Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 My Bloody Valentine 3-D

Goto down 
+41
Lucy86
kaja666
Portable.Device
EngieB
Fay
tauria
Ava
seamus
Husitka
Silvia
all_feeling
str8tking
lajda
janicag
cleo
wiktoriano
Lirael
Dzowika4
Fazulina
SkreechTina
Peter67
Weronička
lenkka
Faith
Zizi
Ettie
sonca12
Samabel
evetka
dzajnisko
Sarinka
Kaja
CrazyD
bookika
LenkaX22
dion-fortune
Soniq
SNlois
Anwiel
Chrystelle
janka410
45 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorSpráva
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty06.05.09 15:53

citácia :
Jeden chalan čo sedel v zadnom rade vykríkol - chytil som ju

Tak s týmto si ma dorazila. No bola blízko ale až tak nie. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937
No a začiatok. The best momont filmu je

Spoiler:

No ja som nestihol reagovať a skoro mi zabehli pukance. A jeedna žena sedela predomnou asi 3 rady a za ním kto sedel sa krásne kúpal v pukanciach lebo šikuľa to celé hodila dozadu. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty06.05.09 16:00

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 ma chceš zabiť. V pukancoch som sedela aj ja, keď sa sem tam all_feeling po tme netrafila do úst My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 ale tak to bolo tou tmou a nie strachom.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty06.05.09 16:34

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 Tak to sa aj mne stáva, že netrafím do diery. (Nemyslite na nič zlé My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 ) a všetko je potom na mne. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937
Návrat hore Goto down
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty06.05.09 20:07

Dobrá recenzia:
kód:
 http://www.kinema.sk/clanok.asp?id=31859&nazov=Krvavý%20Valentín%203D
ja sa priznám, že som to ešte nevidela, a ani nechcem, nebite ma, ale do kina ma na toto nikto nedostane.. 603 Jensen má holt smolu na pakoviny, stačil mi Devour, to bolo niečo hrozné...ani Piatok trinásteho som nevidela ešte a tiež ma to voľajako neláka, ale skôr si to pozriem ako Valentína...
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty09.05.09 18:03

no musím sa vyjadriť My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 akože moja prvá reakcia po tom, čo som tento film videla doma v pc bola: nudaaaaaaaaaaaaaaaaa. kvalitovo asi to isté, čo Piatok 13., horor ako každý iný. no potom, čo som to videla v 3D musím povedať, že tento film sa proste MUSÍ vidieť 3D, aby sa dal spravodlivo ohodnotiť. nie je to film robený pre 2D dimenziu.

akože strašne sa mi páčil v 3D. niektoré veci mohli byť lepšie a stále to nie je môj obľúbený film ani nič, ale to 3D tomu ozaj veľa dalo. hlavne tie vraždy vyzerali oveľa lepšie a jensen 3D drool no ako pred sebou ho máte ako na vás pozerá, takmer sa ho môžete dotknúť... no akože My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 677692 oveľa reálnejšie vyzeral v 3D Twisted Evil smola bola, že som v kine chytila ďalšiu krízu nedostatku spánku, takže som asi 20 minút bola mimo, ale aj tak som si to užívala Twisted Evil proste jensen bol fakt totálne bombastický.

po pozretí MBV 3D môžem s čistým svedomím vyhlásiť, že je predsa len o niečo lepší než piatok 13.

inak bola v kine strašná sranda, hlavne ako si ramon s elenou robili srandu a "hádali" kto je vrah Laughing "to bude určite ten černoch", "nie ten policajt", "podľa mňa to bude ten starý", "tá baba to byť nemôže, však?" My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 no ako konečná....

nebudem komentovať dej, nechcem spoilerovať a tiež som sa k deju vyjadrila už predtým, ale ozaj sa mi 3D efekty páčili. bolo to iné takto pozerať film. vrelo odporúčam Wink
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 15:14

tauria napísal:
Tak jsem včera na premiéře a WOW !!!!!!!!!!! affraid Jako mazec a ještě dneska to vstřebávám!!!!!!!!! Film byl naprosto perfektní a ještě 3D...no jako není k tomu moc slov, každý se na to musí podívat sám a udělat si obrázek, ale v mém případě jsem byla nad míru spokojena.... Jensen, i přes kritiku některých, podle mě podal skvělý herecký výkon My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 103511 Hlavně co se týkalo vžití se do dvou rolí. 702 I jako schyzofrenik a feťák to byl nejsympatičtější osoba filmu....
Spoiler:
Kdybych bodovala, dávám 11bodů z 10 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 891817

Naprosto souhlasím. A nemyslím si, že někdo pomlouval Jensenův výkon, občas to bylo to jediné, co recenzenti chválili. Ale musím tě trochu opravit. Lidi si to sice často pletou,
Spoiler:
Nechci vypadat jako rýpal. Dělám to jen proto, že mám přítelkyni, která je taky mnohačetná osobnost, a strašně se jí dotýká, když si někdo myslí, že je schizofrenik. Dokonce i její rodina ji na chvíli šoupla do blázince, protože měli strach, že by mohla být nebezpečná. Jenže člověk s mnohačetnou osobností má v sobě prostě jen víc lidí, a ani jeden z nich nemusí mít žádné násilné sklony. Může, ale nemusí. Opravdu se omlouvám, ale prostě jsem měla potřebu to kvůli ní vysvětlit.

A naprosto upřímně nevím, kde jsi přišla na to, že byl feťák???

str8tking napísal:
To ako teraz myslíš vážne? Shocked Shocked To v Blave tak prísne kontroľujú. By som jej povedal, že nech sa strčí. Bože tých pár mesiacov čo na ňom zmení? NIČ. Bože ľudia sú taký sprostý. Aj ja som mal "len" 17 keď som to videl a čo už.
Normálne chceli aj opičák? Suspect Suspect

Samabel napísal:
U nás taky příliš nenadělají s tou věkovou hranicí... si pamatuju, když jsem šla na Blade ...bylo to od 18ti a mně bylo 15 confused

Mně se teda holka taky zeptala, jestli mi bylo 18, asi si nevšimla šedivých pramenů ve vlasech. A taky jsem musela ukázat občanku, a když viděla, že je mi 32, tak si občanku prohlížela, jak kdyby byla kradená. Ale už jsem si zvykla a asi mi to brzy začne lichotit. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 934194

Fazulina napísal:
Tak jsem šla na ten film taky, lákalo mě vidět Jensena v 3D, což mě nezklamalo, byl tam úžasnej, ale ten film je proboha strašnej. Jak mohl někdo napsat, že měl propracovaný děj? To byla s prominutím děsná slátanina. Pátek 13. je naproti tomu o třídu výše, musím uznat. Nicméně tento film stál opravdu jen na 3D efektech a krásným chlapovi. Nesmysly tam byly a nejvíc mě dojalo, jak na konci:

Spoiler:

Ale z čistě Jensenovského hlediska jsem si to užila, nehrát tam on a nebýt to 3D, tak se hodně nudím....

Ale potěšilo mě, že udělali v Palace Cinemas ten 3D sál, akorát těch 3D filmů je jaksi pomálu....

Neřekla bych, že to mělo propracovaný děj, ale rozhodně to byl lehce nadprůměrný horor, a 3D z něj udělal dost dobrý horor. A už vůbec si nemyslím, že byl postavený jen na 3D a na Jensenovi. Třeba speciální efekty ve filmu byly hodně dobré, mrtvoly působily velice reálně, a to nejen kvůli 3D.

A k té části ve spoileru:
Spoiler:

Zizi napísal:
Dion: Ja som tiež bola prekvapená, keď som sa dozvedela kto je vrah. Tiež tvrdím, že sú to B-čkové horory a návštevnosť budú mať tak max. kvôli obsadeniu. Napr pri F13 som sa zľakla len raz a to vtedy keď na Cleya vybehol ten pes - inak vraždy 0 bodov.
Čo sa týka tých nahých ženských, tak tiež nechápem prečo to tam pchajú - niekto to raz použil a stal sa z toho dosť trápny zvyk. Veď exnúť mohla aj oblečená My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 316745
Inak jj chudák Jens, že musí v takých veciach hrať, ale na druhej strane dostal sa až na plátna v zapadákove akým je Slovensko, takže to je zas aj dosť úspech My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 258431

No, to by v nich ale musel hrát někdo známý, ne? A ne Jensen, který je známý jen jeho fanouškům a fanouškům SN. Wink

Jo, už tě vidím, jak se oblíkáš, když máš v patách vraha. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 316745 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 316745 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 316745 Tak tohle mi přišlo taky docela logický. Ne že bych nahotinky potřebovala, zvlášť ty uměle vylepšený, ale nevadilo mi to.

Tak nevím, jestli chudák. Vypadá to, že on je v těhle filmech spokojený. Kdyby měl zájem o něco většího, tak už by se podle mě aspoň do něčeho dostal, protože s ním spolupracovalo dost lidí, kteří už znají jeho talent a vědí, že není jen další hezká tvářička, a mohli ho doporučit do něčeho většího. A taky si myslím, že nic jiného brát nemůže kvůli SN, protože by neměl dostatek času. Snad mu vyjde Captain America, pokud je něco na těch povídačkách. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 676501

Fazulina napísal:
Ale všimli jste si, jak byl Jensen v MBV vždycky skvěle oblečenej? Mě se strašne tento styl líbí, moc mu to slušelo, ta mikina s kapucí a na tom ten tříčtvrteční kabát, fakt super. Umí se oblíct.

No, ta nahá ženská byla jak pěst na oko, prostě blbina no, ale zase jsme si užili Jensena.... Škoda, že ne všude to hrají ve 3D, protože to bylo fakt super. Člověk se ho mohl téměř dotknout:-))).

Spíš ho uměli oblíct kostyméři. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 316745
Jojo, ty jeho oči, rty, úsměv a ramena tak blízko, to bylo moc moc pěkný.

A mně v MBV teda dostala jiná scéna.
Spoiler:
603
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 16:32

Husitka napísal:


Jo, už tě vidím, jak se oblíkáš, když máš v patách vraha. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 316745 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 316745 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 316745 Tak tohle mi přišlo taky docela logický. Ne že bych nahotinky potřebovala, zvlášť ty uměle vylepšený, ale nevadilo mi to.

ona ale vybehla ked isla po tom chlapovi naha, nee? scratch
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 16:34

hmm zaujímavé názory 703 a ja si zase ako obyčajne dovolím v pár veciach nesúhlasiť 603

podľa mňa to vôbec nebol nadpriemerný horor Rolling Eyes čo tomu filmu ako tak pomohlo boli tie efekty, to je tak asi všetko Rolling Eyes a presne ten jensen. inak ma to nejako extra nechytilo. ešte príbeh by ako tak ušiel, ale to spracovanie... no ach jaj.

díki za objasnenie toho schizofrenika a mnohonásobnej osobnosti 703 ja som si myslela, že bol schizáč 603

nás sa tuším vtedy blave iba pýtala, nie? ale občiansky nechcela No

známy ako známy... väčšinou v hororoch hrajú tie seriálové hviezdy, ktoré ako-tak známe sú 703

mňa dostali scény ako keď odpľul si do publika na začiatku ten chalan alebo tak Laughing keď nás ofrkali vnútornosti... a tie vraždy boli niektoré celkom super.

čo sa tej nahej ženskej týka, tak nemohol ju napadnúť, keď bola oblečená, že nie? ale práve vtedy, keď by sa fakt nikto obliekaním neobťažoval. a teraz budem ozaj blbá, ale už mohla aspoň do pŕs trocha investovať, lebo no...

okey končím 703
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 17:07

Fay napísal:
ona ale vybehla ked isla po tom chlapovi naha, nee? scratch

To taky, to teda bylo divný, to uznávám.

dion: Pro Tebe ne, pro mě ano. Já mluvila jako obvykle jen za sebe. Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 17:15

husitka: aj ja som predsa písala len za seba 703 zatiaľ nie som mnoho násobná osobnosť Laughing

btw videli ste vystrihnuté scény? mne ich cleo My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 891817 poslala a WOW. jensen ja tam dobre sexy drool niektorí boli celkom cool My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 312566 a kokso ako tam hádže tie tabletky do seba.... juuuj 702
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 17:18

dion: Škoda, mohly bychom diskutovat víc. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 316745 Bohužel neviděla.
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 17:26

no neviem, či by ste viac ako jednu dionku zvládli Laughing Laughing Laughing

a to je škoda, že nie. ja ich mám na pc. tuším 7 alebo koľko ich je. neviem či sú aj na yt niekde... niektoré sú šupácke, ale niektoré stoja za to Twisted Evil skúsim pohľadať či ich niekde niekto nezverejnil Wink
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 17:53

dion: Já nejspíš ano, ale nevím, jak jiní. Wink To by bylo super, dík.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 18:10

dion-fortune napísal:

nás sa tuším vtedy blave iba pýtala, nie? ale občiansky nechcela No


Bože čo som tam nebol? Shocked Shocked To sa kedy pýtala či máme 18?
No a tá nahá ženská bola fakt zábavná... Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 18:16

okey tak našla som tie scény:

My Bloody Valentine - Deleted Scene 1/8
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=ePIvkPMQxOY

My Bloody Valentine - Deleted Scene 2/8
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=wCypKoJ-fKE&feature=related

My Bloody Valentine - Deleted Scene 3/8
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=qvB2Bcy-2r4&feature=related

My Bloody Valentine - Deleted Scene 4/8
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=6r-yEAKNFiE&feature=related

My Bloody Valentine - Deleted Scene 6/8
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=KCAobxvigmE&feature=related

My Bloody Valentine - Deleted Scene 7/8
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=es2ARt_NtwQ&feature=related

My Bloody Valentine - Deleted Scene 8/8
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=MVbQqvnxjOQ&feature=related

5 som nenašla 603 plus pridávam ešte tieto vidka:
My Bloody Valentine - Gag Reel
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=bjL5IhvKbIk&feature=channel_page

My Bloody Valentine - Alternative Ending
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=-m01STdR4Io&feature=channel_page

My Bloody Valentine - Deep Inside (Behind the Scenes)
kód:
http://www.youtube.com/watch?v=Q_NG_48UAss&feature=channel_page

enjoy 703

husitka: no niektorých by asi trafilo Laughing
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 18:58

dionka ďakujem. A neviem či ste už videli gagy na film. Keď nie tak tu ich máte

My Bloody Valentine 3D - Gag Reel

kód:
http://www.youtube.com/watch?v=bjL5IhvKbIk&feature=related
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 18:59

ramon: však sú medzi tými videami, čo som ich sem hádzala Laughing

btw nz Wink
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 19:05

Bože ja som si ich nevšimol. Sorry andy. 603 603 603
Návrat hore Goto down
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 21:19

Tak jsem zkoukla ta videa. Koukám, že zřejmě nevěděli, kdy přestat točit, když byl před kamerou Jensen. Laughing A pak mají tolik vynechaných scén s ním. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 Gag Reel byl zábavný, a opět se mi potvrdilo, že Jensen svoje scény moc nekazí. A rozhodně umí moc pěkně říkat Shit. My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 316745

Díky za ně.
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty28.05.09 22:15

Dion vďaka veľká za videjká. Videla som zatiaľ len gagy a teda poviem vám, že Jensen pri tom "It´s realy closed" ma zabilo a to ako sa netrafil do úst s tou tabletkou no bože držte ma, tento chlap ma raz prizabije smiechom My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937

Inak stiahla som si z YT tie videá od dion, tak ak by mal niekto záujem sú spakované a upnuté tu Wink
kód:
http://www.ulozisko.sk/173990/MBV.rar
Návrat hore Goto down
lenkka
Winchester
Winchester
lenkka


Počet príspevkov : 2352
Age : 36
Bydlisko : kdekoľvek s mojim supermanom
Nálada : predsvadobná
Registration date : 06.07.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty29.05.09 18:31

Toto co bolo? My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 ja nemozem to stymi dverami aky pohald ja nemozem sa tu smejm ako taky kreten My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 bomba dakujeeeeeem My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 170639 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 170639
Návrat hore Goto down
janicag
Winchester
Winchester
janicag


Počet príspevkov : 1301
Age : 37
Bydlisko : Spišská Nová Ves
Nálada : ...sick and tired...
Registration date : 23.08.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty15.06.09 18:19

Prave som si vyzdvihla MBV poster na poste dance
Nie je az taky velky, len format A3, ale staci My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 949816 603 Laughing
Nevsimajte si tu kompoziciu, fotila som ho rozlozeny na posteli (preto ten vankus v pozadi a ta kefa na vlasy - aby sa mi nezroloval 603 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 99937 )

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Th_82608_posterMBV_jana_122_87lo
Návrat hore Goto down
http://community.livejournal.com/sa_tvojih_usana/
Weronička
Winchester
Winchester
Weronička


Počet príspevkov : 2213
Age : 32
Bydlisko : momentálne ani sama netuším...
Nálada : VON Z VODY!
Registration date : 11.02.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty16.06.09 14:31

Kokso janicag riadny je voooobec ti ho nezavidim... My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 934194 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 430869 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 886945
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty18.06.09 9:56

Bože baby vy mňa tu z vás asi vystrie na podlahe No Ja nezávidím "vôbec" My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 934194 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 934194
Ale čo - nádhera blahoželám. Hmmmm A3 to by som zvládla vytlačiť v našom copy centre. Obrázok vo veľkom rozlíšení mám. Možno už konečne rozbehli tlač aj na A2 My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 999804 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty20.06.09 0:37

nový článok o mbv, obsahuje aj fotky jensena Smile
Exclusive Interview With MY BLOODY VALENTINE 3D Director Patrick Lussier
kód:
http://retroslashers.net/blog/exclusive-interview-with-my-bloody-valentine-3d-director-patrick-lussier/

super pohybujúci sa plagát Twisted Evil My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 430869

citácia :
"...Jaime, Jensen, Kerr and Kevin all were so passionate about the film and their roles within it. Each of them would feed off the other and would come up with new touches for their characters that constantly made the film better and better. We really couldn’t have been luckier to have the cast we had.”
Návrat hore Goto down
Sponsored content





My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty
OdoslaťPredmet: Re: My Bloody Valentine 3-D   My Bloody Valentine 3-D - Stránka 14 Empty

Návrat hore Goto down
 
My Bloody Valentine 3-D
Návrat hore 
Strana 14 z 15Choď na stránku : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» My Bloody Valentine 3D na Slovensku
» 05x14 My Bloody Valentine
» 05x14 My Bloody Valentine
» 05x14 My Bloody Valentine
» 01x05 Bloody Mary

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Seriál :: Herci :: Jensen Ackles-
Prejdi na: