Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Videa - our boys in the flesh, interviews

Goto down 
+41
str8tking
JMMM
Portable.Device
janča
Fay
Panthera
mummy
dzajnisko
lentilka
cleo
Ellen
calla
wiktoriano
Dzowika4
janicag
Zizi
lenkka
Maria
SkreechTina
Kacena222
sonca12
keksiiq
CrazyD
Soniq
Anwiel
Madlen
Kristine
beruss
ThomasCrown
Silvia
Weronička
Ettie
bookika
janka410
dion-fortune
Sarinka
Chrystelle
Samabel
LenkaX22
SNlois
Kaja
45 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
AutorSpráva
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 17:46

Okey posledny krat

1. Uplne ste prekrutili co som ja alebo Sarinka napisali....ani raz sme nenapisali, ze twitter musia mat, ze ich za to nenavidime, ze je nejaky fanusik, za to urazeny - dookola som pisala, ze by to bolo od nich pekne a pomohlo by im to v kariere, ale nie, ze to MUSIA mat...mne je naozaj uplne jedno, ci ho maju alebo nemaju...

2. Video je pre mna trapne, zmenil sa mi trochu nazor na J2, za to, ze sa nechaju tlacit do takejto veci, ktora im priniesla iba vysmech od inych hercov a fans z inych fandomov...J2 sa mi znechutili, ale nie je to ich vina ide tu o nieco uplne ine...to je nepodstatne

3. Jensena nemam rada, ale nenenavidim ho...

citácia :
(vďaka za vysvetlenie slovka,ja len často používate skratky,ktoré máte medzi sebou a ja si nikdy niesom istá či je tomu tak alebo je to slovko zo slovníka.)
V slovnikoch uz najdes vsetko Wink myslim, ze aj skratky, ktoré sa pouzivaju vseobecne

Myslim si, ze toto je moj posledny prispevok k nejakej debate.
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 17:53

Aká debata sa tu rozbehla na takú blbú tému. Ja fb účet mám, zo začiatku som bola na ňom závislá, presedela som na ňom hodiny, teraz sa akurát prídem pozrieť, čo nové a idem preč. Myslím, že práve takéto sociálne siete by mali slúžiť predovšetkým na to, aby sme sa dozvedeli niečo o svojich kamarátoch, s ktorými nie sme v každodennom styku, alebo len tak, niečo nové. Ale hlavná pointa je, že je určený pre priateľov, pre ľudí, ktorých si potvrdíš. Twitter nepoznám, teda neviem, ako funguje, ale na fb to je tak. A či sú chalani "povinní" niečo také mať? Aj keď sú herci a naša priazeň ich živí? Prosím vás, však aj paparazzovia majú deti, čím by ich živili, keby bolo zrazu všetko na nete od priameho zdroja? A okrem toho, celkovo nechápem šialenstvo okolo obľúbených hercov. Načo komu je, že vie, na čom sa smejú a podobne? Pomôže to pri sledovaní Supernaturalu? Ani sa nedivím, že sú naštvaní, fanúšikovia sú jednoducho otravní, určite ich už niekedy doslova naháňali. Pre mňa je dôležité, že si pozriem novú časť, kde je to Sam a Dean a je mi to šumafuk, čím prechádzajú v súkromí. Nezaujíma ma to, ani ich lásky, rozchody, či vtipné príhody. Mňa zaujímajú moji priatelia.
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 18:02

mne je strašne ľúto, že zjavne nikto nepochopil to, čo sme sa snažili napísať.. alebo nečíta poriadne naše príspevky.. a že si o mne ľudia myslia, že sa urážam za kdejakú kravinu.. odsudzujete niečo, čo ani nepoužívate, ale vôbec vám nedošlo, že asi polovica vecí, čo tu na fóre v novinkách a vo fotkách je, je tu vďaka (a z) twitteru..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 18:18

Ja neviem, ale počula som, že tento humbuk okolo vznikol kvôli tomu, že sa nejaký ten užívateľ, čo sa vydával za Jensena chcel stretnúť s nejakou násťročnou Američankou na večeri a že Cliff potom povedal, že to nie je Jensen. Tak mi to video príde ako snaha uviesť to na správnu mieru. Veď predsa, už takéto zneužívanie je podľa mňa dosť sprosté. Doslova nechutné. Dobre slečinka bola naivná, ale tak kto vie čo za úchylákov sa na druhej strane skrýva. To už je veľa nie? Tak proste uviedli, že ani jeden s tými kontami nemá nič spoločné. Mne to príde od nich správne. Len fakt som to len počula, že niekto čítal, tak neviem čo je na tom pravdy a v akej podobe sa to ku mne dostalo, ale dávalo by to zmysel. confused confused

Tiež som si čítala ten včerajší boj tu. No myslím, že opakovať, že dion a Chrys zhrnuli, čo si zhruba myslím aj ja, znova už nemusím. Wink

PS: ešte predsa len čosi len to berte ako výkrik do tmy. Že sú na Twitteri niektoré novinky aj o deň, dva skôr? No dobre, ale predsa nie sú životne dôležité a či sa dozviem, že nejaký herec sa objaví o 2 mesiace v nejakej epizóde o deň, dva skôr mi naozaj nijako žili netrhá. Som rada, keď sa to dozviem, ale na tom, ako rýchlo mi nezáleží Wink
Veď napr. George Clooney je považovaný za sexsymbol už asi 30 rokov, kopa žien ho miluje a k tomu twitter nikdy nepotreboval Wink (to bol len príklad Wink )

PS: nikoho sa nechcem dotknúť Wink
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 18:18

Fay, pokud dobře čtu, nikdo z nás se tady nepochopil, nejen my vás. Já jsem celou dobu psala hlavně ohledně posledního videa a reakcí fanoušků na to, že nemají twitter a že vůbec tohle video natočili. Myslím, že nikdo z nás neodsuzuje twitter, jen prostě píšeme, že ho k životu narozdíl od vás nepotřebujeme. Takže zase jen překrucujete naše slova, tak jako si to myslíte o nás (že překrucujeme vaše). Tedy totálně zbvytečná diskuse, přesně jak psala dion. Byla to vlastně diskuse o ničem, když jste ve finále všechny vyvedli z "omylu", protože podle vás jste psali úplně kvůli něčemu jinému a něčem jiném a že je vám vlastně úplně jedno, co J2 dělají nebo ne. (teď nemyslím tebe, Fay.)

Začalo to twitterem, tak je pochopitelné, že pár lidí na něj napíše svůj názor. confused Ale jinak jde hlavně o J2 a jejich postoj k twitteru a podobně. Já vím, že jste nepsali, že ho MUSEJÍ mít, to už je prostě jen slovíčkaření, protože z většiny vašich příspěvků jednoduše vyznělo, že pokud ho nemají jsou divní, protože by jim to nic neudělalo. Což mi vyzní opravdu úplně stejně, jakobyste rovnou napsali, že ho musejí mít, aby "zapadli" mezi další herce či celebrity a nevypadali jako nafoukanci. Ale už prosím nic nevysvětlujte jak jste co mysleli, protože já jsem všechno četla řádně, takže vím co se zde psalo. Spíš jde o to, jak mi styl psaní některých příspěvků vyzněl...prostě jinak, než nakonec tvrdíte. Proto jsem napsala, co jsem napsala. Wink

citácia :
ale vôbec vám nedošlo, že asi polovica vecí, čo tu na fóre v novinkách a vo fotkách je, je tu vďaka (a z) twitteru..

To je možné, ale já osobně bych si novinky i fotky našla i bez twitteru. Sice možné ne tak rychle jako vy, ale na tom mi nesejde. Takže ani za tohle twitteru nejsem vděčná. I kdyby se ke mě většina novinek vůbec nedonesla, pro mě je prvořadé, že si můžu stáhnout nové epizody SN a všechno ostatní je jen občasný bonus navíc. Takže asi tak. Hold každý vážně ten twitter ke štěstí nepotřebuje, třebaže pro vás je to nesnadné (či snad dokonce nemožné?) pochopit. Wink

Edit: koukám, že Zizi píše ve stejnou dobu to podobné jako já. Laughing
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 18:24

Chrys: dnes si čítame myšlienky. Aspoň teda hlavnú štruktúru Very Happy
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 21:07

chrys, zizi: súhlas Laughing ako u chrys som si na to už zvykla, ale som ozaj rada, že sa pre zmenu zhodnem aj s tebou zizi Laughing

k "vysvetleniam" príspevkov:
-ja som chápala tie vaše tak, že si myslíte, že by MALI mať twitter nie, že ho MUSIA mať a nikde som sa nevyjadrovala inak než v tomto zmysle. takže prosím, aby ste aj vy pozorne čítali kto, čo píše. po posledných príspevkov som sa ospravedlnila a uznala, že som to celé zlé pochopila, lenže viditeľne nie som sama, takže sa asi obe strany vyjadrovali nesprávne keďže ako napísala chrys, nikto nikoho nepochopil Laughing

-v mojich príspevkoch som vždy používala vyjadrenie NEMÁTE RADI jensena, nie že ho NENÁVIDÍTE.

koniec vysvetleniam.

prosím neosočujte nás/mňa, že príspevky nečítame poriadne. ja som si vždy všetko pozorne prečítala a zareagovala som na to tak, ako som daný príspevok pochopila. na konci mi došlo, že som to zrejme chápala zle a ospravedlnila sa. od vás však stále vidím len sarkazmus a útočenie a vysvetľovanie príspevkov. to je naozaj také ťažké si pripustiť, že možno ste nepochopili ani vy nás? confused
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 21:30

dion napísal:
takže prosím, aby ste aj vy pozorne čítali kto

dion napísal:
jasne, že ma zaujíma, čo sa deje aj v ich súkromí, ale nie som ako ty, fay. ja nesedím za netom celý deň a nepotrebujem vedieť o každej maličkosti. ja chcem mať aj sociálny život

mám to snaď komentovať???

každý, kto sem teraz príde si myslí, že sme ľudia, čo stalkujú celebrity. budem hovoriť sama za seba. dobre viete, ako som na tom s pohladom na j2. neriešim, že nemajú twitter, je to ich vec, to, že by im to pomohlo, je môj asociálny názor a keby dokázali vyvrátiť kec, čo kolujú po nete, len a len dobre. (ako pre koho). nemajú twitter, OK, šak na to nemajú čas (pretože my stalkeri na tw a fb o tom vieme), natáčajú a riešia iné veci.. fajn.. zjavne znova nikto nepochopil nikoho... tak prečo to tu riešime??
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 21:43

Už to zabalte, nemá to cenu. Kdo se chce urazit, tak se urazí, i kdyby se ostatní třeba na hlavu postavili. Wink
dion, běž raději dohánět cos zameškala, máš toho požehnaně a já už nehodlám čekat déle na tvoje komentáře! Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 707500 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 316745
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 22:02

fay: tento príspevok som ti už raz vysvetľovala:

dion-fortune napísal:
ja som to nemyslela tak, že prenasleduješ celebrity doslovne. 603 ale že proste sleduješ gossip a podobne 603

- áno zvolila som zlé slová, ale ja si viem aspoň pripustiť chybu 603

chrys: práve som dokukala sn a idem sa teda pozrieť na ten zoznam Laughing už teraz ma pot oblieva Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 22:16

citácia :
ja chcem mať aj sociálny život

mne išlo o túto časť, ale sama si si odpovedala.
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 22:43

och fay pre kristove rany nemôžeš ma chytať za každé jedno slovíčko Rolling Eyes čo som povedala je pravda. chcem mať sociálny život- a aj ho mám, no zároveň chcem tráviť čas na nete ako som to robila doteraz. jediný rozdiel je v tom, že ja skôr čítam ff, mangu a sledujem anime, než gossip alebo podobne, ale písala som, že ja vám to neberiem, je to vás lifestyle, s ktorým ste spokojní a ja si o vás nič zlé kvôli tomu nemyslím. mrzí ma ak sa ťa to dotklo, ale už mám pokrk ospravedlňovania, keď od vás som ani jedno prepáč nepočula Rolling Eyes chcete sa zdúvať a prplať v príspevkoch a urážať sa za všetko, fajn. ja sa už viac ospravedlňovať a vysvetľovať príspevky nebudem. nepochopili sme sa, no čo už, stáva sa. Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 934194 len ma mrzí, že vás to viditeľne vôbec nemrzí Laughing akože sorry, ale fakt ste sa mohli aspoň jedna úprimne ospravedlniť. teraz je už neskoro 603
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 23:14

dion-fortune napísal:
mrzí ma ak sa ťa to dotklo, ale už mám pokrk ospravedlňovania, keď od vás som ani jedno prepáč nepočula Rolling Eyes chcete sa zdúvať a prplať v príspevkoch a urážať sa za všetko, fajn. ja sa už viac ospravedlňovať a vysvetľovať príspevky nebudem. nepochopili sme sa, no čo už, stáva sa. Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 934194 len ma mrzí, že vás to viditeľne vôbec nemrzí Laughing akože sorry, ale fakt ste sa mohli aspoň jedna úprimne ospravedlniť. teraz je už neskoro 603

A za co sa mame ospravedlnovat? Ja som tebe ani nikomu nic neurobila, na nikoho som neutocila. Ak si prilis precitlivela a beries si nieco osobne je mi to luto, ale ja som si nevsimla, ze by tu nikto niekomu nadaval alebo podobne. Neviem co mas stale s tym, ze na teba alebo niekoho niekto utoci. Absolutne nechapem o co tu ide. Ja pisem sama za seba, zduta vobec nie som, ja mam dost svojich problemov a nie aby som sa zduvala, za taketo blbosti. Nepochopili sme sa, kazdy mame na vec svoj pohlad...no boooze teraz sa tu budeme dotahovat jak male deti na piesku...a naco? Ja to nepotrebujem. Ja nepotrebujem tvoje ospravedlnenia, nemam pocit, ze by si sa mala za co ospravedlnovat. To co som napisala, som uz vysvetlila, preco som to napisala, aky mam pohlad na vec a hotovo. Stacilo. Ja chapem, ze mate iny nazor, na J2, na twitter a na milion inych veci. Mne tiez niektore tvoje prispevky prisli sarkasticke, ale nebudem sa v tom uz rypat. Nemam o to zaujem sa hadat. Proste kazda si myslime svoje, nezhodneme sa, tak naco sa v tom stale rypat. Ja uz sa nebudem zapajat do ziadnej diskusie, lebo nemam chut sa hadat, ak nieco vidim inak. Urcite je chyba aj na mojej strane, ale nebudem sa viac hrabat v tom, co som napisala a mozno myslela uplne inak, ako ste vy pochopili a tak isto naopak. Ja urazena naozaj nie som, mate svoj nazor a ja ho respektujem, nikoho nenutim do toho aby mal twitter, fb alebo cokolvek ine, ale napisat co sa mne na tom paci a ake ma vyhody a preco si myslim, ze by ho J2 mohli mat si mozem. Takisto, ako ste si vy napisali preco si myslite, ze ho mat nemusia. Ze sa to takto zvrhlo, je uz o inom...

citácia :
akože sorry, ale fakt ste sa mohli aspoň jedna úprimne ospravedlniť. teraz je už neskoro
Neviem, ako mam chapat tuto vetu. Teraz sa s nami, akoze nebavis alebo co? Question confused (a nemyslim to sarkasticky)
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty29.01.10 23:54

jasné, že sa s vami bavím a ja si nič osobne neberiem, nie som zdutá ani nič, ale chcela som, aby ste sa ospravedlnili za to, že sme sa vzájomne nepochopili, ale asi som očakávala príliš veľa Rolling Eyes nejde čítať celý príspevok ako som povedala, mám tejto debaty dosť.
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty30.01.10 18:53

okej, nechcem tu znovu zabŕdať, alebo tak, keď sa to tu už znova upokojilo, len si chcem povedať svoj názor Wink
nečítala som celú tú vašu debatu, takže sa možno budem opakovaťVidea - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 232827
ja nejako nemám problém s tým, že J2 nemajú kontá v žiadnej sociálnej sieti, čo fandom chce vedieť, to aj tak vyhrabe Razz
hoci z hľadiska toho, že sme predsa v 21. storočí a aj väčšie a oveľa väčšie "hviezdy" (alebo ako ich nazvať) si nájdu čas zatvítovať si s fanúšikmi, keby J2 chceli, mohli by tiež... (neviem, či je to pravda, ale vraj ešte aj Tom Hanks má twitter... a to je teda FAKT hviezda oproti J2)... ale to je ich vec Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 934194 možno majú pocit, že keď sa pár krát za rok ukážu na conoch, tak to stačí confused čo je divné, pretože na cony sa každý nedostane, ale cez twitter je to určite jednoduchšie. No ale dobre, ich bordel Laughing
a k tomu videu - Jared sa asi fakt chystal na toho Conana, má zaujímavé vlasy Razz
no, ale neviem, mne to video trápne nepripadalo, myslím, že sa chcú len možno vyhnúť nepríjemnostiam, ktoré by sa mohli vyskytnúť, keby bol nejaký Jared fake alebo Jensen fake šialenec a tie obedy, či čo si to tí fakeJ2 dohadovali s fanúšikmi by raz nemuseli skončiť dobre... no okej, asi som kukala veľa kriminálok Laughing ale chápete, čo chcem povedať, nie? Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 807248 Wink len vystríhajú naivných ľudí pred takýmito magormi a potvrdzujú, že žiadne sociálne konto nemajú... a že Cliff hej Laughing
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty04.02.10 6:59

702 702 702 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 430869 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 430869 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 430869
Supernatural 100th episode party - Jared, Jensen and Jim
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=TbmmAVgk-Ms
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty05.02.10 2:28

ďalšie video z Supernatural 100th episode party:

kód:
http://www.39online.com/videobeta/watch/?watch=9aaebfd6-0158-4910-9ff1-d41213baf092&src=front
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty05.02.10 15:10

kebyze to chcel dakto i na youtube..tak...
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=_pVgM46bRq8
to je to ako ďakuju fans a tak Smile (link co poslala fay Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 177401 )
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty05.02.10 20:42

tak konečne video z oslavy 100. epizódy, Jensen spieva

kód:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=323841034553&ref=mf

stiahnuť môžete tu
kód:
http://www.megaupload.com/?d=6HPOENQF

zdroj:
dean_sam
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty05.02.10 20:50

Koukám,že už tu to vidko je Laughing
Jako tohle je vážně haluz...já z toho Jensena nemůžu Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 tanenční kreace a ten zpěv...bombaaaaaaaa Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937
Ještě bych chtěla vidět reakci Jareda Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 49896 ...doufám,že to na nějakém videu ještě bude ... myslím si,že ten se musel fakt skvěle bavit Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 49896
Ted je už na 100% jasný,že Eric jel doplnit zásoby...na tuhle akci padlo vše co měli Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 284389 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 316745 (že Fay)
Návrat hore Goto down
cleo
Winchester
Winchester
cleo


Počet príspevkov : 4946
Bydlisko : Wales
Nálada : upršaná :D
Registration date : 10.05.2008

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty05.02.10 21:06

Konecne Jensen nevyzerá, ako keby mu mierili devinou na hlavu Laughing Laughing

Podarený je tam... Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937
citácia :
Ted je už na 100% jasný,že Eric jel doplnit zásoby...na tuhle akci padlo vše co měli (že Fay)
Ja tomu, začínam naozaj veriť Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty05.02.10 21:49

Sorry, všechno nestíhám sledovat, tak jsem to vzala zatím od konce a tím jsem i pro dnešek skončila. Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Kdybyste tady nenapsali, že to zpívá Jensen, tak to ani nepoznám. Konečně se zase jednou řádné odvázal. Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 316745 Ten tanec mě dostal.... Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 316745 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 316745 dance Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty06.02.10 15:05

Shocked Shocked Shocked Ja ho nespoznávam. Ten štýl hudby Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Nejako som si zvykla, že spieva skôr country a asi ma ovplyvnil aj fakt, že Steve a Christian sú na country. Je to parádne video Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Dotyčný ani nevie, že mi splnil prianie. Pár dní dozadu, som totiž premýšľala nad tým, že by bolo pekné keby sa objavilo video ako spieva Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 170639

Chrys:
No jo tie tanečné kreácie Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 ale ten hlas Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 430869 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 430869
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty06.02.10 15:07

ja som to kukala dnes ráno a po tom videu som nepotrebovala ani coffee, jak ma to prebralo.. podľa mňa tam nie je úplne triezvy Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 316745
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty06.02.10 15:55

Tak toto je video teda fakt na prekvapenie Shocked Shocked Shocked no ale chlapcovi to jede. Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 99937 a ten tanec k tomu no amen Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 319161 Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 319161
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Videa - our boys in the flesh, interviews   Videa - our boys in the flesh, interviews - Stránka 23 Empty

Návrat hore Goto down
 
Videa - our boys in the flesh, interviews
Návrat hore 
Strana 23 z 25Choď na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-
» Interviews
» Interviews
» Interviews: Sera Gamble
» 09x07 Bad boys

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci-
Prejdi na: