very Happy Teď už je jen na mě, abych se s tím vyrovanala a respektovala vkus ostatních.
Co se týče těch gifů, nejsem si jistá, jak moc ti právě gify můžou spomalit načítání stránky, protože jsem to zkoušela na tom pomalém PC a načetlo mi ji to stejně jako stránku s klasickými bannery. Ale je jasné, že určité zpomalení tam určitě je, hlavně když se na té stránce nacházejí převážně příspěvky s těmito bannery. Ovšem momentálně bych spíš přičítala vadnému chodu fóra, protože poslední týden mně osobně blbne neuvěřitelně, je pomalé, nezobrazují se mi občas avatary, ani smajlíci, takže asi i proto máš teď tento problém. Takže zkus počkat a snad se to časem urovná.
Zakazovat tyto bannery zatím nemůžu, protože zde není moje kolegyně, se kterou bych to musela probrat...jestli to má význam nebo ne. Je to dost ošemetná věc, protože každý člověk na to má jiný názor a všem se prostě nezavděčíme. Sad Neustálými zákazy čehokoliv lidi jenom štveme.
Jestli chceš znát můj názor, tak já z těch bannerů taky nejsem nadšená, ale z toho důvodu, že se mi jednotliví členové pletou, když je mají skoro stejné. Ale prostě to musím zkousnout, protože je to můj problém. Uklidňuju se tím, že je za chvíli ty bannery omrzí a dají si zase klasické. Very Happy

Zkusím si s holkama promluvit, jestli by to neomezily alespoń jen na ten jeden gif, ale už teď je mi jasná reakce. Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 132491

Každopádně slibuju, že pokud bude tento problém setrvávat, proberu to se Samabel, hned jak tady bude a snad něco myslíme. fish Wink
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty30.07.09 15:24

Musím souhlasit, vážně je to někdy k zbláznění, hlavně teď, když maji asi 3 lidi na fóru prakticky ten samý podpis (nevím, co to je, ale je to z nějakého konu a dva chlapi si tam dávají pusu)... V tom se nedá vyznat. A zpomalení jsem si všimla taky, ale jenom, když je takových podpisů na stránce víc... 603 A je pravda, že jsem tohle:
citácia :
abyste se vyvarovali přeblikávajích bannerů, které působí na fóru obzvlášť rušivě.
pochopila taky jako, že se nemají používat jakýkoliv měnící se, pohybující se atd. bannery. 603
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty30.07.09 15:54

Anwiel napísal:
A je pravda, že jsem tohle:
citácia :
abyste se vyvarovali přeblikávajích bannerů, které působí na fóru obzvlášť rušivě.
pochopila taky jako, že se nemají používat jakýkoliv měnící se, pohybující se atd. bannery. 603

Ne, to jsme mysleli pouze na ty přeblikávající fotky na bannerech, protože když to šlo rychle za sebou, tak to vážně dělalo zle na oči. Gify jsou většinou výstřihy z nějakých scén, prostě pohybující se postavy a to podle mě není tak nepříjemné na oči, jako když se vám před očima přeblikává "karta" o velikosti 200x600. Ale souhlasím, že rušivé to je. Ovšem je spousta lidí, kterým se to líbí, já osobně taky ráda občas nějaký gif použiju do banneru. Už kdysi jsme tohle se Samabel probírali, jestli se může někdy v budoucnu stát, že by se objevilo víc lidí s gify. Pak by to byl problém, tehdy jsme to tak neřešili. Našli se max. dva lidé zaráz, kteří tito gify měly. Pak si to zase prostřídali. Proto nám přišlo nesmyslné zakázat to všeobecně všem. A dost blbě se to vymezuje, kdo nebo kolik lidí by si to mohlo dát a kolik ne. Říkám, je to strašně těžký vyhovět všem. Ale byla bych nerada, kdyby to zde bylo za chvíli jako na fórech, kde je všechno zakázané nebo to zde naopak bylo zase jako v cirkuse. Každý se na to dívá z jiného hlediska.

Jak jsem psala, slibuju, že to se Samabel probereme a uvidíme. Zatím prosím o trpělivost. Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 260605
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty30.07.09 18:47

Diki moc pekne za odpovede Chrys Wink Zakazovať ani nie, len nech sa to nejako menej hýbe Razz ako nie je to nejaké časté, že by sa mi sekalo rovno celé fórum, len keď ich je moc pod sebou, tak potom mi to trošken blbne. Čo som mala raz otvorené fórum na starom compe, ten mi vypovedal službu na prvej strane 601 Ale to bolo asi tým, že išlo naozaj o starý typ a ten celkovo nevie ťahať ani Facebook, ale na tomto mojom súčasnom som zisťovala, či to nemám aj kvôli netu, lebo ho mám teraz znížený až na 64kb Rolling Eyes Hell Orange toto. Ale teda diki, ono ak budeš mať čas, tak sa skús poradiť, zatiaľ to také moc alarmujúce nie je a počkám aj čo a ako sa dá do poriadku aj fórum 703
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty30.07.09 19:40

Banner je preč, dúfam že vás to potešilo a fórum vám už neseká..
PEACE&OUT
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty30.07.09 19:44

Fórum je totálne v zadku v poslednej dobe. Neviem, čo sa to deje, tiež sa mi nezobrazujú avatary, smajle a aj iné obrázky, momentálne mi cez firefox nejde ani logo, len nejaký šedý obrázok mi to nabehne... confused pozerala som, či o tom niekde nie zmienka na editboarde a nič, tak fakt neviem. Čo sa týka času, tak áno, nastalo to, keď sa čas menil na letný, žiaľ, nič s tým nespravím, skúšala som to opraviť hneď, ako som si to všimla, ale nejde to. Čas je nastavený normálne na stredoeurópsky, len sa proste nezmenil, keď sa menil na letný, len pre tých registrovaných. Skúsim sa na to ešte raz pozrieť, či náhodou tam niečo nepridali, bo občas to upravujú a updatujú.
EDIT: Pre neregistrovaných som tam šlahla čas + 2 hodiny podľa Helsiniek a Južnej Afriky... Laughing teraz to už zobrazuje dobre Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty15.08.09 2:52

Dikes za všetko! Wink Net mi hapruje jak blbý furt, takže chyba bola aj na mojej strane, ale už sa to celkom dá I love you
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty13.09.09 18:57

Ahojte ja mám už dlhšiu dobu taký problémik. Píšem to až teraz, lebo ráno som si sťahovala nové fotky a ma to hnevalo. Vždy keď sa dávajú na fórum fotky zo serveru imagevenue.com, tak po kliknutí na fotku sa mi vždy otvorí na lište aj odkaz na amatérske pornostránky a keď je tých fotiek 10, tak sa to otvorí 10-krát. Jednoducho čo fotka, to odkaz confused 603
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty13.09.09 18:59

Zizi: aj mne to furt robi...asi ich sponzoruju Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty13.09.09 19:04

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937 Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937 no jo to je krásne, ale si predstav, že si sťahuješ fotky a za tebou sa zrazu objaví starká a ty akurát vypínaš nahé ženské confused Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 99937
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty13.09.09 19:07

mne to nerobí confused len mi tam nabehne taká vec, ktorú zruším, žiadne ženské confused
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vzkazy pro moderátory   Vzkazy pro moderátory - Stránka 10 Empty

Návrat hore Goto down
 
Vzkazy pro moderátory
Návrat hore 
Strana 10 z 13Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Web a fórum :: Fórum-
Prejdi na: