Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 10x14 - The Executioner's Song

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Padme
Crossroads demon
Crossroads demon
Padme


Počet príspevkov : 500
Bydlisko : Ďolíček
Nálada : wookijská
Registration date : 14.11.2011

10x14 - The Executioner's Song Empty
OdoslaťPredmet: 10x14 - The Executioner's Song   10x14 - The Executioner's Song Empty22.02.15 13:42

Může mi někdo vysvětlit, proč se pořád rychle odpravují super záporáci, jako byl Kain a taková Rowena, která mě fakt štve, tam pořád je?
Skutečně mi vadí, jakého blbečka díky ní dělají z Crowleyho. Je mi jasný, že jsem zase někdo vtrhne a bude říkat, jak je linka s Crowleym skvělá, ale jak mě předtím štvala linka s Castielem, tak teď mě štve ta Crowleyho rodinná.

Kain umřel moc rychle, za mě tam mohl pár epizod rozhodně vydržet, ten herec má úžasné charisma. Na druhou stranu jsme neviděli, zda ho Dean fakt zabil... hm... Suspect

Bohužel se to vyvíjí tak, jak se předpokládalo - Dean je odsouzen k tomu, aby zabil svého bratra.

Posun zaznamenán ovšem v tom, že Dean už neudělá z bratra blbce tak snadno a ten už pozná, kdy mu lže.

Za sebe říkám, že z té epizody mám dost rozporuplné pocity, velmi se mi líbily "bratrské momenty", dojal mě závěr, kdy měl Sam slzy v očích. Jen bych řekla, že poté, co si vyplácali Deanmona, jim dochází dech. Bohužel - a to se tato série rozjížděla velmi slibně.
Návrat hore Goto down
http://www.cswu.cz
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x14 - The Executioner's Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x14 - The Executioner's Song   10x14 - The Executioner's Song Empty22.02.15 21:47

Padmé, vzala si mi slova z úst. Také mám z této epizody rozporuplné pocity. Nebylo to blbé, ale bylo to - zvlášní (těžko se to popisuje).

Crowley a Rowena mi též vadí. Z Crowleyho se stal vázně uplakánek a takto naletět Deanovi - no nevím.

Zabití Kaina již teď mě celkem zarazilo. Ovšem rozhovor a následná bitka mezi Deanem a Kainem, to bylo super pokoukání (a Dean měl mou oblíbenou vínovou košili, takže spokojenost).

Castiel se i v tomto díle jen tak plácal sem a tam, protože prostě fanoušci ho chtějí (no ale alespoň měl nově střižené vlasy).

Bratrské scény mě baví i po tolika letech. No, možná je to tím, že to Samovi poslední dobou i věřím. A jak podotkla Padmé, tak už z něho Dean jen tak blbce neudělá, což je super.

Jsem zvědavá, co z toho vykřešou dál. Momentálně jsou v bodě, kdy z toho můžou udělat super druhou půlku, nebo to bude děsně trapné. Uvidíme.

A abych nezapomněla, mě by se líbilo, kdyby Dean šel Kainovým životem obráceně, aspoň by bylo nějaké vzrůšo a destielovci by si poplakali.

Hodnocení: 7/10
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x14 - The Executioner's Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x14 - The Executioner's Song   10x14 - The Executioner's Song Empty23.02.15 20:09

Dobré ráno Sammy, že ti konečne došlo, že Dean je v sra*kách Very Happy Snáď Dean znameniu podľahne a užijeme si krvavé jatky Smile

Mám rada Cassa a milujem Crowleyho, ale absolútne by mi nevadilo keby sa naplnila Kainova predpoveď. V 11. sérií by naposledy zatrepotal krídlami Cass, v 12. by otrčil kopytá Crowley a v 13. serií by bol celý príbeh zakončený tým, že Dean zabije Sammyho. Viem je to proti celej idei, kde rodina je nadovšetko a Dean so Sammom prekonajú všetko , ale to by bol nečakaný a hlavne dosť odvážny koniec. A síce by to bolo smutné, ale takýto tragický koniec by sa mi páčil viac ako šťastný happy ending, kde si po ďalšom ugrilovaní pomstychtivého ducha sadajú obaja do impali a odchádzajú za západu slnka za ďalším dobrodružstvom Very Happy

Tak a teraz k epizóde samotnej, trošku úcty ku Crowleymu. Je to stále King of hell, ale degradujú ho statočne. nevadia mi vtipné scénky s ním a vždy mám rada zloduchov, ktorí sú trochu vtipní, ale toto je veľa. Nevadí mi ani tak, že naletí Winchestrovcom, ja by som im tiež uverila každú kravinu, proste Dean Very Happy Ale jeho maminka ho neuveriteľne zhadzuje, trošku ubrať prosím. Inak si myslím ,že Rowena ešte niečo vymyslí a bude s ňou veselo. Trochu sklamal súboj Dean vs. Kain a to odrezanie ruky...bolo to niečo nové v SN, ale strašne umelo a lacno to pôsobilo A myslím si ,že s Kainom nie je koniec, prečo by nám tvorcovia neukázali detailne ako ho Dean, prebodol?

Chcem ďalšiu epizódu, . séria je po dlhom čase séria, ktorá si drží vysoký štandard a môže hrdo o sebe prehlasovať, že je to séria patriaca k Supernaturalu
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Nemix
Winchester
Winchester
Nemix


Počet príspevkov : 1137
Age : 39
Bydlisko : Praha
Nálada : ...s TFW jde všechno líp...
Registration date : 04.02.2010

10x14 - The Executioner's Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x14 - The Executioner's Song   10x14 - The Executioner's Song Empty23.02.15 21:36

luciakanky napísal:
Mám rada Cassa a milujem Crowleyho, ale absolútne by mi nevadilo keby sa naplnila Kainova predpoveď. V 11. sérií by naposledy zatrepotal krídlami Cass, v 12. by otrčil kopytá Crowley a v 13. serií by bol celý príbeh zakončený tým, že Dean zabije Sammyho. Viem je to proti celej idei, kde rodina je nadovšetko a Dean so Sammom prekonajú všetko  , ale to by bol nečakaný a hlavne dosť odvážny koniec. A síce by to bolo smutné, ale takýto tragický koniec by sa mi páčil viac ako šťastný happy ending, kde si po ďalšom ugrilovaní pomstychtivého ducha sadajú obaja do impali a odchádzajú za západu slnka za ďalším dobrodružstvom Very Happy

Mluvíš mi z duše. Také by se mi to takto líbilo. Jenom bych to moc neprotahovala. Myslím, že kdyby Dean chtěl, tak by to mohl zvládnout za tu 11. sérii všechno. (Ano, nejsem příznivcem umělého prodlužování).
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

10x14 - The Executioner's Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x14 - The Executioner's Song   10x14 - The Executioner's Song Empty23.02.15 21:45

Nemix napísal:
luciakanky napísal:
Mám rada Cassa a milujem Crowleyho, ale absolútne by mi nevadilo keby sa naplnila Kainova predpoveď. V 11. sérií by naposledy zatrepotal krídlami Cass, v 12. by otrčil kopytá Crowley a v 13. serií by bol celý príbeh zakončený tým, že Dean zabije Sammyho. Viem je to proti celej idei, kde rodina je nadovšetko a Dean so Sammom prekonajú všetko  , ale to by bol nečakaný a hlavne dosť odvážny koniec. A síce by to bolo smutné, ale takýto tragický koniec by sa mi páčil viac ako šťastný happy ending, kde si po ďalšom ugrilovaní pomstychtivého ducha sadajú obaja do impali a odchádzajú za západu slnka za ďalším dobrodružstvom Very Happy

Mluvíš mi z duše. Také by se mi to takto líbilo. Jenom bych to moc neprotahovala. Myslím, že kdyby Dean chtěl, tak by to mohl zvládnout za tu 11. sérii všechno. (Ano, nejsem příznivcem umělého prodlužování).

tak Cass a Crowley v 11. a Sammy v 12. sérií. Myslím si ,že Sam si zaslúži samostatnú sériu, kde ho bude Dean zabíjať, veď je to jeho brat Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Y0G1
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 170
Registration date : 17.09.2011

10x14 - The Executioner's Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x14 - The Executioner's Song   10x14 - The Executioner's Song Empty24.02.15 8:14

Ahojte rovnako aj ja dufam ze Kain neni mrtvy ..velmi sa mi tento zaporak pacil.

Skoda ze mu ruplo v bedne Very Happy

Takze sa da povedat ze on so znamenim dokazal bojovat , ale opat sa vratil k zabijaniu.

Naozaj si myslite ze moze byt liek ? Ten metatron nieco sice naznacil , ale uprimne neviem.

Osobne by som bol rad keby sa z deana stane demon , ale iny proste ze by bol demon ale pracoval by a mal by rad Sama to si myslim zeby bolo originalne
Návrat hore Goto down
Sponsored content





10x14 - The Executioner's Song Empty
OdoslaťPredmet: Re: 10x14 - The Executioner's Song   10x14 - The Executioner's Song Empty

Návrat hore Goto down
 
10x14 - The Executioner's Song
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x14 The Executioner's Song
» 05x13 The Song Remains the Same
» 05x13 The Song Remains The Same
» 05x13 The Song Remains the Same
» 05x22 Swan Song

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Desiata séria-
Prejdi na: