Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  StránkaStránka  Prihlásenie  

 

 Hobby

Goto down 
+21
nuni1977
Dzowika4
lentilka
wiktoriano
Mystic
dion-fortune
str8tking
Zizi
FeeBee
CrazyD
SNAdeline
Madlen
keksiiq
SkreechTina
bookika
dzajnisko
Soniq
evetka
Sarinka
Anwiel
sisel
25 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
wiktoriano
Winchester
Winchester
wiktoriano


Počet príspevkov : 2781
Age : 35
Bydlisko : No niekde
Nálada : Nemám na nič čas čo je zaujímavé kedže celé dni nič nerobim...
Registration date : 05.04.2008

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty02.12.08 21:53

tak ani jasom ešte nepísala svoje hobby tak to hned napravím

seriály - tie mám najradšej. pozerám kriminálky, telenovely ale najviac ma v poslednej dobe baví sci-fi a na prvom mieste Supernatural bez ktorého si už neviem predstaviť život.
surfovanie po nete. pri PC dokážem stráviť aj celý den ak môžem
písanie poviedok.môj koníček už od detstva. ked som nevedela písať kresila som niečo ako komiksy Very Happy potom som písala detektívky. nejaké telenovely. a teraz sa naplno venujem SN poviedkam.
Jazykymilujem španielčinu a aj ked ju už dobre viem stale sa v nej zdokonalujem. a teraz sa už nejaký rok venujem angičtine.
hudba väčšinou španielske pesníčky s ktorých som sa naučila po španielsky. a potom ešte aj nejaké staršie aj novšie americké skupiny. slovenku hudbu počúvam len málo
zvieratá bývam v dome zo záhradou tam mám celý zverinec. psa a desať mačiek. všetky ich poznám aj po mene aj ked mi to asi nikto neuverí. Hobby - Stránka 2 99937 potom mám ešte korytnačku ktorá ma asi aj prežije
Návrat hore Goto down
http://sashanovely.blog.cz/
lentilka
Winchester
Winchester
lentilka


Počet príspevkov : 2175
Age : 44
Registration date : 15.04.2008

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty02.12.08 22:52

takže hobby
seriály: aj keď väčšinou pozerám naraz viac častí na nete, a mám ich rozpoznávaných kopu a milujem supernatural

knihy:čítam všetko čo sa my dostane do ruky, aj keď je to blbosť, rada si urobím na ne vlastný názor keď ich dočítam, nemám problém keď narazím na niečo dobré prečítať to za jeden deň už sa my stalo že som bola koly knihe hore do rána

filmy: milujem filmy mimo reality

hudba: tam mám dosť divný vkus počúvam väčšinou staré veci 50/60/70/80roky a ešte veľa roku a kántri, vravela som že je divný
PC a s tým súvisí surfovanie po nete.

písanie:keď sa potrebujem odreagovať, väčšinovou z toho potom vznikajú dosť drsné veci

architektúra dokážem hodinu čumieť do plánu domu, myslím si že je to úžasné, aj si sem tam nejaký navrhnem ale len na papieri, a nie obzvlášť profesionálne ale som z toho Hobby - Stránka 2 170639

nemčina mám ju rada a dosť sa jej doma aj v práci venujem

šport my je ukradnutý, sem tam hrám ping pong, šípky, tenis ale som fanúšik hokeja f jeden motoriek všetkého čo je rýchle
Návrat hore Goto down
Dzowika4
Crossroads demon
Crossroads demon
Dzowika4


Počet príspevkov : 464
Age : 30
Bydlisko : Martin
Nálada : je mi viac než fajn :D:D:D:D
Registration date : 23.08.2008

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty05.01.09 11:35

tak hobby moje: Laughing
rada si pozrem dobré filmy čo stojia za to a nie su neako moc prehnané.
Napr.milujem moc horory Laughing a ptm misteriozné a komédie Laughing
Seriály mám tiež moc rada sledovala som ich celý deň niekedy ale keĎ je net môžem tunak pozreť v pohode.
Hudbu tu milujem a hlavne skupinu Linkin Park tých počuvam asi už 4 roky ak nie viac.
PC to ja milujem b tunak môžem SN kukať aj infošky mať o nich Laughing
Knihy rada čítam hlavne dievčenské romány alebo kriminálky a take.....
Mám rada ešte omnoho viac vecí ale momentálne ma moc nenapadá 603
Návrat hore Goto down
nuni1977
Pocestný duch
Pocestný duch
nuni1977


Počet príspevkov : 51
Age : 46
Bydlisko : Južné Čechy
Nálada : stále v skvelej nálade a som za každú srandu!!!
Registration date : 09.03.2009

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty11.03.09 14:51

Juj, moje hobby, tak to je z každého rožku trošku..... Very Happy

V prvom rade Supernatural, o tom veľa rozprávať nemusím.... Na to nedám dopustiť, ako vo filmovej podobe, tak v grafickej....

V druhom rade grafika: Venujem sa jej rok a vyskúšala som množstvo grafických programov, ale najviac mi vyhovuje Photoshop a Photofilter.

V treťom rade HOKEJ: píšem to veľkými písmenami, pretože som skalným fanúšikom tohto úžastne rýchleho športu... O tomto by som dokázala písať aj litánie, ktoré mi tu ale dovolené nebudú.. Laughing

Vo štvrtom rade stojí Hudba a tanec: Ide to ruka v ruke a nedám na ne dopustiť.

Knihy: čítam rada a veľa, hlavne autorov zo súčasnosti...

Príroda: Rada sa prechádzam a mám doma dvoch maznáčikov, korytnačku Lili a kocúrika Joeya.

Ďalej sú to jazyky..... V pohodičke po anglicky a rusky a už menej nemecky.... Raz v živote by som chcela vedieť poriadne Taliansky....

A až potom ide internet a televízia: Skor ten internet, používam ho na hľadanie zaujímavých vecí ako pre moje osobné vzdelávanie, tak aj na tvorenie grafiky a hlavne na komunikáciu s rodinou a priateľmi.... V telke si rada pozriem filmy a hlavne hokejové prenosy...(hm, nakoľko je play off, tak si to teraz neskutočne užívam).

Bolo by totho ešte viac, ale to by mi nestačila celá táto stránka.... Tak radšej sa zastavím práve na tomto mieste. Very Happy
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty11.03.09 15:21

hmm, tak hobby.. na prvom mieste bude asi moja "prisera" Buffy
Hobby - Stránka 2 Bon0816.th
s ktorou samozrejme suvisia "hobby" aktivity ako prechadzky po lese, praca na stope (asi sa tu nikto nevenuje sportovej kynologii? Very Happy ) a z casti aj skola (ano, znie to hrozne, ale tak studujem psickarinu, cize.. samozrejme nie vsetky predmety - a hlavne uz skolu nemam, tak je to vcelku sranda.. Very Happy )
dalej je myslim jasne ze serialy (meno Buffy nedostala len tak prenic za nic), tych je kvantum, zacalo to s Buffy the Vampire Slayer, Angel, tym som sa dostala k sirokemu vyberu a k SUPERNATURAL (love IT), Dark Angel, Bones, Ghost Whisperer, CSI Miami, bla bla, mam toho tonu.
v neposlednej rade hudba a knizky - v hudbe ma prve miesto Linkin Park (az chorobne), aj ked v poslednej dobe mi v aute hra vacsinou Breaking Benjamin, Three Days Grace, Within Temptation, Seether, SN ost (ACDC rulez!) a Kate Perry (jedine Hot N Cold, sukromna posadnutost).
Knizky samo fantasy - Sapkowskeho Zaklinac, Lukjanenkove Hlidky, Mayerovej Twilight sagu (ach jaj 702 ) a HP, mimo to milujem literaturu s mytologickymi stvoreniami, legendy a DRAKY! a mozno aj preto ma ten SN tak drzi..
PC samozrejme, moja kazodenna sucast, prve co rano spravim, je ze ho zapnem a v noci ho vypnem (niekedy nevypnem, zalezi od rychosti downloadu Very Happy:D ), robila som kedysi daavno music videa, co je tiez moja laska, ale nebol na to cas (rovnako ako to dopadlo s poviedkami, heh), snazim sa dohodnut s photoshopom, aj ked sa nemame moc v laske..
a jazdim (presnejsie jazdila som) na konoch, ale uz som teda dlho predlho nebola, co ma stve, ale co uz narobim...
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Husitka
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
Husitka


Počet príspevkov : 266
Age : 47
Bydlisko : In my most daring dreams...
Nálada : Všechno, jen ne normální.
Registration date : 06.02.2009

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty14.03.09 4:07

Tak mezi moje záliby patří:

SN a Jensen Ackles Hobby - Stránka 2 430869 Wink, filmy, četba ( oblíbený žánr FANTASY ), psaní ( ale není na to čas ), cizí jazyky ( Aj a Fj ), RPG, grafika, malování, kreslení, web design ( amatérsky ), Internet, počítače, mobily, zpěv, hudba, tanec...

To je asi to nejdůležitější. A samozřejmě moje známost a moje rodina. Hobby - Stránka 2 430869 Hobby - Stránka 2 430869 Hobby - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
kaja666
Lovec v plienkach
Lovec v plienkach
kaja666


Počet príspevkov : 250
Age : 30
Nálada : hm....
Registration date : 07.12.2008

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty14.03.09 8:59

ou...ty máš franinu? a páči sa ti? Shocked ja sa ju musím učiť v škole a nenávidím ten jazyk Exclamation


a ešte moje záľuby : seriály a z nich jednoznačne supernatural...potom knihy - hlavne fantasy ako kolegyňa nadomnou Wink , hudba, počítače a internet a samozrejme kamaráti Hobby - Stránka 2 177401
Návrat hore Goto down
tauria
Pocestný duch
Pocestný duch
tauria


Počet príspevkov : 100
Bydlisko : česká republika
Nálada : dreaming about green-eyed angel.....
Registration date : 18.11.2008

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty06.10.09 21:19

u mě jsou to knihy, hudba, filmy všeho možného druhu a hlavně má celoživotní láska a to jsou moji 3kluci - koníci Hobby - Stránka 2 430869 Hobby - Stránka 2 430869
Návrat hore Goto down
Fay
Diabolský admin
Diabolský admin
Fay


Počet príspevkov : 2327
Age : 36
Bydlisko : psychiatrické oddelenie NR - izba č.16
Nálada : *tudududú tudútúúúú*
Registration date : 03.03.2009

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty06.10.09 22:20

tauria: koníškov závidíím, aaaaa... 603
Návrat hore Goto down
http://supernaturalcon.j2fans.cz/
Anonymný
Anonymný




Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty02.06.10 15:40

Tažke Smile moje hobby, kedže ich je viac než dosť, tak napíšem iba tých pár hlavných Smile

písanie: toto je moje najväčšie hobby a zároveň obrovský sen. píšem už od svojich 10 rokov. Začínala som básničkami, ktorých mám hádam aj 100, potom sa to zmenilo na texty piesní, ktoré ostali nezhudobnené a teraz poviedky. Ale popritom básne stále ostali. Keďže mojím dalším hobby sú jazyky píšem aj v angličtine a keď mi trošku mierne preskočí aj v nemčine, ale to sa stalo iba raz chválabohu Very Happy Cool Mojím obrovským snom, že vydať knihu, ktorý som aj reálne začala snívať. Wink tú knihu som začala písať a vlastne aj dve Smile neviem ktorú dopíšem prvú ale pravdepodobne tú druhú Smile

čítanie: asi neprejde deň a týždeň kedy by som neprečítala dobrú knihu. Momentálne čítam 4-tú knihu série Blue Bloods od Mellissi de la Cruz s názvom The Van Alen Legacy ... bohužial tieto knihy nie sú v inom jazyku ako v angličtine.

hudba: neprešiel by deň a minúta bez toho aby som nepátrala po nete po nejakej novej a dobrej kapele, či je to už zahraničná alebo naša Smile

seriály: v najprvšom rade SUPERNATURAL a hneď potom The Vampire Diaries ... alebo pár slovami, všetky seriály, ktoré obsahujú niečo mystické, tajomné.

môj miláčik Buddy je to maltezáčik, moje malé zlatíčko, ktoré bohužiaľ vídavam iba cez víkendy Sad
Návrat hore Goto down
Anwiel
Winchester
Winchester
Anwiel


Počet príspevkov : 4325
Age : 35
Bydlisko : Praha
Nálada : smíšená
Registration date : 09.04.2008

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty02.06.10 20:56

Satu: Páni, tak tím prvním si mě dostala. Máme stejný sen!! Já už tu svojí knížku píšu několik let, pěkně se s ní mazlím Hobby - Stránka 2 934194 Přeji pevné nervy při psaní a doufám, že si tvou knihu jednou budu moci koupit Wink

A co se týče čtení, tak už reálně začínám uvažovat, že jsem případ vhodný do blázince. Bez přečtění aspoň několika řádků před spaním bych neusla...
Návrat hore Goto down
http://www.anwiel.blog.cz
Anonymný
Anonymný




Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 7:31

Anwiel: tak pracuje sa na tej knihe, ale ked ja mám v hlave tolko nápadov, že by som potrebovala dáky prístroj, ktorý to rovno premietne a napíše za mňa Smile Dakujem veľmi pekne Smile pevné nervy mám, ale času asi nie No Držím palce aj tebe, aby ti to s knihou vyšlo Smile

Mne sa nezdá že to znie ako prípad do blázninca Smile znie to skôr ako dáky rituál pred spaním ... ja napr. nezaspím bez toho aby som si pustila pár svojich oblúbených skladieb Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 14:24

pozerám, že my tu viacerí máme podobné záujmy Hobby - Stránka 2 934194 ja som síce v poslednej dobe trocha zaostala v čítaní aj v písaní. moja múza sa na pár mesiacov skrátka odmlčala a na čítanie som nemala čas ani náladu. za semester som prečítala možno sotva 4 knihy, čo je veľmi málo 603 ale tak ide leto, budem sa to snažiť napraviť!

a prajem veľa šťastia s písaním! jedného dňa by som si rada vašu tvorbu prečítala Wink samozrejme potom si poprosím vydanie aj s podpisom Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 14:29

Dion u mňa práveže tá múza je stále Sad vždy na niečo, len ten čas nie je Evil or Very Mad čo ma dosť vytáča, lebo ak by bolo po mojom, tak dávno už mám všetko dopísané ...

a s knihami som na tom podobne Sad ked už chcem čítať daku knihu čo ma naozaj zaujala, príde do toho niečo Sad

aj tebe veľa šťastia pri tvorbe a dúfam, že sa tvoja múza čoskoro vráti späť Smile a knihu dostaneš aj s osobným venovaním Wink
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 14:38

tak to je dobré, keď je múza, ale viem, že ten čas je veľkým problémom. ja som tiež bola tento rok úplne rozlietaná, nevedela som, kde mi hlava stojí a možno aj preto, moja múza spravila bey bey. včera sa vrátila, tak dúfam, že ešte chvíľku pobudne Laughing teraz, keď sa to všetko skľudňuje...

a s čítaním... no mňa hlavne štve to, že ledva stíham čítať tie litánie do školy, čo nám predpisujú a potom už skrátka nemám náladu ešte niečo iné študovať... tak väčšinou siahnem po fanfiction alebo po "ľahkej" literatúre, ktorú zhĺtnem za pár hodín... ale už by to chcelo niečo viac na zamyslenie... chystám sa kvôli zlepšeniu angliny prečítať niečo od Charlotty Brontëovej v originále a tiež niečo od Dickensa, no a z martinusu som is objednala Mapu mojich snov, Stratený symbol a dve novely supernaturalu, tak aj na to sa teším Twisted Evil a samozrejme, keď to všetko dočítam a ešte mi ostane čas, tak určite siahnem po nejakej kingovke alebo klasike. pripúšťam, že v klasike dosť zaostávam a to ma štve Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 14:44

teraz som taká rozlietaná že neviem kde mi hlava stojí, ale napr, na takú krátku básničku, alebo príbeh si nájdem čas vždy, aspon málo, väčšinou píšem také fantazijné príbehy, ako ten čo som pridala sem na forum, ale básne sú zo života ... O čom píšeš ty?

Ja a knihy, uff, u mna je to tak, že ma tá kniha musí zaujať, ja práve čítam štvrtú knihu série Blue Bloods, a je to zaujímavé, kedže autorka dala dosúvisu padlých anjelov s upírmi. Ja si prečítaj hocijakú knihu, len ma musí zaujať obsahovo ... a teraz mám obdobie mýtických bytostí a tak Smile

Ide leto a budeš mať čas sa vrátiť k čítaniu a dohnať to čo chceš Smile ja som nerada čítala povinné literatúry do školy, iba niektoré
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 14:51

no ja som povinnú na strednej tiež nečítala, ale teraz veľmi nemám na výber Laughing hlavne, keď nám na také dejiny slovenska navalí 6 kníh Laughing (aj tak som tú skúšku na prvýkrát nespravila). mňa tiež musí kniha zaujať a potom ju zhĺtnem aj za jeden deň. mňa ale baví veľa rôznych žánrov, čiže sa viem začítať aj do fantazíjnej literatúry, aj do sci-fi, ale aj do Ernesta Hemingwaya a podobne...

o čom píšem... no o hocičom. Laughing väčšinou fanfiction, aspoň som zvykla, ale akosi u mňa opadlo moje opojenie supernaturalom a odvtedy nemám ani múzu písať o ňom, ani čítať ff o ňom 603 ale preferujem fantasy pred realitou, no aj tá sem-tam do mojej tvorby vkradne 603

blue bloods znú dobre Twisted Evil viem, že si spomínala, že to majú len v anj, to mi nevadí, ale smiem sa spýtať, kde si to zohnala? na martinuse? 603
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 15:00

ja som si knihy kúpila v Panta Rhei, ale majú ich aj na martinuse Smile
1. kniha Blue Bloods
http://www.martinus.sk/?uItem=82787
2. kniha Masquerade
http://www.martinus.sk/?uItem=82786
3. kniha Revelations
http://www.martinus.sk/?uItem=83420
4. kniha The Van Alen Legacy
http://www.martinus.sk/?uItem=83417

vrelo tieto knihy odporúčam vážne, sú písané lahkou angličtinou a veľmi zaujímavo, ked sa už dej rozbehne Smile Ja som na tom rovnako, ked ma kniha zaujme nedokážem sa od nej odtrhnúť. a presedím pri nej aj celú noc len aby som ju dočítala Smile

už opadlo??? mna to ešte stále a riadne drží ... to bude tým, že mám rada, všetko okolo duchovných bytostí a tak Smile a sama o nich píšem Smile
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 15:07

okey, ďakujem. hneď ako budem mať money, tak bude objednávka Twisted Evil

no opadnúť úplne neopadlo, predsa len je to SUPERNATURAL Laughing ale už to nie je, čo to bývalo... možno je to tým, že mám teraz iný okruh záujmov, ale skôr asi tým, že sa mi 5 séria až tak nepáčila... stále mám sn rada, stále milujem sama a deana a castiela 702 a samozrejme j2 a mishu Laughing však som objednala aj knihy sn, len sa moja múza rozhodla vybrať iným smerom 603
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 15:13

lol Smile ak by si chcela mám doma v pc e-booky Smile by som ti mohla poslať Smile len neviem či by sa ti to chcelo na pc čítať a aj by si potom ušetrila Wink

tak aj moja múza si robí čo chce a uprimne ešte som žiadnu SPN poviedku nenapísala 603
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 15:21

no e-booky radšej nie. už bez tak mám zrak v kýbli a čítam dosť fanfiction na nete, takže nemusím si očiť kaziť ešte aj e-bookmi, ale ďakujem za ponuku Wink ja si v lete našetrím a potom si to objednám. teraz mám aj tak zoznam na čítanie full 603
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 15:24

oki Smile ja si musím premyslieť čo budem po Blue Bloods čítať, lebo piata kniha vyjde až na jeseň Sad niečo dobré, čo by si mi mohla odporučiť?
Návrat hore Goto down
dion-fortune
Winchester
Winchester
dion-fortune


Počet príspevkov : 12342
Age : 33
Bydlisko : saphire ocean :)
Nálada : k-popovská :D
Registration date : 01.12.2007

Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 16:25

uf tak to teda netuším... možno krevní pouta alebo nekroskop a odporúčam aj vládci strach a nočný klub od kulhánka... ale tak neviem či sa tebe niečo z toho bude páčiť 603
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty03.06.10 19:04

uprimne Smile nerada čítam po česky ... dnes som zavítala do Panta Rhei a kupila som si dve knihy, po anglicky zo série The Immortals od Alyson Noel Smile tak som zvedavá, pretože podla obsahu to vyzerá zaujímavo Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hobby - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hobby   Hobby - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Hobby
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Ostatné :: Off topic :: Čo nás baví-
Prejdi na: