Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Chyby v seriálu

Goto down 
+24
lenkka
Zizi
Anwiel
wiktoriano
lajda
Pa001
CrazyD
Madlen
SkreechTina
beruss
Kristine
LenkaX22
bookika
Ettie
Weronička
dion-fortune
janka410
Silvia
Kaja
Sarinka
Samabel
SNlois
sisel
Chrystelle
28 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty11.04.09 19:33

no ale zase ked si to tak vezmes, tak do srdca by nebol problem mierit Castielovi, a potom- na konci 3. serie, ked Dean videl skutocnu tvar demonov, vtedy ako ho zastavil policajt, tak ho tusim bodol do krku, alebo ho len podrezal...
tak mozno to je tak ze do srdca treba iba tych silnejsich... Suspect
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty11.04.09 19:35

Je to možné, ale zas Ruby vtedy mučil s tým nožom a nič sa jej nestalo, ono zrejme ten nôž ich poraní a ak trafia dobré miesto, tak zomrie ako démon, tak aj hostiteľ a tí silnejší sú zrejme odolnejší a treba mieriť do srdca...fakt neviem..musím sa podariť s Erdžim... lol!
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty12.09.09 18:53

tak ma teraz napadlo s tou dykou, ak sa Bobby bodol... ved to prezil a demon nie... ono oni si s tou dykou robia co sa im zachce...
ale nasiel som jednu chybicku, teda aspon myslim ze je to chyba...
ked sa robi ta pecat (alebo znak alebo ako to mam nazvat), ktora odhana demonov, robi sa to krvou, a potom to treba "specatit", dokoncit s tou zakrvavenou rukou... a ked si vsimnete, Dean krvacal na lavej ruke, ale dokoncil to pravackou...
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty12.09.09 18:57

mňa zaujíma ešte jedna vec - čo je asi tiež chyba - v tom zábere ako sú v tom sklade, keď idú "pre Michaelov meč", tak na zemi je devil's trap (aspoň myslím 603 ) a je tam nakreslený hexagram, nie pentagram..
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty12.09.09 19:31

Fay: ono by to nemala byť chyba, existuje totiž niekoľko druhov diablových pascí - od jednoduchých pozostávajúcich z pentagramu
Chyby v seriálu - Stránka 6 Devil27strap.th
potom je tá čo má Bobby na strope
Chyby v seriálu - Stránka 6 Wmplayer200605052001040y.th
a tiež v Key of Solomon sa píše, že sa tvoria kombináciou rôznych symbolov - slnka, marsu, ....... proste rôzne ako napr. táto
Chyby v seriálu - Stránka 6 Au2460r.th
No a aj hexagram sa do nich používa. Wink 603 Takže toto by som za chybu nepočítala Wink
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty12.09.09 19:34

prave som sa chystal napisat ze ich existuje viac druhov, ked som pre istotu dal bonovit stranku Smile
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty12.09.09 19:35

nj, mňa to nenapadalo, ja debil.. za to môže tá migréna.. tnx
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty02.10.10 20:22

Hm, neviem, či je to chyba, ale... Už som nad tým dlhšie uvažovala, ale na nejaký rozumnejší dôvod som neprišla. Prvé: Meg ako meno. Podľa Deanovho(alebo Samovho? už si nepamätám, ale niektorý z nich si ju preklepával) vyšetrovania v Shadow sa to dievča volalo Meg, to, v ktorom bola tá démonka, ale vždy, keď na ňu natrafili, tak ju znova nazývali Meg (dokonca aj v Samovom tele). Pričom všetkých iných démonov nazývali ich menami, ako napríklad Ruby, Alastair a podobne. Vystriedali viac tiel, ale vždy boli nazývaní svojimi menami a to, že by sa aj démonka, aj dievča volali Meg, je dosť nepravdepodobné. Druhé: Telá démonov. Ako som spomínala, niektorí démoni vystriedali viac tiel, ale podľa všetkého sú niektorí dosť sentimentálni. Konkrétne Meg v piatej sérii a Lilith v tele dospelej ženy (možno ich bolo aj viac, ale tieto mi tak prvé napadli). Obe sa z tela vyparili (Lilith v The Monster at the... keď mal dôjsť ten archanjel a Meg v Sympathy for the Devil, keď bolo vidieť, že prehráva), ale o niekoľko epizód sa vrátili v rovnakom tele. Myslím, že keď démon opustí telo, hľadá nové, nie? Nebude čakať, kým Winchesterovci zdvihnú od ich starého zadky, lebo sa im sakramensky páčilo. Tretie: Zombie. V druhej sérii v Children Shouldn't ... a v štvrtej v epke It's the Great Pumpkin... bolo ukázané, že najlepším spôsobom, ako zneškodniť zombíka je preraziť ho nejakým hrotom ku hrobke, hrobu, alebo jednoducho k miestu večného odpočinku. Avšak v piatej sérii v Dead Men... ich strieľali ako vo väčšine zombie filmov.

Tak toľko mi napadá tentokrát, možno niečo chybou nie je, ale je to divné.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Chyby v seriálu
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy-
Prejdi na: