Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Proč zrovna Supernatural?

Goto down 
+26
Ewis
Lirael
Dzowika4
calla
Pa001
FeeBee
333
SNAdeline
Zizi
Kaja
Kristine
sisel
keksiiq
veronika
aryana7
funny
bookika
Madlen
Chrystelle
dion-fortune
Kika
Sarinka
Silvia
janka410
Night Angel
Samabel
30 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty26.10.08 9:06

702 no tak toto sa vážne krásne číta. svätá pravda, svätá pravda, čo tam popísali, no veľmi pekné to bolo. ako opisovali ich vzťah a všetky tie charity a celkovo fans a ich kampane... no proste WOW. supernatural je skrátka the BEST!
Návrat hore Goto down
Lirael
Pocestný duch
Pocestný duch
Lirael


Počet príspevkov : 99
Age : 35
Bydlisko : Jedna bohem i ďáblem zapomenutá vesnička v Jeseníkách
Nálada : Totálně vygumová od učení...
Registration date : 25.10.2008

Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty02.11.08 23:09

Tak ono by se na začátku hodilo říct, že SN není můj nejoblíbenější seriál, ale šplhá v soukromém žebříčku pořád výš Wink To je vlastně taky jeden z důvodů proč ho mám ráda - sérii od série je pořád lepší a lepší (vetšina seriálů to má spíš naopak, že). Pak je to spousta drobností dohromady - mám ráda horory a urban legends, soundtrack a samozřejmě hlavní hrdinové 603
Návrat hore Goto down
http://rabbits-and-mirrors.blog.cz/
Ewis
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Ewis


Počet príspevkov : 193
Age : 31
Bydlisko : Martin
Nálada : Taká supernaturálska!!!
Registration date : 24.08.2008

Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty03.12.08 15:17

No ja by som toho toľko vedela porozprávať o Supernaturale, že až...No mňa si nesmierne získal..Jednoducho ho milujem..702 702 ..Tie deje, to spracovanie, Chevy Impala tú predsa nemôžem nechať vynechať a samozrejme moji obľúbený herci...No ja som už Jareda spoznala ( ako herca ) v horore DOM VOSKOVYCH FIGURIN a odvtedy ma dáko zaujal..No a Jensena od Ďalšieho seriálu SMALLVILLE..Takže mňa ich herectvo zaujalo odvtedy....No a SUPERNATURAl je jednoducho skvelý seriál, pretože sú to zvláštne tie príbehy, odohratia a tie veďlajšie postavy ma vždy s niečím zaujali...No ja si len myslím že sSUPERNATURAL je ten najlepší seriál na svete...Mám o už aj na DVD a aj na PC , takže keď je nuda, alebo mám nejakú depku vždy ma ukľudný SN..Ja ho asi budem aj pozerať keď budem stará a budem asi na vozíčku....Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 188411 Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 188411 ...No tak toto je všetko čo som asi chcela...dance dance ...
Návrat hore Goto down
inga
Nevinná obeť
Nevinná obeť
inga


Počet príspevkov : 6
Age : 34
Bydlisko : Vranov/Trnava
Registration date : 10.02.2009

Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: SN   Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty11.02.09 23:55

Preco Supernatural? ... hmm ... zaujimava otazka ... ja som serialovy fanusik a o tomto som sa dozvedela ked ho zacali vysielat na markize .. prve diely som bohuzial nestihla (mala som stuzkovu Very Happy) Sad Sad ale od 3 casti tohto serialu som nemohla od neho odtrhnut oci ..... je uzasny .... Spaja v sebe doposial nespojitelne ... a to napatie, horor, psychologiu, ironia Deana, to ako beru svoju pracu, obaja bratia su skvely ... proste cely tento serial je PERFEKTNY a klobuk dole pred Kripcem lebo je to najlepsi serial na svete SUPERNATURAL je proste NUMBER 1 cheers cheers
Návrat hore Goto down
http://mojerecepty.sk
Dana
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Dana


Počet príspevkov : 4
Age : 28
Nálada : väčšinou v pohode
Registration date : 11.10.2009

Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty12.10.09 20:57

Vždy ma zaujímali démoni a duchovia.Ako tu spomínali ta súrodenecká láska, úžasný herci 702 a pointa príbehu ..... To sa nedá opísať prečo! ...jednoducho lebo je to the best !!!!
Návrat hore Goto down
Hiro666
Crossroads demon
Crossroads demon
Hiro666


Počet príspevkov : 562
Age : 36
Bydlisko : Michalovce
Nálada : good
Registration date : 28.12.2007

Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty13.10.09 9:52

Kedze ma rad mysteriozne a horrove film .
Perfekne hudba.
Ci dobre stvarneny bratsky vztach .
Tak isto napatie ,ci humor.
Jednodcho tento serial sa mi paci od prveho dielu.
Návrat hore Goto down
Nexir
Nevinná obeť
Nevinná obeť
Nexir


Počet príspevkov : 5
Bydlisko : ČR
Registration date : 28.08.2012

Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty30.09.12 20:06

Já?? Vlastně ani nevím :DD Jak jsem už zmiňovala, velkou zásluhu na tom měl můj otec a celkově to, zjistit na co on ve volném čase kouká, ale pak se to tak nějak zhouplo a stal se ze mě závislák :DD Proč? Je to fantasy, je to akční, ano, sem - tam i hororové, jejich výběr songů je prostě úžasný má to poměrně velký fandom a nadávkami ani násilím se nešetří. Na herce se skvěle kouká, jejich výkony jsou neuvěřitelné - vlastně jsem se divila, že s tím co předváděli je neznám i odjinud, a když jsem pak zjistila že Jensen hrál i v telenovele, zase jsem si jednou s chutí zanadávala na američany... Do třetí série to byl další seriál na odreagování, když se ale objevili démoni, andělé (hlavně Castiel) a konečně nějaká dějová linie, nestrávila jsem pak už večer bez toho, aniž bych se podívala aspoň na jeden díl. Prostě, Supernatural je number ONE mezi všemi seriály, co jsem kdy viděla^^
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Proč zrovna Supernatural?   Proč zrovna Supernatural? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Proč zrovna Supernatural?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ako ste sa k Supernaturalu dostali?
» Supernatural na CW
» 04x02 Are You There, God? It's Me, Dean Winchester
» ABC Supernatural

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Supernatural-
Prejdi na: