Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Škola - typy, triky, návody

Goto down 
+12
CrazyD
evetka
Kaja
keksiiq
Anwiel
sisel
Samabel
bookika
Sarinka
LenkaX22
Weronička
SkreechTina
16 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty20.03.08 21:34

Škola. Niekomu po vyslovení tohoto slova naskakuje husia koža, alebo niektorí jedinci pri pomyslení na toto slovo omdlievajú.....Tí silnejší jedinci do nej občas chodia a pretrpia pár hodín mučenia-učenia. Ale pre vás všetkých je tu teraz riešenie. Veď pomáhať si musíme Razz
Napíšte tu vaše rady, triky, návody ako prežiť test, školu, ústnu skúšku....

703 Ja mám jeden typ na ťahák (naučila ma ho moja mama, týmto jej skladám Škola - typy, triky, návody 214863 ) : Ťahák typu harmonika! Šírka cca 3 cm, písmo najviac 8-9, dĺžka záleží len na vás. Tento typ sa hodí krásne presne do dlane. P.S. - Nezabudnite na dlhé rukávy Exclamation

POZOR!
Zákaz vstupu členom pedagogického zboru! A iným pracovníkom školstva.
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty20.03.08 22:00

SkreechTina: paradny typ....thanks Škola - typy, triky, návody 214863 Škola - typy, triky, návody 214863 Škola - typy, triky, návody 214863
ja ziadny nemam.....ale tak ja si vacsinou na pisomke tahaky davam medi nohy na stolicku a potom sa len pozriem dola chytim sa za hlavu akoze rozmyslam nieco si precitam potom ze akoze ma uz nieco napadlo a napisem...a tak.... lol! 703 703 703 Škola - typy, triky, návody 99937
Návrat hore Goto down
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty20.03.08 22:09

SkreechTina 704 704 skvely napad na topic...

noo akoze ja uz nechodim do skoly veeelmi davno,tie rocky su chvalabohu uz za mnou,ale este si nieco pamatam scratch teeda myslim,z tych trikov a nie ucivo Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 .. ja som mala vzdy take prezuvky,aby mali rovnu podrazku,no a samozrejme musela byt biela,takze tam som si napisala co sa dalo a na pisomke som si uz len vylozila nohu na druhu nohu a opisovala ako drak..hehe..vzivote mi na to nikto neprisiel....ale samozrejme som nezabudla hned po pisomke utekat na WC a v umyvadle to poriadne vydrhut,aby bola pripravena moja pomocka na dalsiu ulohu Škola - typy, triky, návody 99937
ale keby volaco....taaak ale z mojej hlavy to nemate jasneee?? Škola - typy, triky, návody 666500
ale nie..skuste to...odporucam..funguje to..prezila som na tom cele 4 roky na strednej,takze tazka pohoda Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty20.03.08 22:13

Ja sa nerátam, však? Len tam študujem, no naďalej praktizujem rôzne veci, tak ja vám sem prekopírujem ten návod na učenie v MHD.. Škola - typy, triky, návody 284389 a mám ešte jeden, tiež ťahák. Oni sa vždy robia, aby neboli vidieť, také maličké. Ja som si celé štyri roky robila ťaháky také veľké, že nikoho nikdy nenapadlo, že to ťahák je. Normálne som si vytrhla dvojstranu zo zo zošita a do vnútra napísala všetko potrebné. Profky okolo mňa chodili a žiadna mi nemohla dokázať, teda na pvý pohľad, že je to ťahák, pretože to jednoducho vyzeralo ako písomka. Navyše mám dlhé vlasy, no teraz už kratšie, takže som si ich rozpustila a nič nebolo vidno, len spolusediaca nadávala, že nemôže opisovať, pretože nič nevidí, ako by to potrebovala.. 703

Ako sa vyhnúť skúšaniu či písomke, na ktorú ste sa nestihli naučiť by Sarinka 702

Ako tak sledujem, tak si tu dievčence spravili tému ala spovednica - škola... Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 284389 no jo, treba sa vyrozprávať..ja mám jeden tip, alebo radšej skôr to nerobte, pretože neručím, či z toho nebudú prúsery...keď som mala na strednej veľa učenia a nestihla som sa všetko naučiť, poriešila som to po svojom... Škola - typy, triky, návody 284389 keď bol ten predmet, na ktorý som sa nestihla naučiť na prvej hodine a tak nejako som tušila, že by som aj mohla ísť odpovedať, naschvál som meškala, samozrejme, inak nesmiete meškať, aby to nevyzeralo nápadne...tak som o ôsmej ešte skočila do obchodu a pod...o štvrť na deväť som volala kamoške, či už je čistý vzduch, no a potom som sa pobrala do školy, samozrejme, som sa nikam neponáhľala, po ceste som zjedla, čo som si kúpila v obchode a vymyslela si, aká nehoda sa stala... Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 284389 Niekedy sa mi aj stalo, že som mala pôvodne naplánované meškať, ale naučila som sa to po ceste do školy v buse a električke.. Laughing zväčša sa mi toto stávalo s nemčinou, raz som jednu maturitnú otázku zvládla za 30 minút, pretože sme trčali ozaj v zápche a potom som si tú otázku aj vytiahla na mature.. Very Happy inak aj na matury som sa učila po ceste v buse a električke.. Laughing nerobte to, ak vám nevadí učiť sa aj po stojačky a stáť pritom na jednej nohe.. Škola - typy, triky, návody 284389
Toľko k tomu, ako na školu by Sarinka... Škola - typy, triky, návody 316745


Btw, tiež mám doma zopár razítok a dátumovač, takže nikdy nebol problém. K zubárovi som chodila častejšie ako na záchod... Škola - typy, triky, návody 284389 Škola - typy, triky, návody 316745 ale o tom nič neviete a keby niečo, nepoznáte ma... 703

Ako si vytlačiť/ vyrobiť vlastné razítko

No ja mám doma niekoľko razítko z oblasti, kde bývam, takže som si vždy vybrala nejakú dvojstránku z toho študentského preukazu, jemne nalepila na papier (najskôr si zistite, kam sa presne to razítko vytlačí) a vytlačila. Potom nafingovala hocijaký podpis a hodila dátum cez dátumovač... Škola - typy, triky, návody 284389

A photoshop náš každodenný, alebo ako si vytvoriť vlastné razítko..

kód:
http://www.inspired.sk/photoshop/peciatka/#more-428

Nech vám slúži, ja už to nepotrebujem...Škola - typy, triky, návody 198137
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty07.04.08 20:10

Tak trik s dlhými vlasmi Škola - typy, triky, návody 99937 njn, to si tiež pamätám, dosť mi pomohli, ale tak niekto, kto má vlasy po plecia si musí dať jedine potom príčesok...
Ja si ešte pamätám, že bola bitka o rohy a kúty, proste, ten kto si tam stihol obsadiť fleka, mal všetko vychytané Škola - typy, triky, návody 284389

Mám ešte jeden trik na ťahák, síce nie môj, ale no....
Kedysi vyrábali a myslím, že ešte doteraz sa nájdu večné perá s priehľadným "stredom". Ten, kto sa vyzná vo svojom malom písme, tak do vnútra si nasadí ťaháčik a už len veselo píše...len neradím mať také pero pred profákom Škola - typy, triky, návody 868694
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty07.04.08 20:20

ja mam zas tiez taku malu finticku 703 703

poznate tie privesky, co sa pouzivaju na uchytenie listkov na lyzovani?
no presne tento nenapadny predmet si nalepim na predlaktie, pripevnim tahaciky, kludne ich moze byt aj viac, ale nie vacsie ako 3x5 Škola - typy, triky, návody 284389 este ich prelepim paskou aby sa ani nahodou nezmazali Škola - typy, triky, návody 284389 Škola - typy, triky, návody 284389 a samozrejme dlhy rukav s volnymi koncami je nutny Škola - typy, triky, návody 932600 a este na priestorm kde sa dve umele hmoty po pusteni gumicky dotykaju odporucam pripevnit kusocek vaty alebo servitky, nech nikto nepocuje cvakanie.

a potom sa uz len tvarit, ze nieco hladam, alebo si kryjem rukou pisomku od spoluziacky a vytahujem tahak. ak ide nahodou niekto okolo, staci jemne pustenie isteho predmetu Škola - typy, triky, návody 284389 Škola - typy, triky, návody 284389 Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 284389 este mi nato nikto neprisiel, aspon v zime nie Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty07.04.08 20:22

teda, tak takovou možnost taháku slyším prvně....panejo- INSPIRACE Škola - typy, triky, návody 284389 Škola - typy, triky, návody 284389 Škola - typy, triky, návody 284389
Návrat hore Goto down
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty07.04.08 20:29

bookika: Neskutočné Exclamation Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 Ty bláho, tak toto je fakt super trik Škola - typy, triky, návody 99937
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty07.04.08 21:10

dakujem Škola - typy, triky, návody 214863 Škola - typy, triky, návody 214863 genialita sa nezaprie Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 284389
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty07.04.08 21:31

citácia :
genialita sa nezaprie


bookika ty si teda ciiislo Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 ja z teba nemozem Škola - typy, triky, návody 99937 paani normalne po precitani tvojho prispevku o tahaku lutujem,ze uz nechodim do skoly,lebo by som mala nutkanie to hned vyskusat Škola - typy, triky, návody 284389
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty07.04.08 21:47

co ti v tom brani? Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 316745 ved tahak mozes vyskusat vsade Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 mozno ho odporucit mladsim surodencom a tak.... aj ked ja si to svoje male tajomstvo dobre strazim Škola - typy, triky, návody 284389
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
LenkaX22
Winchester
Winchester
LenkaX22


Počet príspevkov : 1639
Age : 39
Bydlisko : Sereď
Nálada : look at me.... i´m happy :D
Registration date : 03.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty07.04.08 21:50

no v robote mi bude nanic Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 .. neboooj ja to poviem len mojmu bratovi,on tiez chodi rad lyzovat,takze take vecicky,co potrebuje, urcite niekde ma... Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 a bude cely happy,ze ma zasa nieco nove
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty08.04.08 19:57

no ja som kedysi tahak ukryval v peracniku, v rukave(ach, kto este nikdy nevytiahol eso z rukavu? :-D ), dokonca v zadnom vrecku a odtial som ho aj vytahoval...mal som spoluziaka ktory v pripade nudze tahak zjedol, vseobecne zname je tvarit sa ze sa skrabete na krku a tahak si odlozite pod mikinu. dalej moj kamos si pisal pekne velke tahaky, normalnym pismom, rozmery zhruba A6 az A5, a prilepil si ich na vnutornu stranu mikiny, v pripade potreby len otocil , precital a pisal dalej. alebo si ho este nalepil na stehna, zobral kratasy a len trosku povytiahol v pripade potreby. ja momentalne ficim na 2megapixelovom fotaku co mam v mobile. pred pisomkou si pofotim zosit a na pisomke mobil v poho na lavici. 703 703 lol!
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty08.04.08 21:13

tak to poznam tiez Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 keby nieco, tak len kontolujem cas ze? Škola - typy, triky, návody 284389 niekedy mam tak priamo ako pozadie na mobile. uzitocne su to vecicky Škola - typy, triky, návody 284389 Škola - typy, triky, návody 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty08.04.08 22:22

Tie veci s mobilom som nikdy nevedela praktizovať, tak nejako som sa vždy bála, že je to moc okaté, preto radšej dvojstránka papiera... Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty09.04.08 21:49

ani ja moc ten mobil nepreferujem bo pforacky su na nasej skole na mobil haklive....radsej nejaky mali tahacik....ale bo tak ze na nejaky hrubsi papier si napises tahak co ja viem na vykres das od spodu lavice pripinacku a tahak tam pripnes a potom uz len otocis precitas a zase zasunies..... 703 703 703 Škola - typy, triky, návody 99937
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty09.04.08 21:51

souhlasím.....u nás, jak učitelé vidí mobil na lavici, hned rostě podezření.....to neprochází...jsou moc všímavý Rolling Eyes

ale někdy u nás funguje obyčejná tužka a lavice..... a nidko si ničeho nevšimne.... jen mít čas to na tu lavici všechno napsat Very Happy
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty09.04.08 21:53

no aj to je dobre...alebo my sme mavali aj na laviciach obrusy a ja som ho mala zvycajne pocmarany tak tam si profak tazko vsimol nejaky tahak alebo chalani, ti co sedeli pri stenach tak si pisali na steny sa len pozreli a uz ich to hned "napadlo" Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty09.04.08 22:16

Samabel, tak to si to s tou ceruzkou a lavicou vystihla, horšie to ale bolo, keď už to nešlo potom ani poriadne vygumovať, tak sme potom museli pero tasiť a o chvíľku nebolo kam písať a keby tam aj profky chceli hľadať ťahák, nemali šancu.. Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty10.04.08 0:30

Já moc taháky nepoužívam, ale když je potřeba, tak vezmu svojí mp3 a všechno si to tam pěkně namluvim. Pak stačí zakrýt sluchátka pod tričkem a rozpustit si vlasy...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty10.04.08 0:47

Anwiel Páni to vážne?To som ešťe neskúšala ale inak celkom dobrý nápad Škola - typy, triky, návody 312566 ..Môj brácho sa nahrával najviac do PC ale to si iba púštal ked za nim sedel a dačo robil tak sa počuval sa mu lepšie učilo..Ale tú tvoju radu vyskúšam lol!

My sme si vždy ťahák napísali na lavicu,na ruky,alebo na stoličky pred nami,nejak viac nás nenapadlo lol!
A ked tak tak už len otvorené zošity v lavici,ale to preferovali skôr tí čo sedávali dakde v zabdu či na boku.
A šťe asi klasika našepkávanie..Ale niekedy ked sa druhá strana"tvári",že nepočuje to moc človeku nepomôže Škola - typy, triky, návody 132752
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty10.04.08 8:32

to s mp3kou poznam Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 284389 raz som pisala test na biologickej olympiade a ono sa mi to stale prehravalo dookola, cele osnovy. a pritom vsetci z dozoru videli ze mam sluchadka Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 316745 ked sa niekto blizil, tak som len prepla na poriadne hlasnu muziku aby nebolo podozrenie Škola - typy, triky, návody 284389 Škola - typy, triky, návody 284389

a nikto ma ani len neupozornil Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 316745 Škola - typy, triky, návody 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty10.04.08 11:05

Já to taky tak dělam, když chce někdo vědět, co posloucham, tak zmáčknu další skladbu a začne mi tam hrát AC/DC a prof. vždycky jenom řekne, že mam hroznej vkus a nic víc. lol!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty10.04.08 11:53

zevraj hroznej vkus Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 nahodou je to to najlepsie Škola - typy, triky, návody 325299 Škola - typy, triky, návody 325299 sice uz aj ja som bola parkrat poziadana, aby som to nepocuvala ci stisila aby som nerusila spoluziakov Škola - typy, triky, návody 99937 Škola - typy, triky, návody 99937 a mne tam vyhraval three days grace Škola - typy, triky, návody 99937
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty10.04.08 18:35

hrozný vkus affraid ...teda, to by mě zajímalo, co poslochá ta učitelka....jinak..s těma sluchátkama to není od věci Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Škola - typy, triky, návody Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody Empty

Návrat hore Goto down
 
Škola - typy, triky, návody
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic-
Prejdi na: