Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 08x23 Sacrifice

Goto down 
+10
Danny.T
frency
Padme
Chevy666
Nemix
Maky
bohdy
Y0G1
sisel
Panthera
14 posters
AutorSpráva
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty16.05.13 6:43

Kansasácké "Carry on my Wayward son..."

Finále je tady, Naomi má Metíka, bráchové Králíka a Koblih žádá o pomoc. Závěrečný koktejl a voila, Metík je ulhaný zmetek, sám ovládl nebe a všechny anděly svrhl na zem. Sam nedokončil léčbu Králíka, jinak by zemřel a vrchol - z Kobliha je člověk, Metík mu ukradl milost. Nevím, jestli se mám smát nebo ronit krokodýlí slzy, jediné pozitivum v dané věci - Naomi má píchlou lebeň, tak snad si najde jiný vessel, abych se na Carterovou už nemusela dívat - půjde oživit? Nebo bude v jejích stopách pokračovat Metatron?

Králík zklamal i nezklamal, smlouvička byla jak rolka toaleťáku. Ale hoši, hoši, uzavírat smlouvu zrovna s ním? To je vrchol zoufalství. Ovšem přicvaknout se pouty přímo k němu, málem jsem se udávila sušenkou. Ten králíkův protažený výraz, když dostal od Deana pěstí - k nezaplacení. Very Happy

Cliffhanger pěkný, 6/10 a už čekám, v co se to vyvrbí na podzim.
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty16.05.13 9:35

musím povedať, že mne sa posledný diel páčil, aj keď wtf, že nezavreli brány pekla? Na druhej strane, padajúci anjeli vyzerali veľmi dobre Very Happy
Bolo to celé pre mňa trochu mindblowing, ale to asi preto, že som pozeral online stream z cw 08x23 Sacrifice   934194
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty16.05.13 13:30

Musim sa priznat ze finale bolo skvele , aspon pre mna . Co sa tyka otvoreneho konca , niesom si isty ci to bolo stastne riesenie , padajuci anjeli na zem konec , preco otvoreny koniec , natom sa uz nic nezmeni.

Mrzi ma ze sa brany pekla nezavreli , ale urcite sa k tomu este vratime .


Otazky: Chapem spravne ze kralom pekla bude teraz abadon ? Crowley konci ?
Metatron zostal teda v nebi sam ? ak som to spravne pochopil ?






Co bude so Samom , ked nedokoncil skusku, urcite to bude mat nejaky dosledok


08x23 Sacrifice   661261248
Návrat hore Goto down
bohdy
Winchester
Winchester
bohdy


Počet príspevkov : 1570
Age : 38
Bydlisko : Vlčovice, ČR
Nálada : Viva slash!!!
Registration date : 18.09.2010

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty16.05.13 19:54

Právě jsem dokoukala a stále mám asi hodně šokovaný výraz affraid Ten konec byl epic!!! Castiel člověkem, tak to je hukot! Ale supeer! Přesně tohle jsem chtěla. Naomi taky tuhá, co víc si přát. I když nakonec to teda nebyla ona, ta největší bitch. A co bude se Samem, to jsem taky zvědavá. No, zase se mám na co těšit Very Happy
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty16.05.13 20:04

bohdy napísal:
Právě jsem dokoukala a stále mám asi hodně šokovaný výraz affraid Ten konec byl epic!!! Castiel člověkem, tak to je hukot! Ale supeer! Přesně tohle jsem chtěla.

To chtěli všichni, ale nikdo nevěřil tomu, že to doopravdy udělají... právě téď je celý fandom na větvi. A.konečně jsme viděli - po pěti sériích opravdická andělská křídla, i když hořící. Prostě, EPIC.

A, Peklo má nového krále, se Samem se pořád něco děje, z Case je člověk a rok 2014 je skoro tady. Doufala jsem, že to propojí, ale nevěřila a teď´se zdá, že by mohli!
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty16.05.13 20:30

Dokoukáno - oči vykulené a brada spadlá.

Ano, i já jsem naprosto spokojená. Od SPN hymny až po padající anděli to nemělo chybu, a já se vyjímečně nenudila, co ještě můžu chtít.

Mrtvá Naomi 08x23 Sacrifice   449740 měl to někdo udělat dřív.

Z Castiela máme člověka - proč ne - už od rána, kdy jsem měla od Panthery zaspoilerováno (díky za to Wink ), mi hlavou běžela jedna destiel scéna za druhou a ano Maky, zdá se, že teď už jenom chybí opět vysvobodit Lucíka a narvat ho do Sama Very Happy (což si živě umím představit jako zápletku 9. série), bo teď bude v pekle totální chaos, když andělé jsou mimo hru.

Hodnocení: 9/10 (ano, neobvykle vysoké hodnocení, ale mě se to fakt líbilo, asi už stárnu, nebo jsem nasadila jiná měřítka).
Návrat hore Goto down
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty17.05.13 8:30

To snad nie lucik zase ako zaporak ?D To uz by sme recyklovali velmi Very Happy

Tesim sa ako zapadne crowley do deja Laughing
Návrat hore Goto down
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty17.05.13 8:50

YOG1: to jsem uvedla z důvodu, že já jsem zastánce toho , že by úplně poslední díl SPN měl končit dle dílu 5x04 Smile Prostě se mi ta představa líbí. A Castiela už člověkem máme, tak co bude dál.....

Jinak Králík byl v této epizodě geniální!
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 34
Registration date : 15.10.2012

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty17.05.13 11:07

Ja som absolútne spokojná. Fakt som si myslela že majú v úmysle podpísať zmluvu, ktorej čítanie dalo Deanovi iste zabrať. A zrazu, lol! cvak a Crowley je v pasti. S Metatronom som mala pravdu, keď som cítila podraz v minulej epke. Cass ani sám nevedel komu teda má či nemá veriť. Crowley nám nejak zcitlivel dúfam že to tak ostane aj keď Sam nedokončil skúšku. Ale neviem čo Dean čakal, veď Castiel mu povedal že tie skúšky budú mať na Sammyho dopad že ani on ho už nevylieči. Každopádne by to nebol Dean keby nechal brášku zomrieť. 08x23 Sacrifice   673161 Samove výčitky mi prišli trochu nevdačné potom čo Dean pre neho spravil. Ale vevadí, tieto Deanove preslovy mám rada, a keď zapojí aj slzičky tak ma vie vždy rozcítiť. 08x23 Sacrifice   364896
Konečne to Naomi schytala aj keď som myslela že tú česť bude mať Cas. To že sa nám zmenil na človeka, no bude to asi zaujímavé. Winchestri si môžu pridať parťákov, spojenie Dean, Sammy, Castiel a Crowley to by bolo niečo. lol! Dúfam že nikoho v 9. nevypustia. No a záver. Padajúci anjeli boli fakt EPIC. 08x23 Sacrifice   572728
Návrat hore Goto down
Panthera
Winchester
Winchester
Panthera


Počet príspevkov : 1308
Age : 43
Bydlisko : Brno
Nálada : Think slashy... be horny... ;)
Registration date : 27.07.2009

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty17.05.13 13:33

Tak mě napadá jeden dotaz k zamyšlení k poslednímu dílu.

Anděl duši nemá (6x20 C: I don't have a soul to sell.), má pouze milost, pokud mu ji někdo uzme, tak najednou z ničeho nic vznikne duše? Metatron tvrdí, že až zemře, tak ať ho jeho duše vyhledá. Kde ji Koblih ukradne?
Nebo jsou snad v jednom těle dva, Jimbo a Koblih? Nebo se Jimbo odstěhoval do nebe? Nebo snad splynul s jeho duší? Neměl by být Koblih novorozeně? 08x23 Sacrifice   999804

P.S.: Anna se po svém "pádu" narodila jako dítě (člověk s novou duší), co se stalo s její smrtelnou duší? Byla pak rozdvojená osobnost? Půlka v nebi a půlka andělem?
Návrat hore Goto down
http://www.panthera-cz.com
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty17.05.13 14:26

Epic. Vizuální orgasmus v závěru, kdy andělé padali, prostě nádhera, v této sérii je hodně režisérsky vydařených momentů, v tomhle se SPN posunul na super úroveń.

Mark Shepard odvedl super herecký výkon, scénu s "Děvčaty" jsem si musela pustit 3x, málem jsem se počůrala. "zasloužím si být milován" lol!

Vsadím se, že Wincesťáci prožívali paradise, ovšem my, co máme rádi ten normální bratrský vztah, jsme byli také potěšeni, závěrečná diskuze s bratry byla slzopudná a na mě fungovala.

Co se týče Metatrona, tak jsem si říkala, proč obsadili tak nechutnýho dědka a úlisným ksichtem a už to chápu.
Doufám, že jsme se zbavili Carterové, ale podle spoilerů to nevypadá, i když to "more Naomi" jsme už asi viděli, takže mně by to osobně stačilo a příště míň profláklejší ksicht.

Abaddon si asi najde nový vessel, doufám, že sympatičtější, než tohle.

A konečně jsme se dočkali zase nějaké té "gay" scény, ale bylo to docela průhledný, fakt jsem čekala, že se ten týpek zamiluje do chlapa a stalo se.

Dle mého zatím nejotevřenější finále a nejvíc otevřených dějových linek - v nebi teď není nikdo? Nebo jen Metatron? Co andělé na zemi? Co na to démoni? Koblih si pamatuje? dle mého ano, to by se nedíval vzhůru a nesledoval by pády kolegů. Co Sam? A Crowley? Zůstane takový, nebo to z něj vyprchá? A Kevin?
Odebrání milosti bylo trochu kostrbaté, ale když víme, že jí úlisák má, tak se budou snažit ji Castielovi vrátit, o tom žádný pochyb.

Carver nezklamal. Sice už to nemá takové koule jako prvním pět sérií, ale zvedlo se to ode dna, díkybohu

Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty17.05.13 19:11

zaujima ma hlavne miesto strazcov slova , prislo mi to ako oznamenie ze padaju anjeli a miesto kde vsetci padaju , ma to potencial treba to vyuzit.


Osobne si myslim ze SP neskonci 9 seriou , ale skoci sa na 10 a tam sa to skonci aspon vzdy mi prislo ze seriali koncia bud 3 5 8 alebo 10 seriou.

Zaporak ? hmm nejaky anjel zeby ? Popripade aj abaddon , uprimne nema kto prist na scenu 08x23 Sacrifice   226291578
Návrat hore Goto down
Maky
Žltočočko
Žltočočko



Počet príspevkov : 854
Registration date : 14.09.2009

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty17.05.13 20:39


Panthera: About the soul... tak to je otázka, kterou si autoři SN FF kladou léta, a léta... mockrát jsem to zkoušela rozlousknout, když jsem psala o dílu 5x04 a víš ty co? Dokud to nepořeší v seriálu, tak všechny naše nápady, budou jenom dohady.

Castiel v páté sérii podle mě nepadnul. Měl pořád milost, ne duši, jenom jeho síly, ehm - vysublimovaly, protože byl hodně dlouho odříznutý a totéž se možná stalo v dílu 5x04.

Anna přišla o milost - padla, a narodila se jako novorozeně. Takže se narodila s duší - kdo ví, třeba jí kosuek milosti zůstal a ta milost se přeměnila při pádu v duši. Kdo ví, kdo ví... a ta milost, co pak do sebe vsákla, jí jenom pozměnila zpět - dodala jí andělskou energii.

No, všichni andělé, co padli na konci téhle série, by se měli znovu narodit jako lidi. Jako Anna. Neumím si představit, že by člověk přežil takový pád. Jestli to v SN pořeší jinak, a padlí andělé se budou prostě procházet po zemi, zajímalo by mě JAK to vysvětlí - ale, oni to asi vysvětlovat nebudou, prostě to tam prsknou. No, a Castiel... tady se do toho zamotáváme. Jimmi je určitě mrtvý.

Castiel nepadnul jako ostatní. Milost očividně už taky nemá - takže to je jiný případ, než v páté sérii, takže, takže... nech to pár dnů uležet a on se najde někdo, kdo o tom, něco napíše. Castiel musí mít vždycky něco extra, že Smile Třeba ten magický dotek Metatrona byl pád - a "dal" mu duši. ?

Mě víc zaujalo to, že Metatron řekl, ať ho pak v Nebi vyhledá. To zanmená, že liedská duše může v Nebi navštívit anděla, což hodně mení některé teorie o tom, že kdyby se Castiel - anděl vrátil do Nebe, Deana a Sama už nikdy neuvidí...

Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty17.05.13 21:17

Priateľov si drž blízko, nepriateľov ešte bližšie. Staré príslovie pre nočné mory vo flanelových košeliach neplatí, však, Crowley? 601 No čo už, na prílišné sebavedomie doplatili aj lepší. 08x23 Sacrifice   968235
Sammy, to ako vážne? Takmer v jednej vete pripomenieš bratovi, koľkokrát si ho podrazil a zároveň mu vyčítaš, že ti nedôveruje? Dobrá práca! 08x23 Sacrifice   487389
Metatron, peklo, prázdne nebo, Kevin, Cass - skvelý nástup do ďalšej série, 08x23 Sacrifice   3909217443 toľko možností ako pokračovať 08x23 Sacrifice   949816
Vcelku - dôstojné zakončenie série. 08x23 Sacrifice   37686141

BTW: Anna padla dobrovoľne, vytrhla si svoju milosť a narodila sa ako dieťa. Tentokrát ale bolo nebo vyprázdnené kúzlom. Násilné vysťahovanie nemusí mať bezpodmienečne na padlých ten istý účinok ako dobrovoľný odchod.
Návrat hore Goto down
Danny.T
Pocestný duch
Pocestný duch
Danny.T


Počet príspevkov : 86
Age : 33
Bydlisko : Praha
Nálada : Winchesterovská!<3
Registration date : 31.05.2012

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty20.05.13 16:32

Poslední díl naprosto epickej! Léčení Crowleyho bylo úžasný, až mi toho hajzlíka v tu chvíli bylo skoro líto... Laughing Konečnej rozhovor mezi 08x23 Sacrifice   335560 mě naprosto rozsekal. To nebylo to obvyklý "zvládnu to, nemůžu tě zklamat, ... blabla", přišlo mi, že ze Sama mluví čirý zoufalství. Kolikrát už něco "projel", až mu Dean jeho vlastní vinou přestal důvěřovat a představa, že to ho zklame znovu... Ta tam byl ten dospělý, sebevědomý Sam, najednou to byl zase malý Sammy, který se snaží vyrovnat velkému bráchovi. Ale možná už mi jen hrabe z těch povídek a zažrala jsem se do situace víc, než je zdrávo. 603 Každopádně Dean nezklamal a projevil se jako Dean a o mně se pokoušela srdeční zástava... 08x23 Sacrifice   661261248 Závěrečná scéna "angels...the fallen" působila tak nějak kouzelně a nostalgicky. No, čekání na 9. sérii bude peklo...
Návrat hore Goto down
syd
Pocestný duch
Pocestný duch
syd


Počet príspevkov : 109
Bydlisko : Praha
Registration date : 24.07.2008

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty21.05.13 9:18

No, včera jsem konečně dohanala resty a .... jsem bez dechu! 08x23 Sacrifice   677692 Jak říká Danny.T: to čekání na pokráčko bude peklo! 08x23 Sacrifice   707500 už teď jsem na prášky!
Ale jsem absolutně spokojená! Už jen ten začátek: Carry on... až mě chytla nostalgie 08x23 Sacrifice   430869 A Mark by si za tenhle díl zasloužil metál! Nebudu opakovat, co tu už padlo... každopádně já jsem spokojená! Jen mám nervy, co bude dál, a míchá mě to dloooohý čekání Very Happy
Návrat hore Goto down
http://supernatural-cz.blog.cz
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty23.05.13 14:54

pre mňa to bolo najlepšie finále z doterajších finálových epizód. ten záver s padajúcimi anjelmi, pohľadom catiela a deanovým angels...the fallen a tá hudba do toho bola tá najlepšia scéna celého SN. len škoda, že abadon bude mať novú podobu, mne bola tá herečka sympatická. a crowley ? bohovský bol
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
janča
Winchester
Winchester
janča


Počet príspevkov : 1216
Age : 34
Bydlisko : Vysočina
Nálada : docela fajn
Registration date : 29.07.2009

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty30.05.13 20:12

Ano, přesně dle předpokladu, Metatron si se všemi zahrával, využil slepé důvěřivosti Castiela do posledního okamžiku. Když se dá „andělská milost“ vzít, dá se snad zase vrátit. Bratři určitě budou hledat způsob, jak ji Castielovi vrátit. A ne jen proto, že anděl byl a měl by jím i zůstat. Ale už teď se choval jako osel a co teprve jako člověk? Alespoň Dean z něho bude pěkně na nervy, zvláště, když s nimi bude sdílet určitě i bunkr. To může být utajení toho místa brzy v háji (i to „mejdlo“ tam živě vidím - už teď jsou čtyři do mariáše). Ten „andělský déšť“ musel být hodně silný, když se i v bunkru, který má být imunní a přes jehož zdi by nemělo jen tak něco proniknout, zbláznila elektronika. Samova a Deanova vzájemná „zpověď“ byla upřímná, bratry to znovu o krůček sblížilo. Úvodní song – super. lol!
Návrat hore Goto down
astík
Crossroads demon
Crossroads demon
astík


Počet príspevkov : 491
Bydlisko : Praha
Nálada : with spn awesome
Registration date : 19.01.2012

08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: 08x23 Sacrifice   08x23 Sacrifice   Empty31.05.13 10:55

jančo, mluvíš mi z duše 08x23 Sacrifice   312566 milost se dá vrátit, to už tam bylo, ale nejdřív jí musí najít, takže to bude další úkol pro brášky 08x23 Sacrifice   207306 a jsem taky moc ráda, že si to konečně vše vyříkali a jsou to zase ´oni´ 702
Návrat hore Goto down
Sponsored content





08x23 Sacrifice   Empty
OdoslaťPredmet: Re: 08x23 Sacrifice    08x23 Sacrifice   Empty

Návrat hore Goto down
 
08x23 Sacrifice
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 08x23 Sacrifice

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Ôsma séria-
Prejdi na: