Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Omen

Goto down 
+6
janča
Danny.T
Nemix
bohdy
adrusik
aceras1
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
aceras1
Crossroads demon
Crossroads demon



Počet príspevkov : 303
Registration date : 03.03.2011

Omen - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Omen   Omen - Stránka 6 Empty12.09.13 12:06

Tak tentokrát s Tebou, Danny.T, vôbec nesúhlasím  Mad , rozhodne nemlč, diskusia o dokončenej práci je príležitosť na výmenu informácii, ktorú vždy uvítam (a nemusí byť len bezpodmienečne pozitívna) Omen - Stránka 6 103511 .
  
Páči sa mi a vážim si, že si vyjadrila svoj názor. Tvoje  "plkání" beriem na vedomie v celom rozsahu. (Najmä tú časť, v ktorej píšeš, že sa Ti poviedka páčila  703 . Ako hovorí môj domáci otrok, chvály nie je nikdy dosť). A nemaj obavy, už raz uverejnenú poviedku nebudem meniť, prípadné pripomienky mienim zúžitkovať v budúcnosti   703 .


Naposledy upravil aceras1 dňa 12.09.13 12:09, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

Omen - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Omen   Omen - Stránka 6 Empty12.09.13 12:08

aceras1: Povídka se mi líbila. Vesměs ukazovala obyčejný život obou bratrů, starosti, radosti, lásky. Pokaždé nemusí být od začátku do konce nabitá napětím, adrenalinem, lovem příšer. Pro mě to byla taková "oddechovka". Díky ti a těším se na další dílko.lol! 


Naposledy upravil janča dňa 12.09.13 12:35, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
aceras1
Crossroads demon
Crossroads demon



Počet príspevkov : 303
Registration date : 03.03.2011

Omen - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Omen   Omen - Stránka 6 Empty12.09.13 12:17

janča - ďakujem Omen - Stránka 6 103511 za Tvoju pochvalu. Ak Ťa poviedka pobavila a spríjemnila Ti pár  chvíliek oddychu, tak splnila svoj účel   Omen - Stránka 6 258431 .
Návrat hore Goto down
Joclynn
Pocestný duch
Pocestný duch



Počet príspevkov : 56
Bydlisko : Praha
Registration date : 10.04.2011

Omen - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Omen   Omen - Stránka 6 Empty09.02.14 18:58

Jsem já to ale ostuda, teď jsem zjistila, že jsem ještě neokomentovala konec Tvé povídky. Jedním slovem to bylo... AWESOME  Very Happy Popravdě jsem takovýhle konec vůbec, ale vůbec nečekala, ale bylo to fantastické. A doufám, že už pracuješ na další povídce... prosím Laughing Protože tvoje povídky tady patří mezi ty nej a nej  lol! Jsi prostě  king 
Návrat hore Goto down
aceras1
Crossroads demon
Crossroads demon



Počet príspevkov : 303
Registration date : 03.03.2011

Omen - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Omen   Omen - Stránka 6 Empty12.02.14 9:32

Joclynn - nič si nezmeškala  Very Happy a ja Ti ďakujem za pochvalu.

Pýtaš sa, či pracujem na ďalšej poviedke. Momentálne nie. Keď mám trochu času a energie (čo sa v poslednom čase nestáva často  Omen - Stránka 6 472440604 ), tak si len tak pre seba spisujem Irvinove dobrodružstvá. Ale ďalšiu poviedku kategoricky nevylučujem, ak nájdem dostatočne dobrý námet  703 .
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Omen - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Omen   Omen - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Omen
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Fanfiction :: Rozpísané poviedky-
Prejdi na: