Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Škola - typy, triky, návody

Goto down 
+12
CrazyD
evetka
Kaja
keksiiq
Anwiel
sisel
Samabel
bookika
Sarinka
LenkaX22
Weronička
SkreechTina
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty10.04.08 19:55

Netušim, co poslouchá, ale rači to nechci vědět. Ale mohla bych tam dát i něco mnohem "horšího", ráda si totiž poslechnu i tvrdej metal.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: .............   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty10.04.08 21:34

To by ťa skôr mala pochváliť že počúvaš veľmi dobru muziku teda aj

strašiu muziku nie tie novodobé tu-tuc čo tie učitelky vlastne počúvaju?Asi

ticho scratch
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty10.04.08 23:12

No, tý učitelce je asi tak 22, je celkem v pohodě, ale rozhodně se neschodnem na muzice. Pak je tu ještě jedna, která mluvila o tom co posloucham, ale tý je naopak něco okolo 70...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: ..............   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty11.04.08 0:28

Tak ta prvá počuva Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 99937 tuc -tuc tuc alebo hip-hop a ta druhá ta si rada

vypočuje Mozarta alebo ľudovky.Ja len žartujem nemusí to byť tak.Nemám rada ked niekto kritizuje druhých za to čo počúvaju mala by si riešiť komplexy učitelka niejako inak nie vyvyšovaním sa nad žiakmi a teda hlavne nad tebou ,tým že máš vraj čo nie je pravda hrozný vkus.´Zbožňujem´ takéto ubohe ženské.Nech sa staraju do seba. To je normálne,že Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 71174
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty11.04.08 8:10

s mp3kou som to skusal, dokonca mam niekde odkaz, kde si nieco napisete, a ono vam to ulozi ako nahovorenu mp3. raz som to skusil, ale potom sa mi pokazil moj player a uz som viackrat nepouzil, dostal som sa k inym metodam.
a s fotkami v mobile- to je ine ked mate 2megapixlovy fotak a mozete si fotky priblizovat, ja si tak odfotim celu stranu a potom uz len priblizim na to co potrebujem
Návrat hore Goto down
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty12.05.08 19:22

tyyyjo vědět tak o tomhle topicu dřív, než dva týdny před koncem školy... Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 99937 musím uznat, že některé taháky jsou fakt dost namakané, že si s tím ale někdo dal práci to vymyslet Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 214863 to já jsem si psala tahák tužkou a menším písmem na bílý lepící papír a ten jsem přilepila na bílou prupisku a to jsem ještě pro jistotu přelepila izolepou, aby to drželo a nikdy mi na to nikdo nepřišel Laughing a druhý tahák byl podobný. měla jsem takové oblíbené pravítko Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 261136 protože z jedné strany bylo barevné a z druhé se na něj nalepil podobný taháček, jako na tu prupisku. a pak jsem podtrhovala kdejaké slovo Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 99937 ale na vás s mp3 rozhodně nemám
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty12.05.08 19:56

ono sa to zda, ale tie napady pridu akosi same. ved ja som len dostal novy mobil do ruky, prisiel na druhy den do skoly, dozvedel sa ze ma byt pisomka, a v tom okamihu mi skrsol napad si to nafotit
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty12.05.08 20:32

o niektorych tahakoch som ani nevedela....ale o niektorych ano....a musim povedat cest tomu kto ich vymyslel... Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 103511 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 103511 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 103511 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 103511 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 103511 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 103511
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty12.05.08 23:09

škola život naučí.. Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty12.05.08 23:17

já sem na tu mp3 přišla úplnou náhodou, když sem nahrávala vypravování jednoho kluka a pak sem si prostě řekla, že by se tohle dalo dobře využít i ve škole.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
FeeBee
Nevinná obeť
Nevinná obeť
FeeBee


Počet príspevkov : 30
Registration date : 25.05.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty27.05.08 12:05

tak s tou mp3 je to hustýýý...koukám, že s lepením taháků na zadní stranu neprůhlednýho pravítka jsem 100 let za opicema lol! lol! lol!
škoda, že na vejšce můžu na taháky zapomenout Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty28.05.08 20:31

no jo ťaháky, no... tak sa musím priznať, že na základke som sa poctivo učila a aj na strednej. síce tam sa sem-tam vyskytol nejaký ťaháčik napísaný na počmáranej lavici 601
a teraz na vysokej???? cha!! zmenila som prístup - MF (v preklade: mám f p..i - nepýtajte sa ako to vzniklo) a je mi fajn... nemá zmysel sa rozčuľovať nad tým vzdelávacím systémom, čo tam vládne, tak na to celé kašlem... a že by sa nedalo odpisovať z ťahákov na výške????? ale dá sa, dá!!! moja skúsenosť: latinčinu som takmer celú - asi tak 90% - opísala z ťaháku... aj dva ďalšie testy boli ťahákom checknuté... lol! lol!
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty28.05.08 20:49

Čo by sa nedalo, všetko sa dá, len treba chcieť, že Nikita.. Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 284389 Laughing alebo sa ešte prípadne testy objavia o pár dní skôr a záhadne kolujú po škole a niekedy sú aj správne...tie testy, nie tie odpovede, čo sú na nich už zakrúžkované ako správne.. Laughing Laughing A inak nie si jediná, kto ma silno f p..i...ale ja už o strednej.. Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 316745 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 316745
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty28.05.08 22:26

no tak u nás ešte takto testy nekolujú, len z tej latiny to bolo tak, že dal skoro tie isté otázky ako na predošlom termíne, len tam zmenil detaily a tak. no a potom mal na dozore lepšiu robotu ako nás kontrolovať či opisujeme a opravoval už odovzdané testy, tak som veselo škúlila na ten miniatúrny kúsoček pod lavicou
a druhá profka dala na opravný test (to bohužiaľ nebola skúška do indexu, len na pripustila k ústnej) veeeľmi podobné, až by som povedala rovnaké otázky ako na normálnom a z FX bolo zrazu B... no len škoda že to bol len test nie skúška... ale tak čo MF... Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 49896
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty28.05.08 22:57

No to nešťastné FX nikdy nepoteší, kor keď sa ho nie a nie zbaviť a drží sa ako kliešť... Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
nikita
Crossroads demon
Crossroads demon
nikita


Počet príspevkov : 313
Age : 38
Bydlisko : za zrkadlom
Nálada : need more coffee!!!
Registration date : 08.03.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty28.05.08 23:16

weru weru FX nie je dobrý vitamín Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 99937 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 99937 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 99937 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 99937
a teda hlavne z povinného a úplne debilného predmetu, keď ti výsledky zahlási profák deň pred cestou do zahraničia a opravák nie je možný -> musíš prenášať... to vie pozdvihnúť náladu...
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty28.05.08 23:53

Ber to tak, že ten predmet tak miluješ, že si ho proste musíš vziať aj do ďalšieho ročníka.. Laughing Laughing Laughing Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 284389
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty19.01.09 20:32

Namňa nemáte. Ja sedím pred katedrou. (Raz som bol zlí a teraz to už ťahám tretí rok) Keď triednej preskočí a dá písomku tak zvyčajne používa učebnice. No po dlhých rokoch praxe Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 99937 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 99937 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 99937 som sa naučil čítať aj otočené písmo alebo čítať naspäť. No tak to je môj ´tajný´ ťahák. Keďže sa učka zobera dozadu tak nemám žiaden problém aby som niečo našiel. Ke´D potrebujem inú stranu tak si pretočím. Samozrejme takto radím skoro celej triede. Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 103511 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 103511 Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 103511
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty19.01.09 22:12

no ja používam klasicky ťaháky pod lavicou alebo nafotené veci v mobile Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 934194 mobil oveľa častejšie 603
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Škola - typy, triky, návody   Škola - typy, triky, návody - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Škola - typy, triky, návody
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic-
Prejdi na: