Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Twihard with a Vengeance

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty25.08.12 17:45

Tato povídka je opět od autorky: "Katy M VT", a týká se období: ´What If Live Free or Twihard´. A jak jinak, korekturu provedla Syd =Twihard with a Vengeance 103511  Snad se bude aslepoň někomu líbit  Rolling Eyes  ENJOY Very Happy


Twihard with a Vengeance


1.kapitola

Sam a Dean spali v dalším mizerným hotelu poté, co dokončili svůj poslední případ. Bylo to přesně rok poté, co byl Dean přeměněn zpět z upíra. Bohužel, něměli tušení, že ten lék vydrží jen do určité doby.

Dean se převalil a probudil se. Byl znovu upírem. Cítil to. Podíval se a uviděl spícího Sama na vedlejší posteli. Jeho otec mu řekl, že ho bude muset zachránit nebo ho zabít. Měl by mnohem větší šance, zachránit ho jako upír. Bude mnohem silnější než obvykle. Sam bude vyšilovat, že je zpátky na "Temné straně", ale na tom nezáleželo. Dean měl pouze starosti s udržením Sama na živu.

Sam měl pocit, že ho někdo pozoruje, a náhle se probudil. "Co se děje, Deane?" zeptal se. Bylo to docela strašidelný, jak na něj jeho bratr zíral.


"Zrovna jsem přemýšlel o tom případu, co jsme právě dokončili. Tělo té manželky farmáře, kterýho přejeli, bylo celá léta na půdě," řekl Dean a vymýšlel plán.

"Jo, takže?"

"Měli bychom se vrátit a očistit tu půdu."

"Proč?" Jejich otec byl vždycky pro očistný rituál, ale Dean si myslel, že je to jen ztráta času, a po mnoha výzkumech od toho upustil i Sam s Bobbym. Teď chtěl najednou provádět očistný rituál?

"Jen mám takový pocit, to je vše," řekl Dean s tušením, že tenhle trik bude pravděpodobně stačit. Sam obvykle důvěřoval neurčitým pocitům.

"Dobře," řekl Sam, vstal a popadl své džíny.


***


Dorazili do domu a zamířili do podkroví. Dean si tiše ve svých myšlenkách pro sebe zaklel. Zapomněl, že rozbil dveře. Musel být rychlý, aby Sama spoutal.

Oba vstoupili do místnosti. Dean podal Samovi sůl a ten poklekl, aby ji rozsypal po podlaze.

Dean udeřil Sama přes hlavu a srazil ho. "Promiň, Sammy," řekl.

Popadl provaz, na kterém byla ta žena oběšena, a svázal Samovy ruce za zády pro případ, že by se probral dříve, než by byl Dean připraven.

Zjistil, že vysadil dveře z pantů, aniž by je rozbil, takže nebyl problém, je zase nasadit zpět. Zpevnil je, takže teď byly samozřejmě ještě pevnější, než předtím. Věděl, že největší hrozbou pro Sama byli démoni, a tak namaloval velkou ďáblovu past přes celou půdu a před dveře nasypal sůl. Nebyla tam žádná okna, což bylo dobré - byl by to jeden ze způsobů, kudy by se Sam mohl dostat ven.

Pak z vnitřní strany dveří odstranil zámek, nainstaloval ho na vnější stranu a zamknul Sama v místnosti. Doufal, že dokončí svoji práci a vrátí se dřív, než se Sam probudí. Musí mu vysvětlit, že ho drží v bezpečí. Předtím, než se vydal dodělat práci, musel se nejdříve posilnit. Kousl do Sama a vypil něco málo přes půl litru. Ne víc, než kdyby byl daroval krev, řekl si Dean.

Sešel dolů a rozsypal sůl u všech dveří a oken a na strategických místech nakreslil ďáblovy pasti. Pak vyšel ven a rozvěsil na všechny stromy po celém objektu protidémonské amulety ochranu. Už zapomněl, jak je to tu velké, bude to nějakou dobu trvat.


****


Sam se probudil grogy. Poslední věc, kterou si pamatoval byl Dean stojící za ním, jak mu podává sůl. Ale proč by ho Dean praštil a svázal ho? Musí mít problémy. "DEANE!" zakřičel.

Dean byl venku, ale uslyšel křičet svého bratra. Vyběhl po schodech nahoru a otevřel dveře do podkroví. "Sammy."

"Co se děje?" zeptal se Sam, když viděl, že Dean byl volný a zřejmě i nezraněný.

"Pamatuješ si na minulý rok, jak jsem se změnil v upíra a Bobby měl lék, který mě přeměnil zpátky?"

"Jo," Sam se otřásl. Dean jako upír byl pro něho ten nejhorší týden v životě. Byl to jediný případ, kdy se o svého bratra bál.

"No, myslím, že ten lék fungoval jen dočasně. Není to skvělý?" Dean se rozzářil.

Sam zbledl. Jeho bratr byl zase upír? To znamenalo, že byl posedlý a vysvětlovalo to i ten únos. "Deane, prosím. Pojedeme za Bobbym. Možná, že bude stačit jen další dávka," naléhal Sam.

Deanova tvář potemněla. "Sammy, já nechápu, proč se mnou bojuješ. Podívej, tohle je dobrá věc. Jako upír, tě budu moct líp chránit před démony."

"Ty jsi se ze mně krmil?" zeptal se Sam, uvědomil si, že se cítí slabý.

"Jo. To znamená, že tě teď můžu rozvázat. Nemůžeš teď se mnou bojovat , nebo mi utéct, zvlášť v tomhle oslabeném stavu." Dean Sama rozvázal. Odstranil všechny ostré předměty z místnosti, aby ho Sam nemohl napadnout.

Sam se toužebně podíval na dveře za Deanem, ale věděl, že Dean má pravdu. Upíři jsou rychlí a silní. Beze zbraně, a se ztrátou krve nebyl pro Deana žádný soupeř.

Dean zaregistroval Samův pohled na dveře. To ho rozzuřilo. Proč se ho jeho bratr snaží stále opustit? Popadl Sama za límec, postavil ho na nohy a hodil ho proti zdi.

Dean, jako rozzuřený upír, šel k Samovi. Vzpomněl si na všechny ty nálady. V jedné chvíly milující a ochraňující a ve druhé plný hněvu a zloby. Neměl tušení, co by se minule stalo, kdyby mu táta a Bobby nepřišli na pomoc. Jeho otec byl mrtvý a Bobby neměl tušení, že se to stalo znovu.

Dean se podíval na svého bratra a litoval svých činů. Nemohl se omluvit. Sam se musel naučit, že je to jeho nový domov a že nemůže odejít. A Dean chtěl loajalitu. Chtěl toho tak moc?

Odešek podkroví a zamkl dveře. Pak šel ven k Impale, potřeboval si najít nějakou potravu. Životy několika lidí byla malá cena za získání síly k ochraně Sama.


****


Když Sam uslyšel auto, začal hledat cestu ven z místnosti. Byli tam jen dveře. Dean je přidělal pevně a byli bezpečně zamčené. Nebylo nic, co by mohl použít jako zbraň. Byl zde uvězněn navždy ... nebo dokud Dean neovládne svůj vztek nebo svou chuť k jídlu, a zabije ho.




2.kapitola

Dean zamířili do baru. Mohl by se napít a zároveň si chytit další jídlo.

"Ahoj," řekl první ženě, kterou viděl.

"Ahoj," odpověděla a usmála se.

Dean koupil sobě i jí panáka. Řídil se svou obvyklou rutinou, když balil holku. "Nechceš  odtud vypadnout?" zeptal se konečně.

"Jistě," usmála se. Kluci byli takoví pitomci, pomyslela si. To byl důvod, proč neměla špatný pocit, když je omámila a okradla. Droga, kterou jim dávala, zabírala do půl hodiny a ona zjistila,že to stačilo na to dostat je tam, kam ji brávali. Možná to trvalo o pár minut déle, ale ona uměla čekat.

Zamračila se, když uviděla auto. Ten chlap asi neměl moc peněz. Ale na druhou stranu, ho měl možná jen ze sentimentálních důvodů. Vypadalo, že se o něj dobře stará.

Cestou si povídali, ale ani jeden se ve skutečnosti nezajímal o to, co říká ten druhý. Dean byl hladový. Dívka prostě jen čekala na svoji chvíli.

Znovu se zamračila, když uviděla starý dům. "Tady žiješ?" Zarazila se a podívala se na hodinky. Měl by spát už asi 5 minut. Zpátky do města jí to nebude trvat tak dlouho. Je si počká, až ztratí vědomí a pak si vezme jeho auto. Dnes v noci to byl krach.

"Uvnitř to vypadá líp," řekl Dean nepřítomně. Jakmile budou uvnitř, skočí na ni.

Dívka se znovu podívala na hodinky. Musí to být kažkou chvíli. Viděla, jak muž, na jehož jméno se ani neobtěžovala zeptat, přišel k ní. Ustoupila. "Koupelna?" V době, kdy by se vrátila, by už byl mimo.

Dean vzdychl a ukázal na ni. Musel říct, že tahle holka byla docela snob a téměř se zasmál při myšlence, až zjistí, že neteče voda. V koupelně nebylo žádné okno a on byl jen zvědavý, jaká bude její reakce. Napadlo ho, jestli se tohle bere jako hraní si s jídlem.

Šla do koupelny a s odporem se rozhlédla. Přinutila se zůstat tam deset minut. Pak vyšla a zamířila přímo k domovním dveřím. Nechtěla tu zůstat ani chvilku.

"Kam jdeš, zlatíčko?" zeptal se Dean.

Otočila se. Nikdo nezůstal tak dlouho vhzůru. Pozorovala ho, jak upíjí ze své skleničky. Věděl, že se nezměnil od chvíle, co ho omámila. Co se děje?

"Chci jít jen domů," řekla.

"Jsi doma, zlato," řekl Dean a vrhl se k ní.

"Ne, prosím!" vykřikla. Cítila, jak se ostré zuby jako břitva zaryly do jejího ramene. Cítila, že slábne, jak z ní unikala krev.

Dean se, na druhou stranu, cítil s každým douškem silnější.


****

Nahoře Sam slyšel křik. Jeho bratr někoho zabíjí. "DOST!" zařval.

Nemyslel si, že to pomůže, ale musel to zkusit. Vzhledem k tomu, že byl zavřený v podkroví, bylo to to jediné, co mohl udělat.


****

Dean slyšel Sama křičet. Pak si vzpomněl. Nemůže zabíjet lidi. Musel se živit jen do té míry, aby je nezabil. Byl lovec. Zachraňoval lidi. Koneckonců, celá upírská věc byl jen způsob, jak líp ochraňovat Sama.

Ovládl se jen tak tak. Dívka byla v bezvědomí. Odnesl ji nahoru. Sam by se jí mohl věnovat.

Otevřel dveře a donesl ji dovnitř.

"Je mrtvá?" zeptal se Sam. Vypadala dost bledě.

"Ne, postarej se o ni," řekl Dean, když ji položil na zem."

"Budeme potřebovat jídlo," řekl Sam.

"Nemysli si, že nevím, jak se o vás postarat," zavrčel Dean.

Odešel, zabouchl a zamkl za sebou dveře.

Sam přešel k dívce. Zkontroloval jí puls. Byl trochu slabý, ale stabilní. Vzal svoji košili, utrhl z ní kus a použil ho jako obvaz na její krk.

Probrala se, když jí ošetřoval. "Kdo jste?" zeptala se.

"Jmenuji se Sam a snažím se vám pomoc."

Rozhlédla se kolem sebe. "Kde to jsme? Co to bylo za člověka?"

"Upír," odpověděl Sam. Nedokázal říci, že to byl jeho bratr, protože nebyl. Jeho bratr by tohle neudělal.

"Pojďme odtud," řekla, vstala a hned klesla zpět. Měla závrať.

Sam ji zachytil. "Jsme zde zamčení."

"Co budeme dělat?"

"Nemám ponětí. Jak se jmenuješ."

"Melissa."

"Měla by sis trochu odpočinout," řekl Sam.

Melissa se podívala po posteli. "Kde?"

Sam se posadil vedle ní a položil jí hlavu na svůj klín. Zavřela oči a usnula.

O hodinu později Melissu probudil zvuk otevíraného zámku. "To je on," zakňourala, vyskočila a přimáčkla se ke zdi.

"Hele, lidi, mám nějakou pizzu a dárky," řekl Dean.

"Dárky?" zeptal se Sam.

Dean položil pizzu na zem a otevřel tašku, kterou přinesl. Vytáhl nějaké řetězy a pouta. "Teď, když je vás víc, jste více mobilní, a takhle se nebudu muset starat o to, že po mě skočíte, až sem přijdu, abych se o vás postaral. Snězte tu pizzu, než tohle přidělám na zeď."

Sam s Melissou jedli pizzu, ale nespouštěl z Deana oči. Sam věděl, že Melissa je příliš slabá na to, aby jen vyšla ze dveří, a on byl příliš slabý, aby se pokusili s Deanem bojovat. Nemohl z něj vypít moc krve, ale mohl s ním znovu hodit o zeď, a on nebyl dost rychlý.

Nakonec Dean dokončil svou práci a popadl jedny pouta a nasadil je na Samovo zápěstí. Další nasadil Melisse.

"Proč jich je tu víc?" zeptal se Sam, když viděl další troje pouta spojená s řetězy ležící na podlaze.

"Budu potřebovat víc než jen vás dva ke krmení," poznamenal Dean.

"Můžeš si vzít vše, co potřebuješ, ode mne," řekl Sam, chtěl ušetřit kohokoliv dalšího.

"Nebuď směšný. To by tě zabilo," napomenul ho Dean a zavrtěl hlavou.

"Radši budu mrtvý než tady připoutaný."

Dean si klekl vedle svého bratra a objal ho. "Bude to v pořádku, Sammy. Budeš tu v bezpečí."

Sam si nemohl pomoci a vymanil se z jeho objetí. Dean ho popadl za vlasy a zvedl mu hlavu. "Co máš za problém? Všechno, co dělám, je pro tebe a takhle mi to oplácíš?"

Melissa se strachy přikrčila do kouta. Ten chlap byl šílenec.

Dean vysál ze Sama ještě trochu krve. Líbilo se mu, když byl Sam mimo. Byl pak méně vzpurný.

Když skončil, vstal. "Řekni, že je ti to líto."

"Je mi líto," zamumlal Sam.

Dean se usmál, sklonil se a pohladil Sam po tváři. "To je v pořádku." Jeho bratr se k němu vrátí - dříve či později. Jenom doufal, že ho nebude muset potrestat příliš tvrdě. Byla to Samova vina, že se na něm krmil a Sam to věděl.


Naposledy upravil astík dňa 20.05.15 18:37, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty26.08.12 17:22

astík: Tak to je drsný! Je fakt, že moc povídek na toto téma není. Příjemná změna. Ale to fakt není Dean, tady tohle. Jsem zvědavá, jak se z toho Sam dostane, protože to s ním nevypadá vůbec dobře Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty26.08.12 18:37

bohdy: jsou to bráškové 701 a vždycky budou, upír neupír, oni to zvládnou Wink
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty26.08.12 19:53

astík: Jen jestli nás nechceš jen uchlácholit. Very Happy
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty26.08.12 22:41

janča: to bych si nedovolila.... 603 Twisted Evil neboj, jsou to přeci Winchesterovic kluci, ne? Wink
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty27.08.12 13:05

3.kapitola

"Očividně ho znáš," řekla Melissa, když už byl Dean pryč několik minut.

"Je to můj bratr," připustil Sam.

"Promiň," řekla Melissa.

"Nebyl takový, než se stal upírem. Není to jeho chyba," bránil ho Sam.

"To je jedno. Chystá se nás zabít?"

"Nevím," odpověděl Sam poctivě. Myslel si, že Dean je pravděpodobně zabije oba. Melissu úmyslně a jeho nešťastnou náhodou.


****

Dean se dole snažil spát. Byl to dlouhý den a byl unavený, ale přemýšlel o Samovi. Prostě si přál, aby si Sam uvědomil, že se ho snaží zachránit. Proč proti tomu bojuje? Také si přál, aby vůči němu dokázal ovládnout svůj vztek. Nechtěl mu ublížit. Krmí se na něm, jen aby ho oslabil.


****

"Takže, co děláš?" zeptal se Sam Melissy.

"Okrádám muže, kteří na mě narazí v barech," odpověděla. S největší pravděpodobností tak jako tak zemře, a pokud se tak stane, tenhle chlap určitě na policii nepůjde.

"Cože?" zeptal se Sam.

"Slyšel jsi mě. Takhle jsem potkala i tvého bratra. Drogy, které jsem na něj použila, nepůsobily. Hádám, kvůli celé té upírské věci. A co ty? Co děláš?"

Jedna upřímná odpověď si zasloužila jinou. "Já lovím monstra, duchy a tak.

To je to, proč se Dean přemněnil. Něco se pokazilo."

Melissa se zasmála.

"Co je tak legrační?"

"Vsadím se, že jsi ještě nikdy nebyl tak upřímný k cizímu člověku."

"Vsadím se, že máš pravdu," zasmál se Sam.


****

Dean se přestal snažit usnout. Rozhodl se, že Samovi a té dívce donese oběd. Příliš se z nich napil. Rozhodl se jim dát jen polévku. Krmil se z obou a oba vypadali trochu zeleně a hutný pokrm by jim právě teď nemusel udělat dobře.


****

"Takže, máš přítelkyni?" zeptala se Melissa.

"Měl jsem. Zemřela." Sam se snažil zůstat klidný, ale i po tak dlouhé době to bylo těžké.

"To je mi líto," řekla Melissa. Viděla bolest v jeho tváři. Možná, že ne všichni kluci byli pitomci. Tenhle by mohl být výjimka. "Je tu opravdu zima." Řekla to částečně proto, že to byla pravda a částečně chtěla změnit téma.

"Jo. Žádný teplo tu není." Sam se k ní přitulil a objal ji. "Tělesné teplo," vysvětlil pro případ, že by si to vysvětlila jinak.

"Díky," řekla a přitulila se k němu.

Dveře se otevřely a Dean vešel se dvěmi miskami polévky na podnosu. "Co se to tady sakra děje?" vykřikl.

"Byla mi zima. Použil jsem ji, abych se zahřál," řekl Sam. Uvědomil si svou chybu. Pokud byl jím Dean posedlý, nechtěl by, aby byl blízko někoho jiného.

Dean položil tác a vyrazil k nim. "Jdi od ní pryč!"

Sam se rychle odsunul. Usoudil, že by to udělalo víc škody než užitku, pokud by se Deana zeptal, jestli jí neublíží. Je lepší, aby to vypadalo, že je mu to jedno.

Dean popadl další pár pout. Sam se divil, kde ji tolik vzal. Obrátil Melissu a spoutal jí ruce za záda. Pak popadl kus látky z podnosu a použil ho jako roubík. "Nechci, aby ses přátelil s mým zdrojem potravy, Same," řekl Dean.

"Samozřejmě že ne, Deane. Jen mi byla zima. Je mi to líto."

Dean vytáhl další pár pout a opatrně je nasadil Samovi za jeho záda. "Nejsou ti příliš těsná?"

Sam zavrtěl hlavou, že ne.

Dean přešel k podnosu, vzal misku s polévkou a lžíci. "Otevři, Sammy," řekl.

"Nemohl bych jíst sám?" zeptal se Sam.

"Otevři, Sammy," řekl Dean.

Sam otevřel ústa a Dean mu do nich vložil lžíci s polévkou. Krmil ho, dokud ji nedojedl. "Musím ti dát roubík, nebo mi slíbíš, že s ní nebudeš mluvit?" zeptal se Dean.

"Slibuju," řekl Sam.

"Hodný kluk," pochválil ho Dean. "Dojdu ti pro deku."

Opět se Sam zdržel otázky, jestli dostane deku i Melissa.

Dean se vrátil o pár minut později se dvěma přikrývkami, párem polštářů a nějakým lanem. "Vypadá to, že se stmívá. Pravděpodobně jste připraveni se trochu vyspat."

Svázal Melisse nohy k sobě, pak na ni hodil jednu z přikrývek a pod hlavu ji strčil polštář. "Lehni si, Sammy."

Sam se natáhl na záda, jak nejlépe to šlo. Tohle nebude pohodlné. "Budeš mít větší pohodlí, když si lehneš na bok," naznačil mu Dean.

Sam se poslušně převalil na bok. Dean vzal deku a opatrně ji přehodil přes svého mladšího bratra. Pak mu jemně zasunul polštář pod hlavu. "Kéž bys řekl něco už včera večer."

"Nechtěl jsem tě obtěžovat," řekl Sam.

"Nebuď hloupý, Same. Je ti dost teplo?"

"Ano," řekl Sam.

Dean jemně omotal provaz kolem Samových kotníků, svázal je tak volně, jak to jen šlo, aniž by se Sam mohl osvobodit. Přál si, aby mě pro Sama samostatný pokoj, ale žádný nebyl tak bezpečný.

"Chceš, abych tu s tebou zůstal, dokud neusneš?"

NÉÉÉ! Pomyslel si Sam. "To nemusíš."

"Ale já chci," řekl Dean, když si sedl vedle Sama a třel ho po zádech. "Pamatuješ, když jsem tohle dělal, když jsme byli děti?"

"Jo," řekl Sam.

Melissa na ně hleděla s úžasem. Byla to ta nejpodivnější věc, jakou kdy viděla. Bože, měla takový hlad. Ten blbec jí nedal najíst od té doby, co se sem dostala. Buď to, nebo na ni prostě zapomněl. A Sam se o ní nezmínil ani jednou. Měla pravdu. Všichni kluci byli pitomci.

Sam předstíral, že usnul. Dean se zvedl o několik minut později a odešel.

Bylo na čase využít zbytek pout. Pak by nemusel odcházet z domu, jen pokud by potřeboval nakoupit pro ně jídlo. Uvědomil si, že nedal té dívce najíst, ale pak se rozhodl, že je to jedno.
Jestli zemře, nejde si náhradu.


****

"Promiň," zašeptal Sam Melisse. Slyšel, jak se dveře otvírají a zavírají a jak Dean odešel, ale víc se říct neodvážil, aby mu nedal žádnou hloupou záminku.

Melissa ho ignorovala. Stejně mu nemohla odpovědět.
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty27.08.12 13:31

no, já teda doufám, že to taky dobře dopadne, jinak odmítám další spolupráci Twihard with a Vengeance 934194 Very Happy

astik: to sis s tou 3. kapitolou pospíšila - je to chvilka, co jsem ti to poslala opravený.... to abych si pohla s tím zbytkem, co? Twihard with a Vengeance 677692
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty27.08.12 13:39

Já bych si to přečetla, jen mi někdo řekněte, že to nijak nesouvisí se Stmíváním a není to nějaká adorace tohoto strašného díla. Díky.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty27.08.12 14:48

Padme: neboj, s "Twilight" to opravdu nemá nic společného, teda krom upírství - jak už jsem psala, jen velmi málo se to týká 6x5, snad nebudeš zklamaná Wink
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty27.08.12 14:50

astík napísal:
Padme: neboj, s "Twilight" to opravdu nemá nic společného, teda krom upírství - jak už jsem psala, jen velmi málo se to týká 6x5, snad nebudeš zklamaná Wink

Diky, to mi staci. Wink
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty27.08.12 20:11

S Deanem to ještě není až tak zlé. Twihard with a Vengeance 1319 Ta jeho starost o Sama není jen jako o zdroj jídla, ale trochu hlubší, bratrská - jak to dělal celý život - prostě to v něm je - je to silnější, než to upírství. Twihard with a Vengeance 232827 Možná mi to ale jen připadá, třeba bude všechno jinak, nechám se překvapit. Twihard with a Vengeance 934194
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty27.08.12 22:38

Syd: to si piš Twihard with a Vengeance 934194 Wink po korektuře to jde už rychle, překlad jde pomalu Rolling Eyes Twihard with a Vengeance 87642

janča: máš úplnou pravdu Wink jak jsem už psala - není nad jejich bratrskou lásku 701 to snad dřív Slunce začne obíhat Zemi, než by oni přestali být bratry Twihard with a Vengeance 335560
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty27.08.12 22:49

astik: na konec jsem se ještě nedohrabala, tak ti budu věřit, ale běda jak to nedopadne! Twihard with a Vengeance 43228 jinak budeš potřebovat Twihard with a Vengeance 676501 Twisted Evil
BTW: ta korektura taky nejde moc rychle, když tam jsou samý otazníky a "blablabla fotbal"! Twihard with a Vengeance 934194 Ne, tak strašný to zas není Wink
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty27.08.12 23:04

Syd: no to děkuju Shocked to si mám už začít střádat na rakev ne...? Twihard with a Vengeance 862204 Twihard with a Vengeance 11674
otazníky sice jsou, ale někdy zbytečně Twihard with a Vengeance 49896 zkus něco přeložit z němčiny Twihard with a Vengeance 284389 Twihard with a Vengeance 595650 Twihard with a Vengeance 49896
ale vážně: Twihard with a Vengeance 92299 Wink
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty28.08.12 7:17

astík: eeeee...... už mlčím Twihard with a Vengeance 934194
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty28.08.12 8:30

Syd: bych radila, jukni co máme pod "jmény" Twisted Evil Twihard with a Vengeance 316745
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty28.08.12 9:17

astik: hmmmm.... výjimečně máš pravdu Shocked
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty28.08.12 9:44

Syd: pchéééé........ jám mám vždycky pravdu!.... a víč proč?.... protože jsem starší Twihard with a Vengeance 934194 Twihard with a Vengeance 49896
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty28.08.12 10:15

astik: jo, tak to máš taky pravdu... ale v tomhle případě jsem ráda Twihard with a Vengeance 934194 Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty28.08.12 10:54

Syd: aspoň někdo No
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty30.08.12 17:59

4.kapitola

Dean jel po silnici a narazil na malé rodinné auto s problémy. Páru bylo okolo 30 let a jejich synovi 12 nebo 13 let. Chvíli zaváhal, protože to byl kluk, ale bylo to až příliš dokonalé. Potřeboval další tři lidi a zde byli.

Zastavil auto. "Potřebujete pomoc?" zeptal se.

"Jo, díky," řekl muž.

Dean vystoupil z auta a zaútočil na muže, vycenil tesáky.

Žena křičela. Dean jí nevěnoval pozornost a strčil muže do kufru. Pak se obrátil k ženě. "Uteč," vykřikla na svého syna.

Chlapec se rozběhl, ale Dean neměl obavy. Nejlepší věc na tom být upírem bylo, že jste rychlí. Udeři ženu a strčil ji na zadní sedadlo. Pak se rozeběhl za chlapcem. Chytil ho rychle.

"POMOC!" vykřikl chlapec.

Nebyl zde nikdo, kdo by ho slyšel, Dean mu zacpal rukou ústa a táhl ho zpět k autu. Strčil ho na sedadlo spolujezdce a vyrazil s nimi zpátky do domu.

"Mami?"

"Ona spí," řekl Dean.

"Co s námi uděláš?" zeptal se chlapec.

"Neboj se. Neublížím ti," řekl Dean.

Chlapec se rozhodl přestat se ptát.


****

Když se vrátili do domu, Dean zkontroloval, zda je žena stále mimo. Popadl chlapce za ruku a odtáhl ho do podkroví.

Sam se probudil, když uslyšel, jak se dveře otevřely. "Deane, co to děláš? Je to kluk."

"Ty se mě ptáš? Dělám, co musím udělat, abych se o tebe postaral. Musím jíst."

"Ale, Deane. Je to kluk. Je příliš malý. Kolik myslíš, že z něj můžeš vysát."

Dean připoutal kluka, svázal mu nohy a dal mu roubík. Pak přešel k Samovi a kopl ho do břicha. "Neptej se mě. Vyslýcháš mě jak táta. Je to směšný. Proč nenecháš starosti o ochranu na mně?"

Odešel pro ostatní. Žena se právě začínala hýbat. Dean ji zvedl a přinesl ji nahoru.

Sam si uvědomil, co se stalo. Dean nesebral jen dítě, popadl celou rodinu. Ne že by to bylo lepší, ale už to dávalo smysl.

Dean se vrátil ještě pro muže, který byl v kufru. Muž se s ním snažil bojovat. Samozřejmě, že to bylo marné. Byl připoután s ostatními.


****

Bobby byl ve svém domě, když se ozvalo zaklepání na dveře. Vstal a odpověděl. Nemohl uvěřit svým očím. Byl to jeho starý přítel Rufus, kterého neviděl, ani neslyšel už asi deset let.

"Musíš mi pomoct pohřbít tělo."

Bobby obrátil oči v sloup. Vypadalo to, že si ten chlap nepřišel pokecat. Vyšel s ním ven, nastartoval svůj traktor-bagr a začal kopat. Když vykopal díru, šel Rufusovi pomoc s tělem. "Co to bylo?" zeptal se Bobby.

"Upír," odpověděl Rufus.


"Měl jsem to poznat, když jsem viděl, že je tělo oddělený od hlavy. Mimochodem, chtěl jsem ti poděkovat za ten upírský lék. Přišlo to v pravou chvíli."

"Už máš hotovou druhou dávku?" zeptal se Rufus.

"Druhou dávku?"

"Jo. První se vytratí přesně rok poté, co je podána. Ta osoba se pak znovu stane upírem, pak máš ještě měsíc na to dát mu protijed. Stejně jako poprvé."

"Proč jsi mi to sakra všechno neřekl už předtím?" zeptal se Bobby.

"Řekl!" vykřikl Rufus.

"Zapomeň na to. Nepamatuju si přesný datum, kdy jsme tu dávku tomu chlapci dávali, ale bylo to asi před rokem," řekl Bobby, když vytáhl telefon ze zadní kapsy kalhot a vytočil Samovo číslo.

Dean slyšel vyzvánět Samův telefon. Vzal si ho od něj už dříve. Chtěl, aby všechna podezření na cokoliv divného se oddálila tak dlouho, jak to bude možné. Podíval se na identifikaci volajícího.

"Ahoj, Bobby," odpověděl Dean.

"Deane, myslel jsem, že volám na Samův telefon," řekl Bobby ostražitě. Nemusí to nic znamenat.

"Jo. On šel pro nějaký jídlo. Musel si zapomenout telefon. Co se děje?" zeptal se Dean.

"Opravdu si musím promluvit se Samem."

Divný, pomyslel si Dean. Bobbymu obvykle zvedal telefon ten, kdo byl k dispozici. "Chceš, aby ti zavolal, až se vrátí?"

"To by bylo skvělý. Díky." Zavěsil. "Nelíbí se mi to, Rufusi."

"Co je?"

"Volal jsem Deanova bratra, ale zvedl to Dean. Řekl, že Sam šel pro jídlo. Ne, že by to bylo něco divnýho, ale mám prostě strach. Posledně to byl Dean, koho kousnul upír, a pak byl Samem úplně posedlý. Držel ho spoutanýho a dokonce na něj vzal i pohrabáč."

"Řekl, že Sam zavolá zpátky?"

"Jo."

"No, dejme mu 15 minut, než začneme panikařit," navrhl Rufus.

"To se ti snadno řekne," zamumlal Bobby. Ti chlapci byli jako jeho synové. Jak měl vydržet čekat patnáct minut, než začne panikařit?


****

Dean šla nahoru. "Same, potřebuju abys něco udělal. Jestli to zvořeš, vrátím se sem a všechny ty lidi zabiju."

Otec to uslyšel a jeho oči se zeširoka otevřely. Proč by ten chlap, Sam, ať už to byl kdokoli, měl udělat cokoliv, aby zůstali naživu? Ani je nezná.

Sam přikývl. Dean si klekl a rozepnul mu pouta a rozvázal mu nohy. Popadl Sama za ruku a zvedl ho.

"To bolí," řekl Sam.

"Promiň," řekl Dean a povolil své sevření. "Ale pamatuj si, co jsem řekl," a kývl směrem k chlapci. Sam vypadal, že je z něj mimořádně znepokojen.

"Co chceš, abych udělal?" zeptal se Sam, když ho vedl do přízemí.

"Bobby volal na tvůj mobil. Chtěl mluvit výhradně s tebou. Zavoláš mu zpátky a neřekneš mu, co se tu děje. Jestli chce pomoct s prací, už nějakou máme. Jestli chce pomoct nám, nepotřebujeme ho. Jestli se zeptá, kde jsme, tak jsme v Texasu," řekl Dean, vybral si náhodný stát, ve kterém nebyli.


Dean podal Samovi jeho mobil poté, co zapnul reproduktor. "Mimochodem, jestli se zeptá, tak jsem zrovna venku a spravuju auto."

Sam přikývl a vytočil Bobbyho ze svého seznamu kontaktů.

"Same, jsi v pořádku?" zeptal se Bobby, když zvedl telefon.

"Jo. Proč?"

"Kde je Dean?"

"Venku, má nějakou práci na autě."

"Právě jsem zjistil, že ten lék, co jsme mu loni dali, byl jen dočasný."

Sam se podíval na Deana a jejich oči se setkaly. "Jsi si jistý?"

"Jo. Takže, není ještě upír?" zeptal se Bobby. "Nevzpomínám si přesně, kdy jsme mu ho dali."

"Před několika dny to byl rok. Ale Dean je v pořádku. Myslím, že bych si všimnul, kdyby z něj byl upír," lhal Sam.

"Dobře, myslím, že byste sem oba měli co nejdřív přijet. Možná, že to není přesně rok," řekl Bobby.

"Ale ne, je to přesně rok," řekl Rufus, který poslouchal jejich rozhovor.

"Vydrž, Same," řekl Bobby. "Sam říká, že to byl rok a Dean je v pořádku."

"Lže. Možná ho Dean ohrožuje."

Bobby se cítil jako debil. Proč ho to nenapadlo?

"Same, prostě sem přijeďte," řekl Bobby.

"Jsme v pohodě, Bobby," řekl Dean.

"Myslel jsem, že jsi venku, Deane," řekl Bobby.

"Bobby, jestli tě tu uvidím, budu tě muset zabít. Mám pět nevinných rukojmích, který taky můžu zabít."

S tím Dean zavěsil, upustil mobil na zem a rozšlápl ho. Teď je jeho plán nikoho nenechat zjistit, co se děje v háji, musel se ujistit, že je nikdo nesledoval.

Otočil se k Samovi a udeřil ho do obličeje.

"Nic jsem neudělal," postěžoval si Sam, cítil se, jako dvouletý.

"Jsi na jeho straně," řekl Dean a mlátil do Sama, dokud nezůstal v bezvědomí a zkrvavený ležet na zemi.

"Proč jsi mi to udělal?" zeptal se a cítil se provinile.




5.kapitola

Dean se podíval dolů na Sama a nenáviděl sám sebe. Měl ho udržet v bezpečí, ale zdálo se, že v poslední době všechno, co dělal, ho štvalo a ubližoval mu. Šel k autu a vyndal z něj pár čistých přikrývek. Jednu rozložil na gauč, zvedl Sama a položil ho na něj. Druhou dekou ho přikryl.

Pak ho začal omývat od krve. Když tu krev viděl, dostal hlad, ale rozhodl se, že ze Sama znovu pít nebude. Alespoň dokud nebude silnější. I když mu nechtěl ublížit, už věděl, že je důležité ho udržet v oslabeném stavu, aby nemohl utéct.

Když byl se Samem hotový, odešel do podkroví ukojit svou chuť k jídlu.


****

"Co teď?" zeptal se Rufus.

"Dobrá otázka. Jediná věc, kterou vím jistě, je, že pokud Dean Winchester nechce být nalezen, bude zatraceně těžký, téměř nemožný ho najít," odpověděl Bobby.

"Nějaké nápady?"

"No, Sam řekl, že jsou v Texasu, takže jsem si docela jistý, že v Texasu nejsou."

"Skvělý. To jsme to zúžili na 49 států," reptal Rufus.

"47. Jsem si jistý, že můžeme vynechat i Aljašku a Hawai."

"Velká pomoc."


****

Otec si všiml, že se muž, co je unesl, vrátil bez toho druhého. Napadlo ho, jestli to znamená, že se něco pokazilo a ten chlap je přišel všechny zabít. Nenáviděl se za to, ale ulevilo se mu, když přešel k té dívce, kterou neznal.

Melissa se pokusila před Deanem couvnout, ale on se k ní sehnul a napil se z ní. Věděl, že Sam nechtěl, aby někdo z nich zemřel, tak prostě vypil jen tolik, aby se dostatečně nasytil.

Poté, co skončil a vstal, si Melissa všimla něčeho lesklého, co mu vypadlo z kapsy. Byla příliš unavená, aby se tím teď zabývala, ale rozhodla se, že pak zjistí, jestli to bylo něco, co by později mohla použít k útěku.


****

Dean se vrátil dolů. Rozhodl se, že bude Sama držet tady dole, u sebe. Chtěl ho zavřít a všechny dveře zabezpečil solí, tak jako ty nahoře. Chtěl ho udržet natolik slabého, že ho nebude muset svazovat.

Sam zasténal, začínal se probouzet. Cítil se mizerně.

"Sammy," řekl Dean a spěchal k bratrovi. "Je mi to moc líto. Zkontroloval jsem tě a nemáš nic zlomenýho."

Sama napadlo, jestli by mu za to měl poděkovat. Rozhodl se, že to neudělá, i kdyby ho za to čekal další výprask. Všechno naznačovalo, že Dean byl úplně mimo.

"Máš hlad?" zeptal se Dean.

Sam přikývl.

Dean mu přinesl trochu polévky a pomohl mu se posadit. "Chceš, abych tě nakrmil, nebo se najíš sám?"

"Sám, prosím," řekl Sam.

Dean byl zklamaný. Líbilo se mu starat se o Sammyho, ale věděl, že Sam byl nezávislý, a tak mu podal lžíci.

Sam si všiml, že není svázaný. Věděl, že není žádný způsob, jak by mohl uniknout. Za prvé byl neuvěřitelně zesláblý ze ztráty krve a bití a za druhé ​​Dean měl nahoře své "jídlo". Chtěl se zeptat, jestli byli OK. Vzhledem k tomu, jak byl Dean na něj naštvaný, mohl jim udělat cokoli. Ale taky věděl, že je Dean žárlivý a jestli by se na ně zeptal, mohlo by to pro ně skončit špatně. Tak raději držel jazyk za zuby.

Dean si od něj vzal prázdnou misku od polévky. "Same, myslím, že vím, co je náš problém."

"Co?" Sam věděl, co je jejich problém. Dean byl upír. Nemohl se dočkat, až to uslyší od Deana.

"Jsi příliš tvrdohlavý. Je to jako ty s tátou, když jsi byl mladší. Byl na tebe pořád naštvaný, protože jsi nedělal to, co po tobě chtěl."

Sam nepodotkl, že táta nikdy nepil jeho krev, nebo z něj málem nevymlátil duši. Všechno co jeho otec kdy udělal, bylo, že křičel a používal emocionální vydírání.

"Aby se zabránilo dalším potížím, musíš mi slíbit, že uděláš to, co ti řeknu. Hned. Žádný otázky. Žádný odmlouvání. Slibuješ?"

Sam přikývl. Nebyl k sobě docela upřímný, ale bylo mu to úplně jedno, hlavně když už ho nebude znova bít. Samozřejmě, že se chtěl vyhnout dalšímu bití a krmení.

"Musíš to říct nahlas," řekl Dean tím nebezpečným hlasem, kterého se Sam bál ze všeho nejvíc, víc než čehokoliv jiného, ​​s čím se kdy ve svém životě setkal.

"Slibuju, Deane. Udělám, co mi řekneš."

Dean se usmál. "To je můj kluk."


****

Další noc Dean probudil Sama. "Sammy, probuď se."

Sam se téměř zeptal proč, ale pak si to rozmyslel. "Co se děje?" Usoudil, že byl docela blízko k tomu, aby se zdálo, že je vůči Deanovi vzpurný.

"Jseš v tomhle domě zavřenej už čtyři dny, jdeme na procházku."

Sam zpanikařil. Nebyl si ani jistý, jestli se sám postaví, natož jestli může chodit. Ale Dean mu řekl: žádnou neposlušnost. "Rád bych, ale nejsem si jistý, jestli to zvládnu. Je mi to líto," řekl Sam rychle.

Dean ho udeřil. "Copak si myslíš, že ti nepomůžu?" zakřičel.

"Omlouvám se. To si nemyslím," omluvil se Sam.

Dean se uvolnil. "Ne, jsi unavený a já jsem si to neuvědomil. To byla moje chyba. Odpustíš mi?"

Sam si nemyslel, že by měl někdy ve svém životě tak absurdní rozhovor. Svým způsobem si prostě přál Deana jako blázna a násilníka, což by bylo jednodušší, než tenhle šílený Dr. Jekyll a pan Hyde. "Samozřejmě," řekl.

Dean pomohl Samovi vstát a Sam dělal co mohl, aby neucukl před Deanovým dotekem. Dean řekl Samovi, aby se o něj opřel, tak to udělal.

Vyšli ven a vydali se dolů k lovecké chatě, kde našli Molly. Sam nemohl uvěřit, že to bylo teprve před pěti dny. Připadalo mi to jako celý život.

Dean se začal rozhlížet. Sam tušil, co dělá, ale nebyl si jistý, jestli bude v pořádku se zeptat. Rozhodl se to risknout. Koneckonců, Dean mu nepřikázal, že se nesmí vyptávat. "Co hledáš?"

"Už dřív jsem dostal skvělý nápad. Chtěl jsem tě držet dole v přízemí, vím, jak nesnášíš, když jsi spoutaný. Tak jsem usoudil, že bych ti mohl udělat klec. Tak bychom byli ve stejné místnosti, aniž by nás dělila zeď. Nemusel bych tě oslabovat a nemusel si tak dělat starosti, že utečeš. Není to skvělý?"

"Jistě je, Deane."

Dean se usmál. Jeho bratr se k němu konečně vrací. Konečně našel všechno, co potřeboval.

"To je skvělý, Sammy. Vrátím se pro to později."

Sama napadlo, jestli to znamenalo, že by mohl mít možnost osvobodit ostatní a oni mohli uniknout. Neodvážil se doufat.



Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty30.08.12 18:14

astík: Tak to je fakt drsný, co se s Deanem děje. Je z něj úplný magor. Jen doufám, že Bobby s Rufusem dorazí včas, než bude pozdě Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty30.08.12 19:05

bohdy: tebe torturing opustil? Twisted Evil
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty30.08.12 19:25

astík: Tak to v žádném případě Twihard with a Vengeance 707500 Akorát zatím trpí všichni ostatní, ale Dean ne Twihard with a Vengeance 260605 Ale snad se to brzy změní Twihard with a Vengeance 284389
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty30.08.12 22:20

bohdy: nemůže to být pořád jen Dean - chudáček, si taky musí odpočinout Wink 701
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Twihard with a Vengeance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Twihard with a Vengeance   Twihard with a Vengeance Empty

Návrat hore Goto down
 
Twihard with a Vengeance
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: