Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?

Goto down 
+29
Anwiel
bareness
janicag
sonca12
dzajnisko
calla
Kaja
SkreechTina
Kristine
Madlen
Zizi
nikita
bookika
sisel
keksiiq
aryana7
funny
ivan2321
LenkaX22
Silvia
Samabel
Katka
Chrystelle
Night Angel
Kika
zoehart
dion-fortune
janka410
Sarinka
33 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
sonca12
Žltočočko
Žltočočko
sonca12


Počet príspevkov : 792
Age : 31
Bydlisko : Kúty
Nálada : BLEEEEEE nemam rada zimuu
Registration date : 10.05.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty13.07.08 20:04

no ja som sa rozhodla ze proste nechcem prespat cele prazdniny ako pomynule roky ked som stavala okolo tej 13 hod...tak tento rok cez tyzden vstavam o 11 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 316745 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 316745 ...aa k tomu kolko casu ste u PC...nom tak ja asi od pol 12 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 316745 do pol 4 boo to pride otec aa nechce sa mi ho pocuuvat.... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 316745 ked tam skocim aj cez den len pozriet aa potom az vecer po 22 hod..ale tak teraz bol prec tak som tu bola skoro staale ...teda ak som nebola prec....
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty29.07.08 18:42

No, tak včera a dneska je to se no katastrofa, protože jsem se rozhodla dohnat ty vaše příspěvky, co nejrychleji, ať to mám za sebou, takže tady sedím vážně, jak kdybych měla na zadku lepidlo a byla přivázaná k židli okovy Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 316745 a hlavně, ségra je u babičky, takže jí sem ani nemusím pouštět
... ale normálně---přes prázky vstávám tak na 10 ... dýl ne, to nechci.
pak se napapkám, vběhnu na comp, když to jde... pak někde poletuju a dělám, co musím... občas když je šance, tak zaběhnu sem...no a pak nastoupí večer a to jsou moje hodinky. Twisted Evil Laughing

no a teď jdu s pejsky na procházku, aby se neřeklo, že si jich nevšímám. lol!
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty23.08.08 16:07

V poslednej dobe je to so mnou hroza... Rolling Eyes Laughing Idem spať okolo tretej a zobudzam sa o 12-tej Laughing Ja som taka nocna sova Very Happy
Dobieham stratene roky na strednej ked som nevedela ako sa PC zapina a co je internet.. Laughing Druha puberta fakt - ked nesurfujem, tak robim nieco v byte ale comp mi pekne nieco stahuje alebo uploaduje, chavala bohu ze sestra je uz tri roky vydata a byva inde, inak neviem Laughing Takze compik moj milovany, si len pre mna 702 Laughing
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 3:25

Ja akurát neviem spať (ráno v stávam o 7mej, čo už!) takže som si zapla notebook. A nuda. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 44266
Ja ani neviem koľko času trávim pri Kompe. Fakt, nejak to nesledujem. Ale viem byť pri ňom až nenormálne dlho. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 198137

Pamätám sa keď som ešte chodila na strednú na IVT-čku som nikdy nič nevedela . Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 44266 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 11674 Vtedy som ešte ani nevedela, čo je to vlastne PC :shame: a ani ma to nejak obzvlášť netrápilo, radšej som sa bláznila na intráku. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 325299
Keď som vychodila strednú otec kúpil prvýkrát komp, bol celý nadšený, že konečne žijeme s dobou Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 170639 , ale mňa to vôbec nezaujímalo, radšej som behala po vonku. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 198137
Ked som bola ale chorá, sadla som si za PC a zistila som, že to je dobrá vecička na zabíjanie nudných dní. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 284389 Odvtedy sme sa hádavali s otcom, lebo sme sa nikdy nevedeli dohodnúť, kto kedy bude na kompe. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 873139 Dokázala som sedieť nenormálne dlho pri PC.Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 71174 ..A ráno som vstala a prvé čo bolo zapla som komp. 601
Nikomu nezávidím, keď má len jedno PC a musíte sa oň deliť... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 812801

Teraz je to už iné než vtedy, lebo mám vlastný notebook a žijem sama. Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 198137 Keď mám čas dokážem byť pri notebooku celý deň , aj celú noc. :alien: A potom dospávam, horšie je to, ak musím ráno vstávať Sleep (ako aj dnes napr.Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 11674 ) , celý deň som oťapená a chce sa mi spať Suspect ,ale zaujímavé, že už večer som zas ako sova ...:alien:...
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 21:43

bareness... lol! tak to pozerám, že sme na tom úplne, ale úplne rovnako, ešte aj moja kamoška je taká, obe sme museli dnes vstať okolo štvrtej a ja ešte o polnoci hore a ona o jednej... Laughing Laughing a tiež sa mi stáva, že večer ožijem a nie a nie zaspať, ale zasa som čítala, že monitor pc vylučuje niečo, čo bráni, aby sa človeku chcelo spať..proste tak nevníma únavu, možno to je aj tým.. confused Laughing
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 21:53

a ja som čítala, že spôsobuje nádory, takže už mám jasný spôsob smrti Rolling Eyes

ale tak ja som fakt nenormálne veľa pri pc, on mi beží nonstop a ja som tu furt pokiaľ nespím, akože jem pred pc, učím sa pri pc, všetko robím s pc Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 21:57

to fakt? Very Happy
No možno na tom niečo je, ale ja aj keď zívam pri Kompe, nejdem spať Very Happy Ešte si zahrám nejakú hru a potom ešte kuknem do fóra potom zistim, že už je ráno a mne sa neoplatí si isť ani ľahnúť lol!

dion nestraš Shocked ja už viem načo umriem Rolling Eyes Ty koxo idem si už lahnúť Very Happy
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 21:59

Presne, tak, načo ísť spať, keď človek o chvíľku vstáva... lol! to radšej treba "využiť"... Laughing Laughing
Dion, samotný pc vylučuje toľko nezdravých vecí, že až..takže no, ehm, neviem veru... affraid
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 22:00

To já sem taky furt u počítače, třeba když něco dělam, píšu, tak si sednu před PC, pustim SN a sem tam se zakoukam do děje, takže stejně nakonec neudělam nic. A pak sem taky furt tady na fóru, furt čekam na nový příspěvky!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 22:06

No tak baby ako je to s tým nádorom?? Shocked Ja som počula, že to spôsobujú mobily a nie PC...či aj PC? Rolling Eyes Fakt si asi idem dnes skôr ľahnúť ... ale pc je ako droga Twisted Evil
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 22:13

no ja som čítala, že aj pc má žiarenie, takže.... ach jaj Rolling Eyes Rolling Eyes ale tak možno budeme mať šťastie a prežijeme aspoň do 50 603
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 22:15

No, když sem přestala kouřit, tak si musim najít nějakej novej důvod, proč umřít na rakovinu.... Very Happy Very Happy Mě tohle vážně nijak nestraší. Wink Wink
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 22:17

zatiaľ ani mňa veľa nie, ale myslím, že ma to bude o niekoľko rokov. ešte tento rok pobudnem pred pc, ale na výške sa to už fakt idem snažiť obmedziť, lebo 5 hodín denne-budiš, ale keď ste tu 12 hodín denne, tak už potom niečo nie je v poriadku..
Návrat hore Goto down
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 22:25

Mne jedno ako umriem, len nech mi mozog ostane v poriadku Very Happy Viem čo to je ked ma niekto nádor na mozgu zabúda proste hrôza je to horšie ako Alzheimerova choroba Rolling Eyes
No počítam s tym, že od januara budem aj ja menej pri PC Laughing
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 22:26

No, tak to já u něj zase tak moc nejsem... teda, teď jak sem byla nemocná a šíleně sem se nudila, tak sem tu byla hodně, ale za normální den, když chodim do školy, tak sem u pc tak přibližně těch 5 hodin...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty01.10.08 22:45

Ono vraj z pc vychádzajú nejaké škodlivé látky, takže je jedno, čo pri ňom ste, ale si to zoberte, čo teraz neničí zdravie?
Keď už sa o tom bavíme, otec mojej kamošky zomrel cez víkend na nádor na mozgu a vraj je to také hrozné, potom si už nikoho nepamätal..a to nefajčil, nepil, nič...teraz to už je jedno...a zanechal za sebou tri dcéry, 20 a 18 a jedna 3 roky..
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty03.10.08 3:18

Tak to je Sarinka naozaj smutné :cry:

Ja akurát vstávam, ešte straším v pyžame a prvé čo som spravila, je zapla notebook lol!
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty03.10.08 20:13

Já se bez pc obejdu, když není zbytí, ale lepší je mít ho při ruce Laughing
A ta škodlivost... právě, co vlastně škodlivé není... když omezíš jednu věc, najde se další. Rolling Eyes
Deset let baštíš bez výčitek nějakou laskominu a pak někde zjistí, že v tom je tohle a tohle škodlivé, pak ti doporučí, abys místo toho jedla to a tohle a za dalších pět let zjistí, že v tom jsou zase jiné škodlivé látky... no vážně, to by se člověk z toho zbláznil...
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty03.10.08 20:23

no ja vstavam bud o 7:15(to je v pondelok a utorok)alebo o 5:50(to je od stredy do piatku) a je to koli skole..lebo mavam nulte hodky...za pc ani neviem kolko travim casu..zalezi to aj od toho o aku cinnost sa jedna...obcas len tak surfujem...a pozeram serialy...ale hladam si aj nejake veci potrebne do skoly...takze presne to neviem urcit, ale asi take 2 hodinky...
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty03.10.08 21:43

hmm no ja som si povedala, že žijeme len raz a nikdy nevieš, či ťa zajtra nezrazí autobus... preto žijem pre moment, pre dnešok a dnes ma baví byť za pc, ak ma to o 10 rokov zabije, tak nech...ale aspoň som žila život, aký som chcela 603

CrazyD: no ty si dobrá, že 2 hodiny, tuším jediný nezávislak tu Laughing
Návrat hore Goto down
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty04.10.08 11:29

heh dakujem.... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 99937 ...si ma potesila...
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty04.10.08 14:10

Tak to si vystihla, dion..presne.... Wink človek by mal robiť, čo ho baví a čo chce, my sedíme za pc, niekto iný fajčí, pije a ja neviem čo...teraz sa proste nedá žiť zdravo, akokoľvek sa snažíš...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty04.10.08 14:19

sarinka: nahodou nemas pravdu confused ja si totiz vsetky hodiny odsedene za pc poctivo vynahradzam sportom Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 99937 trikrat tyzdenne 1000ka na telesnej a hned mam vynahradeny pohyb za cely tyzden Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 284389 plus volejbal Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 316745 len neviem co na to moje oci Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 188411 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 188411
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty04.10.08 14:26

To já si to taky snažim vynahrazovat, doma si před spanim poctivě dělam 200 sed-lehů a taky chodim ke kámošovi, co má svojí posilovnu a tělocvičnu, tam se taky dostatečně vyřádim... Ale pořád se mi to zdá málo, potřebovala bych mít mnohem víc času.... confused
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty04.10.08 14:43

a cim asi travis ten zvyssny cas ked nemas cas na posilovanie? Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 99937 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 99937 tym cim si myslim alebo sa mylim? Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 99937
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Sponsored content





Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?
Návrat hore 
Strana 5 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: