Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 11x10 The Devil in the Details

Goto down 
AutorSpráva
luciakanky
Pocestný duch
Pocestný duch
luciakanky


Počet príspevkov : 67
Age : 35
Bydlisko : Badín
Nálada : bazinga
Registration date : 25.09.2010

11x10 The Devil in the Details Empty
OdoslaťPredmet: 11x10 The Devil in the Details   11x10 The Devil in the Details Empty07.02.16 13:35

po dlhom čakaní nová epizóda. prestávka neuškodila, supernatural v jedenástej sérií ponúka jeden nadupaný diel za druhým.
ale ten úvod...pobavil ma, zasmiala som sa Very Happy ale dáko sa mi to do celého konceptu tejto epizódy nehodilo. mali spraviť samostatný uletený diel. jasné museli nám dáko vysvetliť ako prišla Rowena do kontaktu s Luciferom, ale nešlo mi to tam veľmi.
odkazovky Sama a Crowleyho pobavili Smile milujem scénky Crowley - Rowena a nebolo tomu inak ani dnes.
a teraz k tomu hlavnému, Lucifer na prechádzke so Samom povedal pravdu, Winchestrovci zachraňujú jeden druhého bez ohľadu na to koľko nezainteresovaných ľudí na to doplatí. ďalej kedysi nám Supernatural podával peklo ako hrôzostrašné miesto, ktoré sa nedá nájsť a dnes, si tam chodia Sam a Dean ako sa im zachce Laughing
a teraz to najhlavnejšie, Pat a Mat boli opäť v akcií, opäť ich skvelý plán dopadol tak, že koniec sveta je na dosah Laughing Laughing chceli poraziť Temnotu a miesto toho, je Temnota živá ( možno trochu zranená ), Lucifer je vypustený a ako bonus k tomu jediná osoba, ktorá ho mohla dostať späť má vykrútený krk ( Rowena mi bude chýbať, mala som ju rada 11x10 The Devil in the Details 71416 ) a ešte jeden bonus Lucifer osedlal Cassa Very Happy ten si až príliš zobral tie slová čo tá pochabá anjelka hovorila. možno ona bola postrádateľná, ale Cass ani náhodou. inak čo sa stalo s Cassom? keď Luciferovi povedal Sam áno, tak bol v Samovom tele aj Lucifer aj Sam. takže logicky mi vychádza, že Cass tam tiež niekde je.
no o zábavu máme postarané, teda Sam a Dean majú o zábavu ,postarané, ako sa z tohto dostanú si neviem predstaviť, ale oni určite nájdu spôsob, aj keď mám taký pocit, že to zase dopadne tak ako vždy jeden problém vyriešia a ďalších desať zase vyrobia Laughing Laughing
aby bola jasné milujem Supernatural a baví ma, táto séria je výborná. ale keď sa tak človek nad tým zamyslí tak Winchestrovci stále skáču z kaluže do blata a naopak. ale v kľude môžu takto preskakovať ešte ďalších 10 sérií, až kým sa na to Boh nebude môcť pozerať, vráti sa z nákupu cigariet, Lucifera pošle do kúta, Amaru tiež a poriadi celý ten bordel, ktorý v čase jeho neprítomnosti Sam a Dean narobili Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hudbovica.blog.sk/
 
11x10 The Devil in the Details
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 11x10 The Devil in The Details
» 05x20 The Devil You Know
» 05x20 The Devil You Know
» 05x20 The Devil You Know
» DEVIL IS WATCHING OVER YOU

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy :: Jedenásta séria-
Prejdi na: