Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?

Goto down 
+29
Anwiel
bareness
janicag
sonca12
dzajnisko
calla
Kaja
SkreechTina
Kristine
Madlen
Zizi
nikita
bookika
sisel
keksiiq
aryana7
funny
ivan2321
LenkaX22
Silvia
Samabel
Katka
Chrystelle
Night Angel
Kika
zoehart
dion-fortune
janka410
Sarinka
33 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty04.10.08 14:47

heh no a ja šport sa nemáme radi, takže u mňa vedie len to sedenie za compom, ale aspoň sa snažím veľa spať cez deň, aby si oči oddýchli od obrazovky a stále si na nejakú pol hodinky alebo tak ľahnem a len počúvam hudbu, ale snívam aj keď nespím a proste len tak nechám moje úbohé očka odpočinúť si.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty04.10.08 14:53

bookika: tak jestli myslíš na sezení u pc, tak to je jasný, přece nebudu omezovat vaší společnost kvůli něčemu jinýmu!!!! Evil or Very Mad Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 99937 Kdybych měla tu posilovnu doma, tak bych tam byla často, ale takhle to šíleně záleží na tom, kdy má čas on.... Ale u pc stejně bejt musim, protože si musim pěkně udělat maturitní otázky, vytisknout... mam to odevzdat v pondělí, tak myslim, že se od sud ani nehnu!!!!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty04.10.08 15:23

Juuuj, tak šport, to nie veru nie, mne stačia vychádzky so psom, prípadne behy na bus/vlak...čo ma aj tak vždy pichá v boku... lol! ale v poslednej dobe ma akosi začal pobolievať chrbát, asi by som mala aspoň akože doma nejaké "cviky" robiť...bo budem hrbatá.... Very Happy
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty04.10.08 16:08

ja za compom sedí asi také 2 hodiny denne + v niečo v skole... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 568939 Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 316745 ale keby som bola jedináčikom tak ma odtialto nikto nedostane... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 316745 noo ja a šport sme kamaráti...ale iba ak s loptou...taká gymnastika je môj večný nepriateľ... Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 487389
Návrat hore Goto down
bareness
Pocestný duch
Pocestný duch
bareness


Počet príspevkov : 89
Age : 44
Nálada : dobrá
Registration date : 02.08.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty04.10.08 18:36

Ja rada cvičím Wink Ja cvičím každý deň. A ked mám viac času zájdem do posilovne, ale ja radšej doma cvičím. Všimla som si, že keď človek cvičí každý deň sa cíti lepšie. bounce Ja mňa tiež pobolieval chrbát, lebo veľa sedím pri pc, či pri práci a to cvičenie ozaj pomáha.Smile
Ja cvičím pri hudbe a je to super, lebo ja všetko robím pri hudbe lol! Cvičím , upratujem, kúpem..proste vždy mi hrá nejaká hudba lol!
Návrat hore Goto down
http://martin-pyco-rausch-fans.sk
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty27.11.08 21:37

Nóó tak ja dosť času strávim na PC heh Laughing niekedy keď nejdem vonku a tak strávim aj 9 hodín čo už mama na mna zúri......ale keď sa musím učiť alebo niekde idem som na PC sotva 2 hodinky.....a tak to mne sa dosť často mení....
Vsávam o 07:00-07:10 niečo medzi tým Laughing a škola mi začína o 7:45 heh ledva ledva stíham 603 keď ja som ráno spachtoš a večer nemožem zaspať Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty28.11.08 21:25

ráno cvičiť to nieeeeee, Shocked Shocked ja vstávam o 5 35 presne, letím na bus, potom šlapem asi dva kilometre do práce, brrrrrrrrrr Evil or Very Mad Evil or Very Mad to je cvičenia až až
a pred PC, trávim všetok čas v práci to je skoro osem hodín a potom nejaké štyri doma takže doňho čumím affraid affraid dvanásť hodín affraid affraid strašné, potom ma bolí tiež chrbát aj oči Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 555452 ale čo mám robiť pracovať sa musí Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 733500 Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Natryx
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Natryx


Počet príspevkov : 9
Age : 31
Bydlisko : ZV
Nálada : vzdy paradna ;)
Registration date : 16.10.2010

Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty16.10.10 21:06

Hm, lepsia otazka resp. nazov topicu by bol "Kedy vstávate a koľko času netrávite za PC?" teda aspon co sa mna tyka.
Vsatavm rano medzi 06:00-06:45.. teda ked vstavam, lebo su aj dni ked nevstavam...(to je tak, ked si niekto potiahne 24ku). Za PC sedim dokonca aj rano a pomedzi to lietam po byte a chystam sa do skoly(mam ju az od 08:00), to si rano akurat tak s kamosom ponadavame, ze ako v haji to bude zase den(na com sa celkom bavim) a pomedzi to si precitam nejake novinky a fora a tak(a potom... necakane... nestiham). A aj v skole sedim za PC, kazdy utorok, stredu a piatok mam dvojhodinovku informi, ale to programujeme vacsinou, takze nemam vtedy vela casu na zabavu resp. citanie niecoho. A aj ked pridom zo skoly, tak sedim za PC... bud kvoli tomu, ze musim robit do skoly nieco (referat, programy a pod.) alebo tu sedim kvoli tomu, ze nemam co na praci Wink
Sice sa zda, ze som tu stale...ale nieje to celkom pravda, celkom casto chodime aj von zakopat si (rekreacne) a aj ked ma niekam zavolaju tak idem... ak nemam na praci nieco naozaj dolezite.
Hadam som to vystihol spravne... niesom(nemal by som byt) ziadny maniak a podobne... teda som urcite trosku zavisli na nete, ale prezijem aj bez toho Wink
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?   Kedy vstávate a koľko času trávite za PC? - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kedy vstávate a koľko času trávite za PC?
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Spovednica-
Prejdi na: