Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Proč zrovna Supernatural?

Goto down 
+26
Ewis
Lirael
Dzowika4
calla
Pa001
FeeBee
333
SNAdeline
Zizi
Kaja
Kristine
sisel
keksiiq
veronika
aryana7
funny
bookika
Madlen
Chrystelle
dion-fortune
Kika
Sarinka
Silvia
janka410
Night Angel
Samabel
30 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty05.12.07 17:40

No ukažte se ... Co všechno nám dává SN na rozdíl od ostatních seriálů? V čem všem vám sledování seriálu pomáhá? Co je na tom vlastně tak dobrého.
Vím, možná budete považovat tohle téma za zbytečné, ale když si tady náš seriál pořádně vychválíme, třeba zlákáme ke sledování i nějaké "nevinné duše" :sunny: Twisted Evil
Já v něm třeba najdu to, co mi u ostatních seriálů chybí. Taky důraz na vybírání nejrozmanitějších legend a povídaček z folklóru. (kdyby se seriál věnoval boji pouze s jedním druhem kreatur, tžko říct, jestli by to bylo tak zajímavé)
Líbí se mi vývoj hlavních postav ( i když někdy je to na infart ) a bylo by opravdu neodpustitelné, kdybych zapomněla zmínit vztah bratrů.
Proč zrovna Supernatural? 170639 Proč zrovna Supernatural? 430869
Pak samozřejmě Mr.Kripke................... to, že pracuje na tomhle seriálu a ne na jiném... málo seriálů má šéfíka, který si svou práci opravdu užívá Proč zrovna Supernatural? 214863
A ráda se občas bojím .... trocha toho strachu neuškodí... zvlášť když se na hlavní hrdiny tak krááásně kouká. :shame:

Tak do toho, pište a urobte něco, ať rozšíříme fanouškovskou základnu! Proč zrovna Supernatural? 348507
Návrat hore Goto down
Night Angel
Žltočočko
Žltočočko
Night Angel


Počet príspevkov : 627
Age : 30
Bydlisko : Praha
Registration date : 01.12.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty05.12.07 18:00

U mě vedou emoce. Bez nich by to nebylo ono a je jich tam čím dál víc. Taky mám ráda kombinaci hororovejch scén s Deanovými hláškami. SN je prostě úplně jinej seriál než na jaký jsem dřív narazila. Má tolik možností na rozvíjení děje, že si myslim, že ještě dlouho bude hodně oblíbenej.
Návrat hore Goto down
http://night-angel.ic.cz/
janka410
Winchester
Winchester
janka410


Počet príspevkov : 5348
Age : 53
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá
Registration date : 01.12.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty05.12.07 18:13

Proč SN a žádnej jinej? U mě je to jasné. Mám moc ráda napínavé,hororové,tajemné příběhy Cool A tady je od všeho něco
No ale to hlavní je ten nádhernej vztah bratrů,kterej je čím dál lepší (a to jsem si myslela že to ani lepší už být nemůže) Proč zrovna Supernatural? 430869 To co se mnou dělají ty jejich nádherný rozhovory, nebo jen stačí ty jejich pohledy Proč zrovna Supernatural? 430869 já mám vždycky dost Proč zrovna Supernatural? 87642
No a samozřejmě Jensen a Jared - to nemusím určitě ani zmiňovat Proč zrovna Supernatural? 430869
A pak ještě Mr.Kripke,kterej pro tenhle seriál žije a dělá ho pro nás fanoušky tak úžasným,že se z nás stali úplný závisláci - no že mám pravdu holky? Wink Proč zrovna Supernatural? 170639
Návrat hore Goto down
Silvia
Winchester
Winchester
Silvia


Počet príspevkov : 1268
Bydlisko : Bardejov
Nálada : FINALLY!!! Adié žltočočko,vitaj Winchester!
Registration date : 30.11.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: post reply.   Proč zrovna Supernatural? Empty05.12.07 20:49

U mňa Supernatural jednoznačne vedie kvôli vzájomnej pomoci a vzťahu dvoch bratov Proč zrovna Supernatural? 430869 ,ktorý navzdory všetkému zlu,ktoré ich obklopuje držia spolu. Proč zrovna Supernatural? 325299 Všetky tie príšery,duchovia a zloduchovia sú skvelým doplnkom občas naozaj desivej atmosféry. Proč zrovna Supernatural? 707500
Supernatural je proste BEST SERIAL Proč zrovna Supernatural? 258431
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty06.12.07 0:35

Tu nie je čo riešiť. SN má s sebe nezameniteľné čaro a skvelý potenciál. Ako už bolo snáď stokrát povedané, je to jeden z mála seriálov, ktorý vás dokáže rozplakať a rozosmiať zároveň. Navyše mám slabosť pre televíznych bratov a skoro som sa roztopila, pri každej bratskej scéne, kedy si Sam a Dean dokazovali, ako veľmi sa majú radi a sú ochotní jeden pre druhého aj obetovať život, čo sme, samozrejme, tiež nespočetné krát videli. Taktiež náš milovaný devil-evil Edžo Kripke je skvelý človek, ktorý do seriálu vkladá srdce a kúsok zo seba...žiadny tvorca neplní želania fanúšikov ako on a za to ho veľmi lubenkám Proč zrovna Supernatural? 214863 Proč zrovna Supernatural? 430869 No a napokon snáď najvýraznejším faktor, ktorý SN robí svojským, sú skvelé výkony Jareda a Jensena a to, že bratskú lásku nemusia ani hrať, pretože ju naozaj cítia, achhh, musím sa ísť schladiť I love you SN RULEZ 4EVER, pretože skutočne len hŕstka seriálov s takouto mystery tématikou to dotiahla takto ďaleko.... Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
Kika
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 21
Bydlisko : Galanta
Registration date : 02.12.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty06.12.07 16:31

No čo už mám napísať? Všetko to je tu už napísané :sunny:
So všetkým súhlasím Laughing
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty07.12.07 6:29

no konecne je tu jeden serial, v ktorom mozem najst vsetko co hladam. ja totiz akoze totalne milujem sci-fi a mysteriozne vsetko co sa da. od knih az po serialy (a nesmejte sa mi, ale aj komiksy a rozpravky na tej baze, ako mutant x alebo spiderman-xoxo jetix ci cartoonnetwork do toho!!!) no a potom mam strasne rada horory ako nezvratny osud a pod., no a ako (ne)normalne dievca mam rada citove sceny, preto som ficala na telenovelach a preto teraz ficim na grey's anatomy, no a jasnacka to herecke obsadenie....tiez sa rada zasmejem ako asi kazdy no a mam rada aj taketo na nieco ako patranie po zloduchovi a nahanacky a boj a tak-takze to je dovod mojej zavislosti na NCIS ci Kobre11... no kazdy z tychto aspektov mi dokazal ukazat iba jednu cast toho pocom som tuzila. niektore serialy mi toho dali viac naraz ako napr. carodejnice, ale tam chyba prave ten hororovy prvok. Sn ma ako prvy serial ever vseko. je to akoby sa mi konecne splnil sen, o ktorom som bola presvedcena je ze skratka nesplnitelny. no a ako bonus je tam este nas Kripke. no seriozne kolki nam spravili vianocnu epizodu iba preto, ze sme ju chceli? (sorry teda este stale chceme, vsakze?) no pod. no ja skratka nemam co dodat. nech uz sa vam paci na serialoch alebo filmoch cokolvek, na 99% to najdete v sn a to este budete prekvapeny kolko dalsich uzasnych veci tam bude. mozno niekedy ten obsah pre ludi neznie az tak lakavo. no bratia nahanajuci nadprirodzne veci, ale sn je skratka o mnohom dalsom co je skryte pod pokrievkou a iba netrpezlivo caka na to, kedy ju nadvihnete, aby sa vam mohlo ukazat v plnej krase. pozrite si ludkovia jednu epizodu a pochopite. uz to skratka nebudete vediet prestat sledovat a stanete sa jednym z nas...zavislakoch baziacich po novych epizodach. takze smelo do toho ludkovia, slubujem, ze nebudete lutovat. Very Happy
Návrat hore Goto down
Chrystelle
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Chrystelle


Počet príspevkov : 10688
Age : 47
Bydlisko : Morava
Nálada : Skvělá!
Registration date : 01.12.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty10.12.07 22:02

Já si neustále kladu otázku, čímto, že mě tento seriál tak neuvěřitelně dostal. Shocked Seriály miluji odjakživa, každý mě zaujal něčím jiným, každý jsem měla jinak oblíbený. Ale v každém "něco" chybělo. Prostě jsem se na seriál podívala a když skončil, začala jsem sledovat další. Ale když jsem začala sledovat SN, zjistila jsem, že mu nechybí vůbec nic. Bylo tam úplně všechno, co očekávám od dokonalého seriálu. Very Happy Do té doby jsem si myslela, že snad takový ani nemůže existovat, ale díky milovanému Kripkemu, jsem se dočkala! Proč zrovna Supernatural? 170639
V Supernaturalu jsem našla dokonce víc, než jsem čekala. Ten úžasný vztah mezi bratry, to je přesně to, co mě vždycky přibije do křesla a hltám každou vteřinu. To je něco, co jsem dosud v žádném jiném seriálu nenašla a co mě neuvěřitelně naplňuje. Ale ona je toho spousta, co je na SN úžasného, to se snad ani nedá všechno vypsat. Jedno k druhému a je to naprostá bomba. Napětí v každém díle, ten styl, jakým kluci řeší všechny ty případy, to neštěstí, jaké postihlo jejich rodinu a způsob, jakým se s tím každý z nich vypořádává....to prostě nemá konkurenci. Já si nemůžu stěžovat na nic. Některé díly mě zaujali více, některé "méně", ale žádný mě nezklamal, miluji je všechny. Užívám si hlavně ty emoce, kterými je tenhle seriál nabitý čím dál tím víc. Proč zrovna Supernatural? 430869
Samozřejmě, jak už zde psala Sarinka, největší zásluhu na tom všem mají hlavní představitelé Jensen a Jared, kteří to hrají tak skvělým a věrohodným způsobem, že to ani nejde jinak, než si Deana a Sammyho naprosto zamilovat. Proč zrovna Supernatural? 430869 Proč zrovna Supernatural? 430869 Proč zrovna Supernatural? 430869

Pro mě má SN obrovský přínos i v tom, že jsem se díky němu konečně začala učit anglicky. lol! S bráškama mi to jde prostě jedna radost. Proč zrovna Supernatural? 370581 Proč zrovna Supernatural? 949816 Laughing
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty18.12.07 20:35

To je zajímavá otázka, páč já seriály normálně nesleduju, jedině SN.
Nejprve mě jednoznačně zaujal, když jsem si četla v rozhlase, že jde o nějaký hororový seriál a já mám horory moc ráda. Proč zrovna Supernatural? 430869 Nejprve jsem viděla pár dílů, protože to dávali pozdě a já si kolikrát zapomněla nastavit nahrávání. Jenže s každou další epkou se ze mě stával čím dál větší závislák. Až to vyvrcholilo tím, že jsem od druhé poloviny série nepropásla jediný díl.
Dostal mě vztah bratrů, který se postupem dílů víc a víc vyvíjel. Jejich Žlutooký nepřítel a hledání otce. Strašně se mi líbí námět a provedení. S každým dílem se nějaké otázky objasnili a plno jich se jich zase objevilo.
Prostě skvělý seriál a já jsem moc ráda, že jsem si ho nenechala ujít!!!


Naposledy upravil Madlen dňa 20.04.08 16:03, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty16.01.08 21:06

Hlavne ten krasny bratsky vztah pri ktorom sa budem valam po zemi alebo mi tecu potoky slz, samozrejme metallicar cheers a skvela hudba.
a trosku bububu nikdy nezaskodi Proč zrovna Supernatural? 258431 Proč zrovna Supernatural? 284389 Proč zrovna Supernatural? 316745
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
funny
Pocestný duch
Pocestný duch
funny


Počet príspevkov : 98
Registration date : 05.02.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty06.02.08 14:16

hm to je otázka.... ja v som v podstate seriálový maník ale vždy som mala najviac rada duchárske veci, seriály....a keď som prvý krát videla SN, ostala som paf a musím sa priznať že nie z deja, ale z Proč zrovna Supernatural? 335560 603 videla som vlastne prvú časť až Bloody Mary a keďže mi táto téma niečo hovorila, kukala som aj ostatné diely a veru som to neoľutovala a stal sa zo mňa maník ako lusk 601
Návrat hore Goto down
aryana7
Pocestný duch
Pocestný duch
aryana7


Počet príspevkov : 87
Registration date : 01.02.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty06.02.08 17:40

mne sa supernatural paci hlavne preto ze mam rada hororove a mysteriozne filmy ale nemam rada horory o krvi ale o strachu pretoze ja osobne nepotrebujem vidiet niekoho creva Very Happy (aj ked horor bol asi povodny zamer lebo vdaka skvelym hlaskam to nema daleko od komedie Very Happy Very Happy ) paci sa mi aj ze hlavne postavy su dvaja bratia nie klasicky parik jedna baba a chalan ktory sa daju casom dokopy...okrem toho zlatsich hercov najst nemohli :oops: Razz Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
veronika
Nevinná obeť
Nevinná obeť
veronika


Počet príspevkov : 12
Age : 37
Bydlisko : Radoľa
Nálada : optimistická
Registration date : 22.02.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty07.03.08 0:13

Supernatural? affraid Nedávno by som sa na niekoho pozerala o čom vlastne horoví. Teraz už viem o čom hovorí. Twisted Evil Je tam akcia, humor, potvorky, Proč zrovna Supernatural? 707500 ktoré chcú zničiť svet taký ako ho poznáme, pritom už tak či tak je z malej časti skazený. Čo tam ešte nájdeme? Každý to čo potrebuje. Tým čo sa tento seriál nepáči, tak nech sa nepozerá a nešíri o nom bludy. To je môj názor. Mám rada všetko, čo ma nádych hororu a nemusí tam pritom striekať krv na všetky strany Proč zrovna Supernatural? 812801 . Úlohou je strach, ktorý sa musí šíriť pomaly a takým spôsobom, že ešte aj na druhý den sa rozbúši srdce, ked si na to spomeniem. Okrem toho sú tam aj ponaučenia ako sa zbaviť démonv, divných tvorov, ktoré nievieme zaradiť do spoločnosti a mnoho iných vecí. Stačí si to len pozrieť. Proč zrovna Supernatural? 733500
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty13.03.08 14:47

Skvelá téma:)
Mňa si seriál získal hlavne vzťahom Deana a Sama..Vždy ked sa niečo stane a jeden sa bojí o druhého to ma vždy dostane.Vela krát si pri tom poplačem Proč zrovna Supernatural? 568939
Samozrejme ja mám rada ich doťahovačky a hlášky pri tých niekedy umieram Proč zrovna Supernatural? 316745 ,aký sú zlatý.Mám rada aj také tie napinavé scénky a vždy ked to skončí na pokračko idem umreť Proč zrovna Supernatural? 202744 ...Vela krát sa mi stalo,že som skoro sklabovala ako som sa zlakla Proč zrovna Supernatural? 188411 ..

Proste pre mňa sú number one Proč zrovna Supernatural? 258431
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty13.03.08 19:28

je tak trochen viac akcny, je mysteriozny, je tak trochen strasidelny, a mam rad taketo veci, nadprirodzeno a tak...
Návrat hore Goto down
Kristine
Winchester
Winchester
Kristine


Počet príspevkov : 1538
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica
Nálada : always great :)
Registration date : 05.01.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty14.03.08 19:24

keksiiq: máš pravdu....bratské momenty sú jednoducho úžasné... Proč zrovna Supernatural? 177401 Proč zrovna Supernatural? 177401 Proč zrovna Supernatural? 177401 Proč zrovna Supernatural? 177401 ja som si už tiež toľkokrát poplakala... Proč zrovna Supernatural? 568939 Proč zrovna Supernatural? 568939 a veď kto nie??či už so smútkom, alebo od smiechu.... Proč zrovna Supernatural? 316745 Proč zrovna Supernatural? 316745 keď niečo zahlásia to je môj koniec... lol! lol!
sisel: ja mám tiež rada všetko mysteriozne... Twisted Evil Twisted Evil a človek si tu vlastne nájde všetko čo chce.... 703
Návrat hore Goto down
Kaja
Winchester
Winchester
Kaja


Počet príspevkov : 1232
Registration date : 07.01.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty14.03.08 22:21

Ja som sa tu asi ani nikdy nevyjadrila.Alebo aj ano ale mám sklerozu. Smile

Prečo práve Supernatural?Pretože tento serial som si nevybrala ja ale vybral si ma on sám ako skoro každého jedného tu na stránke.A neodkopla som ho kôli tomu ,že s ku mne hodi,pači sa mi a som ním ohromená.Má všetko čo mať má.A nedokážem bez neho žiť. 702
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty05.04.08 21:39

Prečo? Preboha, veď každý kto sleduje supernatural už nejaký ten čas, tak vie prečo Smile
U mňa:
1) je to sci-fi - vážne dobré sci-fi
2) vzťah bratov
3) temný dej
4) Deanove hlášky Smile
5) príbeh plný rôznych mystických vecí, legiend a návodov ako zabiť beštiu, keď ťa napadne v temnej uličke Laughing

Proste je to seriál, ktorý keď si pozriete, tak 50 minút zadržiavate dych, zdvíha sa vám adrenalín, srdce vám búcha - samozrejme so strachu o hlavné postavy Smile a na konci ešte 5 minút po záverečných titulkoch rozdýchavate predchádzajúce udalosti, a to je ten správny pocit zo seriálu.
Návrat hore Goto down
SNAdeline
Pocestný duch
Pocestný duch
SNAdeline


Počet príspevkov : 53
Age : 28
Bydlisko : Klášterec nad Ohří
Nálada : Super!
Registration date : 20.05.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty24.05.08 23:19

Proč zrovna Supernatural??...No proč ne??...je to přece nejlepší seriál světa...Smile 702 702 Proč zrovna Supernatural? 430869 Proč zrovna Supernatural? 430869 Proč zrovna Supernatural? 430869 Proč zrovna Supernatural? 430869
Návrat hore Goto down
http://www.supernatural-blog.blog.cz
333
Nevinná obeť
Nevinná obeť



Počet príspevkov : 7
Age : 37
Registration date : 17.05.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty25.05.08 19:58

tak idem sa pripojit...
vlastne sa to tu setko opakuje, ale skusim to zhrnut aj ja...v podstate uz len nazov serialu je pre mna pritazlivy kedze uz od detstva som inklinovala k tajomnu, mysterii, duchom a pod...(sama mam realne prihody zo zivota z ktorych mi ide mraz po krku Proč zrovna Supernatural? 284389)...jednoducho sa rada bojim.. 602
a v prvom rade som filmovy maniak a kazdy dobry film alebo serial beriem za kulturny a emocny zazitok...potom samozrejme hororove a mysteriozne sceny, graficke prevedenia, rodinne puto dvoch sexi bratov ktory maju iba seba,vedia sa obetovat az toho druheho ma za kazdym chyti za srdce...ach jaaj...Smile)) super auto, super hudba, drsnak dean Proč zrovna Supernatural? 998745
no a to ze tento styl serialu moze stale vytiahnut nejake to eso z rukavov..moznosti pribehov, duchov, a podobnych priser..a hlavne dalsi vyvoj a pouzitie samovych schopnosti..atd atd... Proč zrovna Supernatural? 999804
mohla by som pisat do aleluji...jednoducho SN je superduper Wink
Návrat hore Goto down
FeeBee
Nevinná obeť
Nevinná obeť
FeeBee


Počet príspevkov : 30
Registration date : 25.05.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty27.05.08 11:43

mno...tak co dodat...všechno už tady bylo víceméně řečeno...takže bych to shrnula do jediné věty: Díííky Kripke!! Proč zrovna Supernatural? 312566
Návrat hore Goto down
Pa001
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach



Počet príspevkov : 192
Age : 31
Bydlisko : Karlovice (Zlín)
Nálada : Jak kdy, jak kde.
Registration date : 20.04.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty27.05.08 16:11

Proč zrovna supernatural? Nejdřív to bylo protože v televizi nedali nic obstojného a toto jediné ušlo... ne dělám si srandu. lol! Jak už tady bylo řečené mockrát, tak je spousta seriálů, ale jen jeden kde je všechno. Very Happy
Návrat hore Goto down
calla
Winchester
Winchester
calla


Počet príspevkov : 1082
Age : 31
Bydlisko : Taká malá dedinka v BB kraji
Registration date : 25.06.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty13.07.08 11:49

preco supernatural??ani neviem..este stale nad tym rozmyslam...ale najma kvoli vztahu Sama a Deana...ja taky s bratom nemam tak iba ticho zavidim... :cry: :cry:
ale strasne sa mi paci to ako su zladene prvky hororu, mysterie a najme humoru...ked som citala že je to hororový serial nemohla som tomu uverit...aj ked som to pozrela stale som tohu neverila..Horor??a kde??
ta troska krvi??ale to predsa k serialom patri...ale moj oco to nevie pochopit... Suspect Suspect
a to som este nespomenula hercov...amen tma so mnou ked zapnem vecer telku..už nevnimam nic iba tych dvoch...
701 701
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty25.09.08 22:11

nooo u mna preto SN lebo sa mi strasne paci ten dej toho serialu.....su tam emocie,bratska laska,zabijanie.....vsetko dokopy je strasne supeeer nema na to ziadny iny serial......a mooc vtipne sceky su tam a samozrejme Dean sa postara vzdy o to aby sa ludia zasmialy na jeho xichtikoch a to ma bavi na tom tiez..... 702 .......nooo podla mna je supernatural zatial najlepsi serial aky som kedy videla a tych som videla dost.....prosteeee supaaaaa milujeeeeeem SN!!!!!!!SAM AND DEAN 4EVER!!!! Proč zrovna Supernatural? 430869 Proč zrovna Supernatural? 430869
Návrat hore Goto down
Samabel
Pekelný moderátor
Pekelný moderátor
Samabel


Počet príspevkov : 10070
Age : 34
Bydlisko : Praha
Nálada : Travel and explore!!!
Registration date : 01.12.2007

Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty26.10.08 2:09

Proč? Ty z těch nejpodstatnějších důvodů jsou velice pěkně vyjádřeny zde. Proč zrovna Supernatural? 430869
Nejdůležitější je začátek a konec článku. Prostředek není tolik podstatný.
Opravdu úžasné čtení. Plesám. Proč zrovna Supernatural? 430869

kód:
http://www.sfuniverse.com/2008/10/25/supernatural-fan-promotion-ratings-and-charitable-deeds/#more-3578
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Proč zrovna Supernatural? Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? Empty

Návrat hore Goto down
 
Proč zrovna Supernatural?
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: