Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch

Goto down 
+4
Lola
Weronička
janka410
Zizi
8 posters
AutorSpráva
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty13.04.08 13:49

Tak ma napadlo, že by sa sem hodila téma, v ktorej by vždy niekto napísal, v akom aktuálnom čísle akého časopisu môžeme nájsť nejaké články alebo postery týchto dvoch fešákov.

Ak budete mať niekto aktuálne informácie, tak ich sem jednoducho napíšte a my ostatní si aspoň nebudeme musieť búchať hlavu o stenu, keď zistíme, že napr. pred pol rokom bol v nejakom časopise poster a nám na stene nevisí. Smile Wink
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty22.08.08 21:15

Takže fanúšičky Jareda POZOR - Dnes som išla okolo novinového stánku a hneď mi padli oči na časopis DÍVKA v ktorom by sa podľa obálky mal nachádzať plagát Jareda - veľkosť netuším. Ešte som si to nekúpila.

PS: celé leto bojujem za plagát Jensena a oni ma takto oblafnú Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch 579569 No ale nevadí Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch 284389
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty22.08.08 21:27

affraid affraid affraid to jako myslíš vážně? A jaké číslo to je a myslíš,že to bude i u nác v ČR? Nebo to bude jen v tom, co vychází u vás Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch 71416 Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch 568939
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty22.08.08 21:39

DÍVKA je česká, k nám sa dováža od vás ale aké číslo to je netuším ale nejaká mala vyjsť 19. 08. takže to bude ona
Takýto má obal:
Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch D0809hi5.th

Mám radosť, že vďaka mne ho neprešvihnete 603


Doplňuji svůj scan Posteru z tohoto časopisu. Wink Chrystelle
Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Th_57093_Jared-poster_D26vka_122_1039lo
Návrat hore Goto down
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty21.02.09 17:57

V novom IN-ku je Jensen. affraid ..tak vam sem hodim obrazok lenze je to fotene fotakom tak je to zla kvalita nemam to kde oscanovat.... 603

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Dsc00089.th
Návrat hore Goto down
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty30.09.09 19:33

V novém čísle TV Maxu (je to č.20/09) je fotka a krátkej článek o Jensenovi Wink tady jsem vám to nascenovala 702
Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Th_31903_Jensen_123_245lo
Návrat hore Goto down
Lola
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Lola


Počet príspevkov : 5
Registration date : 06.10.2010

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty18.10.10 19:26

Tak jsem brouzdala fórem a narazila na tohle téma. Pokud to ještě někdo nevíte od čtvrtka je v prodeji Bravo s plakátem Supernaturalu - formátem A4 se sice moc nepředali, ale alespoň něco Smile
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty22.10.10 15:04

aj by som plagátik chcela, ale asi by som sa v mojom veku hanbila vypýtať si v stánku bravo 706
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
Lola
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Lola


Počet príspevkov : 5
Registration date : 06.10.2010

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty24.10.10 20:35

Jo no taky jsem si připadala trochu trapně, když jsem si ten časopis kupovala, už jsem z takovýhle časopisů dávno vyrostla.. ale tak co bych pro ty kluky na mé stěně neudělala :-D
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty27.10.10 22:43

Oplatilo sa? 603 Som s tou myšlienkou tiež tak trochu laškovala.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty27.10.10 23:05

za mnou pred pár dňami prišla ségra, že aha čo bolo v časáku a plagát bračekov Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch 99937 ja keď som sa dozvedela, že je plagát v Brave, tak som sa tak na chvíľku zamyslela, či si to kúpim a potom som si povedala, že nah, však na čo? a ešte v ten istý deň dojde segra s tým časákom... to bola fakt fest náhoda Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch 99937 som sa pekne zasmiala. mať mladšie sestry sa občas vypláca Laughing
Návrat hore Goto down
mummy
Diabolský admin
Diabolský admin
mummy


Počet príspevkov : 525
Age : 35
Registration date : 15.02.2009

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty02.11.10 15:31

inak, aký obrázok je na tom plagáte?
Návrat hore Goto down
http://forgotten.delicate-flower.com
Lola
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Lola


Počet príspevkov : 5
Registration date : 06.10.2010

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty12.12.10 23:00

Koukám, že jsem zapomněla odepsat.. Tak tady ta fotka je :-)
Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Spny.th
Návrat hore Goto down
JMMM
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
JMMM


Počet príspevkov : 208
Age : 36
Bydlisko : Slovensko, Zem, Slnečná sústava, Mliečna cesta, Vesmír: Svet, kde nadprirodzeno má svoje čaro
Nálada : daždivá
Registration date : 21.11.2009

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty13.12.10 19:46

Sakra, mala som si to Bravo kúpiť a pretrpieť tú minútu hanby Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch 934194
Návrat hore Goto down
FooFighterkaSN
Crossroads demon
Crossroads demon
FooFighterkaSN


Počet príspevkov : 314
Age : 31
Registration date : 11.05.2010

Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty17.04.11 18:52

nenapadne( a aj ked neskoro ) pridavam ze sa objavil clanocek s JAREDOM v IN.ku
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty
OdoslaťPredmet: Re: Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch   Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch Empty

Návrat hore Goto down
 
Jensen a Jared v SK alebo CZ časopisoch
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» One Day with Jared and Jensen
» JARED - archiv 2
» JARED

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci-
Prejdi na: