Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Cikánská kletba

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty31.08.12 18:10

Mason: To je fakt hukot Cikánská kletba - Stránka 2 316745 Se tu u toho tlemím, jak blbá Cikánská kletba - Stránka 2 316745 Ani si nedokážu představit ten Deanův pohled, jak to na něj zkouší vlastní otec, který samozřejmě o ničem neví. Fakt je to slušně rozjeté a já se už těším na další část Cikánská kletba - Stránka 2 258431
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty05.09.12 16:13

A je tu další čast:

Jess se od Johna odtrhla.
„Do hajzlu! Do hajzlu!“ zopakoval Dean několikrát.
„Co se děje? Je to na tebe snad příliš rychlé?“ chtěl vedet John a snažil se k Jess znovu přitisknout, ale ta se postavila, koutkem oka zahledla Mary, jak odchází.
„Co se děje? Myslel jsem, že si rozumíme,“ nechápal John.
„Ne to tedy nerozumíme,“ odvětila jess a poté se vydala rychlým krokem za Mary.
„Počkej na mě,“ John se postavil a chtěl se za ní rozeběhnout, ale cestu mu zastoupili dva policisté.
„Co se děje?“
„Půjdete s námi,“ promluvil jeden z nich.
„Proč? Nic jsem neudělal!“
„Jsi si tím jistý?“ otázal se ho ten druhý a John si uvědomil, že má kalhoty dole.
Zrudnul a kalhoty si natáhl.
„To není tak, jak jsi myslíte, já jsem se…“
„To nám vysvětlíte na stanici pane..,?“
„John. John Winchester.
„Rozejdete se!“ obrátili se policisté na shromážděné lidi, ti se s úšklebky na rtech rozešli.
„Nemůžeme si o tom promluvit? Možná bych vám mohl poskytnou slevu, až se vám třeba porouchá auto.“
„Vy se nás snažíte podplatit, pane Winchestere?“
„Já? Podplatit? To v žádném případě.“
„Nasednete si a pozor na hlavu,“ jakmile se John usadil, jeden z policistů nastoupil, druhý se podíval před sebe a oči se mu změnily, vzápětí taktéž nastoupil a policejní auto se rozjelo
Mary počkej! Mary!“ zavolala Jess na Mary, ale ta se nezastavila.
„Mary prosím, je to důležité!“ Jess jí chytla za ruku a přiměla jí tak, aby se k ní otočila.
Dean si všiml slz na Maryniných tváří.
„Co chceš?“ vyjela na ní Mary.
„Chci si o tom promluvit.
„Tady není o čem mluvit, myslím, že to co jsme všichni viděli, bylo víc než výmluvné.
„Tak to není, já…“
„nemusíš nic říkat, já mu to přeju,“ Mary se Jess vytrhla, ale ta jí znovu chytla za ruku.
„Tobě se líbí?“
„To je blbost, proč by se mi mel takový frajírek líbit?“
„Protože je v něm něco, co tě k nemu přitahuje.
„Chtěla si říct, že je v něm něco, co přitahuje tebe.
„Ne. To rozhodne ne.
„Vážně? Vzhledem k tomu, že jste se na té silnici po sobe téměř váleli, tak o tom nějak pochybuji.
„To nebyl můj záměr, musíš mi věřit.
„Já nemusím věřit nikomu, jediné co musím je Ted jít domu a postarat se o nemocnou mámu a malého brášku.
„Ty to nechápeš. Je nutné, abyste se vy dva…“
„Už nechci nic slyšet, je tvůj, tak se mi přestaň vysmívat.
„Já se ti…, tak počkej, takže ti na něm zaleží?“
Mary otevřela ústa, ale nic z nich nevyšlo, protože se křoví naproti nim rozevřelo a z neho se vypotácel polonahý muž a držel v ruce ostrou dýku.
„To musí být ta nová droga,“ zašeptala Mary a ustoupila dozadu.
„Žádná droga, něco horšího,“ zamumlala Jess, která si všimla mužových černých očí.
„Musíme ihned utéct! ozvala se Mary.
„Nemůžeme utéct, tomuhle chlápkovi neutečeme.
„Co tím myslíš?“
Jess však už neměla čas odpovědět, protože se na ní ten muž vrhl, jeho ruka vystřelila vpřed a minula její krk jen o několik centimetru.
Mary zakřičela a poté se rozeběhla pryč.
„Mary!“ vykřikla jess Deanovým hlasem, ta se však nezastavila a muž se mezitím pokusil bodnout znovu, ale i tentokrát se Jess tomu noži vyhnula.
Muž ten nuž zahodil, ruce se mu obtočily kolem jejího krku a muž jí začal škrtit, jeho nepříčetný úsměv se rozšířil, jess nemohla použít ruce, tak použila nohy, udeřila nohou toho muže do hlavy, ten sebou škubl, ale nepřestával jí škrtit, jess začal docházet vzduch, Dean musel něco hodně rychle udělat, ale nic ho nenapadalo, dělat jakékoliv pohyby v těch šatech bylo skoro nemožné.
„Zemřeš!“ procedil muž a zvýšil svůj stisk, Jess začala lapat po dechu, pomalu jí opouštělo vědomí, ale Dean nehodlal umřít ne tady, ne takhle, podařilo se mu uvolnit její ruku, vzít poblíž ležící kámen a ze všech sil udeřit toho muže do hlavy.
Ozvalo se křupnutí, muž se z ní převalil, pokusil se vstát, ale jess mu uštědřila další ránu kamenem a pak ještě jednu a muž znehybněl.
Jess se ztěžka postavila, prudce oddechovala, zahodila ten zakrvácený kámen.
Z mužových pootevřených úst vyšel černý kouř, který se rozplynul ve vzduchu.
Jess si upravila své špinavé, pomačkané šaty, to však byla jen drobnost.
Podstatné teď bylo, co nejrychleji najít Mary a přesvědčit ji, že mezi ní a Johnem nic není. Jess se otřásla.
„Vždyť je to můj otec!“ bleskla jí hlavou Deanova myšlenka.
Jess se musela opřít o nejbližší strom, srdce jí prudce bušilo.
To, že tu budou démoni, s tím tedy Dean nepočítal.
Když se vydýchala, odstoupila od toho stromu a rozhlédla se kolem sebe.
Dean si nebyl jistý, kudy Mary utekla.
Jeho rozvažování ukončil mladý ženský výkřik, Jess na nic nečekala a rozeběhla se za tím hlasem, výkřik se ozval znovu.
„Mary? Mary? Za chvilku jsem u tebe!“ zakřičela Jess, ale nepřišla žádná odezva.
„Doběhl na místo, ze kterého přišel ten výkřik, ale nikde nikoho neviděl, na zemi leželo jen několik polámaných větví.
Sklonila se k nim a na jedné z nich spatřila krev.
Postavila se.
„To nemusí nic znamenat, to nemusí nic znamenat!“ mumlala rozrušeně Deanovým hlasem a pak malinko popošla dopředu a na jedné větvi spatřila kus látky, látky, která musela patřit k Maryniným šatům, na té látce byla krev, jen několik kapek, ale přesto krev.
Rozhlédla se kolem sebe a poté zakřičela.
Mary! Mary! Mami! Mami!“
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty05.09.12 17:04

Mason: Tak to byla pěkně napínavá část!!! Nějak se nám ta situace komplikuje Rolling Eyes Vidím to bledě. John i Mary jsou v rukou démonů... to nevypadá vůbec dobře No Jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dále.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty06.09.12 11:07

Mason: Teď to bude asi všechno záležet na Deanovi - jestli změní budoucnost, či ne. Cikánská kletba - Stránka 2 1319
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty06.09.12 15:52

Janča: Přesne tak Twisted Evil

Sam vešel do jejich motelového pokoje.
Možná to byl jen jeho pocit, ale nemohl se zbavit dojmu, že se Dean chová divně.
Už před příjezdem byla ta jeho domýšlivost nesnesitelné, ale teď potom co vyšli z toho domu to bylo mnohem horší.
Dean si odešel do baru, nebral mu telefon, a když tam Sam přišel, viděl tam spoušť, spoušť, kterou prý způsobil Dean.
Nechtělo se mu tomu věřit, ale musel, obzvlášť když mu majitel ukázal kamerový záznam, na kterém řadil Dean jako pominutý, dokonce i lehce zranil dva členy ochranky.
Když se majitele zeptal, kde Dean je, ten mu řekl, že nemá ponětí, jeho lidi ho nakonec vyhodili z baru, poslední co viděli bylo, jak si Deane dlouze lokl z fiasky naplněné alkoholem, kopl do popelnice a pak jim zmizel z očí.
Sam majiteli poděkoval a opustil bar.
Tohle přece nebylo normální, teda Dean se občas choval jako blbec, ale nikdy ne tak, aby někoho ohrozil či někomu dokonce ublížil a navíc k alkoholu mel velmi střídmý vztah, Sam se zastavil na přechodu.
„Hledáš svého bratra?“ ozval se za ním starý ženský hlas.
Sam se otočil a před sebou spatřil starou cikánku.
„Vy víte kde je, nejste náhodou ta žena, ke které byl u toho domu hrubý? Chtěl bych se za nej…“
Žena ho zvednutím ruky zastavila.
„Tvůj bratr se ze svých chyb poučil.
„Co tím myslíte, kde je?“ otázal se jí obezřetně Sam a sáhl rukou do kapsy.
„Nemusíš tam hledat žádnou zbraň, nejsem démon ani žádné jiné temné stvoření.
Sam tedy svojí ruku z kapsy vytáhl, ale stále na ní hleděl podezíravě.
„Jestli víte, kde je Dean, tak mi to prosím řeknete.
„Můžu ti říct, kde je jeho tělo?“
„Co tím myslíte?!“ nechápal Sam.
Ženina kostnatá ruka se dotkla té jeho, Sam ucítil zvláštní vibrace.
„Proklela jsem ho, proklela jsem jeho narození.“
„Chcete mi tvrdit, že jste čarodějka?“
„Pokud to tak bude pro tebe lepší.
„Co myslíte tím“proklela jsem jeho narození“, vždyť tu se mnou je, teda teď ne.
„Duše tvého bratra se ocitla ve světě, kde se nenarodil, kde jsi mel sestru jménem jessica.
„Jessica?“ zopakoval Sam, ale pak zavrtěl hlavou.
„Tohle přece nemyslíte vážně, takže podle vás je Dean, který je tu semnou, člověk bez duše?“
„Stará cikánka přikývla.
„Vím, že je tomu těžké uvěřit, ale je to tak.
„Proč mi to říkáte, chcete snad za něco potrestat i mě a nebo jste se rozhodla Deanovi tu duši vrátit?“
„I kdybych chtěla, tak nemohu.“
„Proč ne? Sama tvrdíte, že se Dean poučil.
„Je to komplikované sama Winchestere.“
Sam uslyšel zatroubení, otočil se, kolem neho projelo auto, když se otočil nazpátek, ta cikánka tam nebyla.
„Castieli. Přijď sem prosím.
Castiel se vedle neho objevil.
„To co říká, je pravda, „ promluvil dřív, než Sam stačil otevřít ústa.
„Dokážeš ho vrátit zpátky, prosím!“
Castiel zavrtěl hlavou.
„je mi líto Same, Dean musí tu kletbu zlomit sám.
„A kde vůbec je?“
„V 80 letech, krátce předtím, než se vaši rodiče potkali.
„Proč tam je?“
„Protože jsi myslel, že je to jediná cesta, jak zajistit, aby se narodil, řekla mu to ta cikánka…“
„Ale? Proč v tom slyším ale?“
„Zpátky do minulosti ho neposlala cikánka, ale démon.
„Bože můj….,“ Samovi zazvonil telefon.
„Halo? Ano jsem Sam Winchester, ano Dean je můj bratr, cože, proboha, jsou všichni v pořádku, ano samozřejmě tam za chvíli dorazím.
„Dean je v problému, že?“ otázal se Castiel.
„Dostal se do rvačky s dvěma chlápky, málem je oba zmrzačel.
„Chceš tam přenést?“
„To je dobré, je to odtud jen kousek, ale než se tam vydám, mel bych na tebe jednu otázku.
„Jaké má ten démon plány?“
„Proč se snažím?“
„Protože je to tvá přirozenost?“
„Odpovíš mi prosím, chce je oba dva zabít?“
„Castiel zavrtěl hlavou.
„Tak co tedy? Určitě nechce Deana jen poškádlit a poté oba naše rodiče propustit.
„Ne. To vskutku ne.
„Castieli prosím.
„Opravdu to chceš vedet, z tohoto místa s tím nic neuděláš.
„Tak mě tam…, nemůžu nechat tohohle Deana bez dozoru.
„Já se o nej postarán,“ ozval se za ním známý mužský hlas.
„Bobby, co tady děláš?“ Bobby pohledl na Castiela.
„Donesly mě sem Andělská křídla.
„Nedal mi příliš na výběr," podotkl Castiel.
„Díky Bobby a teď mi řekni, co má ten démon v plánu?“
„Chce, aby si tvůj bratr vybral.
„Vybral z čeho?“ otázal se Sam se staženým hrdlem.
„Ne z čeho, ale z koho.
„Castieli,“ zaúpěl Sam.
„Promiň. Kterého vašeho rodiče nechá zemřít
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty10.09.12 18:03

Mason: Tak tohle rozhodnutí Deanovi teda fakt nezávidím Evil or Very Mad Ale doufám, že z toho nakonec nějak vykličkuje Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty19.09.12 16:23

A je tu další čast:

Sam se objevil v lese. Povzdechl si. Tak bejak doufal, že se objeví u Deana, ale bude si s tím muset nějak poradit.
Rozhlédl se kolem sebe, neviděl nic zvláštního. Popravdě nemel ponětí, kde by mel začít.
Udělal několik kroku dopředu a spatřil před sebou nějakou mladou ženu, jak se sedí na pařezu.
Přistoupil k ní a zlehka se jí dotkl.
Žena sebou trhla.
„Omlouvám se. Nechtěl jsem vás vyděsit, jen mě zajímalo, jestli jste tu náhodou neviděla tak 30 letého muže.
Zena se postavila, sam instinktivně ustoupil o krok dozadu.
Žena zvedla hlavu, byla docela pěkná…“
„Ani na to nemysli,“ promluvila ta žena.
„o čem to mluvíte?“
„Nedělej si na mě zálusk.
„Cože, jak vás něco takového…?“
„Znám tě Same, ona je tvůj typ.
„My se známe a proč o sobe mluvíte ve třetí osobě?“
Zena se k nemu přiblížila, Sam opět Udělal krok dozadu.
"Ale no tak, já přece nekoušu, teda povětšinou.
„Nechtěl jsem vás nějak rozrušit, jen jsem se chtěl zeptat, zdali jste neviděla jednoho muže.
Hm. Myslím, že viděla.
„A kam šel?“
„Nikam. Stojí přímo před tebou.
„Cože? Tohle není moc vtipné, nevím sice kdo jste, ale já musím najít svého bratra.“
„Já jsem tvůj bratr! Já jsem Dean!“
„Promiňte, že jsem vás obtěžoval, zkusím se ho najít sám.
Jess zaskřípala zuby.
„Jsi opravdu tak zabedněný?! Jsem sice v jiném tele, mám dokonce i jiné pohlaví, což mi přijde jako velmi krutý trest, byl jsem jen hrubý, nikoho normálního jsem neumlátil k smrti, ale mé mateřské znaménko mi zůstalo.
„Mateřské znaménko?“ nechápal Sam.
„Ano. Mateřské znaménko, které mám…,“ jess mávla rukou a začala se svlékat.
„Co to děláš?!“
„Svlékám se, abych ti ukázala, že jsem Dean,“ Deana štvalo, že z ni z nějakého důvodu nemůže mluvit svým hlasem.
Sam potřásl hlavou.
„Musel jsem se při dopadu uhodit hlavou.
Jess se ušklíbla.
„Myslíš, že by se to na tobě po tolika ránách nějak projevila, já jsem Dean v ženském tele a abych ti to dokázal, musím se svléknout do naha, jessie si začala sundávat kalhotky, ale Sam jí zarazil.
„Jestli to tak je, proč se o tom Castiel nezmínil?“
„Jess pokrčila rameny.
Co já vím, je to Anděl, ale já jsem vážně Dean, jak jinak bych mohl vedet, že na temeni máš strup od neštovice, nebo, že za levým uchem máš malou bouli, kterou se ti způsobil já, když jsme se jako malý hádali, či si snad někomu řekl, že do svých 9 let si strašně rád nosil ružové pyžamo, či….“
„To už stačí, to už stačí.
„Takže mi věříš? Začíná mi být zima.
„Jak se mohlo něco takového stát?“
„Zřejmě sem to přehnal aroganci vůči jedné cikánce a za to proklela mé narození.
„Proklela tvé narození?“
„Taky jsem to nebral na vědomí, ale ráno jsem se probudil jako ženská jménem Jess, mel jsem tebe za bratra a táta žil.
„A co máma?“
Jess zavrtěla hlavou.
„Nevím. Nejspíš zemřela či se s ní John nedal nikdy dohromady, protože jsme měli jinou matku.
„Zpomal, zpomal, tohle je na mě moc.
„Na tebe? Ty jsi sám sebou, našel jsem tu cikánku a nebo jsem si to myslel…“
Takže ty víš, že to byl ve skutečnosti démon.
„Ne. Nebo jsem si nebyl jistý, ale dává to smysl, pošle mě do minulosti a vzápětí démoni unesou naše rodiče, kteří nejenom, že nejsou spolu, ale navíc se Zřejmě nesnášejí.
Sam se Jess nesměle dotkl.
„Ty jsi holka…“
„A ty jsi ze mě vzrušený.“
„To není…, vůbec vtipné Deane.
„Trochu jo. Hele tohle jediné mě udržuje při smyslech, vsadím se, že budou démoni chtít, abych si vybral mezi tátou a mámou, ale…“
„Nebudeš muset. Ted jsme tu dva, zcela jistě se nám podaří něco vymyslet.
„A co? Jsme dva což je bezva, ale těch démonu muže být několik desítek a navíc pochybuji, že naši rodiče budou stát vedle sebe, při naší smůle je budou držet na opačných stranách místnosti.
„To je víc než pravděpodobné, ale to na tom nic nemění.
„Chceš tím říct, že tě napadá nejaký geniální plán, který zahrnuje i mé šaty?“
Sam se pousmál, ale pak zvážněl.
„Ne. V tuhle chvíli mě nenapadá žádný geniální plán.
„Tak to jsme v pytli, jestli nic nepodnikneme, zabijou je oba a my se nenarodíme a nebo se narodíme někomu jinému, ale já bych byl rád zas sám sebou.
„Však budeš,“ Sam se ho dotkl, ale hned ucukl.
„Tobě se fakt líbím.
„Nelíbíš. To je pitomnost! odsekl Sam, ale ve tváři malinko zrudnul.
„No. Musím uznat, že jsem dosti pohledná žena v těch nejlepších letech a mé přednosti jsou slušně vybavené, ale myslím, že by to mezi námi…“
„Sklapni! Někdo se k nám blíží.“
Oba dva se kolem sebe rozhlédli a sledovali jak se k ním ze všech stran blíží mladí i staří lidé a všichni něco drželi v rukou.
Všichni se naraz zastavili asi pět metru od Sama a jessie a všem vzápětí naraz zasvítily očí.
„Doprdele!“ vyrazila ze sebe Jess Deanovým hlasem a všichni ti lidé k nim udělali, jeden krok, druhý krok, třetí krok a následně se ocitli téměř u nich a oči jim znovu zaplály.
Nejvyšší a zároveň nejsvalnatější muž zdvihl sekeru nad svou hlavu, ta se zaleskla ve slunci a poté s ní muž švihl směr Samova lebka
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty19.09.12 16:34

Mason: Jsem ráda, že jsi si našel čas a přihodil pokračování. Je to vtipné, až na konec. Ten mě samozřejmě zase navnadil a teď budu opět netrpělivě čekat na další část. Nevypadá to vůbec dobře... leda, že by se zjevil Cas 603
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty21.09.12 16:39

To zjistíšSmile

Sam byl paralyzovaný, Dean stejně tak, ale sekera se Samovo čela nedotkla.
Ozvalo se několik výstřelů a několik nejbližších lidí padlo k zemi.
Ostatním pohasly oči a rozeběhli se do všech stran.
Jess se Samem to nechápave sledovalo, ale po chvilce jim došlo proč, ze křoví naproti nim vystoupilo několik lidí pět mladých mužů a dvě mladé ženy.
Jedním z těch mužů byl Bobby, tedy Sam si nebyl vůbec jist, tenhle Bobby vypadal úplně jinak než Bobby jakého znali, tenhle mel na sobe potrhané oblečení, dlouhé husté vlasy a v ústech zvykal stéblo trávy, aspoň Sam doufal, že je to stéblo.
Obrátil se na jess.
„Ano je to on, je to nás bobby a měl bys zavřít klapačku, než ti do ní něco vlítne.
Sam zavřel ústa a Bobby se k nim mezitím přiblížil s jednou z těch dvou žen.
Byla jim povědomá, ale nedokázali jí zařadit.
„koukám, že jste se dostali do jejich hledáčku,“ zahuhlal Bobby a následně vyplivl tu trávu ze svých úst.
„Vy jste lovci?“
„Ne. Zongleři, jasně, že jsme lovci, ale ty si na to trochu starý,“ Obrátil se na Sama.
V Samovi vzkypěl hněv, ale Jess ho zlehka kopla do nártu.
„Tebe už jsem jednou viděl, že ano krasotinko,“ Obrátil se Bobby na Jess.
„Myslím, že ne, dekujeme za pomoc.
„Ano. Dekujeme za pomoc, ale opravdu jste je museli zabít?“ otázal se útočně Sam.
Bobby se ušklíbl.
„Zabít? Vážně si na to už trochu starý, tohle jsou uspávací šipky, Sám sem si je přivezl z Amazonie.
„Ale my jsme slyšeli, vystřely.
„Slyšeli jste tohle,“ jeden z mužů udeřil do železa.
„Přece si nemyslíte, že bychom nechali ty démonské parchanty jen tak uniknout, hezky si je přivážeme a bud je z těch lidí dostaneme anebo…“
„To je podle mě příliš riskantní.
„Koho zajímá tvůj názor starče?“ Bobby se Obrátil zpět na jess.
„Teď když je máme z krku, nechtěla by si sis někam zajít?
Myslím, že znám velmi útulnou kavárničku, kde mají jen velmi mála světla,“ Bobby se chtěl k Jess přitisknout, ale ta zvedla své koleno na úroveň jeho mužství.
Bobby se zašklebil.
„Drsná holka ví co chce.“
„Nemáš ani zdání.
Ozvalo se odkašlání.
„No jo. To bys nebyla ty, aby si se nevtírala,“ zavrčel Bobby na ženu vedle sebe.
„Co vy dva tady děláte, jste milenci či…?“ zajímalo třetího muže.
„Víceméně sourozenci.
„To je fajn, to se mi libí,“ mlaskl Bobby, ale žena vedle nej si odkašlala.
„Jsi někdy neskutečná Ellen.
„Ellen? Ta mladá a pěkná žena vedle nej je Elen?“ blesklo bratřím v hlavě.
„Potřebujeme vaší pomoc,“ promluvil po kratkém váhání Sam.
„Naší pomoc? A jakou pomoc potřebuješ „starče“?“
Sam se navzdory touze mu natáhnout ovládl.
„Démoni unesli naše ro…, přátelé.“
„To je blbí, ale to není nic pro mě.“
„Prosím. Nevíme kolik jich tam je, sami to nemůžeme zvládnout.
„To je blbí, ale tohle není pro nás, nemůžeme riskovat život kvůli každému.
„Je to Mary a John.
„John? Myslíš Winchestera? Tak na to zapomeň, pro toho chlapa nehnu ani prstem.
„Prosím. Je důležité, abychom je zachránili.ů
„Vážně a pročpak to?“
„Oni jsou…,“ Sam nemel ponětí, co by mel říct, mezi Bobbym a jejich otcem bylo očividně nějaké nepřátelství, ale s jejich pomoci měli mnohem vetší šanci.
Jess ho odstrčila, Sam si všimnul, že si malinko rozepnula svojí blůzu.
„Když nám je pomůžeš zachránit, půjdu s tebou na rande.
„A budeme mít sex?“
Dean se otřásl, Bobby byl očividně za mlada pěkný chlípník.
Ellen znechuceně zavrtěla hlavou a vrátila se k ostatním.“Nemusíš to dělat,“ zamumlala Sam.
„To doufám při troše štěstí zmizíme po jejich osvobození dřív, než se mě bude moc dotknout.
„A co když ne.
„Tak se na nej vyzvracím, nebuď Sammy pořad takový pesimista.
„Takže?“ chtěl vedet Bobby.
„Fajn. Vyspím se s tebou, ale jen pokud je zachráníme.
„Doufám tedy, že za to stojíš, už jenom kvůli Winchesterovi.
„Co jste si vy dva udělali, že jsi na nej takový?“
„Na tom nezaleží,“ Bobby se obrátil k ostatním.
„Připravte se, jdeme posekat pár démonů.

Nedaleko od nich v jednom starém sklepení se vyděšená Mary choulila ke stene, zatímco polonahý John byl přivázaný ke stene.
„Zeptám se tě ještě jednou Winchestere, kde jsou ostatní a kolik vás je?“
John se na muže před senou podíval a v očích se mu odráželo opovržení.
„Nemyslím, si, že bychom si měli co říct Crowly.
Crowly se potěšeně pousmál.
„Doufal jsem, že to řekneš,ů a poté ustoupil dozadu, dva urostlí černoši uštědřili Johnovi z obou stran tvrdou ránu, Johnovi se zajiskřilo před očima.
„Pořád nic? Možná, že bychom si měli promluvit s Mary, jmenuješ se Mary, že ano?“
Crowly vytáhl vyděšenou Mary na nohy.
„Nech jí na pokoji!“ John marně zalomcoval řetězy.
„Ale copak? Snad nejsme zamilovaní? Bud mi hned řekneš, co chci vedet a nebo…,“ luskl prsty a přistoupila k nemu sotva patnáctiletá dívka.
„Takové mám nejraději, otevři ústa,ů poručil ji, dívka tak učinila a z jejich úst se vyřinul černý mrak, dívka ztratila vědomí a dopadla na zem.
„Nemusím ti říkat co se stane, ale stejně ti to řeknu,“ Crowley se zasmál, Mary se zachvěla.
„Má dokonalé telo, ani si nedovedu představit, co všechno bych s ní mohl dělat, ale neudělám, protože ty mi všechno řekneš, že ano?“
„John skřípal zuby, napínal svaly, ale veškerá snaha byla k ničemu.
„Myslíš, že to neudělám, že by jí byla škoda? Crowley pokynul dvěma dalším černochům a ti přistoupili k Mary.
Ta se pokusila rozeběhnout, ale ti dva jí to nedovolili, Crowley pohnul prstem a ti dva jí přitiskli ke zdi, Mary bolestně zaúpěla.
„Stále nic Johne?“ John chtěl Mary pomoct, ale jestli mu to řekne, Crowley, všechny lovce a jejich rodiny pozabíjí.
Crowley pokrčil rameny.
„Ať je tedy po tvém Johne,“ černý mrak se začal blížit k Maryininým otevřeným ústům, ta mela vytřesené oči, černý mrak už téměř vstoupil do jejich úst, když John zakřičel.
„Všechno ti řeknu, jen ji nech…,“ jakmile domluvil, černý mrak vklouzl do jejich úst, Mary se zakuckala.
„To je tedy velmi, velmi nešťastné," promluvil Crowley a Mary zasvítily oči.
Neeee!“ nesl se starým domem Johnův výkřik.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty21.09.12 17:32

Mason: Jůůů!!! Crowley Cikánská kletba - Stránka 2 707500 Paráda!!! Snad tam nějákou dobu pobude Cikánská kletba - Stránka 2 934194 A scéna s Deanem/Jess a Bobbym byla fakt luxusní Cikánská kletba - Stránka 2 949816 Dobře ty Cikánská kletba - Stránka 2 312566
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty26.09.12 16:14

Dnes mám narozeniny a tak vám přináším novou čast, užijte si ji:

Sam s jess a ostatní došli k domu, kde měli být John s Mary.
Sam se zastavil, dal znamení ostatním, aby se také zastavili, ale Bobby na to nedbal, kopnutím vyrazil dveře.
„Těžko věřit, že je to ten samý Bobby, kterého my známe,“ zamumlala Jess Deanovým hlasem a poté vstoupila dovnitř, následovala jí Ellen další tři muži a jedna mladá žena.
Sam si povzdechl a též vstoupil dovnitř.
Jakmile překročil práh, spatřil jess klečet na zemi.
„Dea…, Jess co se stalo je to…?“
„Je to John. Je naživu, ale ať už tady byl kdokoliv, pěkně ho zřídili.
„Dobře mu tak,“ ozval se Bobby, který mel v ústech opět stéblo trávy.
Ellen do neho šťouchla a poté se sklonila k ležícímu Johnovi, který mel napuchlou tvář, škrábance na nohou i na rukou, též i na hrudi.
„Co se stalo, kde je Mary?“ otázal se Sam.
„Proč bych vám to mel říkat, klidně můžete být od něho.
„Nechte mě s ním promluvit,“ ozval se Bobby a vyhrnul si rukávy, ale dva mladí muži se postavili před nej, Bobby si odfrkl, ale rozhodne se s těma dvěma, nechtěl pouštět do rvačky.
„Podívej se na mě!“ Ellen mu jemně nadzvedla bradu, ale John přesto bolestně zaúpěl.
„Já jsem já, stejně tak i všichni ostatní a teď nám řekni, co se stalo. Sam ke svému otci přispěchal a pomohl mu vstát.
„Nechal jí posednout démonkou.
„Kdo koho nechal posednout démonkou?“
„Crowley ten zatracený bastard!“
Crowley? Bratři na sebe pohledli
„Už s ním zase začínáš?!“ ozval se znechuceně Bobby.
„Je to pravda. To on nás sem nechal přitáhnout, chtěl po mě, abych mu řekl kolik vás je, jak se jmenujete…“
„Přestaň. To je vše na co se zmůžeš, Winchestere, na lži?!“
„Je to pravda! Byl tady a byl tam i tenkrát!“
„Pcha! To je vážně ubohé Winchestere, nikdo toho tvého Crowleyoho neviděl, možná je jen ve tvé hlavě, nejspíš b y neuškodilo si tu hlavu nechat vyšetřit.
Dean zatoužil Bobbymu jednu vrazit, jestli jejich otec říkal, že tady byl, tak tady byl, vůbec by to nebylo překvapený, takový démon může za sebou pálit síru i několik let.
„hlavně klid,“ zamumlal Sam, který se vedle Jess postavil.
„Dobrá. Dejme tomu, že ten Crowley existuje, Bobby si odplivl, ale Ellen pokračovala.
Dejme tomu, že by tenhle Crowley existoval, ale k čemu by chtěl tuhle Mary.
„Proč se ho nezeptáte osobně, stojí přímo ve dveří,“ uslyšely mužský hlas.
Všichni se otočili a hleděli na muže v černém obleku.
„Ty máš být ten slavný Crowley?“ otázal se ho pochybovačně Bobby.
„A ty jsi kdo? Nejaký zoufalec co místo cigaret žvýká trávu?“ Crowley k nim učinil několik kroku, z jeho postoje čišela sebejistota.
„Kde je Mary?!“ chtěl vedet John, který se stěží držel na nohou
„Johne ty stále žiješ?!“ reagoval na to Crowley posměšně.
„Kde je Mary?!“ zeptal se John znovu a pokusil se k nemu přiblížit, ale nohy se mu podlomily a kdyby ho sak s Ellen nezachytili, dopadl by na zem.
„Co na tom zaleží, Crowley mlaskl a jeden z mužů, který se k nemu snažil přiblížil zezadu ztuhl, Crowley si olízl rty, zaplály mu oči a ten muž začal hořet, všichni uskočili, nic jiného nemohli dělat, hořící muž proskočil oknem.
„Uvědomuješ si démone, že máme přesilu?!“
„Na Crowleyeho rtech se objevil shovívavý úsměv.
„Vy, že máte převahu?“
„Ano! Slyšel jsi ty démonský bastarde!“
Crowley zamlaskal.
„A podle čeho tak soudíš Bobby, vás je možná víc, ale ty vaše zbraně pro mě nic neznamenají a navíc nemáte žádné „svaté“ předměty“, protože byste je už použili.
Bobby zaskřípal zuby.
„O co ti jde?!“ chtěla vedet Jess.
Crowley na ní zaměřil svou pozornost.
„Myslím, že by ti mohlo dojít, o co mi jde „Jess“.
„Co to má znamenat?“ nechápala Ellen.
„Na tom nesejde, kde je Mary, cos jí udělal?!“
„Copak jí miluješ, že si s ní tak posedlý, ty přece rád nadzvedneš každou pěknou sukni, proč by ti mělo záležet na té jedné konkrétní?!“
Další z mužů se pokoušel proplížit se za jeho zády, ale Crowley zavrtěl hlavou.
„Opravdu musíme ztrácet čas touhle zoufalou snahou?
I kdyby jste se snad ke mě dostali a zabili, Mary to nijak nepomůže.
„Ty parchante! Tys jí zabil?!“ neovládla se Jess, ostatní kromě Sama se na ní nechápavě podívali.
„Ne. Proč bych mel zabíjet někoho takového, je tady,“ Crowley ustoupil a vedle neho se objevila Mary.
„Bobby se chtěl pohnout, ale Crowley ho zarazil.
„To bych být tebou nedělal?“
„Nezabiješ nás všechny démone!“
„To vskutku ne, navíc by to bylo zbytečné plýtvání sil, ale to neznamená, že by se nezabila naše drahocenná Mary, její nehty jsou až nebezpečně ostré a jedno neopatrné škrabnutí a mohla by si protrhnout krční aortu.
„Co po nás chceš, proč si se sem vrátil?“ zeptal se John, který jen těžce potlačoval vztek, jenž se rozléval po celém jeho tele.
„Konečně moudrá slova, vlastně po vás chci jen jednoduchou věc, věc, která by vám nemela činit problém,“ Crowleyeho pohled padl na sama a Jess.
„To se nestane!“
„Proč ne? Znáš je, chtěl bys raději jess nežli Mary, mají na to ostatní podobný názor?“
„to se nestane! Nezabijeme je, jen kvůli tvému potěšení!“
Crowley pokrčil rameny.
„Jak myslíš, Johne, ale máš pravdu, dva lovci jsou důležitější nežli mladá nevinná dívka.
„To jsem neřekl…“
„Volba je na vás, ale slunce každou chvíli zapadne a ve tmě se mohou stát různé věci a jestli myslíte na to, že byste jí přece jen mohli zabránit se zabít, nebylo by vám to nic platné, nikdo z vás nemá knihu na vymýtání, nikdo z vás není dostatečně zkušený, takže jakýkoliv pokus z ní dostat tu démonku, by vedl k její jité smrti.
„Ty parchante!“ procedil Bobby skrz sevřené zuby.
„Říká se to o mě, možná, že bys měl pro příště víc věřit tomu, když někdo řekne, že za ten masakr muže démon.
„Pravidla naší malé hry jsou jasné, buďto budou Sam a Jess do západu slunce mrtví anebo zemře Mary.
„Jak ti můžeme věřit, jak můžeme vedet, že jí nezabiješ i tak?!“
„To nemůžete Bobby, díky tomu je v tom tolik napětí,“ zasmál se Crowley a poté zmizel.
„Neuvažujete nad tím, že nás zastřelíte, že ne?“ zeptal se Sam nejistým hlasem.
„Možná jste fajn chlapy, možná jste skvělý lovci, ale Mary je nevinná mladá žena a jestli je tu nějaká šance …“
To nemůžete myslet vážně, nemůžete nás přece jen…,“ jess se Samem se chtěli pohnout, ale objevili se u nich Bobby a další dva muži a přitiskli je ke zdi.
„To přece nemyslíte vážně!“ Jess se pokusila vymanit, ale byla držena pevne stejně jako Sam.
„To neuděláte! Jste lovci, nemůžete zabít člověka!“
John na to nic neřekl, vytáhl zbraň a namířil jí na Jess, Ellen tu svojí namířila na Deana.
John polkl, ruka se mu chvěla.
„Já jí miluju, myslel jsem, že to přejde, ale ten pocit je stále silnější, musím jí získat zpátky!“
„Však jí taky získáš, tohle je špatné!“
„Nemůžu to risknout, třeba jí nechá jít, je mi líto,“ Johnův prst se pohnul, stejně jako Ellenin, Sam s Jess sebou marně škubali, John se kousl do rtu a následně stiskl spoušť, stejně tak i Ellen.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty26.09.12 18:18

Mason: Předně velká gratulace k narozeninám Cikánská kletba - Stránka 2 556347 Pořádně si je užij Cikánská kletba - Stránka 2 264347 A teď k povídce. Je to fakt akční a nedopadlo to vůbec, ale vůbec dobře Cikánská kletba - Stránka 2 579569 Takže mám o kluky samozřejmě obavy a těším se na další část... snad jí nepřidáš zase až na své příští narozeniny lol!
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty26.09.12 18:40

Dekuju. A pokusim se to dopsat než půjdu na operaci
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty26.09.12 18:42

Na jakou operaci??? Snad to není nic vážného No
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty26.09.12 18:51

Ne. Neco jako ty dve předchozí, jen nebudu moct par dní psat a díky, že komentuješ a co Crowley?Smile
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty26.09.12 19:01

Crowley může být sebevětší záporák a stejně ho žeru Very Happy
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty09.10.12 20:34

Jess se Samem měli zavřené oči. Nebyla nejmenší šance, že by je ty kulky nezasáhly, před nimi cosi problesklo, ale ani jeden z nich neriskoval otevření očí.
Jess zamrkala. Mohla mrkat očima, to znamenalo, že je stále naživu.
Dean v duchu zajásal a jess strčila do Sama a následně otevřela oči.
Překvapeně vydechla, před nimi stál Castiel s roztaženými křídly a John a ostatní leželi na zemi.
„Tys je zabil?“ vyrazila Jess ze sebe Deanovým hlasem.
„To je podivný způsob, jak mi poděkovat.
„Promiň. Jsem rád, že jsme živý, ale zabíjet si je nemusel, přece…,“ ozvalo se zasténání a Jess viděla jak se John, Ellen a ostatní nepatrně pohnuli.
„Oni jsou co?“ chtěl vedet castiel a složil svá křídla.
Jess zrudla, Dean si připadal jako idiot.
„Co se stalo?“ otázal se nechápave Sam a pomalu se postavil.
„Proč si je za…?!“ chtěl říct to samé, co Dean, ale Jess ho lehce kopla do nohy.
„Dík za záchranu, nějak jsem nedoufal, že přijdeš,“ Jess se také postavila a oprášila si své šaty.
Castiel se Samem se na ní tázavě podíval„Co je? Musím být přece trochu…Jess potřásla hlavou, začínám z toho bláznit, musím se rychle stát sám sebou.
„Na mě se nedívej, já ti nemohu pomoct,“ promluvil Castiel.
„Jo. To už jsi mi říkal, ale zapomněl si se zmínit o tom bastardovi Crowleyovi.“
Castiel pohasl úsměv a tvář mu potemněla.
„Crowley je tady?“
„Tys to nevěděl, myslel jsem, že kvůli tomu jsi tady.
Cass zavrtěl hlavou.
„Jsem tady, protože mě sem přitáhl váš strach.
„Náš strach? Možná tak Samův…, fajn fajn měl jsem nahnáno, spokojeni?“
„No. Stále to není ono, ale zlepšuješ se.
„Co po mě chcete, abych se oblékl do prostého šatu a modlil se čtrnáct hodin denně?“
„Ne. Jen to ne,“ popíchl ho Sam. Jess se ušklíbla a pak se rozhledla po ležících mužích a ženách.
„Co teď uděláme? Náš vlastní táta nás chtěl zabít + plus naše tetka Ellena.
„Chtěl to udělat, protože neviděl jiné východisko, je zřejmé, že Mary miluje,“ ozval se Sam.
„Já mu nechci ublížit, nemohl bych mu ublížit, je to táta, ale ten parchant Crowley nechal naší mámu posednout démonem a, Jess pohledla ven na jasnou noční oblohu.
„A co?“ chtěl vedet Sam.
„Jestli je to pravda, tak přesně za dvě hodiny o půlnoci by se měli milovat na támhletom kopci.
„Ted není čas na nějaké vymyšlení si, Deane!“
„Já si nemyslím,“ ohradil se Dean.
„Jak můžeš něco takového vědět, mě o tom táta nikdy nic neříkal.“
„Protože když mi bylo deset, přišel ke me táta a posadil se předemne, byl trochu opilý, ale ne tak, aby nevěděl, co říká.
„A co tedy podle tebe říkal?“
„Vyprávěl mi, jak se sobe nejprve vyhýbali, přece jen v té době byli úplně rozdílní, ale postupné se sbližovali a jednoho dne si vyjeli na piknik k tomuhle místu, ale cestou se jim porouchala auto a vzhledem k tomu, že mobily v té době ještě nebyly, hrozná to představa, rozhodli se lehnout si na ten kopec a pozorovat hvězdy, ale tak nějak místo hvězd pozorovali sami sebe a nejspíš stvořili i mé.
Jess zmlkla, protože si uvědomila, že na ní Castiel se Samem zírají.
„Co je? Je to pravda, já tomu věřil a věřím tomu i dnes.
„O to nejde.
„Tak o co tedy jde?“
„Nikdy me nenapadlo, že jsi takový romantik Deane.“
„Sklapni,“ zavrčela jess.
„Ne vážně. Něco takového bych do tebe nikdy neřekl.
„Já tě varuji, to tahle situace.
„My mámu zachráníme, vyrveme jí z Crowleyeho pařátu, ale pokud je pravda co říkáš, nejsem si jist, jestli je vůbec možné do dvou hodin z ni dostat démona a zajistit, aby se ti dva na tom kopci pomilovali…“
„Dík Same. Tohle povzbuzení jsem fakt potřeboval.
„Promiň. Chtěl bych říct, že to všechno stihneme a ty se narodíš tak, jak máš, ale obavám se, že to možné není.
Ozvalo se odkašlání, bratři se otočili ke Castielovi, který měl opět roztažená křídla.
„Co je, čekáš snad další kulky?“ chtěl vedet Dean, který si povšiml, dvou kulek v Castielových křídlech, ozvalo se zasyčení a kulky se vypařily.
„Proč si to neudělal dřív?“
„Čekal jsem na tvou poznámku.
Dean se zašklebil.
„Proč to kašlání, jestli tedy nepotřebuješ mentolku, protože já žádnou nemám.
„Ne. Crowley je blízko.
„Jak to můžeš…?“
„Sorry. Pořad na to zapomínám.
„Je ti odpuštěno Jess/Deane,“ Jess se zatvářila znechuceně.
A kde je, můžeš se k nemu dostat?“
Castiel zavrtěl hlavou.
„Ne. Cítí mou přítomnost, stejně jako cítím já jeho.
„Tak to je v pytli.
„Neřekl bych. Vy dva se k nemu dostanete…“
„Protože na nás čeká?“ přerušil ho ironicky dean.
„Přesně tak. V tuhle dobu vás nezná, ale cítí, že byste mu mohli být vyrovnaní protivníci.
„My ale nemáme čas na hry!“ jess vztekle máchla rukou zprázdna.
„Důležité je mít čistou hlavu, nenechat se za žádnou cenu rozhodit, klidně soustředění a čistá mysl, je tou nejsilnější zbraní, proti démonovi jako je Crowleyi.
„Cistou mysl? Jak můžu mít čistou mysl, když ten bastard má naší matku a necelé dvě hodiny mě dělí od neexistence?!“
Sam položil Jess ruku na rameno.
„My to zvládneme. Jsme přece Winchesterové, myslíme jen na úspěch.
„Nejsme tak trochu arogantní?“
Sam pokrčil rameny.
„Pokud ano, tak je to arogance v dobré víře.
Jess se ušklíbla, ale byla už mnohem klidnější.
„Takže je to na nás?“
„Na vás je vyrvat vaší matky z jeho rukou, na mě je.., dveře se rozrazily a dovnitř vtrhlo několik mužů a žen, všichni byli očividně posednutí.
„S těmi se vypořádáš sám?“
„Jsem si jistý, že mi váš otec a ostatní pomůžou.
„A pokud je nezvládnete?“
„Tak se vám objeví za vašimi zady.
„To je úžasná vyhlídka.
„Vždy může být hůře.
„Jak to můžeš…?!“ dal nemohl Dean pokračovat, protože se jich Castiel dotkl a oba dva zmizeli, ti muži a ženy se na neho vrhly, John a ostatní ač zmateni se s nimi pustili do boje a nikdo z nich si neuvědomil, že vedle nich bojuje muž s roztaženými křídly.
Jess se Samem se objevili ve velkém zrcadlovém sále.
„Nevím proč, ale začínám tyhle místa nesnášet,ů zavrčela Jess.
„Proč jsme tady?“ zamumlal Sam.
„Odpověď je celkem jasná, jste tady, protože jsem tady já,ů v jednom zrcadle se objevil Crowley.
Oba dva uskočili.
„Kde je Mary?“
„Na bezpečném místě.
„Jestli si jí něco udělal?“
„Proč bych jí mel ublížit, proč si tak posedlý myšlenkou, že jí chci ublížit, známe se snad nějak osobně?“ Crowley se objevil v jiném zrcadle a pak zas v jiném a poté v dalším a v dalším.
„Za tohle tě zabiju!“ zachrčela Jess.
„Nic jiného bych od vás nečekal, můžete ,mě zabít, pokud se vám mě podaří najít,“ ozval se smích a Jess vzápětí někdo uštědřil ránu do zad a ta narazila do zrcadla, to se roztříštilo a některé jeho malé kousky se jí zasekly do obličeje.
Jess!“ vykřikl Sam a sklonil se k ní.
„Musíme toho bastarda dostat, já se chci narodit, „ zaúpěl Dean.
„Však ano. My ho dostaneme,“ jakmile to dořekl něco ho srazilo k zemi a sálem se nesl Crowleyeho pobavený smích
Návrat hore Goto down
Danny.T
Pocestný duch
Pocestný duch
Danny.T


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Bydlisko : Praha
Nálada : Winchesterovská!<3
Registration date : 31.05.2012

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty10.10.12 11:40

Zajímavá povídka, sice je představa "Dean jako ženská(a ještě k tomu těhotná Cikánská kletba - Stránka 2 316745 )" trochu děsivá, ale vážně mě to baví! Cikánská kletba - Stránka 2 949816 Jsem zvědavá, jak to kluci vyřeší a jestli se z toho Dean dostane (doufám že jo!), snad to na něm nezanechá nějaké trvalé následky Shocked ... Very Happy
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty10.10.12 13:59

Díky za koment a možná, že jo, ale možná taky ne, Crowley chce mary pro sebe:)
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty10.10.12 16:45

Já věděla, že je Cas zachrání Very Happy I když stále nemají vyhráno. Crowley je těžký protivník. Teď nevím, komu mám fandit... Crowleyho mám taky ráda Laughing Ale tak... Winchestery přece jen trochu víc lol!

Btw. Co ruka 701
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty10.10.12 17:52

Bohdy: Ruka dobrá, operace až za mesíc a neco. No teda, ale je obré vedet, že Winchesterové zvitezily:)
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty12.10.12 16:23

A je tady další čast, nekamenujte:)

John se postavil. Trochu se mu motala hlava a před očima mel mžitky.
Několikrát zamrkal a poté pohledl před sebe.
To co viděl mu nedávalo smysl.
Protřel si tedy znovu své oči, ale naskytl se mu stejný pohled.
Pohled na neznámého muže s roztaženými křídly
Castiel neboť to byl on, se otočil.
„Vidím, že jsi vzhůru.
„Co jsi zač a co se tu stalo, kam se poděli ti dva, kde je Mary?!“
„Jsem Anděl, jak je zřejmé.
„Anděl?“ zopakoval nevěřícně John.
„Ano. A to já vás omráčil a zabránil vám tak udělat velkou chybu.
„Chybu? Ten démon má Mary, mohli pro něho klidně pracovat.
„Mohli, ale nepracuji.
„Jak to můžeš vedet, protože jsi Anděl?!“
„Ano. Vím to, protože jsem Anděl.
„Anděl? Mluví tady někdo o Andělovi,“ ozval se Bobbyho hlas
„Ten chlápek předenou je Anděl.
„Kdo? Nemám na ty tvoje trapné legrácky čas Winchestere.
„Myslím to vážně…,“ John si uvědomil, že Cassova křídla jsou pryč.
„Co se s nimi stalo?“
„Ty jsi vážně blbec Winchestere,“ zavrčel Bobby a chtěl se obrátit, ale v tom mu pohled padl na skupinu lidí, kteří od nich stali několik metrů.
„Co jsou zač?“
„Lidé posedlý démony,“ promluvil Cass.
„Jo? Co ty o tom víš a jestli je to pravda, na co čekají, proč na nás neutočí, to obvykle posedlý lidé dělají.
„Bojí se.
„Boji se? Posedlý lidé se bojí a čeho?“
Cass na Bobbyho upřel svůj pohled, Bobby se ošil.
„Bojí se mých křídel.
„Tvých křidel? Ty budeš ještě vetší magor nežli Winchester…, Cass roztáhl svá křídla a Boby vykulil oči.
„Ty vole!“ vyrazil ze sebe.
„Říkal jsem ti to a tys mi nevěřil, myslím, že jsme srovnání,“ ozval se John škodolibě
„Tak to ani náhodou, ale o tom si promluvíme později, no tak vstavek Ellen,“ Bobby pomohl Ellen na nohy.
„Co se tady stalo?“
„O tom až později, teď tu máme Anděla a bandu posedlých lidí.
„Anděla a kde?“
„No tak!“
„Není to lehké pokrčil rameny Castiel..
„No jasně. Extra zátěž, takže zabít a nebo jen omráčit?“
John a Ellen se na neho podívali.
Fajn. Jen jsem si to chtěl ujistit,“ zabručel Bobby a poté se stejně jako ostatní připravil, všech patnáct lidí před nimi se na ne vrhlo.

Jess se připlazila k Samovi, který se schovával za malou stěnou.
„Tohle nikam nevede, Crowley to tady má pod palcem, navíc muže být v kterékoliv zrcadle a tyhle šaty mě ničí.
„Tak si je sundej, pokud pod nimi něco máš.
Jess si nadzvedla výstřih.
„Jen telo nadělené přírodou.
„Co? Ty se v tuhle chvíli zajímáš o to, jestli to není příliš nemravné?“
Sam na to nereagoval, pozorně se kolem sebe rozhlížel, ale neviděl nic, co by jim mohlo pomoct.
Crowley se zčistajasna objevil u nich a zlehka do jess strčil, ta zavrávorala a vzápětí spadla na Sama.
“No tak kluci. Máte určitě něco v rukávu, mě osobně tahle hra nevadí, ale vám utíká čas.
„Co tím myslíš?!“ chtěla vedet Jess , která se s námahou postavila.
„Nic. Jsem přece démon, moje slova nemají žádný význam,“ objevil se na druhé straně u Sama a uštědřil mu tvrdou ránu do žaludku, Sam se bolestně prohnul, Crowley mu uštědřil další a vzápětí ho ranou do zad, poslal na zem.
„Doufám, že ti tam nic nekřuplo, to by bylo nemilé.
Jess se proti nemu rozeběhla, ale Crowley jí odmrštil na nejbližší zrcadlo, to se roztříštilo a Jess bolestně zaúpěla.
„To je vážně vše na co se zmůžete?
Tak nějak nechápu, proč se snažíte, je očividně , že jí ne chcete.
„To není tvoje starost,“ zachrčel Sam, uchopil zlomek zrcadla, který u neho přistal a rukou s ním mířil na Crowleyeho krk, ten sice ten úlomek Samovi naposlední chvíli vyrazil, ale ostrá střepina ho přesto řízla do prstu.
Vztekle zasyčel, tvrdě udeřil Sama a poté zmizel.
Sam, který se ztěžka postavil se potácivým krokem dostal k ležící jess.
„Jess, Deane slyšíš mě, jsi v pořádku.
„Ozvalo se zasténání a Jess se pohnula, Sam si povšiml, že má jednu střepinu má zabodnutou vzadu na krku, byla to malá střepina a nebyla v tom krku hluboko, ale přesto její vytrhnutí, by mělo nepříjemné následky.
„Tohle se nám Sammy příliš nepovedlo, ten parchant je příliš chytrý, příliš úskočný.
„Na tom nesejde, přijdeme na to, jak ho zabít, jak dostat mámu a tátu dohromady.
„Na to už je pozdě Brácho,“ zachraptěl Dean a ukázal na hodinky.
„Ne ještě není pozdě, ještě máme čas, jen musíme přijít na to…,“ další Samova slova zanikla v hlasitém odbíjení nedalekých věžných hodin.
Jess mu stiskla ruky.
„Na tom už nesejde brácho, je pozdě, je po půlnoci a naši rodiče nejsou spolu, byl to dobrý…,“ Jess se změnila v Deana, který se začal pomalu vytrácet.
„Deane…., Deane…,“ Sam nebyl schopen slov, mačkal Deanovi ruku, ale nebylo to nic platné, Dean se vytrácel až se vytratil úplné.
„Deane!!! Zakřičel Sam, ale Dean byl pryč.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty12.10.12 21:13

Mason: Házím po tobě opravdu velký šutr Cikánská kletba - Stránka 2 555452 Co to má znamenat???!!! Jestli Dean nějakým způsobem nevyvázne, tak si mě nepřej!!! Ale jako povídka dobrá Cikánská kletba - Stránka 2 949816
Návrat hore Goto down
Danny.T
Pocestný duch
Pocestný duch
Danny.T


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Bydlisko : Praha
Nálada : Winchesterovská!<3
Registration date : 31.05.2012

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty16.10.12 14:57

Uááá, přidávám se k Bohdy a házím další. bounce To už jsou ty dvě hodiny pryč?! affraid To néé, Dean se z toho musí nějak dostat! Skvělý pokráčko, tak honem, honem další... Cikánská kletba - Stránka 2 733500
Návrat hore Goto down
Mason
Winchester
Winchester
Mason


Počet príspevkov : 1363
Age : 41
Nálada : Mnohem lepší
Registration date : 14.05.2008

Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty17.10.12 19:56

Další čast snad bude zítra, otazkou je, zdali budu schopen psat potom ukamenování:-)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Cikánská kletba - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cikánská kletba   Cikánská kletba - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Cikánská kletba
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Dokončené poviedky :: Mason-
Prejdi na: