Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 11x09 - O Brother Where Art Thou?

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

11x09 - O Brother Where Art Thou? Empty
OdoslaťPredmet: 11x09 - O Brother Where Art Thou?   11x09 - O Brother Where Art Thou? Empty10.12.15 13:20

Oh man! Very Happy
Tak nejak od prvého nástupu Lucifera na scénu v tejto epizóde som tušil, že za víziami je on, ale nemôžem povedať, že skrz predvídateľnosť to nebolo špičkové. Epizóda bola síce trochu uponáhľaná, jak hneď chytili Rowenu, všetci uzavreli dohodu a šup do pekla, popri ďalších udalostiach, ale zároveň to malo podľa mňa aj dobrú dynamiku, efekty na úrovni, a jak Sam uronil slzu, ja som takmer jednu uronil od šťastia Very Happy Opäť sme sa dozvedeli niečo o Amare, a predpokladám, že po tom super bomba pecka anjelskom údernom blesku asi zostane nebo už celkom prázdne, anjeli definitívne padnú/zomrú. Som zvedavý na ďalší vývoj, ale hlavou mi vŕta jedna otázka, ktorú som si kladol celú epizódu: Kde je archanjel Micha(e)l? Suspect
Návrat hore Goto down
frency
Pocestný duch
Pocestný duch
frency


Počet príspevkov : 77
Registration date : 05.10.2010

11x09 - O Brother Where Art Thou? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x09 - O Brother Where Art Thou?   11x09 - O Brother Where Art Thou? Empty10.12.15 13:37

Pre produkciu bol príliš drahý 703 .
A mimochodom, myslím, že ta klietka, ktorú sme videli, je väzenie s nižšou ostrahou. Tá pôvodná mala mreže iného typu 11x09 - O Brother Where Art Thou? 934194 Čo inak dáva zmysel, pretože to by znamenalo, že Michael ešte stále sedí v tej pôvodnej a pretože Lucík sa chce (pravdepodobne) spojiť s Amarou, nestojí o vyslobodenie bračeka.
Návrat hore Goto down
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

11x09 - O Brother Where Art Thou? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x09 - O Brother Where Art Thou?   11x09 - O Brother Where Art Thou? Empty11.12.15 21:11

tak toto bolo niečo. suverénne najlepšia epizóda tejto série a aj jejdna z naj epizód vôbec. málokedy sa mi stáva, že ma viac baví Samov príbeh, ale teraz ma Dean vôbec nezaujímal, chcela som vedieť čo bude so Samom.

Bol tam Crowley, bola tam Rowena, bol tam Lucifer všetko moji obľúbenci. Medzi ktorých sa po tejto epizóde zaradila aj Amara. Doteraz som ju mala za zvedavé decko, ktoré chce len spoznať zem a ľudí a ako vidieť mýlila som sa, je to psychopat Very Happy

Som zvedavá čo bude ďalej, rozohrané to majú výborne. Keď to porovnám s minuloročným zimným finále, tak toto ma zaujalo viac. Len ma po jednom z rozhovorov napadla taká myšlienka, že aby to neskončilo zase tka ,že Dean bude team Amara a Sam team Lucifer and God a nebudú musieť spolu bojovať a jeden z bratov sa obetuje a skončí v pekle.

Tak už len dáko prežiť tých 41 dní Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
Sponsored content





11x09 - O Brother Where Art Thou? Empty
OdoslaťPredmet: Re: 11x09 - O Brother Where Art Thou?   11x09 - O Brother Where Art Thou? Empty

Návrat hore Goto down
 
11x09 - O Brother Where Art Thou?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 10x23 Brother's Keeper
» 10x23 Brother's Keeper
» 08x05 Blood Brother
» 08x05 Blood Brother

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Jedenásta séria-
Prejdi na: