Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Hobby

Goto down 
+21
nuni1977
Dzowika4
lentilka
wiktoriano
Mystic
dion-fortune
str8tking
Zizi
FeeBee
CrazyD
SNAdeline
Madlen
keksiiq
SkreechTina
bookika
dzajnisko
Soniq
evetka
Sarinka
Anwiel
sisel
25 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Hobby   Hobby Empty17.05.08 19:35

Síce to asi patri pod spovednicu, ale kedze je to sekcia co nas bavi, toto tu nesmie chybat, aspon to je moj nazor.
takze okrem toho ze som maniak do PC, PC hier a internetu, strasne rad si zahram kalčeto(ak by nahodou niekto nevedel, je to stolny futbal), a dnes bol u nas turnaj v jednom bare. z piatich dvojic som s kamosom skoncil na 3. mieste. vyhrali sme flasku rumu Twisted Evil
skoda ze ja nepijem, ze mi alkohol nechuti, aj ked som si dva poldecaky dal.
snad hodim na net aj fotecky
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty17.05.08 20:41

No, já mam spoustu hobby, ale díky škole na ně nemam moc času. Takže kromě internetu a SN, tak hraju na bicí, píšu knížku a sem tam nějakou povídku, maluju a bez muziky ani ránu!
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Sarinka
Diabolský admin
Diabolský admin
Sarinka


Počet príspevkov : 7654
Age : 36
Bydlisko : Cardiff, UK
Nálada : Sherlocked
Registration date : 29.11.2007

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty17.05.08 21:12

Mojou veľkou záľubou a niekedy by som povedala, že až vášňou je grafika a Photoshop, dokážem pri tom presedieť hodiny. Baví ma sa v nej zdokonalovať a objavovať nové veci. Tiež rada robím webky, to je šok, čo.. Laughing Potom aj prekladanie, ak sa to dá nazvať ako hobby. Športy, hmm, tak to radšej nie..jedine tak prechádzka so psom, keď som bola menšia korčuľovanie a plávanie..da end.. Very Happy
Sisel, no hoď, sme zvedaví.. Wink
Návrat hore Goto down
http://sarinka.tumblr.com/
evetka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
evetka


Počet príspevkov : 206
Age : 35
Bydlisko : Ostrava
Registration date : 02.05.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty17.05.08 21:59

souhlasím s anwiel. nějaké hobby by se našly, ale jaksi díky té ......... (to si domyslete) škole není na nic dostatek času Hobby 202744 ale co jsem už psala do představování, to je kreslení. kreslila jsem asi už na porodním sále a vydržela bych u toho celé hodiny. kdyžtak vám pak můžu hodit nějaké mé výtvory na net. jinak obdivuju Sarinku, protože já jsem se bruslit nikdy nenaučila (třeba na ledě to vždy jistil mantinel, bez něj ani ránu Hobby 99937 ), ale plavání a kolo to mi jde Very Happy - no však z mého představování už asi máte představu. a když už tu byl zmíněn ten stolní fotbal - jako baví mě, ale i u něj jsem si málem vybila zub Hobby 316745 jinak mě hodně moc baví filmy, seriály a jazyky, těm se chci vážně věnovat (až na tu latinu, tu jak slyším v SN, tak Hobby 87642 a jsem pravděpodobně lehce závislá na netu. jinak co není hobby, ale baví mě to, je chodit si někam dobře posedět, pobavit se atd. jooo a ještě zbožňuju jízdu na koni, ačkoli jsem bohužel delší dobu neměla příležitost.
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty17.05.08 22:18

když tady zmiňujete sport, tak tenjá moc nemusim, pro mě je nejpší sport bowling.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Soniq
Winchester
Winchester
Soniq


Počet príspevkov : 2126
Age : 30
Nálada : :)
Registration date : 24.03.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty17.05.08 22:39

Mojou najväčšou hobby je supernatural a tiež vytváranie fotiek a tak..potom rada tancujem a som tu na fóre dalej pozeranie filmov a seriálov je ich neskutočne vela ...počúvanie hudby na tom som tiež závislá ...a niekedy ma pochyti z ničoho nič že si vezmem nožnice a papier a vytváram rôzne dekorácie na skrášlenie mojej izbičky....a samozrejme móda hej nakupovanie a také veci...a šport milujem rada sa korčulujem hrám basketbal, futbal,bicyklujem sa ,lyžujem,a všetky športy som sa naučila sama a ešte plávanie....jedine korčulavanie na lade ma neláka to ma nebavý...juj je toho fakt ešte vela no Rolling Eyes 601
Návrat hore Goto down
dzajnisko
Diabolský admin
Diabolský admin
dzajnisko


Počet príspevkov : 1205
Age : 33
Bydlisko : Martin
Nálada : ako aj dobrá, dalo by sa povedať :)
Registration date : 19.04.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty17.05.08 22:43

no toto je dobrá sekcia 702
keďže aj ja som školopovinná, tak mi toto zamestnanie do mojich záľub dosť zasahuje, ale som ten typ, čo tomu nedovolí prekročiť istú hranicu a na hobby si vyhradí dostatočný priestor (to, že kvôli tomu potom moje vedomosti a prospech upadajú je nepodstatné Hobby 198137 )
takže, čo ma baví...
pc - predovšetkým Fotoobchod a toto fórum Hobby 177401
písanie - zatiaľ radšej nič veľké (ako keby som sa chystala byť zanedlho nejaký Hemingway, alebo tak Hobby 71174 - to začne až keď niekto ohlási to, že za mesiac na nás padne nejaký meteorit alebo čo a tak nebudem mať až také výčitky svedomia, že som ľudí, čo čítajú moje výplody zabila - veď by aj tak zomreli Hobby 707500) zatial sa realizujem našťastie len na mojom blogu
šport - bowling, biliard (áno, som veľmi športovo nadaná Hobby 49896 ) a ako prekvapko volejbal
knihy - som totálne brutálny Harry Potter fan, ďalej knihy od Maxima E. Matkina a Meg Cabot
hudba - zo všetkého niečo a hlavne od rána do rána Wink
a úplne najviac predovšetkým zbožňujem SUPERNATURAL Hobby 177401 Hobby 177401 Hobby 177401 - čo je tiež ďalšie z prekvapení Hobby 49896
Návrat hore Goto down
http://neumannova.tumblr.com
Anonymný
Anonymný




Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty19.05.08 11:55

No tak medzi moje hobby okrem toho citania knih a hudby patri kreslenie ktore je u mna jednoznacne number one Very Happy ... nazornu ukazku ste tu uz mohli vidiet ... LenkaX22 sem dala dva z mojich obrazkov Very Happy ... este rada fotim ale kedze nemam vlastny fotak a malokedy si ho mam moznost od niekoho pozicat tak vela fotiek nemam :shame: Very Happy:D ... potom tiez sa rada hram s obrazkami v kompe ... ale furt nechapem PhotoShop ... bracho mi odmietol ukazat co tam ako funguje (had jeden Hobby 316745) tak sa hrajkam s CorelDraw ... uz som sa snazila naucit hrat na gitare ale nejako vzdy zabudnem aj tych par akordov co viem 603 Very Happy:D:D ... a aby som nezabudla ... samozrejme internet Hobby 886945 Laughing
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty19.05.08 12:36

já bych chtěla taky fotit, ale můj foťák je KO. Hobby 80513 Hobby 80513 Hobby 80513 mě to vždycky tak strašně bavilo.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty19.05.08 12:47

tak moje hobby Hobby 999804 Hobby 999804
poslednou dobou asi sn Hobby 316745 ale inac potrebujem k zivotu internet, hudbu a filmy :shame: najlepsie ked je toho vela vela a vela Hobby 316745 v tomto tu asi vytrcam ale zbozujem sporty Hobby 284389 najradsej hram volejbal a bicyklovanie na dost dlhe vzdialenosti, najradsej v lese na korenoch Hobby 316745 podla toho vyzeraju aj moje chuderky nozky :shame: jedna zjazvicka na druhej Hobby 316745 ale co, hlavne ze je zbava Hobby 707500
v zime sa rada korculujem, samozrejme na lade(vobec sa neviem korculovat na kolieskovych Hobby 99937 Hobby 99937) a vzdy musim citit vietor vo vlasoch Hobby 284389 nieco take ako pomala jazda na korculiach ci bicykli je nepripustna Hobby 518608 Hobby 518608 tiez sa viem lzovat ale to nemam velmi rada a teraz skacem od radosti ze tento rok bol posledn lyziarak 603 Hobby 99937
dalej plavanie, ale len v sladkej vode, tu morsku velmi nemsim 603 teda je mi z nej zle.... asi viete ako to myslim Laughing ale prui mori si vsetko vynahrdujem opalovanim Laughing nerobi mi ziaden problem zaspat na poludnajsom slnku 603
samozrejme vo volnom case vlmi vela citam a to sa odraza aj na diktatoch Twisted Evil jedna z mala som vedela ze hradska sa pise malym pismenom lebo to nie je ulica Hobby 99937
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty19.05.08 13:02

bookika: s tim ježděnim to máme stejný, já když si vezmu kolo, tak jedině do lesa a čim horší terén, tim lepší.
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty19.05.08 15:46

ja ked sa vraciam domov tak vyzeram ako ...... neviem a to najst slova Hobby 99937 Hobby 99937 poskriabany lak na bicykli, nehorazne nanosy blata vsade okolo a vetvicky v kolesach Hobby 99937 Hobby 99937 ale potom chytim zahradnu hadicu a davam to vsetko do poriadku Suspect


a najviac n svete zboznujem odist s bicyklom velmi velmi daleko od civilizacie a poriadne si zarevat niekde v lese Laughing Laughing ma to taky oslobodzujuci ucinok ked ma nieco naozaj velmi nastve Laughing takze ked raz nahodou nieco take zacujete, tak to wendigo urcite nebude Laughing Hobby 666500
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
SkreechTina
Winchester
Winchester
SkreechTina


Počet príspevkov : 2962
Age : 36
Bydlisko : Bratislava-Dúbravka
Nálada : dovolenková
Registration date : 27.01.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty19.05.08 16:02

Bookika: Také pocity mám aj ja, ale teraz už konečne viem, čo sú tie divné zvuky z lesa niekedy, čo počujem Razz .....

Myslím, že SN vedie v rebríčku hobby u každého na prvom mieste I love you

Tak teda, u mňa to nie je inak, ale okrem SN mám ako hobby a venujem sa tomu - HP....Áno, je to Harry Potter a keď budete na toto pozerať takto Suspect alebo Hobby 71174 , budem vám rozumieť, za tie roky som si na to zvykla Hobby 198137 . Naštastie do nejakých spoločných stretnutí HP sa nehrniem, to som radšej s Anime fanatikmi.
Vlastne Anime a Manga patrili (a stále patria) medzi moje obľúbené záležitosti. Vždy ma dokáže neuveriteľne fascinovať štýl kresby napr. známeho zoskupenia 4 báb pod značkou CLAMP. Z ich japonských pier vyšli aj neskôr animované vecičky ako Chobits, Clover, The one I love, xxxHolic a i. Niekedy presedím aj hodiny, len aby som si vždy prečítala alebo pozrela niektoré epizódky.
Potom samozrejme nesmiem zabudnúť na hafanov (a aj iné zvieratá, čo mám). To mám už ako doživotné hobby. Mám ich naozaj rada, samozrejme, že pri tom množstve mám aj svojich najväčších miláčikov a najviac ma teší, keď vidím, že sa na mňa tešia a že dokážem pri nich niekedy zabudnúť na momentálne trápenia a tak Hobby 177401
Čo sa týka špotru, vedie plávania a vlastne všetko súvisiace s vodou. Okrem compu, kde mám SN je voda druhé miesto, odkiaľ ma len tak ľahko nevykopete.
A hovoriť o compe ako hobby, no asi hej, ale keď tam má človek všetky dôležité veci, bodaj by mu už nehovorili, že je závislák, no nie? Hobby 862204
Návrat hore Goto down
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty19.05.08 18:09

heh, zabudol som povedat, ze rad chodim na huby afro

bookika: a ja som si myslel ze to je zvuk motorovej pily Hobby 999804 Hobby 999804 Hobby 999804 603 Suspect
Hobby 316745
Návrat hore Goto down
keksiiq
Crossroads demon
Crossroads demon
keksiiq


Počet príspevkov : 344
Age : 34
Registration date : 27.02.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty19.05.08 18:13

Ja ich radsej ich jem nez na ne chodim Hobby 316745 ,ale chodim na ne poctivo.
Mna vzdy otec taha cez takeee kopce..naposledy som sa zgulala a skoncila v potociku Laughing
Návrat hore Goto down
bookika
Winchester
Winchester
bookika


Počet príspevkov : 1748
Age : 31
Bydlisko : Košice
Registration date : 05.12.2007

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty19.05.08 18:22

no huby Twisted Evil Twisted Evil pekne vyprazene alebo v prazenici 702 mnam mnam Twisted Evil
mne sa raz postastilo najst 3 vatovce Twisted Evil
a raz tiez lesne maliny 702 702
Návrat hore Goto down
https://www.youtube.com/chicazd
sisel
Žltočočko
Žltočočko
sisel


Počet príspevkov : 754
Age : 34
Bydlisko : Žilina
Nálada : skúškové obdobie :D
Registration date : 12.03.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty19.05.08 18:29

mne v poslednych rokoch tak vychadza cas, ze idem na huby raz do roka. ked som bol naposledy tak sme sa nemohli uniest, co som bol ja, oco a sestra a mali sme plne ruksaky, tasky, vsetko hriby, a aj ked asi polovica(ked nie tristvrte) boli cervive, aj tak ich bolo plno. ak si pamatate film Mrazik, kde v jednej scene idu dievcata na huby a Ivan s medvedou hlavou ich nahana, tak husto rastli huby, a boli skoro aj take velke... nezabudnutelny zazitok, to fakt bolo len tak ze aha tu je jeden! a tam su dva! a tam ich je sest!...
Návrat hore Goto down
Madlen
Winchester
Winchester
Madlen


Počet príspevkov : 2053
Age : 32
Bydlisko : Nový Jičín
Nálada : :)
Registration date : 11.12.2007

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty22.05.08 14:25

Svoje hobby jsem už psala myslím v představování...
Vedle SN jsem závislá na koních... i když to možná zní divně, ale když jsem víc jak dvy týdni bez nich (jízdě, starání), tak mi to hrozně chybí. Proto jsem u nich kdy je to jen možné Hobby 430869 Od začátku školního roku se věnuju latinskoamerickým a standartním tancům... ale momentálně bez tanečního partnera. No Můj poslední dělá teď maturu a je mi jasné, že se k tanci už nevrátí... Hobby 487389 Dříve jsem hrála asi 6 let tenis, jenže kvůli trenérce jsem s tím skončila (došla mi trpělivost). Také ráda kreslím, ovšem nejraději podle sebe. Jak máme ve výtvarce téma a nezaujme mě, tak je těžké mě přimět, abych něco vymyslela 601 Ráda píšu nějaké povídky. Dříve jsem i hodně četla, ale poslední dobou jsem to dost omezila... spíš to nestíhám. Také fotbal mě docela baví, jako přesněji řečeno, tak kopání do balonu Hobby 316745 běhání přímo nesnáším a to nejde k sobě Very Happy
Poslední dobou se ze mě stává závislák na počítači... ne že bych bez něj nemohla být. Ale zase na druhou stranu, když je možnost na něj vlést, tak toho využiju Very Happy:D
Ještě ráda chodím na různé akce, jako diskotéky (kde mě naši moc nechou pouštět), kina, divadla a nějaký posezení v baru s kamarády.
Návrat hore Goto down
http://www.podkovickaprostesti.blog.cz
SNAdeline
Pocestný duch
Pocestný duch
SNAdeline


Počet príspevkov : 53
Age : 28
Bydlisko : Klášterec nad Ohří
Nálada : Super!
Registration date : 20.05.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty24.05.08 23:24

Moje HOBBY??...No přece SUPERNATURAL!!!!!....hraní na klávesy a v divadle ..... je to docela zábava.....A miluju jízdu na kole a výlety...Smile 702
Návrat hore Goto down
http://www.supernatural-blog.blog.cz
CrazyD
Žltočočko
Žltočočko
CrazyD


Počet príspevkov : 995
Age : 33
Bydlisko : Gelnica
Nálada : Konecne mam DVD-cko..:D:D:D
Registration date : 19.04.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty26.05.08 20:53

no takze moje hobby...troska zaludna vec...to je aj tazke povedat...tak to su tanec...Very Happy..pocuvanie hudby, ktoru hlcem na kila... 705 citanie knih... study chodenie von s kamoskami...velmi, ale velmi rada kecam...takze aj to je taka moja zaluba...pisanie..( na tomto fore ) pisanie basniciek..aj spev..ale to len tak pre seba(lebo ja si myslim, ze neviem spievat, ale ostatni si myslia, ze viem...) a to by bolo o mojej osobke asi vsetko:D...ak chcete nieco vediet tak napiste:D...rada odpoviem... Hobby 63280
Návrat hore Goto down
FeeBee
Nevinná obeť
Nevinná obeť
FeeBee


Počet príspevkov : 30
Registration date : 25.05.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty27.05.08 12:17

moje hobby...no tak těch je docela dost 601
všemožný sporty - snb, plavání, volejbal, jízda na kole, tenis...je toho spousta, ale všechno jen rekreačně už Wink
doma mám spooooustu zvířecích miláčků, kteří mi zpříjemňují každý den a od toho se odvíjejí i další aktivity jako jízda na koni, agility, ježdění po výstavách... :sunny:
hih...další záliby jsou seriály, filmy - samozřejmě SUPERNATURAL 702
a taky autaaaaa - bmw forever king

já myslim, že by to pro začátek stačilo...abych vás neunudila Sleep
prostě a jednoduše - o zábavu mám postaráno Hobby 660854
Návrat hore Goto down
Zizi
Winchester
Winchester
Zizi


Počet príspevkov : 4217
Age : 36
Bydlisko : Havaj
Nálada : Everyday is another opportunity to shine :)
Registration date : 05.04.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty08.08.08 13:40

Tak teda moje hobby 603

No samozrejme som seriálový a filmový maniak asi ako väčšina ľudí tu.
Okrem toho sa však rada korčulujem, hrám volejbal a softball (lenže už si ani nespomínam, kedy to bolo naposledy Sad )
Tiež veľmi rada počúvam hudbu, chodím von a keď som medzi tými správnymi ľudmi, tak som strašne ukecaná a nejde ma zastaviť. Veľmi rada tancujem (veď predsa na diskotéke nebudem sedieť) a rada si spievam (len sama pre seba za zatvorenými dverami s pocitom, že ma nikto nepočuje)
Keď sa veľmi nudím napr. na intráku kde nemám net, tak sa hrajkám s obrázkami vo photoshope a ako spomínala Sarinka, tak tiež pritom dokážem presedieť aj celé hodiny (len bohužiaľ nie vždy sa za tie hodiny aj v niečom zdokonalým)
Kedysi som neznášala čítanie, ale od chvíle, čo som vypadla zo strednej a knihy sa nenazývajú Povinným čítaním, tak si rada niečo prečítam. Prípadne keď nie knižky, tak nejaké tie fanfiction poviedky
Very Happy
No a mojou mániou je už asi tak rok a pol korálkovanie. Strašne ma to baví aj keď počas školy na to nemám až tak veľa času. Robím to čisto len zo zábavy, takže na návrhy množstva ľudí, že by som to mohla predávať, vždy odpovedám NIE. Viete ono by ma to nebavilo, keby som bola nútená vyrábať aj keď sa mi nechce. Je to môj relax. Ak je niekto zvedavý tak tu nájdete zopár mojich starších výtvorov Hobby 141695 Hobby 141695
kód:
http://www.unister.de/alben/Zizi01_azet.sk


Naposledy upravil Zizi dňa 02.12.08 16:51, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
str8tking
Winchester
Winchester
str8tking


Počet príspevkov : 2698
Age : 33
Bydlisko : Dunajská Streda
Nálada : Som doma :D:D konečne
Registration date : 21.10.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty02.12.08 16:43

Hobby. scratch scratch
Takže mňa strašne zobralo so sebou PC. Ale až tak veľmi nie aby som mal 150 kíl.
So športov ma baví basketbal. lol! lol! . Behať s loptou sem a tam je cool. Aspoň pre mňa. Hobby 886945
No akeď môžme zaradiť medzi športy psa tak sa hlásim lebo niekedy je dosť obtiažne navigovať 40 kilového psa aby išieľ tade kam mu ukážem a dá sa vtedy& pritom poriadne zapotiť.
To by bolo asi všetko. (No varenie asi nenapíšem keď sa učím za kuchára lol! )
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty02.12.08 17:30

omg ja som sa ešte nevyjadrila Laughing no okey, začneme pekne po poriadku:

čítanie: takže ja čítam veľmi rýchlo. mnohí si, preto myslia, že si knihu nedokážem poriadne vychutnať, keďže nech je akokoľvek dlhá či hrubá v deň, keď ju dostanem je prečítaná, no nie je to pravda. Ja som len od prírody veľmi netrpezlivá, a preto potrebujem vedieť, čo sa stane ďalej. Pokiaľ ma kniha zaujme, neexistuje, aby som ju pustila z ruky, kým ju neprečítam. Tu si však dovoľujem poznamenať, že týmto s dotyčnou knihou nekončím. Každú knihu, ktorá sa mi páčila som prečítala aspoň 5krát a obľúbené pasáže asi miliónkrát Laughing

písanie: nuž písať som začala v podstate asi keď som mala 12. boli to však len také trápne básničky a pubertálne kecy. Zhruba pred rokom a pol som objavila fanfiction a začala teda písať už trocha "serióznejšie". Milujem písanie celkovo, nech už ide o poviedky, básničky, či úvahy. Rada sa nad vecami zamýšľam a filozofujem 603 Jeden spolužiak mi dokonca to pamätníka napísal, že keby som žila pred 2000 rokmi možno, by sa o mne teraz učili Laughing písanie je fakt mojím veľkým hobby a jedným z mojich najväčších snov je vydať jedného dňa vlastnú knihu.

spanie: no hoci som nočným vtákom a často ostávam dlho do noci hore, rada si potom pospím cez deň. Proste som strašne lenivá a zbožňujem, keď môžem iba ležať na posteli a snívať. Posledné roky sa aj učím podvedome kontrolovať sny a občas mi to celkom ide 603 teda aspoň moje sny väčšinou stoja za to 601

sledovanie televíznych seriálov a filmov: no tak preferujem seriály, ale samozrejme aj filmy sú super. momentálne nemám čas sledovať seriály, tak som sa vrátila k pozeraniu filmov, ale po mature sa to snáď zmení Very Happy každopádne však sledujem všetko jedine v originály. slovenskú telku som nezapla už ani nepamätám Laughing

Internet: nuž jedna z mojich najväčších závislosti. neviem si predstaviť život pred netu. ja som na ňom prakticky stále. či už niečo pozerám alebo čítam alebo chatujem... zháňam veci do školy, pozerám si obrázky a fotky, videá a interviá... to je jedno, ale na nete som veľmi veľa a je mojím veľkým hobby.

zbieranie pohľadníc: ja pomerne dosť veľa cestujem a rada si domov donesiem pohľadnice odvšadiaľ, kde som bola. neviem, ale je to taká moja malá úchylka. proste zbožňujem pohľadnice 603

počúvanie hudby:
no jednoznačne musím mať neustále pustenú moju obľúbenú hudbu. neviem si bez nej predstaviť deň.

šport: veľmi nemusím, ale veľmi rada lyžujem, plávam a zbožňujem turistiku.

tvorba videí: je asi mojím najnovším hobby. zatiaľ používam len wmm, ale už sa chystám aj na sony vegas 601
Návrat hore Goto down
Mystic
Pocestný duch
Pocestný duch
Mystic


Počet príspevkov : 148
Age : 34
Bydlisko : Senica
Registration date : 24.07.2008

Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty02.12.08 21:34

Hobby... vacsinou casu mam vela hobby a strasne casto ich striedam. Vzdy mam take obdobia ked ma bavi nieco trochu viac ako tie ostatne veci...
v prvom rade som knihomol. precitam takmer vsetko co ma zaujme popisom na obalke a jedina kniha, ktoru som zatial nechala rozcitanu bol tusim Otec Goriot. Vacsinou sa zameriavam na sci-fi a fantasy, pripadne horor alebo nejake tie hypermoderne vedecke veci typu genetickych mutacii a tak, ktore ma na svedomi Michael Crichton a Robin Cook.

Vela casu venujem aj citaniu fanfiction, ktoremu som prepadla asi pred dvoma rokmi... vo vseobecnosti citam ff vacsinou v anglictine, lebo som akosi este nenasla velku zasobaren poviedok v slovencine.

mojou dalsou laskou je pisanie, aj ked v poslednej dobe sa mu venujem celkom sporadicky... nie ze by som nemala napady a chut, ale chyba mi cas. A zase celkom vela veci, hlavne v poslednej dobe som napisala anglicky...

ked nad tym tak rozmyslam, moje hobby je aj anglina. travim nad nou nenormalne more casu, aj ked v skole ma absolutne nebavi. casto prekladam do slovenciny ked je nieco treba, alebo len tak pre seba.

strasne rada travim cas so svojim havinom, hram sa s nim a podobne veci... momentalne si zadovazujem dalsie stena, ktore by som chcela trochu pripravit aj na nejake vykonnostne sutaze, ale to je otazka buducnosti...

rada pletiem naramky z bavlniek a vyrabam si vsakovake originalne tricka, pretoze vacsina veci, ktore su v obchodoch sa mi nepaci...

tiez sa dost venujem grafike a webovej tvorbe, aj ked ten web len na takej dost amaterskej urovni, ale prezivam

myslim ze za hobby mozem povazovat aj conovanie, do ktoreho som sa strasne zalubila cez leto a som pevne rozhodnuta navstivit co najviac conov a podobnych sci-fi akcii, pretoze som sci-fistka telom aj dusou

a samozrejme sledujem serialy, hlavne sci-fi. filmy ani nie, lebo moja pozornost po 45 minutach akosi upada... to uz bude serialova deformacia.

sport nejako velmi neoblubujem a cielene ho nevyhladacam, okrem volejbalu a korculovania sa na lade, ktore so mnou nikto nechce pestovat
Návrat hore Goto down
http://www.mysterygirl.xf.cz
Sponsored content





Hobby Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby Empty

Návrat hore Goto down
 
Hobby
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: