Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Chyby v seriálu

Goto down 
+24
lenkka
Zizi
Anwiel
wiktoriano
lajda
Pa001
CrazyD
Madlen
SkreechTina
beruss
Kristine
LenkaX22
bookika
Ettie
Weronička
dion-fortune
janka410
Silvia
Kaja
Sarinka
Samabel
SNlois
sisel
Chrystelle
28 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty15.03.08 20:30

a ani to vlastne nevyriesili, len ze sa treba odstahovat. mali to tak spravit aby sa tam dalo byvat alebo nieco. a ne lne tak ze ideme het lol!

tu je to moje slubene videjko, nie je nejak extra dobre spravene, kedze som nemal ziadny napad ako to do seba lekne zakomponovat, ale snad vam postaci, a aj ostatnym na youtube.com

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=p6WP2eNj2S0



*Odkazy, které nesouvisí se stránkou supernatural.cinemaview.sk, galerií a jejich ostatních součastí, vkládej do "code", viz. Pravidla Díky, Janna.
Wink


Naposledy upravil sisel dňa 15.03.08 20:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 15:31

heh dobre vidko Very Happy a ja este musim dodat, ze co som si ja v serialy vsimla bola deanova zbran v croatoan Very Happy tam to bolo vidiet, ze je to fake, ked to drzal v rukach....
Návrat hore Goto down
Ettie
Winchester
Winchester
Ettie


Počet príspevkov : 1500
Age : 34
Bydlisko : in the arms of the angel
Nálada : falling out of a perfect dream coming out of the blue..
Registration date : 13.01.2008

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 16:40

mna teraz tak napadlo po zhliadnuti vcerajsej epky na prime..Jared mal vtedy sadru,ci nie?????jak on mohol skocit do toho bazena zo sadrou na ruke? Chyby v seriálu - Stránka 2 999804 a nachvilu mi prislo ze tu sadru ani nemal v jednom zabere...no ale asi to bolo este aj mojimi halucinaciami...
Návrat hore Goto down
http://modrestuhy.blog.cz/
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 17:02

Tu sú zaujímavosti a chyby dokopy, tretia séria..

3x1

The shoes that the woman who was influenced by Envy kills for are green. The color green is often associated with envy (e.g., "green with envy," "the green-eyed monster").

When the brothers find the family at the Sloth house, the TV set is showing Charlene Tilton on a Dallas episode playing her character Lucy Ewing.

At the start of the episode when Sam is in the car reading the Faustus book, if you pause it to get the still picture you can read a few paragraphs of it. These few paragraphs are word for word straight from Wikipedia.


It was implied throughout the episode that the demons could control humans with a touch (as evidenced by Envy controlling the woman and Gluttony controlling Isaac) yet when Lust touched Dean, he was able to lure her over to the bathtub, which was full of holy water. How come he wasn't affected?

3x2

The man in the newspaper article Dean shows Sam looks nothing like the man who was actually killed.

Ben's full name is Benjamin Isaac Braeden.

When Dean is entering the development, where the children are at, the sign says "Sold Out" but when Sam and Dean go to the house where the children are being held in cages the sign in front of the house says "For Sale."

3x3

When Wayne falls on the fork, we can see it has been pushed up through his mouth a lot further than it was originally standing up. The fork appears to be a lot longer in his mouth.

When the army medic walks into Wayne and Grossman's apartment, Wayne shoves the rabbit's foot back into the cursed box. Then in a later shot, Wayne looks at the foot, and it is lying neatly on the table when no one had moved it.

When Sam and Dean are at the hotel after Sam loses his shoe, there is a brief shot of them walking where he has shoes on both feet. Later on, when he's sitting in the chair, his shoe is missing again.
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 18:01

no pani pekna sumarizacia 601 601 601 zaujimave to veci sme sa dozvedeli Shocked Shocked Shocked to s tymi tabulami napr a mne prekvapili aj tie topanky, oni to maju ozaj niektore veci do detailov vypilovane a ta wikipedia Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 no paaaannniiii.

a inak co sa toho dotyku tak, ked dean odolal, tak to aj mne prislo divne, ale nemohlo to byt spojene s tym, ze dean uz vlastne taky bol predtym a preto nanho jej dotyk nemal az taky ucinok? mozno je to blbost, ale ja som si to vysvetlila tak, ze kedze dean zije lust zivotom a strieda zenske ako ponozky, tak proste bol s tymto hriechom uz na tolko stotozneny, ze aj ked sa ho ona pokusila nakazit dokazal sa ovladnut.... no ehm aj ked to asi nie je mozne, co? Chyby v seriálu - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 19:13

mne asi najviac udrela do oci ta chyba, ked v prvej serii john zavolal Chyby v seriálu - Stránka 2 335560 sam mal bielu a dean cervenu prikryvka a potom tbc....
a hop! prikryvky vymenene Chyby v seriálu - Stránka 2 316745 Chyby v seriálu - Stránka 2 316745 Chyby v seriálu - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 19:16

jezisi ano tie prykryvky s tym som videla aj jedno video a sulala som sa ako mala Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 to bolo ozaj skvele, ale to tam mali aj veci na stolikoch akosi poprehadzovane, sa mi mari? Chyby v seriálu - Stránka 2 999804
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 19:34

Hej, tuším tam mali noviny, ktoré tam predtým neboli.. Laughing Ale tak nebolo to také zlé, keď som raz pozerala Angela, tam bolo v jednom zábere, ako rozprávali nad nimi vidieť mikrofón.. Very Happy Bohvie, ako to bolo s tým dotykom, to snáď vie len Kripke... Laughing Btw, toto poznáte? Kam sa nám podel Jared? Chyby v seriálu - Stránka 2 284389 Tiež je ešte v jednej scéne v tejto epizóde vidieť kaskadéra, keď si to spomalíte, ale nešlo mi to dobre odfotiť, inak je to scéna, keď Sam odsotí Susan spred toho auta.. Chyby v seriálu - Stránka 2 198137

Chyby v seriálu - Stránka 2 Supernatural.s02e11.hdtv.xvid-xor._VTV_%20002_0001Chyby v seriálu - Stránka 2 Supernatural.s02e11.hdtv.xvid-xor._VTV_%20002_0002
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 19:37

no OMG fakt Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 a napr. toto som si teda ja vobec nevsimla Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 ale ono to fakt tuto vidno, no pomoc Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 19:40

Najlepšie je, že teraz, keď to vždy pozerám, toho kaskadéra tam vidím, až mi razí do očí... Chyby v seriálu - Stránka 2 316745 Inak, všimla som si to, keď som raz robila hudobné video, čo sa človek nedozvie... Chyby v seriálu - Stránka 2 284389 Chyby v seriálu - Stránka 2 316745 Skúsim ešte počíhať, či neobjavím aj Jensenovho dvojníka.. Chyby v seriálu - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 19:43

no teda pohladaj, to by zaujimalo kde vsade som este slintala nad jensenom a zsitim, ze to nebol jensen ako tuto s jaredom Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 ja sa musim priznat, ze ja som najprv ani toho v roadkill nevsimla Chyby v seriálu - Stránka 2 377283
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 19:45

waw,tieto chyby su vazne dobre...ja to proste milujem,akoze pocas dielu sa na to vobec nestustredim,ale ked to zacnem vyhladavat,tak sa v tom vyzivam... lol!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 19:51

dion: skúsim prečíhať Hell house, tam sú aj na promofotkách, niekde ich tam "pristihnem".. Chyby v seriálu - Stránka 2 316745 Pokiaľ si sa v Roadkill rozplývala nad jeho zadkom, tak to teda nebol jeho.. Chyby v seriálu - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 19:58

sarinka: tak az tak zle to so mnou vtedy nebolo, ale ja sa musim priznat, ze ta epke nepatri medzi moje az tak oblubene a tak som je celu videla len raz a akosi som si vazne nevsimla, ze to nie je on. ale tuto som sa nad jaredom urcite rozplyvala, to si pametam a ty sa ma takto tymi fotakmi zrusila Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 no boze musim za nad sebou zamysliet Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 20:22

Ale tak ber to z tej lepšej stránky, dion, v tej vode to bol on a aj potom, keď sa vynoril.. Chyby v seriálu - Stránka 2 316745 Chyby v seriálu - Stránka 2 284389 702 a to teda stálo za to.. 702 Chyby v seriálu - Stránka 2 284389

Chyby v seriálu - Stránka 2 SN211_603Chyby v seriálu - Stránka 2 SN211_613Chyby v seriálu - Stránka 2 SN211_621
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 20:27

jeeej tak aspon nieco drool drool drool tam bol ozaj svetovy....a inak tusim este nebola spomenuta ta chyba z pilota, ked je zaber na deana ako odchadza od sama a potom tam zrazu vbehne do domu a zachrani ho Very Happy ale vo vystrihnutych zaberoch, to je ako sa tam s tou impalkou otaca....
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 20:29

Hej, hej..ale ani divá srnka netuší, prečo sa vrátil, možno šiesty zmysel.. Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 20:32

on sa tam akosi pozrel na hodinky a potom to zvrtol, mozno si to rozmyslel a siel ho este presvedciat alebo mozno dokonca ho podporit pri interview Chyby v seriálu - Stránka 2 999804 affraid heh no to asi nie, ale tak pravy dovod sa uz mozno ozaj nedozvieme alebo zeby to malo suvislost s tymi jeho imaginarnymi zatial neprejavenymi schopnostami? Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 boze ja ked trepnem... ale tak aspon vam vymyslim vysvetlenie na vsetko Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 21:09

povedzme ze to bol nejaky siesty zmysle alebo pud bratozachovy Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty17.03.08 21:20

pud bratozachovy Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 Chyby v seriálu - Stránka 2 99937 no to sa mi paci ohromne, to urcite je ten dovod
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty18.03.08 18:09

tak jsem se zase dozvěděla hromadu nečekaných novinek ze světa chyby v seriálech Shocked Laughing

a jinakto s tím autem, jak se Dean vracel k Samovi....Kripke to tam nedal asi právě z toho důvodu, že by to vpadal že Dean by o tom už jako věděl a vypadalo by to, že věděl, že Jessica umře... Suspect což by bylo trochu blbé confused confused Shocked
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty20.03.08 17:28

no tak pokial ide o pilot tak som nepochopila prečo tam nedal ten záber ktorý vysvetluje prečo sa Dean vrátil.... Chyby v seriálu - Stránka 2 999804 Chyby v seriálu - Stránka 2 999804 on odchádzal a pozrel na hodinky ktoré sa mu zastavili....a myslím že mu blblo aj rádio...ale kedže to v epke nie je tak to je fakt dosť nepochopiteľné....že zrazu dostal nejaké vnuknutie a vrátil sa.... Suspect Suspect neviem čo tým Kripke sledoval.... Chyby v seriálu - Stránka 2 999804

inak tento topic je veru fajn...človek sa dozvie veľa zaujímavých info... lol! lol!
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty22.03.08 22:30

ja som už pred nejakým tým piatkom narazila na jednu podivnosť z Deanovým prstenom.V úvodnej časti,ked Dean pátra na internete asi tak v 23min klikne na myš nemá prsteň ked však vzápätí o niečo neskôr Dean sa na stoličke vráti k stolu po tom čo ho Sam odsunul v asi 23:18 je vidieť opäť mihnúť sa prsteň na Deanovej ruke.Prvé foto pripájam,no druhé sa mi nepodarilo odfotiť kvalitne.
Chyby v seriálu - Stránka 2 Bscap000bq4.th
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty22.03.08 22:46

A ja som si myslela, že si snáď Jensen ten prsteň ani dole nedáva, bo ho nosí aj normálne niekedy.. Very Happy
Tak opäť nejaké tie zaujímavosti aj chybky.. Chyby v seriálu - Stránka 2 284389

03x06

At the three-minute mark of the show the first victim is taking a shower. She has no shampoo in her hair but after looking out the shower door and just before she is choked from behind she has shampoo in her hair but only for a brief second then its gone again.

Trivia: In season 1, "Salvation," Meg tells John to "mind his blood pressure" after he threatens to kill her. Bela says the same thing to Dean in the same situation.

When Dean walks down the stairs in a tuxedo to a waiting Bela and during their brief conversation, there are several lit candles in plain view. However, when they exit to go to Gert's party, neither one takes the time to stop and blow out the candles.


03x07

Gordon says that Bela was in Massachusetts, and with the Winchesters. In the last episode she was with the Winchesters and this episode clearly follows directly after it. However, in that episode local resident Steve Warren had Rhode Island license plates.


03x08

When Sam was tied to the chair he was cut on the right arm, yet at the end of the episode there is no scar on his right arm, and his left is bandaged.

When Mrs. God was cutting Dean's arm for the second time, blood was coming out but there's no cut wound.

In the scene where the Sam & Dean break through the Santa's house door when he is watching TV, he is holding a bottle in his left hand and a green pipe in his right. When he suddenly stands up the Santa is holding the bottle in his right and the pipe is gone.

The last victim’s wife claims she was woken by her husband’s screams when he was being pulled from the bed. Yet when the attack happened, she screamed as soon as the demon entered the room, and her husband never screamed.

03x09

We know that Sam and Dean were arrested at least twice before and police certainly have their prints in the system. So why would they break and enter into Amanda's house without wearing gloves thus leaving their prints as evidence around a murder scene?

When Sam was being pinned to the wall, first his bangs were on his forehead and then two scenes later, they weren't. Then a scene later, the bangs were back across his forehead.

Towards the end when the demon has been killed, Ruby's bangs keep changing position from off to the side to between her eyes.

When the spurned witch was killed at the beginning of the show 3 of 4 candles were blown out. When Dean and Sam came looking for her and found her dead, two candles remained burning.

While Poison's "Every Rose Has Its Thorn" is playing in the background, closed captioning displays the words for Nazareth's "Love Hurts".

Zatiaľ to aj stačí... Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty22.03.08 22:51

teda, to je výčet.....no naštěstí většinu z toho rychle zapomenu Chyby v seriálu - Stránka 2 316745 , takže se na to při těch zmiňovaných scénách nebudu soustředit a nebudu se tak ochuzovat o to pravé Watching Supernatural Chyby v seriálu - Stránka 2 284389 Chyby v seriálu - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Chyby v seriálu   Chyby v seriálu - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Chyby v seriálu
Návrat hore 
Strana 2 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Epizódy-
Prejdi na: