Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 8x10 Torn and Frayed

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8x10 Torn and Frayed Empty
OdoslaťPredmet: 8x10 Torn and Frayed   8x10 Torn and Frayed Empty06.12.12 7:07

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=Eb3dhqLHjFY


Čekat do ledna šestnáctého - asi mě do té doby trefí. Mrcha Naomi... Cas na prášky. Turturing... starostlivý Dean... Cas připoutaný ke stolu..

nepotřebuji Castiela v každém díle, jen se bojím aby to zas nebylo - v desátém záhadně zmizí a objeví se až na konci série, obdobně jako v sedmé sérii.

Ono je to vlastně už skoro nepříjemné, to jak v každém dílu vedle Sama a Deana nechybí nějaká ta vedlejší hlavní postava (Kevin, Benny, Amelie, Crowley... Cas). Dřív to byl Dean- Sam a občas Bobby (a občas někdo třetí - Jo, Ellen, Garth, Ruby...) av každém dílu někdo na otočku. Ted se zdá, že díly jenom se Samem a Deanem už netočí...

Už bylo někde potvrzeno, zda Misha bude ve více než v osmi dílech (měl být minimálně v osmi), nebo pořád mlží a neví a píšou scénář k druhé půlce série?

BTW, kdysi jsem četla FF povídku (vážně dobrou) o tom, jak Castiel přišel o zrak - zápletku vysvětlovat nebudu, ale bylo to vážně, vážně dobré. Říkala jsem si - tohle se ale ve skutečnosti (v seriálu) nikdy nestane... a ted se dívám na to promo - myslíte, že je možné, že Cas přijde o schopnost vidět? Nejdřív mu Naomi míří hrotem nože do oka a pak když stojí před Deanem a Samem, tak mu z toho oka teče krev... no, ale předokládám, že Dean a Sam ho z kanceláře vytáhli včas, takže malá FF se nekoná...




Naposledy upravil mummy dňa 07.12.12 19:52, celkom upravené 2 krát. (Reason for editing : [color=blue]Pravidlá: Odkazy, ktoré nesúvisia so stránkou supernatural.cinemaview.sk, galériou a jej ostatných súčastí, vkladajte do "code".)
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

8x10 Torn and Frayed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x10 Torn and Frayed   8x10 Torn and Frayed Empty06.12.12 8:55

Na trní je nás mnohem víc. 8x10 Torn and Frayed 232827

Koblížek v sesli, dávné sny mnoha příznivců.
8x10 Torn and Frayed Seslokoblih

Že by mu fakt někdo zlikvidoval kukadla? To snad ne, jak budou s Deanem provádět "eye sex"? confused
Sice v tom záběru fakt vypadá, že má něco s pravým okem, ale opravdu slepota?

P.S.: Opět povídka Strangeness&Charm...
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8x10 Torn and Frayed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x10 Torn and Frayed   8x10 Torn and Frayed Empty06.12.12 9:11


Panthera: Dean se o něj bude pěkně starat a utěšovat ho... no, dobře, asi ne. Ale, snít si můžu Smile Nevím, co mu je, ale rozhodně není "OK".

Od Strangeness&Charm? Jo, ty myslíš tuhle - Tu, hm... zapomněla jsem, jak se jmenuje, ale navazovala na konec šesté série a Case mučil Crowley? Ale v té nakonec neoslepl... a na jinou si nevzpomínám.

Já měla na mysli povídku "What I overcame", od jiné autorky.
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

8x10 Torn and Frayed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x10 Torn and Frayed   8x10 Torn and Frayed Empty06.12.12 13:31

COŽE??? Další epka je až 16. ledna??? affraid Neměla jsem se na to dívat!!! Teď to nevydržím 8x10 Torn and Frayed 138653 Ale já mám obavy, že spíš než slepota ta bitch Naomi Case nějak změnila. Má takový divný pohled, jak kouká na Deana. Jestli to scénáristé zase nějak domrvili, tak ať si mě vážně nepřejou 8x10 Torn and Frayed 202744
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8x10 Torn and Frayed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x10 Torn and Frayed   8x10 Torn and Frayed Empty06.12.12 20:50



bohdy: Ten divný pohled má, protože už nic nevidí... eh - ne, nechám si zdát. Podle mě mu prostě jen došlo, že je něco špatně, ale myslím si, že je to Cas. Možná ne ve své kůži a možná i na čas zmizí (jak jinak uklidit postav v SN na pár dílů, že? Dočasnou smrtí nebo zmizením někam) - ale nemyslím si, že je zase něco jiného.. mám důvěru v naše milé scénáristy a ještě milejšího režisera. Věřím, že mají plán. Co mi vrt hlavou je, jak chtějí Castielův příběh důstojně zakončit. Že by mu bylo odpuštěno, odpustil si, vrátil se do Nebe a našel jakýs takýs andělský Ráj? Myslím... co doopravdy Cas chce? V šesté sérii jsme viděli něco jiného - Castiel válečník a najednou se od sedmé vrací k jakémusi rozpocenému andělu, ale nic se z toho zatím nevyklubalo. Jakoby se točili v kruhu, víš? k Pořád to samé dokola, jen jinak. Dobře, budme upřímní - on Deanlv a Samův příběh je od šesté série taky pořád jedno a to samé jen jinak . pohádat se, nevěřit si, zachránit se, obvinovat se...

Tohle - být anděl, ale točit se okolo Winchesterů, nemůže fungovat navždy. Bud by se měl vrtit do Nebe - ale pak bysme o něj v SN přišli, nebo by měl padnout. Radikální posun někam. No, uvidíme, co se z toho vyklube...


Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

8x10 Torn and Frayed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x10 Torn and Frayed   8x10 Torn and Frayed Empty06.12.12 20:53

Panebože, zase Naomi.... 706
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

8x10 Torn and Frayed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x10 Torn and Frayed   8x10 Torn and Frayed Empty06.12.12 23:12


Tak jsem to progoogelovala vše... ale, naneštěstí jsem v tom dobrá asi tak, jako jistí andělé. Nejsem Sam a nic jsem nenašla. Ví se už oficiálně jestli to bude jenom osm epizod, nebo je to pořád otevřené, nebo se ví víc? S desátou epizodou to bude pět dohromady. Takže by zbývaly jenom tři..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





8x10 Torn and Frayed Empty
OdoslaťPredmet: Re: 8x10 Torn and Frayed   8x10 Torn and Frayed Empty

Návrat hore Goto down
 
8x10 Torn and Frayed
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 8x10 Torn and Frayed
» 08x10 Torn and Frayed

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Spoilery :: Ôsma séria-
Prejdi na: