Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x04 Paper Moon

Goto down 
+2
Chevy666
Nemix
6 posters
AutorSpráva
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x04 Paper Moon Empty
OdoslaťPredmet: 10x04 Paper Moon   10x04 Paper Moon Empty29.10.14 22:53

To, čeho jsem se bála, se vyplnilo.

Tento díl byl nudný a plný vzdychavých scén, které mě přestaly bavit již před X díly.

Pokazil to hned začátek. To jako vážně? Kluci si dávají pivo u jezera a  ve slunečních brýlích ??? (a přitom je dost zataženo). A ještě vedou konverzaci o vymknutém lokti - no tááák.

A hned na to zjistím, že díl navazuje na nejhorší epizodu ze všech. Ne - o vlkodlacích už fakt nechci nikdy slyšet.

Jako chápu, že musel přijít klasický díl, kdy je monstrum, které kluci nakonec zabijí. Ale proč si aspoň neodpustí ty srdceryvné plky (ano, chápu, i to patří k spn, ale čeho je moc...).

Nelíbí se mi tyto zvraty díl od dílu. Je to moc násilné na můj vkus.

Co u mě tak trochu vzbuzuje naději na lepší časy je fakt, že Dean zatím nezabil, a že až se tak stane, tak by mohl být zase trochu víc zlej, než opět plačtivej.
Další pozitivum - chyběla linie Castiela - juch.

Hodnocení: 5/10 - prostě průměr, nepotěší, nezklame
Návrat hore Goto down
Chevy666
Pocestný duch
Pocestný duch
Chevy666


Počet príspevkov : 87
Age : 34
Registration date : 15.10.2012

10x04 Paper Moon Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x04 Paper Moon   10x04 Paper Moon Empty30.10.14 9:01

Ja sa nesťažujem, jasné bolo to krapet nudné ale v SPN vždy boli a budú oddychové epizódy. Čakala som že prídu bratské debaty, stalo sa. Čakala som že sa dočkáme aj Casa a Crowleyho, nestalo sa. Ale stále som tajne dúfala, že sa v Deanovi niečo zlomí a vystrelí Kate mozog z hlavy bez ďalších okolkov Very Happy
Návrat hore Goto down
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x04 Paper Moon Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x04 Paper Moon   10x04 Paper Moon Empty30.10.14 18:41

Epizóda ušla, nebolo to síce žiadne terno, ale ako taká oddychovka a odchýlka od hlavného deja dobré. Kate mám rád, vôbec mi tam nevadila, dokonca dúfam, že sa s ňou ešte stretneme, rád by som napríklad videl, prepojenie línií Garth a Kate.

Z celej epizódy asi najviac pobavilo to ich hádanie pred tým policajtom Very Happy Lesy? Ľadovce? Bitcoiny? Omama? Very Happy

Tie ich autové pokecy mi ale trošku liezli na nervy typu: Ale veď nemusíme sa o tom baviť, ale vieš čo ako to bolo? Ale čo, nebudeme to rozoberať. Bol si démon.... A toto dokolečka.

Deanmoon sa podľa mňa ešte objaví, niečo zlomové sa stane a myslím si že sa ešte vrátime k Deanovi čierno-očkovi, osobne si myslím, že až v druhej polovici série.

Epizódu hodnotím na takých 6/10
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x04 Paper Moon Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x04 Paper Moon   10x04 Paper Moon Empty30.10.14 18:47

a sme opäť v starých dobrých kolajách :/ Smile Sad Very Happy opäť tu máme utrápeného Deana, starostlivého Sama a dáky ten prípad. chlapci sa snažia spolu vychádzať, počúvať jeden druhého, nehádať sa, good Smile uvidíme ako dlho im to vydrží. ku cti im slúži aj to, že v sebe svoje skutočné pocity nedusia a na otázku ako sa máš odpovedajú aj inými slovami ako im fine, im ok Very Happy
úvod sa mi ale veľmi páčil, jazero, zamračená obloha, dve lehátka, chladnička plná pív a Sam a Dean s brílami na očiach Smile síce ani jeden sa mi s nimi nepáčil, ale tá atmosféra a celkové nasnímanie bolo asi to najlepšie z celej epizódy, zvlášť keď bola v zábere impala Smile
vlkodlaci sú pre mňa najslabšie a najnudnejšie obludy z celého SN, takže ma to až tak nebavilo. navyše mám pocit, že tneto diel bol úplne o niečom inom ako lovení vlkodlačích sestier. chýbalo tomu napätie, chýbala tomu akcia, snaha o humor tam síce bola, ale nestála za veľa.
takže keď to tak celkovo zhodnotím, žiadny extra zázrak sa nekonal
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
DexTeR_X5
Pocestný duch
Pocestný duch
DexTeR_X5


Počet príspevkov : 54
Age : 28
Registration date : 10.02.2014

10x04 Paper Moon Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x04 Paper Moon   10x04 Paper Moon Empty30.10.14 20:11

Všetci sa tu sťažujete na vlkolakov, ale mne keď niekto povie v súvislosti s SPN slovo vlkolak hneď sa mi vybaví S02E17 Heart a to bola jedna z naj epizód, a príšerou bol vlkolak Smile
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

10x04 Paper Moon Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x04 Paper Moon   10x04 Paper Moon Empty31.10.14 20:10

No, tak k této epizodě asi tolik - kdykoliv byla na scéně ta Kate, tak jsem se docela dost nudila a to až tak, že jsem u toho málem natvrdo usnula. A to se mi u SN myslím ještě nestalo. 10x04 Paper Moon 99937  Ale možná to bylo i tím, že jsem byla fakt hodně unavená. lol! Každopádně mě tato epizoda nezaujala natolik, abych "ožila", naopak mě některé scény ubíjely, takže to mluví za vše. Sleep
Nemyslím, že by na vině byli vlkodlaci, protože i s nimi se dá natoči dobrá a napínavá epizoda. Podle mě tam tuhle Kate vůbec neměli dávat (už jen z důvodu, že jsem si zaboha nemohla vzpomenout, kdy že se to s klukama už setkala...??  10x04 Paper Moon 999804  603  10x04 Paper Moon 316745 ), protože ta zápletka byla fakt totálně bez šťávy a šlo tam podle mě jen proto, aby opět kluci viděli, jak někdo prožívá podobná dilemata jako oni. Rolling Eyes No nic, tak beru to jakože jeden z těch slabších fillerů...


Co mi narozdíl od ostatních vůbec nevadilo, byly bratrské momenty... to zas bylo na druhou stranu obrovské plus této epizody. Co se dá dělat, když na tomhle ujíždím. Já už lepší nebudu.... 10x04 Paper Moon 3173061710 10x04 Paper Moon 886945 Aspoň že v tomto scénáristi zatím neubírají, i když někteří fanoušci by to asi už nejraději neviděli vůbec. Za sebe říkám - jen tak dál! 10x04 Paper Moon 4279267720
Návrat hore Goto down
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x04 Paper Moon Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x04 Paper Moon   10x04 Paper Moon Empty01.11.14 15:22

Konečně jsem se k tomu dokopala. Na tomto díle mi nejvíce vadilo, že byl hrozně předvídatelný, zvláště co se týkalo zápletky.

Tvůrci už by možná měli pochopit, že tyhle díly, kdy se bratři vydávají lovit monstra, fungovaly v prvních třech sériích, teď už nikoho neohromí.

Diskuze mezi bratry jsem čekala - a dokonce mnohem horší. Nicméně byl tam jeden dialog, nad kterým jsem si říkala WTF a to byl ten, kdy Dean začal připomínat Samovi Lestera (sakra, museli tam rvát ty černobílý záběry, to je děsně lame). Způsob, jakým to Dean říkal, byl prostě.. divný. Plus to neustálé opakování "byl jsi démon, byl jsem démon... zaznělo to asi 3x. Na dialogy to bylo fakt trochu slabší, jakoby to psal nějaký začátečník.

Ty holky mi byly ukradené, k tomu nemám co dodat a jak jsem psala v úvodu, čekala jsem, že to tak dopadne.

Castiel mi vůbec nechyběl. Od doby, co má v patách Hannah, je to pro mě utrpení. Udělali by lépe, kdyby Castiel fungoval jen na "zavolání", jako to bylo ve 4. sérii, objevil se občas, ale chápu, že některé fanynky by to asi nepřežily (a nemyslím tebe, Panthero, ty nejsi hysterka Smile)
Nebo ať udělají Mishovi spin-off, dopadne to jistě lépe, než původní záměr.


Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Sponsored content





10x04 Paper Moon Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x04 Paper Moon   10x04 Paper Moon Empty

Návrat hore Goto down
 
10x04 Paper Moon
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x04 Paper Moon
» 05x16 Dark Side of the Moon
» 05x16 Dark Side of the Moon
» 05x16 Dark Side Of The Moon

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: